Olympia Cycling Team

Event Category Name
3 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Women B Cristina Mihaescu
24 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Category B Rob Thompson
57 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Dave Dezellem
5 Fazio Farms CX Part Deux Category B Rob Thompson
1 Fazio Farms CX Part Deux Women A Anna Christiansen
6 Fazio Farms CX Part Deux Category A dave davis
4 Fazio Farms CX Part Deux Category A Robert Carver
56 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ B Dave Dezellem
33 Cross Crusade: PIR Infield Category A Robert Carver
23 Cross Crusade: PIR Infield Women C Susannah Nelson
28 Cross Crusade: PIR Infield Women B Cristina Mihaescu
10 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Women A Anna Christiansen
72 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Dave Dezellem
40 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category A Robert Carver
14 Sandy/Boring Corn Cross Category B Rob Thompson
5 Sandy/Boring Corn Cross Women B Cristina Mihaescu
4 Sandy/Boring Corn Cross Women A Brenna Wrye-Simpson
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Robert Carver
41 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Robert Carver
20 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Robert Carver
10 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Category B Rob Thompson
3 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Women B Cristina Mihaescu
10 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Women A Brenna Wrye-Simpson
4 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Category A dave davis
45 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Robert Carver
4 Blind Date at the Dairy: October Standings Women B Brenna Wrye-Simpson
9 Blind Date at the Dairy: October Standings Men B Robert Carver
6 Blind Date at the Dairy: October Standings Men B Rob Thompson
8 Blind Date at the Dairy: September Standings Men B Robert Carver
3 Blind Date at the Dairy: September Standings Men B Rob Thompson
58 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Category A Robert Carver
31 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Singlespeed Joel Crouch
60 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Category B Dave Dezellem
56 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Category B Daniel Penner
52 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Category B Ryan Smith
47 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Women C Susannah Nelson
1 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Women B Brenna Wrye-Simpson
115 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ B Dave Aldersebaes
70 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ B Ryan Smith
49 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ B Dave Dezellem
6 Blind Date at the Dairy Men B Rob Thompson
DNF Blind Date at the Dairy Men A Robert Carver
1 Blind Date at the Dairy Women B Brenna Wrye-Simpson
77 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ B Dave Dezellem
1 Cross Crusade: Rainier Category B Robert Carver
6 Cross Crusade: Rainier Women B Brenna Wrye-Simpson
11 Blind Date at the Dairy Men B Rob Thompson
3 Blind Date at the Dairy Men B Robert Carver
2 Blind Date at the Dairy Women B Brenna Wrye-Simpson
40 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Clydesdale Joe Leineweber
60 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category B Dave Dezellem
26 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category B Robert Carver
13 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Women A Anna Christiansen
29 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category A dave davis
14 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Category B Rob Thompson
17 Battle At Barlow Masters Women 35+ A Sharon Anderson
48 Battle At Barlow Masters 35+ B Dave Dezellem
14 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Category B Rob Thompson
1 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Category B Robert Carver
11 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Women B Cristina Mihaescu
12 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Women A Jenn Levo
7 Blind Date at the Dairy Men B Rob Thompson
8 Fazio Farms Category B Ryan Smith
2 Fazio Farms Category B Robert Carver
6 Fazio Farms Women A Jenn Levo
4 Fazio Farms Category A dave davis
8 Fazio Farms Clydesdale Joe Leineweber
8 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Category B Rob Thompson
7 Blind Date at the Dairy Men B Rob Thompson
3 Blind Date at the Dairy Men B Robert Carver
12 Hood River Double Cross Women C Susannah Nelson
12 Hood River Double Cross Masters Women 35+ A Sharon Anderson
DNF Hood River Double Cross Category B Rob Thompson
28 Hood River Double Cross Masters 35+ B Ryan Smith
1 Masters and Juniors Track Races: August Series Standings Women 30-39 Lara Kessler
11 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Category B Rob Thompson
15 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Women A Jenn Levo
15 Monday PIR: August Series Standings Women 1/2/3 Brenna Wrye-Simpson
4 Monday PIR: August Series Standings Women 1/2/3 Jenn Levo
26 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Category B Dave Dezellem
9 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Category B Rob Thompson
9 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Women B Cristina Mihaescu
9 Tuesday PIR: August Series Standings Category 3/4 Rob Thompson
30 Tuesday PIR Category 3/4 Larry Hiday
8 Tuesday PIR Category 3/4 Rob Thompson
25 Monday PIR Masters 1/2/3 Larry Hiday
108 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Combined Alexandria Schultz
39 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Combined Brenna Wrye-Simpson
23 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Combined Anna Christiansen
92 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Combined Vivian Satterfield
20 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: GC after stage 2 Women 1/2/3 Alexandria Schultz
4 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: GC after stage 2 Women 1/2/3 Brenna Wrye-Simpson
1 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: GC after stage 2 Women 1/2/3 Anna Christiansen
10 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: GC after stage 2 Women 4/5 Vivian Satterfield
20 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Women 1/2/3 Alexandria Schultz
18 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Women 1/2/3 Brenna Wrye-Simpson
2 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Women 1/2/3 Anna Christiansen
15 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Women 4/5 Vivian Satterfield
12 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit Masters Men A 35+ Rob Thompson
6 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit Men B Dave Dezellem
20 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Women 1/2/3 Alexandria Schultz
3 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Women 1/2/3 Brenna Wrye-Simpson
1 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Women 1/2/3 Anna Christiansen
7 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Women 4/5 Vivian Satterfield
20 Eugene Celebration Stage Race: Briggs Hill RR: GC after Stage 1 Women 1/2/3 Alexandria Schultz
3 Eugene Celebration Stage Race: Briggs Hill RR: GC after Stage 1 Women 1/2/3 Brenna Wrye-Simpson
1 Eugene Celebration Stage Race: Briggs Hill RR: GC after Stage 1 Women 1/2/3 Anna Christiansen
10 Eugene Celebration Stage Race: Briggs Hill RR: GC after Stage 1 Women 4/5 Vivian Satterfield
20 Eugene Celebration Stage Race: Briggs Hill RR Women 1/2/3 Alexandria Schultz
7 Eugene Celebration Stage Race: Briggs Hill RR Women 1/2/3 Brenna Wrye-Simpson
3 Eugene Celebration Stage Race: Briggs Hill RR Women 1/2/3 Anna Christiansen
12 Eugene Celebration Stage Race: Briggs Hill RR Women 4/5 Vivian Satterfield
10 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Women 4/5 Vivian Satterfield
16 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Women 1/2/3 Alexandria Schultz
3 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Women 1/2/3 Brenna Wrye-Simpson
1 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Women 1/2/3 Anna Christiansen
3 OBRA Senior Track Championships: Friday Women Category 3 500 Jenn Levo
20 Eugene Celebration Stage Race Women 1/2/3 Alexandria Schultz
4 Eugene Celebration Stage Race Women 1/2/3 Brenna Wrye-Simpson
1 Eugene Celebration Stage Race Women 1/2/3 Anna Christiansen
10 Eugene Celebration Stage Race Women 4/5 Vivian Satterfield
16 Tuesday PIR Category 3/4 Craig Armstrong
6 Monday PIR Senior Women Brenna Wrye-Simpson
2 Monday PIR Senior Women Jenn Levo
12 Monday PIR Masters 1/2/3 Rob Thompson
24 Gresham Criterium Masters 40+ Category 3/4 Dave Dezellem
2 Gresham Criterium Masters 40+ Category 3/4 Rob Thompson
20 Gresham Criterium Men Category 3 Kevin Condron
13 Gresham Criterium Men Category 3 Dave Dezellem
6 Gresham Criterium Men Category 3 Rob Thompson
3 Gresham Criterium Women Category 4/5 Vivian Satterfield
6 Gresham Criterium Senior Women Anna Christiansen
4 Gresham Criterium Senior Women Jenn Levo
8 Gresham Criterium Senior Men Mark Crawford
30 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Crawford
33 Tuesday PIR Category 3/4 Larry Hiday
5 Tuesday PIR Category 3/4 Rob Thompson
23 Monday PIR Masters 1/2/3 Rob Thompson
5 Monday PIR Women 1/2/3 Jenn Levo
14 Cirque du Cycling Men 3 Joel Crouch
6 Cirque du Cycling Men 3 Erik Bakker
1 Masters and Juniors Track Races Women 30-39 Lara Kessler
47 Tuesday PIR Category 1/2/3 Erik Bakker
42 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Crawford
19 Monday PIR Senior Women Alexandria Schultz
18 Monday PIR Senior Women Brenna Wrye-Simpson
14 Monday PIR Senior Women Susannah Nelson
6 Monday PIR Senior Women Jenn Levo
36 Monday PIR Masters 1/2/3 Joel Crouch
30 Monday PIR Masters 1/2/3 Ryan Smith
25 Monday PIR Masters 1/2/3 Erik Bakker
79 OBRA Time Trial: Combined Combined Anna Christiansen
1 OBRA Time Trial Women 1/2 Anna Christiansen
DNF OBRA Criterium p/b Franz Bakery Senior Men Craig Armstrong
13 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Women Category 3 Lana Pressey
1 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Women Category 3 Alana Armstrong
9 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Women Category 1/2 Jenn Levo
1 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Women Category 1/2 Anna Christiansen
25 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Women 1/2/3 Lana Pressey
11 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Women 1/2/3 Jenn Levo
4 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Women 1/2/3 Alana Armstrong
1 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Women 1/2/3 Anna Christiansen
40 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Men Category 3 Ryan Smith
18 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Men Category 3 Joel Crouch
4 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Men Category 3 Craig Armstrong
3 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Men Category 3 Erik Bakker
9 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Women Category 4/5 Vivian Satterfield
1 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Women Category 4/5 rachel bagley
45 Tuesday PIR Category 1/2/3 Joe Martin
19 Tuesday PIR Category 1/2/3 Rob Thompson
16 Tuesday PIR Category 1/2/3 Erik Bakker
2 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Crawford
24 Tuesday PIR Category 3/4 Larry Hiday
13 Tuesday PIR Category 3/4 Ryan Smith
8 Tuesday PIR Category 3/4 Joel Crouch
11 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Cristina Mihaescu
14 Monday PIR Senior Women Lara Kessler
13 Monday PIR Senior Women Alexandria Schultz
12 Monday PIR Senior Women Brenna Wrye-Simpson
7 Monday PIR Senior Women Susannah Nelson
3 Monday PIR Senior Women Jenn Levo
6 Monday PIR Women Category 4/5 Vivian Satterfield
11 Vancouver Criterium Masters Men 50+ Larry Hiday
15 Vancouver Criterium Masters Men 40+ Erik Bakker
12 Vancouver Criterium Masters Men 40+ Rob Thompson
3 Vancouver Criterium Masters Men 40+ Mark Crawford
DNF Vancouver Criterium Category 3 Women Alana Armstrong
9 Vancouver Criterium Category 3 Women Lara Kessler
3 Vancouver Criterium Category 1/2 Women Anna Christiansen
1 Vancouver Criterium Category 1/2 Women Jenn Levo
16 Vancouver Criterium Category 3 Men Joel Crouch
7 Vancouver Criterium Category 3 Men Rob Thompson
6 Vancouver Criterium Category 3 Men Erik Bakker
2 Vancouver Criterium Category 3 Men Craig Armstrong
2 Vancouver Criterium Category 4/5 Women rachel bagley
52 Tuesday PIR Category 3/4 Ryan Smith
51 Tuesday PIR Category 3/4 Brenna Wrye-Simpson
50 Tuesday PIR Category 3/4 Dave Aldersebaes
49 Tuesday PIR Category 3/4 Joel Crouch
48 Tuesday PIR Category 3/4 Craig Armstrong
47 Tuesday PIR Category 3/4 Alana Armstrong
29 Tuesday PIR Category 3/4 Larry Hiday
46 Tuesday PIR Category 1/2/3 Erik Bakker
25 Tuesday PIR Category 1/2/3 Rob Thompson
13 Tuesday PIR Category 1/2/3 Joe Martin
7 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Crawford
32 Monday PIR Masters Men Category 1/2/3 Craig Armstrong
7 Monday PIR Senior Women Brenna Wrye-Simpson
3 Monday PIR Senior Women Jenn Levo
3 Monday PIR Women Category 4/5 rachel bagley
3 Alpenrose Thursday Series Senior Women Vivian Satterfield
43 Tuesday PIR Category 1/2/3 Rob Thompson
34 Tuesday PIR Category 1/2/3 Erik Bakker
33 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Crawford
35 Tuesday PIR Category 3/4 Ryan Smith
24 Tuesday PIR Category 3/4 Larry Hiday
7 Tuesday PIR Category 3/4 Craig Armstrong
41 Monday PIR Masters Men Category 1/2/3 Craig Armstrong
12 Monday PIR Masters Men Category 1/2/3 Rob Thompson
6 Monday PIR Senior Women Cristina Mihaescu
4 Monday PIR Senior Women Alana Armstrong
3 Monday PIR Senior Women Brenna Wrye-Simpson
2 Monday PIR Senior Women Jenn Levo
1 Monday PIR Women Category 4/5 rachel bagley
3 Montinore Road Race Women 40+ Sharon Anderson
9 Montinore Road Race Women Category 4/5 Vivian Satterfield
2 Montinore Road Race Women Category 4/5 rachel bagley
18 Montinore Road Race Women 1/2/3 Alexandria Schultz
17 Montinore Road Race Women 1/2/3 Alexandria Schultz
13 Montinore Road Race Women 1/2/3 Susannah Nelson
5 Montinore Road Race Women 1/2/3 Brenna Wrye-Simpson
3 Montinore Road Race Women 1/2/3 Leia Tyrrell
8 Montinore Road Race Masters Men 35+ Category 1/2/3 Erik Bakker
7 Montinore Road Race Masters Men 35+ Category 1/2/3 Mark Crawford
3 Montinore Road Race Masters Men 35+ Category 1/2/3 Joe Martin
25 Revenge of the Disc: Combined Combined Leia Tyrrell
3 Revenge of the Disc Women 1/2 Leia Tyrrell
11 Revenge of the Disc: July 13: Combined Combined Leia Tyrrell
1 Revenge of the Disc: July 13 Women 1/2 Leia Tyrrell
5 Redmond Downtown Criterium Men Category 3 Rob Thompson
2 Redmond Downtown Criterium Men Category 3 Erik Bakker
12 Alpenrose Thursday Series Category C Vivian Satterfield
52 Tuesday PIR Category 1/2/3 Robert Carver
29 Tuesday PIR Category 1/2/3 Joe Martin
10 Tuesday PIR Category 1/2/3 Rob Thompson
6 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Crawford
50 Tuesday PIR Category 3/4 Craig Armstrong
44 Tuesday PIR Category 3/4 Ryan Smith
42 Tuesday PIR Category 3/4 Dave Aldersebaes
25 Tuesday PIR Category 3/4 Larry Hiday
15 Tuesday PIR Category 4/5 rachel bagley
35 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Dave Dezellem
32 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Erik Bakker
12 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Rob Thompson
12 Monday PIR Senior Women Cristina Mihaescu
11 Monday PIR Senior Women Alexandria Schultz
10 Monday PIR Senior Women Susannah Nelson
6 Monday PIR Senior Women Brenna Wrye-Simpson
5 Monday PIR Senior Women Jenn Levo
9 Monday PIR Women 4/5 Vivian Satterfield
15 Portland Short Track Series Elite/Category 1 Women Sharon Anderson
25 High Desert Omnium: Road Race—Men's OBRA Championship RR Men 3 Anna Christiansen
9 High Desert Omnium: Road Race—Men's OBRA Championship RR Men 3 Joe Martin
DNF St. Honore Criterium Women 1/2/3 Sharon Anderson
13 St. Honore Criterium Women 1/2/3 Jenn Levo
11 St. Honore Criterium Women 1/2/3 Alana Armstrong
1 St. Honore Criterium Women 1/2/3 Anna Christiansen
DNF St. Honore Criterium Women 3 Sharon Anderson
3 St. Honore Criterium Women 3 Alana Armstrong
10 St. Honore Criterium Women 1/2 Jenn Levo
1 St. Honore Criterium Women 1/2 Anna Christiansen
17 St. Honore Criterium Men 3 Craig Armstrong
6 St. Honore Criterium Men 3 Erik Bakker
5 St. Honore Criterium Men 3 Rob Thompson
22 St. Honore Criterium Masters Men 40+ 1/2/3 Dave Dezellem
11 St. Honore Criterium Masters Men 40+ 1/2/3 Erik Bakker
7 St. Honore Criterium Masters Men 40+ 1/2/3 Mark Crawford
5 St. Honore Criterium Women 4/5 rachel bagley
1 St. Honore Criterium Women 4/5 Alexandria Schultz
19 High Desert Omnium Men 3 Joe Martin
16 Mt. Tabor Series Category 3 Men Anna Christiansen
2 Mt. Tabor Series Category 3 Men Joe Martin
10 Mt. Tabor Series Masters Men Mark Crawford
14 Tuesday PIR Category 1/2/3 Erik Bakker
16 Tuesday PIR Category 3/4 Larry Hiday
15 Tuesday PIR Category 3/4 Ryan Smith
44 Monday PIR Masters 1/2/3 Joel Crouch
39 Monday PIR Masters 1/2/3 Erik Bakker
37 Monday PIR Masters 1/2/3 Dave Dezellem
18 Monday PIR Masters 1/2/3 Mark Crawford
6 Monday PIR Masters 1/2/3 Rob Thompson
8 Monday PIR Senior Women Susannah Nelson
7 Monday PIR Senior Women Sharon Anderson
4 Monday PIR Senior Women Jenn Levo
1 Monday PIR Senior Women Brenna Wrye-Simpson
2 Monday PIR Women 4/5 Alexandria Schultz
2 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 3 Category 4 Women rachel bagley
9 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 3 Category 3 Women Lara Kessler
7 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 3 Category 3 Women Alana Armstrong
1 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 3 Category 3 Women Brenna Wrye-Simpson
2 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 3 Pro/1/2 Women Anna Christiansen
1 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 3 Pro/1/2 Women Leia Tyrrell
16 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 3 Category 3 Men Robert Carver
3 Baker City Cycling Classic: Stage 4 Category 4 Women rachel bagley
DNS Baker City Cycling Classic: Stage 4 Category 3 Women Lara Kessler
5 Baker City Cycling Classic: Stage 4 Category 3 Women Alana Armstrong
2 Baker City Cycling Classic: Stage 4 Category 3 Women Brenna Wrye-Simpson
3 Baker City Cycling Classic: Stage 4 Pro/1/2 Women Leia Tyrrell
1 Baker City Cycling Classic: Stage 4 Pro/1/2 Women Anna Christiansen
15 Baker City Cycling Classic: Stage 4 Category 3 Men Robert Carver
2 Baker City Cycling Classic: Stage 3 Category 4 Women rachel bagley
7 Baker City Cycling Classic: Stage 3 Category 3 Women Lara Kessler
6 Baker City Cycling Classic: Stage 3 Category 3 Women Brenna Wrye-Simpson
2 Baker City Cycling Classic: Stage 3 Category 3 Women Alana Armstrong
2 Baker City Cycling Classic: Stage 3 Pro/1/2 Women Leia Tyrrell
1 Baker City Cycling Classic: Stage 3 Pro/1/2 Women Anna Christiansen
23 Baker City Cycling Classic: Stage 3 Category 3 Men Robert Carver
9 Pringle Creek Criterium Masters Men 40+ Rob Thompson
7 Pringle Creek Criterium Masters Men 40+ Erik Bakker
3 Pringle Creek Criterium Masters Men 40+ Mark Crawford
2 Pringle Creek Criterium Masters Men 40+ Joe Martin
1 Pringle Creek Criterium Women 4/5 Vivian Satterfield
1 Pringle Creek Criterium Women 1/2/3 Jenn Levo
DNF Pringle Creek Criterium Men 3 Joe Martin
2 Pringle Creek Criterium Men 3 Erik Bakker
2 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Category 4 Women rachel bagley
8 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Category 3 Women Lara Kessler
4 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Category 3 Women Alana Armstrong
2 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Category 3 Women Brenna Wrye-Simpson
4 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Pro/1/2 Women Anna Christiansen
1 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Pro/1/2 Women Leia Tyrrell
30 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Category 3 Men Robert Carver
2 Baker City Cycling Classic Category 4 Women rachel bagley
DNS Baker City Cycling Classic Category 3 Women Lara Kessler
6 Baker City Cycling Classic Category 3 Women Alana Armstrong
1 Baker City Cycling Classic Category 3 Women Brenna Wrye-Simpson
2 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Women Anna Christiansen
1 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Women Leia Tyrrell
14 Baker City Cycling Classic Category 3 Men Robert Carver
2 Baker City Cycling Classic: Stage 1 Category 4 Women rachel bagley
9 Baker City Cycling Classic: Stage 1 Category 3 Women Lara Kessler
7 Baker City Cycling Classic: Stage 1 Category 3 Women Alana Armstrong
1 Baker City Cycling Classic: Stage 1 Category 3 Women Brenna Wrye-Simpson
2 Baker City Cycling Classic: Stage 1 Pro/1/2 Women Anna Christiansen
1 Baker City Cycling Classic: Stage 1 Pro/1/2 Women Leia Tyrrell
14 Baker City Cycling Classic: Stage 1 Category 3 Men Robert Carver
14 Mt. Tabor Series Men Category 3 Joe Martin
19 Mt. Tabor Series Masters Men Mark Crawford
4 Mt. Tabor Series Senior Women Anna Christiansen
27 Tuesday PIR Category 3/4 Dave Aldersebaes
22 Tuesday PIR Category 3/4 Larry Hiday
16 Tuesday PIR Category 3/4 Joel Crouch
8 Tuesday PIR Category 3/4 Rob Thompson
2 Tuesday PIR Category 3/4 Joe Martin
1 Tuesday PIR Category 3/4 Erik Bakker
37 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Dave Dezellem
14 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Mark Crawford
5 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Erik Bakker
2 Monday PIR Senior Women Jenn Levo
1 Monday PIR Senior Women Brenna Wrye-Simpson
10 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Joe Martin
9 Portland Short Track Series Clydesdale Joe Leineweber
32 Portland Short Track Series Singlespeed Sharon Anderson
1 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Anna Christiansen
8 Mt. Tabor Series Category 3 Men Joe Martin
7 Mt. Tabor Series Category 3 Men dave davis
7 Mt. Tabor Series Masters Men Mark Crawford
2 Mt. Tabor Series Women Category 4/5 rachel bagley
45 Tuesday PIR Category 3/4 Dave Aldersebaes
9 Tuesday PIR Category 3/4 Joel Crouch
3 Tuesday PIR Category 3/4 Rob Thompson
11 Portland Short Track Series Clydesdale Joe Leineweber
13 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Cristina Mihaescu
42 Monday PIR Masters Men Category 1/2/3 Joe Martin
9 Monday PIR Masters Men Category 1/2/3 Erik Bakker
8 Monday PIR Masters Men Category 1/2/3 Mark Crawford
11 Monday PIR Women 1/2/3 Jenn Levo
9 Monday PIR Women 1/2/3 Lara Kessler
8 Monday PIR Women 1/2/3 Alana Armstrong
1 Monday PIR Women 1/2/3 Brenna Wrye-Simpson
11 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Women 1/2/3 Jenn Levo
1 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Women 1/2/3 Leia Tyrrell
14 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Women 3 Lara Kessler
4 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Women 3 Alana Armstrong
3 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Women 3 Brenna Wrye-Simpson
2 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Women 4/5 rachel bagley
35 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Senior Men 1/2/3 dave davis
13 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Masters Men 35+ 2/3 Mark Crawford
5 Mt. Tabor Series Women Category 4/5 rachel bagley
12 Mt. Tabor Series Senior Women Lara Kessler
11 Mt. Tabor Series Category 3 Men dave davis
6 Mt. Tabor Series Category 3 Men Joe Martin
48 Tuesday PIR Men 3/4 Larry Hiday
33 Tuesday PIR Men 3/4 rachel bagley
9 Tuesday PIR Men 3/4 Rob Thompson
2 Tuesday PIR Men 3/4 Joel Crouch
36 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Dave Dezellem
30 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Erik Bakker
7 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Mark Crawford
6 Monday PIR Senior Women Jenn Levo
5 Monday PIR Senior Women Alana Armstrong
4 Monday PIR Senior Women Lara Kessler
1 Monday PIR Women Category 4/5 Alexandria Schultz
12 Portland Short Track Series Clydesdale Joe Leineweber
39 OBRA TTT: Combined Combined Mark Crawford
36 OBRA TTT: Combined Combined Rob Thompson
38 OBRA TTT: Combined Combined Joe Martin
37 OBRA TTT: Combined Combined Erik Bakker
51 OBRA TTT: Combined Combined Brenna Wrye-Simpson
48 OBRA TTT: Combined Combined Jenn Levo
50 OBRA TTT: Combined Combined Alana Armstrong
49 OBRA TTT: Combined Combined Leia Tyrrell
164 OBRA TTT: Combined Combined Susannah Nelson
165 OBRA TTT: Combined Combined rachel bagley
166 OBRA TTT: Combined Combined Lara Kessler
167 OBRA TTT: Combined Combined Sharon Anderson
1 OBRA TTT Senior Women Brenna Wrye-Simpson
1 OBRA TTT Senior Women Jenn Levo
1 OBRA TTT Senior Women Alana Armstrong
1 OBRA TTT Senior Women Leia Tyrrell
3 OBRA TTT Women 3 Susannah Nelson
3 OBRA TTT Women 3 rachel bagley
3 OBRA TTT Women 3 Lara Kessler
3 OBRA TTT Women 3 Sharon Anderson
3 OBRA TTT Men 160-199 Mark Crawford
3 OBRA TTT Men 160-199 Rob Thompson
3 OBRA TTT Men 160-199 Joe Martin
3 OBRA TTT Men 160-199 Erik Bakker
5 Alpenrose Heartbreaker Senior Women Points Race Vivian Satterfield
6 Alpenrose Heartbreaker Women Keirin Vivian Satterfield
25 Mary's Peak Hillclimb: Combined Combined Leia Tyrrell
1 Mary's Peak Hillclimb Pro/1/2 Women Leia Tyrrell
4 Mt. Tabor Series Women Category 4/5 rachel bagley
1 Mt. Tabor Series Women Category 4/5 Alexandria Schultz
10 Mt. Tabor Series Senior Women Brenna Wrye-Simpson
10 Mt. Tabor Series Masters Men Mark Crawford
47 Mt. Tabor Series Category 3 Men Mark Koller
41 Mt. Tabor Series Category 3 Men dave davis
38 Mt. Tabor Series Category 3 Men Robert Carver
11 Mt. Tabor Series Category 3 Men Joe Martin
41 Tuesday PIR Category 1/2/3
29 Tuesday PIR Category 1/2/3 Robert Carver
48 Tuesday PIR Category 3/4 Dave Aldersebaes
40 Tuesday PIR Category 3/4 Larry Hiday
8 Tuesday PIR Category 3/4 Erik Bakker
2 Tuesday PIR Category 3/4 Rob Thompson
1 Tuesday PIR Category 3/4 Joel Crouch
45 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Mark Crawford
14 Monday PIR Women 1/2/3 Jenn Levo
13 Monday PIR Women 1/2/3 Alana Armstrong
10 Monday PIR Women 1/2/3 Susannah Nelson
8 Monday PIR Women 1/2/3 Brenna Wrye-Simpson
4 Monday PIR Women 4/5 Vivian Satterfield
3 Monday PIR Women 4/5 Alexandria Schultz
12 Portland Short Track Series Clydesdale Joe Leineweber
11 PDW Omnium Senior Women Omnium Susannah Nelson
10 PDW Omnium Senior Women Omnium Vivian Satterfield
9 PDW Omnium Senior Women Omnium Jenn Levo
36 Hammer Velo Criterium Senior Men Erik Bakker
22 Hammer Velo Criterium Senior Men Rob Thompson
8 Hammer Velo Criterium Senior Women Alana Armstrong
4 Hammer Velo Criterium Senior Women Jenn Levo
56 Hammer Velo Criterium Men Category 3 Ryan Smith
40 Hammer Velo Criterium Men Category 3 Dave Dezellem
27 Hammer Velo Criterium Men Category 3 Joe Martin
15 Hammer Velo Criterium Men Category 3 Erik Bakker
9 Hammer Velo Criterium Men Category 3 Rob Thompson
7 Hammer Velo Criterium Men Category 3 Joel Crouch
34 Hammer Velo Criterium Masters Men 40+ Category 3/4/5 Dave Aldersebaes
19 Hammer Velo Criterium Masters Men 40+ Category 3/4/5 Dave Dezellem
10 Hammer Velo Criterium Masters Men 40+ Category 3/4/5 Erik Bakker
6 Hammer Velo Criterium Women Category 4/5 Vivian Satterfield
1 Hammer Velo Criterium Women Category 4/5 Alexandria Schultz
5 Mt. Tabor Series Women Category 4/5 rachel bagley
3 Mt. Tabor Series Senior Women Anna Christiansen
27 Mt. Tabor Series Category 3 Robert Carver
6 Mt. Tabor Series Category 3 Joe Martin
9 Mt. Tabor Series Masters Mark Crawford
59 Crank Bicycles TT @ PIR: Combined Combined Vivian Satterfield
53 Crank Bicycles TT @ PIR: Combined Combined Lara Kessler
34 Crank Bicycles TT @ PIR: Combined Combined Brenna Wrye-Simpson
10 Crank Bicycles TT @ PIR: Combined Combined Leia Tyrrell
2 Crank Bicycles TT @ PIR Women Category 3 Lara Kessler
1 Crank Bicycles TT @ PIR Women Category 3 Brenna Wrye-Simpson
DNS Crank Bicycles TT @ PIR Senior Women (Pro/1/2) Anna Christiansen
1 Crank Bicycles TT @ PIR Senior Women (Pro/1/2) Leia Tyrrell
1 Crank Bicycles TT @ PIR Eddy Senior Women Vivian Satterfield
21 Sisters Stampede MTB XC Clydesdale 200+ Joe Leineweber
7 Bend Don't Brake Women 1/2 Leia Tyrrell
1 Bend Don't Brake Women 1/2 Anna Christiansen
15 Bend Don't Brake Women 1/2/3 Leia Tyrrell
1 Bend Don't Brake Women 1/2/3 Anna Christiansen
13 Tuesday PIR Category 1/2/3 Rob Thompson
6 Monday PIR Senior Women Sharon Anderson
48 Monday PIR Masters 1/2/3 Larry Hiday
34 Monday PIR Masters 1/2/3 Joe Martin
30 Monday PIR Masters 1/2/3 Erik Bakker
28 Monday PIR Masters 1/2/3
3 Monday PIR Masters 1/2/3 Mark Crawford
23 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Masters Men 35+ Category 1/2/3 Larry Hiday
11 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Masters Men 35+ Category 1/2/3 Mark Crawford
8 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Masters Men 35+ Category 1/2/3 Joe Martin
6 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Masters Men 35+ Category 1/2/3 Erik Bakker
10 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men Category 3 Robert Carver
6 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Women Category 1/2 Jenn Levo
6 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Women Category 4 Susannah Nelson
3 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Women Category 4 Brenna Wrye-Simpson
2 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Women Category 4 Lara Kessler
82 Tuesday PIR Category 1/2/3 Joel Crouch
76 Tuesday PIR Category 1/2/3 Dave Dezellem
75 Tuesday PIR Category 1/2/3 Erik Bakker
58 Tuesday PIR Category 1/2/3 Robert Carver
21 Tuesday PIR Category 1/2/3 Rob Thompson
17 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Crawford
53 Tuesday PIR Category 3/4 Brenna Wrye-Simpson
21 Tuesday PIR Category 3/4 Ryan Smith
20 Tuesday PIR Category 3/4 Larry Hiday
2 Tuesday PIR Category 3/4 Joe Martin
19 Monday PIR Masters 1/2/3 Rob Thompson
8 Monday PIR Women 1/2/3 Sharon Anderson
9 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Masters Men 35+ Category 1/2/3 Erik Bakker
8 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Masters Men 35+ Category 1/2/3 Mark Crawford
5 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Masters Men 35+ Category 1/2/3 Joe Martin
2 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Women 1/2/3 Anna Christiansen
1 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Women 1/2/3 Leia Tyrrell
2 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Women Category 1/2 Anna Christiansen
1 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Women Category 1/2 Leia Tyrrell
21 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Women Category 4 Vivian Satterfield
9 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Women Category 4 Brenna Wrye-Simpson
2 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Women Category 4 Lara Kessler
33 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men Category 3 Joel Crouch
27 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men Category 3 dave davis
11 Cascade Chainbreaker XC Clydesdale 200+ Joe Leineweber
7 Alpenrose Thursday Series Senior Women Jenn Levo
4 Alpenrose Thursday Series Senior Women Anna Christiansen
89 Tuesday PIR Category 1/2/3 Joel Crouch
87 Tuesday PIR Category 1/2/3 Robert Carver
83 Tuesday PIR Category 1/2/3 Dave Dezellem
75 Tuesday PIR Category 1/2/3 Erik Bakker
18 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Crawford
28 Tuesday PIR Category 3/4 Larry Hiday
27 Tuesday PIR Category 3/4 Joe Martin
20 Tuesday PIR Category 3/4 Ryan Smith
11 Tuesday PIR Category 3/4 Brenna Wrye-Simpson
34 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Larry Hiday
21 Monday PIR Women 4/5 Vivian Satterfield
20 Monday PIR Women 4/5 Lara Kessler
8 Monday PIR Women 4/5 Susannah Nelson
3 Monday PIR Women 4/5 rachel bagley
4 Monday PIR Women 1/2/3 Alana Armstrong
2 Banana Belt Series Women Category 4/5 Brenna Wrye-Simpson
1 Banana Belt Series Women Category 4/5 Lara Kessler
11 Banana Belt Series Women Category 1/2 Jenn Levo
9 Banana Belt Series Women Category 1/2 Anna Christiansen
7 Banana Belt Series Women Category 1/2 Leia Tyrrell
8 Banana Belt Series Masters Men 35+ 1/2/3 Mark Crawford
4 Banana Belt Series Masters Men 35+ 1/2/3 Erik Bakker
3 Banana Belt Series Masters Men 35+ 1/2/3 Joe Martin
19 Banana Belt Series Men Category 3 Robert Carver
10 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Masters Men 35+ Category 1/2/3 Joe Martin
8 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Masters Men 35+ Category 1/2/3 Mark Crawford
5 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Masters Men 35+ Category 1/2/3 Erik Bakker
19 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Women Category 4 Vivian Satterfield
2 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Women Category 4 Brenna Wrye-Simpson
1 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Women Category 4 Lara Kessler
7 Hijinks Get Your Kinks Out Track Race Women 1/2/3 Susannah Nelson
58 Tuesday PIR Category 1/2/3 Robert Carver
51 Tuesday PIR Category 1/2/3 dave davis
40 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Crawford
33 Tuesday PIR Category 3/4 rachel bagley
2 Tuesday PIR Category 3/4 Rob Thompson
13 Monday PIR Masters 1/2/3 Rob Thompson
13 Monday PIR Women 4/5 Vivian Satterfield
4 Monday PIR Women 4/5 Susannah Nelson
3 Monday PIR Women 4/5 Brenna Wrye-Simpson
2 Monday PIR Women 4/5 Alexandria Schultz
3 Bear Springs Trap XC Clydesdale 200+ Joe Leineweber
1 Bear Springs Trap XC Category 1 Women 19-39 rachel bagley
2 Eugene Roubaix Women 1/2/3 Leia Tyrrell
1 Eugene Roubaix Women 1/2/3 Anna Christiansen
DNF Eugene Roubaix Women 3 Alana Armstrong
DNF Eugene Roubaix Women 3 Sharon Anderson
DNF Eugene Roubaix Women 3 Alana Armstrong
2 Eugene Roubaix Women 1/2 Leia Tyrrell
1 Eugene Roubaix Women 1/2 Anna Christiansen
10 Eugene Roubaix Masters Men 40+ 1/2/3 Mark Crawford
10 Eugene Roubaix Men 3 Joel Crouch
7 Eugene Roubaix Men 3 Joe Martin
DNF Eugene Roubaix Women 4/5 Vivian Satterfield
11 Eugene Roubaix Women 4/5 Lara Kessler
7 Eugene Roubaix Women 4/5 rachel bagley
6 Eugene Roubaix Women 4/5 Susannah Nelson
1 Rose Garden Circuit Race Series Women Category 4/5 Brenna Wrye-Simpson
8 Rose Garden Circuit Race Series Women 1/2/3 Alana Armstrong
2 Rose Garden Circuit Race Series Women 1/2/3 Anna Christiansen
16 Rose Garden Circuit Race Series Category 1/2/3 Robert Carver
4 Rose Garden Circuit Race Series Category 1/2/3 dave davis
DNF Rose Garden Circuit Race Series Category 4/5 Mark Koller
89 Tuesday PIR Category 1/2/3 Robert Carver
66 Tuesday PIR Category 1/2/3 Erik Bakker
63 Tuesday PIR Category 1/2/3 Joe Martin
60 Tuesday PIR Category 1/2/3 Dave Dezellem
22 Tuesday PIR Category 1/2/3 Rob Thompson
15 Tuesday PIR Category 1/2/3 dave davis
13 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Crawford
50 Tuesday PIR Category 3/4 Dave Aldersebaes
42 Tuesday PIR Category 3/4 Lara Kessler
4 Tuesday PIR Category 3/4 Joel Crouch
42 Monday PIR Masters 1/2/3 Dave Aldersebaes
7 Monday PIR Women 1/2/3 Sharon Anderson
16 Monday PIR Women 4/5 Vivian Satterfield
14 Monday PIR Women 4/5 rachel bagley
9 Monday PIR Women 4/5 Brenna Wrye-Simpson
4 Monday PIR Women 4/5 Alexandria Schultz
1 Rose Garden Circuit Race Series Women 4/5 Brenna Wrye-Simpson
4 Rose Garden Circuit Race Series Men 1/2/3 dave davis
17 Rose Garden Circuit Race Series Men 4/5 Mark Koller
18 Tuesday PIR Category 3/4 Craig Armstrong
28 Tuesday PIR Category 1/2/3 Rob Thompson
10 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Crawford
76 Tuesday PIR Category 1/2/3 Anna Christiansen
73 Tuesday PIR Category 1/2/3 Joe Martin
68 Tuesday PIR Category 1/2/3 Erik Bakker
46 Tuesday PIR Category 1/2/3 dave davis
44 Tuesday PIR Category 1/2/3 Dave Dezellem
25 Tuesday PIR Category 1/2/3 Joel Crouch
23 Tuesday PIR Category 1/2/3 Rob Thompson
10 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Crawford
39 Tuesday PIR Category 3/4 Brenna Wrye-Simpson
37 Tuesday PIR Category 3/4 Jordan Staples
36 Tuesday PIR Category 3/4 rachel bagley
31 Tuesday PIR Category 3/4 Kevin Driscoll
28 Tuesday PIR Category 3/4 Dave Aldersebaes
16 Tuesday PIR Category 3/4 Larry Hiday
12 Tuesday PIR Category 3/4 Ryan Smith
17 Monday PIR Women 1/2/3 Susannah Nelson
16 Monday PIR Women 1/2/3 Sharon Anderson
14 Monday PIR Women 1/2/3 Cristina Mihaescu
10 Monday PIR Women 1/2/3 Alana Armstrong
2 Monday PIR Women 1/2/3 Brenna Wrye-Simpson
1 Monday PIR Women 1/2/3 Jenn Levo
19 Monday PIR Women 4/5 Vivian Satterfield
8 Monday PIR Women 4/5 Alexandria Schultz
3 Monday PIR Women 4/5 rachel bagley
17 Monday PIR Masters 1/2/3 Rob Thompson
28 Monday PIR Masters 1/2/3 Larry Hiday
3 Monday PIR Women 4/5 Alexandria Schultz
1 Kings Valley Road Race Women 1/2/3 Leia Tyrrell
17 Kings Valley Road Race Women 4/5 Vivian Satterfield
1 Kings Valley Road Race Women 1/2 Leia Tyrrell
1 Rose Garden Circuit Race Series Women 4/5 Brenna Wrye-Simpson
6 Rose Garden Circuit Race Series Men 1/2/3 40+ Rob Thompson
12 Rose Garden Circuit Race Series Men 1/2/3 Robert Carver
6 Rose Garden Circuit Race Series Men 1/2/3 dave davis
4 Mudslinger XC Clydesdale 200+ Joe Leineweber
6 Rose Garden Circuit Race Series Senior Men Dave Davis Usher
2 Rose Garden Circuit Race Series Senior Women Anna Christiansen
25 Crank Bicycles TT @ PIR: Combined Combined Leia Tyrrell
1 Crank Bicycles TT @ PIR Senior Women (Pro/1/2) Leia Tyrrell
30 Gorge Roubaix Men Category 4/5 Kevin Driscoll
13 Gorge Roubaix Men Category 4/5 Mark Koller
22 Gorge Roubaix Women Category 1/2/3 Jenn Levo
17 Gorge Roubaix Women Category 1/2/3 Alana Armstrong
15 Gorge Roubaix Women Category 1/2/3 Cristina Mihaescu
2 Gorge Roubaix Women Category 1/2/3 Anna Christiansen
DNF Gorge Roubaix Men Category 3 Joe Martin
8 Gorge Roubaix Women Category 4 Lara Kessler
3 Gorge Roubaix Women Category 4 rachel bagley
1 Gorge Roubaix Women Category 4 Brenna Wrye-Simpson
16 Dirty Circles Women 1/2/3 Sharon Anderson
15 Dirty Circles Women 1/2/3 Alana Armstrong
8 Dirty Circles Women 1/2/3 Leia Tyrrell
3 Dirty Circles Women 1/2/3 Anna Christiansen
31 Dirty Circles Masters Men 3/4 Dave Aldersebaes
30 Dirty Circles Masters Men 3/4 Mark Koller
23 Dirty Circles Masters Men 3/4 Joe Martin
22 Dirty Circles Masters Men 3/4 Rob Thompson
13 Dirty Circles Masters Men 3/4 Joel Crouch
11 Dirty Circles Masters Men 3/4 Erik Bakker
9 Dirty Circles Masters Men 3/4 Dave Dezellem
14 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Mark Crawford
18 Dirty Circles Women 4/5 Alexandria Schultz
17 Dirty Circles Women 4/5 Vivian Satterfield
3 Dirty Circles Women 4/5 Brenna Wrye-Simpson
1 Dirty Circles Women 4/5 Lara Kessler
1 Dirty Circles Women 1/2/3 Anna Christiansen
33 Dirty Circles Masters Men 3/4 Mark Koller
26 Dirty Circles Masters Men 3/4 Rob Thompson
23 Dirty Circles Masters Men 3/4 Kevin Driscoll
18 Dirty Circles Masters Men 3/4 Dave Aldersebaes
17 Dirty Circles Masters Men 3/4 Larry Hiday
4 Dirty Circles Masters Men 3/4 Dave Dezellem
1 Dirty Circles Masters Men 3/4 Joel Crouch
19 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Mark Crawford
11 Dirty Circles Women 4/5 Vivian Satterfield
3 Dirty Circles Women 4/5 Brenna Wrye-Simpson
2 Dirty Circles Women 4/5 Lara Kessler
52 Dirty Circles Masters Men 3/4 Mark Koller
42 Dirty Circles Masters Men 3/4 Joe Martin
42 Dirty Circles Masters Men 3/4 Kevin Driscoll
35 Dirty Circles Masters Men 3/4 Dave Aldersebaes
35 Dirty Circles Masters Men 3/4 Rob Thompson
35 Dirty Circles Masters Men 3/4 Larry Hiday
22 Dirty Circles Masters Men 3/4 Erik Bakker
5 Dirty Circles Masters Men 3/4 Joel Crouch
3 Dirty Circles Masters Men 3/4 Dave Dezellem
11 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Mark Crawford
16 Dirty Circles Women 4/5 Vivian Satterfield
9 Dirty Circles Women 4/5 Alexandria Schultz
2 Dirty Circles Women 4/5 Brenna Wrye-Simpson
1 Dirty Circles Women 4/5 Lara Kessler
23 Dirty Circles Women 1/2/3 Jenn Levo
22 Dirty Circles Women 1/2/3 Sharon Anderson
18 Dirty Circles Women 1/2/3 Alana Armstrong
18 Dirty Circles Women 1/2/3 Leia Tyrrell
2 Dirty Circles Women 1/2/3 Anna Christiansen
15 Dirty Circles Women 1/2/3 Sharon Anderson
11 Dirty Circles Women 1/2/3 Alana Armstrong
9 Dirty Circles Women 1/2/3 Jenn Levo
39 Dirty Circles Masters Men 3/4 Mark Koller
36 Dirty Circles Masters Men 3/4 Joel Crouch
35 Dirty Circles Masters Men 3/4 Craig Armstrong
32 Dirty Circles Masters Men 3/4 Larry Hiday
30 Dirty Circles Masters Men 3/4 Dave Aldersebaes
1 Dirty Circles Masters Men 3/4 Dave Dezellem
12 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Mark Crawford
6 Dirty Circles Women 4/5 Alexandria Schultz
5 Dirty Circles Women 4/5 Brenna Wrye-Simpson
2 Dirty Circles Women 4/5 Lara Kessler
18 Echo Red to Red MTB XC Clydesdale 200+ Joe Leineweber
58 Jack Frost TT: Combined Combined Anna Christiansen
DNS Jack Frost TT Women 1/2 Leia Tyrrell
1 Jack Frost TT Women 1/2 Anna Christiansen
DNS Jack Frost TT Men 3 Dave Aldersebaes
DNS Jack Frost TT Eddy Senior Women Sharon Anderson
DNS Jack Frost TT Eddy Senior Men Mark Koller
7 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Women Category 1/2/3 Leia Tyrrell
2 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Women 1/2/3 Leia Tyrrell
12 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Rob Thompson
13 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Brenna Wrye-Simpson
3 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Jenn Levo
8 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Rob Thompson
4 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Jenn Levo
1 Masters and Juniors Track Races: 2k Women 30-39 Lara Kessler
8 Tuesday PIR: July Team Standings Category 1/2/3
23 Tuesday PIR: July Series Standings Category 3/4 Joel Crouch
21 Tuesday PIR: July Series Standings Category 3/4 Craig Armstrong
32 Tuesday PIR: July Series Standings Category 1/2/3 Rob Thompson
5 Tuesday PIR: July Series Standings Category 1/2/3 Mark Crawford
18 Monday PIR: July Series Standings Women 1/2/3 Sharon Anderson
16 Monday PIR: July Series Standings Women 1/2/3 Cristina Mihaescu
13 Monday PIR: July Series Standings Women 1/2/3 Susannah Nelson
12 Monday PIR: July Series Standings Women 1/2/3 Alana Armstrong
4 Monday PIR: July Series Standings Women 1/2/3 Brenna Wrye-Simpson
2 Monday PIR: July Series Standings Women 1/2/3 Jenn Levo
17 Monday PIR: July Series Standings Women 4/5 Vivian Satterfield
11 Monday PIR: July Series Standings Women 4/5 Alexandria Schultz
3 Monday PIR: July Series Standings Women 4/5 rachel bagley
21 Monday PIR: July Series Standings Masters 1/2/3 Rob Thompson
17 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Susannah Nelson
16 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Sharon Anderson
14 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Cristina Mihaescu
10 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Alana Armstrong
2 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Brenna Wrye-Simpson
1 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Jenn Levo
19 Monday PIR: Series Standings Women 4/5 Vivian Satterfield
8 Monday PIR: Series Standings Women 4/5 Alexandria Schultz
3 Monday PIR: Series Standings Women 4/5 rachel bagley
17 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Rob Thompson
14 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Susannah Nelson
13 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Sharon Anderson
12 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Cristina Mihaescu
9 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Alana Armstrong
2 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Jenn Levo
1 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Brenna Wrye-Simpson
17 Monday PIR: Series Standings Women 4/5 Vivian Satterfield
7 Monday PIR: Series Standings Women 4/5 Alexandria Schultz
5 Monday PIR: Series Standings Women 4/5 rachel bagley
14 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Rob Thompson
15 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Craig Armstrong
25 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Rob Thompson
14 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Mark Crawford
10 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Susannah Nelson
9 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Sharon Anderson
5 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Jenn Levo
1 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Brenna Wrye-Simpson
15 Monday PIR: Series Standings Women 4/5 Vivian Satterfield
4 Monday PIR: Series Standings Women 4/5 Alexandria Schultz
9 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Rob Thompson
19 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Rob Thompson
11 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Mark Crawford
2 Baker City Cycling Classic: Stage 2: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 2 Category 4 Women rachel bagley
9 Baker City Cycling Classic: Stage 2: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 2 Category 3 Women Lara Kessler
7 Baker City Cycling Classic: Stage 2: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 2 Category 3 Women Alana Armstrong
1 Baker City Cycling Classic: Stage 2: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 2 Category 3 Women Brenna Wrye-Simpson
2 Baker City Cycling Classic: Stage 2: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 2 Pro/1/2 Women Anna Christiansen
1 Baker City Cycling Classic: Stage 2: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 2 Pro/1/2 Women Leia Tyrrell
16 Baker City Cycling Classic: Stage 2: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 2 Category 3 Men Robert Carver
1 Tuesday PIR: June Team Standings Category 3/4
18 Tuesday PIR: June Series Standings Category 3/4 Erik Bakker
10 Tuesday PIR: June Series Standings Category 3/4 Joe Martin
8 Tuesday PIR: June Series Standings Category 3/4 Erik Bakker
3 Tuesday PIR: June Series Standings Category 3/4 Rob Thompson
2 Tuesday PIR: June Series Standings Category 3/4 Joel Crouch
2 Baker City Cycling Classic: Stage 1: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 1 Category 4 Women rachel bagley
9 Baker City Cycling Classic: Stage 1: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 1 Category 3 Women Lara Kessler
7 Baker City Cycling Classic: Stage 1: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 1 Category 3 Women Alana Armstrong
1 Baker City Cycling Classic: Stage 1: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 1 Category 3 Women Brenna Wrye-Simpson
2 Baker City Cycling Classic: Stage 1: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 1 Pro/1/2 Women Anna Christiansen
1 Baker City Cycling Classic: Stage 1: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 1 Pro/1/2 Women Leia Tyrrell
14 Baker City Cycling Classic: Stage 1: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 1 Category 3 Men Robert Carver
18 Monday PIR: June Series Standings Women 1/2/3 Susannah Nelson
8 Monday PIR: June Series Standings Women 1/2/3 Alana Armstrong
7 Monday PIR: June Series Standings Women 1/2/3 Lara Kessler
6 Monday PIR: June Series Standings Women 1/2/3 Jenn Levo
1 Monday PIR: June Series Standings Women 1/2/3 Brenna Wrye-Simpson
12 Monday PIR: June Series Standings Women 4/5 Vivian Satterfield
3 Monday PIR: June Series Standings Women 4/5 Alexandria Schultz
12 Monday PIR: June Series Standings Masters 1/2/3 Mark Crawford
11 Monday PIR: June Series Standings Masters 1/2/3 Erik Bakker
9 Portland Short Track Series: June Series Standings Clydesdale Joe Leineweber
10 Portland Short Track Series: June Series Standings Category 2 Women U35 Anna Christiansen
17 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Susannah Nelson
10 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Jenn Levo
7 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Alana Armstrong
6 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Lara Kessler
5 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Brenna Wrye-Simpson
9 Monday PIR: Series Standings Women 4/5 Vivian Satterfield
2 Monday PIR: Series Standings Women 4/5 Alexandria Schultz
17 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Erik Bakker
8 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Mark Crawford
15 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Erik Bakker
4 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Rob Thompson
1 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Joel Crouch
13 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Erik Bakker
4 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Rob Thompson
1 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Joel Crouch
13 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Susannah Nelson
11 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Brenna Wrye-Simpson
7 Monday PIR: Series Standings Women 4/5 Vivian Satterfield
1 Monday PIR: Series Standings Women 4/5 Alexandria Schultz
10 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Mark Crawford
8 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Erik Bakker
3 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Rob Thompson
1 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Joel Crouch
12 Monday PIR: Series Standings for May Women 1/2/3 Sharon Anderson
11 Monday PIR: Series Standings for May Women 1/2/3 Alana Armstrong
15 Monday PIR: Series Standings for May Women 4/5 Susannah Nelson
11 Monday PIR: Series Standings for May Women 4/5 rachel bagley
12 Monday PIR: Series Standings for May Masters 1/2/3 Mark Crawford
9 Tuesday PIR: Team Series Standings for May Team
9 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Joe Martin
9 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Joe Martin
5 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Joe Martin
11 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Sharon Anderson
10 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Alana Armstrong
11 Monday PIR: Series Standings Women 4/5 Susannah Nelson
9 Monday PIR: Series Standings Women 4/5 rachel bagley
8 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Mark Crawford
3 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Women Category 4 Brenna Wrye-Simpson
1 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Women Category 4 Lara Kessler
5 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Women Category 1/2 Anna Christiansen
4 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Women Category 1/2 Leia Tyrrell
9 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Masters Men 35+ 1/2/3 Mark Crawford
6 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Masters Men 35+ 1/2/3 Erik Bakker
3 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Masters Men 35+ 1/2/3 Joe Martin
3 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Joe Martin
16 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Sharon Anderson
6 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Alana Armstrong
10 Monday PIR: Series Standings Women 4/5 Susannah Nelson
8 Monday PIR: Series Standings Women 4/5 rachel bagley
6 Tuesday PIR: Team Series Standings for April Team
10 Tuesday PIR: April Series Standings Category 3/4 Joel Crouch
7 Tuesday PIR: April Series Standings Category 3/4 Rob Thompson
20 Tuesday PIR: April Series Standings Category 1/2/3 Mark Crawford
13 Monday PIR: Series Standings for April Place Sharon Anderson
15 Monday PIR: Series Standings for April Women 1/2/3 Sharon Anderson
12 Monday PIR: Series Standings for April Women 4/5 Susannah Nelson
5 Monday PIR: Series Standings for April Women 4/5 Brenna Wrye-Simpson
2 Monday PIR: Series Standings for April Women 4/5 Alexandria Schultz
1 Rose Garden Circuit Race Series: Overall Series Standings Women 4/5 Brenna Wrye-Simpson
8 Rose Garden Circuit Race Series: Overall Series Standings Women 1/2/3 Alana Armstrong
5 Rose Garden Circuit Race Series: Overall Series Standings Women 1/2/3 Anna Christiansen
3 Rose Garden Circuit Race Series: Overall Series Standings Men 1/2/3 dave davis
10 Rose Garden Circuit Race Series: Overall Series Standings Masters Men 40+ Rob Thompson
13 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Sharon Anderson
13 Monday PIR: Series Standings Women 4/5 Brenna Wrye-Simpson
3 Monday PIR: Series Standings Women 4/5 Alexandria Schultz
5 Tuesday PIR: Team Series Standings Team
8 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Joel Crouch
17 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Mark Crawford
1 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race #3 Women 4/5 Brenna Wrye-Simpson
6 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race #3 Women 1/2/3 Anna Christiansen
3 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race #3 Men 1/2/3 dave davis
8 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race #3 Masters Men 40+ Rob Thompson
4 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings Women Category 1/2/3 Leia Tyrrell
2 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings after race #1 Women 1/2/3 Leia Tyrrell