Unattached

Event Category Name
21 USGP of Cyclocross Singlespeed Jake Rosenfeld
1 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters 35+ C Chris Miller
53 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters 35+ A Men Jake Rosenfeld
6 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Singlespeed Scott Barker
2 GPMC: Winter Cross Masters 35+ C Chris Miller
10 GPMC: Winter Cross Masters 35+ A Jake Rosenfeld
10 Kruger's Crossing CX Classic Masters 50+ Daniel Rohlf
28 Kruger's Crossing CX Classic Category B Isaac Potoczny-Jones
7 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho Masters 35+ C Chris Miller
8 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Singlespeed Scott Barker
1 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Masters 35+ C Chris Miller
30 Cross Crusade Singlespeed Jake Rosenfeld
9 CrossAflixion Cup Category C Mark Douglas
6 CrossAflixion Cup Category C Mike Taylor
13 CrossAflixion Cup Masters 35+ B George Hegarty
14 CrossAflixion Cup Category C Tim Shallberger
10 CrossAflixion Cup Masters 35+ B Robert Schumacher
7 CrossAflixion Cup Category C John Livingstom
20 CrossAflixion Cup Masters 35+ B David Dorocke
4 CrossAflixion Cup Singlespeed Jeff Merwin
3 CrossAflixion Cup Singlespeed Chad Willems
6 CrossAflixion Cup Beginner Women Patti Wolfe
5 CrossAflixion Cup Beginner Women Mika Mast
DNF CrossAflixion Cup Masters 35+ B Todd Grover
2 CrossAflixion Cup Women A Brooke Blackwelder
9 Cross Crusade Singlespeed Jake Rosenfeld
7 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Singlespeed Scott Barker
1 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Masters 35+ C Chris Miller
2 GPMC: Apple Core Cross Masters 35+ C Chris Miller
14 Cross Crusade Singlespeed Jake Rosenfeld
42 Cross Crusade Masters 50+ Peter Langston
77 Cross Crusade Masters 35+ C Juan Quintero
14 Cross Crusade Beginner Men Dan Brobst
2 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Masters 35+ C Chris Miller
7 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Singlespeed Scott Barker
44 Cross Crusade Masters 50+ Peter Langston
4 GPMC: David Douglas CX #2 Masters 35+ C Chris Miller
15 Cross Crusade Singlespeed Jake Rosenfeld
16 Blind Date Singlespeed Scott Barker
51 Cross Crusade Masters 50+ Peter Langston
17 Cross Crusade Singlespeed Jake Rosenfeld
31 Cross Crusade Women B Sandrine Ginsbach
12 GPMC: Het Meer CX Race Masters 35+ C Chris Miller
6 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Singlespeed Scott Barker
4 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Masters 35+ C Chris Miller
24 Blind Date Singlespeed Scott Barker
57 Cross Crusade Masters 50+ Peter Langston
33 Cross Crusade Category C Sam Taylor
19 Cross Crusade Singlespeed Jake Rosenfeld
164 Cross Crusade Masters 35+ C Juan Quintero
63 Cross Crusade Masters 35+ B Jonathan Harbin
5 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Masters 35+ C Chris Miller
7 GPMC: Ninkrossi Masters 35+ C Chris Miller
6 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Singlespeed Scott Barker
16 Blind Date Singlespeed Scott Barker
6 CrossAflixion Cup Masters 35+ B Adam Carroll
9 Cross Crusade Singlespeed Jake Rosenfeld
23 CrossAflixion Cup Masters 35+ B Adam Williams
3 CrossAflixion Cup Masters 35+ B David Sjogren
49 Cross Crusade Masters 50+ Peter Langston
41 Cross Crusade Masters 35+ B Jonathan Harbin
145 Cross Crusade Masters 35+ C Juan Quintero
4 GPMC: Heiser CX Masters 35+ C Chris Miller
7 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Singlespeed Scott Barker
7 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Masters 35+ C Chris Miller
30 GPMC: Heiser CX Masters 35+ C Juan Quintero
20 Cross Crusade Singlespeed Jake Rosenfeld
62 Cross Crusade Masters 50+ Peter Langston
4 Canby Cross-Word Cyclocross Challenge Masters 35+ C Chris Miller
23 Blind Date Men C Sam Taylor
33 Battle at Barlow Masters 50+ Peter Langston
10 Battle at Barlow Masters 35+ A Jake Rosenfeld
15 Battle at Barlow Masters 35+ C Chris Miller
24 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Masters 35+ C Chris Miller
10 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Singlespeed Scott Barker
12 GPMC: Hood River Double Cross Singlespeed Scott Barker
14 Pain and Suffer'n CX Singlespeed Scott Barker
5 Pain and Suffer'n CX Masters 50+ Cal Stone
10 GPMC: David Douglas CX #1 Singlespeed Scott Barker
14 GPMC: David Douglas CX #1 Masters 35+ C Chris Miller
15 Tuesday PIR-August Series Category 4/5 Brooks Deese
25 Twilight Criterium Category 4/5 Guy Polson
14 Monday PIR-August Series Masters 4/5 Jonathan Harbin
3 Monday PIR-August Series Novice Women Kathleen Hellem
3 Monday PIR Novice Women Kathleen Hellem
18 Kruger's Kermesse Masters Men 50+ Tracy Marks
26 Eugene Celebration-McBeth Prologue: Eugene Celebration-GC after Prologue Pro/1/2 Men David Kuhns
26 Eugene Celebration-McBeth Prologue Pro/1/2 Men David Kuhns
13 Tuesday PIR Category 4/5 Kevin Chandler
10 Monday PIR Masters 4/5 Jonathan Harbin
25 Monday PIR Masters 4/5 Kevin Chandler
48 OBRA Uphill TT: Combined Combined Hugh Potter
9 OBRA Uphill TT Masters Men 45-49 Hugh Potter
19 Tuesday PIR Category 4/5 Kevin Chandler
9 Tuesday PIR-Series Totals Category 4/5 Brooks Deese
30 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jake Rosenfeld
1 Monday PIR Novice Women Kathleen Hellem
6 OBRA Criterium Men Category 4 Kevin Chandler
2 Tuesday PIR Category 4/5 Brooks Deese
15 Tuesday PIR Category 3/4 Isaac Potoczny-Jones
10 Monday PIR Masters 4/5 Jonathan Harbin
4 Monday PIR Novice Women Kathleen Hellem
51 Monday PIR Masters 1/2/3 Richard Ensworth
16 Oregon Super D Oakridge Category 2 Men 19-39 Alex Grediagin
12 Tuesday PIR Category 4/5 Brooks Deese
31 Tuesday PIR Category 1/2/3 Cal Stone
12 Monday PIR Masters 4/5 Jonathan Harbin
21 Vancouver Criterium Masters 40+ David Phillips
14 Vancouver Criterium Category 3 Men Cal Stone
DNF Vancouver Criterium Category 4 Men Isaac Potoczny-Jones
9 Gresham Criterium Masters Men 35+ Jonathan Harbin
9 Alpenrose Thursday Series Category 3/4 Camille Hook
28 Tuesday PIR-July Series Category 4/5 Andy Poorman
27 Tuesday PIR-July Series Category 4/5 Brooks Deese
43 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jonathan Harbin
58 OUCH: Combined Combined Hugh Potter
131 OUCH: Combined Combined Charles Barrett
137 OUCH: Combined Combined Rommel DeLeon
140 OUCH: Combined Combined Bukie Mabayoje
142 OUCH: Combined Combined Nori La Rue
12 OUCH: Combined Combined James Buckroyd
85 OUCH: Combined Combined Choon Leong
86 OUCH: Combined Combined Randall Dollens
126 OUCH: Combined Combined Steven Russell
115 OUCH: Combined Combined Kai Mathisen
22 OUCH: Combined Combined Daniel Rohlf
37 OUCH: Combined Combined Joseph Hoerner
45 OUCH: Combined Combined Merritt Raitt
48 OUCH: Combined Combined Mark Schafer
88 OUCH: Combined Combined Christophe Chalumeau
96 OUCH: Combined Combined Kim Neve
103 OUCH: Combined Combined Jeff Melson
42 OUCH: Combined Combined Ray Anderson
87 OUCH: Combined Combined David Stabler
97 OUCH: Combined Combined Michael Knapp
123 OUCH: Combined Combined Kristen Marlo Warren
141 OUCH: Combined Combined Kathleen Hellem
71 OUCH: Combined Combined Laura Trace
119 OUCH: Combined Combined Katherine Valls
98 OUCH: Combined Combined Conlan Murphy
3 OUCH Men Category 4/5 Luke Stevenson
6 OUCH Men Category 4/5 fritz hummelt
8 OUCH Men Category 4/5 Frank Thomas
9 OUCH Men Category 4/5 Colin Daniel
10 OUCH Men Category 4/5 Davis Hand
11 OUCH Men Category 4/5 Jordan Muller
11 OUCH: Combined Combined Luke Stevenson
80 OUCH: Combined Combined Isaac Potoczny-Jones
72 OUCH: Combined Combined Brett Kelver
64 OUCH: Combined Combined Stefan Redfield
54 OUCH: Combined Combined william welch
51 OUCH: Combined Combined Andi Greisel
47 OUCH: Combined Combined Jordan Muller
41 OUCH: Combined Combined Davis Hand
32 OUCH: Combined Combined Colin Daniel
29 OUCH: Combined Combined Frank Thomas
20 OUCH: Combined Combined fritz hummelt
2 OUCH Masters Women 60+ Nori La Rue
3 OUCH Masters Women 50-54 Katherine Valls
1 OUCH Masters Women 45-49 Laura Trace
3 OUCH Masters Women 40-44 Kathleen Hellem
2 OUCH Masters Women 40-44 Kristen Marlo Warren
8 OUCH Masters Men 55-59 Michael Knapp
7 OUCH Masters Men 55-59 David Stabler
3 OUCH Masters Men 55-59 Ray Anderson
17 OUCH Masters Men 50-54 Jeff Melson
15 OUCH Masters Men 50-54 Kim Neve
14 OUCH Masters Men 50-54 Christophe Chalumeau
10 OUCH Masters Men 50-54 Mark Schafer
8 OUCH Masters Men 50-54 Merritt Raitt
5 OUCH Masters Men 50-54 Joseph Hoerner
2 OUCH Masters Men 50-54 Daniel Rohlf
12 OUCH Men Category 4/5 Andi Greisel
15 OUCH Masters Men 40-44 Steven Russell
11 OUCH Masters Men 40-44 Randall Dollens
5 OUCH Masters Men 35-39 Choon Leong
1 OUCH Masters Men 35-39 James Buckroyd
35 OUCH Men Category 4/5 Bukie Mabayoje
34 OUCH Men Category 4/5 Rommel DeLeon
33 OUCH Men Category 4/5 Charles Barrett
32 OUCH Men Category 4/5 Kai Mathisen
28 OUCH Men Category 4/5 Conlan Murphy
24 OUCH Men Category 4/5 Isaac Potoczny-Jones
21 OUCH Men Category 4/5 Brett Kelver
18 OUCH Men Category 4/5 Stefan Redfield
13 OUCH Men Category 4/5 william welch
6 OUCH Masters Men 45-49 Hugh Potter
20 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jake Rosenfeld
10 Tuesday PIR Category 4/5 Brooks Deese
32 Monday PIR Masters 4/5 Jonathan Harbin
7 Mt. Tabor Series Category 4 Men Isaac Potoczny-Jones
17 Mt. Tabor Series Masters Men joseph fricke
16 Tuesday PIR Category 4/5 Brooks Deese
13 High Desert Omnium: Road Race Men Pro/1/2 David Kuhns
9 OBRA Track Championships-Points Race Senior Women Camille Hook
29 High Desert Omnium: Criterium Men Pro/1/2 David Kuhns
17 High Desert Omnium: Time Trial Masters 40+ 3/4/5 Men Roger Joys
80 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Roger Joys
8 Mt. Tabor Series Masters Men joseph fricke
25 Swan Island Rose Festival Criterium Masters 35+ 1/2/3 Jonathan Harbin
3 Alpenrose Thursday Series: June Series Totals Category 3 http://obra.org/people/60/2011塹ᴻ䡿ⲯ嶂藄挧ꮥ http://obra.org/people/60/2011塹ᴻ䡿ⲯ嶂藄挧ꮥ
7 Alpenrose Thursday Series: June Series Totals Category 3 http://obra.org/people/2751/2011塹ᴻ䡿ⲯ嶂藄挧ꮥ http://obra.org/people/2751/2011
8 Alpenrose Thursday Series: June Series Totals Category 3 http://obra.org/people/221/2011塹ᴻ䡿ⲯ嶂藄挧ꮥ http://obra.org/people/221/2011
2 Alpenrose Thursday Series: June Series Totals Category 3 http://obra.org/people/62523/2011塹ᴻ䡿ⲯ嶂藄挧ꮥ http://obra.org/people/62523/2011塹ᴻ䡿ⲯ嶂藄挧ꮥ
1 Alpenrose Thursday Series: June Series Totals Category 3 http://obra.org/people/51133/2011塹ᴻ䡿ⲯ嶂藄挧ꮥ http://obra.org/people/51133/2011塹ᴻ䡿ⲯ嶂藄挧ꮥ
11 Alpenrose Thursday Series: June Series Totals Category 3 http://obra.org/people/40774/2011塹ᴻ䡿ⲯ嶂藄挧ꮥ http://obra.org/people/40774/2011
5 Mt. Tabor Series Category 4 Men Isaac Potoczny-Jones
15 Mt. Tabor Series Category 5 Men Brooks Deese
7 Mt. Tabor Series Masters Men joseph fricke
11 Mt. Tabor Series Senior Women Lindsay Kandra
14 Mt. Tabor Series Masters Men Cal Stone
8 Tuesday PIR-June Series Category 3/4 Michael Cooper
26 Tuesday PIR-June Series Category 4/5 Brooks Deese
25 Monday PIR-June Series Totals Women Camille Hook
1 Pickett's Charge Category 2 Men 45-54 joseph fricke
2 Pickett's Charge Category 2 Men 15-18 Stephan Roberts
1 Franz Criterium Women Category 4 Lindsay Kandra
3 Alpenrose Six Day-Daily Totals Women Camille Hook
1 Alpenrose Six Day-Daily Totals Women Camille Hook
1 Alpenrose Six Day-Daily Totals Women Camille Hook
5 Mt. Tabor Series Category 4 Men Isaac Potoczny-Jones
9 Alpenrose Six Day-Omnium Women Camille Hook
11 Mt. Tabor Series Masters Men joseph fricke
25 Mt. Tabor Series Category 3 Men Cal Stone
1 Mt. Tabor Series Category 4 Women Lindsay Kandra
10 Mt. Tabor Series Masters Men Cal Stone
10 Tuesday PIR Category 4/5 Brooks Deese
7 Tuesday PIR-Series Totals Category 3/4 Michael Cooper
15 Tuesday PIR-Series Totals Category 3/4 Tyler Fought
20 Tuesday PIR-Series Totals Category 4/5 Brooks Deese
6 Tuesday PIR Category 3/4 Michael Cooper
22 Twilight Criterium Men 4/5 Guy Polson
8 Alpenrose Six Day-Omnium Women Camille Hook
14 Hutch's Hillclimb: Combined Combined Guy Polson
2 Hutch's Hillclimb Men 4 Guy Polson
3 Test of Endurance 50 MTB XC Singlespeed Jake Rosenfeld
10 Ashland Mt Challenge MTB: Ashland Mt Challenge-Super D Category 2 40-54 Men Gary W. Kyle JR.
11 Mt. Tabor Series Masters Men Cal Stone
10 Mt. Tabor Series Masters Men joseph fricke
2 Mt. Tabor Series Category 4 Men Isaac Potoczny-Jones
3 Mt. Tabor Series Category 4 Women Lindsay Kandra
7 Tuesday PIR Category 3/4 Michael Cooper
13 Tuesday PIR-June Series Category 3/4 Michael Cooper
21 Twilight Criterium Men 4/5 Guy Polson
10 Monday PIR Women Camille Hook
5 Alpenrose Heartbreaker: Points Races Women 1/2/3 Camille Hook
15 Sublime Sublimity Men 3 Udall Jimmy
26 Mt. Tabor Series Masters Men Cal Stone
2 Mt. Tabor Series Category 4 Women Lindsay Kandra
3 Mt. Tabor Series Category 4 Men Isaac Potoczny-Jones
21 Twilight Criterium Category 4/5 Guy Polson
12 Tuesday PIR Category 3/4 Michael Cooper
15 Mt. Hood Cycling Classic: Three Summits Road Race Category 3/4 Women Virginia Pedersen
15 Mt. Hood Cycling Classic-Stages 2/3: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 3 Women Category 3/4 Virginia Pedersen
366 Mt. Hood Cycling Classic-Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic-Stage 2: Combined Combined Virginia Pedersen
15 Mt. Hood Cycling Classic-Stage 2: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 2 Category 3/4 Women Virginia Pedersen
10 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Women Category 3/4 Virginia Pedersen
17 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Trout Lake Time Trial Category 3/4 Women Virginia Pedersen
16 Mt. Hood Cycling Classic-Stage 1: Mt. Hood Cycling Classic-GC after Stage 1 Category 3/4 Women Virginia Pedersen
16 Mt. Hood Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Category 3/4 Women Virginia Pedersen
14 Mt. Hood Cycling Classic Category 3/4 Women Virginia Pedersen
39 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jake Rosenfeld
6 Monday PIR Masters 4/5 Isaac Potoczny-Jones
9 Sisters Stampede MTB XC Category 2 Women 19-34 Lindsay Kandra
DNF Bend Don't Brake Women 3 Lindsay Kandra
4 Hutch's TT Men 4 Guy Polson
46 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jake Rosenfeld
47 Hutch's TT: Combined Combined Guy Polson
13 Mt. Tabor Circuit Race Masters 40+ 1/2/3 joseph fricke
17 Mt. Tabor Circuit Race Men Category 5 Jacob Bumstead
13 Mt. Tabor Circuit Race Men Category 5 Brooks Deese
4 Alpenrose Thursday Series Men Category 5 Brandon Rothauge
12 Monday PIR Women Alexandria Schultz
2 Silverton RR Champs Junior Men 10-12 Braden Fridell
4 Silverton RR Champs Masters Men 50+ Category 3 Cal Stone
1 Alpenrose Thursday Series Senior Women Camille Hook
30 Tuesday PIR Category 3/4 Michael Cooper
4 Hutch's TT Men 4 Guy Polson
9 Monday PIR Novice Masters Andy Poorman
21 Tuesday PIR Category 3/4 Michael Cooper
6 Hutch's TT Men 4 Guy Polson
5 Hutch's TT Men 5 Stephen Kocher
36 Tuesday PIR Category 3/4 Chris Miller
1 Hutch's TT Women 4 Helen Kennedy
15 Monday PIR Masters 1/2/3 Jake Rosenfeld
9 Eugene Roubaix Men 5 douglas sproston
3 As the Raven Flies TT Women 4 Suzanne Girard Eberle
8 Peak Sports Mudslinger MTB XC Singlespeed Jake Rosenfeld
66 As the Raven Flies TT: Combined Combined Suzanne Girard Eberle
15 As the Raven Flies TT Masters Men 40-49 Richard Mularski
57 As the Raven Flies TT: Combined Combined Richard Mularski
18 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jake Rosenfeld
27 Monday PIR Men 4/5 Chris Miller
32 Tuesday PIR Category 4/5 douglas sproston
DNF Hornings Hustle MTB XC Category 3 Men 35-44 Michael Whiteis
17 Kings Valley Road Race Category 1/2 Men Camille Hook
12 Kings Valley Road Race Masters Men Todd Schock
5 Port of Hood River Criterium Masters 50+ mike ontkean
1 Port of Hood River Criterium Masters 40+ Nate Magaret
3 Port of Hood River Criterium Masters 50+ David Thielen II
3 Port of Hood River Criterium Masters 40+ Thomas Morgan
4 Port of Hood River Criterium Masters 40+ David Mackintosh
6 Port of Hood River Criterium Masters 50+ Darell Provencher
5 Port of Hood River Criterium Masters 40+ Eric Anderson
6 Port of Hood River Criterium Masters 40+ Tony Dirks
2 Port of Hood River Criterium Masters 40+ Harald Graham
7 Port of Hood River Criterium Masters 40+ Jamie Fitzgerald
1 Port of Hood River Criterium Masters 50+ William Zale
2 Port of Hood River Criterium Masters 50+ Joe Hamilton
4 Port of Hood River Criterium Masters 50+ Paul Mautner
35 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jake Rosenfeld
14 Banana Belt 3 Men Category 5 douglas sproston
14 Piece of Cake Road Race Men 5 douglas sproston
23 Banana Belt 2: Series after race 2 Masters Men 40+ 1/2/3 Jake Rosenfeld
20 Banana Belt 2: Series after race 2 Men Category 5 douglas sproston
7 Banana Belt 2 Men Category 1/2 Joseph King
22 Banana Belt Series Men Category 5 douglas sproston
13 Banana Belt 1 Men Category 5 douglas sproston
32 Banana Belt Series Masters Men 40+ 1/2/3 Jake Rosenfeld
26 Banana Belt 1 Masters Men 40+ 4/5 Adam Norman
15 Banana Belt 1 Masters Men 40+ 1/2/3 Jake Rosenfeld
29 Banana Belt 1 Men Category 5 Russell Mantifel
172 Jack Frost Time Trial: Combined Combined Cara Jacobsen
4 Jack Frost Time Trial Women 4 Cara Jacobsen
25 Cherry Pie Road Race Category 4/5 Men 40+ Bukie Mabayoje
8 Cherry Pie Road Race Women Category 3 Jodie Bolt
21 Cherry Pie Road Race Men Open 50+, 60+ Scott Toll
7 Cherry Pie Road Race Men Open 50+, 60+ Bob Raker
47 Cherry Pie Road Race Men Category 4 Robert GARRETT
44 Cherry Pie Road Race Men Category 4 Kevin Short
43 Cherry Pie Road Race Men Category 4 Eduardo Guerrero
34 Cherry Pie Road Race Men Category 4 Buck Olen
30 Cherry Pie Road Race Men Category 4 Chad Conley
29 Cherry Pie Road Race Men Category 4 Alexander Emrie
28 Cherry Pie Road Race Men Category 4 Alex Wilson
6 Cherry Pie Road Race Men Category 4 Peter Buco
2 Cherry Pie Road Race Men Category 4 Franz Bruggemeier
DNF Cherry Pie Road Race Men Open 40+ Michael Cooper
DNF Cherry Pie Road Race Men Open 40+ Craig Austin
34 Cherry Pie Road Race Men Open 40+ Kirk Linder
31 Cherry Pie Road Race Men Open 40+ Ward Spears
27 Cherry Pie Road Race Men Open 40+ Ronald Brigham
13 Cherry Pie Road Race Men Open 40+ Mickey Mcdonald
10 Cherry Pie Road Race Men Open 40+ Chris BERRY
33 Cherry Pie Road Race Men Category 3 Jeff Brown
24 Cherry Pie Road Race Men Category 3 Matt Fox
18 Cherry Pie Road Race Men Category 3 Colin O'Brady
DNF Cherry Pie Road Race Men Category 1/2 Cory Domingues
47 Cherry Pie Road Race Men Category 1/2 Alexander Voitik
32 Cherry Pie Road Race Men Category 1/2 Joseph King
DNF Cherry Pie Road Race Women Category 4/50+ Lisa DeBruyckere
1 Cherry Pie Road Race Women Category 4/50+ Kim Frank
21 Cherry Pie Road Race Women Category 4 Meagan Masten
19 Cherry Pie Road Race Women Category 4 Talia RUDEE
14 Cherry Pie Road Race Women Category 4 Alexandria Schultz
11 Cherry Pie Road Race Women Category 4 Sarah Hunter
2 Cherry Pie Road Race Women Category 4 Tawnie Mcdonald
DNS Cherry Pie Road Race Men Category 5 B Jack Walker
DNF Cherry Pie Road Race Men Category 5 B Calvin DONER
39 Cherry Pie Road Race Men Category 5 B marshall moses
38 Cherry Pie Road Race Men Category 5 B John Fortes
37 Cherry Pie Road Race Men Category 5 B Danny DALTON
36 Cherry Pie Road Race Men Category 5 B Brad Rogers
29 Cherry Pie Road Race Men Category 5 B Vaughn WALTON
28 Cherry Pie Road Race Men Category 5 B Dan SELLARS
27 Cherry Pie Road Race Men Category 5 B Garret CASTER
23 Cherry Pie Road Race Men Category 5 B douglas sproston
22 Cherry Pie Road Race Men Category 5 B Drew Coleman
20 Cherry Pie Road Race Men Category 5 B Julio Castelan
16 Cherry Pie Road Race Men Category 5 B Cliff Allen
14 Cherry Pie Road Race Men Category 5 B Andrew Lorente
11 Cherry Pie Road Race Men Category 5 B james julian
9 Cherry Pie Road Race Men Category 5 B Dylan Pan
DNF Cherry Pie Road Race Junior 13-15 August Elder
8 Cherry Pie Road Race Junior 13-15 Brian Connelly
7 Cherry Pie Road Race Junior 13-15 Ben Elder
DNS Cherry Pie Road Race Category 4/5 Men 60+ James Devaney
13 Cherry Pie Road Race Category 4/5 Men 50+ Dennis Sibilia-Young
10 Cherry Pie Road Race Category 4/5 Men 50+ Bruce Wilson
21 Cherry Pie Road Race Women Category 3 rebecca rose
23 Cherry Pie Road Race Category 4/5 Men 40+ Dave Torrance
18 Cherry Pie Road Race Category 4/5 Men 40+ Greg Meller
17 Cherry Pie Road Race Category 4/5 Men 40+ Kevin Short
15 Cherry Pie Road Race Category 4/5 Men 40+ Ivan Anderholm
14 Cherry Pie Road Race Category 4/5 Men 40+ Tim Sinatra
5 Cherry Pie Road Race Category 4/5 Men 40+ Jonathan Nelson
3 Cherry Pie Road Race Tandem Jennifer/Ron Sines/Sines
2 Cherry Pie Road Race Tandem John/Margareta Cacabelos/Germeaux
DNS Cherry Pie Road Race Men Category 5 A Zach Silvey
DNS Cherry Pie Road Race Men Category 5 A Spencer Rockwell
DNS Cherry Pie Road Race Men Category 5 A Matt Meskill
DNF Cherry Pie Road Race Men Category 5 A Bruce Wilson
DNF Cherry Pie Road Race Men Category 5 A Simon PENDLETON
DNF Cherry Pie Road Race Men Category 5 A Tucker Mottl
35 Cherry Pie Road Race Men Category 5 A Eric Howard
33 Cherry Pie Road Race Men Category 5 A Dexter Rummel
32 Cherry Pie Road Race Men Category 5 A Owen LOWRY
30 Cherry Pie Road Race Men Category 5 A John Cyrus
28 Cherry Pie Road Race Men Category 5 A Macauley Berg
27 Cherry Pie Road Race Men Category 5 A Crittenden TUTTLE IV
25 Cherry Pie Road Race Men Category 5 A Eric Getz
22 Cherry Pie Road Race Men Category 5 A Carl Jenkins
20 Cherry Pie Road Race Men Category 5 A John Baldwin
18 Cherry Pie Road Race Men Category 5 A Robert K Brown
17 Cherry Pie Road Race Men Category 5 A Guillermo ROMANO
15 Cherry Pie Road Race Men Category 5 A Xinwei Tan
13 Cherry Pie Road Race Men Category 5 A Rory JACK
11 Cherry Pie Road Race Men Category 5 A Thomas GERHARDT
7 Cherry Pie Road Race Men Category 5 A Jonathan Quicke
5 Cherry Pie Road Race Men Category 5 A Kyle Medlin