Showers Pass MTB/CX Team

Event Category Name
15 USGP of Cyclocross Masters Men 55+ Steve Lacey
12 USGP of Cyclocross Masters Men 55+ Vern Krist
13 USGP of Cyclocross Masters Men 55+ Steve Lacey
DNF GPMC: Winter Cross Singlespeed Todd Foreman-Kinder
59 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters 35+ A Men Kevin Sundberg
57 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters 50+ Vern Krist
52 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters 50+ David Gratke
48 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters 50+ Dan Houghton
3 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters 50+ Steve Lacey
59 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters 35+ C Matt Richmond
34 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters 35+ C Jeff Steiner
16 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters Women 35+ A Katherine Christensen
2 GPMC: Winter Cross Masters Women 35+ A Katherine Christensen
7 GPMC: Winter Cross Masters 50+ Steve Lacey
13 GPMC: Winter Cross Masters 50+ Dan Houghton
22 GPMC: Winter Cross Masters 35+ A Kevin Sundberg
13 Psycho Cross: Series Standings Masters C 35+ Men Jeff Steiner
DNF Kruger's Crossing CX Classic Masters 35+ C Matt Richmond
16 Kruger's Crossing CX Classic Masters 50+ David Gratke
70 Kruger's Crossing CX Classic Masters 35+ C Katherine Christensen
6 Kruger's Crossing CX Classic Masters Women 35+ A Susan Sherman
11 Kruger's Crossing CX Classic Masters Women 35+ B Annie Leaf
DNF Kruger's Crossing CX Classic Masters 50+ Dan Houghton
20 Kruger's Crossing CX Classic Masters 35+ B Chris Nygaard
62 Kruger's Crossing CX Classic Masters 35+ C Jeff Steiner
31 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Masters 35+ C Jeff Steiner
16 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho Masters 35+ A Kevin Sundberg
19 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho Masters 50+ David Gratke
16 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho Masters 50+ Vern Krist
13 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho Masters 50+ Steve Lacey
12 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho Masters 35+ C Matt Richmond
6 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho Masters 35+ C Jeff Steiner
52 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Masters 35+ C Matt Richmond
4 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Masters 50+ Steve Lacey
47 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Masters 50+ David Gratke
55 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Kevin Sundberg
53 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Masters 50+ Vern Krist
10 Cross Crusade Women A Abra McNair
12 Cross Crusade Masters 35+ C Jeff Steiner
7 Cross Crusade Masters Women 35+ A Katherine Christensen
11 Cross Crusade Masters Women 35+ B Annie Leaf
11 Cross Crusade Masters Women 35+ A Susan Sherman
8 Cross Crusade Women A Susan Grandjean
45 Cross Crusade Masters 50+ David Gratke
33 Cross Crusade Masters 50+ Vern Krist
31 Cross Crusade Masters 50+ Dan Houghton
7 Cross Crusade Masters 50+ Steve Lacey
89 Cross Crusade Masters 35+ B Craigan Usher
58 Cross Crusade Masters 35+ A Kevin Sundberg
81 Cross Crusade Masters 35+ C Matt Richmond
57 Cross Crusade Masters 35+ C Kris Schamp
25 Cross Crusade Masters 35+ C Jeff Steiner
23 Cross Crusade Masters 50+ Steve Lacey
6 Cross Crusade Masters 35+ B Chris Nygaard
24 Cross Crusade Masters 50+ Dan Houghton
32 Cross Crusade Masters 50+ Vern Krist
52 Cross Crusade Masters 50+ David Gratke
10 Cross Crusade Women A Abra McNair
46 Cross Crusade Masters 35+ A Kevin Sundberg
45 Cross Crusade Masters 35+ C Matt Richmond
17 Cross Crusade Women A Susan Grandjean
87 Cross Crusade Singlespeed Todd Foreman-Kinder
28 Cross Crusade Category B david kurushima
4 Cross Crusade Masters Women 35+ B Annie Leaf
15 Cross Crusade Masters Women 35+ A Susan Sherman
57 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Kevin Sundberg
5 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Masters 50+ Steve Lacey
45 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Masters 50+ David Gratke
9 Pedalers At The Poor Farm CCX @ Edgefield Masters 50+ David Gratke
1 Pedalers At The Poor Farm CCX @ Edgefield Masters 35+ B Chris Nygaard
15 Pedalers At The Poor Farm CCX @ Edgefield Masters 35+ C Katherine Christensen
5 GPMC: Apple Core Cross Masters 50+ Steve Lacey
10 Pedalers At The Poor Farm CCX @ Edgefield Masters 35+ A Kevin Sundberg
88 Cross Crusade Masters 35+ C Jeff Steiner
40 Cross Crusade Masters 50+ David Gratke
28 Cross Crusade Masters 50+ Vern Krist
32 Cross Crusade Masters 35+ C Kris Schamp
43 Cross Crusade Masters 50+ Ed Dalton
45 Cross Crusade Masters 35+ A Kevin Sundberg
10 Cross Crusade Women A Susan Grandjean
17 Cross Crusade Women A Abra McNair
26 Cross Crusade Masters Women 35+ A Susan Sherman
2 Cross Crusade Masters Women 45+ Katherine Christensen
24 Cross Crusade Masters Women 45+ Andriana Krueger
27 Cross Crusade Masters 50+ Vern Krist
17 Cross Crusade Masters Women 35+ A Susan Sherman
48 Cross Crusade Masters 50+ David Gratke
36 Cross Crusade Masters 50+ Ed Dalton
67 Cross Crusade Masters 35+ A Kevin Sundberg
65 Cross Crusade Masters 35+ C Matt Richmond
27 Cross Crusade Masters 35+ C Jeff Steiner
53 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Kevin Sundberg
42 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Masters 50+ David Gratke
7 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Masters 50+ Steve Lacey
12 Cross Crusade Women A Susan Grandjean
29 Cross Crusade Women A Abra McNair
16 Cross Crusade Masters 35+ B Chris Nygaard
88 Cross Crusade Masters 35+ B Kris Schamp
3 Cross Crusade Beginner Women Annie Leaf
2 Cross Crusade Masters Women 45+ Katherine Christensen
20 Cross Crusade Masters Women 45+ Andriana Krueger
5 GPMC: David Douglas CX #2 Masters 50+ Steve Lacey
4 Blind Date Beginner Women Annie Leaf
20 Blind Date Masters C 35+ Jeff Steiner
29 Blind Date Men B Steve Lacey
37 Blind Date Men B Chris Nygaard
34 Blind Date Singlespeed Todd Foreman-Kinder
32 Cross Crusade Masters 50+ Vern Krist
12 Cross Crusade Women A Susan Grandjean
28 Cross Crusade Clydesdale Ed Jones
37 Cross Crusade Masters 35+ C Kris Schamp
43 Cross Crusade Masters 50+ Ed Dalton
58 Cross Crusade Masters 35+ A Kevin Sundberg
6 Cross Crusade Beginner Women Annie Leaf
11 Cross Crusade Masters Women 35+ A Susan Sherman
8 Cross Crusade Women A Abra McNair
1 Cross Crusade Masters Women 45+ Katherine Christensen
26 Cross Crusade Masters 50+ Dan Houghton
24 Cross Crusade Masters 50+ Steve Lacey
26 Cross Crusade Masters 35+ B Chris Nygaard
45 Cross Crusade Masters 35+ C Jeff Steiner
DNF Cross Crusade Masters 35+ C Matt Richmond
9 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Masters 50+ Steve Lacey
36 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Masters 50+ David Gratke
44 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Masters 35+ A Men Kevin Sundberg
16 GPMC: Het Meer CX Race Masters 35+ A Kevin Sundberg
30 Blind Date Masters C 35+ Jeff Steiner
48 Blind Date Men B Steve Lacey
26 Blind Date Masters C 35+ Kris Schamp
11 Cross Crusade Women A Abra McNair
34 Cross Crusade Masters 50+ Steve Lacey
43 Cross Crusade Masters 50+ Dan Houghton
70 Cross Crusade Masters 50+ Scott Davis
68 Cross Crusade Masters 35+ B Chris Smith
93 Cross Crusade Masters 35+ B Craigan Usher
29 Cross Crusade Clydesdale Ed Jones
53 Cross Crusade Clydesdale Todd Foreman-Kinder
3 Cross Crusade Beginner Women Annie Leaf
58 Cross Crusade Masters 35+ C Jeff Steiner
126 Cross Crusade Masters 35+ C Matt Richmond
21 Cross Crusade Masters Women 45+ Andriana Krueger
21 Cross Crusade Women A Susan Grandjean
63 Cross Crusade Masters 35+ A Kevin Sundberg
1 Cross Crusade Masters Women 45+ Katherine Christensen
26 Cross Crusade Masters 50+ Vern Krist
7 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Masters 50+ Steve Lacey
8 GPMC: Ninkrossi Masters 50+ Steve Lacey
21 GPMC: Ninkrossi Masters 35+ A Kevin Sundberg
33 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Masters 50+ David Gratke
21 Blind Date Masters C 35+ Matt Richmond
34 Blind Date Men B Steve Lacey
20 Blind Date Masters C 35+ Jeff Steiner
DNF Blind Date Masters Men 40+ Vern Krist
42 Blind Date Men B Todd Foreman-Kinder
24 Cross Crusade Masters 50+ Vern Krist
10 Cross Crusade Women A Susan Grandjean
69 Cross Crusade Masters 35+ C Matt Richmond
123 Cross Crusade Masters 35+ C garrett hardin
149 Cross Crusade Masters 35+ C Spencer Bohaboy
DNF Cross Crusade Masters 35+ B Craigan Usher
11 Cross Crusade Women A Abra McNair
12 Cross Crusade Masters Women 35+ A Susan Sherman
1 Cross Crusade Masters Women 45+ Katherine Christensen
2 Cross Crusade Beginner Women Annie Leaf
37 Cross Crusade Clydesdale Spencer Bohaboy
45 Cross Crusade Clydesdale Todd Foreman-Kinder
48 Cross Crusade Masters 35+ A Kevin Sundberg
22 Cross Crusade Clydesdale Ed Jones
9 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Masters 50+ Steve Lacey
29 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Masters 50+ David Gratke
20 GPMC: Heiser CX Masters 35+ A Kevin Sundberg
6 GPMC: Heiser CX Masters 50+ Steve Lacey
18 GPMC: Heiser CX Masters 50+ David Gratke
10 Blind Date Masters C 35+ Jeff Steiner
18 Blind Date Masters C 35+ Matt Richmond
8 Blind Date Masters Men 40+ Vern Krist
59 Blind Date Masters C 35+ David Gratke
2 Cross Crusade Masters Women 45+ Katherine Christensen
102 Cross Crusade Masters 35+ B Kevin Sundberg
81 Cross Crusade Masters 35+ B Craigan Usher
4 Cross Crusade Beginner Women Annie Leaf
22 Cross Crusade Masters Women 45+ Andriana Krueger
28 Cross Crusade Masters 50+ Vern Krist
52 Cross Crusade Masters 50+ Dan Houghton
90 Cross Crusade Masters 35+ B Chris Smith
108 Cross Crusade Singlespeed Todd Foreman-Kinder
57 Cross Crusade Masters 35+ C Matt Richmond
22 Cross Crusade Masters Women 35+ A Susan Sherman
174 Cross Crusade Masters 35+ C garrett hardin
12 Cross Crusade Women A Abra McNair
15 Cross Crusade Women A Susan Grandjean
83 Cross Crusade Masters 35+ C Jeff Steiner
15 Canby Cross-Word Cyclocross Challenge Masters 35+ B Kevin Sundberg
8 Webcyclery Thrilla Cross Series Men C 40+ David Gratke
83 Blind Date Masters C 35+ Matt Richmond
44 Blind Date Masters C 35+ David Gratke
18 Blind Date Masters C 35+ Steve Lacey
46 Blind Date Masters C 35+ Jeff Steiner
50 Battle at Barlow Masters 35+ C Matt Richmond
30 Battle at Barlow Clydesdale Todd Foreman-Kinder
12 Battle at Barlow Beginner Women Annie Leaf
14 Battle at Barlow Masters 50+ Steve Lacey
26 Battle at Barlow Masters 50+ Dan Houghton
31 Battle at Barlow Masters 50+ David Gratke
24 Hood River Double Cross Masters 35+ C Matt Richmond
30 Hood River Double Cross Masters 50+ David Gratke
26 Hood River Double Cross Masters 50+ Dan Houghton
3 Hood River Double Cross Masters Women 45+ Katherine Christensen
23 Hood River Double Cross Masters 35+ C Jeff Steiner
26 GPMC: Hood River Double Cross Masters 50+ David Gratke
41 GPMC: Hood River Double Cross Masters 35+ B Craigan Usher
19 GPMC: Hood River Double Cross Masters 35+ C Jeff Steiner
24 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Masters 50+ David Gratke
18 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Masters 50+ Steve Lacey
20 GPMC: Hood River Double Cross Masters 50+ Steve Lacey
19 Webcyclery Thrilla Cross Series Men C 40+ David Gratke
11 GPMC: David Douglas CX #1 Masters 50+ Steve Lacey
30 GPMC: David Douglas CX #1 Masters 35+ B Craigan Usher
38 GPMC: David Douglas CX #1 Masters 35+ C Jeff Steiner
15 GPMC: David Douglas CX #1 Masters 50+ David Gratke
32 GPMC: David Douglas CX #1 Masters 35+ B Chris Smith
20 Monday PIR Masters 1/2/3 Dan Houghton
6 Monday PIR-August Series Masters 4/5 Craigan Usher
22 Kruger's Kermesse Masters Men 50+ David Gratke
6 Kruger's Kermesse Masters Men B 35+ Craigan Usher
42 Kruger's Kermesse Masters Men C 35+ Jeff Steiner
17 Kruger's Kermesse Men B david kurushima
6 OBRA Masters Track Championships Masters 50+ Points Rce Dan Houghton
20 Kruger's Kermesse Masters Men B 35+ Chris Smith
2 Fast Twitch Fridays Sprint F Todd Foreman-Kinder
41 Fast Twitch Fridays: July/August Sprinter Dan Houghton
54 Fast Twitch Fridays: July/August Sprinter Todd Foreman-Kinder
3 Alpenrose Thursday Series: August Series Masters 35+ Dan Houghton
13 Alpenrose Thursday Series: August Series Category 3 Dan Houghton
6 Alpenrose Thursday Series Masters Dan Houghton
3 Monday PIR Masters 4/5 Craigan Usher
21 Monday PIR Masters 1/2/3 Dan Houghton
DNS OBRA Uphill TT Masters Men 55-59 Vern Krist
12 Tigard Criterium Masters Men 35+ Category 4/5 Craigan Usher
1 Fast Twitch Fridays Sprint F Todd Foreman-Kinder
11 Alpenrose Thursday Series Category 3 Dan Houghton
10 Monday PIR Masters 4/5 Craigan Usher
8 Alsea Falls Switchback/OBRA MTB XC Champs Masters Men 50-59 Steve Lacey
7 Embrocation Track Omnium Category 4/5 Todd Foreman-Kinder
6 Alpenrose Thursday Series Masters Dan Houghton
8 Monday PIR Masters 4/5 Craigan Usher
10 Albany Criterium Masters Men 50+ Dan Houghton
13 Alpenrose Thursday Series Category 3 Dan Houghton
7 Portland Short Track Series - July/Aug Series Pro/Category 1 Women Susan Grandjean
3 Portland Short Track Series - July/Aug Series Pro/Category 1 Women Abra McNair
3 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Abra McNair
16 Portland Short Track Series Category 2 Men 45+ Steve Lacey
28 Portland Short Track Series Category 2 Men 45+ Vern Krist
31 Portland Short Track Series Category 2 Men 45+ David Smith
2 Portland Short Track Series - July/Aug Series Singlespeed Women Susan Sherman
7 Portland Short Track Series - July/Aug Series Category 2 Women 45+ Katherine Christensen
24 Portland Short Track Series - July/Aug Series Category 2 Men 45+ Steve Lacey
1 Portland Short Track Series Singlespeed Women Susan Sherman
46 Monday PIR Masters 1/2/3 Dan Houghton
9 Monday PIR Masters 4/5 Craigan Usher
55 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ David Gratke
29 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Jeff Steiner
38 Portland Short Track Series Category 2 Men 45+ Kyle Ranson
8 Gresham Criterium Men 4 Craigan Usher
12 Gresham Criterium Masters Men 35+ 4/5 Craigan Usher
2 Westview OBRA Championship STXC Category 2 Men 55+ Steve Lacey
7 Alpenrose Thursday Series Category 3/4 Dan Houghton
8 Alpenrose Thursday Series: July Series Category 3 Dan Houghton
37 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Chris Smith
4 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Abra McNair
5 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Susan Grandjean
2 Portland Short Track Series Singlespeed Women Susan Sherman
13 Portland Short Track Series Category 2 Men 45+ Steve Lacey
4 Monday PIR Masters 4/5 Craigan Usher
11 Monday PIR - July Series Masters 4/5 Craigan Usher
32 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Matt Richmond
107 OUCH: Combined Combined Dan Houghton
18 OUCH Masters Men 50-54 Dan Houghton
34 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Matt Richmond
2 Portland Short Track Series Singlespeed Women Susan Sherman
31 Portland Short Track Series Category 2 Men 45+ David Smith
18 Ironclad Criterium Masters Men Dan Houghton
10 Tuesday PIR Category 4/5 Zach Holbrook
3 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Abra McNair
4 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Susan Grandjean
17 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Chris Smith
1 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Katherine Christensen
6 Tuesday PIR Category 3/4 David Smith
18 Tuesday PIR-June Series Category 3/4 David Smith
13 Tuesday PIR Category 3/4 Vern Krist
1 Portland Short Track Series-June Series Singlespeed Women Susan Sherman
4 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Abra McNair
41 Portland Short Track Series-June Series Category 3 Men 19+ Matt Richmond
39 Portland Short Track Series-June Series Category 3 Men 19+ Jeff Steiner
6 Portland Short Track Series-June Series Category 2 Women 45+ Katherine Christensen
9 Portland Short Track Series-June Series Pro/Category 1 Women Susan Grandjean
17 Monday PIR Masters 4/5 Craigan Usher
1 Portland Short Track Series Singlespeed Women Susan Sherman
1 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Katherine Christensen
4 Portland Short Track Series-June Series Pro/Category 1 Women Abra McNair
5 Pickett's Charge Category 2 Men 55+ Steve Lacey
DNF Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Jeff Steiner
1 Portland Short Track Series Singlespeed Women Susan Sherman
38 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Matt Richmond
27 Portland Short Track Series Category 2 Men 45+ David Smith
41 Fast Twitch Fridays: May/June Series Sprinter Dan Houghton
6 Fast Twitch Fridays Sprint D Dan Houghton
54 Fast Twitch Fridays: May/June Series Sprinter Todd Foreman-Kinder
27 Mt. Tabor Series Masters Men Dan Houghton
12 Tuesday PIR Category 3/4 David Smith
14 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Jeff Steiner
5 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Abra McNair
45 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Kris Schamp
1 Portland Short Track Series Singlespeed Women Susan Sherman
23 Portland Short Track Series Category 2 Men 45+ David Smith
20 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Matt Richmond
7 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Susan Grandjean
43 Mt. Tabor Series Masters Men Dan Houghton
1 Portland Short Track Series Singlespeed Women Susan Sherman
15 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Matt Richmond
8 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Susan Grandjean
5 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Abra McNair
6 Vanport Kermesse Category 4/5 Craigan Usher
21 Monday PIR Masters 1/2/3 Dan Houghton
2 Sisters Stampede MTB XC Category 2 Men 55+ Steve Lacey
11 Sisters Stampede MTB XC Category 2 Men 55+ Vern Krist
3 Lewis & Clark Ultra 6/12/24 Men 50+ 24-Hour Jeff Maurer
5 Alpenrose Thursday Series-May Series Category 4 Todd Foreman-Kinder
8 Alpenrose Thursday Series-May Series Masters 50+ Dan Houghton
18 Monday PIR Masters 1/2/3 Dan Houghton
4 Alpenrose Thursday Series Masters 50+ Dan Houghton
4 Alpenrose Thursday Series Men Category 4 Todd Foreman-Kinder
4 Alpenrose Thursday Series Men Category 4 Todd Foreman-Kinder
51 Monday PIR Masters 1/2/3 Dan Houghton
6 Cascade Chainbreaker Category 2 Men 55+ Steve Lacey
DNS As the Raven Flies TT Men 4/5 Jeff Maurer
39 As the Raven Flies TT: Combined Combined Krist Vern
7 As the Raven Flies TT Masters Men 50+ Krist Vern
6 Alpenrose Thursday Series Category 4 Todd Foreman-Kinder
49 Tuesday PIR Category 3/4 Vern Krist
21 Monday PIR Masters 1/2/3 Dan Houghton
4 Bear Springs XC Category 1 Women Susan Grandjean
57 Estacada Time Trial Series: Combined Combined Jeff Maurer
3 Estacada Time Trial Series Men Category 5 Jeff Maurer
5 Bear Springs XC Category 2 Women 19-34 Abra McNair
27 Eugene Roubaix Masters Men 40+ Dan Houghton
9 As the Raven Flies TT Men 4/5 Jeff Maurer
43 As the Raven Flies TT: Combined Combined Jeff Maurer
24 Monday PIR Men 1/2/3 Dan Houghton
14 As the Raven Flies TT Men 4/5 Jeff Maurer
70 As the Raven Flies TT: Combined Combined Jeff Maurer
7 Peak Sports Mudslinger MTB XC Category 2 Men 55+ Steve Lacey
32 Tuesday PIR Category 3/4 David Smith
34 Monday PIR Men 1/2/3 Ryan Ferro
37 Monday PIR Men 1/2/3 Dan Houghton
63 Estacada Time Trial Series: Combined Combined Jeff Maurer
1 Estacada Time Trial Series Category 5 Men Jeff Maurer
2 Hornings Hustle MTB XC Category 2 Men 55+ Steve Lacey
24 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Category 3 Women Susan Grandjean
31 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Category 3 Women Abra McNair
37 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT Category 3 Women Susan Grandjean
31 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT Category 3 Women Abra McNair
321 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT: Combined Combined Susan Grandjean
303 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT: Combined Combined Abra McNair
31 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Category 3 Women Susan Grandjean
15 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Category 3 Women Abra McNair
29 Cherry Blossom Cycling Classic Category 3 Women Susan Grandjean
30 Cherry Blossom Cycling Classic Category 3 Women Abra McNair
32 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Race Category 3 Women Abra McNair
31 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Race Category 3 Women Susan Grandjean
8 Spring Brake Super D Category 1 Men 40+ Steve Lacey
8 Spring Brake Super D: Series after Race 2 Category 1 Men 40+ Steve Lacey
7 Banana Belt 3 Men Category 5 Chris Smith
14 Piece of Cake Road Race Women 3 Susan Grandjean
DNF Piece of Cake Road Race Men 4 Steven Potter
22 Piece of Cake Road Race: Oregon Cup Women Senior Women Susan Grandjean
DNF Piece of Cake Road Race Masters 40+ 1/2/3 Dan Houghton
12 Piece of Cake Road Race Women 3 Abra McNair
10 Spring Brake Super D Category 1 Men 40+ Steve Lacey
16 Banana Belt 2 Masters Men 50+ Dan Houghton
DNF Banana Belt 2: Oregon Cup Women Senior Women Susan Grandjean
4 Banana Belt 2: Series after race 2 Women Category 3 Abra McNair
2 Banana Belt 2 Women Category 3 Abra McNair
DNF Banana Belt 2 Women Category 3 Susan Grandjean
4 Banana Belt 2: Oregon Cup Women Senior Women Abra McNair
13 Echo Red to Red MTB XC Category 1 Women Susan Sherman
4 Banana Belt Series Women Category 3 Abra McNair
16 Banana Belt Series Men Category 5 Chris Smith
28 Banana Belt 1 Masters Men 50+ Dan Houghton
16 Banana Belt 1 Men Category 5 Chris Smith
10 Banana Belt 1 Women Category 3 Abra McNair
23 Banana Belt 1 Men Category 4 Steven Potter