Sunnyside Sports

Event Category Name
2 Psycho Cross: Series Standings Women Mas 35+ Joanne Eastwood
1 Psycho Cross: Series Standings WOMEN JUNIOR 15-16 Katie Ryan
3 Psycho Cross: Series Standings MEN JUNIOR 17-18 Mitchell Stevens
2 Psycho Cross: Series Standings MEN JUNIOR 17-18 William Reinking
1 Psycho Cross: Series Standings MEN JUNIOR 17-18 Javier Colton
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 35+ A erica wescott
1 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 45+ Karen Kenlan
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Javier Colton
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 60+ Don Leet
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 50+ Michael Nyberg
13 Cross Crusade: Deschutes Brewery Master 35+ B Kenny Wolford
18 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Junior Men William Hummels
7 Redmond Golf Cross Category A billy bergen
1 Redmond Golf Cross Masters Women 35+ A Michelle Mercer Bazemore
DNF Redmond Golf Cross Masters 35+ B Chris Skovborg
2 Redmond Golf Cross Master 50+ Don Leet
46 Cross Crusade: Barton Park Junior Men William Hummels
21 Cross Crusade: Barton Park Category A Javier Colton
2 Cross Crusade: Barton Park Masters 60+ Don Leet
DNF Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Kenny Wolford
8 Cross Crusade: Barton Park Master 50+ Michael Nyberg
2 Cross Crusade: Barton Park Masters Women 45+ Karen Kenlan
1 Cross Crusade: Barton Park Masters Women 45+ Michelle Mercer Bazemore
1 Cross Crusade: Barton Park Masters Women 35+ A erica wescott
38 Cross Crusade: Barton Park Category A billy bergen
5 Cross Crusade: PIR Infield Masters Women 45+ Karen Kenlan
4 Cross Crusade: PIR Infield Masters 60+ Don Leet
5 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ B Kenny Wolford
71 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ A Chad Sage
31 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ A Mike Schindler
36 Cross Crusade: PIR Infield Category A billy bergen
11 Cross Crusade: PIR Infield Category A Javier Colton
6 Cross Crusade: PIR Infield Masters Women 45+ Gina Miller
DNF Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ C Tim Schallberger
2 Cross Crusade: PIR Infield Masters Women 45+ Michelle Mercer Bazemore
1 Cross Crusade: PIR Infield Masters Women 35+ A erica wescott
1 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Junior Men 17-18 Javier Colton
5 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Junior Men 17-18 Mitchell Stevens
2 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 60+ Don Leet
DNF OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Master 50+ Michael Nyberg
62 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ C Tim Schallberger
2 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters Women 45+ Joanne Eastwood
3 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters Women 35+ A Mary Skrzynski
1 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters Women 35+ A Renee Scott
2 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 60+ Don Leet
5 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Kenny Wolford
128 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Tim Schallberger
2 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters Women 45+ Karen Kenlan
65 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ A Chad Sage
37 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category A billy bergen
30 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Javier Colton
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Master 50+ Michael Nyberg
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B billy bergen
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Mike Schindler
20 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men Mitchell Stevens
29 Cross Crusade: Deschutes Brewery Master 50+ Thane Jennings
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 45+ Joanne Eastwood
6 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 45+ Gina Miller
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 45+ Michelle Mercer Bazemore
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 45+ Karen Kenlan
11 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 35+ A Renee Scott
7 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 35+ A Muffy Roy
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 35+ A Mary Skrzynski
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 60+ Don Leet
DNF OR P Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 45+ Gina Miller
4 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 35+ A Mary Skrzynski
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 45+ Joanne Eastwood
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 45+ Karen Kenlan
4 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 45+ Michelle Mercer Bazemore
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women B Jessica Smith
56 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Chris Skovborg
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B billy bergen
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 60+ Don Leet
43 Cross Crusade: Deschutes Brewery Master 50+ Thane Jennings
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery Master 50+ Michael Nyberg
14 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Renee Scott
13 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Ali Halpin
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A david baker
36 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Wade Miller
4 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men 17-18 Mitchell Stevens
1 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men 17-18 Javier Colton
85 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ A david baker
75 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ A Chad Sage
45 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ A David Sjogren
1 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Category B billy bergen
32 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Women C Kyla McDermott
6 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters Women 45+ Gina Miller
3 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 60+ Don Leet
3 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters Women 45+ Karen Kenlan
17 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men Mitchell Stevens
1 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men Javier Colton
4 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters Women 45+ Michelle Mercer Bazemore
4 Cross-Word CX Challenge Women A Muffy Roy
3 Cross Crusade: Rainier Masters 60+ Don Leet
19 Cross Crusade: Rainier Women A Renee Scott
65 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ A Chad Sage
3 Cross Crusade: Rainier Masters Women 45+ Michelle Mercer Bazemore
3 Cross Crusade: Rainier Masters Women 35+ A Mary Skrzynski
1 Psycho Cross Women Mas 35+ Joanne Eastwood
61 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category A Javier Colton
53 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ A Wade Miller
26 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ A David Sjogren
71 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ A Chad Sage
7 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters Women 45+ Michelle Mercer Bazemore
4 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category B billy bergen
8 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Master 50+ Michael Nyberg
3 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters Women 45+ Karen Kenlan
4 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters Women 45+ Gina Miller
22 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Women A Ali Halpin
2 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Masters Women 45+ Joanne Eastwood
4 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Masters Women 45+ Jill Ballantyne
1 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Junior Men 17-18 Javier Colton
4 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Junior Men 17-18 Mitchell Stevens
6 Thrilla Cyclocross Series Wmn A Muffy Roy
11 Thrilla Cyclocross Series Men A 40+ Wade Miller
2 Thrilla Cyclocross Series Wmn B 40+ Gina Miller
10 Thrilla Cyclocross Series Wmn A Karen Kenlan
15 Thrilla Cyclocross Series Men A Lauren McCarthy
5 Thrilla Cyclocross Series Wmn A Renee Scott
DNF Thrilla Cyclocross Series Men A 40+ david baker
3 Thrilla Cyclocross Series Men A 40+ David Sjogren
11 Battle At Barlow Category A Javier Colton
8 Battle At Barlow Women A Renee Scott
2 Battle At Barlow Masters Women 45+ Karen Kenlan
3 Battle At Barlow Junior Men 17-18 Mitchell Stevens
8 Battle At Barlow Masters 35+ A Mike Schindler
DNF Battle At Barlow Masters 35+ A Chad Sage
6 Thrilla Cyclocross Series Wmn A Renee Scott
11 Thrilla Cyclocross Series Wmn A Mary Skrzynski
12 Thrilla Cyclocross Series Wmn A Karen Kenlan
28 Thrilla Cyclocross Series Men B Mitchell Stevens
33 Thrilla Cyclocross Series Men B Mitchell Stevens
22 Thrilla Cyclocross Series Men B 40+ Chris Skovborg
14 Thrilla Cyclocross Series Men C 40+ Tim Schallberger
7 Thrilla Cyclocross Series Wmn A Ali Halpin
14 Thrilla Cyclocross Series Men A 40+ Chad Sage
12 Thrilla Cyclocross Series Men A 40+ david baker
7 Thrilla Cyclocross Series Men A 40+ David Sjogren
16 Thrilla Cyclocross Series Men A Lauren McCarthy
5 Thrilla Cyclocross Series Men A Javier Colton
3 Psycho Cross Junior Men 17-18 Mitchell Stevens
17 Future Cross Men A 35+ Thane Jennings
7 Future Cross Men A 35+ Mike Schindler
1 Future Cross Men 50+ Michael Nyberg
8 Future Cross Men C 35+ Tim Schallberger
2 Future Cross Women 35+ Mary Skrzynski
1 Future Cross Women 45+ Gina Miller
2 Future Cross Women 45+ Jill Ballantyne
14 Future Cross Men A 35+ David Sjogren
1 Psycho Cross Junior Men 17-18 Javier Colton
13 Future Cross Men A 35+ Wade Miller
DNS Psycho Cross Junior Women 15-16 taye nakamura-koyama
1 Psycho Cross Junior Women 15-16 Katie Ryan
2 Psycho Cross Junior Men 17-18 William Reinking
6 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Men A Javier Colton
5 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Men A 35+ Lauren McCarthy
1 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Women 45+ Michelle Mercer Bazemore
2 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Men 50+ Michael Nyberg
DNF Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Women A Allison Halpin
6 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Women A Renee Scott
14 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Men A 35+ Thane Jennings
7 Thrilla Cyclocross Series Men A 40+ David Sjogren
15 Thrilla Cyclocross Series Men A Lauren McCarthy
4 Thrilla Cyclocross Series Wmn A Ali Halpin
6 Thrilla Cyclocross Series Wmn A Mary Skrzynski
1 Thrilla Cyclocross Series Men B billy bergen
2 Thrilla Cyclocross Series Wmn B Jessica Smith
12 Thrilla Cyclocross Series Men C 40+ Tim Schallberger
3 Thrilla Cyclocross Series Men A Javier Colton
21 Mt Ashland Hillclimb: Combined Combined david baker
4 Mt Ashland Hillclimb MTB CAT 1/PRO MEN 40-59 david baker
10 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Women A Renee Scott
14 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Category A Javier Colton
25 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Masters 35+ A Wade Miller
38 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Masters 35+ A Chad Sage
6 FAT 55 Mountain Bike Marathon Cat 1 Men 35-44 Mike Schindler
13 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Women A a halpin
4 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Masters Women 45+ Karen Kenlan
5 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Masters Women 45+ Darien Curl
2 FAT 55 Mountain Bike Marathon Cat 2 Men 55+ Don Leet
7 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Masters Women 45+ Gina Miller
12 Thrilla Cyclocross Series Men A Lauren McCarthy
9 Thrilla Cyclocross Series Men A 40+ Wade Miller
3 Thrilla Cyclocross Series Men A 40+ Mike Schindler
14 Thrilla Cyclocross Series Men C 40+ Tim Schallberger
9 Thrilla Cyclocross Series Men A Javier Colton
DNF Thrilla Cyclocross Series Men A 40+ David Sjogren
DNF Thrilla Cyclocross Series Men A 40+ Chad Sage
13 Thrilla Cyclocross Series Men A 40+ david baker
2 Thrilla Cyclocross Series Wmn A Renee Scott
5 Thrilla Cyclocross Series Wmn A Ali Halpin
1 Thrilla Cyclocross Series Men B billy bergen
31 Thrilla Cyclocross Series Men B Mitchell Stevens
4 Thrilla Cyclocross Series Wmn B 40+ Gina Miller
1 Thrilla Cyclocross Series Wmn B 40+ Michelle Mercer Bazemore
1 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Master Men 60+ Daniel Caldwell
1 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: GC after stage 2 Master Men 60+ Daniel Caldwell
1 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Master Men 60+ Daniel Caldwell
82 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Combined Daniel Caldwell
1 Eugene Celebration Stage Race: GC after Stage 1 Master Men 60+ Daniel Caldwell
1 Eugene Celebration Stage Race: Briggs Hill RR Master Men 60+ Daniel Caldwell
1 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Master Men 50+ Daniel Caldwell
90 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Combined Daniel Caldwell
17 Eugene Celebration Stage Race Master Men 40+/50+/60+ Daniel Caldwell
1 Eugene Celebration Stage Race Master Men 60+ Daniel Caldwell
112 OBRA Time Trial: Combined Combined Daniel Caldwell
107 OBRA Time Trial: Combined Combined Joanne Eastwood
102 OBRA Time Trial: Combined Combined Thane Jennings
13 OBRA Time Trial Masters Men 60-64 Daniel Caldwell
2 OBRA Time Trial Masters Women 45-49 Joanne Eastwood
12 OBRA Time Trial Masters Men 50-54 Thane Jennings
3 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Masters Men 60+ Daniel Caldwell
30 High Cascades 100 Veteran Men 40-49 david baker
54 High Cascades 100 Veteran Men 40-49 Mark Miskowiec
2 Alpenrose Challenge Master Men 50+ 500 Rich Wolf
5 Alpenrose Challenge Master Men 40+ Kilo Rich Wolf
4 Redmond Downtown Criterium Men Cat 4/5 Javier Colton
6 Alpenrose Challenge Master Men 50+ 2K Pursuit Rich Wolf
15 High Desert Omnium: Road Race—Men's OBRA Championship RR Master Men 50+ Thane Jennings
9 High Desert Omnium: Road Race—Men's OBRA Championship RR Master Men 60+ Daniel Caldwell
7 High Desert Omnium: Time Trial Master Men 50+ Thane Jennings
7 Test of Endurance Cat 1 men 19-39 billy bergen
5 Test of Endurance Cat 1 men 19-39 Javier Colton
6 Test of Endurance Cat 1 Men 40-49 david baker
12 High Desert Omnium Masters 60+ Daniel Caldwell
15 High Desert Omnium Masters 50+ Thane Jennings
2 Test of Endurance Cat 2 Women 19-39 Kyla McDermott
10 Test of Endurance 100K Men 40-49 Mark Miskowiec
49 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Thane Jennings
7 NWX Criterium Men 4/5 Whit Bazemore
1 Pickett's Charge XC Cat 2 Women 40-49 Mary Skrzynski
1 Pickett's Charge XC Cat 2 Women 19-39 Kyla McDermott
1 Pickett's Charge XC Cat 2 Men 60+ Don Leet
4 Pickett's Charge XC Cat 1 men 19-39 billy bergen
7 Pickett's Charge XC Cat 1 Men 40-49 david baker
4 Return on the Jedi Weekend: Cross Country Cat 1 Men 40-49 david baker
6 Return on the Jedi Weekend: Cross Country Cat 1 men 19-39 billy bergen
5 Return on the Jedi Weekend: Cross Country Cat 1 men 19-39 Javier Colton
7 Sisters Stampede MTB XC CAT 2 MEN 40-49 Chris Skovborg
2 Sisters Stampede MTB XC Cat 2 Women 40-49 Mary Skrzynski
6 Sisters Stampede MTB XC Cat 2 Women 50+ Karen Kenlan
2 Sisters Stampede MTB XC Cat 2 Women 19-39 Kyla McDermott
17 Sisters Stampede MTB XC Cat 1 Men 40-49 david baker
14 Sisters Stampede MTB XC Cat 1 Men 40-49 Mike Schindler
5 Sisters Stampede MTB XC Cat 1 men 19-39 billy bergen
9 Sisters Stampede MTB XC Cat 1 men 19-39 Javier Colton
5 Bend Don't Brake Men Master 60+ Daniel Caldwell
6 Spring Thaw XC Cat 1 Men 40-49 david baker
1 Spring Thaw XC CAT 2 JR MEN 18 & UNDER Javier Colton
11 Cascade Chainbreaker XC Cat 2 40-49 Women Michelle Mercer Bazemore
2 Cascade Chainbreaker XC Cat 2 40-49 Women Mary Skrzynski
5 Cascade Chainbreaker XC Cat 2 19-39 Women Kyla McDermott
4 Cascade Chainbreaker XC Cat 2 60+ Men Daniel Caldwell
2 Cascade Chainbreaker XC Cat 2 60+ Men Don Leet
4 Cascade Chainbreaker XC Beginner Men Tim Schallberger
4 Cascade Chainbreaker XC Cat 2 50+ Women Anne Linton
3 Cascade Chainbreaker XC Cat 2 40-49 Men Chris Skovborg
2 Cascade Chainbreaker XC Cat 2 Junior Men Javier Colton
DNF Cascade Chainbreaker XC Cat 1 Women Jessica Smith
4 Cascade Chainbreaker XC Cat 1 50+ Michael Nyberg
13 Cascade Chainbreaker XC Cat 1 Men 40-49 david baker
8 Cascade Chainbreaker XC Cat 1 men 19-39 billy bergen
2 Cascade Chainbreaker XC Cat 2 50+ Women Karen Kenlan
10 Bear Springs Trap XC Cat 1 men 19-39 Javier Colton
DNF Bear Springs Trap XC Cat 1 Men 40-49 Mike Schindler
3 Bear Springs Trap XC Cat 2 Women 19-39 Kyla McDermott
1 Bear Springs Trap XC Cat 2 Women 19-39 Jessica Smith
2 Bear Springs Trap XC Cat 2 Men Junior Mitchell Stevens
DNF Bear Springs Trap XC Cat 2 Men 60+ Don Leet
10 Bear Springs Trap XC CAT 2 MEN 40-49 Chris Skovborg
12 Bear Springs Trap XC Cat 1 Men 40-49 david baker
7 Bear Springs Trap XC Cat 1 men 19-39 billy bergen
1 Bear Springs Trap XC Cat 2 Women 40-49 Mary Skrzynski
1 Mudslinger XC Cat 2 60+ Men Don Leet
DNS Mudslinger XC Cat 2 19-39 Women Kyla McDermott
1 Mudslinger XC Cat 2 19-39 Women Jessica Smith
4 Mudslinger XC Cat 2 Junior Men Javier Colton
14 Mudslinger XC Cat 1 men 19-39 billy bergen
16 Mudslinger XC Cat 1 Men 40-49 david baker
22 Gorge Roubaix Men Cat 4/5 billy bergen
33 Echo Red to Red MTB XC Cat 1 40-49 Men david baker
6 Echo Red to Red MTB XC Cat 1 50+ Men Thane Jennings
26 Echo Red to Red MTB XC Cat 2 19-39 Men Andrew Mesesan
2 Echo Red to Red MTB XC Cat 2 40-49 Men Wade Miller
14 Echo Red to Red MTB XC Cat 2 40-49 Men Chris Skovborg
18 Echo Red to Red MTB XC Cat 2 40-49 Men Chad Sage
3 Echo Red to Red MTB XC Cat 2 60+ Men Don Leet
1 Echo Red to Red MTB XC Cat 2 40-49 Women Mary Skrzynski
2 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Category Cat 1 Women Jessica Smith
1 Mudslinger Super D/Uphill TT: Mudslinger Super D Cat 2 Junior Men Javier Colton
1 Mudslinger Super D/Uphill TT: Mudslinger Uphill TT Cat 2 Junior Men Javier Colton
2 Mudslinger XC: Ultimate Mudslinger Overall Results Cat 2 Junior Men Javier Colton
9 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Category Cat 2 Men Chris Skovborg
16 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Category Cat 2 Men Don Leet
24 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Category Cat 1 Men david baker
2 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Age Groups Senior Women 19-29 Jessica Smith
1 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Age Groups Mstr Men 60+ Don Leet
9 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Age Groups Mstr Men 45-49 david baker
10 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Age Groups Mstr Men 40-44 Chris Skovborg
1 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Age Groups Junior Men 17-18 Javier Colton
12 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Alsea Falls Switchback XC Series Results Cat 1 Men 40-49 david baker
6 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Alsea Falls Switchback XC Series Results Cat 2 Men Junior Mitchell Stevens
1 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Alsea Falls Switchback XC Series Results Cat 1 Women 19-39 Jessica Smith
5 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Alsea Falls Switchback XC Series Results CAT 2 MEN 40-49 Chris Skovborg
1 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Alsea Falls Switchback XC Series Results Cat 2 Men 60+ Don Leet
2 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Alsea Falls Switchback XC Series Results Cat 2 Men Junior Javier Colton
2 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Age Groups Junior Men 17-18 Mitchell Stevens