Half Penny Cycling Team

Event Category Name
44 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Men 2/3 Steve C Williams
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Men 15-16 Justin Saunders
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Men 3/4/5 Justin Saunders
48 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ Category 3 David Rasca
22 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Clydesdale Jeff Christensen
42 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Men 2/3 Steve C Williams
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Junior Men 15-16 Justin Saunders
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Junior Men 3/4/5 Justin Saunders
DQ River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Clydesdale Spencer Rockwell
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Women 4 Sarah Fishler Rice
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters Women 35+ 3 Martha Paulus
65 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters 35+ Category 3 Anthony Colistro
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters 35+ Category 3 David Rasca
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Junior Men 15-16 Justin Saunders
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Junior Men 3/4/5 Justin Saunders
18 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Clydesdale Jeff Christensen
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Clydesdale Spencer Rockwell
34 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ Category 3 David Rasca
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ Category 3 Steve C Williams
DNF River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Clydesdale Jeff Christensen
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Clydesdale Spencer Rockwell
DNS River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Runners David Rasca
13 Luscher Farm Crosstoberfest Masters 35+ Category 3 Anthony Colistro
14 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Masters 35+ Category 3 Anthony Colistro
45 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ Category 3 Anthony Colistro
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ Category 3 Steve C Williams
72 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ 4 Jeff Christensen
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Clydesdale Spencer Rockwell
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Clydesdale Spencer Rockwell
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Women 5 Sarah Fishler Rice
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Men 15-16 Justin Saunders
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Men 3/4/5 Justin Saunders
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 35+ Category 3 David Rasca
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 35+ Category 3 Steve C Williams
57 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 35+ 4 Jeff Christensen
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Men 15-16 Justin Saunders
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Women 5 Sarah Fishler Rice
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Men 3/4/5 Justin Saunders
DNF River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 50+ Eric Vickers
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 35+ Category 3 David Rasca
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 35+ Category 3 Steve C Williams
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Clydesdale Spencer Rockwell
3 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Women 5 Sarah Fishler Rice
24 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Men 2/3 Steve C Williams
DNF Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Masters 50+ Eric Vickers
23 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Masters 35+ Category 3 David Rasca
36 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Masters 35+ 4 Jeff Christensen
8 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Clydesdale Spencer Rockwell
42 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters 50+ Jeff Christensen
15 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters 50+ Eric Vickers
31 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters 35+ Category 3 Anthony Colistro
37 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Masters 50+ Jeff Christensen
12 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Masters 50+ Eric Vickers
28 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Masters 35+ Category 3 David Rasca
10 Keizer Rapids: Series Points Masters 50+ Jeff Christensen
2 Keizer Rapids: Series Points Junior Men Justin Saunders
1 Keizer Rapids: Series Points Category 5 Women Sarah Fishler Rice
2 Keizer Rapids: Series Points Category 5 Men Jeff Christensen
2 Keizer Rapids: Series Points Category 3 Women Martha Paulus
8 Keizer Rapids: Series Points Category 3 Men David Rasca
5 Keizer Rapids Masters 50+ Jeff Christensen
1 Keizer Rapids Junior Men Justin Saunders
1 Keizer Rapids Category 5 Women Sarah Fishler Rice
3 Keizer Rapids Category 3 Women Martha Paulus
9 Keizer Rapids Category 3 Men David Rasca
7 Keizer Rapids Masters 50+ Jeff Christensen
1 Keizer Rapids Category 5 Women Sarah Fishler Rice
2 Keizer Rapids Category 3 Women Martha Paulus
1 Keizer Rapids Junior Men Justin Saunders
1 Keizer Rapids Category 5 Women Sarah Fishler Rice
1 Keizer Rapids Category 5 Men Jeff Christensen
5 Keizer Rapids Category 3 Men David Rasca
4 Swift Summit 200/100: Swift Summit 200 Open Women Sarah Fishler Rice
1 Oregon Triple Crown: Oregon Gran Fondo: Oregon Gran Fondo - Sherman Women 30-39 Sarah Fishler Rice
20 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Category 2 Sport Men 19-39 Brad Bateman
4 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Category 3 Novice Women 50+ Donna Russell
4 Oregon Off-Road Series: The Chainbreaker XC MTB Clydesdale 200+ Men Spencer Rockwell
9 Mountain Man Challenge: Dog River 44 Trails Amateur 40+ Men Anthony Colistro
3 Oregon Off-Road Series: Bear Spring Trap MTB Clydesdale Men 200+ Spencer Rockwell
9 Oregon Off-Road Series: Coast Hills Classic Mountain Bike Race Category 3 (Novice) Men 50+ Philip Litchfield
2 Oregon Off-Road Series: Coast Hills Classic Mountain Bike Race Clydesdale Men 200+ Spencer Rockwell
2 Oregon Off-Road Series: Mudslinger XC MTB Clydesdale 200+ Spencer Rockwell
5 Oregon Off-Road Series: Echo Red 2 Red XT MTB Race Clydesdale Men 200+ Results Spencer Rockwell
1 Oregon Off-Road Series: Echo Red 2 Red XT MTB Race Category 3 (Novice) Open Women 19+ Donna Russell
1 Oregon Off-Road Series: Echo Red 2 Red XT MTB Race Category 3 (Novice) Men 19 Eric Taylor