Word-RCB by Cyclisme

Event Category Name
14 Portland Trophy Cup Men 2/3 Brad Davidson
12 Portland Trophy Cup: Series Standings Men 2/3 Brad Davidson
13 Portland Trophy Cup Men 2/3 Brad Davidson
5 Grand Prix Brad Ross: GP: Zaaldercross Men 2/3 Brad Davidson
32 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Jason Skelton
9 Portland Trophy Cup Men 2/3 Brad Davidson
21 Grand Prix Brad Ross: GP: Het Meer CX Men 2/3 Brad Davidson
35 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Jason Skelton
8 Portland Trophy Cup Men 2/3 Brad Davidson
9 Grand Prix Brad Ross: GP: David Douglas CX Men 2/3 Brad Davidson
21 Tuesday Night PIR Category 3/4 Fergus Kinnell
6 Tuesday Night PIR Category 3/4 Brad Davidson
3 Monday Night PIR: Individual Standings Novice (Ages 14+) Cliff Theisen
10 Monday Night PIR: Team Standings Team Standings
11 Monday Night PIR Novice (Ages 14+) Cliff Theisen
7 Tuesday Night PIR Category 3/4 Brad Davidson
3 Monday Night PIR: Individual Standings Novice (Ages 14+) Cliff Theisen
8 Monday Night PIR: Team Standings Team Standings
5 Monday Night PIR Novice (Ages 14+) Cliff Theisen
3 OBRA Masters Track Championship Masters Men 45-49 Randy Word
11 Tuesday Night PIR Category 3/4 Brad Davidson
3 Monday Night PIR: Team Standings Novice (Ages 14+) Cliff Theisen
8 Monday Night PIR: Team Standings Team Standings
3 Fast Twitch Friday Novice Cliff Theisen
2 Monday Night PIR Novice (Ages 14+) Cliff Theisen
5 Fast Twitch Friday Novice Cliff Theisen
11 Tuesday Night PIR Category 3/4 Brad Davidson
5 Monday Night PIR Novice (Ages 14+) Cliff Theisen
6 Fast Twitch Friday: July Overall Novice Men Cliff Theisen
14 Tuesday Night PIR Category 3/4 Fergus Kinnell
12 Tuesday Night PIR Category 3/4 Brad Davidson
15 Monday Night PIR: July Team Series Overall Team Standings
15 Monday Night PIR: July Series Overall Novice 14+ Cliff Theisen
7 Monday Night PIR Novice (Ages 14+) Cliff Theisen
18 Tuesday Night PIR Category 3/4 Fergus Kinnell
15 Tuesday Night PIR Category 3/4 Brad Davidson
105 OBRA Uphill Time Trial Championship: Combined Combined Tristan Young
106 OBRA Uphill Time Trial Championship: Combined Combined Joshua Morris
80 OBRA Uphill Time Trial Championship: Combined Combined Michelle Miller
75 OBRA Uphill Time Trial Championship: Combined Combined Sarah Miller
65 OBRA Uphill Time Trial Championship: Combined Combined Shane Bedard
26 OBRA Uphill Time Trial Championship: Combined Combined Peter Jennings
3 OBRA Uphill Time Trial Championship Junior Men 15-16 Tristan Young
3 OBRA Uphill Time Trial Championship Junior Men 10-12 Joshua Morris
3 OBRA Uphill Time Trial Championship Category 5 Men Shane Bedard
1 OBRA Uphill Time Trial Championship Category 5 Men Peter Jennings
4 OBRA Uphill Time Trial Championship Category 4/5 Women Michelle Miller
3 OBRA Uphill Time Trial Championship Category 4/5 Women Sarah Miller
3 Fast Twitch Friday Novice Men Cliff Theisen
15 Tuesday Night PIR Category 3/4 Fergus Kinnell
12 Tuesday Night PIR Category 3/4 Brad Davidson
71 Larch Mountain Hill Climb: Combined Combined Cliff Theisen
5 Larch Mountain Hill Climb Masters Men 55-59 Cliff Theisen
15 Mt. Tabor Series Category 4 Men Fergus Kinnell
25 Tuesday Night PIR Category 3/4 Fergus Kinnell
6 Six Hours of Mount Hood Two-Person Men Brad Davidson
14 Mt. Tabor Series Category 4 Men Brad Davidson
10 Tuesday Night PIR: June Overall 10 Barrell Brewing Team Competition Category 3/4
24 Tuesday Night PIR: June Overall Castelli Individual Competition Category 3/4 Brad Davidson
30 Tuesday Night PIR Category 3/4 Fergus Kinnell
10 Tuesday Night PIR Category 3/4 Brad Davidson
15 Mt. Tabor Series Category 4 Men Brad Davidson
10 Tuesday Night PIR: Barrell Brewing Team Competition Category 3/4
20 Tuesday Night PIR: Castelli Individual Competition Category 3/4 Brad Davidson
13 Tuesday Night PIR Category 3/4 Brad Davidson
9 Tuesday Night PIR: Barrell Brewing Team Competition Category 3/4
15 Tuesday Night PIR: Castelli Individual Competition Category 3/4 Brad Davidson
8 Tuesday Night PIR Category 3/4 Brad Davidson
24 Tuesday Night PIR Category 3/4 Fergus Kinnell
18 Tuesday Night PIR Category 3/4 Brad Davidson
101 OBRA TT: Combined Combined Shane Bedard
25 OBRA TT: Combined Combined Tristan Young
9 OBRA TT Category 4/5 Men Shane Bedard
6 OBRA TT Junior Men 15-16 Tristan Young
24 Hammer Velo Crit Men Category 4/5 Tony Escobar
13 Hammer Velo Crit Men Category 4/5 Brad Davidson
24 Tuesday Night PIR Category 3/4 Fergus Kinnell
16 Tuesday Night PIR Category 3/4 Brad Davidson
21 Monday Night PIR Masters 4/5 Tony Escobar
13 Tuesday Night PIR Category 3/4 Brad Davidson
13 Tuesday Night PIR Category 3/4 Brad Davidson
14 Tuesday Night PIR Category 3/4 Brad Davidson
14 Montinore Road Race Men 4 Brad Davidson
42 Revenge Of The Disc - 7 Mile Run: Combined Combined Joshua Morris
17 Revenge Of The Disc - 7 Mile Run: Combined Combined Tristan Young
91 Revenge Of The Disc - 7 Mile Run: Combined Combined Sarah Miller
94 Revenge Of The Disc - 7 Mile Run: Combined Combined Laura de la Houssaye
135 Revenge Of The Disc - 7 Mile Run: Combined Combined Laura de la Houssaye
5 Revenge Of The Disc - 7 Mile Run Masters Women 40-49 Laura de la Houssaye
4 Revenge Of The Disc - 7 Mile Run: Short Course Junior Men 15-16 Joshua Morris
3 Revenge Of The Disc - 7 Mile Run: Short Course Junior Men 15-16 Tristan Young
1 Revenge Of The Disc - 7 Mile Run Women Category 4/5 Sarah Miller
3 Revenge Of The Disc - 7 Mile Run Masters Men 40-44 Jason Skelton
2 Revenge Of The Disc - 7 Mile Run Masters Women 45-49 Laura de la Houssaye
28 Tuesday Night PIR Category 3/4 Fergus Kinnell
11 Tuesday Night PIR Category 3/4 Brad Davidson
11 Tuesday Night PIR Category 3/4 Brad Davidson
13 Tuesday Night PIR Category 3/4 Brad Davidson
12 Dirty Circles 2 Masters Men 4/5 35+ Tony Escobar
6 Dirty Circles 2 Men 4/5 Brad Davidson
17 Dirty Circles 1 Masters Men 4/5 35+ Tony Escobar
8 Dirty Circles 1 Men 4/5 Brad Davidson
200 Jack Frost Time Trial: Combined Combined Tristan Young
216 Jack Frost Time Trial: Combined Combined Joshua Morris
4 Jack Frost Time Trial Junior Men 15-16 Tristan Young
3 Jack Frost Time Trial Junior Men 10-12 Joshua Morris