Hosmer Chiropractic -RPM Mortgage

Event Category Name
DNF Kruger's Crossing CX Masters 35+ A Ronald Kizziar
13 Kruger's Crossing CX Masters 35+ A Devin Bailly
8 Kruger's Crossing CX Category A Stephen Bedford
4 Kruger's Crossing CX Clydesdale Ryan Jarrell
7 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Singlespeed Trevor Spahr
21 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Masters 35+ A Devin Bailly
8 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Masters 35+ A Ronald Kizziar
12 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Category A Brad Winn
9 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Masters 35+ C Scott Rath
4 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Clydesdale Ryan Jarrell
9 Cross Crusade: Portland International Raceway Singlespeed Trevor Spahr
44 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ A Devin Bailly
33 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ A Alex Accetta
17 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ A Ronald Kizziar
16 Cross Crusade: Portland International Raceway Clydesdale Ryan Jarrell
10 Cross Crusade: Portland International Raceway Singlespeed Trevor Spahr
14 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ A Ronald Kizziar
37 Cross Crusade: Portland International Raceway Category C Scott Rath
3 Cross Crusade: Barton Park Singlespeed Trevor Spahr
DNF Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Devin Bailly
DNF Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Ronald Kizziar
17 Cross Crusade: Barton Park Clydesdale Ryan Jarrell
1 Cross Crusade: Barton Park Clydesdale Aaron Coker
48 Cross Crusade: Barton Park Category C Scott Rath
10 Pedalers at the Poor Farm Masters 35+ A Devin Bailly
4 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Stephen Bedford
13 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Trevor Spahr
21 Cross Crusade: Deschutes Brewery Clydesdale Aaron Coker
11 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Trevor Spahr
9 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Stephen Bedford
1 Cross Crusade: Deschutes Brewery Clydesdale Aaron Coker
4 Washougal CX Masters 35+ A Devin Bailly
6 Washougal CX Category A Stephen Bedford
5 Cross Crusade: Cascade Locks Singlespeed Trevor Spahr
37 Cross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ A Devin Bailly
12 Cross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ A Ronald Kizziar
76 Cross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ B Scott Goodrich
10 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Category C Scott Rath
11 Blind Date at the Dairy Masters Men B 40+ Scott Goodrich
9 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Devin Bailly
13 Cross Crusade: Alpenrose Singlespeed Trevor Spahr
59 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Devin Bailly
43 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Alex Accetta
20 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Ronald Kizziar
DNF Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Scott Goodrich
2 Cross Crusade: Alpenrose Clydesdale Aaron Coker
DNF Cross Crusade: Alpenrose Singlespeed Brad Winn
64 Cross Crusade: Alpenrose Category A Brad Winn
82 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Devin Bailly
68 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Alex Accetta
39 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Ronald Kizziar
38 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Scott Goodrich
52 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Scott Rath
1 Cross Crusade: Alpenrose Clydesdale Aaron Coker
7 Blind Date at the Dairy Men A Nathan Coffey
8 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Devin Bailly
1 Blind Date at the Dairy Masters Men C 40+ Scott Goodrich
11 Rapha Portland Trophy Cup: Final Series Standings Singlespeed Joshua Liberles
5 Rapha Portland Trophy Cup: Final Series Standings Singlespeed Trevor Spahr
3 Rapha Portland Trophy Cup: Final Series Standings Singlespeed Steven Beardsley
4 Rapha Portland Trophy Cup Singlespeed Trevor Spahr
24 Cooper Spur Cyclocross Masters 35+ A Devin Bailly
16 Cooper Spur Cyclocross Masters 35+ A Alex Accetta
6 GPRM 2015: Heiser Farm Beginner Men Scott Rath
5 Blind Date at the Dairy Masters Men C 40+ Scott Goodrich
9 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Devin Bailly
3 Rapha Portland Trophy Cup Singlespeed Trevor Spahr
1 Rapha Portland Trophy Cup Singlespeed Steven Beardsley
11 Battle at Barlow Masters 35+ C Scott Goodrich
1 Battle at Barlow Singlespeed Steven Beardsley
24 Battle at Barlow Masters 35+ A Devin Bailly
23 Battle at Barlow Masters 35+ A Alex Accetta
16 Battle at Barlow Masters 35+ A Ronald Kizziar
7 Oregon Coast Gravel Epic Men 40-49 Sean Thielen
4 Oregon Coast Gravel Epic Men 40-49 Joshua Liberles
6 Oregon Coast Gravel Epic Men 30-39 Christopher Bagg
3 Oregon Coast Gravel Epic Men 30-39 Galen Mittermann
14 Blind Date at the Dairy Men A Nathan Coffey
4 Blind Date at the Dairy Singlespeed Steven Beardsley
DNF Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Devin Bailly
4 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Ronald Kizziar
6 Blind Date at the Dairy Masters Men C 40+ Scott Goodrich
19 Blind Date at the Dairy Beginner Men Scott Rath
14 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Singlespeed Joshua Liberles
6 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Singlespeed Trevor Spahr
28 GPRM 2015: Zaaldercross Masters 35+ A Alex Accetta
1 GPRM 2015: Zaaldercross Clydesdale Aaron Coker
2 Blind Date at the Dairy Men A Christopher Bagg
5 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Ronald Kizziar
7 Blind Date at the Dairy Masters Men C 40+ Scott Goodrich
13 Blind Date at the Dairy Beginner Men Scott Rath
10 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Singlespeed Joshua Liberles
4 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Singlespeed Trevor Spahr
DNF Rapha Portland Trophy Cup Masters A 35+ Alex Accetta
1 Junior Cross Series @Corn Cross Singlespeed Brad Winn
1 Junior Cross Series @Corn Cross Clydesdale Patrick Palmer
17 GPRM 2015: Het Meer CX Masters 35+ A Ronald Kizziar
24 GPRM 2015: Het Meer CX Category B Scott Goodrich
1 GPRM 2015: Het Meer CX Clydesdale Aaron Coker
9 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Singlespeed Joshua Liberles
4 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Singlespeed Trevor Spahr
5 Rapha Portland Trophy Cup Singlespeed Joshua Liberles
19 GPRM 2015: DDCX Masters 35+ A Alex Accetta
16 Rapha Portland Trophy Cup Singlespeed Joshua Liberles
5 Rapha Portland Trophy Cup Singlespeed Trevor Spahr
4 Rapha Portland Trophy Cup Singlespeed Steven Beardsley
2 Rapha Portland Trophy Cup Singlespeed Trevor Spahr
DNF Rapha Portland Trophy Cup Men A Stephen Bedford
22 Rapha Portland Trophy Cup Masters A Jerry Inscoe
8 Monday PIR: August Series Standings Masters Men 4/5 Devin Bailly
27 Monday PIR: August Series Standings Masters Men 1/2/3 Scott Goodrich
22 Monday PIR: August Series Standings Masters Men 1/2/3 Stephen Bedford
11 Monday PIR: August Series Standings Masters Men 1/2/3 Christopher Bagg
8 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Stephen Bedford
5 Kruger's Kermesse Farm Crit Two-Person Co-ed Open Alex Accetta
4 Kruger's Kermesse Farm Crit Men A Stephen Bedford
10 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men A 35+ Alex Accetta
2 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men C 35+ Scott Goodrich
11 Fast Twitch Friday: August Series Standings Sprinter Steven Beardsley
8 Thursday Track Category 3/4 James Newman
2 River City Bicycles Tuesday PIR: Team Series Standings 1/2/3 Team
11 River City Bicycles Tuesday PIR: August Series Standings 1/2/3 Men Justin Rackley
1 River City Bicycles Tuesday PIR: August Series Standings 1/2/3 Men Stephen Bedford
47 River City Bicycles Tuesday PIR Men 1/2/3 Sean Thielen
9 River City Bicycles Tuesday PIR Men 1/2/3 James Randall
3 River City Bicycles Tuesday PIR Men 1/2/3 Stephen Bedford
17 River City Bicycles Tuesday PIR Men 3/4 Jerry Inscoe
6 Monday PIR: Series Standings Masters Men 4/5 Devin Bailly
24 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Scott Goodrich
11 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Christopher Bagg
26 Monday PIR Masters Men 1/2/3 David Rosen
62 Eugene Celebration: Combined Combined Joel Fletcher
14 Eugene Celebration: Combined Combined Carl Hoefer
4 Eugene Celebration: Combined Combined Galen Mittermann
18 Eugene Celebration: GC after stage 2 Men 1/2 Joel Fletcher
16 Eugene Celebration: GC after stage 2 Men 1/2 Carl Hoefer
3 Eugene Celebration: GC after stage 2 Men 1/2 Galen Mittermann
DNS Eugene Celebration Men 1/2 Daniel Lincoln
16 Eugene Celebration Men 1/2 Joel Fletcher
10 Eugene Celebration Men 1/2 Carl Hoefer
4 Eugene Celebration Men 1/2 Galen Mittermann
18 Eugene Celebration: Stage 3 Men 1/2 Carl Hoefer
17 Eugene Celebration: Stage 3 Men 1/2 Joel Fletcher
12 Eugene Celebration: Stage 3 Men 1/2 Galen Mittermann
19 Eugene Celebration Men 1/2 Joel Fletcher
16 Eugene Celebration Men 1/2 Carl Hoefer
14 Eugene Celebration Men 1/2 Daniel Lincoln
7 Eugene Celebration Men 1/2 Galen Mittermann
19 Eugene Celebration: GC after stage 1 Men 1/2 Joel Fletcher
16 Eugene Celebration: GC after stage 1 Men 1/2 Carl Hoefer
13 Eugene Celebration: GC after stage 1 Men 1/2 Daniel Lincoln
3 Eugene Celebration: GC after stage 1 Men 1/2 Galen Mittermann
8 OBRA Masters Track Masters 30-59 Points Race Scott Harman
16 Eugene Celebration: Combined Combined Carl Hoefer
12 Eugene Celebration: Combined Combined Joel Fletcher
5 Eugene Celebration: Combined Combined Daniel Lincoln
2 Eugene Celebration: Combined Combined Galen Mittermann
17 Eugene Celebration Men 1/2 Joel Fletcher
15 Eugene Celebration Men 1/2 Carl Hoefer
3 Eugene Celebration Men 1/2 Galen Mittermann
14 Eugene Celebration Men 1/2 Carl Hoefer
11 Eugene Celebration Men 1/2 Joel Fletcher
5 Eugene Celebration Men 1/2 Daniel Lincoln
2 Eugene Celebration Men 1/2 Galen Mittermann
8 Thursday Track Category 3/4 James Newman
47 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Sean Thielen
6 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Stephen Bedford
23 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Patrick Palmer
22 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Jared Inscoe
5 Monday PIR: August Series Standings Masters Men 4/5 Devin Bailly
21 Monday PIR: August Series Standings Masters Men 1/2/3 Scott Goodrich
10 Monday PIR: August Series Standings Masters Men 1/2/3 Christopher Bagg
10 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Scott Goodrich
14 Thursday Track Category 1/2/3 James Newman
DNF River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Steven Beardsley
DNF River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Ginsberg
47 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 James Randall
33 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Paul LaCava
11 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Justin Rackley
1 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Stephen Bedford
39 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Jerry Inscoe
7 Twilight Criterium Series: August Series Standings Men 1/2/3 Galen Mittermann
5 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Galen Mittermann
4 Monday PIR: August Series Standings Masters Men 4/5 Devin Bailly
9 Monday PIR: August Series Standings Masters Men 1/2/3 Christopher Bagg
9 Monday PIR: Team Series Standings Team
4 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Christopher Bagg
1 Monday PIR Masters Men 4/5 Devin Bailly
DNF Vancouver Criterium: OBRA Criterium Championships Senior Men Trevor Spahr
22 Vancouver Criterium: OBRA Criterium Championships Senior Men Joel Fletcher
18 Vancouver Criterium: OBRA Criterium Championships Senior Men Carl Hoefer
4 Vancouver Criterium: OBRA Criterium Championships Senior Men Stephen Bedford
1 Vancouver Criterium: OBRA Criterium Championships Senior Men Steven Beardsley
DNF Vancouver Criterium: OBRA Criterium Championships Men Category 3 James Randall
17 Vancouver Criterium: OBRA Criterium Championships Men Category 3 Sean Thielen
9 Vancouver Criterium: OBRA Criterium Championships Men Category 3 Justin Rackley
4 Vancouver Criterium: OBRA Criterium Championships Masters Men 30-39 Steven Beardsley
2 Vancouver Criterium: OBRA Criterium Championships Masters Men 30-39 Carl Hoefer
14 Vancouver Criterium: OBRA Criterium Championships Masters Men 40-49 Sean Thielen
10 Vancouver Criterium: OBRA Criterium Championships Masters Men 40-49 James Randall
4 Vancouver Criterium: OBRA Criterium Championships Masters Men 40-49 Aaron Coker
6 Vancouver Criterium: OBRA Criterium Championships Masters Men 50-59 Scott Harman
1 Fast Twitch Friday Sprint A Steven Beardsley
5 Thursday Track Category 1/2/3 Carl Hoefer
2 Thursday Track Category 1/2/3 Steven Beardsley
54 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Christopher Bagg
40 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Sean Thielen
38 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Ginsberg
6 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Justin Rackley
1 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Stephen Bedford
34 Monday PIR Masters Men 1/2/3 David Rosen
28 Monday PIR Masters Men 1/2/3 James Randall
20 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Scott Goodrich
8 Willamette Gran Fondo Men 40-49 Sean Thielen
2 Willamette Gran Fondo Men 40-49 Joshua Liberles
5 Willamette Gran Fondo Men 30-39 Galen Mittermann
18 Franz Bakery Crit Category 3 Justin Rackley
23 Franz Bakery Crit Category 1/2/3 Carl Hoefer
22 Franz Bakery Crit Category 1/2/3 Joel Fletcher
14 Franz Bakery Crit Category 1/2/3 Trevor Spahr
10 Franz Bakery Crit Category 1/2/3 Steven Beardsley
1 Franz Bakery Crit Category 1/2/3 Stephen Bedford
21 Franz Bakery Crit Masters 40+ Mark Ginsberg
14 Franz Bakery Crit Masters 40+ Aaron Coker
22 Fast Twitch Friday: July Series Standings Sprinter Devin Bailly
4 Thursday Track Category 1/2/3 Robin Wessel
3 Thursday Track Category 1/2/3 Carl Hoefer
7 River City Bicycles Tuesday PIR: July Series Standings 3/4 Men James Randall
3 River City Bicycles Tuesday PIR: July Series Standings 3/4 Men Justin Rackley
19 River City Bicycles Tuesday PIR: July Series Standings 1/2/3 Men Joshua Liberles
13 River City Bicycles Tuesday PIR: July Series Standings 1/2/3 Men Kent Ross
10 River City Bicycles Tuesday PIR: July Series Standings 1/2/3 Men Steven Beardsley
1 River City Bicycles Tuesday PIR: July Series Standings 1/2/3 Men Stephen Bedford
1 River City Bicycles Tuesday PIR: July Team Standings 1/2/3 Team
9 Twilight Criterium Series: July Series Standings Men 1/2/3 Galen Mittermann
3 Twilight Criterium Series: July Series Standings Men 1/2/3 Adam Oliver
DNF River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Jerry Inscoe
28 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 David Rosen
64 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Christopher Bagg
42 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Sean Thielen
23 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Justin Rackley
18 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Ginsberg
2 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Stephen Bedford
6 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Adam Oliver
4 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Galen Mittermann
5 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Ronald Kizziar
27 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Ronald Kizziar
7 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Robin Wessel
31 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Ryan McCracken
14 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Devin Bailly
2 Fast Twitch Friday Sprint B Devin Bailly
7 Thursday Track (Movie Night) Category 1/2/3 Robin Wessel
1 Thursday Track (Movie Night) Category 1/2/3 Steven Beardsley
1 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Adam Oliver
62 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Trevor Spahr
13 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Ginsberg
4 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Steven Beardsley
2 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Stephen Bedford
34 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Scott Goodrich
22 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Scott Rath
2 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Justin Rackley
25 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Ryan Jarrell
9 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Robin Wessel
3 Alpenrose Velodrome Challenge Men Team Sprints Steven Beardsley
13 Alpenrose Velodrome Challenge Men 10-Mile Scratch Race Carl Hoefer
3 Alpenrose Velodrome Challenge Men 10-Mile Scratch Race Kent Ross
1 Alpenrose Velodrome Challenge Men 10-Mile Scratch Race Steven Beardsley
DNF Alpenrose Velodrome Challenge Masters 10-Mile Scratch Race Scott Harman
5 Alpenrose Velodrome Challenge Masters Keirin Scott Harman
4 Alpenrose Velodrome Challenge Men 4K Pursuit Trevor Spahr
18 Alpenrose Velodrome Challenge Masters Omnium Scott Harman
15 Alpenrose Velodrome Challenge Men Omnium Trevor Spahr
5 Alpenrose Velodrome Challenge Men Omnium Kent Ross
3 Alpenrose Velodrome Challenge Men Omnium Steven Beardsley
DNF Alpenrose Velodrome Challenge Men Points Race Kent Ross
10 Alpenrose Velodrome Challenge Men Points Race Carl Hoefer
4 Alpenrose Velodrome Challenge Men Points Race Steven Beardsley
17 Alpenrose Velodrome Challenge Men Miss and Out Carl Hoefer
11 Alpenrose Velodrome Challenge Men Miss and Out Steven Beardsley
1 Alpenrose Velodrome Challenge Men Miss and Out Kent Ross
3 Alpenrose Velodrome Challenge Men Keirin Kent Ross
1 Alpenrose Velodrome Challenge Men Keirin Steven Beardsley
12 Thursday Track Category 1/2/3 Trevor Spahr
10 Thursday Track Category 1/2/3 Carl Hoefer
4 Thursday Track Category 1/2/3 Steven Beardsley
1 Thursday Track Category 1/2/3 Kent Ross
3 Thursday Track Category 3 Robin Wessel
9 Thursday Track Category 4 Ryan Jarrell
5 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Adam Oliver
49 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 1/2/3 Mark Ginsberg
41 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 1/2/3 Sean Thielen
6 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 1/2/3 Kent Ross
3 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 1/2/3 Stephen Bedford
43 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 3/4 David Rosen
19 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 3/4 Scott Rath
9 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 3/4 Jerry Inscoe
1 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 3/4 Justin Rackley
9 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Robin Wessel
2 OUCH: Combined Combined Daniel Lincoln
2 OUCH Men Category 1/2 Daniel Lincoln
6 OBRA Senior Track Championships (Sprints/Team Pursuits/Team Sprints) Category 4/5 Final Ryan Jarrell
12 Thursday Track Category 3/4 James Newman
8 Thursday Track Category 1/2/3 Robin Wessel
26 Mt. Tabor Series Senior Men Steven Beardsley
24 Mt. Tabor Series Senior Men Brad Winn
23 Mt. Tabor Series Senior Men Trevor Spahr
19 Mt. Tabor Series Senior Men Joshua Liberles
7 Mt. Tabor Series Senior Men Stephen Bedford
5 Mt. Tabor Series Senior Men Kent Ross
11 Mt. Tabor Series Men 5 Devin Bailly
5 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Adam Oliver
DNF River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Justin Rackley
33 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Jerry Inscoe
26 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Scott Rath
24 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 David Rosen
12 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Scott Goodrich
3 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 James Randall
DNF River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Steven Beardsley
33 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Ginsberg
15 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Robin Wessel
8 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Joshua Liberles
4 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Stephen Bedford
23 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Ryan Jarrell
19 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Sean Thielen
1 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Devin Bailly
17 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Robin Wessel
6 Alpenrose Six Day Category 1/2/3 Mark Ginsberg
3 Alpenrose Six Day Category A Carl Hoefer
1 Alpenrose Six Day Category A Trevor Spahr
1 Alpenrose Six Day Category A Steven Beardsley
3 Alpenrose Six Day Category A Trevor Spahr
3 Alpenrose Six Day Category A Steven Beardsley
1 Alpenrose Six Day Category A Carl Hoefer
3 Alpenrose Six Day: Overall after day 5 Category A Carl Hoefer
1 Alpenrose Six Day: Overall after day 5 Category A Trevor Spahr
1 Alpenrose Six Day: Overall after day 5 Category A Steven Beardsley
3 Alpenrose Six Day: Overall after day 4 Category A Madison Carl Hoefer
1 Alpenrose Six Day: Overall after day 4 Category A Madison Trevor Spahr
1 Alpenrose Six Day: Overall after day 4 Category A Madison Steven Beardsley
3 Alpenrose Six Day Category A Carl Hoefer
2 Alpenrose Six Day Category A Trevor Spahr
2 Alpenrose Six Day Category A Steven Beardsley
8 Mt. Tabor Series Senior Men Stephen Bedford
20 Mt. Tabor Series Men Category 3 Sean Thielen
20 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Ronald Kizziar
3 Alpenrose Six Day: Overall after day 3 Category A Madison Carl Hoefer
1 Alpenrose Six Day: Overall after day 3 Category A Madison Trevor Spahr
1 Alpenrose Six Day: Overall after day 3 Category A Madison Steven Beardsley
4 Alpenrose Six Day Category A Carl Hoefer
1 Alpenrose Six Day Category A Trevor Spahr
1 Alpenrose Six Day Category A Steven Beardsley
26 River City Bicycles Tuesday PIR: June Series Standings 3/4 Men Scott Rath
14 River City Bicycles Tuesday PIR: June Series Standings 3/4 Men James Randall
11 River City Bicycles Tuesday PIR: June Series Standings 3/4 Men Scott Harman
4 River City Bicycles Tuesday PIR: June Series Standings 3/4 Men Justin Rackley
3 River City Bicycles Tuesday PIR: June Series Standings 3/4 Men Ryan McCracken
20 River City Bicycles Tuesday PIR: June Series Standings 1/2/3 Men Trevor Spahr
19 River City Bicycles Tuesday PIR: June Series Standings 1/2/3 Men Christopher Bagg
14 River City Bicycles Tuesday PIR: June Series Standings 1/2/3 Men Joshua Liberles
13 River City Bicycles Tuesday PIR: June Series Standings 1/2/3 Men Kent Ross
3 River City Bicycles Tuesday PIR: June Series Standings 1/2/3 Men Stephen Bedford
2 River City Bicycles Tuesday PIR: June Series Standings 1/2/3 Men Steven Beardsley
2 River City Bicycles Tuesday PIR: June Team Standings Category 3/4
1 River City Bicycles Tuesday PIR: June Team Standings Category 1/2/3
DNF River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 1/2/3 Jonathan McCoy
25 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 1/2/3 Robin Wessel
12 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 1/2/3 Mark Ginsberg
4 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 1/2/3 Stephen Bedford
DNF River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 3/4 David Rosen
DNF River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 3/4 James Randall
DNF River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 3/4 Justin Rackley
42 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 3/4 Scott Rath
34 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 3/4 Craig Broberg
22 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 3/4 Sean Thielen
13 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 3/4 Scott Harman
3 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 3/4 Ryan McCracken
3 Alpenrose Six Day: Overall after day 2 Category A Madison Carl Hoefer
1 Alpenrose Six Day: Overall after day 2 Category A Madison Trevor Spahr
1 Alpenrose Six Day: Overall after day 2 Category A Madison Steven Beardsley
3 Alpenrose Six Day Category A Madison Carl Hoefer
1 Alpenrose Six Day Category A Madison Trevor Spahr
1 Alpenrose Six Day Category A Madison Steven Beardsley
3 Alpenrose Six Day Category A Carl Hoefer
1 Alpenrose Six Day Category A Trevor Spahr
1 Alpenrose Six Day Category A Steven Beardsley
21 Monday PIR: June Series Standings Masters Men 1/2/3 Mark Ginsberg
28 Monday PIR Masters Men 1/2/3 David Rosen
8 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Mark Ginsberg
4 Alpenrose Six Day Category A Madison Carl Hoefer
1 Alpenrose Six Day Category A Madison Trevor Spahr
1 Alpenrose Six Day Category A Madison Steven Beardsley
18 Baker City Cycling Classic Category 3 Men Sean Thielen
DNF Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Stephen Bedford
DNS Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Steven Beardsley
DNF Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Trevor Spahr
DNS Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Kent Ross
DNF Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Jonathan McCoy
29 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Joel Fletcher
28 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Galen Mittermann
21 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Joshua Liberles
6 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Daniel Lincoln
56 Baker City Cycling Classic: Criterium Pro/1/2 Men Jonathan McCoy
54 Baker City Cycling Classic: Criterium Pro/1/2 Men Kent Ross
39 Baker City Cycling Classic: Criterium Pro/1/2 Men Joel Fletcher
34 Baker City Cycling Classic: Criterium Pro/1/2 Men Trevor Spahr
33 Baker City Cycling Classic: Criterium Pro/1/2 Men Galen Mittermann
30 Baker City Cycling Classic: Criterium Pro/1/2 Men Daniel Lincoln
16 Baker City Cycling Classic: Criterium Pro/1/2 Men Joshua Liberles
10 Baker City Cycling Classic: Criterium Pro/1/2 Men Stephen Bedford
3 Baker City Cycling Classic: Criterium Pro/1/2 Men Steven Beardsley
161 Baker City Cycling Classic: Time Trial: Combined Combined Sean Thielen
187 Baker City Cycling Classic: Time Trial: Combined Combined Steven Beardsley
185 Baker City Cycling Classic: Time Trial: Combined Combined Stephen Bedford
181 Baker City Cycling Classic: Time Trial: Combined Combined Kent Ross
168 Baker City Cycling Classic: Time Trial: Combined Combined Jonathan McCoy
52 Baker City Cycling Classic: Time Trial: Combined Combined Joel Fletcher
45 Baker City Cycling Classic: Time Trial: Combined Combined Trevor Spahr
30 Baker City Cycling Classic: Time Trial: Combined Combined Joshua Liberles
22 Baker City Cycling Classic: Time Trial: Combined Combined Galen Mittermann
3 Baker City Cycling Classic: Time Trial: Combined Combined Daniel Lincoln
20 Baker City Cycling Classic: Criterium Category 3 Men Sean Thielen
26 Baker City Cycling Classic: Time Trial Category 3 Men Sean Thielen
56 Baker City Cycling Classic: Time Trial Pro/1/2 Men Steven Beardsley
55 Baker City Cycling Classic: Time Trial Pro/1/2 Men Stephen Bedford
54 Baker City Cycling Classic: Time Trial Pro/1/2 Men Kent Ross
52 Baker City Cycling Classic: Time Trial Pro/1/2 Men Jonathan McCoy
30 Baker City Cycling Classic: Time Trial Pro/1/2 Men Joel Fletcher
28 Baker City Cycling Classic: Time Trial Pro/1/2 Men Trevor Spahr
20 Baker City Cycling Classic: Time Trial Pro/1/2 Men Joshua Liberles
16 Baker City Cycling Classic: Time Trial Pro/1/2 Men Galen Mittermann
3 Baker City Cycling Classic: Time Trial Pro/1/2 Men Daniel Lincoln
37 Fast Twitch Friday: June Series Standings Sprinter James Newman
18 Baker City Cycling Classic Category 3 Men Sean Thielen
DNS Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men David Kuhns
DNF Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Stephen Bedford
DNS Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Steven Beardsley
DNF Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Trevor Spahr
DNS Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Kent Ross
DNF Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Adam Oliver
DNF Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Jonathan McCoy
34 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Joel Fletcher
20 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Joshua Liberles
17 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Galen Mittermann
5 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Daniel Lincoln
19 Baker City Cycling Classic Category 3 Men Sean Thielen
DNS Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men David Kuhns
DNF Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Adam Oliver
54 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Steven Beardsley
51 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Jonathan McCoy
45 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Joel Fletcher
32 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Trevor Spahr
29 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Kent Ross
28 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Joshua Liberles
27 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Stephen Bedford
14 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Galen Mittermann
8 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Daniel Lincoln
4 Thursday Track Category 1/2/3 Carl Hoefer
DNF Mt. Tabor Series Senior Men Kent Ross
DNF Mt. Tabor Series Senior Men Jonathan McCoy
22 Mt. Tabor Series Men Category 3 Sean Thielen
14 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Ronald Kizziar
48 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 1/2/3 Joel Fletcher
47 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 1/2/3 Carl Hoefer
14 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 1/2/3 Mark Ginsberg
12 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 1/2/3 Drew Russell
3 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 1/2/3 Stephen Bedford
1 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 1/2/3 Steven Beardsley
33 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 3/4 Scott Rath
17 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 3/4 James Randall
4 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 3/4 Scott Harman
3 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 3/4 Ryan McCracken
1 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 3/4 Justin Rackley
9 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Robin Wessel
28 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Mark Ginsberg
19 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Scott Goodrich
15 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Sean Thielen
10 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Mark Ginsberg
16 Rainier Road Race- OBRA Championship RR Category 3 Sean Thielen
32 Rainier Road Race- OBRA Championship RR Category 1/2 Joel Fletcher
31 Rainier Road Race- OBRA Championship RR Category 1/2 Galen Mittermann
30 Rainier Road Race- OBRA Championship RR Category 1/2 Carl Hoefer
27 Rainier Road Race- OBRA Championship RR Category 1/2 Joshua Liberles
14 Rainier Road Race- OBRA Championship RR Category 1/2 Stephen Bedford
8 Rainier Road Race- OBRA Championship RR Category 1/2 Kent Ross
10 Thursday Track Category 3 and Women James Newman
7 Thursday Track Senior Men Carl Hoefer
1 Thursday Track Senior Men Steven Beardsley
35 Mt. Tabor Series Senior Men Joel Fletcher
31 Mt. Tabor Series Senior Men Brad Winn
24 Mt. Tabor Series Senior Men Trevor Spahr
21 Mt. Tabor Series Senior Men Steven Beardsley
2 Mt. Tabor Series Senior Men Stephen Bedford
14 Mt. Tabor Series Masters 40+ Ronald Kizziar
DNF River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Stephen Bedford
34 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Sean Thielen
20 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Drew Russell
16 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Ginsberg
12 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Carl Hoefer
11 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Kent Ross
8 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Steven Beardsley
5 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Joshua Liberles
10 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Scott Harman
6 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Ryan McCracken
5 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 James Randall
14 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Mark Ginsberg
13 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Sean Thielen
22 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Robin Wessel
DNF High Desert Omnium - Overall Standings: Road Race Men Category 1/2 Joshua Liberles
29 High Desert Omnium - Overall Standings: Road Race Men Category 1/2 Galen Mittermann
28 High Desert Omnium - Overall Standings: Road Race Men Category 1/2 Christopher Bagg
20 High Desert Omnium - Overall Standings: Road Race Men Category 1/2 Adam Oliver
9 High Desert Omnium - Overall Standings: Road Race Men Category 1/2 Stephen Bedford
6 High Desert Omnium - Overall Standings: Road Race Men Category 1/2 Daniel Lincoln
5 High Desert Omnium - Overall Standings: Road Race Men Category 1/2 David Kuhns
4 High Desert Omnium - Overall Standings: Road Race Men Category 1/2 Carl Hoefer
26 High Desert Omnium - Overall Standings: Road Race Men Category 4/5 Scott Rath
7 Mountain Man Challenge Series: Skibowl 4hr Downhill Amateur 40+ Men David Rosen
4 Blue Ribbon Track Omnium Masters 35+ Scott Harman
27 High Desert Omnium - Overall Standings: Time Trial: Combined Combined Ryan McCracken
11 High Desert Omnium - Overall Standings: Time Trial: Combined Combined Carl Hoefer
6 High Desert Omnium - Overall Standings: Time Trial: Combined Combined Joshua Liberles
5 High Desert Omnium - Overall Standings: Time Trial: Combined Combined Adam Oliver
4 High Desert Omnium - Overall Standings: Time Trial: Combined Combined Daniel Lincoln
9 High Desert Omnium - Overall Standings Men Category 3 Ryan McCracken
13 High Desert Omnium - Overall Standings Men Category 1/2 Adam Oliver
12 High Desert Omnium - Overall Standings Men Category 1/2 David Kuhns
10 High Desert Omnium - Overall Standings Men Category 1/2 Carl Hoefer
9 High Desert Omnium - Overall Standings Men Category 1/2 Daniel Lincoln
14 High Desert Omnium - Overall Standings: Criterium Men 1/2 Adam Oliver
13 High Desert Omnium - Overall Standings: Criterium Men 1/2 Carl Hoefer
11 High Desert Omnium - Overall Standings: Criterium Men 1/2 Joshua Liberles
5 High Desert Omnium - Overall Standings: Criterium Men 1/2 Daniel Lincoln
14 High Desert Omnium - Overall Standings: Criterium Men 3 Ryan McCracken
21 High Desert Omnium - Overall Standings: Criterium Men 4/5 Scott Rath
4 High Desert Omnium - Overall Standings: Time Trial Men 3 Ryan McCracken
9 High Desert Omnium - Overall Standings: Time Trial Men 1/2 Carl Hoefer
6 High Desert Omnium - Overall Standings: Time Trial Men 1/2 Joshua Liberles
5 High Desert Omnium - Overall Standings: Time Trial Men 1/2 Adam Oliver
4 High Desert Omnium - Overall Standings: Time Trial Men 1/2 Daniel Lincoln
5 Alpenrose Heartbreaker: Championship Points Race Men Keirin Steven Beardsley
2 Alpenrose Heartbreaker: Championship Points Race Men Keirin Kent Ross
1 Alpenrose Heartbreaker: Championship Points Race Madison Kent Ross
1 Alpenrose Heartbreaker: Championship Points Race Madison Steven Beardsley
DNF Alpenrose Heartbreaker: Championship Points Race Masters 35+ Scott Harman
3 Alpenrose Heartbreaker: Championship Points Race Masters 50+ Scott Harman
DNF Alpenrose Heartbreaker: Championship Points Race Senior Men Points Race Steven Beardsley
3 Alpenrose Heartbreaker: Championship Points Race Senior Men Points Race Trevor Spahr
2 Alpenrose Heartbreaker: Championship Points Race Senior Men Points Race Kent Ross
3 Fast Twitch Friday Sprint E James Newman
13 Thursday Track Category 1/2/3 Trevor Spahr
2 Thursday Track Category 1/2/3 Steven Beardsley
1 Thursday Track Category 1/2/3 Kent Ross
36 Mt. Tabor Series Senior Men Steven Beardsley
24 Mt. Tabor Series Senior Men Trevor Spahr
23 Mt. Tabor Series Senior Men Jonathan McCoy
18 Mt. Tabor Series Senior Men Carl Hoefer
10 Mt. Tabor Series Senior Men Daniel Lincoln
5 Mt. Tabor Series Senior Men Kent Ross
3 Mt. Tabor Series Senior Men Stephen Bedford
66 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Jonathan McCoy
46 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Christopher Bagg
31 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Sean Thielen
13 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Joshua Liberles
7 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Trevor Spahr
2 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Steven Beardsley
9 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Scott Rath
2 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Justin Rackley
39 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Mark Ginsberg
19 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Sean Thielen
19 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Robin Wessel
25 Hammer Velo Criterium Senior Men Robin Wessel
9 Hammer Velo Criterium Senior Men Aaron Coker
37 Hammer Velo Criterium Category 3 Men Ryan McCracken
15 Hammer Velo Criterium Category 3 Men James Randall
7 Hammer Velo Criterium Masters Men 50+ Craig Broberg
2 Hammer Velo Criterium Masters Men 50+ Scott Harman
21 Hammer Velo Criterium Masters Men 40+ Scott Goodrich
2 Hammer Velo Criterium Masters Men 40+ James Randall
4 Thursday Track Category 1/2/3 Steven Beardsley
22 Mt. Tabor Series Senior Men Jonathan McCoy
19 Mt. Tabor Series Senior Men Stephen Bedford
5 Mt. Tabor Series Senior Men Kent Ross
4 Mt. Tabor Series Senior Men Steven Beardsley
2 Mt. Tabor Series Senior Men Daniel Lincoln
19 Mt. Tabor Series Men Category 3 Sean Thielen
7 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 1/2/3 Christopher Bagg
5 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 1/2/3 Kent Ross
2 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 1/2/3 Stephen Bedford
DNF River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 3/4 Scott Rath
1 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 3/4 Ryan McCracken
14 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Robin Wessel
5 Oregon Gran Fondo Men 40-49 Joshua Liberles
2 Oregon Gran Fondo Men 30-39 Christopher Bagg
1 Oregon Gran Fondo Men 30-39 Galen Mittermann
7 PDW Omnium Men Category 5 Ryan Jarrell
1 OBRA Team Time Trial: Combined Combined Daniel Lincoln
1 OBRA Team Time Trial: Combined Combined Christopher Bagg
1 OBRA Team Time Trial: Combined Combined Joshua Liberles
1 OBRA Team Time Trial: Combined Combined Carl Hoefer
1 OBRA Team Time Trial Senior Men Daniel Lincoln
1 OBRA Team Time Trial Senior Men Christopher Bagg
1 OBRA Team Time Trial Senior Men Joshua Liberles
1 OBRA Team Time Trial Senior Men Carl Hoefer
6 Thursday Track: May Series Standings Men 1/2/3 Steven Beardsley
5 Thursday Track: May Series Standings Men 1/2/3 Trevor Spahr
9 Thursday Track Men 1/2/3 Robin Wessel
1 Thursday Track Men 1/2/3 Steven Beardsley
13 River City Bicycles Tuesday PIR: May Series Standings 3/4 Men Scott Rath
3 River City Bicycles Tuesday PIR: May Series Standings 3/4 Men Justin Rackley
19 River City Bicycles Tuesday PIR: May Series Standings 1/2/3 Men Joel Fletcher
17 River City Bicycles Tuesday PIR: May Series Standings 1/2/3 Men Daniel Lincoln
13 River City Bicycles Tuesday PIR: May Series Standings 1/2/3 Men Joshua Liberles
10 River City Bicycles Tuesday PIR: May Series Standings 1/2/3 Men Stephen Bedford
9 River City Bicycles Tuesday PIR: May Series Standings 1/2/3 Men Steven Beardsley
1 River City Bicycles Tuesday PIR: May Series Standings 1/2/3 Men Kent Ross
1 River City Bicycles Tuesday PIR: May Team Standings Team
DNF River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Scott Rath
1 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Justin Rackley
81 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Trevor Spahr
75 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Daniel Lincoln
68 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Scott Goodrich
39 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Ryan McCracken
37 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Carl Hoefer
25 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Cort Buchholz
11 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Stephen Bedford
8 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Joel Fletcher
4 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Steven Beardsley
2 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Kent Ross
9 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Robin Wessel
2 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Steven Beardsley
1 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Joshua Liberles
22 Monday PIR: May Series Standings Masters Men 1/2/3 Robin Wessel
13 Monday PIR: May Series Standings Masters Men 1/2/3 Sean Thielen
9 Monday PIR: May Series Standings Masters Men 1/2/3 Christopher Bagg
2 Monday PIR: May Series Standings Masters Men 1/2/3 Steven Beardsley
1 Monday PIR: May Series Standings Masters Men 1/2/3 Joshua Liberles
17 Sister's Stampede XC Sport Men 40-49 Ronald Kizziar
20 Sister's Stampede XC Expert Men 45+ Robin Wessel
8 Hutch's Twilight TT Eddy Championship: Combined Combined Galen Mittermann
7 Hutch's Twilight TT Eddy Championship: Combined Combined Adam Oliver
3 Hutch's Twilight TT Eddy Championship Eddy Senior Men Galen Mittermann
2 Hutch's Twilight TT Eddy Championship Eddy Senior Men Adam Oliver
4 Bend Don't Brake Masters Men 50+ Craig Broberg
11 Bend Don't Brake Men Category 3 Sean Thielen
10 Bend Don't Brake Men Category 3 Ryan McCracken
DNF Bend Don't Brake Men 1/2 Galen Mittermann
9 Bend Don't Brake Men 1/2 Joshua Liberles
6 Bend Don't Brake Men 1/2 Stephen Bedford
62 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Carl Hoefer
48 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Sean Thielen
35 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Scott Harman
34 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Drew Russell
27 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Daniel Lincoln
26 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Craig Broberg
25 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Ryan McCracken
18 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Joel Fletcher
17 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Ginsberg
12 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Joshua Liberles
1 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Kent Ross
37 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Scott Rath
24 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Scott Goodrich
11 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 James Randall
1 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Justin Rackley
13 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Sean Thielen
8 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Christopher Bagg
2 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Steven Beardsley
1 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Joshua Liberles
37 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Brad Winn
19 Monday PIR Masters Men 1/2/3 James Randall
6 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Sean Thielen
1 Thursday Track Men 1/2/3 3K Trevor Spahr
DNF River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Ginsberg
25 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Carl Hoefer
23 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Steven Beardsley
21 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Sean Thielen
10 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Stephen Bedford
4 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Joshua Liberles
2 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Kent Ross
5 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Scott Rath
5 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Christopher Bagg
2 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Steven Beardsley
1 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Joshua Liberles
3 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Steven Beardsley
2 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Christopher Bagg
1 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Joshua Liberles
4 Track DAZE Men Keirin Mark Ginsberg
14 Track DAZE Senior Men Mark Ginsberg
4 Track DAZE Senior Men Trevor Spahr
2 Track DAZE Senior Men Kent Ross
5 Track DAZE Masters Men Mark Ginsberg
18 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Scott Rath
14 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Robert Umberhandt
DNF River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Ginsberg
DNF River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Joshua Liberles
52 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Carl Hoefer
28 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Drew Russell
11 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Kent Ross
8 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Daniel Lincoln
4 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Steven Beardsley
3 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Stephen Bedford
65 Monday PIR Special Try Bike Racing Day Masters Men 1/2/3 Brad Winn
46 Monday PIR Special Try Bike Racing Day Masters Men 1/2/3 Craig Broberg
44 Monday PIR Special Try Bike Racing Day Masters Men 1/2/3 Carl Hoefer
40 Monday PIR Special Try Bike Racing Day Masters Men 1/2/3 James Randall
38 Monday PIR Special Try Bike Racing Day Masters Men 1/2/3 Ryan McCracken
20 Monday PIR Special Try Bike Racing Day Masters Men 1/2/3 Scott Harman
3 Monday PIR Special Try Bike Racing Day Masters Men 1/2/3 Steven Beardsley
1 Monday PIR Special Try Bike Racing Day Masters Men 1/2/3 Joshua Liberles
9 Montinore Road Race pb Team Oregon Masters Men 4/5 40+ Devin Bailly
3 Montinore Road Race pb Team Oregon Masters Men 4/5 40+ Ronald Kizziar
31 Montinore Road Race pb Team Oregon Men 1/2 Jonathan McCoy
29 Montinore Road Race pb Team Oregon Men 1/2 Carl Hoefer
22 Montinore Road Race pb Team Oregon Men 1/2 Stephen Bedford
18 Montinore Road Race pb Team Oregon Men 1/2 David Kuhns
7 Montinore Road Race pb Team Oregon Men 1/2 Joshua Liberles
4 Montinore Road Race pb Team Oregon Men 1/2 Daniel Lincoln
2 River City Bicycles Tuesday PIR: April Team Standings Category 1/2/3
9 River City Bicycles Tuesday PIR: April Series Standings Category 3/4 Justin Rackley
9 River City Bicycles Tuesday PIR: April Series Standings Category 1/2/3 Jonathan McCoy
8 River City Bicycles Tuesday PIR: April Series Standings Category 1/2/3 Christopher Bagg
7 River City Bicycles Tuesday PIR: April Series Standings Category 1/2/3 Steven Beardsley
11 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Ginsberg
5 Monday PIR: April Series Standings Masters Men 4/5 Scott Rath
15 Monday PIR: April Series Standings Masters Men 1/2/3 Ryan McCracken
13 Monday PIR: April Series Standings Masters Men 1/2/3 Stephen Bedford
10 Monday PIR: April Series Standings Masters Men 1/2/3 Joshua Liberles
1 Monday PIR: April Series Standings Masters Men 1/2/3 Steven Beardsley
68 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Robin Wessel
64 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Carl Hoefer
55 Monday PIR Masters Men 1/2/3 David Rosen
50 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Trevor Spahr
48 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Ryan McCracken
45 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Daniel Lincoln
30 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Drew Russell
26 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Scott Harman
7 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Stephen Bedford
5 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Joshua Liberles
1 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Steven Beardsley
18 Bear Springs - XC Sport (Category 2) Men 40-49 David Rosen
46 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Drew Russell
40 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Ginsberg
29 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Joel Fletcher
3 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Jonathan McCoy
2 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Steven Beardsley
3 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Justin Rackley
59 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Trevor Spahr
58 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Scott Harman
36 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Mark Ginsberg
30 Monday PIR Masters Men 1/2/3 David Rosen
22 Monday PIR Masters Men 1/2/3 James Randall
9 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Ryan McCracken
1 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Steven Beardsley
3 Monday PIR Masters Men 4/5 Scott Rath
12 Barton Park Circuit Race Men 4/5 Justin Rackley
11 Barton Park Circuit Race Masters Men 3/4/5 40+ Jonathan Puskas
19 Barton Park Circuit Race Men 3 Daniel Lincoln
8 Barton Park Circuit Race Men 3 Sean Thielen
9 Barton Park Circuit Race Men 1/2 Brad Winn
7 Barton Park Circuit Race Men 1/2 David Kuhns
5 Barton Park Circuit Race Men 1/2 Daniel Lincoln
3 Barton Park Circuit Race Men 1/2 Galen Mittermann
1 As The Raven Flies: Combined Combined Carl Hoefer
3 As The Raven Flies: Combined Combined Carl Hoefer
1 As The Raven Flies Masters Men 30-39 Carl Hoefer
1 As The Raven Flies Senior Men Pro/1/2 Carl Hoefer
DNF River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Scott Goodrich
DNF River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Robert Umberhandt
24 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Jonathan McCoy
20 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Carl Hoefer
3 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Christopher Bagg
30 King's Valley Road Race presented by Hop Valley Brewing Co. Pro/1/2 Joel Fletcher
29 King's Valley Road Race presented by Hop Valley Brewing Co. Pro/1/2 Galen Mittermann
28 King's Valley Road Race presented by Hop Valley Brewing Co. Pro/1/2 Carl Hoefer
25 King's Valley Road Race presented by Hop Valley Brewing Co. Pro/1/2 Daniel Lincoln
16 King's Valley Road Race presented by Hop Valley Brewing Co. Pro/1/2 Joshua Liberles
4 King's Valley Road Race presented by Hop Valley Brewing Co. Pro/1/2 Kent Ross
19 King's Valley Road Race presented by Hop Valley Brewing Co. Masters Men 50+ Craig Broberg
32 King's Valley Road Race presented by Hop Valley Brewing Co. Men 3/4/5 Sean Thielen
DNF Gorge Roubaix Men Category 1/2 Carl Hoefer
33 Gorge Roubaix Men Category 1/2 Brad Winn
30 Gorge Roubaix Men Category 1/2 Jonathan McCoy
27 Gorge Roubaix Men Category 1/2 Joe Fletcher
25 Gorge Roubaix Men Category 1/2 Daniel Lincoln
10 Gorge Roubaix Men Category 1/2 Stephen Bedford
5 Gorge Roubaix Men Category 1/2 Joshua Liberles
3 Gorge Roubaix Men Category 1/2 Kent Ross
1 Gorge Roubaix Men Category 1/2 Adam Oliver
39 Gorge Roubaix Men Category 3/4 Ronald Kizziar
30 Gorge Roubaix Men Category 3/4 Sean Thielen
DNF Gorge Roubaix Men Category 1/2 Daniel Lincoln
DNF Gorge Roubaix Men Category 1/2 Galen Mittermann
37 Gorge Roubaix Men Category 1/2 Joe Fletcher
34 Gorge Roubaix Men Category 1/2 Adam Oliver
25 Gorge Roubaix Men Category 1/2 Jonathan McCoy
24 Gorge Roubaix Men Category 1/2 Kent Ross
21 Gorge Roubaix Men Category 1/2 Carl Hoefer
18 Gorge Roubaix Men Category 1/2 Stephen Bedford
15 Gorge Roubaix Men Category 1/2 Joshua Liberles
DNF Gorge Roubaix Men Category 3/4 David Rosen
DNF Gorge Roubaix Men Category 3/4 James Randall
67 Gorge Roubaix Men Category 3/4 Ryan McCracken
65 Gorge Roubaix Men Category 3/4 Scott Rath
57 Gorge Roubaix Men Category 3/4 Justin Rackley
31 Gorge Roubaix Men Category 3/4 Sean Thielen
9 Cherry Pie Masters Men 50+ Craig Broberg
12 Cherry Pie Masters Men 40+ Jonathan Puskas
17 Cherry Pie Men 3 Sean Thielen
31 Cherry Pie Men 1/2 Steven Beardsley
18 Cherry Pie Men 1/2 Galen Mittermann
12 Cherry Pie Men 1/2 Trevor Spahr
11 Cherry Pie Men 1/2 Carl Hoefer
7 Cherry Pie Men 1/2 Adam Oliver
2 Cherry Pie Men 1/2 Joshua Liberles
5 Dirty Circles 3: Hot Spots Men 1/2/3 Joshua Liberles
2 Dirty Circles 3: Hot Spots Masters Men 1/2/3 Joshua Liberles
DNF Dirty Circles 3 Men 1/2/3 Sean Thielen
4 Dirty Circles 3 Men 1/2/3 Joshua Liberles
11 Dirty Circles 3 Masters Men 1/2/3 Drew Russell
8 Dirty Circles 3 Masters Men 1/2/3 Sean Thielen
1 Dirty Circles 3 Masters Men 1/2/3 Joshua Liberles
1 Dirty Circles 2: Hot Spots Masters Men 1/2/3 Galen Mittermann
27 Dirty Circles Men 1/2/3 Steven Beardsley
25 Dirty Circles Men 1/2/3 Kent Ross
4 Dirty Circles Men 1/2/3 Joshua Liberles
19 Dirty Circles Masters Men 50+ Scott Harman
16 Dirty Circles Masters Men 3/4 Patrick Palmer
9 Dirty Circles Masters Men 3/4 Ryan McCracken
31 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Carl Hoefer
23 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Galen Mittermann
23 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Mark Ginsberg
21 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Drew Russell
20 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Robin Wessel
16 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Sean Thielen
2 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Joshua Liberles
57 Dirty Circles 1 Men 1/2/3 Stephen Bedford
54 Dirty Circles 1 Men 1/2/3 Trevor Spahr
53 Dirty Circles 1 Men 1/2/3 Carl Hoefer
20 Dirty Circles 1 Men 1/2/3 Steven Beardsley
18 Dirty Circles 1 Men 1/2/3 Kent Ross
16 Dirty Circles 1 Masters Men 50+ Scott Harman
11 Dirty Circles 1 Masters Men 3/4 Patrick Palmer
4 Dirty Circles 1 Masters Men 3/4 Ryan McCracken
34 Dirty Circles 1 Masters Men 1/2/3 Ryan Jarrell
31 Dirty Circles 1 Masters Men 1/2/3 Scott Goodrich
20 Dirty Circles 1 Masters Men 1/2/3 Carl Hoefer
14 Dirty Circles 1 Masters Men 1/2/3 Mark Ginsberg
10 Dirty Circles 1 Masters Men 1/2/3 Robin Wessel
9 Echo Red to Red XC Category 2 Men 50-59 Terry Keele
26 Echo Red to Red XC Category 2 Men 40-49 David Rosen
46 Jack Frost TT: Combined Combined Ryan McCracken
26 Jack Frost TT: Combined Combined Seth Hosmer
23 Jack Frost TT: Combined Combined Daniel Lincoln
6 Jack Frost TT: Combined Combined Carl Hoefer
5 Jack Frost TT: Combined Combined Joshua Liberles
2 Jack Frost TT: Combined Combined Trevor Spahr
3 Jack Frost TT: Combined Combined Carl Hoefer
4 Jack Frost TT Men 3 Ryan McCracken
12 Jack Frost TT Men 1/2 Seth Hosmer
10 Jack Frost TT Men 1/2 Daniel Lincoln
5 Jack Frost TT Men 1/2 Carl Hoefer
4 Jack Frost TT Men 1/2 Joshua Liberles
2 Jack Frost TT Men 1/2 Trevor Spahr
1 Jack Frost TT Masters Men 30-39 Carl Hoefer