HiFi Sound Cycling Components

Event Category Name
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Singlespeed Craig Armstrong
63 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Men 2/3 NEIL MCLAIN
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Women 1/2 Heidi Wood
DNF River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Men 1/2 Joshua Liberles
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters Women 35+ 1/2 Erin Lolich
71 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ Category 3 Jerry Inscoe
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Singlespeed Women Alana Armstrong
18 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Clydesdale Scott Rath
1 GPCM: Washougal CX Women 1/2 Heidi Wood
4 GPCM: Washougal CX Clydesdale Scott Rath
11 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Jerry Inscoe
27 Portland Trophy Cup - Series Standings Masters Men 3/4 Mike Wenrick
21 Portland Trophy Cup - Series Standings Masters Men 3/4 Jerry Inscoe
7 Portland Trophy Cup - Series Standings Women 3/4 Susannah Nelson
20 Portland Trophy Cup - Series Standings Men 1/2 David Wilcox
15 Portland Trophy Cup - Series Standings Men 1/2 Joshua Liberles
17 Portland Trophy Cup - Series Standings Women 1/2 Erin Lolich
9 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Mike Wenrick
6 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Jerry Inscoe
29 Portland Trophy Cup Men 3/4 NEIL MCLAIN
68 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Singlespeed Alana Armstrong
28 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Singlespeed Craig Armstrong
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Women 4 Victoria Hammond
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters Women 35+ 1/2 Erin Lolich
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Women 1/2 Heidi Wood
37 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Men 1/2 Joshua Liberles
35 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 35+ 1/2 jason snovel
61 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 35+ Category 3 Jerry Inscoe
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Singlespeed Women Alana Armstrong
35 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Men 5 Joseph Putnam
DNF River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 35+ 4 Mike Wenrick
22 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Runners Victoria Hammond
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Women 1/2 Heidi Wood
31 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Men 1/2 Joshua Liberles
33 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 35+ 1/2 jason snovel
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Women 4 Victoria Hammond
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Women 3 Susannah Nelson
DNF River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters Women 35+ 1/2 Alana Armstrong
18 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters Women 35+ 1/2 Erin Lolich
26 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Singlespeed Craig Armstrong
63 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Men 2/3 NEIL MCLAIN
DNF River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 35+ Category 3 Jerry Inscoe
DNF River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Men 5 Joseph Putnam
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 35+ 4 Mike Wenrick
53 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Scott Rath
31 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Patrick Palmer
30 Portland Trophy Cup - Series Standings Masters Men 3/4 Jerry Inscoe
5 Portland Trophy Cup - Series Standings Women 3/4 Susannah Nelson
17 Portland Trophy Cup - Series Standings Men 1/2 David Wilcox
14 Portland Trophy Cup - Series Standings Men 1/2 Joshua Liberles
15 Portland Trophy Cup - Series Standings Women 1/2 Erin Lolich
8 Portland Trophy Cup Men 1/2 Joshua Liberles
18 Portland Trophy Cup Women 3/4 Victoria Hammond
11 Portland Trophy Cup Women 1/2 Erin Lolich
DNF Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Jerry Inscoe
40 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Scott Rath
23 Portland Trophy Cup Men 3/4 NEIL MCLAIN
7 GPCM: Heiser Farm CX Men 1/2 Joshua Liberles
2 GPCM: Heiser Farm CX Women 3 Susannah Nelson
6 GPCM: Heiser Farm CX Masters Women 35+ 1/2 Alana Armstrong
10 GPCM: Heiser Farm CX Singlespeed Craig Armstrong
31 GPCM: Heiser Farm CX Men 2/3 NEIL MCLAIN
35 GPCM: Heiser Farm CX Masters 35+ Category 3 Jerry Inscoe
15 Blind Date at the Dairy Stampede Wenrick Mike
23 Blind Date at the Dairy Men 3/4 Mike Wenrick
52 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Patrick Palmer
8 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Jerry Inscoe
25 Portland Trophy Cup - Series Standings Masters Men 3/4 Jerry Inscoe
7 Portland Trophy Cup - Series Standings Women 3/4 Susannah Nelson
19 Portland Trophy Cup - Series Standings Men 1/2 Joshua Liberles
12 Portland Trophy Cup - Series Standings Men 1/2 David Wilcox
16 Portland Trophy Cup - Series Standings Women 1/2 Erin Lolich
14 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Jerry Inscoe
27 Portland Trophy Cup Men 3/4 NEIL MCLAIN
DNF Portland Trophy Cup Men 1/2 Joshua Liberles
6 Battle at Barlow Women 4 Victoria Hammond
6 GPCM: NINKROSSI Women 1/2 Heidi Wood
12 GPCM: NINKROSSI Men 1/2 Joshua Liberles
5 GPCM: NINKROSSI Masters Women 35+ 1/2 Erin Lolich
8 GPCM: NINKROSSI Clydesdale Scott Rath
7 GPCM: NINKROSSI Clydesdale Patrick Palmer
26 Blind Date at the Dairy: in Men 3/4 Mike Wenrick
39 Blind Date at the Dairy: in Masters Men 3/4 40+ Patrick Palmer
29 Portland Trophy Cup Men 3/4 NEIL MCLAIN
8 Portland Trophy Cup Series Standings Women 3/4 Susannah Nelson
16 Portland Trophy Cup Series Standings Men 1/2 Joshua Liberles
10 Portland Trophy Cup Series Standings Men 1/2 David Wilcox
14 Portland Trophy Cup Series Standings Women 1/2 Erin Lolich
2 GPCM: Zaaldercross Women 1/2 Heidi Wood
15 GPCM: Zaaldercross Men 1/2 James Wood
13 GPCM: Zaaldercross Masters 35+ 1/2 Craig Armstrong
DNF GPCM: Zaaldercross Masters Women 35+ 1/2 Alana Armstrong
8 GPCM: Zaaldercross Masters Women 35+ 1/2 Erin Lolich
32 GPCM: Zaaldercross Men 2/3 NEIL MCLAIN
8 GPCM: Zaaldercross Singlespeed Women Alana Armstrong
9 GPCM: Zaaldercross Masters 35+ 4 Mike Wenrick
9 GPCM: Zaaldercross Clydesdale Scott Rath
26 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Mike Wenrick
21 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Jerry Inscoe
7 Portland Trophy Cup Women 3/4 Susannah Nelson
20 Portland Trophy Cup Men 1/2 David Wilcox
14 Portland Trophy Cup Men 1/2 Joshua Liberles
15 Portland Trophy Cup Women 1/2 Erin Lolich
4 Portland Trophy Cup: Overall Standings Women 3/4 Susannah Nelson
10 Portland Trophy Cup: Overall Standings Men 1/2 Joshua Liberles
6 Portland Trophy Cup: Overall Standings Men 1/2 David Wilcox
11 Portland Trophy Cup: Overall Standings Women 1/2 Erin Lolich
10 Portland Trophy Cup Men 1/2 Joshua Liberles
6 Portland Trophy Cup Men 1/2 David Wilcox
4 Portland Trophy Cup Women 3/4 Susannah Nelson
11 Portland Trophy Cup Women 1/2 Erin Lolich
31 Portland Trophy Cup Men 3/4 NEIL MCLAIN
3 Corn Cross 1 Women 3 Susannah Nelson
6 Corn Cross 1 Masters Women 35+ 1/2 Alana Armstrong
3 Corn Cross 1 Singlespeed Women Alana Armstrong
21 Corn Cross 1 Men 2/3 NEIL MCLAIN
7 GPCM: Het Meer CX Women 4 Victoria Hammond
5 GPCM: Het Meer CX Masters Women 35+ 1/2 Erin Lolich
9 GPCM: Het Meer CX Masters 35+ 4 Mike Wenrick
8 GPCM: Het Meer CX Singlespeed Joshua Liberles
5 GPCM: Het Meer CX Clydesdale Scott Rath
12 GPCM: DDCX Men 1/2 Craig Armstrong
7 GPCM: DDCX Masters Women 35+ 1/2 Erin Lolich
DNF GPCM: DDCX Singlespeed Craig Armstrong
9 GPCM: DDCX Singlespeed Joshua Liberles
38 GPCM: DDCX Men 2/3 NEIL MCLAIN
8 GPCM: DDCX Singlespeed Women Alana Armstrong
11 GPCM: DDCX Clydesdale Scott Rath
5 Oregon State University Criterium Men 3 Luke Coleman
11 Thursday Night Track Racing: July Series Open 1/2/3 Luke Coleman
5 Thursday Night Track Racing Men 1/2/3 Luke Coleman
7 Thursday Night Track Racing 1/2/3 Men Luke Coleman
7 Thursday Night Track Racing Senior Men Luke Coleman
6 Thursday Night Track Racing: June Series Open 1/2/3 Luke Coleman
10 Thursday Night Track Racing Men 1-3 Luke Coleman
5 Tuesday Night PIR: June Series Category 3/4 Luke Coleman
33 Tuesday Night PIR Category 3/4 Craig Armstrong
3 Tuesday Night PIR: Team Standings Team Competition 3/4
5 Tuesday Night PIR: Individual Standings Category 3/4 Luke Coleman
1 Hammer Velo Crit Men 4/5 Luke Coleman
4 Hammer Velo Crit Masters 3/4/5 Luke Coleman
3 Tuesday Night PIR: Individual Standings Category 3/4 Luke Coleman
3 Tuesday Night PIR: Team Standings Team Competition 3/4
1 Tuesday Night PIR Men 3/4 Luke Coleman
10 Portland Design Works Omnium Men 1/2/3 Luke Coleman
2 Thursday Night Track Racing Men 1/2/3 Luke Coleman
31 Monday Night PIR: SERIES STANDINGS Masters Men 1/2/3 Joshua Liberles
3 Sisters Stampede Elite Women Allison Halpin
3 BriHOP Interstellar Omnium Senior Men Luke Coleman
7 Thursday Night Track Racing: May Series Men 1/2/3 Luke Coleman
5 Thursday Night Track Racing Men 1/2/3 Luke Coleman
10 Monday Night PIR Masters Men 1/2/3 Joshua Liberles
2 Thursday Night Track Racing Men Kilo Luke Coleman
6 Wooden Shoe Kermesse Senior Men Joshua Liberles
14 Monday Night PIR Masters Men 1/2/3 Joshua Liberles
3 Echo Red 2 Red XC MTB Race Singlespeed Men Luke Coleman