TEAM MOUNTAIN VIEW CYCLES

Event Category Name
35 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Singlespeed Josue Jimenez
11 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Junior Men Tucker McManus
6 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Clydesdale Josue Jimenez
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters Women 50+ Lora Melkonian
56 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Josue Jimenez
24 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Tre Hendricks
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Byron Breeden
52 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Men 2/3 Rafe Lehner
34 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Men 2/3 Walker Hendricks
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Men 17-18 Tucker McManus
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Men 3/4/5 Tucker McManus
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Men 5 Josue Jimenez
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Clydesdale Jack Trumbull
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Men 5 Josue Jimenez
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Masters Women 50+ Lora Melkonian
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Singlespeed Byron Breeden
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Singlespeed Caleb Trumbull
26 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Men 2/3 Walker Hendricks
1 Corn Cross 2 Masters Women 50+ Lora Melkonian
7 Corn Cross 2 Men 5 Josue Jimenez
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Masters 35+ 1/2 Andy Olsson
53 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Singlespeed Josue Jimenez
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Singlespeed Tre Hendricks
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Singlespeed Caleb Trumbull
59 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Men 2/3 Jeff Craven
41 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Men 2/3 Walker Hendricks
34 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Men 2/3 Adam Ruff
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Junior Men 17-18 Tucker McManus
29 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Junior Men 3/4/5 Tucker McManus
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Men 5 Josue Jimenez
18 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Clydesdale Bob Camillucci
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Clydesdale Jack Trumbull
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters 35+ 1/2 Andy Olsson
55 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Singlespeed Josue Jimenez
25 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Singlespeed Tre Hendricks
24 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Singlespeed Byron Breeden
63 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Men 2/3 Jeff Craven
61 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Men 2/3 Rafe Lehner
45 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Men 2/3 Walker Hendricks
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Elite Junior Men Caleb Trumbull
69 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters 35+ Category 3 Curtis Haynie
45 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters 35+ Category 3 Jack Trumbull
DNF River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Junior Men 17-18 Tucker McManus
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Junior Men 15-16 Aidan Haynie
DNF River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Junior Men 3/4/5 Tucker McManus
31 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Junior Men 3/4/5 Aidan Haynie
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Men 5 Josue Jimenez
27 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Clydesdale Bob Camillucci
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Clydesdale Jack Trumbull
22 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ 1/2 Tre Hendricks
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ 1/2 Andy Olsson
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Singlespeed Byron Breeden
47 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Men 2/3 Jeff Craven
42 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Men 2/3 Rafe Lehner
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Men 2/3 Walker Hendricks
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Men 17-18 Tucker McManus
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Men 3/4/5 Tucker McManus
42 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ Category 3 Curtis Haynie
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Men 5 Josue Jimenez
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ 4 Casey Gatz
DNF River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Clydesdale Bob Camillucci
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Clydesdale Jack Trumbull
DNS River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Runners Lora Melkonian
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Runners Caleb Trumbull
1 Luscher Farm Crosstoberfest Masters Women 50+ Lora Melkonian
7 Luscher Farm Crosstoberfest Men 5 Josue Jimenez
48 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 50+ Daniel Melkonian
DNF River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ 1/2 Tre Hendricks
85 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Singlespeed Josue Jimenez
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Singlespeed Byron Breeden
DNF River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Men 2/3 Jeff Craven
64 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Men 2/3 Rafe Lehner
49 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Men 2/3 Walker Hendricks
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Women 2/3 Keeley Brownback
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters Women 50+ Lora Melkonian
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 17-18 Tucker McManus
27 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 3/4/5 Tucker McManus
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 60+ Stephen Ford
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Men 5 Josue Jimenez
34 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Clydesdale Bob Camillucci
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Clydesdale Jack Trumbull
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Clydesdale Jack Trumbull
DNF River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 35+ 1/2 Andy Olsson
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 35+ 1/2 Tre Hendricks
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Women 2/3 Keeley Brownback
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters Women 50+ Lora Melkonian
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters Women 35+ 1/2 Jennifer Johnson
DNF River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Singlespeed Caleb Trumbull
66 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Singlespeed Josue Jimenez
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Singlespeed Byron Breeden
56 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Men 2/3 Rafe Lehner
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Men 2/3 Walker Hendricks
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Men 17-18 Tucker McManus
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Men 3/4/5 Tucker McManus
DNF River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 50+ Bob Camillucci
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Men 5 Josue Jimenez
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Men 17-18 Tucker McManus
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 35+ 1/2 Tre Hendricks
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 35+ 1/2 Andy Olsson
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Women 2/3 Keeley Brownback
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters Women 35+ 1/2 Jennifer Johnson
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Singlespeed Byron Breeden
79 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Men 2/3 Jeff Craven
59 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Men 2/3 Walker Hendricks
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Elite Junior Men Caleb Trumbull
42 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Men 3/4/5 Tucker McManus
85 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 50+ Bob Camillucci
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Men 5 Josue Jimenez
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 60+ Stephen Ford
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Clydesdale Jack Trumbull
18 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Masters 35+ 1/2 Tre Hendricks
7 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Women 2/3 Keeley Brownback
28 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Men 2/3 Walker Hendricks
9 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Men 5 Josue Jimenez
2 Blind Date at the Dairy Women 3 Keeley Brownback
4 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters Women 50+ Lora Melkonian
6 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Singlespeed Caleb Trumbull
38 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Men 2/3 Jeff Craven
34 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Men 2/3 Rafe Lehner
12 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Men 2/3 Walker Hendricks
3 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Junior Men 17-18 Tucker McManus
41 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Junior Men 3/4/5 Tucker McManus
DNF Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters 50+ Bob Camillucci
22 Blind Date at the Dairy Singlespeed Josue Jimenez
3 Blind Date at the Dairy Women 3 Keeley Brownback
25 Blind Date at the Dairy Category 5 Men Josue Jimenez
21 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Masters 35+ 1/2 Tre Hendricks
14 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Women 2/3 Keeley Brownback
4 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Masters Women 50+ Lora Melkonian
21 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Singlespeed Tre Hendricks
7 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Singlespeed Caleb Trumbull
28 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Men 2/3 Walker Hendricks
39 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Masters 50+ Bob Camillucci
12 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Men 5 Josue Jimenez
2 Blind Date at the Dairy Singlespeed Caleb Trumbull
2 Blind Date at the Dairy Women 3 Keeley Brownback
DNF Corn Cross Women 2/3 Keeley Brownback
5 Corn Cross Singlespeed Caleb Trumbull
2 Corn Cross Singlespeed Byron Breeden
20 Corn Cross Men 2/3 Rafe Lehner
8 Corn Cross Men 5 Josue Jimenez
9 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Men 5 Josue Jimenez
2 Blind Date at the Dairy Women 3 Keeley Brownback
19 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Men 5 Josue Jimenez
10 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Bryce Jenkinson
DNF Skibowl Classic XC MTB Long Course: Men 19-34 Josue Jimenez
13 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Bryce Jenkinson
3 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Junior Expert Women Keeley Brownback
15 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Singlespeed Men Jack Trumbull
14 Montinore Road Race Masters 40-49 3/4/5 Nathan Koch
1 Oregon Off-Road Series: Bear Spring Trap MTB Category 1 (Expert) Junior Women Keeley Brownback
1 Oregon Off-Road Series: Bear Spring Trap MTB Category 2 (Sport) Women 50+ Lora Melkonian
2 Oregon Off-Road Series: Bear Spring Trap MTB Category 2 (Sport) Men 40-49 Bryce Jenkinson
12 Barton Park Circuit Race Masters 3/4/5 Men 40 Nathan Koch
21 Barton Park Circuit Race Men 4/5 Josue Jimenez
17 Kings Valley Road Race Masters 40+(Category 3/4/5) Nathan Koch
15 Willamette Valley Classics Tour: Piece of Cake Road Race Women 4/5 Keeley Brownback
8 Oregon Off-Road Series: Mudslinger XC MTB Category 3 Novice Men 19-39 Josh Jimeuez
6 Oregon Off-Road Series: Mudslinger XC MTB Singlespeed Men Jack Trumbull
1 Oregon Off-Road Series: Mudslinger XC MTB Junior Expert Women Keeley Brownback
1 Oregon Off-Road Series: Mudslinger XC MTB Junior Expert Men Caleb Trumbull
3 Dirty Circles Men 4/5 Nathan Koch
2 Oregon Off-Road Series: Echo Red 2 Red XT MTB Race Category 2 Junior Women 15-18 Results Keeley Brownback
2 Oregon Off-Road Series: Echo Red 2 Red XT MTB Race Category 2 (Expert) Junior Men Caleb Trumbull
1 Oregon Off-Road Series: Echo Red 2 Red XT MTB Race Category 2 (Novice) Women 50+ Lora Melkonian
5 Oregon Off-Road Series: Echo Red 2 Red XT MTB Race Category 3 (Novice) Men 19-39 Josue Jimenez
11 Oregon Off-Road Series: Echo Red 2 Red XT MTB Race Singlespeed Men Jack Trumbull