Word-RCB by Cyclisme

Event Category Name
56 Portland Cup (USGP) Singlespeed Fergus Kinnell
38 Portland Cup (USGP) UCI races Elite Masters Michael Risner
35 Portland Cup (USGP) Category B Greg O'Brien
52 Portland Cup (USGP) Singlespeed Fergus Kinnell
51 Kruger's Crossing Cyclocross Masters 35+ C Fergus Kinnell
5 Kruger's Crossing Cyclocross Masters 35+ B Greg O'Brien
34 Cross Crusade #8/OBRA Championships Masters 35+ B Jeffrey Gerwing
23 Cross Crusade #8/OBRA Championships Masters 35+ A Michael Risner
29 Cross Crusade #8/OBRA Championships Masters 35+ B Michael Mann
21 Cross Crusade #8/OBRA Championships Category B Trevor Spahr
14 Cross Crusade #8/OBRA Championships Masters 35+ B Greg O'Brien
110 Cross Crusade #8/OBRA Championships Masters 35+ C Fergus Kinnell
91 Cross Crusade #8/OBRA Championships Singlespeed Fergus Kinnell
26 Cross Crusade #7 Masters 35+ A Michael Risner
25 Cross Crusade #7 Category B Trevor Spahr
60 Cross Crusade #7 Masters 35+ B Michael Mann
27 Cross Crusade #7 Masters 35+ B Greg O'Brien
69 Cross Crusade #7 Masters 35+ C Csaba Kormendy
DNF Cross Crusade #6 Masters 35+ B Jeffrey Gerwing
14 Cross Crusade #6 Category B Trevor Spahr
60 Cross Crusade #6 Masters 35+ B Michael Mann
112 Cross Crusade #6 Masters 35+ C Fergus Kinnell
32 Cross Crusade #6 Masters 35+ B Greg O'Brien
58 Cross Crusade #5 Masters 35+ C Fergus Kinnell
33 Cross Crusade #5 Masters 35+ A Michael Risner
12 Cross Crusade #4 Masters 35+ B Greg O'Brien
34 Cross Crusade #4 Masters 35+ C Fergus Kinnell
37 Cross Crusade #4 Masters 35+ B Michael Mann
41 Cross Crusade #3 Masters 35+ A Michael Risner
27 Cross Crusade #3 Masters 35+ B Greg O'Brien
25 Cross Crusade #3 Category B Trevor Spahr
74 Cross Crusade #3 Masters 35+ C Fergus Kinnell
43 Cross Crusade #2 Category B Trevor Spahr
40 Cross Crusade #2 Masters 35+ B Jeffrey Gerwing
12 Cross Crusade #2 Masters 35+ B Greg O'Brien
37 Cross Crusade #2 Masters 35+ C Csaba Kormendy
DNF Cross Crusade #2 Category B Alex Lightman
33 Cross Crusade #1 Masters 35+ B Greg O'Brien
43 Cross Crusade #1 Masters 35+ A Michael Risner
79 Cross Crusade #1 Masters 35+ B Michael Mann
42 Cross Crusade #1 Masters 35+ B Jeffrey Gerwing
1 Cross Crusade #1 Beginner Men CCX Trevor Spahr
25 Cross Crusade #1 Masters 35+ C Csaba Kormendy
98 Cross Crusade #1 Masters 35+ C Fergus Kinnell
18 Battle at Barlow Masters 35+ B Jeffrey Gerwing
20 Battle at Barlow Masters 35+ B Michael Mann
30 Battle at Barlow Masters 35+ C Csaba Kormendy
35 Battle at Barlow Masters 35+ B Greg O'Brien
56 Battle at Barlow Masters 35+ B Fergus Kinnell
1 PIR September Handicap Series Handicap Men/Women Trevor Spahr
15 Hood River Double Cross #2 Masters C Csaba Kormendy
11 Hood River Double Cross #1 Beginner Men CCX Ariel Embree
11 Hood River Double Cross #1 Masters B 35+ Greg O'Brien
10 Hood River Double Cross #1 Beginner Men CCX Paris Hynes
1 PIR September Handicap Series Category 1/2/3/4 Trevor Spahr
17 Vanport Kermesse Series 2: Series Standings Men B Fergus Kinnell
10 Vanport Kermesse Series 2 Men Category B Fergus Kinnell
DNF Kruger's Kermesse Farm Crit Masters B 35 Greg O'Brien
23 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters C 35 Fergus Kinnell
37 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters C 35 Csaba Kormendy
25 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters B 35 Michael Mann
16 Pain on the Peak Masters Men A Michael Risner
12 PIR September Handicap Series Senior Men Trevor Spahr
19 Vanport Kermesse Series 2 Men B Fergus Kinnell
16 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters C 35 Dave Wingard
24 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters C 35 Csaba Kormendy
32 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters C 35 Fergus Kinnell
3 OBRA Masters Track Championships: Keirin Masters Men 30-39 Chris Deardorff
5 OBRA Masters Track Championships: 1 Kilometer TT Masters Men 35-59 Michael Risner
5 OBRA Masters Track Championships: Keirin Masters Men 30-39 Michael Risner
3 OBRA Masters Track Championships: Sprints Masters Men 30-39 Chris Deardorff
3 OBRA Masters Track Championships: 1 Kilometer TT Masters Men 35-59 Chris Deardorff
6 OBRA Masters Track Championships: Team Sprints Masters Men Michael Risner
4 OBRA Masters Track Championships: Sprints Masters Men 30-39 Michael Risner
9 Fast Twitch Fridays: August Series Sprinter Chris Deardorff
9 Fast Twitch Fridays Category 5 Men Csaba Kormendy
21 Fast Twitch Fridays: August Series Sprinter Alex Lightman
3 Fast Twitch Fridays: August Series Category 5 Men Dave Wingard
16 Fast Twitch Fridays: August Series Category 5 Men Csaba Kormendy
19 Fast Twitch Fridays: August Series Category 5 Men Daniel Felts
19 Tuesday PIR Category 4/5 Fergus Kinnell
9 Tuesday PIR Category 4/5 Daniel Felts
2 Monday PIR: August Series Masters Category 4/5 Justin Serna
77 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Daniel Felts
53 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time Combined Alex Lightman
32 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time Combined Trevor Spahr
13 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters B 35 Greg O'Brien
12 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters C 35 Csaba Kormendy
21 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters C 35 Fergus Kinnell
11 OBRA Hillclimb Championships Category 4 Men Daniel Felts
7 OBRA Hillclimb Championships Category 4 Men Alex Lightman
77 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time Combined Daniel Felts
53 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Alex Lightman
32 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Trevor Spahr
3 OBRA Hillclimb Championships Category 4 Men Trevor Spahr
2 Fast Twitch Fridays B Sprint Chris Deardorff
4 Fast Twitch Fridays Category 5 Men Dave Wingard
13 Fast Twitch Fridays Category 5 Men Csaba Kormendy
12 Fast Twitch Fridays Category 5 Men Daniel Felts
14 Tuesday PIR Category 3/4 Trevor Spahr
7 Tuesday PIR Category 3/4 Justin Serna
3 Monday PIR Masters Men 4/5 Justin Serna
2 Monday PIR: Series Standings Masters Category 4/5 Justin Serna
20 OBRA Criterium Championships Senior Men Category 4/5 Trevor Spahr
7 OBRA Criterium Championships Junior 13-14 Dey Shaun Lee
10 OBRA Criterium Championships Junior 13-14 Naiqwan Pelman
2 OBRA Criterium Championships Senior Men Category 4/5 Alex Lightman
15 OBRA Criterium Championships Senior Men Category 4/5 Justin Serna
16 OBRA Criterium Championships Category 3 Michael Risner
5 Swan Island Criterium Men 5 Daniel Felts
12 Swan Island Criterium Men 4 Dave Wingard
3 Swan Island Criterium Junior 10-13 Dey Shaun Lee
4 Swan Island Criterium Junior 10-13 Naiqwan Pelman
1 Swan Island Criterium Men 5 Alex Lightman
11 Swan Island Criterium Men 5 Fergus Kinnell
4 Swan Island Criterium Men 4 Trevor Spahr
1 Fast Twitch Fridays B Sprint Chris Deardorff
21 Tuesday PIR Category 4/5 Men Daniel Felts
20 Tuesday PIR Category 4/5 Men Fergus Kinnell
7 Monday PIR Men 4/5 Justin Serna
2 Monday PIR: Series Standings Masters Category 4/5 Justin Serna
8 Sunset Criterium Masters Men Michael Risner
1 Sunset Criterium Junior Dey Shaun Lee
1 Sunset Criterium Category 5 Men Trevor Spahr
11 Sunset Criterium Category 4 Men Justin Serna
5 Sunset Criterium Category 5 Men Daniel Felts
DNF Portland Twilight Criterium Category 3 Justin Serna
DNF Portland Twilight Criterium Category 3 Michael Risner
DNF Portland Twilight Criterium Category 3 Eric Lanners
11 Tuesday PIR Category 3/4 Eric Lanners
16 Monday PIR Masters Men 4/5 Tyrone Miles
3 Monday PIR Masters Men 4/5 Justin Serna
23 Monday PIR Masters Men 4/5 Eric Lanners
56 OUCH: Combined Results by Time: Combined Combined Jeffrey Gerwing
56 OUCH: Combined Results by Time Combined Jeffrey Gerwing
26 High Desert Omnium: Road Race Category 4/5 Trevor Spahr
24 High Desert Omnium: Road Race Category 4/5 Eric Lanners
7 OUCH Masters Men 40-44 Jeffrey Gerwing
14 High Desert Omnium: Criterium Category 4/5 Justin Serna
7 High Desert Omnium: Criterium Category 4/5 Eric Lanners
31 High Desert Omnium: Time Trial Category 4/5 Justin Serna
27 High Desert Omnium: Time Trial Category 4/5 Eric Lanners
18 High Desert Omnium: Time Trial Category 4/5 Trevor Spahr
15 High Desert Omnium: Criterium Category 4/5 Trevor Spahr
96 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Combined Eric Lanners
74 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Combined Trevor Spahr
107 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Combined Justin Serna
2 Fast Twitch Fridays Novice Men Dave Wingard
1 Fast Twitch Fridays Sprint B Alex Lightman
18 Alpenrose Thursday Series: July Series Category 4 Alex Lightman
30 Alpenrose Thursday Series: July Series Senior Men Michael Risner
24 Tuesday PIR: July Series Category 3/4 Eric Lanners
7 Mst/Jr Track Race Series: July Series Junior Men Dey Shaun Lee
25 Tuesday PIR Category 3/4 Justin Serna
12 Tuesday PIR Category 3/4 Eric Lanners
10 Monday PIR: July Series Masters Men 4/5 Justin Serna
5 Portland MTB Short Track Series Expert Men 40+ Anthony Ohotto
26 Portland MTB Short Track Series Expert Men 19-39 Csaba Kormendy
14 Portland MTB Short Track Series Sport Men 40+ Michael Mann
3 Monday PIR Novice Masters Men Tyrone Miles
48 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Fergus Kinnell
6 Vancouver Courthouse Criterium Men Category 5 Daniel Felts
18 Vancouver Courthouse Criterium Men Category 4 Justin Serna
14 Vancouver Courthouse Criterium Men Category 4 Eric Lanners
5 Vancouver Courthouse Criterium Men Category 5 Kevin Stravers
3 Vancouver Courthouse Criterium Men Category 5 Alex Lightman
9 Vancouver Courthouse Criterium Junior U14 Dey Shaun Lee
2 Vancouver Courthouse Criterium Men Category 5 Justin Fisher
1 Vancouver Courthouse Criterium Men Category 5 Trevor Spahr
10 Vancouver Courthouse Criterium Junior U14 Marquell Brown
7 Fast Twitch Fridays: July Series Novice Men Daniel Felts
1 Fast Twitch Fridays: July Series Sprinter Chris Deardorff
6 Fast Twitch Fridays Novice Men Daniel Felts
2 Fast Twitch Fridays Sprint A Chris Deardorff
12 Alpenrose Thursday Series Senior Men Michael Risner
15 Portland MTB Short Track Series Sport Men 40+ Michael Mann
2 Portland MTB Short Track Series Expert Men 40+ Anthony Ohotto
18 Portland MTB Short Track Series Expert Men 19-39 Csaba Kormendy
7 Monday PIR: Series Standings Category 4/5 Justin Serna
37 Portland MTB Short Track Series Sport Men 40+ Dave Wingard
20 Tuesday PIR Category 4/5 Justin Fisher
16 Tuesday PIR Category 4/5 Daniel Felts
26 Tuesday PIR Category 3/4 Justin Serna
29 Tuesday PIR Category 3/4 Dave Wingard
28 Tuesday PIR Category 3/4 Eric Lanners
12 Monday PIR Novice Women Kristin McCarthy
10 Portland MTB Short Track Series Sport Men 40+ Michael Mann
4 Monday PIR Men 4/5 Justin Serna
28 Portland MTB Short Track Series Sport Men 40+ Dave Wingard
3 Portland MTB Short Track Series Expert Men 40+ Anthony Ohotto
3 OBRA Track Championships: Points Races Men Category 3 Michael Risner
10 OBRA Track Championships: Points Races Men Category 4 Trevor Spahr
2 OBRA Track Championships: Points Races Women Category 4 PJ Houser
9 OBRA Track Championships: Sprints Men Category 3 Michael Risner
3 OBRA Track Championships: Keirin Men Category 3 Chris Deardorff
6 OBRA Track Championships: Sprints Women Category 4 Ariel Embree
5 OBRA Track Championships: Sprints Women Category 4 Krysten Richardson
6 OBRA Track Championships: Sprints Men Category 4/5 Justin Serna
7 OBRA Track Championships: Sprints Men Category 4/5 Daniel Felts
4 OBRA Track Championships: Sprints Men Category 3 Chris Deardorff
10 OBRA Track Championships: Sprints Men Category 3 Alex Lightman
3 OBRA Track Championships: Sprints Women Category 4 PJ Houser
5 OBRA Track Championships: Sprints Men Category 3 Trevor Spahr
13 OBRA Track Championships: 1 Kilometer TT Men Category 4/5 Daniel Felts
6 OBRA Track Championships: 500 meter TT Women Category 4 PJ Houser
7 OBRA Track Championships: 1 Kilometer TT Men Category 3 Michael Risner
4 OBRA Track Championships: 1 Kilometer TT Men Category 4/5 Trevor Spahr
3 OBRA Track Championships: 1 Kilometer TT Men Category 3 Chris Deardorff
5 OBRA Track Championships: 1 Kilometer TT Men Category 4/5 Alex Lightman
1 Alpenrose Thursday Series Men Category 4 Alex Lightman
16 Mt Tabor Series Category 5 Men Michael Mann
9 Mt Tabor Series Category 5 Men Eric Lanners
15 Mt Tabor Series Fixed Gear Daniel Felts
14 Mt Tabor Series Fixed Gear Justin Fisher
15 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Eric Lanners
8 Tuesday PIR Category 3/4 Eric Lanners
33 Portland MTB Short Track Series Sport Men 40+ Dave Wingard
3 Portland MTB Short Track Series Expert Men 40+ Anthony Ohotto
21 Portland MTB Short Track Series Expert Men 19-39 Csaba Kormendy
5 State Games Track Category 4 Men Trevor Spahr
2 State Games Track Category 4 Men Alex Lightman
6 State Games Track Category 5 Men Daniel Felts
8 OBRA Junior and Team Event Track Championships Men Team Pursuit Justin Serna
3 OBRA Junior and Team Event Track Championships Junior Men 13-14 Dey Shaun Lee
7 OBRA Junior and Team Event Track Championships Men Team Sprint Michael Risner
7 OBRA Junior and Team Event Track Championships Men Team Sprint Alex Lightman
10 OBRA Junior and Team Event Track Championships Women Team Sprint PJ Houser
11 OBRA Junior and Team Event Track Championships Men Team Sprint Dave Wingard
11 OBRA Junior and Team Event Track Championships Men Team Sprint Trevor Spahr
11 OBRA Junior and Team Event Track Championships Men Team Sprint Justin Fisher
13 OBRA Junior and Team Event Track Championships Men Team Sprint Justin Serna
13 OBRA Junior and Team Event Track Championships Men Team Sprint Daniel Felts
13 OBRA Junior and Team Event Track Championships Men Team Sprint Krysten Richardson
3 OBRA Junior and Team Event Track Championships Women Team Pursuit Krysten Richardson
3 OBRA Junior and Team Event Track Championships Women Team Pursuit PJ Houser
3 OBRA Junior and Team Event Track Championships Women Team Pursuit Ariel Embree
4 OBRA Junior and Team Event Track Championships Men Team Pursuit Alex Lightman
4 OBRA Junior and Team Event Track Championships Men Team Pursuit Trevor Spahr
7 OBRA Junior and Team Event Track Championships Men Team Sprint Chris Deardorff
8 OBRA Junior and Team Event Track Championships Men Team Pursuit Daniel Felts
4 OBRA Junior and Team Event Track Championships Men Team Pursuit Chris Deardorff
8 OBRA Junior and Team Event Track Championships Men Team Pursuit Justin Fisher
8 OBRA Junior and Team Event Track Championships Men Team Pursuit Dave Wingard
4 OBRA Junior and Team Event Track Championships Men Team Pursuit Michael Risner
10 OBRA Junior and Team Event Track Championships Women Team Sprint Ariel Embree
5 Fast Twitch Fridays A Sprint Chris Deardorff
11 Mt Tabor Series Fixed Gear Daniel Felts
18 Tuesday PIR Category 3/4 Eric Lanners
18 Monday PIR: June Series Masters 30+ 4/5 Justin Serna
18 Portland MTB Short Track Series Expert Men 19-39 Csaba Kormendy
4 Portland MTB Short Track Series Expert Men 40+ Anthony Ohotto
7 Portland MTB Short Track Series Expert Men 40+ Greg O'Brien
40 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Fergus Kinnell
1 Alpenrose Sixday: Omnium Category 4/5 Trevor Spahr
2 Alpenrose Sixday: Omnium Category 5 Men Alex Lightman
4 Alpenrose Sixday: Omnium Category 5 Men Eric Lanners
5 Alpenrose Sixday: Omnium Category 5 Men Daniel Felts
3 Alpenrose Sixday: Omnium Category 5 Men Dave Wingard
15 Mt Tabor Series Category 5 Men Eric Lanners
6 Monday PIR Novice Men Eric Lanners
3 Portland MTB Short Track Series Expert Men 40+ Anthony Ohotto
16 Portland MTB Short Track Series Expert Men 40+ Greg O'Brien
23 Portland MTB Short Track Series Sport Men 40+ Michael Mann
4 Portland MTB Short Track Series Expert Men 40+ Anthony Ohotto
17 Portland MTB Short Track Series Sport Men 19-39 Csaba Kormendy
33 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Fergus Kinnell
30 Portland MTB Short Track Series Sport Men 40+ Dave Wingard
5 Fast Twitch Fridays: June Series Novice Men Justin Serna
4 Fast Twitch Fridays Novice Men Dave Wingard
21 Fast Twitch Fridays: June Series Novice Men Csaba Kormendy
20 Fast Twitch Fridays: June Series Novice Men Paris Hynes
12 Fast Twitch Fridays: June Series Novice Men Kevin Stravers
6 Fast Twitch Fridays: June Series Novice Men Trevor Spahr
3 Fast Twitch Fridays Novice Men Justin Serna
3 Fast Twitch Fridays: June Series Novice Men Dave Wingard
2 Fast Twitch Fridays: June Series Novice Men Daniel Felts
1 Fast Twitch Fridays: June Series Novice Men Alex Lightman
6 Fast Twitch Fridays: June Series Novice Women Krysten Richardson
10 Fast Twitch Fridays: June Series Sprinter Michael Risner
4 Fast Twitch Fridays: June Series Sprinter Chris Deardorff
13 Fast Twitch Fridays Novice Men Paris Hynes
7 Fast Twitch Fridays Novice Men Kevin Stravers
8 Fast Twitch Fridays Novice Men Daniel Felts
12 Fast Twitch Fridays Novice Men Csaba Kormendy
4 Fast Twitch Fridays Novice Women Krysten Richardson
2 Fast Twitch Fridays B Sprint Michael Risner
4 Fast Twitch Fridays A Sprint Chris Deardorff
2 Fast Twitch Fridays Novice Men Alex Lightman
3 Alpenrose Thursday Series: June Series Men Category 5 Dave Wingard
2 Alpenrose Thursday Series: June Series Men Category 5 Alex Lightman
5 Alpenrose Thursday Series: June Series Men Category 5 Daniel Felts
4 Alpenrose Thursday Series: June Series Men Category 5 Eric Lanners
23 Mt Tabor Series Category 5 Men Dave Wingard
30 Mt Tabor Series Category 5 Men Fergus Kinnell
15 Mt Tabor Series Category 5 Men Michael Mann
2 Mst/Jr Track Race Series: June Series Junior Men Dey Shaun Lee
2 Mst/Jr Track Race Series: 2K Pursuits Junior Men Dey Shaun Lee
4 Monday PIR Men 4/5 Justin Serna
43 Monday PIR Men 4/5 Csaba Kormendy
10 Test of Endurance 50 Sport 40-49 Men Fergus Kinnell
22 Cirque du Cycling Criterium Category 3/4 Michael Risner
8 Fast Twitch Fridays Novice Men Dave Wingard
2 Fast Twitch Fridays Novice Men Trevor Spahr
2 Fast Twitch Fridays B Sprint Chris Deardorff
4 Fast Twitch Fridays Novice Women Krysten Richardson
12 Fast Twitch Fridays Novice Men Daniel Felts
5 Fast Twitch Fridays Novice Men Justin Serna
1 Fast Twitch Fridays Novice Men Alex Lightman
26 Mt Tabor Series Category 5 Men Dave Wingard
30 Mt Tabor Series Category 5 Men Fergus Kinnell
17 Mt Tabor Series Fixed Gear Justin Serna
20 Mt Tabor Series Category 5 Men Michael Mann
25 Monday PIR Masters 3/4 Fergus Kinnell
10 Monday PIR Masters 3/4 Dave Wingard
16 Alpenrose Heartbreaker '08: Points Races Category 5 Men Justin Fisher
12 Alpenrose Heartbreaker '08: Points Races Category 5 Men Glen Gomez-Meade
8 Alpenrose Heartbreaker '08: Points Races Category 5 Men Justin Serna
4 Alpenrose Heartbreaker '08: Points Races Category 5 Men Trevor Spahr
3 Alpenrose Heartbreaker '08: Points Races Category 5 Men Alex Lightman
15 Alpenrose Heartbreaker '08: Points Races Category 5 Men Daniel Felts
6 Alpenrose Heartbreaker '08: Points Races Category 3 Michael Risner
2 Fast Twitch Fridays Novice Men Dave Wingard
3 Fast Twitch Fridays B Sprint Michael Risner
7 Fast Twitch Fridays Novice Men Paris Hynes
5 Fast Twitch Fridays Novice Men Daniel Felts
1 Fast Twitch Fridays Novice Men Alex Lightman
14 Monday PIR Masters 4/5 Csaba Kormendy
4 Falls City Firecracker MTB Beginner Men 40+ Dave Wingard
9 Falls City Firecracker MTB Sport 40-49 Fergus Kinnell
13 Falls City Firecracker MTB Sport 40-49 Greg O'Brien
7 Fast Twitch Fridays Novice Men Daniel Felts
12 Fast Twitch Fridays Novice Men Trevor Spahr
3 Fast Twitch Fridays Novice Men Trevor Spahr
4 Fast Twitch Fridays Sprint C Michael Risner
3 Fast Twitch Fridays Sprint B Chris Deardorff
6 Fast Twitch Fridays Novice Men Dave Wingard
28 Fast Twitch Fridays Novice Men Justin Fisher
22 Fast Twitch Fridays Novice Men Glen Gomez-Meade
17 Fast Twitch Fridays Novice Men Dave Wingard
15 Fast Twitch Fridays Novice Men Alex Lightman
5 Fast Twitch Fridays Sprinter Chris Deardorff
15 Fast Twitch Fridays Sprinter Michael Risner
6 Fast Twitch Fridays Novice Men Justin Serna
8 Fast Twitch Fridays Novice Men Glen Gomez-Meade
9 Fast Twitch Fridays Novice Men Justin Serna
12 Fast Twitch Fridays Novice Men Justin Fisher
14 Fast Twitch Fridays Novice Men Daniel Felts
4 Fast Twitch Fridays Novice Men Alex Lightman
9 Alpenrose Thursday Series: May Series Category 3 Chris Deardorff
15 Alpenrose Thursday Series: May Series Category 3 Michael Risner
7 Alpenrose Thursday Series: May Series Category 5 Alex Lightman
22 Alpenrose Thursday Series: May Series Category 5 Daniel Felts
13 Alpenrose Thursday Series: May Series Category 5 Glen Gomez-Meade
8 Alpenrose Thursday Series: May Series Category 5 Trevor Spahr
20 Tuesday PIR Category 4/5 Fergus Kinnell
9 Bear Springs Trap MTB Sport Men 40-49 Greg O'Brien
3 Bear Springs Trap MTB Expert Men 40+ Anthony Ohotto
27 Bear Springs Trap MTB Sport Men 19-39 Csaba Kormendy
8 Fast Twitch Fridays A Sprint Chris Deardorff
10 Fast Twitch Fridays Novice Men Daniel Felts
21 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Sport Men 40-49 Fergus Kinnell
10 Fast Twitch Fridays Novice Men Daniel Felts
1 Fast Twitch Fridays C Sprint Michael Risner
6 Fast Twitch Fridays A Sprint Chris Deardorff
8 Fast Twitch Fridays Novice Men Justin Serna
45 Monday PIR Masters 4/5 Fergus Kinnell
5 Eric Kautzky Memorial Track Race Category 5 Men A Dave Wingard
8 Eric Kautzky Memorial Track Race Category 3 Michael Risner
6 Eric Kautzky Memorial Track Race Category 3 Chris Deardorff
3 Eric Kautzky Memorial Track Race Junior Men Dey Shaun Lee
4 Eric Kautzky Memorial Track Race Category 5 Men A Trevor Spahr
8 Eric Kautzky Memorial Track Race Category 5 Men B Glen Gomez-Meade
2 Eric Kautzky Memorial Track Race Category 5 Men B Alex Lightman
6 Fast Twitch Fridays Category 5 Justin Serna
19 Alpenrose Thursday Series: 1 Kilometer TT Category 5 Daniel Felts
2 Alpenrose Thursday Series: 1 Kilometer TT Category 4 Chris Deardorff
5 Alpenrose Thursday Series: 1 Kilometer TT Category 5 Alex Lightman
7 Alpenrose Thursday Series: 1 Kilometer TT Category 5 Trevor Spahr
13 Alpenrose Thursday Series: 1 Kilometer TT Category 5 Glen Gomez-Meade
20 Alpenrose Thursday Series: 1 Kilometer TT Category 5 Paris Hynes
14 Alpenrose Thursday Series: 1 Kilometer TT Category 5 Dave Wingard
5 Alpenrose Thursday Series: 1 Kilometer TT Category 3 Michael Risner
8 Tuesday PIR: April Series Category 3/4 Dave Wingard
32 Tuesday PIR Category 4/5 Fergus Kinnell
28 Eugene Roubaix Category 4/5 Fergus Kinnell
12 Tuesday PIR Category 4/5 Fergus Kinnell
21 Peak Sports Mudslinger MTB Sport 19-39 Men Csaba Kormendy
9 Peak Sports Mudslinger MTB Sport 40-49 Men Greg O'Brien
8 Peak Sports Mudslinger MTB Sport 40-49 Men Fergus Kinnell
31 Tuesday PIR Category 4/5 Fergus Kinnell
10 Tuesday PIR Category 3/4 Dave Wingard
2 Tuesday PIR Category 3/4 Dave Wingard
31 Tuesday PIR Category 4/5 Fergus Kinnell
10 Horning's Hustle Sport Men 19-39 Csaba Kormendy
1 Horning's Hustle Beginner Men 40+ Fergus Kinnell
DNF Horning's Hustle Beginner Men 40+ Dave Wingard
2 Horning's Hustle Sport Men 40+ Jeffrey Gerwing
DNF Horning's Hustle Sport Men 40+ Greg O'Brien
12 Piece of Cake Road Race Category 5 Men Alex Lightman
56 Piece of Cake Road Race Category 3 Michael Risner
31 Piece of Cake Road Race Category 5 Men Csaba Kormendy
9 Piece of Cake Road Race Junior 13-15 Dey Shaun Lee
32 Piece of Cake Road Race Masters 4/5 Greg O'Brien
27 Piece of Cake Road Race Masters 4/5 Dave Wingard
53 Piece of Cake Road Race Category 5 Men Reid Baldwin
43 Piece of Cake Road Race Category 5 Men Michael Mann
77 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Jeffrey Gerwing
150 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Dave Wingard
335 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Dey Shaun Lee
280 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Fergus Kinnell
150 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Dave Wingard
280 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Fergus Kinnell
77 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Jeffrey Gerwing
335 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Dey Shaun Lee
31 Jack Frost Time Trial Men Category 4/5 Dave Wingard
58 Jack Frost Time Trial Masters Men 40-49 Fergus Kinnell
21 Jack Frost Time Trial Masters Men 40-49 Jeffrey Gerwing
4 Jack Frost Time Trial Junior Men 10-12 Dey Shaun Lee
6 Vanport Kermesse Series Standings Junior Men Dey Shaun Lee
11 Vanport Kermesse Series Standings Masters Men C Dave Wingard
9 Vanport Kermesse Series Standings Masters Men A Michael Risner
4 Vanport Kermesse Series Junior Men Dey Shaun Lee
4 Vanport Kermesse Series Masters Men A Michael Risner
DNF Vanport Kermesse Series Men C Reid Baldwin
DNF Vanport Kermesse Series Beginner Men CX Reid Baldwin
6 Vanport Kermesse Series Beginner Men CX Fergus Kinnell
5 Vanport Kermesse Series Masters Men C Dave Wingard
3 Vanport Kermesse Series Beginner Men CX Fergus Kinnell