Mountain View Cycles/Subway

Event Category Name
41 USGP of Cyclocross Singlespeed Eric Sletmoe
1 USGP of Cyclocross Junior Women 15-16 Taylor Tyynismaa
2 USGP of Cyclocross Junior Men 10-14 Zachary Mikkelson
1 USGP of Cyclocross Master Women Julie Swearingen
11 USGP of Cyclocross Junior Men 10-14 Rubin Field
3 USGP of Cyclocross Junior Men 10-14 Zachary Mikkelson
15 USGP of Cyclocross Cat B Women Emily O'Connell
1 USGP of Cyclocross Master Women Julie Swearingen
41 USGP of Cyclocross Singlespeed Eric Sletmoe
2 Fresh Air Crossaflixion Cup Men 50+ Gregg Leion
2 Fresh Air Crossaflixion Cup Women B Taylor Tyynismaa
37 Kruger's Crossing CCX Masters 35+ B Tony Dirks
9 Kruger's Crossing CCX Masters 35+ B Thomas Cody
46 Kruger's Crossing CCX Singlespeed Karl Mikkelson
41 Kruger's Crossing CCX Singlespeed Eric Sletmoe
5 Kruger's Crossing CCX Masters 50+ Gregg Leion
38 Kruger's Crossing CCX Masters 35+ B Eric Moody
5 Kruger's Crossing CCX Masters 35+ B Karl Mikkelson
6 Kruger's Crossing CCX Junior Men Zachary Mikkelson
39 Kruger's Crossing CCX Masters 35+ C Eric Moody
8 Kruger's Crossing CCX Masters 35+ A Wes Swearingen
16 Kruger's Crossing CCX Clydesdale Mark Frost
1 Kruger's Crossing CCX Junior Women Amalia Sletmoe
7 Kruger's Crossing CCX Women A Julie Swearingen
2 Psycho Cross Pseries Junior Men 10-12 Rubin Field
44 Cross Crusade Singlespeed Karl Mikkelson
4 Cross Crusade Masters 35+ A Tre Hendricks
18 Cross Crusade Masters Women 35+ B Jennifer Donnelly
12 Cross Crusade Masters Women 35+ B Erin O'Connell
8 Cross Crusade Masters Women 35+ A jennifer wardell
1 Cross Crusade Masters Women 35+ A Julie Swearingen
1 Cross Crusade Junior Women Taylor Tyynismaa
62 Cross Crusade Singlespeed Eric Sletmoe
29 Cross Crusade Clydesdale Tom Iverson
17 Cross Crusade Clydesdale Andrew Hayes
21 Cross Crusade Masters 50+ Gregg Leion
16 Cross Crusade Masters 35+ B Karl Mikkelson
10 Cross Crusade Masters 35+ B Thomas Cody
22 Cross Crusade Junior Men Rubin Field
16 Cross Crusade Junior Men Zachary Mikkelson
22 Cross Crusade Masters 35+ C Eric Moody
66 Cross Crusade Category C Adam Holt
34 Cross Crusade Singlespeed Wes Swearingen
DNS Fresh Air Crossaflixion Cup Men 50+ Gregg Leion
212 SSCXWC Men SSCXWC Wes Swearingen
35 Cross Crusade Singlespeed Wes Swearingen
1 Cross Crusade Junior Women Taylor Tyynismaa
42 Cross Crusade Beginner Women Stephanie Hendricks
4 Cross Crusade Masters Women 35+ A Julie Swearingen
9 Cross Crusade Masters Women 35+ A jennifer wardell
20 Cross Crusade Masters Women 35+ B Jennifer Donnelly
3 Cross Crusade Masters 35+ A Tre Hendricks
34 Cross Crusade Masters 35+ A Christopher Van Tilburg
103 SSCXWC Men SSCXWC Eric Sletmoe
57 SSCXWC Men SSCXWC Karl Mikkelson
23 Cross Crusade Junior Men Rubin Field
27 Cross Crusade Masters 50+ Gregg Leion
85 Cross Crusade Masters 35+ B Eric Sletmoe
25 Cross Crusade Masters 35+ B Thomas Cody
2 Cross Crusade Masters 35+ B Karl Mikkelson
150 Cross Crusade Masters 35+ C Kerr
18 Cross Crusade Clydesdale Andrew Hayes
33 Cross Crusade Clydesdale Mark Frost
35 Cross Crusade Clydesdale Tom Iverson
41 Cross Crusade Masters 35+ C Eric Moody
DNF Cross Crusade Clydesdale Tom Scully
5 OBRA Cross Championships/Willamette Valley Cross Series Men Master C Tony Dirks
4 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Series SR Men B Adam Holt
24 Cross Crusade Masters 50+ Edward Tyynismaa
14 Cross Crusade Junior Men Zachary Mikkelson
19 Cross Crusade Junior Men Rubin Field
DNF Cross Crusade Beginner Men CCX Jennifer Mikkelson
19 Cross Crusade Masters 35+ B Karl Mikkelson
17 Cross Crusade Masters 50+ Gregg Leion
15 Cross Crusade Clydesdale Andrew Hayes
DNF Cross Crusade Beginner Men CCX Carol Mikkelson
14 Cross Crusade Masters 35+ A Tre Hendricks
21 Cross Crusade Masters 35+ A Christopher Van Tilburg
57 Cross Crusade Singlespeed Karl Mikkelson
1 Cross Crusade Junior Women Taylor Tyynismaa
16 Cross Crusade Beginner Women Stephanie Hendricks
1 Cross Crusade Masters Women 35+ A Julie Swearingen
1 Cross Crusade Masters Women 35+ B jennifer wardell
19 Cross Crusade Masters Women 35+ B Jennifer Donnelly
28 Cross Crusade Singlespeed Wes Swearingen
1 Cross Crusade Junior Women Taylor Tyynismaa
15 Cross Crusade Beginner Women Stephanie Hendricks
21 Cross Crusade Clydesdale Andrew Hayes
34 Cross Crusade Masters 35+ C Tony Dirks
31 Cross Crusade Masters 35+ B Karl Mikkelson
12 Cross Crusade Masters 50+ Gregg Leion
23 Cross Crusade Masters 50+ Edward Tyynismaa
8 Cross Crusade Junior Men Zachary Mikkelson
15 Cross Crusade Junior Men Rubin Field
35 Cross Crusade Singlespeed Wes Swearingen
6 Cross Crusade Masters Women 35+ A Julie Swearingen
6 Cross Crusade Junior Women Amalia Sletmoe
57 Cross Crusade Singlespeed Eric Sletmoe
60 Cross Crusade Singlespeed Karl Mikkelson
1 Cross Crusade Junior Women Taylor Tyynismaa
25 Cross Crusade Singlespeed Wes Swearingen
34 Cross Crusade Beginner Women Stephanie Hendricks
1 Cross Crusade Masters Women 35+ A Julie Swearingen
3 Cross Crusade Masters Women 34+ B jennifer wardell
25 Cross Crusade Masters 35+ A Tre Hendricks
32 Cross Crusade Masters 50+ Edward Tyynismaa
22 Cross Crusade Masters 50+ Gregg Leion
114 Cross Crusade Masters 35+ B Tom Scully
15 Cross Crusade Masters 35+ B Karl Mikkelson
28 Cross Crusade Junior Men Rubin Field
10 Cross Crusade Junior Men Zachary Mikkelson
32 Cross Crusade Masters 35+ C Eric Moody
37 Cross Crusade Clydesdale Tom Iverson
27 Cross Crusade Clydesdale Mark Frost
20 Cross Crusade Clydesdale Andrew Hayes
12 Cross Crusade Clydesdale Tom Scully
3 Cross Crusade Masters Women 35+ B jennifer wardell
1 Willamette Valley Cross Series Men Master C Tony Dirks
10 Willamette Valley Cross Series: Series Standings Men Master C Bartholomew Martin
1 Willamette Valley Cross Series: Series Standings Men Master C Tony Dirks
13 Cross Crusade Masters 35+ B Karl Mikkelson
2 Cross Crusade Masters Women 35+ A Julie Swearingen
4 Cross Crusade Junior Women Taylor Tyynismaa
53 Cross Crusade Singlespeed Eric Sletmoe
19 Cross Crusade Masters 50+ Gregg Leion
16 Cross Crusade Masters 35+ B Christopher Van Tilburg
2 Cross Crusade Masters Women 35+ B jennifer wardell
17 Cross Crusade Junior Men Rubin Field
17 Cross Crusade Clydesdale Tom Scully
47 Cross Crusade Masters 35+ C Tony Dirks
28 Cross Crusade Masters 35+ C Robert Dobrey
18 Cross Crusade Masters 35+ C Eric Moody
83 Cross Crusade Category C Adam Holt
32 Cross Crusade Masters 35+ A Wes Swearingen
12 Cross Crusade Clydesdale Andrew Hayes
16 Cross Crusade Junior Men Zachary Mikkelson
7 Blind Date at the Dairy Junior Men Rubin Field
1 Cross Crusade Junior Women Taylor Tyynismaa
56 Cross Crusade Masters 35+ B Eric Sletmoe
24 Cross Crusade Junior Men Zachary Mikkelson
19 Cross Crusade Junior Men Rubin Field
59 Cross Crusade Masters 35+ C Robert Dobrey
36 Cross Crusade Masters 35+ C Eric Moody
20 Cross Crusade Masters 35+ C Tony Dirks
7 Cross Crusade Category C Colton Swearingen
15 Cross Crusade Clydesdale Andrew Hayes
1 Cross Crusade Masters Women 35+ A Julie Swearingen
23 Cross Crusade Clydesdale Mark Frost
17 Cross Crusade Masters 50+ Gregg Leion
64 Cross Crusade Masters 35+ B Karl Mikkelson
33 Cross Crusade Category B Wes Swearingen
5 Cross Crusade Masters Women 35+ B jennifer wardell
9 Blind Date at the Dairy Junior Men Rubin Field
16 Cross Crusade Junior Men Zachary Mikkelson
5 Cross Crusade Masters Women 35+ B jennifer wardell
94 Cross Crusade Singlespeed Matthew Monbouquette
DNF Cross Crusade Masters 35+ B Eric Sletmoe
114 Cross Crusade Masters 35+ B Tom Scully
44 Cross Crusade Masters 35+ B Karl Mikkelson
15 Cross Crusade Masters 35+ B Thomas Cody
1 Cross Crusade Masters 35+ B Wes Swearingen
31 Cross Crusade Junior Men Rubin Field
1 Cross Crusade Masters Women 35+ A Julie Swearingen
38 Cross Crusade Clydesdale Tom Iverson
23 Cross Crusade Clydesdale Andrew Hayes
15 Cross Crusade Clydesdale Tom Scully
45 Cross Crusade Category C Adam Holt
8 Cross Crusade Category C Colton Swearingen
6 Cross Crusade Junior Women Amalia Sletmoe
44 Cross Crusade Masters 35+ C Eric Moody
22 Cross Crusade Masters 35+ C Tony Dirks
DNF Cross Crusade Singlespeed Patrick Hughes
33 Cross Crusade Masters 35+ A Tre Hendricks
1 Cross Crusade Junior Women Taylor Tyynismaa
13 Willamette Valley Cross Series Men Master C Bartholomew Martin
2 Willamette Valley Cross Series Master C Men Tony Dirks
6 Willamette Valley Cross Series Master C Men Bartholomew Martin
14 Willamette Valley Cross Series Master C Men Andrew Hayes
1 Willamette Valley Cross Series Men Master C Tony Dirks
8 Blind Date at the Dairy Junior Men Rubin Field
DNF Battle at Barlow Master C Robert Dobrey
1 Battle at Barlow Women Masters A Julie Swearingen
46 Battle at Barlow Men B Colton Swearingen
4 Battle at Barlow Master B Karl Mikkelson
9 Battle at Barlow Junior Men Rubin Field
5 Battle at Barlow Master 50+ Brian Towey
84 Battle at Barlow Master C Eric Moody
11 Battle at Barlow Master C Gregg Leion
5 Battle at Barlow Master C Tony Dirks
17 Battle at Barlow Clydesdale Mark Frost
4 Battle at Barlow Juniors Zachary Mikkelson
12 Battle at Barlow Junior Men Zachary Mikkelson
7 Battle at Barlow Master B Wes Swearingen
6 Blind Date at the Dairy Junior Men Rubin Field
5 Blind Date at the Dairy Junior Men Rubin Field
DNF Hood River Double Cross Master Men B Eric Sletmoe
4 Hood River Double Cross Junior Women Alix Melton
6 Hood River Double Cross Junior Women Amalia Sletmoe
21 Hood River Double Cross Women Beginner Stephanie Hendricks
2 Hood River Double Cross Women Masters A Julie Swearingen
11 Hood River Double Cross Women Masters A jennifer wardell
20 Hood River Double Cross Masters Men A Tre Hendricks
10 Hood River Double Cross Junior Men Rubin Field
6 Hood River Double Cross Junior Men Zachary Mikkelson
6 Hood River Double Cross Master Men 50+ Brian Towey
27 Hood River Double Cross Master Men B Tom Scully
15 Hood River Double Cross Master Men B Thomas Cody
1 Hood River Double Cross Junior Women Taylor Tyynismaa
9 Hood River Double Cross Master Men B Karl Mikkelson
14 Hood River Double Cross Master Men C Robert Dobrey
23 Hood River Double Cross Men B Colton Swearingen
6 Hood River Double Cross Master Men C Eric Moody
5 Hood River Double Cross Master Men C Tony Dirks
5 Hood River Double Cross Clydesdale Mark Frost
1 Hood River Double Cross Clydesdale Tom Scully
2 Hood River Double Cross Junior Women Tatum Tyynismaa
5 Hood River Double Cross Master Men C Tony Dirks
13 Hood River Double Cross Master Men C Robert Dobrey
2 Hood River Double Cross Master Men C Eric Moody
9 Hood River Double Cross Master Men 50+ Brian Towey
DNF Hood River Double Cross Men Junior Zachary Mikkelson
DNF Hood River Double Cross Men Junior Austin Marquez
6 Hood River Double Cross Men Junior Rubin Field
23 Hood River Double Cross Master Men B Eric Sletmoe
6 Hood River Double Cross Master Men B Karl Mikkelson
13 Hood River Double Cross Master Men A Tre Hendricks
1 Hood River Double Cross Women Junior Taylor Tyynismaa
4 Hood River Double Cross Women Junior Amalia Sletmoe
17 Hood River Double Cross Women Beginner Stephanie Hendricks
18 Hood River Double Cross Men B Colton Swearingen
3 Hood River Double Cross Women Master A Laura Hagen
7 Hood River Double Cross Women Master A jennifer wardell
1 Hood River Double Cross Women Master A Julie Swearingen
6 Pain on the Peak Master B Thomas Cody
5 Pain on the Peak Junior Men Rubin Field
43 Monday PIR Masters 4/5 Andrew Hayes
36 Monday PIR Masters 4/5 Wes Swearingen
11 Monday PIR Masters 4/5 Tony Dirks
63 Monday PIR Masters 4/5 Eric Sletmoe
15 Monday PIR: August Series Novice Men Dan Hewitt
26 Monday PIR: August Series Masters 4/5 Andrew Hayes
66 Monday PIR Masters 4/5 Eric Moody
65 Monday PIR Masters 4/5 Karl Mikkelson
3 Monday PIR: August Series Masters 4/5 Tony Dirks
10 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Cat 4/5 John Kenney
11 Eugene Celebration Stage Race: Final General Classification Cat 4/5 John Kenney
32 Eugene Celebration Stage Race: Final General Classification Cat 4/5 Dan Hewitt
120 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Combined Dan Hewitt
58 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Combined John Kenney
32 Eugene Celebration Stage Race: General Classification after Stage 3 Cat 4/5 Dan Hewitt
11 Eugene Celebration Stage Race: General Classification after Stage 3 Cat 4/5 John Kenney
42 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Cat 4/5 Dan Hewitt
10 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Cat 4/5 John Kenney
41 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Cat 4/5 Dan Hewitt
15 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Cat 4/5 Dan Hewitt
24 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race: General Classification Cat 4/5 John Kenney
26 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race: General Classification Cat 4/5 Dan Hewitt
4 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Cat 4/5 John Kenney
103 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Combined Dan Hewitt
27 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Cat 4/5 Dan Hewitt
24 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Cat 4/5 John Kenney
96 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Combined John Kenney
38 Monday PIR Masters 4/5 Eric Moody
2 Monday PIR Novice Men Dan Hewitt
40 Monday PIR Masters 4/5 Andrew Hayes
5 Monday PIR Masters 4/5 Tony Dirks
1 Monday PIR Masters 4/5 Tony Dirks
9 Monday PIR Masters 4/5 Andrew Hayes
14 OBRA Hillclimb Championship Category 4/5 Men Tony Dirks
106 OBRA Hillclimb Championship: Combined Combined Tony Dirks
16 Monday PIR: Series Standings Men 4/5 Tony Dirks
9 Monday PIR Masters 4/5 Tony Dirks
9 Gresham Criterium Category 5 Dan Hewitt
38 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Men U 35 Colton Swearingen
1 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Men 45+ Wes Swearingen
3 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Women 35-44 Julie Swearingen
41 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Men 35-44 Charles Ramsay
20 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Men 35-44 Karl Mikkelson
5 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Men U35 Colton Swearingen
52 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Men 35-44 Eric Sletmoe
1 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Men 45+ Wes Swearingen
2 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Women 35-44 Julie Swearingen
8 Portland Mountain Bike STXC Cat 3 Men 10-14 Zachary Mikkelson
2 Crook County Crush XC Women Cat 2 35+ Laura Hagen
1 Portland Mountain Bike STXC Cat 3 Men 19+ Colton Swearingen
5 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Men U35 Colton Swearingen
28 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Men U35 Andrew Hayes
27 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Men 35-44 Eric Sletmoe
34 Portland Mountain Bike STXC Cat 3 Men 19+ Andrew Hayes
27 Portland Mountain Bike STXC Cat 3 Men 19+ Robert Dobrey
34 Cascade Creampuff CAT 1 35-44 MEN Rick Mattis
28 Tuesday PIR Cat 3/4 Brian Towey
3 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Men 45+ Wes Swearingen
25 Portland Mountain Bike STXC Cat 3 Men 19+ Robert Dobrey
1 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Women 35-44 Julie Swearingen
22 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Men 45+ Robert Dobrey
4 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Men 35-44 Karl Mikkelson
26 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Men 35-44 Eric Sletmoe
36 Portland Mountain Bike STXC Cat 3 Men 19+ Andrew Hayes
4 Portland Mountain Bike STXC Cat 3 Men 0-14 Zachary Mikkelson
1 Portland Mountain Bike STXC Cat 3 Men 15-18 Colton Swearingen
9 Portland Mountain Bike STXC Cat 3 Men 0-14 Rubin Field
15 Tuesday PIR CAT 3-4 Wes Swearingen
9 Tuesday PIR CAT 3-4 Colton Swearingen
40 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Men 35-44 Eric Sletmoe
1 The Hood River Super D CAT 2 Jr. Men 13-18 Colton Swearingen
3 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Men 45+ Wes Swearingen
16 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Men 35-44 Karl Mikkelson
12 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Men U35 Colton Swearingen
7 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Women 35-44 Julie Swearingen
17 Portland Mountain Bike STXC Cat 3 Men 19+ Colton Swearingen
5 Portland Mountain Bike STXC Cat 3 Men 15-18 Colton Swearingen
13 Portland Mountain Bike STXC Cat 3 Men 10-14 Zachary Mikkelson
17 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Men 35-44 Eric Sletmoe
12 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Pro 1/2 Women Gabriela Ferrat
2 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Masters Men 40+ 4/5 John Kenney
8 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Pro 1/2 Women Gabriela Ferrat
5 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Women 1/2 Gabriela Ferrat
3 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Men 45-49 John Kenney
3 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Masters Men 4/5 John Kenney
6 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Masters Men 4/5 John Kenney
10 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Women Pro 1/2 Gabriela Ferrat
8 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Pro 1/2 Women Gabriela Ferrat
221 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Combined Gabriela Ferrat
196 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Combined John Kenney
8 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Masters Men 4/5 John Kenney
2 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Masters Men 4/5 John Kenney
6 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Pro 1/2 Women Gabriela Ferrat
24 Monday PIR Novice Men Charles Ramsay
34 Mount Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Masters Men marty burck
29 Mount Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Women 3/4 jennifer wardell
28 Mount Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Women 3/4 Laura Wilkinson
12 Mount Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Pro 1/2 Men Albert Gonzales
DNF Mount Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Pro 1/2/3 Women Gabriela Ferrat
10 Mount Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Category 4 Men Brian Towey
6 Mount Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Women 3/4 Julie Swearingen
27 Mount Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Category 4 Men Eric Moody
33 Mount Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Category 4 Men Karl Mikkelson
34 Mount Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Category 4 Men Tony Dirks
12 Mount Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Category 4 Men John Kenney
32 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Men 4 Eric Moody
37 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Men 4 Karl Mikkelson
38 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Masters Men marty burck
18 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Men 4 Brian Towey
11 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Men 4 John Kenney
20 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race WOMEN PRO/1/2/3 Gabriela Ferrat
52 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Pro 1/2 Men Albert Gonzales
38 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Men 4 Tony Dirks
27 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Women 3/4 jennifer wardell
19 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Women 3/4 Julie Swearingen
11 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Women 3/4 Laura Wilkinson
293 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Julie Swearingen
232 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Gabriela Ferrat
191 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined marty burck
237 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined John Kenney
261 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Brian Towey
282 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Tony Dirks
284 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Eric Moody
322 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Karl Mikkelson
81 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Albert Gonzales
295 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Laura Wilkinson
320 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined jennifer wardell
32 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Category 3/4 Women jennifer wardell
14 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Category 3/4 Women Laura Wilkinson
12 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Category 3/4 Women Julie Swearingen
41 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Category 4 Men Karl Mikkelson
32 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Category 4 Men Eric Moody
31 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Category 4 Men Tony Dirks
23 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Category 4 Men Brian Towey
13 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Category 4 Men John Kenney
32 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Masters Men marty burck
19 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Women Pro 1/2/3 Gabriela Ferrat
65 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Pro 1/2 Men Albert Gonzales
DNS Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Category 3/4 Women Tatum Tyynismaa
33 Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Masters Men marty burck
DNS Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Category 4 Men Andrew Hayes
DNS Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Masters Men Edward Tyynismaa
40 Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Category 4 Men Tony Dirks
33 Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Category 4 Men Karl Mikkelson
30 Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Category 4 Men Eric Moody
21 Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Category 4 Men Brian Towey
13 Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Category 4 Men John Kenney
15 Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Pro 1/2/3 Women Gabriela Ferrat
46 Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Pro 1/2 Men Albert Gonzales
132 Mount Hood Cycling Classic: Prologue: Combined Combined Gabriela Ferrat
44 Mount Hood Cycling Classic: Final General Classification Pro 1/2 Men Albert Gonzales
28 Mount Hood Cycling Classic: Final General Classification Category 3/4 Women jennifer wardell
40 Mount Hood Cycling Classic: Prologue: Combined Combined Albert Gonzales
34 Mount Hood Cycling Classic: Final General Classification Masters Men marty burck
40 Mount Hood Cycling Classic: Prologue Pro 1/2 Men Albert Gonzales
24 Mount Hood Cycling Classic: Prologue Pro 1/2/3 Women Gabriela Ferrat
17 Mount Hood Cycling Classic: Final General Classification Category 3/4 Women Julie Swearingen
11 Mount Hood Cycling Classic: Final General Classification Category 4 Men John Kenney
35 Mount Hood Cycling Classic: Final General Classification Category 4 Men Tony Dirks
34 Mount Hood Cycling Classic: Final General Classification Category 4 Men Karl Mikkelson
26 Mount Hood Cycling Classic: Final General Classification Category 4 Men Eric Moody
17 Mount Hood Cycling Classic: Final General Classification Category 4 Men Brian Towey
13 Mount Hood Cycling Classic: Final General Classification Category 3/4 Women Laura Wilkinson
27 Monday PIR Novice Masters Men Charles Ramsay
47 Rehearsal Road Race Men Cat 4 Tony Dirks
35 Silverton RR Masters 40+ Karl Mikkelson
1 Silverton RR Master Women 40+ Julie Swearingen
10 Silverton RR Cat 4/5 Men Colton Swearingen
10 Silverton RR Masters 40+ John Kenney
22 Silverton RR Masters 40+ Eric Sletmoe
30 Silverton RR Masters 40+ Wes Swearingen
8 Silverton RR Women 4 jennifer wardell
37 Silverton RR Masters 40+ Tony Dirks
49 Silverton RR Masters Men Karl Mikkelson
14 Silverton RR Masters Men Brian Towey
31 Silverton RR Masters Men Eric Sletmoe
42 Silverton RR Masters Men Wes Swearingen
11 Silverton RR Masters Men John Kenney
10 Tuesday PIR Cat 3/4 Andrew Hayes
1 Estacada TT: 20 Miles Women Masters 40-49 Laura Hagen
65 Estacada TT: 20 Miles: Combined Combined Laura Hagen
18 Hood River Crit Series Masters 40 Eric Sletmoe
17 Hood River Crit Series Cat 3/4 Tony Dirks
1 Hood River Crit Series Cat 4/5 Andrew Hayes
7 Hood River Crit Series Cat 4/5 Brian Towey
11 Hood River Crit Series Cat 4/5 Tony Dirks
13 Hood River Crit Series Cat 4/5 Eric Sletmoe
15 Hood River Crit Series Cat 4/5 Karl Mikkelson
16 Hood River Crit Series Cat 4/5 Colton Swearingen
1 Hood River Crit Series Junior Zachary Mikkelson
1 Hood River Crit Series Women Julie Swearingen
24 Hood River Crit Series Cat 3/4 Andrew Hayes
2 Hood River Crit Series Women jennifer wardell
8 Hood River Crit Series Masters 40 Wes Swearingen
12 Hood River Crit Series Masters 40 John Kenney
3 Hood River Crit Series Cat 3/4 Wes Swearingen
13 Hood River Crit Series Cat 3/4 Karl Mikkelson
14 Hood River Crit Series Cat 3/4 Brian Towey
23 Hood River Crit Series Cat 3/4 Eric Sletmoe
26 Hood River Crit Series Cat 3/4 Colton Swearingen
8 Tuesday PIR: April Series Cat 3/4 Wes Swearingen
8 Hood River Crit Series Cat 4/5 Andrew Hayes
27 Hood River Crit Series Cat 3/4 Tony Dirks
4 Hood River Crit Series Cat 4/5 Brian Towey
5 Hood River Crit Series Cat 4/5 Colton Swearingen
DNF Hood River Crit Series Cat 3/4 Karl Mikkelson
25 Hood River Crit Series Cat 3/4 Eric Sletmoe
9 Hood River Crit Series Cat 4/5 John Kenney
15 Hood River Crit Series Cat 3/4 Andrew Hayes
2 Hood River Crit Series Women Julie Swearingen
13 Hood River Crit Series Cat 3/4 John Kenney
9 Hood River Crit Series Cat 3/4 Brian Towey
6 Hood River Crit Series Cat 4/5 Tony Dirks
10 Hood River Crit Series Cat 3/4 Wes Swearingen
11 Hood River Crit Series Cat 3/4 Colton Swearingen
4 Hood River Crit Series Women jennifer wardell
30 Tuesday PIR Cat 3/4 Brian Towey
3 Tuesday PIR Cat 3/4 Wes Swearingen
24 Tuesday PIR Cat 3/4 Colton Swearingen
62 Tuesday PIR Cat 3/4 Brian Johnson
33 Tuesday PIR Cat 3/4 Andrew Hayes
8 Hood River Crit Series Cat 3/4 John Kenney
5 Hood River Crit Series Women Jennifer Wordell
18 Hood River Crit Series Cat 3/4 Andrew Hayes
11 Hood River Crit Series Cat 3/4 Colton Swearingen
16 Hood River Crit Series Cat 3/4 Wes Swearingen
23 Hood River Crit Series Cat 3/4 Eric Sletmoe
24 Hood River Crit Series Cat 3/4 Brian Towey
2 Hood River Crit Series Women Julie Swearingen
1 Hood River Crit Series Cat 4/5 Andrew Hayes
6 Hood River Crit Series Cat 4/5 John Kenney
7 Hood River Crit Series Cat 4/5 Tony Dirks
DNF Hood River Crit Series Cat 4/5 Colton Swearingen
25 Hood River Crit Series Cat 3/4 Tony Dirks
23 Tuesday PIR Cat 4/5 Tony Dirks
33 Tuesday PIR Cat 3/4 Brian Towey
6 Hood River Crit Series Cat 4/5 Tony Dirks
18 Hood River Crit Series Cat 3/4 Karl Mikkelson
8 Hood River Crit Series Cat 4/5 Eric Moody
2 Hood River Crit Series Junior Zachary Mikkelson
4 Hood River Crit Series Cat 4/5 Colton Swearingen
9 Hood River Crit Series Cat 3/4 Colton Swearingen
10 Hood River Crit Series Cat 3/4 Brian Towey
13 Hood River Crit Series Cat 3/4 Andrew Hayes
14 Hood River Crit Series Cat 3/4 Tony Dirks
3 Hood River Crit Series Cat 4/5 Andrew Hayes
16 Hood River Crit Series Cat 3/4 Eric Moody
2 Hood River Crit Series Cat 4/5 Brian Towey
4 Hood River Crit Series Women Julie Swearingen
5 Hood River Crit Series Women jennifer wardell
10 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Men Cat 3 Tre Hendricks
33 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Men Cat 4 John Kenney
36 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Men Cat 4 Wes Swearingen
43 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Men Cat 4 Eric Sletmoe
45 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Men Cat 4 Eric Moody
53 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Men Cat 4 Tony Dirks
65 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Men Cat 4 Andrew Hayes
67 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Men Cat 4 Karl Mikkelson
DNF Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Men Cat 4 Tom Scully
5 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Master Women 40+ Julie Swearingen
309 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined Julie Swearingen
18 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Men Cat 4 Wes Swearingen
301 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined Karl Mikkelson
272 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined Eric Moody
271 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined Tony Dirks
263 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined Tom Scully
243 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined Eric Sletmoe
212 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined Andrew Hayes
181 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined John Kenney
163 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined Wes Swearingen
140 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined Tre Hendricks
33 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Men Cat 3 Tre Hendricks
23 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Men Cat 4 Wes Swearingen
28 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Men Cat 4 John Kenney
38 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Men Cat 4 Andrew Hayes
51 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Men Cat 4 Eric Sletmoe
59 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Men Cat 4 Tom Scully
63 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Men Cat 4 Tony Dirks
12 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Women CAT 4 and Master Women Julie Swearingen
67 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Men Cat 4 Tom Scully
66 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Men Cat 4 Tony Dirks
65 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Men Cat 4 Eric Moody
63 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Men Cat 4 Andrew Hayes
62 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Men Cat 4 Karl Mikkelson
49 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Men Cat 4 Eric Sletmoe
23 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Men Cat 4 John Kenney
65 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Men Cat 4 Eric Moody
30 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Men Cat 3 Tre Hendricks
1 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Master Women 40+ Julie Swearingen
76 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Men Cat 4 Tom Scully
75 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Men Cat 4 Eric Moody
73 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Men Cat 4 Tony Dirks
69 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Men Cat 4 Karl Mikkelson
53 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Men Cat 4 Wes Swearingen
51 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Men Cat 4 Eric Sletmoe
39 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Men Cat 4 Andrew Hayes
18 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Men Cat 4 John Kenney
38 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Men Cat 3 Tre Hendricks
12 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Women CAT 4 and Master Women Julie Swearingen
66 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Men Cat 4 Andrew Hayes
65 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Men Cat 4 Tom Scully
64 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Men Cat 4 Karl Mikkelson
61 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Men Cat 4 Tony Dirks
60 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Men Cat 4 Eric Moody
49 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Men Cat 4 Eric Sletmoe
24 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Men Cat 4 John Kenney
19 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Men Cat 4 Wes Swearingen
30 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Men Cat 3 Tre Hendricks
5 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Master Women 40+ Julie Swearingen
72 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Men Cat 4 Karl Mikkelson
61 Cherry Blossom Classic Stage Race Men Cat 4 Andrew Hayes
15 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Men Cat 4 John Kenney
58 Cherry Blossom Classic Stage Race Men Cat 4 Tony Dirks
53 Cherry Blossom Classic Stage Race Men Cat 4 Eric Moody
43 Cherry Blossom Classic Stage Race Men Cat 4 Eric Sletmoe
27 Cherry Blossom Classic Stage Race Men Cat 4 John Kenney
25 Cherry Blossom Classic Stage Race Men Cat 4 Wes Swearingen
11 Cherry Blossom Classic Stage Race Men Cat 3 Tre Hendricks
12 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Women CAT 4 and Master Women Julie Swearingen
70 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Men Cat 4 Andrew Hayes
69 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Men Cat 4 Tom Scully
67 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Men Cat 4 Karl Mikkelson
65 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Men Cat 4 Tony Dirks
63 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Men Cat 4 Eric Moody
49 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Men Cat 4 Eric Sletmoe
15 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Men Cat 4 John Kenney
3 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Men Cat 4 Wes Swearingen
27 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Men Cat 3 Tre Hendricks
4 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Masters Women 40+ Julie Swearingen
70 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Men Cat 4 Andrew Hayes
69 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Men Cat 4 Tom Scully
67 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Men Cat 4 Karl Mikkelson
65 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Men Cat 4 Tony Dirks
63 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Men Cat 4 Eric Moody
49 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Men Cat 4 Eric Sletmoe
4 Cherry Blossom Classic Stage Race Master Women Julie Swearingen
3 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Men Cat 4 Wes Swearingen
27 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Men Cat 3 Tre Hendricks
63 Cherry Blossom Classic Stage Race Men Cat 4 Karl Mikkelson
7 Hood River Crit Series Cat 3/4 John Kenney
8 Hood River Crit Series Cat 3/4 Wes Swearingen
1 Hood River Crit Series Juniors Zachary Mikkelson
1 Hood River Crit Series Category 4/5 Colton Swearingen
1 Hood River Crit Series Category 4/5 Andrew Hayes
2 Hood River Crit Series Junior Zachary Mikkelson
17 Hood River Crit Series Cat 3/4 Brian Towey
5 Hood River Crit Series Category 4/5 Brian Towey
7 Hood River Crit Series Category 4/5 Tony Dirks
8 Hood River Crit Series Category 4/5 John Kenney
2 Hood River Crit Series Category 4/5 Tom Scully
1 Hood River Crit Series Women Julie Swearingen
2 Hood River Crit Series Women jennifer wardell
10 Hood River Crit Series Category 4/5 Colton Swearingen
4 Piece of Cake RR Mst 4 5 John Kenney
57 Banana Belt Series Men Cat 4 Andrew Hayes
107 Jack Frost TT: Combined Combined Andrew Hayes
144 Jack Frost TT: Combined Combined Tony Dirks
29 Jack Frost TT Men Cat 4/5 Andrew Hayes
44 Jack Frost TT Men Cat 4/5 Tony Dirks
23 Cherry Pie Men Master 4/5 40+ Tony Dirks