Sunnyside Sports

Event Category Name
12 Deschutes Brewery Cup Junior Men 15-16 Mitchell Stevens
12 Deschutes Brewery Cup Junior Men 15-16 Mitchell Stevens
4 Psycho Cross Series (OBRA Championships) Men Mas 50+ Michael Nyberg
2 Psycho Cross Series (OBRA Championships) Women Mas 45+ Michelle Bazemore
1 Psycho Cross Series (OBRA Championships) Women Mas 45+ Mary Skrzynski
7 Psycho Cross Series (OBRA Championships) MEN JUNIOR 15-16 Mitchell Stevens
1 Psycho Cross Series: Series Standings Women Mas 35+ Mary Skrzynski
3 Psycho Cross Series: Series Standings Women A Renee Scott
2 Psycho Cross Series: Series Standings Women Mas 35+ Nicole Strong
4 Psycho Cross Series: Series Standings Women Mas 45+ Ina McLean
5 Psycho Cross Series: Series Standings MEN MAS 35+, A david baker
20 Psycho Cross Series: Series Standings Men B david baker
3 Psycho Cross Series Women A Renee Scott
1 Psycho Cross Series Women Mas 35+ Mary Skrzynski
4 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters Women 45+ Michelle Bazemore
7 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters Women 45+ Gina Miller
4 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock): Junior Cyclocross Series Junior Men 15-16 Mitchell Stevens
6 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Junior Men Mitchell Stevens
17 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Women A Renee Scott
40 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Category B Chuck Meyer
6 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters Women 45+ Michelle Bazemore
45 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Junior Men Mitchell Stevens
DNF Cross Crusade: Washington County Fair Complex Women A Allison Halpin
5 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield: Junior Cyclocross Series Junior Men 15-16 Mitchell Stevens
2 Psycho Cross Series Women Mas 35+ Nicole Strong
5 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Junior Men Mitchell Stevens
8 Psycho Cross Series Men B david baker
1 Psycho Cross Series Women Mas 35+ Mary Skrzynski
3 Psycho Cross Series MEN MAS 35+, A david baker
3 Cross Crusade: Barton Park Masters Women 45+ Michelle Bazemore
DNF Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Chad Sage
16 Cross Crusade: Barton Park Women A Renee Scott
43 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Wade Miller
6 Cross Crusade: Barton Park Masters Women 45+ Karen Kenlan
5 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 50+ Michael Nyberg
19 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men Mitchell Stevens
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Renee Scott
1 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 45+ Mary Skrzynski
4 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 45+ Michelle Bazemore
8 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 45+ Karen Kenlan
12 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 45+ Gina Miller
7 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men Mitchell Stevens
9 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 45+ Karen Kenlan
6 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 45+ Gina Miller
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 45+ Michelle Bazemore
11 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Renee Scott
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Allison Halpin
4 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 50+ Michael Nyberg
6 Cross Crusade: Deschutes Brewery: Junior Cyclocross Series Junior Men 15-16 Mitchell Stevens
42 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Wade Miller
57 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ A Chad Sage
14 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Women A Renee Scott
8 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters Women 45+ Gina Miller
4 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 50+ Michael Nyberg
5 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters Women 45+ Michelle Bazemore
6 Canby Cross-Word CX Challenge: Junior Cyclocross Series Junior Men 15-16 Mitchell Stevens
9 Canby Cross-Word CX Challenge Junior Men Mitchell Stevens
3 Cross Crusade: Rainier Masters Women 45+ Michelle Bazemore
1 KFCX Moore Cowbell Masters 40+ B - Women Ina McLean
16 Cross Crusade: Rainier Women A Allison Halpin
13 Cross Crusade: Rainier Women A Renee Scott
35 Cross Crusade: Rainier Category B Chuck Meyer
4 Cross Crusade: Rainier Masters Women 35+ B Nicole Strong
1 Psycho Cross Series Women Mas 35+ Mary Skrzynski
8 GPTB: Ninkrossi Category B Chuck Meyer
1 Psycho Cross Series Women Mas 45+ Ina McLean
34 Cross Crusade: Alpenrose Women A Allison Halpin
2 Cross Crusade: Alpenrose Masters Women 45+ Gina Miller
61 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Chad Sage
DNF Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Wade Miller
13 Cross Crusade: Alpenrose Women A Renee Scott
15 Cross Crusade: Alpenrose Masters Women 35+ A Michelle Bazemore
6 Cross Crusade: Alpenrose Masters 50+ Michael Nyberg
50 Cross Crusade: Alpenrose Category B Chuck Meyer
13 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series Men B Chuck Meyer
13 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series Men A Michael Dennis
7 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series Men A 40+ david baker
1 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series Women B 40+ Mary Skrzynski
2 Battle at Barlow Masters Women 45+ Karen Kenlan
2 KFCX Moore Cowbell Masters 40+ B Rich Wolf
23 Battle at Barlow Category B Chuck Meyer
10 Battle at Barlow Women A Renee Scott
36 Battle at Barlow Masters 35+ A Chad Sage
1 Redmond Golf Cross Masters Women 45+ Michelle Bazemore
DNF Redmond Golf Cross Category A Chuck Meyer
2 Redmond Golf Cross Masters Women 45+ Gina Miller
6 Redmond Golf Cross Masters 35+ A Wade Miller
7 Redmond Golf Cross Masters 35+ A Michael Dennis
9 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series Men A 40+ david baker
8 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series Men A 40+ Jim Juenger
11 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series Men A Michael Dennis
1 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series Women B 40+ Mary Skrzynski
1 Twilight Cyclocross Series: Series Standings Women Masters Ina McLean
2 Twilight Cyclocross Series Women Mas Ina McLean
5 Twilight Cyclocross Series: Series Standings Women Masters Nicole Strong
4 Future Cross Masters Men 50+ Rich Wolf
DNF Future Cross Men A Masters 35+ david baker
4 Future Cross Men Cat B Chuck Meyer
1 Future Cross Women 45+ Karen Kenlan
3 Future Cross Women 45+ Gina Miller
10 Future Cross Men A Masters 35+ Wade Miller
12 Future Cross Men A Masters 35+ Chad Sage
6 Future Cross Women Cat A Allison Halpin
4 Future Cross Women Cat A Renee Scott
13 Future Cross Men Cat A Michael Dennis
2 Psycho Cross Series Women Mas 35+ Mary Skrzynski
8 Psycho Cross Series Women Mas 35+ Nicole Strong
3 Psycho Cross Series Women Mas 45+ Mary Skrzynski
4 Psycho Cross Series Women Mas 45+ Michelle Bazemore
8 Psycho Cross Series Women Mas 45+ Ina McLean
13 Psycho Cross Series MEN MAS 35+, A david baker
25 Psycho Cross Series Men B david baker
3 Psycho Cross Series Women A Renee Scott
1 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series Women B 40+ Gina Miller
14 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series Men B Mitchell Stevens
2 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series Women A Renee Scott
7 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series Men A40+ david baker
1 Twilight Cyclocross Series Women Masters Nicole Strong
17 Double Cross Junior Men Mitchell Stevens
5 Double Cross Masters Women 45+ Gina Miller
5 Double Cross Women A Renee Scott
22 Double Cross Masters 35+ A Chad Sage
9 Double Cross: Junior Cyclocross Series Junior Men 15-16 Mitchell Stevens
8 GPTB: Double Cross Women A Allison Halpin
19 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series Men B Mitchell Stevens
10 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series Men A Dennis Michael
8 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series Men A40+ Baker David
1 Twilight Cyclocross Series Women Masters Ina McLean
1 Twilight Cyclocross Series Women Masters Ina McLean
17 GPTB: David Douglas CX #1 Masters 35+ A Wade Miller
6 GPTB: David Douglas CX #1 Masters Women 45+ Gina Miller
4 Masters Track Championships Masters Women Keirin Michelle Bazemore
3 Masters Track Championships Masters Men 50+ Keirin Rich Wolf
2 Masters Track Championships Masters Women 30+ 500 meter Michelle Bazemore
1 Masters Track Championships Masters Men 50-54 500 meter Rich Wolf
2 Masters Track Championships Masters Women Team Sprints Michelle Bazemore
3 Masters Track Championships Maasters Men Team Sprints Rich Wolf
1 Masters Track Championships Masters Men 50-54 Pursuit Rich Wolf
2 Masters Track Championships Masters Women Points Race Michelle Bazemore
1 Masters Track Championships Masters Men 50+ Points Race Rich Wolf
2 Masters Track Championships Masters Women Pursuit Michelle Bazemore
4 MBSEF Crit Series Women Karen Kenlan
3 MBSEF Crit Series Women Michelle Bazemore
87 OBRA TT: Combined Combined Rich Wolf
72 OBRA TT: Combined Combined Chad Sage
5 OBRA TT Men Cat 4/5 Chad Sage
8 OBRA TT Master Men 50-54 Rich Wolf
5 OBRA Criterium WOMEN CAT 1/2 Michelle Bazemore
4 OBRA Criterium Master Men 60+ Daniel Caldwell
4 MBSEF Crit Series Women Michelle Bazemore
4 Alsea Falls Switchback 6 Hr Solo 40-49 Men Mark Miskowiec
9 OUCH Masters Men 50-54 Thane Jennings
113 OUCH: Combined Combined Thane Jennings
1 PDW Track Omnium Senior Women Michelle Bazemore
3 Redmond Downtown Criterium Women 1/2/3 Michelle Bazemore
DNF MBSEF Crit Series Cat 1/2/3 Michelle Bazemore
3 MBSEF Crit Series Women Michelle Bazemore
50 Cascade Classic - Awbrey Butte Circuit Race Men Cat 3 Michael Dennis
2 High Cascades 100 Veteran Women 40+ Anne Linton
19 Cascade Classic - Twilight Downtown Criterium Men Cat 3 Michael Dennis
27 High Cascades 100 Veteran Men 40-49 david baker
8 Cascade Classic - Twilight Downtown Criterium: Cascade Classic - Skyliners TT (OBRA) Men Cat 3 Michael Dennis
13 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Men Cat 3 Michael Dennis
7 Cascade Classic Men Cat 3 Michael Dennis
8 Alpenrose Velodrome Challenge Women Points Race Michelle Bazemore
8 Alpenrose Velodrome Challenge Masters Sprints Rich Wolf
1 Alpenrose Velodrome Challenge: Pursuit Masters 2 K Pursuit Rich Wolf
3 Alpenrose Velodrome Challenge Master 40 1 K Rich Wolf
2 Alpenrose Velodrome Challenge Masters 50+ 500M Rich Wolf
6 MBSEF Crit Series Women Jessica Smith
4 MBSEF Crit Series Women Michelle Bazemore
23 High Desert Omnium Road Race Men 3 Michael Dennis
5 High Desert Omnium Road Race Women 1/2 Michelle Bazemore
6 High Desert Omnium Road Race Women 4/5 Ina McLean
3 High Desert Omnium Women 1/2 Michelle Bazemore
2 High Desert Omnium Time Trial Women 1/2 Michelle Bazemore
5 High Desert Omnium Time Trial Men 3 Michael Dennis
3 High Desert Omnium Women 4/5 Ina McLean
1 High Desert Omnium Time Trial Women 4/5 Ina McLean
10 High Desert Omnium Men 3 Michael Dennis
69 High Desert Omnium Time Trial: Combined Combined Ina McLean
26 High Desert Omnium Criterium Men 3 Michael Dennis
65 High Desert Omnium Time Trial: Combined Combined Michelle Bazemore
3 High Desert Omnium Criterium Women 1/2 Michelle Bazemore
24 High Desert Omnium Time Trial: Combined Combined Michael Dennis
12 NWX Criterium Cat 3 Michael Dennis
4 NWX Criterium Women Michelle Bazemore
2 NWX Criterium Women Allison Halpin
3 MBSEF Crit Series Women Jessica Smith
2 MBSEF Crit Series Women Michelle Bazemore
DNF MBSEF Crit Series Cat 1/2/3 Michelle Bazemore
DNF Pickett's Charge XC Cat 2 Men 55+ Daniel Caldwell
10 Pickett's Charge XC Cat 2 Women 35+ Karen Kenlan
7 Pickett's Charge XC Cat 2 Women 35+ Michelle Bazemore
5 Pickett's Charge XC Cat 2 Women 35+ Mary Skrzynski
1 Pickett's Charge XC Cat 2 Women 19-34 Jessica Smith
2 Pickett's Charge XC Cat 1 Women Allison Halpin
DNF Pickett's Charge XC Cat 2 Women 35+ Gina Miller
11 Pickett's Charge XC Cat 1 Men 35-34 Mike Schindler
1 Pickett's Charge XC Cat 2 Men 45-54 Rich Wolf
5 Pickett's Charge XC Cat 2 Men 35-44 Wade Miller
2 Pickett's Charge XC Cat 2 Men 35-44 Mark Miskowiec
13 Pickett's Charge XC Cat 1 Men 45+ Michael Nyberg
2 Pickett's Charge XC Cat 2 Men 55+ Don Leet
5 Blue Ribbon Track Race - Team Sprints Women Michelle Bazemore
9 Blue Ribbon Track Race Sr Women Michelle Bazemore
8 OBRA RR Championships Day 2 Masters Men 60-69 Daniel Caldwell
4 Test of Endurance 50/100 Cat 2 35-44 Men Mark Miskowiec
8 Test of Endurance 50/100 Cat 2 35+ W Anne Linton
6 Test of Endurance 50/100 Cat 2 35+ W Ina McLean
5 Test of Endurance 50/100 Cat 2 35+ W Mary Skrzynski
7 Test of Endurance 50/100 Cat 1 Women Renee Scott
5 Test of Endurance 50/100 Cat 1 Women Allison Halpin
8 Test of Endurance 50/100 CAT 1 35-44 MEN Chad Sage
7 Test of Endurance 50/100 Cat 2 45-54 Men Rich Wolf
5 Test of Endurance 50/100 Cat 2 35-44 Men Scott Brennan
1 Test of Endurance 50/100 Cat 2 55+ Men Don Leet
3 MBSEF Crit Series Women Michelle Bazemore
25 MBSEF Crit Series Category 1/2/3 Men Michelle Bazemore
8 MBSEF Crit Series Women Anne Linton
4 MBSEF Crit Series Women Allison Halpin
1 Washougal 3/6 Hr MTB Race Solo Women 3-hour Allison Halpin
DNF Humbug Hurryup Women Cat 1 Ina McLean
DNF Washougal 3/6 Hr MTB Race Solo Women 6-hour Anne Linton
DNF Washougal 3/6 Hr MTB Race Solo Women 3-hour Karen Kenlan
3 Washougal 3/6 Hr MTB Race Solo Women 3-hour Jessica Smith
2 Sisters to Summit Women Ina McClean
9 Sisters to Summit: Combined Combined Ina McClean
6 Alpenrose Heartbreaker Sr Womens Points Race Michelle Bazemore
6 Oregon Enduro Series Bend Cat 2 Men (19 - 39) Andrew Mesesan
3 Return on the Jedi XC Cat 2 Men 55+ Don Leet
9 Oregon Enduro Series Bend: Stage 5 Cat 2 19-39 Men Andrew Mesesan
31 Oregon Enduro Series Bend Cat 2 Men (19 - 39) Andrew Mesesan
1 Return on the Jedi SD Cat 2 Men 55+ Don Leet
6 Sisters Stampede Cat 2 Women 19-34 Jessica Smith
3 Sisters Stampede Cat 2 Men 45-54 Rich Wolf
14 Sisters Stampede Cat 1 Men 35-44 Mike Schindler
30 Sisters Stampede Cat 2 Women 35+ Jill Ballantyne
24 Sisters Stampede Cat 2 Women 35+ Karen Kenlan
21 Sisters Stampede Cat 2 Women 35+ Anne Linton
9 Sisters Stampede Cat 2 Women 35+ Michelle Bazemore
8 Sisters Stampede Cat 2 Women 35+ Mary Skrzynski
11 Sisters Stampede Cat 1 Men 45+ david baker
8 Sisters Stampede Cat 1 Women Allison Halpin
7 Sisters Stampede Cat 1 Women Renee Scott
1 Sisters Stampede Cat 2 Men 55+ Don Leet
21 Sisters Stampede SINGLE SPEED MEN Andrew MESESAU
30 Sisters Stampede Cat 2 Men 35-44 Chad Sage
16 Sisters Stampede Cat 2 Men 35-44 Scott Brennan
12 Sisters Stampede Cat 2 Men 35-44 Mark Miskowiec
DNF Bend Don't Brake: Oregon Cup Women Senior Women Michelle Bazemore
DNF Bend Don't Brake Women 1/2 Michelle Bazemore
DNF Bend Don't Brake: Oregon Cup Women Senior Women Anne Linton
DNF Bend Don't Brake Women 3 Anne Linton
9 Bend Don't Brake Master Men 50+ Daniel Caldwell
5 Spring Thaw XC Cat 1 Men 45+ david baker
1 Spring Thaw XC Cat 3 Women 19-34 Jessica Smith
5 Spring Thaw XC Cat 2 Men 45-54 Rich Wolf
7 Spring Thaw XC Cat 2 Men 35-44 Scott Brennan
2 Cascade Chainbreaker XC Cat 1 Women 19+ Allison Halpin
1 Cascade Chainbreaker XC Cat 3 Women 19-34 Jessica Smith
14 Cascade Chainbreaker XC Cat 2 Women 35+ Karen Kenlan
10 Cascade Chainbreaker XC Cat 2 Women 35+ Michelle Bazemore
7 Cascade Chainbreaker XC Cat 2 Women 35+ Mary Skrzynski
1 Cascade Chainbreaker XC Cat 2 Women 35+ Renee Scott
12 Cascade Chainbreaker XC Cat 1 Women 19+ Jodi Line
9 Cascade Chainbreaker XC Cat 1 Men 35-44 Mike Schindler
2 Cascade Chainbreaker XC Cat 3 Jr Men 15-18 Mitchell Stevens
7 Cascade Chainbreaker XC Cat 2 Men 55+ Daniel Caldwell
13 Cascade Chainbreaker XC Cat 1 Men 45+ Michael Nyberg
13 Cascade Chainbreaker XC Cat 2 Men 35-44 Chad Sage
11 Cascade Chainbreaker XC Cat 2 Men 35-44 Mark Miskowiec
10 Cascade Chainbreaker XC Cat 2 Men 35-44 Scott Brennan
18 Cascade Chainbreaker XC Cat 1 Men 45+ david baker
1 Cascade Chainbreaker XC Cat 2 Men 45-54 Rich Wolf
1 Coast Hills Classic XC Women Category 3 19-34 Jessica Smith
1 As the Raven Flies TT MASTERS 50+ WOMEN Ina McLean
4 As the Raven Flies TT-Series Standings MASTERS 50+ WOMEN Ina McLean
48 As the Raven Flies TT: Combined Combined Ina McLean
10 Central Oregon STXC A Race Allison Halpin
4 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Women Cat 2 35+ Jody Jacobson
8 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Men Cat 1 19-34 Austin Line
1 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Women Cat 3 19-34 Jessica Smith
12 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Men Cat 1 45+ david baker
3 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Women Cat 2 35+ Mary Skrzynski
1 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Women Cat 2 35+ Renee Scott
17 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Men Cat 1 45+ Don Leet
15 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Men Cat 2 35-44 Andrew Mesesan
13 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Men Cat 2 35-44 Scott Brennan
6 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Men Cat 2 35-44 Mark Miskowiec
1 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Pro Women Serena Bishop Gordon
24 Eugene Roubaix Men 4 Chuck Meyer
20 Eugene Roubaix Master Men 4/5 Daniel Caldwell
1 Peak Sports Mudslinger XC Women Cat 3 19-34 Jessica Smith
1 Peak Sports Mudslinger XC Men Cat 3 15-18 Mitchell Stevens
1 Peak Sports Mudslinger XC Men Cat 2 55+ Don Leet
11 Peak Sports Mudslinger XC Men Cat 2 35-44 Mark Miskowiec
9 Peak Sports Mudslinger XC Men Cat 1 45+ david baker
4 Echo Red to Red Cat 2 35+ Women Mary Skrzynski
5 Echo Red to Red Cat 2 35+ Women Renee Scott
11 Echo Red to Red Cat 2 35+ Women Jill Ballantyne
1 Echo Red to Red Cat 2 55+ Men Don Leet
19 Echo Red to Red Cat 2 45-54 Men Thane Jennings
4 Echo Red to Red Cat 2 45-54 Men Rich Wolf
19 Echo Red to Red Cat 2 35-44 Men Scott Brennan
18 Echo Red to Red Cat 2 35-44 Men Mark Miskowiec
13 Echo Red to Red CAT 1 45+ MEN david baker