Mountain View Cycles/Subway

Event Category Name
2 USGP of Cyclocross Junior Men 10-14 Zach Mikkelson
2 USGP of Cyclocross Jr Men 10-14 Zach Mikkelson
11 Kruger's Crossing Cyclocross Clydesdale Andrew Hayes
5 Kruger's Crossing Cyclocross Masters 50+ Gregg Leion
32 Kruger's Crossing Cyclocross Singlespeed Craig Ruby
3 Kruger's Crossing Cyclocross Masters 50+ Michael Jones
4 OBRA CCX Championship: Junior Cross Series Final Standings Boys 13-14 Rubin Field
3 OBRA CCX Championship Junior Women 17-18 Taylor Tyynismaa
6 OBRA CCX Championship Junior Men 13-14 Rubin Field
5 OBRA CCX Championship Junior Men 13-14 Zach Mikkelson
20 OBRA CCX Championship Masters 35+ A Christopher Van Tilburg
11 OBRA CCX Championship Masters 35+ B Karl Mikkelson
7 OBRA CCX Championship Masters 50+ Gregg Leion
1 OBRA CCX Championship: Junior Cross Series Final Standings Girls 17-18 Taylor Tyynismaa
2 OBRA CCX Championship: Junior Cross Series Final Standings Boys 13-14 Zach Mikkelson
18 Cross Crusade: Barton Park Junior Men Rubin Field
15 Cross Crusade: Barton Park Beginner Women Amy Moody
27 Cross Crusade: Barton Park Clydesdale Mark Frost
25 Cross Crusade: Barton Park Clydesdale Andrew Hayes
19 Cross Crusade: Barton Park Clydesdale Eric Sletmoe
6 Cross Crusade: Barton Park Clydesdale Adam Swail
62 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Eric Moody
8 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Karl Mikkelson
15 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Tre Hendricks
6 Cross Crusade: Barton Park Masters Women 35+ A Julie Swearingen
10 Cross Crusade: Barton Park Junior Men Zach Mikkelson
10 Cross Crusade: Barton Park Masters 50+ Michael Jones
8 Cross Crusade: Barton Park Masters 50+ Gregg Leion
28 Cross Crusade: Barton Park Women B Taylor Tyynismaa
9 Cross Crusade: Barton Park Women B Susan Parsons
82 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Singlespeed Karl Mikkelson
7 Cross Crusade: Washington County Fair Complex: Junior Cross Series Standings Girls 15-16 Jennifer Mikkelson
6 Cross Crusade: Washington County Fair Complex: Junior Cross Series Standings Girls 17-18 Amalia Sletmoe
1 Cross Crusade: Washington County Fair Complex: Junior Cross Series Standings Girls 17-18 Taylor Tyynismaa
5 Cross Crusade: Washington County Fair Complex: Junior Cross Series Standings Boys 13-14 Rubin Field
3 Cross Crusade: Washington County Fair Complex: Junior Cross Series Standings Boys 13-14 Zach Mikkelson
15 Cross Crusade: Washington County Fair Complex: Junior Cross Series Standings Boys 15-16 Sam Wiley
8 Cross Crusade: Washington County Fair Complex: Junior Cross Series Standings Boys 15-16 Connor Dunn
7 Cross Crusade: Washington County Fair Complex: Junior Cross Series Girls 15-16 Mikkelson Jennifer
1 Cross Crusade: Washington County Fair Complex: Junior Cross Series Girls 17-18 Tyynismaa Taylor
5 Cross Crusade: Washington County Fair Complex: Junior Cross Series Boys 13-14 Rubin Field
3 Cross Crusade: Washington County Fair Complex: Junior Cross Series Boys 13-14 Zach Mikkelson
13 Cross Crusade: Washington County Fair Complex: Junior Cross Series Boys 15-16 Wiley Sam
7 Cross Crusade: Washington County Fair Complex: Junior Cross Series Boys 15-16 Dunn connor
9 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ A Tre Hendricks
13 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Junior Men Zach Mikkelson
19 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Junior Men Connor Dunn
30 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Junior Men Rubin Field
31 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Junior Men Sam Wiley
31 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Clydesdale Mark Frost
25 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Clydesdale Eric Sletmoe
24 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Clydesdale Andrew Hayes
14 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Junior Women Jennifer Mikkelson
59 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Eric Moody
17 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Karl Mikkelson
1 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Christopher Van Tilburg
1 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Junior Women Taylor Tyynismaa
38 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Singlespeed Adam Swail
37 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Singlespeed Christopher Van Tilburg
19 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Beginner Women Amy Moody
7 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 50+ Michael Jones
3 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 50+ Gregg Leion
27 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Women B Taylor Tyynismaa
2 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters Women 35+ A Julie Swearingen
66 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Tom Scully
5 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Junior Men Zach Mikkelson
1 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Junior Women Taylor Tyynismaa
13 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Masters 35+ B Karl Mikkelson
7 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Masters 50+ Gregg Leion
8 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Masters 50+ Michael Jones
15 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Masters 50+ Edward Tyynismaa
11 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Junior Men Rubin Field
12 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Clydesdale Andrew Hayes
18 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Clydesdale Mark Frost
32 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Clydesdale Karl Mikkelson
14 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Masters 50+ Edward Tyynismaa
14 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Beginner Women Amy Moody
1 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Beginner Women Susan Parsons
15 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Masters 50+ Gregg Leion
6 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Junior Men Zach Mikkelson
12 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Junior Men Rubin Field
37 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Masters 35+ B Karl Mikkelson
5 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Masters 35+ C Eric Moody
11 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Masters 50+ Michael Jones
18 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Clydesdale Andrew Hayes
24 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Clydesdale Mark Frost
1 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Junior Women Taylor Tyynismaa
1 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Masters Women 35+ A Julie Swearingen
1 Blind Date at the Dairy Junior Women U18 Taylor Tyynismaa
1 Blind Date at the Dairy Junior Men U14 Rubin Field
12 Blind Date at the Dairy Women B Taylor Tyynismaa
1 Blind Date at the Dairy Masters 35+ C Edward Tyynismaa
1 Blind Date at the Dairy: Final Series totals Women 14-18 Taylor Tyynismaa
1 Blind Date at the Dairy: Final Series totals Men U14 Rubin Field
1 Blind Date at the Dairy: Final Series totals Master C Edward Tyynismaa
11 Blind Date at the Dairy: Final Series totals Women B Taylor Tyynismaa
DNF Blind Date at the Dairy Singlespeed Adam Swail
37 Cross Crusade: Portland International Raceway Women B Amanda Kohlweg
4 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ A Tre Hendricks
9 Cross Crusade: Portland International Raceway Clydesdale Eric Sletmoe
14 Cross Crusade: Portland International Raceway Clydesdale Andrew Hayes
1 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters Women 35+ A Julie Swearingen
10 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 50+ Gregg Leion
7 Cross Crusade: Portland International Raceway: Junior Cyclocross Series Standings Girls 15-16 Jennifer Mikkelson
6 Cross Crusade: Portland International Raceway: Junior Cyclocross Series Standings Girls 17-18 Amalia Sletmoe
1 Cross Crusade: Portland International Raceway: Junior Cyclocross Series Standings Girls 17-18 Taylor Tyynismaa
6 Cross Crusade: Portland International Raceway: Junior Cyclocross Series Standings Boys 13-14 Rubin Field
4 Cross Crusade: Portland International Raceway: Junior Cyclocross Series Standings Boys 13-14 Zach Mikkelson
20 Cross Crusade: Portland International Raceway: Junior Cyclocross Series Standings Boys 15-16 Sam Wiley
10 Cross Crusade: Portland International Raceway: Junior Cyclocross Series Standings Boys 15-16 Connor Dunn
6 Cross Crusade: Portland International Raceway: Junior Cyclocross Series Girls 15-16 Jennifer Mikkelson
5 Cross Crusade: Portland International Raceway: Junior Cyclocross Series Girls 17-18 Amalia Sletmoe
1 Cross Crusade: Portland International Raceway: Junior Cyclocross Series Girls 17-18 Taylor Tyynismaa
6 Cross Crusade: Portland International Raceway: Junior Cyclocross Series Boys 13-14 Rubin Field
4 Cross Crusade: Portland International Raceway: Junior Cyclocross Series Boys 13-14 Zach Mikkelson
17 Cross Crusade: Portland International Raceway: Junior Cyclocross Series Boys 15-16 Sam Wiley
8 Cross Crusade: Portland International Raceway: Junior Cyclocross Series Boys 15-16 Connor Dunn
DNF Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 50+ Edward Tyynismaa
4 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ B Christopher Van Tilburg
75 Cross Crusade: Portland International Raceway Singlespeed Adam Swail
33 Cross Crusade: Portland International Raceway Singlespeed Christopher Van Tilburg
14 Cross Crusade: Portland International Raceway Junior Women Jennifer Mikkelson
12 Cross Crusade: Portland International Raceway Junior Women Amalia Sletmoe
1 Cross Crusade: Portland International Raceway Junior Women Taylor Tyynismaa
48 Cross Crusade: Portland International Raceway Junior Men Sam Wiley
32 Cross Crusade: Portland International Raceway Junior Men Rubin Field
24 Cross Crusade: Portland International Raceway Junior Men Zach Mikkelson
21 Cross Crusade: Portland International Raceway Junior Men Connor Dunn
95 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ B Tom Scully
62 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ B Karl Mikkelson
1 Blind Date at the Dairy: Series after date #4 U14 Men Rubin Field
3 Blind Date at the Dairy Masters 35+ C Edward Tyynismaa
DNF Blind Date at the Dairy Singlespeed Adam Swail
10 Blind Date at the Dairy: Series after date #4 Women B Taylor Tyynismaa
19 Blind Date at the Dairy Women B Taylor Tyynismaa
1 Blind Date at the Dairy Junior Women U18 Taylor Tyynismaa
1 Blind Date at the Dairy Junior Men U14 Rubin Field
2 Blind Date at the Dairy: Series after date #4 Masters C Edward Tyynismaa
1 Blind Date at the Dairy: Series after date #4 Women 14-18 Taylor Tyynismaa
13 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Masters 50+ Gregg Leion
64 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Singlespeed Eric Moody
2 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Beginner Women Amanda Kohlwey
16 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Beginner Women Amy Moody
DNF Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Beginner Women kristi dirks
1 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Junior Women Taylor Tyynismaa
44 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Women B Tatum Tyynismaa
9 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Clydesdale Andrew Hayes
26 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Clydesdale Mark Frost
4 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Masters 35+ C Eric Moody
13 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Junior Men Zach Mikkelson
25 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Masters 50+ Edward Tyynismaa
24 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Masters 35+ B Karl Mikkelson
59 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Masters 35+ B Adam Swail
71 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Masters 35+ B Tony Dirks
6 Ninkrossi CX Masters 35+ A Christopher Van Tilburg
16 Ninkrossi CX Masters 35+ B Tony Dirks
8 Ninkrossi CX Masters 35+ B Tom Scully
3 Ninkrossi CX Masters 35+ B Karl Mikkelson
1 Psycho Cross Junior Female 17/18 Taylor Tyynismaa
DNF Ninkrossi CX Masters 35+ A Craig Ruby
8 Ninkrossi CX Clydesdale Eric Sletmoe
3 Ninkrossi CX Clydesdale Andrew Hayes
DNF Ninkrossi CX Category C Zach Mikkelson
8 Psycho Cross: Junior Cyclocross Series Standings Girls 15-16 Jennifer Mikkelson
1 Psycho Cross: Junior Cyclocross Series Girls 17-18 Taylor Tyynismaa
11 Psycho Cross: Junior Cyclocross Series Standings Boys 15-16 Connor Dunn
22 Psycho Cross: Junior Cyclocross Series Standings Boys 15-16 Sam Wiley
4 Psycho Cross: Junior Cyclocross Series Standings Boys 13-14 Zach Mikkelson
5 Psycho Cross: Junior Cyclocross Series Standings Boys 13-14 Rubin Field
1 Psycho Cross: Junior Cyclocross Series Standings Girls 17-18 Taylor Tyynismaa
6 Psycho Cross: Junior Cyclocross Series Standings Girls 17-18 Amalia Sletmoe
1 Blind Date at the Dairy Junior Women 14-18 (High School Sweethearts) Taylor Tyynismaa
1 Blind Date at the Dairy Junior Men U14 (Puppy Love) Rubin Field
10 Blind Date at the Dairy Women Cat B (Women Power Daters) Taylor Tyynismaa
4 Blind Date at the Dairy Masters 35+ C (Still on the Market) Edward Tyynismaa
40 Blind Date at the Dairy Singlespeed (Monogomists) Adam Swail
7 Blind Date at the Dairy: Series Standings Women B Taylor Tyynismaa
2 Blind Date at the Dairy: Series Standings Master C Edward Tyynismaa
1 Blind Date at the Dairy: Series Standings U14 Women Taylor Tyynismaa
1 Blind Date at the Dairy: Series Standings U14 Men Rubin Field
10 Cross Crusade: Rainier High School Junior Men Zach Mikkelson
14 Cross Crusade: Rainier High School Masters 35+ B Christopher Van Tilburg
DNF Cross Crusade: Rainier High School Junior Men Rubin Field
12 Cross Crusade: Rainier High School Clydesdale Andrew Hayes
26 Cross Crusade: Rainier High School Clydesdale Eric Sletmoe
36 Cross Crusade: Rainier High School Clydesdale Tom Iverson
2 Cross Crusade: Rainier High School Masters 35+ C Eric Moody
35 Cross Crusade: Rainier High School Masters 35+ B Karl Mikkelson
41 Cross Crusade: Rainier High School Masters 35+ B Adam Swail
60 Cross Crusade: Rainier High School Masters 35+ B Tom Scully
9 Cross Crusade: Rainier High School Masters 50+ Gregg Leion
15 Cross Crusade: Rainier High School Masters 50+ Edward Tyynismaa
31 Cross Crusade: Rainier High School Masters 50+ Robert Dobrey
55 Cross Crusade: Rainier High School Singlespeed Wes Swearingen
17 Cross Crusade: Rainier High School Beginner Women Amy Moody
1 Cross Crusade: Rainier High School Junior Women Taylor Tyynismaa
2 Cross Crusade: Rainier High School Masters Women 35+ A Julie Swearingen
9 Cross Crusade: Rainier High School Masters 35+ A Tre Hendricks
1 Heiser Farm Cyclocross: Junior Cyclocross Series Standings Girls 17-18 Taylor Tyynismaa
5 Heiser Farm Cyclocross: Junior Cyclocross Series Standings Boys 13-14 Rubin Field
4 Heiser Farm Cyclocross: Junior Cyclocross Series Standings Boys 13-14 Zach Mikkelson
21 Heiser Farm Cyclocross: Junior Cyclocross Series Standings Boys 15-16 Sam Wiley
9 Heiser Farm Cyclocross: Junior Cyclocross Series Standings Boys 15-16 Connor Dunn
1 Heiser Farm Cyclocross Clydesdale Tony Dirks
3 Heiser Farm Cyclocross Clydesdale Andrew Hayes
15 Heiser Farm Cyclocross Master 35+ C Tony Dirks
20 Heiser Farm Cyclocross Master 35+ C Andrew Hayes
2 Heiser Farm Cyclocross Junior Men 13-14 Zach Mikkelson
3 Heiser Farm Cyclocross Junior Men 13-14 Rubin Field
5 Heiser Farm Cyclocross: Junior Cyclocross Series Standings Girls 17-18 Amalia Sletmoe
7 Heiser Farm Cyclocross: Junior Cyclocross Series Standings Girls 15-16 Jennifer Mikkelson
8 Heiser Farm Cyclocross: Junior Cyclocross Series Boys 15-16 Connor Dunn
2 Heiser Farm Cyclocross: Junior Cyclocross Series Boys 13-14 Zach Mikkelson
3 Heiser Farm Cyclocross: Junior Cyclocross Series Boys 13-14 Rubin Field
1 Heiser Farm Cyclocross: Junior Cyclocross Series Girls 17-18 Taylor Tyynismaa
4 Heiser Farm Cyclocross: Junior Cyclocross Series Girls 15-16 Jennifer Mikkelson
8 Heiser Farm Cyclocross Junior Men 15-16 Connor Dunn
4 Heiser Farm Cyclocross Junior Women 15-16 Jennifer Mikkelson
1 Heiser Farm Cyclocross Junior Women 17+ Taylor Tyynismaa
7 Blind Date at the Dairy: Series Standings Women B Taylor Tyynismaa
2 Blind Date at the Dairy Master Men 35+ C (Still on the Market) Edward Tyynismaa
6 Blind Date at the Dairy Women Cat B (Women Power Daters) Taylor Tyynismaa
1 Blind Date at the Dairy Junior Women 14-18 (High School Sweethearts) Taylor Tyynismaa
1 Blind Date at the Dairy Junior Men U14 (Puppy Love) Rubin Field
1 Blind Date at the Dairy: Series Standings U14 Women Taylor Tyynismaa
2 Blind Date at the Dairy: Series Standings Master C Edward Tyynismaa
1 Blind Date at the Dairy: Series Standings U14 Men Rubin Field
19 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Junior Men Rubin Field
54 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ A Craig Ruby
8 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ A Tre Hendricks
DNF Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ C Tony Dirks
5 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ C Eric Moody
43 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Clydesdale Tom Iverson
29 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Clydesdale Mark Frost
12 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Clydesdale Andrew Hayes
51 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Women B Tatum Tyynismaa
2 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Junior Women Taylor Tyynismaa
7 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Junior Men Zach Mikkelson
38 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Beginner Women Amy Moody
17 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Beginner Women kristi dirks
32 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ B Christopher Van Tilburg
45 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Singlespeed Wes Swearingen
54 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Singlespeed Karl Mikkelson
92 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Singlespeed Eric Moody
24 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 50+ Robert Dobrey
15 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 50+ Edward Tyynismaa
11 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 50+ Gregg Leion
52 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ B Tom Scully
43 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ B Karl Mikkelson
35 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ B Adam Swail
2 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters Women 35+ A Julie Swearingen
DNF WebCyclery Thrilla CX Series Men 40+ Gregg Leion
5 WebCyclery Thrilla CX Series Men C Kyle Gomez
10 Blind Date at the Dairy: Series Standings Master Men 35+ C (Still on the Market) Edward Tyynismaa
16 Blind Date at the Dairy: Series Standings Women Cat B (Women Power Daters) Taylor Tyynismaa
1 Blind Date at the Dairy: Series Standings Junior Men U14 (Puppy Love) Rubin Field
1 Blind Date at the Dairy: Series Standings Junior Men 14-18 (High School Sweethearts) Taylor Tyynismaa
10 Blind Date at the Dairy Master Men 35+ C (Still on the Market) Edward Tyynismaa
1 Blind Date at the Dairy Junior Men U14 (Puppy Love) Rubin Field
1 Blind Date at the Dairy Junior Women 14-18 (High School Sweethearts) Tyynismaa Taylor
16 Blind Date at the Dairy Women Cat B (Women Power Daters) Taylor Tyynismaa
8 Battle at Barlow Junior Men Zach Mikkelson
13 Battle at Barlow Junior Men Rubin Field
55 Battle at Barlow Master 35+ B Tony Dirks
44 Battle at Barlow Master 35+ B Karl Mikkelson
1 Battle at Barlow Junior Women Taylor Tyynismaa
6 Battle at Barlow Clydesdale Andrew Hayes
DNF Battle at Barlow Master 35+ B Edward Tyynismaa
15 Psycho Cross: Junior Cyclocross Series Boys 15-16 Sam Wiley
1 Psycho Cross Junior Female 17/18 Taylor Tyynismaa
14 Psycho Cross: Junior Cyclocross Series Boys 15-16 Connor Dunn
6 Psycho Cross: Junior Cyclocross Series Boys 13-14 Rubin Field
1 Psycho Cross: Junior Cyclocross Series Girls 17-18 Taylor Tyynismaa
4 Psycho Cross: Junior Cyclocross Series Girls 17-18 Amalia Sletmoe
4 Psycho Cross: Junior Cyclocross Series Boys 13-14 Zach Mikkelson
3 Hood River Double Cross: Junior Cyclocross Series Standings Boys 13-14 Rubin Field
8 Hood River Double Cross Clydesdale Mark Frost
23 Hood River Double Cross Singlespeed Karl Mikkelson
6 Hood River Double Cross Beginner Women kristi dirks
7 Hood River Double Cross Beginner Women Amy Moody
23 Hood River Double Cross Masters 35+ A Christopher Van Tilburg
4 Hood River Double Cross: Junior Cyclocross Series Standings Girls 17-18 Amalia Sletmoe
1 Hood River Double Cross: Junior Cyclocross Series Standings Girls 17-18 Taylor Tyynismaa
5 Hood River Double Cross Clydesdale Andrew Hayes
2 Hood River Double Cross: Junior Cyclocross Series Standings Boys 13-14 Zach Mikkelson
12 Hood River Double Cross: Junior Cyclocross Series Standings Boys 15-16 Sam Wiley
11 Hood River Double Cross: Junior Cyclocross Series Standings Boys 15-16 Connor Dunn
6 Hood River Double Cross JrWomen 17-18 Amalia Sletmoe
1 Hood River Double Cross JrWomen 17-18 Taylor Tyynismaa
12 Hood River Double Cross Jr Men 15-16 Sam Wiley
11 Hood River Double Cross Jr Men 15-16 Connor Dunn
3 Hood River Double Cross Jr Men 13-14 Rubin Field
2 Hood River Double Cross Jr Men 13-14 Zach Mikkelson
6 Hood River Double Cross Masters 35+ A Tre Hendricks
5 Hood River Double Cross Masters 50+ Gregg Leion
20 Hood River Double Cross Masters 35+ B Tony Dirks
11 Hood River Double Cross Masters 35+ B Karl Mikkelson
10 Hood River Double Cross Women B Taylor Tyynismaa
15 Hood River Double Cross Masters 50+ Robert Dobrey
33 Hood River Double Cross Masters 35+ B Tony Dirks
9 Hood River Double Cross Masters 35+ B Karl Mikkelson
6 Hood River Double Cross Junior Men Zach Mikkelson
DNF Hood River Double Cross Masters 50+ Robert Dobrey
13 Hood River Double Cross Masters 50+ Edward Tyynismaa
6 Hood River Double Cross Masters 50+ Gregg Leion
22 Hood River Double Cross Masters 35+ A Craig Ruby
2 Hood River Double Cross Masters 35+ A Tre Hendricks
4 Hood River Double Cross Masters Women 35+ A Julie Swearingen
7 Hood River Double Cross Junior Women Amalia Sletmoe
1 Hood River Double Cross Junior Women Taylor Tyynismaa
9 Hood River Double Cross Beginner Women Amy Moody
6 Hood River Double Cross Beginner Women kristi dirks
21 Hood River Double Cross Singlespeed Eric Moody
9 Hood River Double Cross Clydesdale Mark Frost
6 Hood River Double Cross Clydesdale Eric Sletmoe
4 Hood River Double Cross Clydesdale Andrew Hayes
5 Hood River Double Cross Category C Colton Sweringin
37 Hood River Double Cross Masters 35+ B Tom Scully
9 Pain+Suffer'n CX Junior Men Zach Mikkelson
19 Pain+Suffer'n CX Master 35+ B Tony Dirks
15 Pain+Suffer'n CX Master 35+ B Edward Tyynismaa
11 Pain+Suffer'n CX Master 35+ B Karl Mikkelson
11 Pain+Suffer'n CX Junior Men Lucas Viuhkola
4 Pain+Suffer'n CX Clydesdale Andrew Hayes
DNF Pain+Suffer'n CX Junior Women Jennifer Mikkelson
6 Pain+Suffer'n CX Master 50+ Gregg Leion
3 Pain+Suffer'n CX Beginner Women kristi dirks
1 Pain+Suffer'n CX Junior Women Taylor Tyynismaa
2 Pain+Suffer'n ST MTB Singlespeed Adam Swail
8 WebCyclery Thrilla CX Series Men 40+ Gregg Leion
17 Tuesday PIR: August Series Cat 3/4 Colton Swearingen
9 Tuesday PIR: August Series Cat 3/4 Tony Dirks
2 Kruger's Kermesse Farm Crit Junior Women 12-18 Jennifer Mikkelson
1 Kruger's Kermesse Farm Crit Junior Women 12-18 Taylor Tyynismaa
31 Kruger's Kermesse Farm Crit Beginner Women Amy Hayes
12 Kruger's Kermesse Farm Crit Beginner Women Amy Moody
9 Kruger's Kermesse Farm Crit Beginner Women kristi dirks
14 Kruger's Kermesse Farm Crit Junior Men 12-18 Lucas Viuhkola
DNF Kruger's Kermesse Farm Crit Junior Women 12-18 Amalia Sletmoe
15 Kruger's Kermesse Farm Crit Master Men 35+ A Karl Mikkelson
20 Kruger's Kermesse Farm Crit Master Men 50+ Edward Tyynismaa
12 Kruger's Kermesse Farm Crit Master Men 50+ Robert Dobrey
3 Kruger's Kermesse Farm Crit Master Men 50+ Gregg Leion
42 Kruger's Kermesse Farm Crit Master Men 35+ B Andrew Hayes
33 Kruger's Kermesse Farm Crit Master Men 35+ B Eric Moody
19 Kruger's Kermesse Farm Crit Master Men 35+ B Tony Dirks
4 Kruger's Kermesse Farm Crit Clydesdale Eric Sletmoe
2 Kruger's Kermesse Farm Crit Clydesdale Andrew Hayes
15 Tuesday PIR-series points Cat 3/4 Colton Swearingen
8 Tuesday PIR Cat 3/4 Tony Dirks
8 Tuesday PIR-series points Cat 3/4 Tony Dirks
7 Tuesday PIR Cat 3/4 Tony Dirks
41 Tuesday PIR Cat 3/4 Andrew Hayes
33 Tuesday PIR Cat 3/4 Eric Moody
14 Tuesday PIR Cat 3/4 Colton Swearingen
47 Tuesday PIR Cat 3/4 Karl Mikkelson
2 OBRA XC Championship JR 10-12 Men Rubin Field
6 OBRA STXC Cat 3 10-14 Rubin Field
6 Longview Grand Prix Criterium Masters 35+ 4/5 Andrew Hayes
14 Longview Grand Prix Criterium Masters 35+ 1/2/3 Tony Dirks
8 Longview Grand Prix Criterium Masters 35+ 4/5 Eric Moody
20 Tuesday PIR Cat 4/5 Karl Mikkelson
19 Tuesday PIR Cat 4/5 Zach Mikkelson
5 Tuesday PIR Cat 3/4 Colton Swearingen
13 Tuesday PIR Cat 3/4 Tony Dirks
17 OBRA Championship RR 2 Master Men 50-59 Gregg Leion
24 OBRA Championship RR 2 Master Men 40-49 Tony Dirks
19 OBRA Championship RR 2 Master Men 40-49 Robert Dobrey
2 OBRA Championship RR 1 Juniors 10-12 Rubin Field
9 Tuesday PIR Cat 3/4 Tony Dirks
37 Tuesday PIR Cat 3/4 Andrew Hayes
22 Portland MTB Short Track Series Cat 1 Men 35+ Tre Hendricks
21 Portland MTB Short Track Series SINGLESPEED MEN Tre Hendricks
DNF Tuesday PIR Cat 3/4 Karl Mikkelson
29 Tuesday PIR Cat 4/5 Zach Mikkelson
11 Tuesday PIR Cat 3/4 Tony Dirks
26 Tuesday PIR Cat 3/4 Andrew Hayes
22 Tuesday PIR Cat 4/5 Zach Mikkelson
8 Tuesday PIR: July Series Cat 3/4 Tony Dirks
4 Tuesday PIR Cat 3/4 Tony Dirks
DNF Tuesday PIR Cat 3/4 Andrew Hayes
19 Gresham Crit Cat 3 Men Tony Dirks
3 Portland MTB Short Track Series Cat 3 Men 10-14 Rubin Field
11 High Desert Omnium: Road Race Masters Men 3/4/5 Tony Dirks
9 Cascade Cream Puff Cat 2 35-44 Men Karl Mikkelson
4 Cascade Cream Puff Cat 2 45-54 Men Edward Tyynismaa
1 Cascade Cream Puff CAT 1 45+ MEN Tom Kosmalski
2 Portland MTB Short Track Series Cat 3 Men 10-14 Rubin Field
5 Tuesday PIR: June Series Cat 3/4 Tony Dirks
22 Tuesday PIR Cat 3/4 Andrew Hayes
6 Tuesday PIR Cat 3/4 Tony Dirks
2 Portland MTB Short Track Series Cat 3 Men 10-14 Rubin Field
4 Pickett's Charge Cat 2 Men 45-54 Gregg Leion
9 Tuesday PIR Cat 3/4 Tony Dirks
1 Portland MTB Short Track Series Cat 3 Men 10-14 Rubin Field
2 Portland MTB Short Track Series Cat 3 Men 10-14 Rubin Field
2 Elkhorn Classic Stage Race-Dooley Mountain Road Race Masters Men 4/5 John Kenney
129 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT: Combined Combined John Kenney
6 Elkhorn Classic Stage Race-Gold Rush Crit Master Men 4/5 John Kenney
3 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT Master Men 4/5 John Kenney
4 Elkhorn Classic Stage Race-Oregon Trail Road Race Men - Masters 40+ Cat 4/5 John Kenney
2 Elkhorn Classic Stage Race Masters Men 4/5 John Kenney
3 Tuesday PIR Cat 3/4 Tony Dirks
12 Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Cat 4 Men Tony Dirks
DNS Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Cat 4 Men John Kenney
15 Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Cat 4 Men Tom Scully
13 Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium: Final General Classification Cat 4 Men John Kenney
19 Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Cat 4 Men Andrew Hayes
35 Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium: Final General Classification Cat 4 Men Tom Scully
37 Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium: Final General Classification Cat 4 Men Tony Dirks
39 Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium: Final General Classification Cat 4 Men Andrew Hayes
19 Mt Hood Cycling Classic: Wy'East Road Race Cat 4 Men John Kenney
35 Mt Hood Cycling Classic: Wy'East Road Race Cat 4 Men Tom Scully
39 Mt Hood Cycling Classic: Wy'East Road Race Cat 4 Men Andrew Hayes
38 Mt Hood Cycling Classic: Wy'East Road Race Cat 4 Men Tony Dirks
26 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Cat 4 Men Andrew Hayes
13 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Cat 4 Men John Kenney
27 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Cat 4 Men Tony Dirks
29 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Cat 4 Men Tom Scully
10 Mt Hood Cycling Classic: Mt Adams Road Race Cat 4 Men John Kenney
39 Mt Hood Cycling Classic: Mt Adams Road Race Cat 4 Men Tom Scully
33 Mt Hood Cycling Classic: Mt Adams Road Race Cat 4 Men Tony Dirks
38 Mt Hood Cycling Classic: Mt Adams Road Race Cat 4 Men Andrew Hayes
6 Sisters Stampede XC Cat 2 Men 45-54 Gregg Leion
10 Silverton RR Master Men 40+ John Kenney
21 Silverton RR Men 4/5 Tony Dirks
26 Silverton RR Men 4/5 Andrew Hayes
32 Tuesday PIR Cat 3/4 Tom Scully
25 Tuesday PIR Cat 4/5 Tom Scully
6 Cascade Chainbreaker Cat 2 Men 45-54 Gregg Leion
11 Port of Hood River Criterium Category 4/5 Andrew Hayes
9 Port of Hood River Criterium Category 3/4 Tony Dirks
15 Port of Hood River Criterium Category 3/4 Andrew Hayes
12 Port of Hood River Criterium Category 4/5 Eric Moody
4 Port of Hood River Criterium Category 4/5 Tony Dirks
18 Port of Hood River Criterium Category 3/4 Eric Moody
15 Tuesday PIR: April Series Cat 4/5 Tony Dirks
35 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial Cat 4 Men Eric Moody
16 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial Cat 4 Men Andrew Hayes
33 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial Cat 4 Men Gregg Leion
2 Bear Springs XC CAT III Men 10-14 Rubin Field
254 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial: Combined Combined Tony Dirks
225 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial: Combined Combined Eric Moody
217 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial: Combined Combined Gregg Leion
168 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial: Combined Combined Andrew Hayes
165 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial: Combined Combined John Kenney
15 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial Cat 4 Men John Kenney
43 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial Cat 4 Men Tony Dirks
10 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Cat 4 Men Gregg Leion
24 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Cat 4 Men Eric Moody
26 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Cat 4 Men Andrew Hayes
32 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Cat 4 Men John Kenney
47 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Cat 4 Men Tony Dirks
30 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race: GC after Stage 2 Cat 4 Men Gregg Leion
29 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Cat 4 Men John Kenney
27 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Cat 4 Men Tony Dirks
28 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Cat 4 Men Eric Moody
34 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Cat 4 Men Gregg Leion
46 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Cat 4 Men Andrew Hayes
21 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race: GC after Stage 2 Cat 4 Men John Kenney
23 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race: GC after Stage 2 Cat 4 Men Tony Dirks
26 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race: GC after Stage 2 Cat 4 Men Eric Moody
37 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race: GC after Stage 2 Cat 4 Men Andrew Hayes
28 Cherry Blossom Cycling Classic Cat 4 Men Tony Dirks
DNS Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Cat 4 Men Tony Dirks
14 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: GC after Stage 1 Cat 4 Men John Kenney
20 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: GC after Stage 1 Cat 4 Men Tony Dirks
20 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Cat 4 Men Tony Dirks
22 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: GC after Stage 1 Cat 4 Men Eric Moody
22 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Cat 4 Men Eric Moody
14 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Cat 4 Men John Kenney
30 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: GC after Stage 1 Cat 4 Men Gregg Leion
33 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: GC after Stage 1 Cat 4 Men Andrew Hayes
33 Cherry Blossom Cycling Classic Cat 4 Men Andrew Hayes
30 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Cat 4 Men Gregg Leion
20 Cherry Blossom Cycling Classic Cat 4 Men John Kenney
25 Cherry Blossom Cycling Classic Cat 4 Men Eric Moody
DNF Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Cat 4 Men Brad Ryhlick
DNF Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Cat 4 Men Robert Dobrey
DNS Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Master 40+ Gregg Leion
33 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Cat 4 Men Andrew Hayes
29 Cherry Blossom Cycling Classic Cat 4 Men Gregg Leion
31 Monday PIR Masters 4/5 Tony Dirks
42 Monday PIR Masters 4/5 Andrew Hayes
24 Monday PIR Masters 4/5 Brad Ryhlick
4 Port of Hood River Criterium Cat 4/5 Tony Dirks
15 Port of Hood River Criterium Cat 3/4 Tony Dirks
16 Port of Hood River Criterium Cat 3/4 John Kenney
16 Port of Hood River Criterium Cat 4/5 Edward Tyynismaa
14 Port of Hood River Criterium Cat 4/5 Robert Dobrey
21 Port of Hood River Criterium Cat 3/4 Christopher Van Tilburg
17 Port of Hood River Criterium Cat 4/5 Brad Ryhlick
6 Port of Hood River Criterium Cat 4/5 John Kenney
11 Tuesday PIR Cat 4/5 Brad Ryhlick
6 Tuesday PIR Cat 4/5 Tony Dirks
6 King's Valley Men Master 50+ Brian Towey
14 Port of Hood River Criterium Cat 3/4 Tony Dirks
4 Port of Hood River Criterium Cat 4/5 Tony Dirks
10 Port of Hood River Criterium Cat 4/5 Brad Ryhlick
15 Port of Hood River Criterium Cat 4/5 Andrew Hayes
19 Port of Hood River Criterium Cat 4/5 Edward Tyynismaa
15 Port of Hood River Criterium Cat 4/5 Brad Ryhlick
4 Port of Hood River Criterium Cat 4/5 Men Tony Dirks
12 Port of Hood River Criterium Cat 4/5 Men John Kenney
10 Port of Hood River Criterium Cat 4/5 Tony Dirks
14 Port of Hood River Criterium Cat 4/5 Eric Moody
28 Port of Hood River Criterium Cat 3/4 Andrew Hayes
11 Port of Hood River Criterium Cat 3/4 Tony Dirks
6 Piece of Cake Masters 40+ 4/5 Tony Dirks
39 Piece of Cake Men 4 Andrew Hayes
DNS As the Raven Flies TT Men 4/5 Andrew Hayes
13 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men Master 40+ 4/5 Tony Dirks
18 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men Master 50+ Gregg Leion
17 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men Master 40+ 4/5 Brad Ryhlick
10 As the Raven Flies TT Mens 4/5 Andrew Hayes
28 As the Raven Flies TT: Combined Combined Andrew Hayes
19 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men Master 40+ 4/5 Robert Dobrey
23 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men Master 40+ 4/5 Tony Dirks
8 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men Master 50+ Gregg Leion
30 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 4 Andrew Hayes
22 As the Raven Flies TT: Combined Combined Andrew Hayes
9 As the Raven Flies TT Masters 40+ Tony Dirks
3 As the Raven Flies TT Men 4/5 Andrew Hayes
4 As the Raven Flies TT Men 4/5 Andrew Hayes
15 As the Raven Flies TT Masters 40+ Tony Dirks
41 As the Raven Flies TT: Combined Combined Tony Dirks
21 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men Masters 40+ 4/5 Tony Dirks
22 Banana Belt Series Men-Master 40+ (4/5) Tony Dirks
16 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men Masters 40+ 4/5 Gregg Leion
26 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men Masters 40+ 4/5 John Kenney
61 Jack Frost Time Trial: 14 Miles: Combined Combined Andrew Hayes
194 Jack Frost Time Trial: 14 Miles: Combined Combined Tony Dirks
11 Jack Frost Time Trial: 14 Miles Men Category 4/5 Andrew Hayes
43 Jack Frost Time Trial: 14 Miles Masters Men 40-49 Tony Dirks
47 Sublime Sublimity Circuit Race Men Cat 4/5 Brad Ryhlick
40 Sublime Sublimity Circuit Race Men Cat 4/5 Robert Dobrey
1 Cherry Pie Men 4/5 50+ Gregg Leion
28 Cherry Pie Men 4/5 40+ Brad Ryhlick
14 Cherry Pie Men 4/5 40+ Tony Dirks
11 Cherry Pie Men 4/5 40+ Robert Dobrey