Olympia Cycling Team

Event Category Name
6 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters Women 35+ B Sharon Anderson
14 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters Women 35+ A Sharon Anderson
35 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Women B Marylynn King
7 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Women B Jenn Levo
17 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Women A Brianna Walle
9 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Women A Anna Christiansen
47 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Category A Andrew Willis
53 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters 35+ C Brian Barker
24 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Beginner Women Cristina Mihaescu
4 GPMC: Winter Cross Women B Jenn Levo
8 GPMC: Winter Cross Masters Women 35+ A Sharon Anderson
6 GPMC: Winter Cross Women A Anna Christiansen
25 Psycho Cross: Series Standings Singlespeed Jenn Levo
3 Kruger's Crossing CX Classic Beginner Women Cristina Mihaescu
6 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Masters Women 35+ B Sharon Anderson
17 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Masters Women 35+ A Sharon Anderson
31 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Women B Marylynn King
16 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Women B Jenn Levo
16 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Women A Brianna Walle
13 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Women A Anna Christiansen
41 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Category A Andrew Willis
48 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Masters 35+ C Brian Barker
22 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Beginner Women Cristina Mihaescu
DNF GPMC: OBRA CX Champs/Psycho Masters Women 35+ A Michelle Bozemore
3 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho Singlespeed Women Jenn Levo
2 Cross Crusade Masters Women 35+ B Stephanie Croy
27 Cross Crusade Women A Marylynn King
100 Cross Crusade Masters 35+ B Dave Dezellem
62 Cross Crusade Category A Robert Carver
15 Cross Crusade Singlespeed Trevor Spahr
18 Cross Crusade Women B Jenn Levo
16 Cross Crusade Masters Women 35+ A Sharon Anderson
28 Cross Crusade Masters 35+ C Brian Barker
65 Cross Crusade Singlespeed Brody Boeger
16 Cross Crusade Singlespeed Trevor Spahr
22 Cross Crusade Masters Women 35+ A Sharon Anderson
6 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Masters Women 35+ B Sharon Anderson
15 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Masters Women 35+ A Sharon Anderson
28 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Women B Marylynn King
13 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Women B Jenn Levo
13 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Women A Brianna Walle
10 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Women A Anna Christiansen
36 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Category A Andrew Willis
44 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Masters 35+ C Brian Barker
25 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Beginner Women Cristina Mihaescu
58 Cross Crusade Singlespeed Marylynn King
54 Cross Crusade Singlespeed Brody Boeger
52 Cross Crusade Singlespeed Jenn Levo
51 Cross Crusade Singlespeed Cristina Mihaescu
45 Cross Crusade Singlespeed Trevor Spahr
33 Cross Crusade Masters 35+ C Brian Barker
39 Cross Crusade Women B Lana Pressey
27 Cross Crusade Women B Alana Armstrong
12 Cross Crusade Masters Women 35+ B Stephanie Croy
31 Cross Crusade Women A Marylynn King
101 Cross Crusade Masters 35+ C Brian Barker
5 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Masters Women 35+ B Sharon Anderson
14 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Masters Women 35+ A Sharon Anderson
25 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Women B Marylynn King
11 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Women B Jenn Levo
12 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Women A Brianna Walle
9 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Women A Anna Christiansen
34 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Category A Andrew Willis
37 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Masters 35+ C Brian Barker
21 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Beginner Women Cristina Mihaescu
10 Blind Date: Final Series Standings Men A Cristina Mihaescu
14 Blind Date: Final Series Standings Beginner Women Cristina Mihaescu
78 Cross Crusade Masters 35+ B Dave Dezellem
8 Cross Crusade Women B Jenn Levo
2 Cross Crusade Women B Marylynn King
19 Cross Crusade Masters Women 35+ A Sharon Anderson
29 Cross Crusade Beginner Women Chelsea Momany
46 Cross Crusade Clydesdale Joe Leineweber
4 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Masters Women 35+ B Sharon Anderson
13 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Masters Women 35+ A Sharon Anderson
22 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Women B Marylynn King
12 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Women B Jenn Levo
12 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Women A Brianna Walle
9 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Women A Anna Christiansen
30 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Category A Andrew Willis
32 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Masters 35+ C Brian Barker
17 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Beginner Women Cristina Mihaescu
5 GPMC: Het Meer CX Race Women B Marylynn King
3 GPMC: Het Meer CX Race Women B Jenn Levo
5 GPMC: Het Meer CX Race Masters Women 35+ A Sharon Anderson
6 GPMC: Het Meer CX Race Women A Brianna Walle
1 GPMC: Het Meer CX Race Women A Anna Christiansen
34 GPMC: Het Meer CX Race Masters 35+ B Dave Aldersebaes
30 GPMC: Het Meer CX Race Masters 35+ B Dave Dezellem
22 GPMC: Het Meer CX Race Masters 35+ C Brian Barker
10 Blind Date Women B Lana Pressey
7 Blind Date Beginner Women Cristina Mihaescu
38 Blind Date Singlespeed Cristina Mihaescu
6 Blind Date Singlespeed Trevor Spahr
DNF Blind Date Men A Andrew Willis
55 Cross Crusade Category A Robert Carver
23 Cross Crusade Women B Alana Armstrong
21 Cross Crusade Women B Lana Pressey
13 Cross Crusade Women B Jenn Levo
112 Cross Crusade Singlespeed Cristina Mihaescu
18 Cross Crusade Singlespeed Trevor Spahr
17 Cross Crusade Women A Anona Whitley
9 Cross Crusade Women A Anna Christiansen
15 Cross Crusade Beginner Women Cristina Mihaescu
3 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Masters Women 35+ B Sharon Anderson
32 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Women B Jenn Levo
17 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Women A Brianna Walle
26 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Category A Andrew Willis
26 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Masters 35+ C Brian Barker
13 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Beginner Women Cristina Mihaescu
12 GPMC: Ninkrossi Women B Jenn Levo
5 GPMC: Ninkrossi Masters Women 35+ B Sharon Anderson
9 GPMC: Ninkrossi Women A Brianna Walle
11 GPMC: Ninkrossi Category A Andrew Willis
29 GPMC: Ninkrossi Masters 35+ B Dave Dezellem
29 GPMC: Ninkrossi Masters 35+ C Brian Barker
19 GPMC: Ninkrossi Clydesdale Joe Leineweber
DNF Blind Date Men B Dave Dezellem
17 Blind Date Women B Sharon Anderson
13 Cross Crusade Beginner Women Cristina Mihaescu
70 Cross Crusade Singlespeed Cristina Mihaescu
28 Cross Crusade Category A Robert Carver
7 CrossAflixion Cup Category A Men Andrew Willis
4 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Masters Women 35+ B Sharon Anderson
22 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Masters 35+ C Brian Barker
9 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Beginner Women Cristina Mihaescu
24 GPMC: Heiser CX Singlespeed Cristina Mihaescu
2 GPMC: Heiser CX Masters Women 35+ B Sharon Anderson
3 GPMC: Heiser CX Beginner Women Cristina Mihaescu
10 GPMC: Heiser CX Masters 35+ C Brian Barker
DNF Blind Date Men B Dave Dezellem
87 Cross Crusade Masters 35+ B Dave Dezellem
DNF Cross Crusade Women B Alana Armstrong
39 Cross Crusade Women B Lana Pressey
26 Cross Crusade Women B Jenn Levo
7 Cross Crusade Masters Women 35+ B Justine Saudan
16 Cross Crusade Beginner Women Cristina Mihaescu
65 Cross Crusade Category A Daniel Penner
64 Cross Crusade Category A Andrew Willis
42 Cross Crusade Category A Robert Carver
68 Cross Crusade Masters 35+ C Brian Barker
44 Cross Crusade Clydesdale Joe Leineweber
DNF Cross Crusade Singlespeed Cristina Mihaescu
9 Canby Cross-Word Cyclocross Challenge Category B Mark Koller
19 Canby Cross-Word Cyclocross Challenge Masters 35+ B Dave Aldersebaes
52 Blind Date Singlespeed Trevor Spahr
45 Blind Date Men B Dave Dezellem
9 Blind Date Beginner Women Cristina Mihaescu
5 "Cat & Mouse" PIR Handicap Series Category 4/5 Cristina Mihaescu
31 "Cat & Mouse" PIR Handicap Series Open jonathan McCoy
27 "Cat & Mouse" PIR Handicap Series Open Trevor Spahr
24 "Cat & Mouse" PIR Handicap Series Open Dave Aldersebaes
22 "Cat & Mouse" PIR Handicap Series Open Rob Thompson
16 "Cat & Mouse" PIR Handicap Series Open Cristina Mihaescu
2 "Cat & Mouse" PIR Handicap Series Open Mark Crawford
13 Battle at Barlow Masters 35+ C Brian Barker
18 Battle at Barlow Women B Jenn Levo
Battle at Barlow Masters Women 35+ B Stephanie Croy
2 Battle at Barlow Masters Women 35+ B Sharon Anderson
29 Battle at Barlow Category A Andrew Willis
10 Battle at Barlow Women A Anona Whitley
6 Battle at Barlow Women A Anna Christiansen
14 Battle at Barlow Singlespeed Trevor Spahr
5 "Cat & Mouse" PIR Handicap Series Category 4/5 Cristina Mihaescu
25 "Cat & Mouse" PIR Handicap Series Open Cristina Mihaescu
6 "Cat & Mouse" PIR Handicap Series Open Mark Crawford
10 Hood River Double Cross Women B Jenn Levo
19 Hood River Double Cross Category A Andrew Willis
6 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Masters Women 35+ B Sharon Anderson
42 GPMC: Hood River Double Cross Masters 35+ B Dave Dezellem
1 "Cat & Mouse" PIR Handicap Series Open Mark Crawford
13 Pain and Suffer'n CX Category A Andrew Willis
7 Pain and Suffer'n CX Masters 35+ C Brian Barker
1 "Cat & Mouse" PIR Handicap Series Open Men Mark Crawford
2 "Cat & Mouse" PIR Handicap Series Open Women Cristina Mihaescu
12 Hutch's Cyclocross Men C Joe Leineweber
3 "Cat & Mouse" PIR Handicap Series Open Mark Crawford
DNF GPMC: David Douglas CX #1 Category B Mark Koller
DNF GPMC: David Douglas CX #1 Masters Women 35+ B Stephanie Croy
3 GPMC: David Douglas CX #1 Masters Women 35+ B Sharon Anderson
24 Tuesday PIR-August Series Category 3/4 Joel Crouch
2 Tuesday PIR-August Series Category 3/4 Mark Crawford
1 Tuesday PIR-August Series Category 3/4 Rob Thompson
13 Tuesday PIR-August Series Category 1/2/3 jonathan McCoy
37 Tuesday PIR Category 3/4 Dave Aldersebaes
35 Tuesday PIR Category 3/4 Lana Pressey
34 Tuesday PIR Category 3/4 Shaun Conley
32 Tuesday PIR Category 3/4 Anna Christiansen
31 Tuesday PIR Category 3/4 Jenn Levo
30 Tuesday PIR Category 3/4 Brian Barker
28 Tuesday PIR Category 3/4 Dave Dezellem
27 Tuesday PIR Category 3/4 Greg Sanders
11 Tuesday PIR Category 3/4 Brianna Walle
9 Tuesday PIR Category 3/4 Joel Crouch
2 Tuesday PIR Category 3/4 Mark Crawford
1 Tuesday PIR Category 3/4 Rob Thompson
5 Monday PIR Women Stephanie Croy
3 Monday PIR Women Jenn Levo
18 Monday PIR-August Series Masters 1/2/3 Rob Thompson
22 Monday PIR-August Series Women Anona Whitley
15 Monday PIR-August Series Women Michelle Cunha
14 Monday PIR-August Series Women Alexandria Schultz
4 Monday PIR-August Series Women Stephanie Croy
2 Monday PIR-August Series Women Jenn Levo
6 Kruger's Kermesse Masters Women B 35+ Sharon Anderson
1 Kruger's Kermesse Masters Women B 35+ Stephanie Croy
18 Kruger's Kermesse Men A Andrew Willis
39 Kruger's Kermesse Masters Men B 35+ Dave Aldersebaes
29 Kruger's Kermesse Masters Men B 35+ Dave Dezellem
10 Kruger's Kermesse Men C Brian Barker
21 Kruger's Kermesse Men B Mark Koller
5 OBRA Masters Track Championships Masters 45-49 Kilometer Mark Crawford
60 Fast Twitch Fridays: July/August Sprinter Jenn Levo
11 Fast Twitch Fridays: July/August Novice Women Sharon Anderson
55 Fast Twitch Fridays: July/August Novice Men Joe Leineweber
47 Fast Twitch Fridays: July/August Novice Men Brian Barker
34 Fast Twitch Fridays: July/August Novice Men Daniel Penner
1 Masters Junior Track Races-Series Standings Masters Women 40-49 Sharon Anderson
38 Tuesday PIR Category 3/4 Lana Pressey
34 Tuesday PIR Category 3/4 Dave Aldersebaes
32 Tuesday PIR Category 3/4 Stephanie Croy
11 Tuesday PIR Category 3/4 Joel Crouch
4 Tuesday PIR Category 3/4 Rob Thompson
2 Tuesday PIR Category 3/4 Mark Crawford
1 Monday PIR Women Jenn Levo
45 OBRA Uphill TT: Combined Combined Mark Koller
DNF Giro di Portland Pro/1/2 Daniel Penner
27 Giro di Portland Pro/1/2 Trevor Spahr
12 Giro di Portland Women 1/2/3 Jenn Levo
6 Giro di Portland Women 1/2/3 Anna Christiansen
3 Giro di Portland Women 1/2/3 Brianna Walle
15 Giro di Portland Category 3 Men Rob Thompson
5 OBRA Uphill TT Category 4/5 Men Mark Koller
7 OBRA Jr/Team Track Championships Couples Sprint Sharon Anderson
6 Tigard Criterium Senior Women Alana Armstrong
14 Tigard Criterium Masters Men 35+ Category 3/4 Dave Dezellem
13 Tigard Criterium Masters Men 35+ Category 3/4 Dave Aldersebaes
7 Tigard Criterium Masters Men 35+ Category 3/4 Rob Thompson
1 Tigard Criterium Masters Men 35+ Category 3/4 Mark Crawford
1 Tigard Criterium Women Category 4 Alana Armstrong
11 Tigard Criterium Men Category 3 Rob Thompson
9 Alpenrose Thursday Series Category 3 Daniel Penner
3 Tuesday PIR-Series Totals Category 3/4 Mark Crawford
1 Tuesday PIR-Series Totals Category 3/4 Rob Thompson
11 Tuesday PIR-Series Totals Category 1/2/3 jonathan McCoy
6 Tuesday PIR Category 3/4 Mark Crawford
5 Tuesday PIR Category 3/4 Rob Thompson
3 Monday PIR Women Jenn Levo
2 Embrocation Track Omnium Category 4 Women/Jr Men Sharon Anderson
6 Embrocation Track Omnium Category 3 Daniel Penner
28 OBRA Criterium Senior Men Andrew Willis
5 OBRA Criterium Women 3 Michelle Cunha
2 OBRA Criterium Women 3 Jenn Levo
3 OBRA Criterium Women 1/2 Anna Christiansen
1 OBRA Criterium Women 1/2 Brianna Walle
1 OBRA Criterium Men Category 3 Daniel Penner
1 OBRA Criterium Women Category 4 Sharon Anderson
17 OBRA Criterium Masters Men 40-49 Mark Crawford
2 OBRA Criterium Masters Women 30-39 Michelle Cunha
24 Portland Twilight Criterium Category 3 Men Rob Thompson
11 Portland Twilight Criterium Category 3 Men Joel Crouch
2 Portland Twilight Criterium Category 3 Men Daniel Penner
1 Masters Junior Track Races Masters Women Sharon Anderson
25 Tuesday PIR Category 3/4 Dave Aldersebaes
1 Tuesday PIR Category 3/4 Rob Thompson
DNF Tuesday PIR Category 1/2/3 Daniel Penner
12 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Crawford
11 Monday PIR Senior Women Jenn Levo
8 Monday PIR Senior Women Anona Whitley
7 Albany Criterium Masters Men 40-49 Mark Crawford
2 Longview Criterium Men Category 2/3 Daniel Penner
3 Longview Criterium Men Category 3/4 Rob Thompson
5 Longview Criterium Masters Men 35+ Category 1/2/3 Mark Crawford
6 Alpenrose Thursday Series Category 3 Daniel Penner
52 Tuesday PIR Category 1/2/3 Joel Crouch
3 Tuesday PIR Category 1/2/3 jonathan McCoy
36 Tuesday PIR Category 3/4 Lana Pressey
25 Tuesday PIR Category 3/4 Brianna Walle
12 Tuesday PIR Category 3/4 Dave Aldersebaes
5 Tuesday PIR Category 3/4 Rob Thompson
1 Tuesday PIR Category 3/4 Mark Crawford
4 Portland Short Track Series - July/Aug Series Category 3 Men 19+ Mark Koller
7 Portland Short Track Series - July/Aug Series Singlespeed Women Anna Christiansen
37 Monday PIR Masters 1/2/3 Dave Aldersebaes
19 Monday PIR Masters 1/2/3 Benjamin Weaver
12 Monday PIR Masters 1/2/3 Rob Thompson
7 Monday PIR Women Jenn Levo
5 Monday PIR Women Michelle Cunha
3 Monday PIR Women Alexandria Schultz
1 Monday PIR Women Stephanie Croy
4 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Mark Koller
DNF Vancouver Criterium Senior Men Daniel Penner
28 Vancouver Criterium Senior Men Andrew Willis
23 Vancouver Criterium Senior Men Trevor Spahr
17 Vancouver Criterium Senior Men jonathan McCoy
18 Vancouver Criterium Masters 40+ Dave Aldersebaes
8 Vancouver Criterium Masters 40+ Rob Thompson
14 Vancouver Criterium Senior Women Jenn Levo
10 Vancouver Criterium Senior Women Lana Pressey
4 Vancouver Criterium Senior Women Brianna Walle
22 Vancouver Criterium Category 3 Men Robert Carver
5 Vancouver Criterium Category 3 Men Daniel Penner
8 Vancouver Criterium Category 4 Women Sharon Anderson
5 Vancouver Criterium Category 4 Women Alexandria Schultz
1 Westview OBRA Championship STXC Category 3 Men U35 Mark Koller
3 Gresham Criterium Women 4 Sharon Anderson
10 Gresham Criterium Masters Men 35+ Rob Thompson
5 Gresham Criterium Senior Women Stephanie Croy
3 Gresham Criterium Senior Women Jenn Levo
1 Gresham Criterium Senior Women Brianna Walle
12 Alpenrose Thursday Series: July Series Senior Men Daniel Penner
4 Alpenrose Thursday Series: July Series Category 4 Daniel Penner
12 Alpenrose Thursday Series: July Series Category 3 Jenn Levo
4 Alpenrose Thursday Series Category 1/2/3 Daniel Penner
10 Alpenrose Thursday Series Category 3/4 Jenn Levo
29 Tuesday PIR-July Series Category 3/4 Lana Pressey
25 Tuesday PIR-July Series Category 3/4 Shaun Conley
22 Tuesday PIR-July Series Category 3/4 Brian Barker
9 Tuesday PIR-July Series Category 3/4 Mark Crawford
8 Tuesday PIR-July Series Category 1/2/3 jonathan McCoy
58 Tuesday PIR Category 1/2/3 Trevor Spahr
31 Tuesday PIR Category 1/2/3 Joel Crouch
17 Tuesday PIR Category 1/2/3 Rob Thompson
2 Tuesday PIR Category 1/2/3 jonathan McCoy
20 Tuesday PIR Category 3/4 Dave Aldersebaes
19 Tuesday PIR Category 3/4 Stephanie Croy
2 Tuesday PIR Category 3/4 Mark Crawford
20 Monday PIR - July Series Masters 1/2/3 Mark Crawford
15 Monday PIR - July Series Masters 1/2/3 Rob Thompson
14 Monday PIR - July Series Women Alexandria Schultz
12 Monday PIR - July Series Women Alana Armstrong
8 Monday PIR - July Series Women Stephanie Croy
5 Monday PIR - July Series Women Brianna Walle
1 Monday PIR - July Series Women Jenn Levo
5 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Mark Koller
27 Monday PIR Masters 1/2/3 Dave Aldersebaes
12 Monday PIR Masters 1/2/3 Shaun Conley
7 Monday PIR Masters 1/2/3 Rob Thompson
7 Monday PIR Women Alana Armstrong
5 Monday PIR Women Stephanie Croy
2 Monday PIR Women Jenn Levo
62 OUCH: Combined Combined Mark Koller
16 OUCH Men Category 4/5 Mark Koller
8 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Final General Classification Category 3 Men Robert Carver
32 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Final General Classification Category 2 Men jonathan McCoy
2 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race Category 3 Men Robert Carver
9 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race Category 2 Men jonathan McCoy
9 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 3 Category 3 Men Robert Carver
40 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 3 Category 2 Men jonathan McCoy
9 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 2 Category 3 Men Robert Carver
40 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 2 Category 2 Men jonathan McCoy
16 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Hutch's Bicycles Time Trial Category 3 Men Robert Carver
63 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Hutch's Bicycles Time Trial Category 2 Men jonathan McCoy
40 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium Category 3 Men Robert Carver
48 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium Category 2 Men jonathan McCoy
11 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-GC after stage 1 Category 3 Men Robert Carver
6 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-GC after stage 1 Category 2 Men jonathan McCoy
12 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-Pacific Power Cascade Lake Road Race Category 3 Men Robert Carver
6 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-Pacific Power Cascade Lake Road Race Category 2 Men jonathan McCoy
21 Tuesday PIR-Series Totals Category 3/4 Lana Pressey
18 Tuesday PIR-Series Totals Category 3/4 Shaun Conley
16 Tuesday PIR-Series Totals Category 3/4 Brian Barker
44 Tuesday PIR Category 1/2/3 Dave Dezellem
11 Tuesday PIR Category 1/2/3 Joel Crouch
15 Tuesday PIR Category 3/4 Brian Barker
1 Portland Short Track Series Singlespeed Women Anna Christiansen
8 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Mark Koller
47 Monday PIR Masters 1/2/3 Mark Crawford
43 Monday PIR Masters 1/2/3 Michelle Cunha
9 Monday PIR Women Alana Armstrong
7 Monday PIR Women Alexandria Schultz
6 Monday PIR Women Stephanie Croy
2 Monday PIR Women Brianna Walle
1 Monday PIR Women Jenn Levo
7 Ironclad Criterium Women Category 3 Stephanie Croy
6 Ironclad Criterium Women Category 3 Lana Pressey
1 Ironclad Criterium Women Category 3 Jenn Levo
2 Ironclad Criterium Women 1/2 Brianna Walle
1 Ironclad Criterium Women 1/2 Anna Christiansen
12 Ironclad Criterium Men Pro/1/2 Andrew Willis
5 Ironclad Criterium Men Pro/1/2 jonathan McCoy
1 Ironclad Criterium Men Pro/1/2 Trevor Spahr
DNF Ironclad Criterium Masters Men Mark Crawford
22 Ironclad Criterium Masters Men Robert Carver
21 Ironclad Criterium Masters Men Dave Dezellem
7 Ironclad Criterium Masters Men Rob Thompson
4 Ironclad Criterium Women Category 4 Sharon Anderson
2 Ironclad Criterium Women Category 4 Alexandria Schultz
25 Ironclad Criterium Men Category 4/5 Mark Koller
21 Ironclad Criterium Men Category 4/5 Greg Sanders
5 Ironclad Criterium Men Category 4/5 Shaun Conley
DNF Ironclad Criterium Men Category 3 Dave Dezellem
16 Ironclad Criterium Men Category 3 Robert Carver
12 Ironclad Criterium Men Category 3 Joel Crouch
10 Ironclad Criterium Men Category 3 Rob Thompson
4 Ironclad Criterium Men Category 3 Mark Crawford
2 Ironclad Criterium Men Category 3 Daniel Penner
10 Mt. Tabor Series Senior Women Stephanie Croy
7 Mt. Tabor Series Senior Women Anona Whitley
3 Mt. Tabor Series Senior Women Anna Christiansen
21 Mt. Tabor Series Senior Men Andrew Willis
19 Mt. Tabor Series Senior Men Robert Carver
17 Mt. Tabor Series Senior Men Doug Ollerenshaw
12 Mt. Tabor Series Senior Men Trevor Spahr
11 Mt. Tabor Series Senior Men jonathan McCoy
13 Mt. Tabor Series Masters Men Mark Crawford
5 Mt. Tabor Series Category 4 Women Alexandria Schultz
23 Mt. Tabor Series Category 4 Men Mark Koller
21 Mt. Tabor Series Category 3 Men Anna Christiansen
17 Mt. Tabor Series Category 3 Men Daniel Penner
15 Tuesday PIR-Series Totals Category 3/4 Lana Pressey
13 Tuesday PIR-Series Totals Category 3/4 Shaun Conley
12 Tuesday PIR-Series Totals Category 3/4 Brian Barker
28 Tuesday PIR Category 1/2/3 Rob Thompson
10 Tuesday PIR Category 3/4 Lana Pressey
9 Tuesday PIR Category 3/4 Shaun Conley
36 Monday PIR Masters 1/2/3 Shaun Conley
32 Monday PIR Masters 1/2/3 Dave Dezellem
10 Monday PIR Masters 1/2/3 Mark Crawford
14 Monday PIR Women Alana Armstrong
13 Monday PIR Women Stephanie Croy
11 Monday PIR Women Alexandria Schultz
1 Monday PIR Women Jenn Levo
DNF Cascade Cream Puff MTB XC Category 2 55+ Men Benjamin Weaver
21 High Desert Omnium: Road Race Men Category 4/5 Brian Barker
2 OBRA Track Championships-Pursuits Women Category 4 3K Pursuit Sharon Anderson
112 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Brian Barker
9 OBRA Track Championships Category 4/5 Sprints A Mark Crawford
8 OBRA Track Championships Senior Women Sprints Jenn Levo
28 High Desert Omnium: Criterium Category 4/5 Men Brian Barker
22 High Desert Omnium: Time Trial Category 4/5 Men Brian Barker
3 Ironclad Street Sprints Senior Men B Daniel Penner
11 Ironclad Street Sprints Senior Women Alana Armstrong
10 Ironclad Street Sprints Senior Women Alexandria Schultz
7 Ironclad Street Sprints Senior Women Jenn Levo
2 Ironclad Street Sprints Senior Women Brianna Walle
3 OBRA Track Championships-500m Category 4 Women Sharon Anderson
3 OBRA Track Championships-500m Category 3 Women Jenn Levo
5 OBRA Track Championships-Kilo Category 4 Mark Crawford
1 Alpenrose Thursday Series Category 4 Daniel Penner
7 Alpenrose Thursday Series Category 3 Daniel Penner
13 Mt. Tabor Series Senior Women Anona Whitley
7 Mt. Tabor Series Senior Women Anna Christiansen
6 Mt. Tabor Series Senior Women Brianna Walle
18 Mt. Tabor Series Senior Men jonathan McCoy
2 Mt. Tabor Series Senior Men Trevor Spahr
3 Mt. Tabor Series Category 4 Women Alexandria Schultz
23 Mt. Tabor Series Category 4 Men Greg Sanders
19 Mt. Tabor Series Category 3 Men Daniel Penner
3 Mt. Tabor Series Category 3 Men Robert Carver
14 Tuesday PIR Category 1/2/3 Andrew Willis
13 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Crawford
8 Tuesday PIR Category 3/4 Brian Barker
1 The PIR 100 Open 1/2/3/4 Men and Women Daniel Penner
27 Swan Island Rose Festival Criterium Category 3 Dave Aldersebaes
25 Swan Island Rose Festival Criterium Category 3 Dave Dezellem
13 Swan Island Rose Festival Criterium Category 3 Joel Crouch
9 Swan Island Rose Festival Criterium Category 3 Mark Crawford
3 Swan Island Rose Festival Criterium Category 3 Daniel Penner
4 Swan Island Rose Festival Criterium Women 1/2/3 Michelle Cunha
1 Swan Island Rose Festival Criterium Women 1/2/3 Anna Christiansen
DNF Swan Island Rose Festival Criterium Masters 35+ 1/2/3 Dave Dezellem
DNF Swan Island Rose Festival Criterium Masters 35+ 1/2/3 Dave Aldersebaes
16 Swan Island Rose Festival Criterium Masters 35+ 1/2/3 Mark Crawford
9 Swan Island Rose Festival Criterium Masters 35+ 1/2/3 Joel Crouch
36 Swan Island Rose Festival Criterium Men Category 4/5 Joe Leineweber
5 Swan Island Rose Festival Criterium Women Category 4 Alexandria Schultz
9 Alpenrose Thursday Series: June Series Totals Category 4 Daniel Penner
13 Mt. Tabor Series Senior Women Anona Whitley
2 Mt. Tabor Series Senior Women Anna Christiansen
1 Mt. Tabor Series Senior Women Brianna Walle
11 Mt. Tabor Series Senior Men Andrew Willis
5 Mt. Tabor Series Senior Men Trevor Spahr
10 Mt. Tabor Series Masters Women Sharon Anderson
24 Mt. Tabor Series Masters Men Mark Crawford
5 Mt. Tabor Series Category 4 Women Alexandria Schultz
17 Mt. Tabor Series Category 3 Men Robert Carver
15 Mt. Tabor Series Category 3 Men Rob Thompson
11 Mt. Tabor Series Category 3 Men Daniel Penner
26 Tuesday PIR-June Series Category 3/4 Brian Barker
7 Tuesday PIR-June Series Category 3/4 Dave Aldersebaes
11 Tuesday PIR-June Series Category 1/2/3 Daniel Penner
10 Tuesday PIR Category 3/4 Brian Barker
32 Tuesday PIR Category 1/2/3 Robert Carver
30 Tuesday PIR Category 1/2/3 jonathan McCoy
14 Tuesday PIR Category 1/2/3 Joel Crouch
7 Portland Short Track Series-June Series Singlespeed Women Sharon Anderson
10 Portland Short Track Series-June Series Category 3 Men 19+ Mark Koller
17 Portland Short Track Series-June Series Category 2 Women 35-44 Sharon Anderson
45 Monday PIR Masters 1/2/3 Dave Aldersebaes
21 Monday PIR Masters 1/2/3 Mark Crawford
16 Monday PIR Masters 1/2/3 Rob Thompson
15 Monday PIR Women Alexandria Schultz
14 Monday PIR Women Stephanie Croy
12 Monday PIR Women Michelle Cunha
10 Monday PIR Women Lana Pressey
5 Monday PIR Women Anna Christiansen
2 Monday PIR Women Brianna Walle
1 Monday PIR Women Jenn Levo
5 Monday PIR Novice Women Beth Chase
23 Monday PIR-June Series Totals Masters 1/2/3 Mark Crawford
3 Monday PIR-June Series Totals Masters 1/2/3 Jeff Harwood
28 Monday PIR-June Series Totals Women Michelle Cunha
23 Monday PIR-June Series Totals Women Stephanie Croy
11 Monday PIR-June Series Totals Women Lana Pressey
10 Monday PIR-June Series Totals Women Anna Christiansen
9 Monday PIR-June Series Totals Women Alexandria Schultz
3 Monday PIR-June Series Totals Women Brianna Walle
1 Monday PIR-June Series Totals Women Jenn Levo
28 Monday PIR-June Series Totals Masters 4/5 Shaun Conley
13 Monday PIR-June Series Totals Novice Women Beth Chase
8 Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Sharon Anderson
2 Pringle Creek Circuit Race Masters Men 40+ Mark Crawford
15 Pringle Creek Circuit Race Men 1/2 Andrew Willis
14 Pringle Creek Circuit Race Men 1/2 Trevor Spahr
19 Pringle Creek Circuit Race Category 3 Men Dave Aldersebaes
13 Pringle Creek Circuit Race Category 3 Men Daniel Penner
40 Franz Criterium Category 4/5 Mark Koller
38 Franz Criterium Category 4/5 Brian Barker
37 Franz Criterium Category 3 Mark Crawford
22 Franz Criterium Category 3 Robert Carver
16 Franz Criterium Category 3 Joel Crouch
15 Franz Criterium Category 3 Rob Thompson
7 Franz Criterium Category 3 Daniel Penner
DNF Franz Criterium Women 1/2/3 Anona Whitley
10 Franz Criterium Women 1/2/3 Jenn Levo
2 Franz Criterium Women 1/2/3 Brianna Walle
1 Franz Criterium Women 1/2/3 Anna Christiansen
DNF Franz Criterium Men Category 1/2/3 Daniel Penner
1 Franz Criterium Men Category 1/2/3 Trevor Spahr
10 Franz Criterium Women Category 4 Sharon Anderson
3 Franz Criterium Women Category 4 Alexandria Schultz
3 Alpenrose Six Day-Daily Totals Category 4/5 Daniel Penner
4 Mt. Tabor Series Senior Women Anna Christiansen
22 Mt. Tabor Series Senior Men Trevor Spahr
18 Mt. Tabor Series Senior Men jonathan McCoy
8 Mt. Tabor Series Masters Men Mark Crawford
4 Mt. Tabor Series Category 4 Women Alexandria Schultz
27 Mt. Tabor Series Category 4 Men Mark Koller
11 Mt. Tabor Series Category 3 Men Robert Carver
6 Tuesday PIR-Series Totals Category 3/4 Dave Aldersebaes
7 Tuesday PIR-Series Totals Category 1/2/3 Daniel Penner
42 Tuesday PIR Category 1/2/3 Robert Carver
21 Tuesday PIR Category 1/2/3 Rob Thompson
14 Tuesday PIR Category 1/2/3 Joel Crouch
11 Tuesday PIR Category 1/2/3 Dave Dezellem
2 Tuesday PIR Category 1/2/3 Daniel Penner
15 Tuesday PIR Category 3/4 Brian Barker
39 Monday PIR Masters 1/2/3 Dave Aldersebaes
13 Monday PIR Masters 1/2/3 Rob Thompson
11 Monday PIR Masters 1/2/3 Mark Crawford
4 Monday PIR Masters 1/2/3 Jeff Harwood
9 Monday PIR Women Stephanie Croy
8 Monday PIR Women Alexandria Schultz
4 Monday PIR Women Jenn Levo
11 Monday PIR Masters 4/5 Shaun Conley
1 Elkhorn Classic-The Dooley Mountain Road Race Category 4 Women Anna Clark
5 Elkhorn Classic-The Dooley Mountain Road Race Category 3 Women Lana Pressey
7 Elkhorn Classic-The Dooley Mountain Road Race Pro/1/2 Women Anona Whitley
4 Elkhorn Classic-The Dooley Mountain Road Race Pro/1/2 Women Brianna Walle
3 Elkhorn Classic-The Dooley Mountain Road Race Pro/1/2 Women Anna Christiansen
2 Elkhorn Classic-The Dooley Mountain Road Race Category 4/5 Men Greg Sanders
27 Elkhorn Classic-The Dooley Mountain Road Race Pro/1/2 Men Trevor Spahr
23 Elkhorn Classic-The Dooley Mountain Road Race Pro/1/2 Men Andrew Willis
3 Elkhorn Classic-The Dooley Mountain Road Race Pro/1/2 Men jonathan McCoy
17 Elkhorn Classic-The Gold Rush Criterium Pro/1/2 Men jonathan McCoy
15 Elkhorn Classic-The Gold Rush Criterium Pro/1/2 Men Andrew Willis
14 Elkhorn Classic-The Gold Rush Criterium Pro/1/2 Men Trevor Spahr
2 Elkhorn Classic-The Pleasant Valley Time Trial Category 4 Women Anna Clark
5 Elkhorn Classic-The Pleasant Valley Time Trial Category 3 Women Lana Pressey
11 Elkhorn Classic-The Pleasant Valley Time Trial Pro/1/2 Women Anona Whitley
5 Elkhorn Classic-The Pleasant Valley Time Trial Pro/1/2 Women Anna Christiansen
4 Elkhorn Classic-The Pleasant Valley Time Trial Pro/1/2 Women Brianna Walle
4 Elkhorn Classic-The Pleasant Valley Time Trial Category 4/5 Men Greg Sanders
22 Elkhorn Classic-The Pleasant Valley Time Trial Pro/1/2 Men Andrew Willis
19 Elkhorn Classic-The Pleasant Valley Time Trial Pro/1/2 Men Trevor Spahr
5 Elkhorn Classic-The Pleasant Valley Time Trial Pro/1/2 Men jonathan McCoy
60 Fast Twitch Fridays: May/June Series Sprinter Jenn Levo
11 Fast Twitch Fridays: May/June Series Novice Women Sharon Anderson
55 Fast Twitch Fridays: May/June Series Novice Men Joe Leineweber
47 Fast Twitch Fridays: May/June Series Novice Men Brian Barker
34 Fast Twitch Fridays: May/June Series Novice Men Daniel Penner
11 Fast Twitch Fridays Novice Men B Brian Barker
1 Elkhorn Classic Category 4 Women Anna Clark
5 Elkhorn Classic Category 3 Women Lana Pressey
6 Elkhorn Classic Pro/1/2 Women Anona Whitley
4 Elkhorn Classic Pro/1/2 Women Brianna Walle
3 Elkhorn Classic Pro/1/2 Women Anna Christiansen
2 Elkhorn Classic Category 4/5 Men Greg Sanders
30 Elkhorn Classic Pro/1/2 Men Trevor Spahr
28 Elkhorn Classic Pro/1/2 Men Andrew Willis
3 Elkhorn Classic Pro/1/2 Men jonathan McCoy
4 Elkhorn Classic-The Oregon Trail Road Race Category 4 Women Anna Clark
5 Elkhorn Classic-The Oregon Trail Road Race Category 3 Women Lana Pressey
7 Elkhorn Classic-The Oregon Trail Road Race Pro/1/2 Women Brianna Walle
4 Elkhorn Classic-The Oregon Trail Road Race Pro/1/2 Women Anna Christiansen
3 Elkhorn Classic-The Oregon Trail Road Race Pro/1/2 Women Anona Whitley
4 Elkhorn Classic-The Oregon Trail Road Race Category 4/5 Men Greg Sanders
33 Elkhorn Classic-The Oregon Trail Road Race Pro/1/2 Men Andrew Willis
32 Elkhorn Classic-The Oregon Trail Road Race Pro/1/2 Men Trevor Spahr
9 Elkhorn Classic-The Oregon Trail Road Race Pro/1/2 Men jonathan McCoy
DNF Mt. Tabor Series Senior Men jonathan McCoy
9 Mt. Tabor Series Category 3 Men Joel Crouch
24 Mt. Tabor Series Masters Men Mark Crawford
11 Mt. Tabor Series Senior Women Stephanie Croy
5 Tuesday PIR-June Series Category 3/4 Dave Aldersebaes
26 Twilight Criterium Men 4/5 Joe Leineweber
46 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jeff Harwood
19 Tuesday PIR Category 1/2/3 Dave Dezellem
13 Tuesday PIR Category 1/2/3 Daniel Penner
5 Tuesday PIR Category 3/4 Dave Aldersebaes
13 Monday PIR Masters 1/2/3 Mark Crawford
1 Monday PIR Masters 1/2/3 Jeff Harwood
18 Monday PIR Women Alexandria Schultz
14 Monday PIR Women Anona Whitley
13 Monday PIR Women Stephanie Croy
8 Monday PIR Women Anna Christiansen
2 Monday PIR Women Jenn Levo
1 Monday PIR Women Brianna Walle
50 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Brian Barker
3 Portland Short Track Series Singlespeed Women Sharon Anderson
7 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Mark Koller
4 OBRA TT Senior Women Anna Christiansen
DNF Cirque Criterium Men 1/2 jonathan McCoy
13 Cirque Criterium Men 1/2 Andrew Willis
31 Cirque Criterium Men Category 3 Dave Aldersebaes
20 Cirque Criterium Men Category 3 Joel Crouch
8 Cirque Criterium Men Category 3 Mark Crawford
1 Cirque Criterium Men Category 3 Daniel Penner
1 Sublime Sublimity Women 1/2/3 Anona Whitley
3 Sublime Sublimity Men 1/2 jonathan McCoy
9 Alpenrose Heartbreaker: Keirin Women Jenn Levo
8 Alpenrose Heartbreaker: Points Races Women 1/2/3 Jenn Levo
3 Alpenrose Heartbreaker: Points Races Men Category 5 Daniel Penner
DNF Alpenrose Heartbreaker: Points Races Women Category 4 Alexandria Schultz
5 Alpenrose Heartbreaker: Points Races Women Category 4 Sharon Anderson
1 Alpenrose Heartbreaker: Points Races Category 4 Men Daniel Penner
9 Alpenrose Heartbreaker Women Jenn Levo
3 Alpenrose Heartbreaker: Madison Women Jenn Levo
6 Fast Twitch Fridays Novice Women Sharon Anderson
3 Fast Twitch Fridays Sprint G Jenn Levo
16 Mt. Tabor Series Senior Men Andrew Willis
24 Mt. Tabor Series Masters Men Mark Crawford
5 Mt. Tabor Series Category 4 Women Alexandria Schultz
6 Mt. Tabor Series Masters Women Sharon Anderson
6 Mt. Tabor Series Senior Women Anona Whitley
18 Mt. Tabor Series Category 4 Men Mark Koller
8 Tuesday PIR Category 3/4 Dave Aldersebaes
40 Tuesday PIR Category 1/2/3 Dave Dezellem
17 Tuesday PIR Category 1/2/3 Daniel Penner
45 Monday PIR Masters 1/2/3 Jeff Harwood
44 Monday PIR Masters 1/2/3 Mark Crawford
31 Monday PIR Masters 1/2/3 Dave Aldersebaes
20 Monday PIR Masters 1/2/3 Rob Thompson
6 Monday PIR Women Lana Pressey
5 Monday PIR Women Alexandria Schultz
3 Monday PIR Women Jenn Levo
9 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Mark Koller
1 Vanport Kermesse Women Category 4 Sharon Anderson
27 Mt. Hood Cycling Classic: Three Summits Road Race Senior Women Brianna Walle
21 Mt. Hood Cycling Classic: Three Summits Road Race Senior Women Anna Christiansen
19 Mt. Hood Cycling Classic: Three Summits Road Race Senior Women Anona Whitley
71 Mt. Hood Cycling Classic: Three Summits Road Race Pro/1/2 jonathan McCoy
6 Mt. Hood Cycling Classic: Three Summits Road Race Category 4 Men Greg Sanders
30 Mt. Hood Cycling Classic: Three Summits Road Race Category 3 Men Daniel Penner
11 Mt. Hood Cycling Classic: Three Summits Road Race Category 3/4 Women Anna Clark
120 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Trout Lake Time Trial: Combined Combined jonathan McCoy
353 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Trout Lake Time Trial: Combined Combined Anona Whitley
291 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Trout Lake Time Trial: Combined Combined Anna Christiansen
245 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Trout Lake Time Trial: Combined Combined Brianna Walle
285 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Trout Lake Time Trial: Combined Combined Greg Sanders
191 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Trout Lake Time Trial: Combined Combined Daniel Penner
373 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Trout Lake Time Trial: Combined Combined Anna Clark
81 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Trout Lake Time Trial Pro/1/2 jonathan McCoy
45 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Trout Lake Time Trial Senior Women Anona Whitley
26 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Trout Lake Time Trial Senior Women Anna Christiansen
16 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Trout Lake Time Trial Senior Women Brianna Walle
14 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Trout Lake Time Trial Category 4 Men Greg Sanders
24 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Trout Lake Time Trial Category 3 Men Daniel Penner
23 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Trout Lake Time Trial Category 3/4 Women Anna Clark
29 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 3 Senior Women Anona Whitley
18 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 3 Senior Women Brianna Walle
12 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 3 Senior Women Anna Christiansen
67 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 3 Pro/1/2 jonathan McCoy
13 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 3 Category 4 Men Greg Sanders
22 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 3 Category 3 Men Daniel Penner
17 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 3 Women Category 3/4 Anna Clark
39 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Senior Women Anona Whitley
22 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Senior Women Anna Christiansen
20 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Senior Women Brianna Walle
DNS Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Pro/1/2 jonathan McCoy
85 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Pro/1/2 jonathan McCoy
23 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Category 4 Men Greg Sanders
22 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Category 3 Men Daniel Penner
14 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Women Category 3/4 Anna Clark
30 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 2 Senior Women Anona Whitley
20 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 2 Senior Women Brianna Walle
14 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 2 Senior Women Anna Christiansen
68 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 2 Pro/1/2 jonathan McCoy
13 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 2 Category 4 Men Greg Sanders
22 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 2 Category 3 Men Daniel Penner
17 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 2 Category 3/4 Women Anna Clark
9 Hammer Velo Criterium Singlespeed Women Jenn Levo
11 Hammer Velo Criterium Masters Men 40 Category 3/4/5 Dave Aldersebaes
5 Hammer Velo Criterium Masters Men 40 Category 3/4/5 Dave Dezellem
3 Hammer Velo Criterium Masters Men 40 Category 3/4/5 Mark Crawford
2 Hammer Velo Criterium Masters Women Category 4 Sharon Anderson
2 Hammer Velo Criterium Women Category 4 Alexandria Schultz
34 Hammer Velo Criterium Senior Men Dave Dezellem
12 Hammer Velo Criterium Senior Men Jeff Harwood
3 Hammer Velo Criterium Masters Women Sharon Anderson
4 Hammer Velo Criterium Senior Women Jenn Levo
9 Fast Twitch Fridays Novice Men B Brian Barker
11 Fast Twitch Fridays Novice Men A Joe Leineweber
27 Mt. Hood Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: Mt. Hood Cycling Classic-GC after Stage 1 Pro/1/2 Women Anona Whitley
20 Mt. Hood Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: Mt. Hood Cycling Classic-GC after Stage 1 Pro/1/2 Women Brianna Walle
14 Mt. Hood Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: Mt. Hood Cycling Classic-GC after Stage 1 Pro/1/2 Women Anna Christiansen
13 Mt. Hood Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: Mt. Hood Cycling Classic-GC after Stage 1 Category 4 Men Greg Sanders
14 Mt. Hood Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: Mt. Hood Cycling Classic-GC after Stage 1 Category 3/4 Women Anna Clark
30 Mt. Hood Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: Mt. Hood Cycling Classic-GC after Stage 1 Category 3 Men Daniel Penner
68 Mt. Hood Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: Mt. Hood Cycling Classic-GC after Stage 1 Pro/1/2 Men jonathan McCoy
28 Mt. Hood Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Pro/1/2 Women Anona Whitley
19 Mt. Hood Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Pro/1/2 Women Brianna Walle
14 Mt. Hood Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Pro/1/2 Women Anna Christiansen
13 Mt. Hood Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Category 4 Men Greg Sanders
14 Mt. Hood Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Category 3/4 Women Anna Clark
30 Mt. Hood Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Category 3 Men Daniel Penner
62 Mt. Hood Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Pro/1/2 Men jonathan McCoy
190 Mt. Hood Cycling Classic: Panorama Point Prologue: Combined Combined Anona Whitley
164 Mt. Hood Cycling Classic: Panorama Point Prologue: Combined Combined Brianna Walle
158 Mt. Hood Cycling Classic: Panorama Point Prologue: Combined Combined Anna Christiansen
93 Mt. Hood Cycling Classic: Panorama Point Prologue: Combined Combined jonathan McCoy
25 Mt. Hood Cycling Classic Senior Women Brianna Walle
24 Mt. Hood Cycling Classic Senior Women Anona Whitley
15 Mt. Hood Cycling Classic Senior Women Anna Christiansen
65 Mt. Hood Cycling Classic Pro/1/2 jonathan McCoy
9 Mt. Hood Cycling Classic Category 4 Men Greg Sanders
27 Mt. Hood Cycling Classic Category 3 Men Daniel Penner
13 Mt. Hood Cycling Classic Category 3/4 Women Anna Clark
48 Mt. Hood Cycling Classic: Panorama Point Prologue: GC After Prologue Pro/1/2 Women Anona Whitley
24 Mt. Hood Cycling Classic: Panorama Point Prologue: GC After Prologue Pro/1/2 Women Brianna Walle
18 Mt. Hood Cycling Classic: Panorama Point Prologue: GC After Prologue Pro/1/2 Women Anna Christiansen
88 Mt. Hood Cycling Classic: Panorama Point Prologue: GC After Prologue Pro/1/2 Men jonathan McCoy
48 Mt. Hood Cycling Classic: Panorama Point Prologue Pro/1/2 Women Anona Whitley
24 Mt. Hood Cycling Classic: Panorama Point Prologue Pro/1/2 Women Brianna Walle
18 Mt. Hood Cycling Classic: Panorama Point Prologue Pro/1/2 Women Anna Christiansen
88 Mt. Hood Cycling Classic: Panorama Point Prologue Pro/1/2 Men jonathan McCoy
24 Tuesday PIR-May Series Category 3/4 Brian Barker
5 Tuesday PIR-May Series Category 3/4 Daniel Penner
17 Tuesday PIR-May Series Category 1/2/3 Jeff Harwood
3 Tuesday PIR-May Series Category 1/2/3 Mark Crawford
8 Tuesday PIR Category 3/4 Brian Barker
1 Tuesday PIR Category 3/4 Daniel Penner
16 Tuesday PIR Category 1/2/3 Andrew Willis
16 Monday PIR-Series Men 1/2/3 Rob Thompson
2 Monday PIR-Series Men 1/2/3 Jeff Harwood
24 Monday PIR-Series Women Stephanie Croy
14 Monday PIR-Series Women Sharon Anderson
9 Monday PIR-Series Women Brianna Walle
3 Monday PIR-Series Men 4/5 Shaun Conley
DNS Bike Tires Direct TT at PIR Men 1/2 Jeff Harwood
36 Monday PIR Masters 1/2/3 Robert Carver
35 Monday PIR Masters 1/2/3 Mark Crawford
14 Monday PIR Masters 1/2/3 Rob Thompson
1 Monday PIR Masters 1/2/3 Jeff Harwood
16 Monday PIR Women Lana Pressey
15 Monday PIR Women Jenn Levo
5 Monday PIR Women Alexandria Schultz
4 Monday PIR Women Brianna Walle
11 Tuesday PIR-Series Category 3/4 Daniel Penner
6 Tuesday PIR-Series Category 3/4 Mark Crawford
14 Tuesday PIR-Series Category 1/2/3 Jeff Harwood
3 Tuesday PIR-Series Category 1/2/3 Mark Crawford
68 Tuesday PIR Category 1/2/3 Dave Dezellem
26 Tuesday PIR Category 1/2/3 Andrew Willis
19 Tuesday PIR Category 1/2/3 Rob Thompson
5 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Crawford
39 Tuesday PIR Category 3/4 Anona Whitley
35 Tuesday PIR Category 3/4 Brian Barker
32 Monday PIR Masters 1/2/3 Rob Thompson
3 Monday PIR Masters 1/2/3 Jeff Harwood
10 Monday PIR Women Sharon Anderson
3 Monday PIR Masters 4/5 Shaun Conley
DNF Mt. Tabor Circuit Race Women 1/2/3 Michelle Cunha
11 Mt. Tabor Circuit Race Women 1/2/3 Anona Whitley
6 Mt. Tabor Circuit Race Women 1/2/3 Anna Christiansen
22 Mt. Tabor Circuit Race Category 3 Joel Crouch
5 Mt. Tabor Circuit Race Category 3 Daniel Penner
16 Mt. Tabor Circuit Race Men Category 4 Mark Koller
10 Mt. Tabor Circuit Race Senior Men Andrew Willis
3 Mt. Tabor Circuit Race Senior Men jonathan McCoy
3 Mt. Tabor Circuit Race Masters Women Sharon Anderson
5 Fast Twitch Fridays Novice Women Sharon Anderson
DNF Fast Twitch Fridays Novice Men Brian Barker
4 Fast Twitch Fridays Novice Men Daniel Penner
9 Tuesday PIR-Series Category 3/4 Daniel Penner
4 Tuesday PIR-Series Category 3/4 Mark Crawford
11 Tuesday PIR-Series Category 1/2/3 Jeff Harwood
6 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jeff Harwood
14 Tuesday PIR Category 3/4 Shaun Conley
49 Monday PIR Masters 1/2/3 Mark Crawford
17 Monday PIR Masters 1/2/3 Rob Thompson
1 Monday PIR Masters 1/2/3 Jeff Harwood
14 Monday PIR Women Stephanie Croy
10 Monday PIR Women Brianna Walle
1 Monday PIR Masters 4/5 Shaun Conley
DQ Silverton RR Champs Men Category 3 Joel Crouch
16 Silverton RR Champs Men Category 3 Daniel Penner
DNF Silverton RR Champs Pro/1/2 Andrew Willis
13 Silverton RR Champs Pro/1/2 jonathan McCoy
3 Silverton RR Champs Women 4 Alexandria Schultz
5 Silverton RR Champs Women 3 Michelle Cunha
6 Silverton RR Champs Women 1/2 Anona Whitley
4 Silverton RR Champs Women 1/2 Brianna Walle
6 Fast Twitch Fridays Men Category 4/5 Brian Barker
38 Tuesday PIR Category 3/4 Stephanie Croy
34 Tuesday PIR Category 3/4 Sharon Anderson
32 Tuesday PIR Category 3/4 Dave Aldersebaes
8 Tuesday PIR Category 3/4 Daniel Penner
1 Tuesday PIR Category 3/4 Mark Crawford
49 Monday PIR Masters 1/2/3 Dave Aldersebaes
13 Monday PIR Masters 1/2/3 Jeff Harwood
6 Monday PIR Masters 1/2/3 Rob Thompson
5 Monday PIR Women Sharon Anderson
1 Monday PIR Women Alexandria Schultz
10 As the Raven Flies TT: Combined Combined Jeff Harwood
6 As the Raven Flies TT: Combined Combined jonathan McCoy
4 As the Raven Flies TT Men 1/2 jonathan McCoy
1 As the Raven Flies TT Masters Men 30-39 Jeff Harwood
33 Tuesday PIR Category 1/2/3 Dave Dezellem
29 Tuesday PIR Category 1/2/3 jonathan McCoy
27 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Crawford
20 Tuesday PIR Category 1/2/3 Andrew Willis
17 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jeff Harwood
12 Tuesday PIR Category 1/2/3 Rob Thompson
61 Tuesday PIR Category 3/4 Anona Whitley
60 Tuesday PIR Category 3/4 Lana Pressey
59 Tuesday PIR Category 3/4 Dave Aldersebaes
54 Tuesday PIR Category 3/4 Sharon Anderson
47 Tuesday PIR Category 3/4 Brian Barker
8 Tuesday PIR Category 3/4 Daniel Penner
20 Monday PIR Masters 1/2/3 Dave Aldersebaes
3 Monday PIR Masters 1/2/3 Jeff Harwood
11 Monday PIR Women Sharon Anderson
7 Monday PIR Women Stephanie Croy
2 Monday PIR Masters 4/5 Shaun Conley
11 Estacada Time Trial Series: Combined Combined Trevor Spahr
4 Estacada Time Trial Series Senior Men Trevor Spahr
39 As the Raven Flies TT: Combined Combined Dave Aldersebaes
7 As the Raven Flies TT: Combined Combined Jeff Harwood
4 As the Raven Flies TT Men 3 Dave Aldersebaes
1 As the Raven Flies TT Masters Men 30-39 Jeff Harwood
DNF Eugene Roubaix Women 4 Sharon Anderson
8 Eugene Roubaix Women 4 Marylynn King
12 Eugene Roubaix Women 3 Lana Pressey
11 Eugene Roubaix Women 3 Stephanie Croy
12 Eugene Roubaix Women 1/2/3 Anona Whitley
11 Eugene Roubaix Women 1/2/3 Anna Christiansen
3 Eugene Roubaix Women 1/2/3 Brianna Walle
DNF Eugene Roubaix Men 3 Dave Dezellem
24 Eugene Roubaix Men 3 Daniel Penner
24 Eugene Roubaix Men 1/2 Trevor Spahr
19 Eugene Roubaix Men 1/2 jonathan McCoy
11 Eugene Roubaix Men 1/2 Andrew Willis
24 Eugene Roubaix: Oregon Cup-Women Women 1/2/3 Lana Pressey
23 Eugene Roubaix: Oregon Cup-Women Women 1/2/3 Stephanie Croy
22 Eugene Roubaix: Oregon Cup-Women Women 1/2/3 Anona Whitley
17 Eugene Roubaix: Oregon Cup-Women Women 1/2/3 Anna Christiansen
4 Eugene Roubaix: Oregon Cup-Women Women 1/2/3 Brianna Walle
25 Tuesday PIR-Series Totals Category 3/4 Shaun Conley
23 Tuesday PIR-Series Totals Category 1/2/3 Mark Crawford
20 Tuesday PIR-Series Totals Category 1/2/3 Jeff Harwood
15 Tuesday PIR-Series Totals Category 1/2/3 jonathan McCoy
9 Tuesday PIR-Series Totals Category 1/2/3 Andrew Willis
36 Tuesday PIR Category 3/4 Anona Whitley
35 Tuesday PIR Category 3/4 Dave Aldersebaes
25 Tuesday PIR Category 3/4 Lana Pressey
14 Tuesday PIR Category 3/4 Greg Sanders
72 Tuesday PIR Category 1/2/3 Rob Thompson
57 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Crawford
46 Tuesday PIR Category 1/2/3 Brian Gerow
13 Tuesday PIR Category 1/2/3 Dave Dezellem
12 Tuesday PIR Category 1/2/3 jonathan McCoy
11 Tuesday PIR Category 1/2/3 Andrew Willis
25 Monday PIR Men 1/2/3 Dave Aldersebaes
5 Monday PIR Men 4/5 Shaun Conley
6 Monday PIR-Series Totals Men 1/2/3 Jeff Harwood
6 Monday PIR-Series Totals Men 4/5 Shaun Conley
16 Monday PIR-Series Totals Women Stephanie Croy
14 Monday PIR-Series Totals Women Sharon Anderson
2 Monday PIR-Series Totals Women Anna Christiansen
20 As the Raven Flies TT: Combined Combined Anna Christiansen
7 As the Raven Flies TT: Combined Combined Jeff Harwood
1 As the Raven Flies TT Women 1/2 Anna Christiansen
1 As the Raven Flies TT Masters Men 30-39 Jeff Harwood
23 Tuesday PIR-Series Totals Category 3/4 Shaun Conley
19 Tuesday PIR-Series Totals Category 1/2/3 Mark Crawford
17 Tuesday PIR-Series Totals Category 1/2/3 Jeff Harwood
12 Tuesday PIR-Series Totals Category 1/2/3 jonathan McCoy
8 Tuesday PIR-Series Totals Category 1/2/3 Andrew Willis
36 Tuesday PIR Category 3/4 Brian Barker
30 Tuesday PIR Category 3/4 Lana Pressey
74 Tuesday PIR Category 1/2/3 Dave Dezellem
64 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jeff Harwood
59 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Crawford
49 Tuesday PIR Category 1/2/3 Rob Thompson
48 Tuesday PIR Category 1/2/3 jonathan McCoy
10 Tuesday PIR Category 1/2/3 Andrew Willis
29 Monday PIR Men 1/2/3 Dave Aldersebaes
3 Monday PIR Men 1/2/3 Jeff Harwood
10 Monday PIR Women Stephanie Croy
9 Monday PIR Women Sharon Anderson
2 Monday PIR Women Anna Christiansen
6 Monday PIR Men 4/5 Shaun Conley
15 Estacada Time Trial Series: Combined Combined Jeff Harwood
6 Estacada Time Trial Series: Combined Combined Trevor Spahr
41 Estacada Time Trial Series: Combined Combined Anna Christiansen
2 Estacada Time Trial Series Masters Men 30-39 Jeff Harwood
2 Estacada Time Trial Series Senior Men Trevor Spahr
1 Estacada Time Trial Series Senior Women Anna Christiansen
DNF Icebreaker Criterium Men Category 3 Dave Dezellem
5 Icebreaker Criterium Men Category 3 Mark Crawford
10 Icebreaker Criterium Masters Men 35+ Dave Dezellem
15 Tuesday PIR-April Series Totals Category 3/4 Shaun Conley
16 Tuesday PIR-April Series Totals Category 1/2/3 Mark Crawford
14 Tuesday PIR-April Series Totals Category 1/2/3 Jeff Harwood
8 Tuesday PIR-April Series Totals Category 1/2/3 Andrew Willis
7 Tuesday PIR-April Series Totals Category 1/2/3 jonathan McCoy
61 Tuesday PIR Category 1/2/3 Dave Dezellem
56 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jeff Harwood
51 Tuesday PIR Category 1/2/3 Daniel Penner
14 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Crawford
13 Tuesday PIR Category 1/2/3 Andrew Willis
44 Tuesday PIR Category 3/4 Brianna Walle
42 Tuesday PIR Category 3/4 Dave Aldersebaes
41 Tuesday PIR Category 3/4 Lana Pressey
35 Tuesday PIR Category 3/4 Brian Barker
10 Tuesday PIR Category 3/4 Shaun Conley
8 Hornings Hustle MTB XC Singlespeed Brian Gerow
16 Kings Valley Road Race: Oregon Cup Women Senior Women Anona Whitley
11 Kings Valley Road Race: Oregon Cup Women Senior Women Anna Christiansen
5 Kings Valley Road Race: Oregon Cup Women Senior Women Brianna Walle
12 Kings Valley Road Race Women 1/2 Anona Whitley
10 Kings Valley Road Race Women 1/2 Anna Christiansen
5 Kings Valley Road Race Women 1/2 Brianna Walle
32 Kings Valley Road Race Category 1/2 Men jonathan McCoy
12 Port of Hood River Criterium Category 3/4 Jeff Harwood
11 Port of Hood River Criterium Category 1/2/3 Jeff Harwood
4 Port of Hood River Criterium Category 3/4 Jeff Harwood
6 Port of Hood River Criterium Category 1/2/3 Jeff Harwood
27 Tuesday PIR Category 3/4 Brian Barker
26 Tuesday PIR Category 3/4 Dave Aldersebaes
24 Tuesday PIR Category 3/4 Shaun Conley
39 Tuesday PIR Category 1/2/3 Anna Christiansen
38 Tuesday PIR Category 1/2/3 Daniel Penner
29 Tuesday PIR Category 1/2/3 Trevor Spahr
9 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Crawford
8 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jeff Harwood
5 Tuesday PIR Category 1/2/3 Andrew Willis
4 Tuesday PIR Category 1/2/3 jonathan McCoy
48 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Pro/1/2 Men Andrew Willis
16 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Pro/1/2 Men jonathan McCoy
33 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Category 4 Men Mark Koller
10 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Category 4 Men Greg Sanders
4 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Category 4 Women Anna Clark
DNF Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Category 3 Women Jenn Levo
20 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Category 3 Women Stephanie Croy
6 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Category 3 Women Anona Whitley
3 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Category 3 Women Anna Christiansen
2 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Category 3 Women Brianna Walle
193 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT: Combined Combined Andrew Willis
107 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT: Combined Combined jonathan McCoy
281 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT: Combined Combined Anna Clark
264 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT: Combined Combined Mark Koller
178 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT: Combined Combined Greg Sanders
307 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT: Combined Combined Jenn Levo
282 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT: Combined Combined Stephanie Croy
228 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT: Combined Combined Anona Whitley
185 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT: Combined Combined Brianna Walle
96 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT: Combined Combined Anna Christiansen
25 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Pro/1/2 Men Andrew Willis
11 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Pro/1/2 Men jonathan McCoy
2 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Category 4 Women Anna Clark
30 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Category 4 Men Mark Koller
7 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Category 4 Men Greg Sanders
28 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Category 3 Women Stephanie Croy
17 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Category 3 Women Anna Christiansen
12 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Category 3 Women Anona Whitley
8 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Category 3 Women Brianna Walle
4 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Category 3 Women Jenn Levo
68 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT Pro/1/2 Men Andrew Willis
45 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT Pro/1/2 Men jonathan McCoy
6 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT Category 4 Women Anna Clark
38 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT Category 4 Men Mark Koller
22 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT Category 4 Men Greg Sanders
33 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT Category 3 Women Jenn Levo
28 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT Category 3 Women Stephanie Croy
11 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT Category 3 Women Anona Whitley
4 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT Category 3 Women Brianna Walle
1 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT Category 3 Women Anna Christiansen
54 Cherry Blossom Cycling Classic Pro/1/2 Men Andrew Willis
17 Cherry Blossom Cycling Classic Pro/1/2 Men jonathan McCoy
47 Cherry Blossom Cycling Classic Category 3 Men Benjamin Weaver
32 Cherry Blossom Cycling Classic Category 4 Men Mark Koller
9 Cherry Blossom Cycling Classic Category 4 Men Greg Sanders
5 Cherry Blossom Cycling Classic Category 4 Women Anna Clark
22 Cherry Blossom Cycling Classic Category 3 Women Stephanie Croy
7 Cherry Blossom Cycling Classic Category 3 Women Anona Whitley
3 Cherry Blossom Cycling Classic Category 3 Women Brianna Walle
1 Cherry Blossom Cycling Classic Category 3 Women Anna Christiansen
71 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Race Pro/1/2 Men Andrew Willis
43 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Race Pro/1/2 Men jonathan McCoy
11 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Race Category 4 Women Anna Clark
41 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Race Category 4 Men Mark Koller
17 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Race Category 4 Men Greg Sanders
34 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Race Category 3 Women Jenn Levo
30 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Race Category 3 Women Stephanie Croy
15 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Race Category 3 Women Anona Whitley
6 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Race Category 3 Women Anna Christiansen
1 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Race Category 3 Women Brianna Walle
DNF Piece of Cake Road Race Men 3 Joel Crouch
DNF Piece of Cake Road Race Men 3 Mark Crawford
31 Piece of Cake Road Race Men 3 Dave Aldersebaes
23 Piece of Cake Road Race Men 3 Jeff Harwood
12 Piece of Cake Road Race Men 1/2 Andrew Willis
6 Piece of Cake Road Race Women 4 Sharon Anderson
2 Piece of Cake Road Race Women 4 Anna Clark
DNF Piece of Cake Road Race Women 3 Michelle Cunha
9 Piece of Cake Road Race Women 3 Stephanie Croy
4 Piece of Cake Road Race Women 3 Anona Whitley
3 Piece of Cake Road Race Women 3 Brianna Walle
1 Piece of Cake Road Race Women 3 Anna Christiansen
DNF Piece of Cake Road Race Men 4 Shaun Conley
4 Piece of Cake Road Race Men 4 Greg Sanders
17 Piece of Cake Road Race: Oregon Cup Women Senior Women Stephanie Croy
10 Piece of Cake Road Race: Oregon Cup Women Senior Women Anona Whitley
9 Piece of Cake Road Race: Oregon Cup Women Senior Women Brianna Walle
4 Piece of Cake Road Race: Oregon Cup Women Senior Women Anna Christiansen
20 Willamette Capitol Cup Criterium Men 1/2 Trevor Spahr
12 Willamette Capitol Cup Criterium Men 1/2 Andrew Willis
23 Willamette Capitol Cup Criterium Men 3 Daniel Penner
21 Willamette Capitol Cup Criterium Men 3 Joel Crouch
14 Willamette Capitol Cup Criterium Men 3 Rob Thompson
4 Willamette Capitol Cup Criterium Men 3 Jeff Harwood
2 Willamette Capitol Cup Criterium Men 3 Mark Crawford
11 Willamette Capitol Cup Criterium Women 3 Anna Christiansen
9 Willamette Capitol Cup Criterium Women 3 Stephanie Croy
6 Willamette Capitol Cup Criterium Women 3 Jenn Levo
5 Willamette Capitol Cup Criterium Women 3 Lana Pressey
4 Willamette Capitol Cup Criterium Women 3 Anona Whitley
1 Willamette Capitol Cup Criterium Women 3 Brianna Walle
2 Willamette Capitol Cup Criterium Women 4 Sharon Anderson
1 Willamette Capitol Cup Criterium Women 4 Anna Clark
17 Willamette Capitol Cup Criterium Men 4/5 Greg Sanders
9 Willamette Capitol Cup Criterium Men 4/5 Shaun Conley
6 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series after race 2 Masters Men 40+ 1/2/3 Mark Crawford
7 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series after race 2 Women Category 3 Anona Whitley
22 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series after race 2 Men Category 1/2 Andrew Willis
10 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series after race 2 Women Category 4 Anna Clark
17 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series after race 2 Men Category 3 Joel Crouch
2 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Masters Men 40+ Category 1/2/3 Mark Crawford
14 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men Category 1/2 Andrew Willis
11 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men Category 3 Joel Crouch
5 Echo Red to Red MTB XC Category 2 Women 19-34 Marylynn King
10 Banana Belt Series Masters Men 40+ 1/2/3 Mark Crawford
11 Banana Belt Series Women Category 3 Anona Whitley
30 Banana Belt Series Men Category 1/2 Andrew Willis
14 Banana Belt Series Women Category 4 Anna Clark
25 Banana Belt Series Men Category 3 Joel Crouch
5 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Women Category 3 Anona Whitley
5 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Women Category 4 Anna Clark
24 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men Category 4 Greg Sanders
35 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men Category 3 Daniel Penner
33 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men Category 3 Mark Crawford
22 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men Category 3 Brian Gerow
51 Jack Frost Time Trial: Combined Combined Jeff Harwood
236 Jack Frost Time Trial: Combined Combined Sharon Anderson
66 Jack Frost Time Trial: Combined Combined Anna Christiansen
124 Jack Frost Time Trial: Combined Combined Dave Aldersebaes
18 Jack Frost Time Trial: Combined Combined Trevor Spahr
13 Jack Frost Time Trial Women 4 Sharon Anderson
1 Jack Frost Time Trial Women 3 Anna Christiansen
21 Jack Frost Time Trial Men 3 Dave Aldersebaes
9 Jack Frost Time Trial Men 1/2 Trevor Spahr
2 Jack Frost Time Trial Masters Men 30-39 Jeff Harwood
DNF Cherry Pie Road Race Women Category 3 Anona Whitley
DNF Cherry Pie Road Race Women Category 3 Jenn Levo
24 Cherry Pie Road Race Women Category 3 Stephanie Croy
17 Cherry Pie Road Race Women Category 3 Lana Pressey
13 Cherry Pie Road Race Women Category 3 Michelle Cunha
6 Cherry Pie Road Race Women Category 3 Anna Christiansen
1 Cherry Pie Road Race Women Category 3 Brianna Walle
DNF Cherry Pie Road Race Men Category 3 Dave Dezellem
57 Cherry Pie Road Race Men Category 3 Jeff Harwood
48 Cherry Pie Road Race Men Category 3 Tyler PENNER
45 Cherry Pie Road Race Men Category 3 Robert Carver
41 Cherry Pie Road Race Men Category 3 Mark Crawford
31 Cherry Pie Road Race Men Category 3 Joel Crouch
30 Cherry Pie Road Race Men Category 1/2 Trevor Spahr