Team Cthulhu

Event Category Name
54 Kruger's Crossing CCX Singlespeed Justin Gorder
102 Cross Crusade Category C Jose Sandoval
50 Cross Crusade Singlespeed Byron Breeden
33 Cross Crusade Women B Tiah Keever
44 Cross Crusade Women B Tiah Keever
67 Cross Crusade Category B andrew trask
90 SSCXWC Men Sscxwc Jason Britton
5 SSCXWC Men Sscxwc Byron Breeden
37 Cross Crusade Women B Tiah Keever
36 Cross Crusade Women B Tiah Keever
73 Cross Crusade Category B andrew trask
84 Cross Crusade Singlespeed Justin Gorder
50 Cross Crusade Singlespeed Byron Breeden
47 Cross Crusade Women B Tiah Keever
48 Cross Crusade Women B Tiah Keever
67 Cross Crusade Singlespeed Byron Breeden
61 Cross Crusade Singlespeed Jason Britton
95 Cross Crusade Category C andrew trask
64 Cross Crusade Singlespeed Byron Breeden
48 Cross Crusade Women B Tiah Keever
43 Cross Crusade Singlespeed Jason Britton
36 Cross Crusade Category C andrew trask
82 Cross Crusade Singlespeed Justin Gorder
106 Cross Crusade Singlespeed Joseph Sligh
70 Cross Crusade Singlespeed Jason Britton
64 Cross Crusade Singlespeed Byron Breeden
49 Cross Crusade Women B Tiah Keever
127 Cross Crusade Category C andrew trask
30 Battle at Barlow Singlespeed Jason Britton
50 Battle at Barlow Singlespeed Jose Sandoval
20 Hood River Double Cross Singlespeed Jose Sandoval
23 Hood River Double Cross Singlespeed Jose Sandoval
15 Fast Twitch Fridays: August Series Sprinter Byron Breeden
9 Team Beer Track Race Category 3 Byron Breeden
2 Fast Twitch Fridays B Sprint Byron Breeden
57 Portland Mountain Bike STXC Singlespeed Justin Gorder
9 Fast Twitch Fridays: July Series Sprinter Byron Breeden
2 Fast Twitch Fridays Sprint A Byron Breeden
9 Tuesday PIR: July Series Category 3/4 andrew trask
3 Tuesday PIR Category 3/4 andrew trask
34 Portland Mountain Bike STXC Singlespeed Justin Gorder
26 Portland Mountain Bike STXC Singlespeed Jason Britto
36 Portland Mountain Bike STXC Singlespeed Justin Gorder
2 OBRA Track Championships: Sprints Category 3 Men Byron Breeden
9 Mt. Tabor Series Category 3 Men George Trask
53 Portland Mountain Bike STXC Category 3 Men 19+ Jose Sandoval
48 Portland Mountain Bike STXC Singlespeed Justin Gorder
41 Portland Mountain Bike STXC Singlespeed Justin Gorder
50 Swan Island Criterium Men 4/5 Jose Sandoval
1 Fast Twitch Fridays C Sprint Byron Breeden
1 Fast Twitch Fridays: June Series C Sprint Byron Breeden
16 Alpenrose Thursday Series: June Series Category 4 andrew trask
4 Alpenrose Thursday Series Category 4 andrew trask
8 Mst/Jr Track Race Series Masters Men 30+ Jose Sandoval
36 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Men U35 Justin Gorder
10 Tuesday PIR Category 3/4 andrew trask
11 Blue Ribbon Track Omnium Category 3, Omnium Byron Breeden
14 Mt. Tabor Series Category 4 George Trask
10 Mst/Jr Track Race Series: 2K Pursuit Masters Men Jose Sandoval
2 Tuesday PIR Category 4/5 andrew trask
15 Fast Twitch Fridays: May Series Sprinter Byron Breeden
7 Fast Twitch Fridays: May Series Beginner Men andrew trask
3 Fast Twitch Fridays Beginner Men B Group andrew trask
1 Fast Twitch Fridays C Sprint Byron Breeden
7 Alpenrose Thursday Series Category 3 (A Field) Byron Breeden
21 Alpenrose Thursday Series: May Series Category 3 Byron Breeden
4 Tuesday PIR: May Series Category 4/5 andrew trask
30 Tuesday PIR Category 4/5 Jose Sandoval
5 Tuesday PIR Category 4/5 andrew trask
1 Fast Twitch Fridays D Sprint Byron Breeden
9 Tuesday PIR Category 4/5 Jose Sandoval
1 Tuesday PIR Category 4/5 andrew trask
1 Fast Twitch Fridays C Sprint Byron Breeden
14 Eric Kautzky Memorial Track Race Men Category 5 Jose Sandoval
15 Eric Kautzky Memorial Track Race Men Category 3 Byron Breeden
5 Eric Kautzky Memorial Track Race Men Category 5 andrew trask
9 Fast Twitch Fridays Beginner Men andrew trask
26 Tuesday PIR Category 4/5 Jose Sandoval
32 Tuesday PIR Category 4/5 Jose Sandoval
58 Tuesday PIR Category 4/5 Jose Sandoval