Hutch's Eugene

Event Category Name
1 Psychocross: Overall Series Points Women 1/2 Meg Hamilton
1 Psychocross Women 1/2 Meg Hamilton
1 Psychocross: Overall Series Points Women 1/2 Meg Hamilton
1 Psychocross Women 1/2 Meg Hamilton
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters Women 35+ 1/2 Meg Hamilton
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Masters Women 35+ 1/2 Meg Hamilton
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Masters Women 35+ 1/2 Meg Hamilton
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters Women 35+ 1/2 Meg Hamilton
66 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 50+ Timothy Shreve
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters Women 35+ 1/2 Meg Hamilton
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters Women 35+ 1/2 Meg Hamilton
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters Women 35+ 1/2 Meg Hamilton
DNF River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Elite Junior Men Ian Shreve
44 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 50+ Timothy Shreve
4 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Junior Women 9-12 3/4/5 Karlee Sarrett
18 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Junior Men 9-12 3/4/5 Israel Jr. Melson
4 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Men 2/3 Chris Sarrett
13 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Junior Women 3/4/5 Karlee Sarrett
46 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Junior Men 3/4/5 Israel Jr. Melson
28 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Masters 50+ Timothy Shreve
8 Twilight Cyclocross: Series Points Totals Masters Men 35+ 1/2 Chris Sarrett
4 Twilight Cyclocross: Series Points Totals Masters Men 35+ 1/2 Chris Sarrett
2 Twilight Cyclocross: Series Points Totals Masters Men 35+ 1/2 Chris Sarrett
1 Twilight Cyclocross: Series Points Totals Masters Women 35+ 1/2 Meg Hamilton
13 Twilight Cyclocross: Series Points Totals Men 4/5 Jeff Thomas
10 Twilight Cyclocross: Series Points Totals Masters Men 60+ Scott Damon
8 Twilight Cyclocross: Series Points Totals Masters Men 35+ 3/4/5 Jeff Thomas
1 Twilight Cyclocross Masters Men 35+ 1/2 Chris Sarrett
1 Twilight Cyclocross Masters Women 35+ 1/2 Meg Hamilton
4 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Junior Women 9-12 3/4/5 Karlee Sarrett
17 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Junior Men 9-12 3/4/5 Israel Jr. Melson
37 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Men 2/3 Chris Sarrett
3 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Junior Women 13-14 Aspynn Westby
4 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Junior Women 10-12 Karlee Sarrett
DNF Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Junior Men 10-12 Israel Jr. Melson
14 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Junior Women 3/4/5 Karlee Sarrett
9 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Junior Women 3/4/5 Aspynn Westby
DNF Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Junior Men 3/4/5 Israel Jr. Melson
34 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters 50+ Timothy Shreve
8 Twilight Cyclocross: Series Points Totals Masters Men 35+ 1/2 Chris Sarrett
4 Twilight Cyclocross: Series Points Totals Masters Men 35+ 1/2 Chris Sarrett
2 Twilight Cyclocross: Series Points Totals Masters Men 35+ 1/2 Chris Sarrett
1 Twilight Cyclocross: Series Points Totals Masters Women 35+ 1/2 Meg Hamilton
10 Twilight Cyclocross: Series Points Totals Men 4/5 Jeff Thomas
8 Twilight Cyclocross: Series Points Totals Masters Men 60+ Scott Damon
6 Twilight Cyclocross: Series Points Totals Masters Men 35+ 3/4/5 Jeff Thomas
2 Twilight Cyclocross Masters Men 35+ 3/4/5 Jeff Thomas
2 Twilight Cyclocross Masters Men 35+ 1/2 Chris Sarrett
1 Twilight Cyclocross Masters Women 35+ 1/2 Meg Hamilton
23 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Men 1/2 Jordan Barber
32 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Masters 50+ Timothy Shreve
4 Twilight Cyclocross Men 4/5 Jeff Thomas
7 Twilight Cyclocross Masters Men 60+ Scott Damon
1 Twilight Cyclocross Masters Men 35+ 1/2 Chris Sarrett
1 Twilight Cyclocross Masters Women 35+ 1/2 Meg Hamilton
3 Corn Cross Junior Women 9-12 3/4/5 Karlee Sarrett
12 Corn Cross Junior Men 9-12 3/4/5 Israel Jr. Melson
6 Corn Cross Men 2/3 Chris Sarrett
2 Corn Cross Elite Junior Men Ian Shreve
2 Corn Cross Junior Women 13-14 Aspynn Westby
3 Corn Cross Junior Women 10-12 Karlee Sarrett
11 Corn Cross Junior Men 10-12 Israel Jr. Melson
10 Corn Cross Junior Women 3/4/5 Karlee Sarrett
2 Corn Cross Junior Women 3/4/5 Aspynn Westby
29 Corn Cross Junior Men 3/4/5 Israel Jr. Melson
19 Corn Cross Masters 50+ Timothy Shreve
8 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Men 2/3 Chris Sarrett
2 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Elite Junior Men Ian Shreve
25 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Masters 50+ Timothy Shreve
6 Twilight Cyclocross Masters Men 60+ Scott Damon
1 Twilight Cyclocross Masters Men 35+ 1/2 Chris Sarrett
1 Twilight Cyclocross Masters Women 35+ 1/2 Meg Hamilton
22 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Singlespeed Sal Collura
24 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Men 2/3 Chris Sarrett
1 Keizer Rapids: Series Points Singlespeed Sal Collura
2 Keizer Rapids: Series Points Junior Women Aspynn Westby
8 Keizer Rapids: Series Points Category 2 Men Chris Sarrett
1 Keizer Rapids Singlespeed Sal Collura
25 Twilight Criterium: Overall Series Points Men 1/2/3 Perry Lund
1 Twilight Criterium: Overall Series Points Men 1/2/3 Nick Skenzick
1 Twilight Criterium: Overall Series Points Men 4/5 Micah Sardell
9 Twilight Criterium Men 1/2/3 Jeff Thomas
6 Twilight Criterium Men 1/2/3 Nick Skenzick
DNF Twilight Criterium Men 4/5 Brick Lantz
11 Twilight Criterium Men 4/5 Scott Damon
2 Keizer Rapids Singlespeed Sal Collura
4 Keizer Rapids Category 2 Men Chris Sarrett
12 Ochoco Gravel Roubaix: Overall By Distance 80-Miles Sean Wilson
7 Ochoco Gravel Roubaix Men Category 1-3 (80-Mile) Sean Wilson
1 Keizer Rapids Singlespeed Sal Collura
1 Keizer Rapids Junior Women Aspynn Westby
2 Swift Summit 200/100 Open Men Chris Sarrett
24 Twilight Criterium: Overall Series Points Men 1/2/3 Perry Lund
1 Twilight Criterium: Overall Series Points Men 1/2/3 Nick Skenzick
2 Twilight Criterium: Overall Series Points Men 4/5 Micah Sardell
1 Twilight Criterium Men 1/2/3 Nick Skenzick
6 Twilight Criterium Men 4/5 Micah Sardell
21 Twilight Criterium: Series Points Men 1/2/3 Perry Lund
1 Twilight Criterium: Series Points Men 1/2/3 Nick Skenzick
1 Twilight Criterium: Series Points Men 4/5 Micah Sardell
3 Twilight Criterium Men 1/2/3 Nick Skenzick
3 Twilight Criterium Men 4/5 Micah Sardell
9 Rally the Valley Omnium: Overall TT Combined Results: Combined Combined Chris Sarrett
9 Rally the Valley Omnium: TT Results: Combined Combined Chris Sarrett
9 Rally the Valley Omnium: Overall TT Combined Results Overall Chris Sarrett
2 Rally the Valley Omnium: Criterium Results Masters Men 40+ Sal Collura
1 Rally the Valley Omnium: Criterium Results Men 3 Chris Sarrett
6 Rally the Valley Omnium: Criterium Results Men 1/2 Nick Skenzick
2 Rally the Valley Omnium: TT Results Category 3 Men Chris Sarrett
1 Rally the Valley Omnium Men 3 Chris Sarrett
9 OBRA Mountain Bike Championship at Alsea Falls: Age Category 30-39 Men Nick Skenzick
12 OBRA Mountain Bike Championship at Alsea Falls Category 1 Men Nick Skenzick
19 Twilight Criterium: Series Points Men 1/2/3 Perry Lund
1 Twilight Criterium: Series Points Men 1/2/3 Nick Skenzick
2 Twilight Criterium: Series Points Men 4/5 Micah Sardell
DNF Twilight Criterium Men 1/2/3 Perry Lund
3 Twilight Criterium Men 1/2/3 Nick Skenzick
2 Twilight Criterium Men 4/5 Micah Sardell
2 OBRA Criterium Championship 10 Barrel Brewing Men Category 3 Chris Sarrett
7 OBRA Criterium Championship 10 Barrel Brewing Masters Men 40-49 Sal Collura
6 OBRA Criterium Championship 10 Barrel Brewing Masters Men 40-49 Jeff Thomas
13 Twilight Hill Climb Men 4/5 Scott Damon
12 Twilight Hill Climb Men 4/5 James Bell
10 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 5 Category 3 Men Chris Sarrett
10 Baker City Cycling Classic Category 3 Men Chris Sarrett
12 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 4 Category 3 Men Chris Sarrett
6 Baker City Cycling Classic: Stage 4 Crit Category 3 Men Chris Sarrett
12 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 3 Category 3 Men Chris Sarrett
7 Baker City Cycling Classic Category 3 Men Chris Sarrett
14 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 2 Category 3 Men Chris Sarrett
29 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Uphill TT Category 3 Men Chris Sarrett
10 Baker City Cycling Classic: Overall GC Results > Stage 1 Category 3 Men Chris Sarrett
10 Baker City Cycling Classic Category 3 Men Chris Sarrett
3 Twilight Criterium Men 4/5 Micah Sardell
13 Twilight Criterium Men 1/2/3 Perry Lund
1 Twilight Criterium Men 1/2/3 Nick Skenzick
16 Twilight Criterium: Overall Points Men 1/2/3 Perry Lund
1 Twilight Criterium: Overall Points Men 1/2/3 Nick Skenzick
3 Twilight Criterium: Overall Points Men 4/5 Micah Sardell
2 Skibowl Classic XC MTB Short Course: Men 50+ Timothy Shreve
3 Skibowl Classic XC MTB Short Course: Junior Men Ian Shreve
6 Hammer Velo Crit Men 3 Chris Sarrett
16 Twilight Criterium: Series Points Men 1/2/3 Perry Lund
1 Twilight Criterium: Series Points Men 1/2/3 Nick Skenzick
3 Twilight Criterium: Series Points Men 4/5 Micah Sardell
11 Twilight Criterium Men 1/2/3 Sal Collura
10 Twilight Criterium Men 1/2/3 Perry Lund
2 Twilight Criterium Men 1/2/3 Nick Skenzick
4 Twilight Criterium Men 4/5 Micah Sardell
11 OBRA Time Trial Championship Masters Men 60-69 James Bell
1 OBRA Time Trial Championship Masters Men 50-59 Charles Hall
4 OBRA Time Trial Championship Men Category 3 Chris Sarrett
2 OBRA Time Trial Championship Men Category 4/5 Andy Stahl
1 OBRA Time Trial Championship Masters Men 55-59 Charles Hall
9 OBRA Time Trial Championship Masters Men 60-64 James Bell
9 Silverton OBRA Championship Road Race Masters Men 50+ Charles Hall
20 Silverton OBRA Championship Road Race Masters Men 40+ Jeff Thomas
DNF Silverton OBRA Championship Road Race Junior 15-18 Ian Shreve
DNF Twilight Criterium Men 1/2/3 Perry Lund
11 Twilight Criterium Men 1/2/3 Sal Collura
1 Twilight Criterium Men 1/2/3 Nick Skenzick
5 Twilight Criterium Men 4/5 Micah Sardell
14 10 Barrel Brewing HDO: Road Race: HDO Final Omnium Results Men 3 Jeff Thomas
6 10 Barrel Brewing HDO: Road Race: HDO Final Omnium Results Men 3 Chris Sarrett
16 10 Barrel Brewing HDO: Road Race: HDO Final Omnium Results Masters Men 40+ 3/4/5 Sal Collura
5 10 Barrel Brewing HDO: Road Race Men 3 Chris Sarrett
DNF 10 Barrel Brewing HDO: Road Race Masters Men 40+ 3/4/5 Sal Collura
30 10 Barrel Brewing HDO: Time Trial: Combined Combined Jeff Thomas
11 10 Barrel Brewing HDO: Time Trial: Combined Combined Chris Sarrett
54 10 Barrel Brewing HDO: Time Trial: Combined Combined Ian Shreve
13 10 Barrel Brewing HDO: Criterium: HDO: Points Totals after Criterium Men 3 Jeff Thomas
5 10 Barrel Brewing HDO: Criterium: HDO: Points Totals after Criterium Men 3 Chris Sarrett
12 10 Barrel Brewing HDO: Criterium: HDO: Points Totals after Criterium Masters Men 40+ 3/4/5 Sal Collura
3 10 Barrel Brewing HDO: Criterium: HDO: Points Totals after Criterium Junior Ian Shreve
10 10 Barrel Brewing HDO: Time Trial Men 3 Jeff Thomas
5 10 Barrel Brewing HDO: Time Trial Men 3 Chris Sarrett
3 10 Barrel Brewing HDO: Time Trial Junior Ian Shreve
11 10 Barrel Brewing HDO: Criterium Men 3 Jeff Thomas
5 10 Barrel Brewing HDO: Criterium Men 3 Chris Sarrett
9 10 Barrel Brewing HDO: Criterium Masters Men 40+ 3/4/5 Sal Collura
5 10 Barrel Brewing HDO: Criterium Junior Ian Shreve
14 Twilight Criterium Men 1/2/3 Sal Collura
11 Twilight Criterium Men 1/2/3 Chris Sarrett
3 Twilight Criterium Men 1/2/3 Nick Skenzick
15 Twilight Criterium Men 4/5 Andy Stahl
8 Twilight Criterium Men 4/5 Micah Sardell
158 OBRA Time Trial Championship: Combined Combined James Bell
84 OBRA Time Trial Championship: Combined Combined Charles Hall
53 OBRA Time Trial Championship: Combined Combined Chris Sarrett
82 OBRA Time Trial Championship: Combined Combined Andy Stahl
50 OBRA Time Trial Championship: Combined Combined Charles Hall
121 OBRA Time Trial Championship: Combined Combined James Bell
89 OBRA Time Trial Championship: Overall : Combined Combined James Bell
66 OBRA Time Trial Championship: Overall : Combined Combined Andy Stahl
40 OBRA Time Trial Championship: Overall : Combined Combined Chris Sarrett
37 OBRA Time Trial Championship: Overall : Combined Combined Charles Hall
62 OBRA Time Trial Championship: Overall Overall Distance 24.8 James Bell
39 OBRA Time Trial Championship: Overall Overall Distance 24.8 Andy Stahl
13 OBRA Time Trial Championship: Overall Overall Distance 24.8 Chris Sarrett
10 OBRA Time Trial Championship: Overall Overall Distance 24.8 Charles Hall
1 Oregon Triple Crown: Oregon Gran Fondo Men 45-49 Jeff Thomas
2 Oregon Triple Crown: Oregon Gran Fondo Men 35-39 Nick Skenzick
8 Twilight Time Trial: Series Points Masters Men 50+ Tim Mayer
1 Twilight Time Trial: Series Points Masters Men 50+ Charles Hall
3 Twilight Time Trial: Series Points Masters Men 60+ James Bell
2 Twilight Time Trial: Series Points Masters Men 60+ Andy Stahl
1 Twilight Time Trial: Series Points Masters Men 60+ Mark Lipchick
5 Twilight Time Trial: Series Points Men 3 Jeff Thomas
2 Twilight Time Trial: Series Points Men 3 Chris Sarrett
8 Twilight Time Trial: May Series Points Masters Men 50+ Tim Mayer
1 Twilight Time Trial: May Series Points Masters Men 50+ Charles Hall
3 Twilight Time Trial: May Series Points Masters Men 60+ James Bell
2 Twilight Time Trial: May Series Points Masters Men 60+ Andy Stahl
1 Twilight Time Trial: May Series Points Masters Men 60+ Mark Lipchick
6 Twilight Time Trial: May Series Points Men 3 Jeff Thomas
4 Twilight Time Trial: May Series Points Men 3 Chris Sarrett
1 Twilight Time Trial Masters Men 50+ Charles Hall
3 Twilight Time Trial Masters Men 60+ James Bell
2 Twilight Time Trial Masters Men 60+ Andy Stahl
1 Twilight Time Trial Men 3 Chris Sarrett
1 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Category 2 Sport Men 19-39 Chris Sarrett
20 Willamette Valley Classics Tour: Onehorse Road Race Category 3 Men Chris Sarrett
13 Twilight Time Trial: Combined Combined James Bell
3 Twilight Time Trial Masters Men 60+ James Bell
4 Twilight Time Trial Masters Men 50+ Tim Mayer
1 Twilight Time Trial Masters Men 50+ Charles Hall
2 Twilight Time Trial Masters Men 60+ Andy Stahl
6 Twilight Time Trial Men 3 Jeff Thomas
2 Twilight Time Trial Men 3 Chris Sarrett
16 Oregon Off-Road Series: The Chainbreaker XC MTB Category 2 (Sport) Men 19-39 Eric Taylor
4 Oregon Off-Road Series: The Chainbreaker XC MTB Elite Men Mike Fusaro
7 Willamette Valley Classics Tour: Cherry Pie Road Race Category 3 Men Jeff Thomas
3 Willamette Valley Classics Tour: Cherry Pie Road Race Category 3 Men Chris Sarrett
17 Willamette Valley Classics Tour: Cherry Pie Road Race Pro/1/2 Nick Skenzick
4 Willamette Valley Classics Tour: Cherry Pie Road Race Junior Men Ian Shreve
DNF Willamette Valley Classics Tour: Cherry Pie Road Race Category 4/5 Men Timothy Shreve
18 Twilight Time Trial: Combined Combined James Bell
10 Twilight Time Trial: Combined Combined Andy Stahl
6 Twilight Time Trial: Combined Combined Mark Lipchick
4 Twilight Time Trial: Combined Combined Charles Hall
14 Twilight Time Trial: Combined Combined Jeff Thomas
3 Twilight Time Trial Masters Men 60+ James Bell
2 Twilight Time Trial Masters Men 60+ Andy Stahl
1 Twilight Time Trial Masters Men 60+ Mark Lipchick
1 Twilight Time Trial Masters Men 50+ Charles Hall
4 Twilight Time Trial Men 3 Jeff Thomas
60 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Combined Chris Sarrett
84 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Combined Mark Lipchick
84 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Combined Andy Stahl
1 OBRA Team Time Trial Championship Men 3 Chris Sarrett
3 OBRA Team Time Trial Championship Men 200-239 Mark Lipchick
3 OBRA Team Time Trial Championship Men 200-239 Andy Stahl
DNS Oregon Triple Crown: Oregon Coast Gravel Epic Men 55-59 Perry Lund
11 Montinore Road Race Men 3 Jeff Thomas
2 Twilight Time Trial: Combined Combined Charles Hall
25 Twilight Time Trial: Combined Combined James Bell
12 Twilight Time Trial: Combined Combined Andy Stahl
5 Twilight Time Trial: Combined Combined Mark Lipchick
1 Twilight Time Trial Masters Men 50+ Charles Hall
4 Twilight Time Trial Masters Men 60+ James Bell
2 Twilight Time Trial Masters Men 60+ Andy Stahl
1 Twilight Time Trial Masters Men 60+ Mark Lipchick
15 Oregon Off-Road Series: Bear Spring Trap MTB Category 2 (Sport) Men 19-39 Eric Taylor
7 Revenge Of The Disc Time Trial Series Masters Men 60-69 James Bell
2 Revenge Of The Disc Time Trial Series Masters Men 60-69 Mark Lipchick
14 Revenge Of The Disc Time Trial Series: Combined Combined Chris Sarrett
54 Revenge Of The Disc Time Trial Series: Combined Combined James Bell
22 Revenge Of The Disc Time Trial Series: Combined Combined Mark Lipchick
1 Revenge Of The Disc Time Trial Series Men Category 3 Chris Sarrett
5 Revenge Of The Disc Time Trial Series Masters Men 60-64 James Bell
2 Revenge Of The Disc Time Trial Series Masters Men 60-64 Mark Lipchick
14 Barton Park Circuit Race Men Category 3 Chris Sarrett
16 Revenge Of The Disc Time Trial Series: Combined Combined Chris Sarrett
38 Revenge Of The Disc Time Trial Series: Combined Combined Andy Stahl
24 Revenge Of The Disc Time Trial Series: Combined Combined Mark Lipchick
2 Revenge Of The Disc Time Trial Series Men Category 3 Chris Sarrett
7 Revenge Of The Disc Time Trial Series Masters Men 60-64 James Bell
4 Revenge Of The Disc Time Trial Series Masters Men 60-64 Andy Stahl
1 Revenge Of The Disc Time Trial Series Masters Men 60-64 Mark Lipchick
8 Sagebrush Cycles Bust Your Butte Gravel Challenge Long Course Masters 40+ Men Jeff Boulet
7 Sagebrush Cycles Bust Your Butte Gravel Challenge Long Course Masters 40+ Men Dan Wolnick
2 Sagebrush Cycles Bust Your Butte Gravel Challenge Long Course Masters 40+ Men Bruce Rogers
7 Sagebrush Cycles Bust Your Butte Gravel Challenge Short Course Open Men Sean Wilson
24 Sagebrush Cycles Bust Your Butte Gravel Challenge Short Course Masters 40+ Men Phil Crawley
8 Oregon Off-Road Series: Coast Hills Classic Mountain Bike Race Category 3 (Novice) Men 14-18 Ian Shreve
19 Oregon Off-Road Series: Coast Hills Classic Mountain Bike Race Category 2 (Sport) Men 50-59 Timothy Shreve
22 Kings Valley Road Race Men Category 3 Charles Hall
21 Kings Valley Road Race Men Category 3 Chris Sarrett
14 Kings Valley Road Race Men Category 3 Jeff Thomas
27 Kings Valley Road Race Men Pro/1/2 Jordan Barber
22 Kings Valley Road Race Men Pro/1/2 Nick Skenzick
24 Willamette Valley Classics Tour: Piece of Cake Road Race Masters Men 50+/60+ 3/4/5 Andy Stahl
32 Willamette Valley Classics Tour: Piece of Cake Road Race Category 3 Men Chris Sarrett
31 Willamette Valley Classics Tour: Piece of Cake Road Race Category 3 Men Perry Lund
20 Willamette Valley Classics Tour: Piece of Cake Road Race Category 3 Men Charles Hall
4 Willamette Valley Classics Tour: Piece of Cake Road Race Category 3 Men Jeff Thomas
7 Willamette Valley Classics Tour: Piece of Cake Road Race Masters Men 60+ 3/4/5 Andy Stahl
3 Willamette Valley Classics Tour: Piece of Cake Road Race Junior Men Ian Shreve
DNF Dirty Circles Masters Men 50+ Timothy Shreve
4 Dirty Circles Junior Men Ian Shreve
191 Jack Frost TT: Combined Combined James Bell
44 Jack Frost TT: Combined Combined Mark Lipchick
52 Jack Frost TT: Combined Combined Bradley Taylor
36 Jack Frost TT: Combined Combined Chris Sarrett
9 Jack Frost TT Category 3 Men Chris Sarrett
7 Jack Frost TT Masters Men 50-59 Bradley Taylor
15 Jack Frost TT Masters Men 60-69 James Bell
5 Jack Frost TT Masters Men 60-69 Mark Lipchick
36 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Chris Sarrett
52 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Bradley Taylor
191 Jack Frost TT Overall: Combined Combined James Bell
44 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Mark Lipchick
9 Jack Frost TT Overall Category 3 Men Chris Sarrett
7 Jack Frost TT Overall Masters Men 50-59 Bradley Taylor
15 Jack Frost TT Overall Masters Men 60-69 James Bell
5 Jack Frost TT Overall Masters Men 60-69 Mark Lipchick