Cyclepath Racing

Event Category Name
17 USGP of Cyclocross Category B Women lisa belair
DNS USGP of Cyclocross Singlespeed Patrick Wilder
44 USGP of Cyclocross Singlespeed James Medeiros
DNS USGP of Cyclocross Masters Men 45+ Tracy Wilder
7 USGP of Cyclocross Masters Women Virginie Calmie
DNS USGP of Cyclocross Category B Women Bree Edwards
10 USGP of Cyclocross Masters Women Virginie Calmie
DNS USGP of Cyclocross Masters Men 45+ Tracy Wilder
75 USGP of Cyclocross Masters Men 45+ Richard Desmond
31 USGP of Cyclocross Masters Men 45+ Jim Miller
30 USGP of Cyclocross Singlespeed Patrick Wilder
9 USGP of Cyclocross Junior Men 15-16 Stephen Roberts
19 USGP of Cyclocross Category B Women lisa belair
13 USGP of Cyclocross Category B Women Bree Edwards
12 USGP of Cyclocross Category C Men/Beginners James Medeiros
22 USGP of Cyclocross Category B Women rebecca bozarth
5 Psycho Cross Pseries Junior Men 10-12 Grayson Szczukowski
12 Psycho Cross Pseries Men Category B Masters Eric Szczukowski
7 Fresh Air Crossaflixion Cup Men A David Diviney
8 Kruger's Crossing CCX Junior Men Julian Roden
7 Kruger's Crossing CCX Junior Men Stephen Roberts
2 Kruger's Crossing CCX Junior Men Justin Roberts
32 Kruger's Crossing CCX Singlespeed Alexander Clemens
6 Kruger's Crossing CCX Masters Women 35+ B lisa belair
3 Kruger's Crossing CCX Masters Women 35+ A Catherine Diviney
2 Kruger's Crossing CCX Masters Women 35+ A Virginie Calmie
DNF Kruger's Crossing CCX Beginner Women Julie Kramer
DNF Kruger's Crossing CCX Category A David Diviney
10 Kruger's Crossing CCX Category A John Bravard
5 Kruger's Crossing CCX Category C Kyle Lofstedt
2 Cross Crusade Masters 35+ B Jesse Lea
89 Cross Crusade Singlespeed Alexander Clemens
81 Cross Crusade Singlespeed Jim Miller
1 Cross Crusade Singlespeed Patrick Wilder
29 Cross Crusade Category B bill larson
21 Cross Crusade Category B Steve O'Neill
41 Cross Crusade Masters 50+ Richard Desmond
59 Cross Crusade Masters 35+ B David Liebert
17 Cross Crusade Junior Men Julian Roden
14 Cross Crusade Junior Men Stephen Roberts
1 Cross Crusade Junior Men Justin Roberts
82 Cross Crusade Category C Ryan Garrison
23 Cross Crusade Category C Brian Bowman
9 Cross Crusade Category C Kyle Lofstedt
1 Cross Crusade Category C Eric Larson
68 Cross Crusade Beginner Men CCX Tyler Melero
4 Cross Crusade Beginner Women Sam Clark
24 Cross Crusade Category A Tim Joslin
DNF Cross Crusade Masters 35+ A David Diviney
8 Cross Crusade Masters 35+ A Dan Porter
2 Cross Crusade Masters 35+ A John Bravard
15 Cross Crusade Women B Ann Leitheiser
8 Cross Crusade Women B Bree Edwards
3 Cross Crusade Masters Women 35+ B lisa belair
23 Cross Crusade Masters Women 35+ A Catherine Diviney
10 Cross Crusade Masters Women 35+ A Virginie Calmie
7 Cross Crusade Beginner Women Julie Kramer
9 Cross Crusade Beginner Men CCX John O'Neill
2 Cross Crusade Junior Men Justin Roberts
30 Cross Crusade Masters 35+ B Daniel Sprouse
1 Cross Crusade Masters 35+ B Jesse Lea
106 Cross Crusade Masters 35+ C Brent Dombrowski
42 Cross Crusade Masters 35+ C David Liebert
57 Cross Crusade Category C Zach Sachen
40 Cross Crusade Category C Jared Navratil
14 Cross Crusade Junior Men Stephen Roberts
38 Cross Crusade Category C Ryan Garrison
26 Cross Crusade Category C Kyle Lofstedt
48 Cross Crusade Clydesdale James O'Neill
108 Cross Crusade Beginner Men CCX Camden Morey
13 SSCXWC Women Sscxwc Hillary Hutchens
137 SSCXWC Men Sscxwc Alexander Clemens
58 SSCXWC Men Sscxwc Jim Miller
14 SSCXWC Men Sscxwc Joshua Hutchens
10 SSCXWC Men Sscxwc Patrick Wilder
22 Cross Crusade Junior Men Camden Morey
32 Cross Crusade Junior Men Julian Roden
51 Cross Crusade Masters 50+ Richard Desmond
15 Cross Crusade Beginner Women Julie Kramer
32 Cross Crusade Category B Steve O'Neill
4 Cross Crusade Singlespeed Patrick Wilder
75 Cross Crusade Singlespeed Alexander Clemens
6 Cross Crusade Beginner Women Sam Clark
41 Cross Crusade Category A Tim Joslin
28 Cross Crusade Category A Ian Leitheiser
20 Cross Crusade Masters 35+ A Dan Porter
11 Cross Crusade Masters 35+ A David Diviney
8 Cross Crusade Masters 35+ A John Bravard
24 Cross Crusade Women B Ann Leitheiser
14 Cross Crusade Women B Bree Edwards
11 Cross Crusade Masters Women 35+ B lisa belair
22 Cross Crusade Masters Women 35+ A Catherine Diviney
7 Cross Crusade Masters Women 35+ A Virginie Calmie
37 Cross Crusade Beginner Women Gabriela O'Neill
31 Cross Crusade Category B bill larson
20 OBRA Cross Championships/Willamette Valley Cross Series Masters Men A David Liebert
5 OBRA Cross Championships/Willamette Valley Cross Series Women B Ann Leitheiser
6 OBRA Cross Championships/Willamette Valley Cross Series Masters Men C Richard Desmond
24 OBRA Cross Championships/Willamette Valley Cross Series Masters Men C Brent Dombrowski
5 OBRA Cross Championships/Willamette Valley Cross Series Junior Men 17-18 Justin Roberts
DNF Cross Crusade Masters 35+ A David Diviney
49 Cross Crusade Masters 35+ B Jesse Lea
9 Cross Crusade Junior Men Stephen Roberts
56 Cross Crusade Masters 35+ B Brent Dombrowski
4 Cross Crusade Junior Men Justin Roberts
45 Cross Crusade Category C David Liebert
13 Cross Crusade Category C Ryan Garrison
10 Cross Crusade Category C Brian Bowman
3 Cross Crusade Category C Eric Larson
1 Cross Crusade Category C Brent Harmon
26 Cross Crusade Category A Tim Joslin
15 Cross Crusade Singlespeed Patrick Wilder
42 Cross Crusade Singlespeed Alexander Clemens
11 Cross Crusade Beginner Women Julie Kramer
6 Cross Crusade Masters Women 35+ A Virginie Calmie
17 Cross Crusade Masters Women 35+ A Kristine Rotan
19 Cross Crusade Masters Women 35+ A Catherine Diviney
5 Cross Crusade Women B Bree Edwards
5 Cross Crusade Masters 35+ A John Bravard
11 Cross Crusade Women A Julie Browning
33 Cross Crusade Masters 50+ Richard Desmond
15 Cross Crusade Women B Bree Edwards
11 Cross Crusade Beginner Women Julie Kramer
6 Cross Crusade Category C Eric Larson
7 Cross Crusade Masters Women 35+ A Virginie Calmie
5 Cross Crusade Women A Julie Browning
6 Cross Crusade Masters 35+ A David Diviney
8 Cross Crusade Masters 35+ A John Bravard
15 Cross Crusade Singlespeed Patrick Wilder
42 Cross Crusade Singlespeed Alexander Clemens
74 Cross Crusade Masters 35+ C Brent Dombrowski
20 Cross Crusade Junior Men Stephen Roberts
17 Cross Crusade Singlespeed Joshua Hutchens
10 Cross Crusade Masters Women 35+ B lisa belair
42 Cross Crusade Singlespeed Alexander Clemens
5 Cross Crusade Beginner Women Sam Clark
10 Cross Crusade Masters Women 35+ A Virginie Calmie
18 Cross Crusade Masters Women 35+ A Catherine Diviney
11 Cross Crusade Category C Brent Harmon
19 Cross Crusade Category C Brian Bowman
27 Cross Crusade Category C Ryan Garrison
82 Cross Crusade Category C Zach Sachen
2 Cross Crusade Junior Men Justin Roberts
26 Cross Crusade Junior Men Camden Morey
13 Cross Crusade Masters 35+ B Jesse Lea
23 Cross Crusade Masters 35+ B Daniel Sprouse
30 Cross Crusade Masters 50+ Richard Desmond
10 Cross Crusade Women B Bree Edwards
10 Cross Crusade Masters Women 34+ B lisa belair
5 Cross Crusade Masters 35+ A John Bravard
12 Cross Crusade Masters 35+ A Dan Porter
38 Cross Crusade Masters 35+ A Christian Tresser
29 Cross Crusade Category A Ian Leitheiser
37 Cross Crusade Category A Tim Joslin
10 Cross Crusade Women A Julie Browning
16 Cross Crusade Women A Hillary Hutchens
56 Cross Crusade Category B bill larson
4 Cross Crusade Masters 35+ A David Diviney
5 Willamette Valley Cross Series: Series Standings Women B Ann Leitheiser
7 Willamette Valley Cross Series Masters Men C Richard Desmond
15 Willamette Valley Cross Series Men Category B David Liebert
3 Willamette Valley Cross Series Women B Ann Leitheiser
17 Willamette Valley Cross Series Men Category A Ian Leitheiser
11 Willamette Valley Cross Series: Series Standings Masters Men C Richard Desmond
37 Cross Crusade Masters 35+ B Daniel Sprouse
8 Cross Crusade Women B Ann Leitheiser
7 Cross Crusade Beginner Men CCX John O'Neill
65 Cross Crusade Beginner Men CCX Tyler Melero
89 Cross Crusade Beginner Men CCX James O'Neill
7 Cross Crusade Category C Brian Bowman
9 Cross Crusade Category C Brent Harmon
15 Cross Crusade Category C Eric Larson
49 Cross Crusade Category C Ryan Garrison
75 Cross Crusade Masters 35+ C Brent Dombrowski
98 Cross Crusade Masters 35+ C David Liebert
4 Cross Crusade Junior Men Justin Roberts
12 Cross Crusade Junior Men Stephen Roberts
29 Cross Crusade Junior Men Camden Morey
12 Cross Crusade Masters 35+ B Jesse Lea
59 Cross Crusade Masters 35+ B bill larson
82 Cross Crusade Masters 35+ B James Medeiros
39 Cross Crusade Masters 50+ Richard Desmond
18 Cross Crusade Category B Jesse Luckett
28 Cross Crusade Category B Steve O'Neill
9 Cross Crusade Women B Bree Edwards
9 Cross Crusade Masters Women 35+ A Virginie Calmie
18 Cross Crusade Masters Women 35+ A Catherine Diviney
4 Cross Crusade Masters Women 35+ B lisa belair
6 Cross Crusade Women A Julie Browning
4 Cross Crusade Masters 35+ A John Bravard
6 Cross Crusade Masters 35+ A David Diviney
20 Cross Crusade Masters 35+ A Dan Porter
18 Cross Crusade Category A Ian Leitheiser
DNF Cross Crusade Category A Tim Joslin
84 Cross Crusade Singlespeed Alexander Clemens
18 Blind Date at the Dairy Junior Men Julian Roden
2 Blind Date at the Dairy Women B Virginie Calmie
4 Blind Date at the Dairy Women B Ann Leitheiser
21 Blind Date at the Dairy Women B Tacia Miller
15 Blind Date at the Dairy Men C Richard Desmond
76 Blind Date at the Dairy Men C Brent Dombrowski
14 Blind Date at the Dairy Singlespeed Alexander Clemens
13 Blind Date at the Dairy Men A David Diviney
6 Blind Date at the Dairy Junior Men Camden Morey
50 Cross Crusade Masters 35+ B Daniel Sprouse
4 Cross Crusade Masters 35+ A John Bravard
43 Cross Crusade Category A Tim Joslin
33 Cross Crusade Category A Patrick Wilder
19 Cross Crusade Category A Ian Leitheiser
22 Cross Crusade Women A Hillary Hutchens
11 Cross Crusade Women A Julie Browning
36 Cross Crusade Masters 50+ Richard Desmond
5 Cross Crusade Masters 50+ Johnny Vergis
82 Cross Crusade Masters 35+ B James Medeiros
10 Cross Crusade Masters 35+ A David Diviney
29 Cross Crusade Masters 35+ B Jon Taylor
14 Cross Crusade Masters 35+ B Jesse Lea
23 Cross Crusade Junior Men Camden Morey
15 Cross Crusade Junior Men Stephen Roberts
9 Cross Crusade Junior Men Justin Roberts
96 Cross Crusade Masters 35+ C Brent Dombrowski
115 Cross Crusade Category C Eric Larson
41 Cross Crusade Category C David Liebert
34 Cross Crusade Category C Ryan Garrison
14 Cross Crusade Category C Brian Bowman
9 Cross Crusade Category C Brent Harmon
74 Cross Crusade Beginner Men CCX James O'Neill
9 Cross Crusade Beginner Men CCX John O'Neill
21 Cross Crusade Category B Steve O'Neill
36 Cross Crusade Category B Jesse Luckett
52 Cross Crusade Category B bill larson
8 Cross Crusade Singlespeed Patrick Wilder
17 Cross Crusade Singlespeed Dan Porter
28 Cross Crusade Singlespeed Joshua Hutchens
44 Cross Crusade Singlespeed Bryan Jorgensen
46 Cross Crusade Singlespeed Alexander Clemens
5 Cross Crusade Beginner Women Sam Clark
20 Cross Crusade Women B Bree Edwards
12 Cross Crusade Women B Ann Leitheiser
1 Cross Crusade Masters Women 35+ B lisa belair
19 Cross Crusade Masters Women 35+ A Catherine Diviney
17 Cross Crusade Masters Women 35+ A Kristine Rotan
10 Cross Crusade Masters Women 35+ A Virginie Calmie
35 Cross Crusade Beginner Women Gabriela O'Neill
9 Blind Date at the Dairy Men B Jesse Lea
5 Blind Date at the Dairy Junior Men Julian Roden
20 Blind Date at the Dairy Singlespeed Alexander Clemens
16 Blind Date at the Dairy Singlespeed Bryan Jorgensen
9 Blind Date at the Dairy Men A David Diviney
33 Blind Date at the Dairy Men C Richard Desmond
2 Blind Date at the Dairy Women B Virginie Calmie
4 Blind Date at the Dairy Women B Ann Leitheiser
19 Blind Date at the Dairy Women B Tacia Miller
12 Blind Date at the Dairy Singlespeed Dan Porter
4 Cross Crusade Masters 35+ B Jesse Lea
12 Cross Crusade Masters Women 35+ A Virginie Calmie
17 Cross Crusade Masters Women 35+ A Kristine Rotan
31 Cross Crusade Beginner Men CCX John O'Neill
28 Cross Crusade Category C Brian Bowman
68 Cross Crusade Category C Ryan Garrison
81 Cross Crusade Category C David Liebert
3 Cross Crusade Junior Men Justin Roberts
13 Cross Crusade Junior Men Julian Roden
71 Cross Crusade Masters 35+ B James Medeiros
43 Cross Crusade Masters 50+ Richard Desmond
77 Cross Crusade Beginner Men CCX Tyler Melero
123 Cross Crusade Masters 35+ C Brent Dombrowski
18 Cross Crusade Masters Women 35+ A Catherine Diviney
9 Cross Crusade Masters Women 35+ B lisa belair
17 Cross Crusade Women B Bree Edwards
25 Cross Crusade Singlespeed Joshua Hutchens
37 Cross Crusade Category B Jesse Luckett
52 Cross Crusade Category B Steve O'Neill
107 Cross Crusade Category B Jesse Luckett
2 Cross Crusade Singlespeed Patrick Wilder
17 Cross Crusade Junior Men Stephen Roberts
34 Cross Crusade Junior Men Camden Morey
21 Cross Crusade Masters 35+ A Dan Porter
9 Cross Crusade Masters 35+ A John Bravard
6 Cross Crusade Masters 35+ A David Diviney
52 Cross Crusade Category A Tim Joslin
31 Cross Crusade Category A Ian Leitheiser
10 Cross Crusade Women A Julie Browning
40 Cross Crusade Singlespeed Bryan Jorgensen
38 Cross Crusade Singlespeed Alexander Clemens
4 Cross Crusade Masters 50+ Johnny Vergis
3 Willamette Valley Cross Series Women B Ann Leitheiser
9 Willamette Valley Cross Series Masters Men C Richard Desmond
8 Willamette Valley Cross Series Junior Men 17-18 Justin Roberts
1 Blind Date at the Dairy Women B Virginie Calmie
19 Blind Date at the Dairy Men C Richard Desmond
11 Blind Date at the Dairy Singlespeed Dan Porter
18 Blind Date at the Dairy Women B Tacia Miller
13 Blind Date at the Dairy Men B Jesse Lea
DNF Blind Date at the Dairy Men A David Diviney
4 Blind Date at the Dairy Junior Men Julian Roden
23 Blind Date at the Dairy Singlespeed Bryan Jorgensen
2 Battle at Barlow Masters 50+ Johnny Vergis
12 Battle at Barlow Masters Women A Catherine Diviney
2 Battle at Barlow Masters Women B lisa belair
4 Battle at Barlow Singlespeed Patrick Wilder
25 Battle at Barlow Singlespeed Alexander Clemens
7 Battle at Barlow Junior Men Stephen Roberts
33 Battle at Barlow Masters C James Medeiros
23 Battle at Barlow Men C David Liebert
DNF Battle at Barlow Senior Men A Ian Leitheiser
33 Battle at Barlow Senior Men A Patrick Wilder
5 Battle at Barlow Masters Women A Virginie Calmie
2 Battle at Barlow Masters Men A David Diviney
1 Battle at Barlow Masters Men A John Bravard
3 Battle at Barlow Junior Julian Roden
5 Blind Date at the Dairy Women B Ann Leitheiser
34 Blind Date at the Dairy Women B Tacia Miller
17 Blind Date at the Dairy Men A David Diviney
14 Blind Date at the Dairy Singlespeed Dan Porter
15 Blind Date at the Dairy Singlespeed Bryan Jorgensen
19 Blind Date at the Dairy Singlespeed Alexander Clemens
13 Blind Date at the Dairy Men B Jesse Lea
10 Blind Date at the Dairy Junior Men Julian Roden
DNF Blind Date at the Dairy Men A Ian Leitheiser
11 Blind Date at the Dairy Singlespeed Alexander Clemens
8 Blind Date at the Dairy Singlespeed Bryan Jorgensen
16 Blind Date at the Dairy Women B Tacia Miller
1 Blind Date at the Dairy Women B Virginie Calmie
1 Blind Date at the Dairy Women B Virginie Calmie
5 Blind Date at the Dairy Women B Ann Leitheiser
10 Hood River Double Cross Masters Women A Catherine Diviney
4 Hood River Double Cross Masters Men 50+ Johnny Vergis
21 Hood River Double Cross Masters Men 50+ Richard Desmond
DNF Hood River Double Cross Singlespeed Alexander Clemens
4 Hood River Double Cross Masters Men A David Diviney
14 Hood River Double Cross Singlespeed Alexander Clemens
5 Hood River Double Cross Men Junior Stephen Roberts
12 Hood River Double Cross Beginner Men Tyler Melero
8 Hood River Double Cross Masters Men C James Medeiros
4 Hood River Double Cross Masters Women B Tacia Miller
3 Hood River Double Cross Men C Eric Larson
4 Hood River Double Cross Masters Men 50+ Johnny Vergis
1 Suffer'n on the Summit Category 3 Junior Men Justin Roberts
DNF Suffer'n on the Summit Category 3 Junior Men Stephen Roberts
1 Suffer'n on the Summit Category 2 Women 35-44 Ann Leitheiser
1 Suffer'n on the Summit Category 2 Men 45-54 Johnny Vergis
11 Pain on the Peak Masters C James Medeiros
14 Pain on the Peak Masters 50+ Richard Desmond
7 Pain on the Peak Masters A Johnny Vergis
5 Pain on the Peak Men C Eric Larson
11 Pain on the Peak Singlespeed Alexander Clemens
2 Monday PIR: August Series Masters 1/2/3 Christian Tresser
2 Tuesday PIR Category 1/2/3 Christian Tresser
11 Monday PIR Women Virginie Calmie
1 Monday PIR Masters 1/2/3 Christian Tresser
17 Monday PIR Masters 1/2/3 Gant Enderle
DNF High Cascades 100 Category 1 Men 35-44 Nelson Snyder
7 Team Beer Track Race Category 5 Alexander Clemens
39 Tuesday PIR Category 1/2/3 Gant Enderle
3 Tuesday PIR Category 1/2/3 Christian Tresser
2 Monday PIR Masters 1/2/3 Christian Tresser
69 OBRA Hillclimb Championship: Combined Combined Bryan Jorgensen
101 OBRA Hillclimb Championship: Combined Combined Alexander Clemens
60 OBRA Hillclimb Championship: Combined Combined Jesse Luckett
9 OBRA Hillclimb Championship: Combined Combined Ryan Carlson
13 OBRA Hillclimb Championship Category 3 Men Bryan Jorgensen
11 OBRA Hillclimb Championship Category 4/5 Men Alexander Clemens
2 OBRA Hillclimb Championship Masters Men 35-39 Jesse Luckett
4 OBRA Hillclimb Championship Men 1/2 Ryan Carlson
6 OBRA Criterium Championships Masters Men 40-49 Christian Tresser
DNF OBRA Criterium Championships Men 4 Alexander Clemens
5 OBRA Criterium Championships Junior Men 17-18 Justin Roberts
1 Monday PIR Masters 1/2/3 Christian Tresser
14 Monday PIR: Series Standings Men 1/2/3 Christian Tresser
3 Gresham Criterium Category 5 Alexander Clemens
40 Portland Twilight Criterium Men Category 3 Patrick Wilder
14 Portland Twilight Criterium Pro/1/2 Aaron Sander
9 Tuesday PIR Category 1/2/3 Christian Tresser
13 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Men U35 Jared Navratil
5 Portland Mountain Bike STXC Category 3 Women 19+ lisa belair
1 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Men 35-44 Jesse Luckett
41 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Men 35-44 Brent Dombrowski
11 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women 35-44 Catherine Diviney
2 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women U35 Hillary Hutchens
3 Portland Mountain Bike STXC Singlespeed John Bravard
7 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Men 35-44 Aaron Sander
24 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Men U35 Kyle Lofstedt
6 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women 35-44 Virginie Calmie
3 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Men U35 Joshua Hutchens
1 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women 35-44 Kristine Rotan
15 Portland Mountain Bike STXC Singlespeed Dan Porter
13 Portland Mountain Bike STXC Pro Men David Diviney
15 Portland Mountain Bike STXC Pro Men Ian Leitheiser
21 Portland Mountain Bike STXC Pro Men Grant Folske
5 Portland Mountain Bike STXC Category 1 Men 35+ Daniel Sprouse
8 Monday PIR Men 1/2/3 Christian Tresser
2 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women 35-44 Julie Browning
5 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Men 45+ Jim Miller
4 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Men 35-44 bill larson
5 OBRA TT Championships: 40K: Combined Combined Aaron Sander
3 OBRA TT Championships: 40K Senior Men Aaron Sander
12 Tuesday PIR Category 1/2/3 Gant Enderle
4 Tuesday PIR: July Series Category 1/2/3 Christian Tresser
7 Tuesday PIR Category 1/2/3 Christian Tresser
13 Monday PIR: July Series Novice Women lisa belair
4 Monday PIR Masters 1/2/3 Christian Tresser
5 Monday PIR Novice Women lisa belair
4 Portland Mountain Bike STXC Singlespeed Dan Porter
4 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women 35-44 Virginie Calmie
8 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Men 35-44 Jesse Lea
1 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Men 35-44 Jesse Luckett
4 Portland Mountain Bike STXC Category 1 Men 35+ Daniel Sprouse
16 Monday PIR: July Series Masters 1/2/3 Christian Tresser
41 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Masters 35+ John Bravard
6 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Masters 35+ Aaron Sander
59 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Category 2 Men Ryan Carlson
2 OUCH Masters Women 40-44 lisa belair
14 OUCH Men Category 4/5 Jesse Luckett
42 OUCH: Combined Combined Jesse Luckett
118 OUCH: Combined Combined lisa belair
20 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Masters 35+ John Browning
7 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Masters 35+ Aaron Sander
253 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Combined Ryan Carlson
54 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Masters 35+ Bravard
20 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Masters 35+ Browning
12 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Masters 35+ Sander
94 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Category 2 Men Ryan Carlson
50 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Masters 35+ John Bravard
12 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Masters 35+ John Browning
18 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Combined Aaron Sander
32 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Combined John Browning
250 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Combined John Bravard
97 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Category 2 Men Ryan Carlson
3 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Masters 35+ Aaron Sander
7 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Masters 35+ John Browning
58 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Masters 35+ John Bravard
66 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Category 2 Men Ryan Carlson
7 Cascade Cycling Classic Masters Men 35+ John Browning
59 Cascade Cycling Classic Category 2 Men Ryan Carlson
2 Cascade Cycling Classic Masters Men 35+ Aaron Sander
43 Cascade Cycling Classic Masters Men 35+ John Bravard
16 Tuesday PIR Category 1/2/3 John Browning
3 Portland Mountain Bike STXC Category 1 Men 35+ Daniel Sprouse
10 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women 35-44 Catherine Diviney
8 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women 35-44 Kristine Rotan
1 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Men 35-44 Jesse Luckett
6 Portland Mountain Bike STXC Pro Men David Diviney
32 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Men 35-44 Brent Dombrowski
6 Portland Mountain Bike STXC Singlespeed Dan Porter
7 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women 35-44 Virginie Calmie
4 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women 35-44 Julie Browning
36 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Men 35-44 David Liebert
50 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Men 35-44 Jesse Lea
3 Mt. Tabor Series Masters Men John Bravard
1 Mt. Tabor Series Masters Men John Browning
34 Mt. Tabor Series Senior Men John Bravard
33 Mt. Tabor Series Senior Men Aaron Sander
20 Mt. Tabor Series Senior Men Ian Leitheiser
4 Mt. Tabor Series Masters Women Ann Leitheiser
3 Mt. Tabor Series Senior Men John Browning
6 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women 35-44 Virginie Calmie
5 Portland Mountain Bike STXC Category 1 Men 35+ Daniel Sprouse
9 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women 35-44 Catherine Diviney
4 Portland Mountain Bike STXC Singlespeed John Bravard
10 Portland Mountain Bike STXC Singlespeed Dan Porter
3 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women 35-44 Kristine Rotan
4 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Men 35-44 Jesse Luckett
29 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Men 35-44 David Liebert
35 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Men 35-44 Brent Dombrowski
Cascade Creampuff Pro Women Susan Sherman
6 Cascade Creampuff Pro Men Gant Enderle
3 Mt. Tabor Series Masters Women Ann Leitheiser
7 Mt. Tabor Series Senior Men John Browning
24 Mt. Tabor Series Senior Men Gant Enderle
28 Mt. Tabor Series Senior Men John Bravard
33 Mt. Tabor Series Senior Men Ryan Carlson
18 Mt. Tabor Series Masters Men John Bravard
36 Mt. Tabor Series Senior Men David Diviney
1 Mt. Tabor Series Masters Men John Browning
8 Tuesday PIR Category 1/2/3 Aaron Sander
1 Tuesday PIR Category 1/2/3 Christian Tresser
9 Portland Mountain Bike STXC Category 1 Men 35+ Daniel Sprouse
11 Portland Mountain Bike STXC Pro Men Gant Enderle
1 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Men 35-44 Jesse Luckett
8 Portland Mountain Bike STXC Pro Men David Diviney
53 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Men 35-44 Jesse Lea
31 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Men 35-44 David Liebert
4 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women 35-44 Kristine Rotan
6 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women 35-44 Virginie Calmie
10 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women 35-44 Catherine Diviney
30 Mt. Tabor Series Senior Men John Bravard
1 Mt. Tabor Series Masters Men John Browning
4 Mt. Tabor Series Masters Men John Bravard
24 Mt. Tabor Series Masters Men David Diviney
17 Mt. Tabor Series Senior Men Gant Enderle
23 Mt. Tabor Series Senior Men Ryan Carlson
3 Mt. Tabor Series Senior Men John Browning
25 Mt. Tabor Series Senior Men Ian Leitheiser
13 Mt. Tabor Series Senior Men Aaron Sander
11 Tuesday PIR: June Series Category 1/2/3 Aaron Sander
2 Tuesday PIR: June Series Category 1/2/3 Christian Tresser
DNF Portland Mountain Bike STXC Pro Men David Diviney
12 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women 35-44 Catherine Diviney
2 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Men 35-44 Jesse Lea
10 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Men 35-44 Jesse Luckett
32 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Men 35-44 David Liebert
7 Portland Mountain Bike STXC Category 1 Men 35+ Daniel Sprouse
1 Monday PIR Masters 1/2/3 Christian Tresser
1 Monday PIR: June Series Masters 1/2/3 Christian Tresser
1 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women 35-44 Kristine Rotan
4 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women 35-44 Ann Leitheiser
7 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women 35-44 Virginie Calmie
6 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Men U35 Joshua Hutchens
2 Swan Island Criterium Masters Men 40+ John Browning
3 Swan Island Criterium Men 1/2 Christian Tresser
9 Swan Island Criterium Masters Men 40+ Christian Tresser
7 Swan Island Criterium Men 1/2 Joe Baratto
23 Swan Island Criterium Men 1/2 John Browning
26 Mt. Tabor Series Senior Men Ian Leitheiser
6 Mt. Tabor Series Masters Men John Bravard
1 Mt. Tabor Series Masters Men John Browning
16 Mt. Tabor Series Senior Men Aaron Sander
12 Mt. Tabor Series Senior Men Gant Enderle
11 Mt. Tabor Series Senior Men John Bravard
9 Mt. Tabor Series Senior Men Ryan Carlson
3 Mt. Tabor Series Senior Men John Browning
31 Tuesday PIR Category 1/2/3 Ian Leitheiser
15 Tuesday PIR Category 1/2/3 Christian Tresser
3 Tuesday PIR Category 1/2/3 Aaron Sander
11 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Men U35 Joshua Hutchens
21 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Men 45+ Jim Miller
16 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women U35 Hillary Hutchens
3 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women 35-44 Kristine Rotan
5 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women 35-44 Virginie Calmie
10 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women 35-44 Julie Browning
12 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women 35-44 Catherine Diviney
14 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women 35-44 Ann Leitheiser
22 Portland Mountain Bike STXC Category 3 Women 19+ lisa belair
1 Monday PIR Masters 1/2/3 Christian Tresser
1 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Christian Tresser
40 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Men U35 Jared Navratil
1 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Men 35-44 Jesse Luckett
8 Portland Mountain Bike STXC Singlespeed Dan Porter
6 Portland Mountain Bike STXC Singlespeed John Bravard
10 Portland Mountain Bike STXC Pro Men David Diviney
9 Portland Mountain Bike STXC Pro Men David Diviney
2 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Men 35-44 Jesse Luckett
8 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Men 35-44 Jesse Lea
17 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Men 35-44 bill larson
11 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Men 35-44 Jesse Lea
7 Portland Mountain Bike STXC Category 1 Men 35+ Daniel Sprouse
6 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women 35-44 Virginie Calmie
9 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women 35-44 Ann Leitheiser
14 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Women 35-44 Catherine Diviney
3 Portland Mountain Bike STXC Category 1 Men 35+ Daniel Sprouse
29 Portland Mountain Bike STXC Pro Men Ian Leitheiser
24 Portland Mountain Bike STXC Pro Men Gant Enderle
23 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Men 35-44 Aaron Sander
5 Test of Endurance 50 Category 2 (Sport) 35-44 Men Jesse Luckett
Test of Endurance 50 Category 1 (Expert) 35-44 Men Patrick Wilder
4 Test of Endurance 50 Category 1 (Expert) 35-44 Men David Diviney
2 Test of Endurance 50 Category 1 (Expert) 35-44 Men Gant Enderle
16 Test of Endurance 50 Pro Men Ian Leitheiser
9 Test of Endurance 50 Pro Men Nelson Snyder
2 Test of Endurance 50 Category 3 (Beginner) Women Kristine Rotan
7 Mt. Tabor Series Masters Men John Bravard
23 Mt. Tabor Series Senior Men John Bravard
13 Mt. Tabor Series Women 4 Bree Edwards
6 Mt. Tabor Series Masters Women Ann Kennedy
21 Mt. Tabor Series Category 3 Grant Folske
11 Mt. Tabor Series Senior Men Gant Enderle
10 Mt. Tabor Series Senior Men Ryan Carlson
9 Mt. Tabor Series Senior Men Ian Leitheiser
5 Mt. Tabor Series Senior Men Aaron Sander
2 Mt. Tabor Series Senior Men John Browning
1 Mt. Tabor Series Masters Men John Browning
13 Tuesday PIR Category 1/2/3 Aaron Sander
2 Tuesday PIR Category 1/2/3 Christian Tresser
1 Monday PIR Masters 1/2/3 Christian Tresser
5 Cirque du Cycling Criterium Men 1/2 Christian Tresser
19 Mt. Tabor Series Category 4 Dan Porter
12 Mt. Tabor Series Senior Men Ian Leitheiser
14 Mt. Tabor Series Senior Men John Bravard
4 Mt. Tabor Series Masters Men John Bravard
22 Mt. Tabor Series Masters Men David Diviney
6 Tuesday PIR Category 1/2/3 Christian Tresser
51 Tuesday PIR Category 1/2/3 Gant Enderle
2 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Christian Tresser
2 Monday PIR Masters 1/2/3 Christian Tresser
54 Mount Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Pro/1/2 Men Aaron Sander
18 Mount Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Category 3 Men Nelson Snyder
3 Mount Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Masters Men John Browning
12 Pickett's Charge XC Pro Men Patrick Wilder
1 Pickett's Charge XC Men Category 1 35-44 Gant Enderle
5 Pickett's Charge XC Men Category 1 35-44 David Diviney
3 Pickett's Charge XC Singlespeed John Bravard
33 Pickett's Charge XC Men Category 2/35-44 Jesse Luckett
35 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Men 3 Nelson Snyder
12 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Masters Men John Browning
69 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Pro/1/2 Men Aaron Sander
6 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Masters Men John Browning
17 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Category 3 Men Nelson Snyder
47 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Pro/1/2 Men Aaron Sander
57 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Aaron Sander
138 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Nelson Snyder
79 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined John Browning
62 Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Pro/1/2 Men Aaron Sander
27 Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Category 3 Men Nelson Snyder
2 Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Masters Men John Browning
57 Mount Hood Cycling Classic: Prologue: Combined Combined Aaron Sander
7 Mount Hood Cycling Classic: Final General Classification Masters Men John Browning
54 Mount Hood Cycling Classic: Final General Classification Pro/1/2 Men Aaron Sander
57 Mount Hood Cycling Classic: Prologue Pro/1/2 Men Aaron Sander
27 Mount Hood Cycling Classic: Final General Classification Category 3 Men Nelson Snyder
3 Tuesday PIR Category 1/2/3 Christian Tresser
72 Tuesday PIR Category 1/2/3
54 Tuesday PIR Category 1/2/3 Gant Enderle
3 Monday PIR Masters 1/2/3 Christian Tresser
DNF OBRA Road Race/OBRA Championship Senior Men Gant Enderle
DNF OBRA Road Race/OBRA Championship Senior Men Christian Tresser
12 OBRA Road Race/OBRA Championship Senior Men John Browning
5 OBRA Road Race/OBRA Championship Senior Men Aaron Sander
DNF OBRA Road Race/OBRA Championship Senior Men Ryan Carlson
60 Tuesday PIR Category 1/2/3 Gant Enderle
5 Tuesday PIR Category 1/2/3 Christian Tresser
2 Tuesday PIR: May Series Category 1/2/3 John Browning
4 Tuesday PIR: May Series Category 1/2/3 Christian Tresser
1 Tuesday PIR Category 1/2/3 John Browning
4 Monday PIR Masters 1/2/3 Christian Tresser
1 Monday PIR: May Series Masters 1/2/3 Christian Tresser
2 Tuesday PIR Category 1/2/3 Christian Tresser
35 Tuesday PIR Category 1/2/3 John Browning
38 Tuesday PIR Category 1/2/3 Aaron Sander
2 Monday PIR Masters 1/2/3 Christian Tresser
50 Silverton RR Category 4/5 Men Steve O'Neill
51 Silverton RR Category 4/5 Men bill larson
29 Silverton RR Men 1/2 Aaron Sander
13 Silverton RR Category 4/5 Men Jesse Luckett
6 Silverton RR Men 1/2 John Browning
7 Tuesday PIR Category 1/2/3 Christian Tresser
2 Tuesday PIR Category 1/2/3 John Browning
25 Monday PIR Women Catherine Diviney
1 Monday PIR Masters 1/2/3 Christian Tresser
2 WebCyclery Cascade Chainbreaker Category 1 19-34 Men Grant Folske
3 WebCyclery Cascade Chainbreaker Singlespeed Brian Jorgensen
3 WebCyclery Cascade Chainbreaker Category 1 35-44 Men Gant Enderle
6 WebCyclery Cascade Chainbreaker Category 1 35-44 Men David Diviney
3 WebCyclery Cascade Chainbreaker Category 2/35-44 Men Jesse Luckett
15 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Pro Men (1) Nelson Snyder
2 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Masters Women 45+ Georgann Shinn
5 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Singlespeed (7) Dan Porter
2 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Category 1 35-44 Men (3) Gant Enderle
1 Tuesday PIR Category 1/2/3 Christian Tresser
15 Tuesday PIR: April Series Category 1/2/3 John Browning
1 Tuesday PIR: April Series Category 1/2/3 Christian Tresser
6 Bear Springs Trap XC Category 1 Men 35-44 Gant Enderle
15 Bear Springs Trap XC Category 1 Men 35-44 David Diviney
11 Bear Springs Trap XC Pro Men Nelson Snyder
DNF Bear Springs Trap XC Pro Men Ian Leitheiser
7 Bear Springs Trap XC Category 1 Men 19-34 Grant Faiske
4 Tuesday PIR Category 1/2/3 Christian Tresser
32 Tuesday PIR Category 3/4 Jesse Lea
22 Eugene Roubaix Men 4/5 Jesse Luckett
5 Tuesday PIR Category 1/2/3 John Browning
39 Tuesday PIR Category 4/5 Kristine Rotan
4 Tuesday PIR Category 1/2/3 Christian Tresser
30 King's Valley RR Senior Men Ryan Carlson
20 King's Valley RR Senior Men Aaron Sander
4 King's Valley RR Senior Men John Browning
39 Tuesday PIR Category 1/2/3 Ian Leitheiser
2 Tuesday PIR Category 1/2/3 Christian Tresser
13 Horning's Hustle Pro Men Ian Leitheiser
24 Horning's Hustle Category 2 Men 19-34 Brian Bowman
1 Horning's Hustle Singlespeed Dan Porter
5 Horning's Hustle Category 1 Men 35-44 David Diviney
DNF Horning's Hustle Category 2 Men 19-34 Joshua Hutchens
DNF Horning's Hustle Category 2 Women 19-34 Hillary Hutchens
3 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Men Category 3 Gant Enderle
7 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Men Category 3 Nelson Snyder
34 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Men Category 3 Bryan Jorgensen
25 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Pro/1/2 Men Ryan Carlson
2 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Masters Men 40+/50+ John Browning
154 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined Ryan Carlson
79 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined Bryan Jorgensen
104 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined Nelson Snyder
49 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Pro/1/2 Men Ryan Carlson
7 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Masters Men 40+/50+ John Browning
38 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Men Category 3 Nelson Snyder
11 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Men Category 3 Bryan Jorgensen
1 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Men Category 3 Gant Enderle
43 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Pro/1/2 Men Ryan Carlson
10 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Masters Men 40+/50+ John Browning
35 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Men Category 3 Nelson Snyder
34 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Men Category 3 Bryan Jorgensen
16 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Men Category 3 Gant Enderle
51 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Pro/1/2 Men Ryan Carlson
7 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Masters Men 40+/50+ John Browning
39 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Men Category 3 Nelson Snyder
11 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Men Category 3 Bryan Jorgensen
1 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Men Category 3 Gant Enderle
61 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Pro/1/2 Men Ryan Carlson
8 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Masters Men 40+/50+ John Browning
46 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined Gant Enderle
11 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Men Category 3 Bryan Jorgensen
2 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Men Category 3 Gant Enderle
33 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined John Browning
20 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Men Category 3 Nelson Snyder
41 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Men Category 3 Nelson Snyder
2 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Masters Men 40+/50+ John Browning
3 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Men Category 3 Gant Enderle
40 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Pro/1/2 Men Ryan Carlson
2 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Masters Men 40+/50+ John Browning
41 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Men Category 3 Nelson Snyder
32 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Men Category 3 Bryan Jorgensen
3 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Men Category 3 Gant Enderle
1 Cherry Blossom Classic Stage Race Masters Men 40+ John Browning
2 Cherry Blossom Classic Stage Race Masters Men 40+/50+ John Browning
22 Cherry Blossom Classic Stage Race Pro/1/2 Men Ryan Carlson
1 Cherry Blossom Classic Stage Race Men Category 3 Gant Enderle
40 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Pro/1/2 Men Ryan Carlson
33 Cherry Blossom Classic Stage Race Men Category 3 Bryan Jorgensen
16 Cherry Blossom Classic Stage Race Men Category 3 Nelson Snyder
32 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Men Category 3 Bryan Jorgensen
4 Piece of Cake RR Men 1/2 Aaron Sander
9 Piece of Cake RR Men 1/2 John Browning
8 Piece of Cake RR Men 3 Gant Enderle
12 Banana Belt Series Category 1/2 Men Ian Leitheiser
9 Banana Belt Series Category 1/2 Men Ryan Carlson
4 Banana Belt Series Category 1/2 Men Aaron Sander
1 Banana Belt Series: Hot Spot 1 Category 3 Gant Enderle
13 Banana Belt Series Men Category 5 bill larson
1 Banana Belt Series Men Category 5 Jesse Luckett
23 Banana Belt Series Category 3 Grant Folske
2 Banana Belt Series Category 3 Gant Enderle
30 Banana Belt Series Category 1/2 Men John Bravard
12 Banana Belt Series Pro/1/2 Aaron Sander
4 Banana Belt Series Category 3 Gant Enderle
7 Banana Belt Series Pro/1/2 Christian Tresser
3 Banana Belt Series Masters Men 40+ 4/5 Steve Holmes
16 Banana Belt Series Category 5 bill larson
24 Banana Belt Series Pro/1/2 Ryan Carlson
1 Banana Belt Series Pro/1/2 Aaron Sander
13 Banana Belt Series Men Category 3 Gant Enderle
24 Banana Belt Series Men Category 3 Grant Folske
36 Banana Belt Series Pro/1/2 Ian Leitheiser
21 Banana Belt Series Pro/1/2 Christian Tresser
5 Banana Belt Series Pro/1/2 John Browning
23 Jack Frost TT: Combined Combined Bryan Jorgensen
8 Jack Frost TT: Combined Combined Aaron Sander
56 Jack Frost TT: Combined Combined Dan Porter
11 Echo Red to Red XC Pro Men Nelson Snyder
4 Jack Frost TT Men Category 1/2 Aaron Sander
3 Jack Frost TT Men Category 3 Bryan Jorgensen
4 Jack Frost TT Masters Men 30-39 Dan Porter
3 Sublime Sublimity Circuit Race Women 40+ lisa belair
14 Sublime Sublimity Circuit Race Men 1/2 Ian Leitheiser
7 Sublime Sublimity Circuit Race Men 1/2 Ryan Carlson
6 Sublime Sublimity Circuit Race Men 1/2 Aaron Sander
27 Cherry Pie Men 3 Bryan Jorgensen
22 Cherry Pie Men 1/2 Aaron Sander
7 Cherry Pie Men 1/2 Ryan Carlson