Lacamas Freedom Riders NICA Student Team P/B Camas Bike and Sport

Event Category Name
1 Oregon 12/24: 12 Hour Junior Women Sasha Knight
4 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-14 Sascha Knight
4 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-14 Sascha Knight
1 Alsea Falls Switchback: OBRA XC Championships Expert Junior Men Brady Stotts
2 Alsea Falls Switchback: OBRA XC Championships Junior Women Sascha Knight
1 Alsea Falls Switchback Category 3 Junior Women 10-13 Sascha Knight
1 Alsea Falls Switchback Expert Junior Men Brady Stotts
1 Pickett's Charge Junior Women 10-13 Sascha Knight
25 Washougal XC at the MX Park Race for the Future NICA Student League Fundraiser Junior 10-13 Men Ethan Moen
8 Washougal XC at the MX Park Race for the Future NICA Student League Fundraiser Junior 14-18 Men Camiren Reese
3 Washougal XC at the MX Park Race for the Future NICA Student League Fundraiser Junior Women 10-13 Sascha Knight
9 Sisters Stampede Expert Junior Men Paul Furst
21 Sisters Stampede Junior Novice (Category 3) Men 14-18 Josh Randolph
20 Sisters Stampede Junior Novice (Category 3) Men 14-18 Camiren Reese
19 Sisters Stampede Junior Novice (Category 3) Men 14-18 Carter Hanley
15 Sisters Stampede Junior Novice (Category 3) Men 14-18 Zachary Paris
12 Sisters Stampede Junior Novice (Category 3) Men 14-18 Ben Peterson
16 Sisters Stampede Junior Novice (Category 3) Men 10-13 Jackson Murphy
3 Sisters Stampede Junior Novice (Category 3) Women 10-13 Sascha Knight
1 Coast Hills Classic MTB Race Novice (Category 3) Junior Women 14-18 Paige Edwards
2 Coast Hills Classic MTB Race Novice (Category 3) Junior Women 10-13 Sascha Knight
DNS Coast Hills Classic MTB Race Novice (Category 3) Junior Men 14-18 Josh Randolph
7 Coast Hills Classic MTB Race Novice (Category 3) Junior Men 14-18 Camiren Reese
5 Coast Hills Classic MTB Race Novice (Category 3) Junior Men 14-18 Ben Peterson
4 Coast Hills Classic MTB Race Novice (Category 3) Junior Men 14-18 Mitchell Fies
14 Coast Hills Classic MTB Race Novice (Category 3) Junior Men 10-13 Ethan Moen
10 Coast Hills Classic MTB Race Novice (Category 3) Junior Men 10-13 Benjamin Tai
4 Coast Hills Classic MTB Race Expert Junior Men (14-18) Paul Furst
2 Coast Hills Classic MTB Race Expert Junior Men (14-18) Brady Stotts
1 Chainbreaker Junior Women 14-18 Paige Edwards
7 Chainbreaker Junior Men 14-18 Ben Peterson
3 Chainbreaker Expert Junior Men Brady Stotts
2 Bear Springs Trap Junior Women 14-18 Paige Edwards
2 Bear Springs Trap Junior Women 10-13 Sascha Knight
2 Bear Springs Trap Expert Junior Men Brady Stotts
1 Mudslinger Novice (Category 3) Junior Women 14-18 Paige Edwards
2 Mudslinger Novice (Category 3) Junior Women 10-13 Sascha Knight
12 Mudslinger Novice (Category 3) Junior Men 14-18 Luke Pfuhl
6 Mudslinger Novice (Category 3) Junior Men 14-18 Connor McGuffin
5 Mudslinger Novice (Category 3) Junior Men 14-18 Mitchell Fies
4 Mudslinger Novice (Category 3) Junior Men 14-18 Ben Peterson
2 Echo Red 2 Red XC & Poker Ride/Run Category 2 Men 15-18 Brady Stotts