Grixsen Brewing p/b West End Bikes

Event Category Name
4 Twilight Cyclocross Singlespeed Cassidy Bigsby
3 Twilight Cyclocross Men 1/2 Paul Bourcier
3 Twilight Cyclocross Masters Women 40+ Vikki Bourcier
6 GPCM: Zaaldercross Junior Men 15-16 Parker Green
8 GPCM: Zaaldercross Junior Men 13-14 Owen Rogers
19 GPCM: Zaaldercross Junior Men 3/4/5 Parker Green
14 GPCM: Zaaldercross Junior Men 3/4/5 Owen Rogers
4 GPCM: Zaaldercross Women 1/2 Mckenna Mckee
15 GPCM: Zaaldercross Masters 35+ 1/2 Thomas Cody
4 Blind Date at the Dairy Men 2/3 Justin Ziehnert
3 Twilight Cyclocross Singlespeed Cassidy Bigsby
2 Twilight Cyclocross Men 1/2 Paul Bourcier
8 Corn Cross 1 Women 1/2 Mckenna Mckee
2 Corn Cross 1 Junior Men 15-16 Parker Green
9 Corn Cross 1 Junior Men 3/4/5 Parker Green
8 GPCM: Het Meer CX Women 1/2 Mckenna Mckee
11 GPCM: Het Meer CX Men 1/2 Erik Hammerquist
9 GPCM: Het Meer CX Singlespeed Cassidy Bigsby
2 GPCM: Het Meer CX Junior Men 15-16 Parker Green
4 GPCM: Het Meer CX Junior Men 13-14 Owen Rogers
8 GPCM: Het Meer CX Junior Men 3/4/5 Parker Green
6 GPCM: Het Meer CX Junior Men 3/4/5 Owen Rogers
3 GPCM: DDCX Women 1/2 Mckenna Mckee
DNF GPCM: DDCX Men 1/2 Erik Hammerquist
6 GPCM: DDCX Masters 35+ 1/2 Thomas Cody
8 GPCM: DDCX Singlespeed Cassidy Bigsby
13 GPCM: DDCX Men 4 Owen Rogers
45 Tuesday Night PIR Men 1/2/3 Nate Magaret
12 Tuesday Night PIR Men 3/4 Justin Ziehnert
10 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Thomas Cody
2 Thursday Night Track Racing Senior Women Scratch Mckenna Mckee
3 Thursday Night Track Racing Senior Women Points Mckenna Mckee
3 Twilight Criterium Series Women Kelly Sandow
14 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Cassidy Bigsby
2 Monday Night PIR Sprint Series Women Mckenna Mckee
1 Marys Peak Hillclimb Road Race Men 3 Erik Hammerquist
5 Marys Peak Hillclimb Road Race Men 1/2 Cassidy Bigsby
6 Elite State Track Championships Men 4/5 4K Pursuit Owen Rogers
9 Elite State Track Championships Men 4/5 Kilo Owen Rogers
1 PVC TT and Pursuits Masters 50+ Kilo Troy Mitchell
1 PVC TT and Pursuits Masters 50+ 500m Troy Mitchell
4 10 Barrel Brewing OBRA Criterium Championships Masters Men 40-49 Steve Schwaeber
8 Franz Bakery Criterium Men Category 1/2/3 Erik Hammerquist
15 Franz Bakery Criterium Men Category 4/5 Peter Jennings
2 Franz Bakery Criterium Men Category 4/5 Justin Ziehnert
6 Franz Bakery Criterium Masters Men 40+ Steve Schwaeber
6 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Erik Hammerquist
8 Portland Short Track Series Category 3 Men 14-18 Owen Rogers
2 Oregon State University Criterium Men 4/5 Justin Ziehnert
12 Thursday Night Track Racing: July Series Open 4/5 Mckenna Mckee
11 Thursday Night Track Racing: July Series Open 3/4 Mckenna Mckee
18 Tuesday Night PIR Men 1/2/3 Steve Schwaeber
6 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Lauren Ziehnert
3 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Mckenna Mckee
6 Thursday Night Track Racing Men 4/5 Mckenna Mckee
3 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Erik Hammerquist
4 Portland Short Track Series Category 3 Men 14-18 Owen Rogers
2 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Mckenna Mckee
7 Alpenrose Velodrome Challenge: Sunday Men Keirin Kyler Ervin
4 Alpenrose Velodrome Challenge: Sunday Women 5-Mile Mckenna Mckee
17 Alpenrose Velodrome Challenge: Sunday Men Points Race Kyler Ervin
7 High Cascades 100 Veteran Men 40-49 Shane Fletcher
1 Alpenrose Velodrome Challenge: Saturday Women Points Mckenna Mckee
9 Alpenrose Velodrome Challenge: Saturday Women Miss and Out Mckenna Mckee
7 Alpenrose Velodrome Challenge: Friday Elite Men Kilo Kyler Ervin
7 Alpenrose Velodrome Challenge: Friday Women 500m Mckenna Mckee
5 Thursday Night Track Racing 3/4 Men Mckenna Mckee
5 Thursday Night Track Racing Men 3/4 Mckenna Mckee
5 Twilight Criterium Series Women Kelly Sandow
2 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Justin Ziehnert
3 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Lauren Ziehnert
2 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Mckenna Mckee
2 Fast Twitch Friday Sprint D Lauren Ziehnert
1 Fast Twitch Friday Sprint D Mckenna Mckee
1 Fast Twitch Friday Sprint C Kyler Ervin
DNF Mt. Tabor Series Senior Men Steve Schwaeber
13 Mt. Tabor Series Senior Men Eric Sheagley
8 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Eric Sheagley
1 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Steve Schwaeber
2 Mt. Tabor Series Men 5 Peter Jennings
1 Six Hours of Mt Hood Two-Person Masters 80+ Shane Fletcher
12 Thump Coffee High Desert Omnium: Road Race Men Pro/1/2 Austin Arguello
10 Thump Coffee High Desert Omnium: Road Race Men Pro/1/2 Paul Bourcier
4 Thump Coffee High Desert Omnium: Criterium Men Pro/1/2 Criterium Austin Arguello
2 Thump Coffee High Desert Omnium: Criterium Men Pro/1/2 Criterium Paul Bourcier
3 OBRA Junior Track Championships Junior 15-18 Points Race Lauren Ziehnert
1 OBRA Junior Track Championships Junior 15-18 Points Race Kyler Ervin
3 OBRA Junior Track Championships Junior 15-18 Sprints Lauren Ziehnert
1 OBRA Junior Track Championships Junior 15-18 Sprints Kyler Ervin
1 OBRA Junior Track Championships Junior Men 17-18 Pursuit Kyler Ervin
1 OBRA Junior Track Championships Junior Women 15-16 Omnium Lauren Ziehnert
1 OBRA Junior Track Championships Junior Women 13-14 Omnium Mckenna Mckee
12 Thursday Night Track Racing: June Series Open 4/5 Mckenna Mckee
7 Thursday Night Track Racing: June Series Open 4/5 Lauren Ziehnert
8 Thursday Night Track Racing: June Series Open 3/4 Mckenna Mckee
4 Thursday Night Track Racing Men 3/4 Mckenna Mckee
4 Thursday Night Track Racing Men 4/5 Lauren Ziehnert
DNF Mt. Tabor Series Senior Men Eric Sheagley
DNF Mt. Tabor Series Masters Men 40+ John Mitchem
1 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Eric Sheagley
2 Mt. Tabor Series Men 5 Peter Jennings
12 Twilight Criterium Series: June Standings Men 1/2/3 Paul Bourcier
4 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Paul Bourcier
32 Tuesday Night PIR Category 4/5 Parker Green
2 Portland Short Track Series Category 3 Men 14-18 Owen Rogers
2 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Mckenna Mckee
23 Baker City Cycling Classic: Stage 5 - Tour d’Horn Road Race Masters Category 1/2/3 Men Shane Fletcher
16 Baker City Cycling Classic: Stage 5 - Tour d’Horn Road Race Masters Category 1/2/3 Men Steve Schwaeber
9 Baker City Cycling Classic: Stage 5 - Tour d’Horn Road Race Masters Category 1/2/3 Men Michael Benno
1 Baker City Cycling Classic: Stage 5 - Tour d’Horn Road Race Masters Category 1/2/3 Men Eric Sheagley
27 Baker City Cycling Classic: Stage 5 - Tour d’Horn Road Race Pro/1/2 Men Paul Bourcier
203 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: Combined Combined Shane Fletcher
180 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: Combined Combined Steve Schwaeber
125 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: Combined Combined Eric Sheagley
105 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: Combined Combined Michael Benno
29 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: Combined Combined Paul Bourcier
24 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium: GC after stage 4 Masters Category 1/2/3 Men Shane Fletcher
19 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium: GC after stage 4 Masters Category 1/2/3 Men Steve Schwaeber
15 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium: GC after stage 4 Masters Category 1/2/3 Men Eric Sheagley
14 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium: GC after stage 4 Masters Category 1/2/3 Men Michael Benno
23 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium: GC after stage 4 Pro/1/2 Men Paul Bourcier
22 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium Masters Category 1/2/3 Men Shane Fletcher
7 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium Masters Category 1/2/3 Men Steve Schwaeber
6 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium Masters Category 1/2/3 Men Eric Sheagley
2 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium Masters Category 1/2/3 Men Michael Benno
15 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium Pro/1/2 Men Paul Bourcier
24 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: GC after Stage 3 Masters Category 1/2/3 Men Shane Fletcher
19 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: GC after Stage 3 Masters Category 1/2/3 Men Steve Schwaeber
15 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: GC after Stage 3 Masters Category 1/2/3 Men Eric Sheagley
14 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: GC after Stage 3 Masters Category 1/2/3 Men Michael Benno
23 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: GC after Stage 3 Pro/1/2 Men Paul Bourcier
24 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial Masters Category 1/2/3 Men Shane Fletcher
21 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial Masters Category 1/2/3 Men Steve Schwaeber
17 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial Masters Category 1/2/3 Men Eric Sheagley
15 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial Masters Category 1/2/3 Men Michael Benno
25 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial Pro/1/2 Men Paul Bourcier
142 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: Combined Combined Steve Schwaeber
105 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: Combined Combined Shane Fletcher
101 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: Combined Combined Michael Benno
54 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: Combined Combined Eric Sheagley
54 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: Combined Combined Paul Bourcier
23 Baker City Cycling Classic Masters Category 1/2/3 Men Shane Fletcher
18 Baker City Cycling Classic Masters Category 1/2/3 Men Steve Schwaeber
10 Baker City Cycling Classic Masters Category 1/2/3 Men Michael Benno
2 Baker City Cycling Classic Masters Category 1/2/3 Men Eric Sheagley
24 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Paul Bourcier
21 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: GC after Stage 2 Masters Category 1/2/3 Men Shane Fletcher
20 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: GC after Stage 2 Masters Category 1/2/3 Men Steve Schwaeber
15 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: GC after Stage 2 Masters Category 1/2/3 Men Michael Benno
5 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: GC after Stage 2 Masters Category 1/2/3 Men Eric Sheagley
38 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: GC after Stage 2 Pro/1/2 Men Paul Bourcier
21 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial Masters Category 1/2/3 Men Steve Schwaeber
15 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial Masters Category 1/2/3 Men Shane Fletcher
14 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial Masters Category 1/2/3 Men Michael Benno
3 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial Masters Category 1/2/3 Men Eric Sheagley
43 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial Pro/1/2 Men Paul Bourcier
24 Baker City Cycling Classic: Stage 1 - Keating Valley Road Race: GC After Stage 1 Masters Category 1/2/3 Men Shane Fletcher
16 Baker City Cycling Classic: Stage 1 - Keating Valley Road Race: GC After Stage 1 Masters Category 1/2/3 Men Michael Benno
11 Baker City Cycling Classic: Stage 1 - Keating Valley Road Race: GC After Stage 1 Masters Category 1/2/3 Men Steve Schwaeber
9 Baker City Cycling Classic: Stage 1 - Keating Valley Road Race: GC After Stage 1 Masters Category 1/2/3 Men Eric Sheagley
23 Baker City Cycling Classic: Stage 1 - Keating Valley Road Race: GC After Stage 1 Pro/1/2 Men Paul Bourcier
24 Baker City Cycling Classic: Stage 1 - Keating Valley Road Race Masters Category 1/2/3 Men Shane Fletcher
16 Baker City Cycling Classic: Stage 1 - Keating Valley Road Race Masters Category 1/2/3 Men Michael Benno
11 Baker City Cycling Classic: Stage 1 - Keating Valley Road Race Masters Category 1/2/3 Men Steve Schwaeber
9 Baker City Cycling Classic: Stage 1 - Keating Valley Road Race Masters Category 1/2/3 Men Eric Sheagley
24 Baker City Cycling Classic: Stage 1 - Keating Valley Road Race Pro/1/2 Men Paul Bourcier
3 Fast Twitch Friday Sprint C Lauren Ziehnert
1 Mt Tabor Circuit Race Men 5 Peter Jennings
23 Tuesday Night PIR Men 1/2/3 Erik Hammerquist
2 Portland Short Track Series Category 3 Men 14-18 Owen Rogers
8 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Lauren Ziehnert
1 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Mckenna Mckee
2 Blue Ribbon Track Omnium Elite Men Kyler Ervin
4 Blue Ribbon Track Omnium Elite Women Mckenna Mckee
3 Blue Ribbon Track Omnium Elite Women Lauren Ziehnert
5 Blue Ribbon Track Omnium Men Category 4/5 Owen Rogers
4 Blue Ribbon Track Omnium Junior Kyler Ervin
3 Blue Ribbon Track Omnium Junior Owen Rogers
2 Blue Ribbon Track Omnium Junior Lauren Ziehnert
1 Blue Ribbon Track Omnium Junior Mckenna Mckee
1 Skibowl Classic XC Category 1 Men 45+ Shane Fletcher
4 Hammer Velo Crit Men 4/5 Justin Ziehnert
3 Hammer Velo Crit Men 4/5 Kyler Ervin
1 Hammer Velo Crit Women 4/5 Mckenna Mckee
2 Hammer Velo Crit Junior 14-18 Owen Rogers
22 Mt Tabor Circuit Race Senior Men Erik Hammerquist
7 Mt Tabor Circuit Race Men 3 Shane Fletcher
DNF Mt Tabor Circuit Race Masters Men 40+ John Mitchem
14 Mt Tabor Circuit Race Masters Men 40+ Steve Schwaeber
1 Tuesday Night PIR Men 5 Owen Rogers
2 Portland Short Track Series Category 3 Men 14-18 Owen Rogers
1 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Mckenna Mckee
3 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Shane Fletcher
180 OBRA TT Championships: Combined Combined Vikki Bourcier
81 OBRA TT Championships: Combined Combined Paul Bourcier
46 OBRA TT Championships: Combined Combined Paul Bourcier
33 OBRA TT Championships: Combined Combined Vikki Bourcier
5 OBRA TT Championships Masters Women 50-59 Vikki Bourcier
4 OBRA TT Championships Masters Men 40-49 Paul Bourcier
4 OBRA TT Championships Masters Men 45-49 Paul Bourcier
2 OBRA TT Championships Masters Women 55-59 Vikki Bourcier
10 Mt Tabor Circuit Race Senior Men Erik Hammerquist
25 Mt Tabor Circuit Race Masters Men 40+ Thomas Cody
17 Mt Tabor Circuit Race Masters Men 40+ Nate Magaret
6 Mt Tabor Circuit Race Masters Men 40+ John Mitchem
3 Mt Tabor Circuit Race Masters Men 40+ Steve Schwaeber
10 Mt Tabor Circuit Race Men 5 Peter Jennings
3 Portland Short Track Series Category 3 Men 14-18 Owen Rogers
1 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Mckenna Mckee
9 Portland Design Works Omnium Men 1/2/3 Kyler Ervin
2 Portland Design Works Omnium Women Category 4/5 Lauren Ziehnert
1 Portland Design Works Omnium Women Category 4/5 Mckenna Mckee
29 Hammer Velo Crit Senior Men Erik Hammerquist
3 Hammer Velo Crit Women 4/5 Mckenna Mckee
1 Hammer Velo Crit Junior Women 14-18 Mckenna Mckee
2 Hammer Velo Crit Junior Men 14-18 Collin Turner
9 Hammer Velo Crit Men Category 5 Owen Rogers
23 Hammer Velo Crit Masters Men 40+ 1/2/3 Steve Schwaeber
5 Hammer Velo Crit Masters Men 40+ 1/2/3 Nate Magaret
1 Fast Twitch Friday Beginner Women Lauren Ziehnert
5 Thursday Night Track Racing Men 4/5 Mckenna Mckee
14 Mt Tabor Circuit Race Senior Men Erik Hammerquist
24 Mt Tabor Circuit Race Men 3 Shane Fletcher
18 Mt Tabor Circuit Race Men 4 Parker Green
19 Mt Tabor Circuit Race Masters Men 40+ Shane Fletcher
8 Mt Tabor Circuit Race Masters Men 40+ Steve Schwaeber
3 Mt Tabor Circuit Race Masters Men 40+ John Mitchem
23 Mt Tabor Circuit Race Men 5 Owen Rogers
6 Mt Tabor Circuit Race Men 5 Peter Jennings
30 Twilight Time Trial Series: Combined Combined Vikki Bourcier
2 Twilight Time Trial Series: Combined Combined Paul Bourcier
2 Twilight Time Trial Series Masters Women Vikki Bourcier
2 Twilight Time Trial Series Men Category 1/2 Paul Bourcier
4 Twilight Time Trial Series: Series Final Men 1/2 Paul Bourcier
1 Twilight Time Trial Series: Series Final Masters Men 40+ Paul Bourcier
4 Monday Night PIR: SERIES STANDINGS Women 4/5 Mckenna Mckee
1 Monday Night PIR Women 4/5 Mckenna Mckee
19 Sisters Stampede Category 2 Spor Women 19-39 Kelly Sandow
14 Sisters Stampede Category 2 Spor Women 19-39 Lauren Ziehnert
19 Sisters Stampede Category 2 Women 19-39 Kelly Sandow
14 Sisters Stampede Category 2 Women 19-39 Lauren Ziehnert
18 Desert Orthopedics Bend Don't Brake Road Race Men Category 4/5 Justin Ziehnert
12 Desert Orthopedics Bend Don't Brake Road Race Masters Men 40+ Nate Magaret
4 Desert Orthopedics Bend Don't Brake Road Race Masters Men 40+ Thomas Cody
3 Desert Orthopedics Bend Don't Brake Road Race Masters Men 40+ Steve Schwaeber
17 Desert Orthopedics Bend Don't Brake Road Race Men Category 1/2 Erik Hammerquist
1 BriHOP Interstellar Omnium Women Category 4/5 Mckenna Mckee
2 Fast Twitch Friday Junior Women Mckenna Mckee
1 Fast Twitch Friday Junior Women Lauren Ziehnert
3 Thursday Night Track Racing: May Series Women 4/5 Mckenna Mckee
11 Tuesday Night PIR: May Series Category 3/4 Kyler Ervin
57 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Thomas Cody
20 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Nate Magaret
18 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Steve Schwaeber
2 Tuesday Night PIR Category 3/4 Kyler Ervin
1 Tuesday Night PIR Junior Owen Rogers
26 Twilight Time Trial Series: Combined Combined Vikki Bourcier
3 Twilight Time Trial Series Masters Women Vikki Bourcier
1 Monday Night PIR Women 4/5 Hotspots Mckenna Mckee
12 Monday Night PIR Masters Men 1/2/3 John Mitchem
1 Monday Night PIR Women 4/5 Mckenna Mckee
9 Rally the Valley Omnium Men Category 4/5 Justin Ziehnert
4 Rally the Valley Omnium: Criterium Men Category 4/5 Justin Ziehnert
1 Thursday Night Track Racing Women 4/5 2K Mckenna Mckee
8 Thursday Night Track Racing Women 500m Mckenna Mckee
4 Thursday Night Track Racing Women 500m Lauren Ziehnert
9 Tuesday Night PIR Men 1/2/3 Erik Hammerquist
1 Tuesday Night PIR Junior Owen Rogers
3 Monday Night PIR Women 4/5 Hotspots Mckenna Mckee
11 Monday Night PIR Masters Men 1/2/3 John Mitchem
3 Monday Night PIR Women 4/5 Mckenna Mckee
23 Tuesday Night PIR 3/4 Results Parker Green
43 Tuesday Night PIR 4/5 Men Owen Rogers
36 Twilight Time Trial Series: Combined Combined Vikki Bourcier
4 Twilight Time Trial Series Masters Women Vikki Bourcier
2 Coast Hills Classic MTB Race Category 3 Junior Men 14-18 Owen Rogers
1 Wooden Shoe Kermesse Women 4/5 Mckenna Mckee
DNF Montinore Road Race Masters 40+ 1/2/3 Thomas Cody
11 Montinore Road Race Masters 40+ 1/2/3 Shane Fletcher
8 Montinore Road Race Masters 40+ 1/2/3 Michael Benno
3 Montinore Road Race Masters 40+ 1/2/3 Steve Schwaeber
1 Montinore Road Race Masters 40+ 1/2/3 Eric Sheagley
14 Montinore Road Race Men 4/5 Justin Ziehnert
1 Thursday Night Track Racing Junior Women Mckenna Mckee
2 Twilight Time Trial Series: Combined Combined Paul Bourcier
1 Twilight Time Trial Series Masters Men 40+ Paul Bourcier
18 Tuesday Night PIR Men 4/5 Owen Rogers
2 Tuesday Night PIR Junior Owen Rogers
2 Twilight Time Trial Series: Combined Combined Paul Bourcier
1 Twilight Time Trial Series Masters Men 40+ Paul Bourcier
2 Monday Night PIR Masters Men 1/2/3 Hotspots Christian Tresser
16 Monday Night PIR Masters Men 1/2/3 Christian Tresser
4 Bear Springs Trap Junior Men 14-18 Owen Rogers
2 Bear Springs Trap Expert Men 45+ Shane Fletcher
5 Revenge Of The Disc: Combined Combined Mckenna Mckee
1 Revenge Of The Disc Masters Women 55-59 Vikki Bourcier
1 Revenge Of The Disc Junior Women 15-16 Mckenna Mckee
1 Revenge Of The Disc - 24.8 Miles: Revenge Of The Disc - Series Standings Masters Women 55-59 Vikki Bourcier
1 Revenge Of The Disc - 24.8 Miles: Revenge Of The Disc - Series Standings Junior Women 15-16 Mckenna Mckee
2 Tuesday Night PIR Junior Owen Rogers
4 Monday Night PIR Masters Men 1/2/3 Hotspots Nate Magaret
12 Monday Night PIR Masters Men 1/2/3 Nate Magaret
3 Barton Park Cicuit Race Women 4 Mckenna Mckee
DNF Barton Park Cicuit Race Category 4/5 Men Owen Rogers
12 Barton Park Cicuit Race Category 4/5 Men Kyler Ervin
15 Barton Park Cicuit Race Category 3 Men Shane Fletcher
28 Tuesday Night PIR Men 3/4 Parker Green
13 Tuesday Night PIR Men 3/4 Kyler Ervin
34 Tuesday Night PIR Men 4/5 Owen Rogers
5 Tuesday Night PIR Novice Men Owen Rogers
1 Tuesday Night PIR Junior Owen Rogers
10 30th Annual Mudslinger Category 3 Junior Men 14-18 Owen Rogers
DNF Silverton Road Race Pro/1/2 Men Cassidy Bigsby
13 Silverton Road Race Pro/1/2 Men Paul Bourcier
5 Silverton Road Race Women 4/5 Mckenna Mckee
DNF Silverton Road Race Category 4/5 Men Peter Jennings
5 Revenge Of The Disc: Combined Combined Paul Bourcier
2 Revenge Of The Disc Masters Men 45-49 Paul Bourcier
13 Revenge Of The Disc 13.1 Miles: Combined Combined Vikki Bourcier
7 Revenge Of The Disc 13.1 Miles: Combined Combined Mckenna Mckee
2 Revenge Of The Disc 13.8 Miles Masters Women 55-59 Vikki Bourcier
1 Revenge Of The Disc 13.8 Miles Junior Women 15-16 Mckenna Mckee
8 Kings Valley Road Race Men 1/2 Paul Bourcier
14 Gorge Roubaix Men Pro/1/2 Paul Bourcier
21 Gorge Roubaix Masters 40+ 1/2/3 Nate Magaret
18 Gorge Roubaix Masters 40+ 1/2/3 Thomas Cody
13 Gorge Roubaix Masters 40+ 1/2/3 Michael Benno
12 Gorge Roubaix Masters 40+ 1/2/3 Steve Schwaeber
2 Gorge Roubaix Masters 40+ 1/2/3 Eric Sheagley
9 Piece of Cake Road Race Women 4/5 Mckenna Mckee
4 Piece of Cake Road Race Junior Men Owen Rogers
DNF Piece of Cake Road Race Pro/1/2 Men Bigsby Cassidy
9 Piece of Cake Road Race Pro/1/2 Men Steve Schwaeber
7 Piece of Cake Road Race Pro/1/2 Men Paul Bourcier
12 Piece of Cake Road Race Men 4/5 Peter Jennings
12 Piece of Cake Road Race Category 3 Men Erik Hammerquist
13 Jack Frost Time Trial: Combined Combined Eric Sheagley
147 Jack Frost Time Trial: Combined Combined Mckenna Mckee
101 Jack Frost Time Trial: Combined Combined Parker Green
1 Jack Frost Time Trial Junior Women 10-14 Mckenna Mckee
3 Jack Frost Time Trial Masters Men 40-49 Eric Sheagley
1 Jack Frost Time Trial Junior Women 13-14 Mckenna Mckee
21 Jack Frost Time Trial Eddy Senior Men Parker Green