Grouptrail Cycling

Event Category Name Date
1 Psychocross Men 2/3 Adam Moore 12/8
6 Psychocross Men 1/2 Brad Davidson 11/30
2 Psychocross Men 1/2 Matt Jamison 11/30
29 Bridge City CX Singlespeed Men Tony Thayer 11/24
71 Bridge City CX Open Men 1/2/3 Brad Davidson 11/24
50 Bridge City CX Open Men 1/2/3 Adam Moore 11/24
33 Bridge City CX Open Men 1/2/3 Ben Pederson 11/24
7 Bridge City CX Category 2/3 Men Adam Moore 11/24
53 Bridge City CX Category 1/2 Men Brad Davidson 11/24
34 Bridge City CX Category 1/2 Men Ben Pederson 11/24
44 Bridge City CX Open Masters Men 35+ 3/4 Kenneth Stedman 11/24
31 Bridge City CX Open Masters Men 35+ 3/4 Dylan Wiggins 11/24
26 Bridge City CX Open Masters Men 35+ 3/4 Geoff Wittreich 11/24
23 Bridge City CX Open Masters Men 35+ 3/4 D'Arcy Owen 11/24
7 Bridge City CX Open Masters Men 35+ 3/4 Peter Koonce 11/24
10 Bridge City CX Category 5 Men Jamie King 11/24
12 Bridge City CX Category 4 Masters 35+ Kenneth Stedman 11/24
24 Bridge City CX Category 3 Masters 35+ Men Dylan Wiggins 11/24
21 Bridge City CX Category 3 Masters 35+ Men Geoff Wittreich 11/24
19 Bridge City CX Category 3 Masters 35+ Men D'Arcy Owen 11/24
7 Bridge City CX Category 3 Masters 35+ Men Peter Koonce 11/24
39 Bridge City CX Open Masters Men 35+ Jon Gove 11/24
16 Bridge City CX Open Masters Men 35+ Matt Jamison 11/24
19 Bridge City CX Open Men 50-59 Jon Gove 11/24
9 Bridge City CX Open Men 35-49 Matt Jamison 11/24
3 Bridge City CX Junior Women 13-14 Helena Stedman 11/24
6 Bridge City CX Category 3/4/5 Junior Women Helena Stedman 11/24
10 Bridge City CX Category 1/2/3/4/5 Junior Women Helena Stedman 11/24
27 Bridge City CX Masters Women Overall Jennifer Rychlik 11/24
21 Bridge City CX Masters Women Overall Cecilia Becerra 11/24
16 Bridge City CX Masters Women Overall Kristi Cushman 11/24
1 Bridge City CX Masters Women Overall Sierra Callahan 11/24
5 Bridge City CX Category 4 Women Kimberlee Stafford 11/24
12 Bridge City CX Category 3 Masters 35+ Women Jennifer Rychlik 11/24
7 Bridge City CX Category 3 Masters 35+ Women Cecilia Becerra 11/24
10 Bridge City CX Category 1/2 Masters 35+ Women Kristi Cushman 11/24
1 Bridge City CX Category 1/2 Masters 35+ Women Sierra Callahan 11/24
12 Cyclocross Crusade: Kruger's CX Category 1/2 Men Ben Pederson 11/17
10 Cyclocross Crusade: Kruger's CX Category 1/2 Masters 35+ Men Matt Jamison 11/17
6 Cyclocross Crusade: Kruger's CX Masters 50+ Women Leslie Carlson 11/17
8 Cyclocross Crusade: Kruger's CX Category 3 Masters 35+ Women Jennifer Rychlik 11/17
13 Cyclocross Crusade: Kruger's CX Category 2/3 Women Cecilia Becerra 11/17
9 Cyclocross Crusade: Kruger's CX Category 1/2 Masters 35+ Women Kristi Cushman 11/17
1 Cyclocross Crusade: Kruger's CX Category 1/2 Masters 35+ Women Sierra Callahan 11/17
51 Cyclocross Crusade: Kruger's CX Singlespeed Men Eric Albright 11/17
33 Cyclocross Crusade: Kruger's CX Singlespeed Men Christopher Muhs 11/17
15 Cyclocross Crusade: Kruger's CX Category 2/3 Men Adam Moore 11/17
14 Cyclocross Crusade: Kruger's CX Category 2/3 Men Brad Davidson 11/17
3 Cyclocross Crusade: Kruger's CX Junior Women 13-14 Helena Stedman 11/17
11 Cyclocross Crusade: Kruger's CX Junior Women 9-12 Sunny Wittreich 11/17
24 Cyclocross Crusade: Kruger's CX Category 3/4/5 Junior Women Sunny Wittreich 11/17
12 Cyclocross Crusade: Kruger's CX Category 3/4/5 Junior Women Helena Stedman 11/17
38 Cyclocross Crusade: Kruger's CX Masters 50+ Men Jason Dotts 11/17
23 Cyclocross Crusade: Kruger's CX Masters 50+ Men Mike Mercer 11/17
21 Cyclocross Crusade: Kruger's CX Masters 50+ Men Jon Gove 11/17
36 Cyclocross Crusade: Kruger's CX Category 3 Masters 35+ Men Geoff Wittreich 11/17
18 Cyclocross Crusade: Kruger's CX Category 3 Masters 35+ Men D'Arcy Owen 11/17
5 Cyclocross Crusade: Kruger's CX Category 3 Masters 35+ Men Peter Koonce 11/17
7 Cyclocross Crusade: Kruger's CX Singlespeed Women Tess Weir 11/17
24 Cyclocross Crusade: Kruger's CX Category 5 Men Bodjie Train 11/17
19 Cyclocross Crusade: Kruger's CX Category 5 Men Jamie King 11/17
14 Cyclocross Crusade: Kruger's CX Category 5 Men Mike Clarke 11/17
27 Cyclocross Crusade: Kruger's CX Category 4 Masters 35+ Brad Self 11/17
13 Cyclocross Crusade: Kruger's CX Category 4 Masters 35+ Kenneth Stedman 11/17
20 **OBRA Cyclocross Championships** Cyclocross Crusade: Barton Park Category 3 Masters 35+ Men Geoff Wittreich 11/10
11 **OBRA Cyclocross Championships** Cyclocross Crusade: Barton Park Category 3 Masters 35+ Men Peter Koonce 11/10
13 **OBRA Cyclocross Championships** Cyclocross Crusade: Barton Park Category 2/3 Women Cecilia Becerra 11/10
20 **OBRA Cyclocross Championships** Cyclocross Crusade: Barton Park Category 1/2 Men Brad Davidson 11/10
13 **OBRA Cyclocross Championships** Cyclocross Crusade: Barton Park Category 1/2 Masters 35+ Men Matt Jamison 11/10
4 **OBRA Cyclocross Championships** Cyclocross Crusade: Barton Park Category 1/2 Masters 35+ Women Sierra Callahan 11/10
8 **OBRA Cyclocross Championships** Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 50+ Women Leslie Carlson 11/10
10 **OBRA Cyclocross Championships** Cyclocross Crusade: Barton Park Category 3 Masters 35+ Women Jennifer Rychlik 11/10
51 **OBRA Cyclocross Championships** Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Men Joseph Hagedorn 11/10
47 **OBRA Cyclocross Championships** Cyclocross Crusade: Barton Park Category 2/3 Men Greg McElravy 11/10
16 **OBRA Cyclocross Championships** Cyclocross Crusade: Barton Park Category 2/3 Men Adam Moore 11/10
14 **OBRA Cyclocross Championships** Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Women 9-12 Age Graded Sunny Wittreich 11/10
28 **OBRA Cyclocross Championships** Cyclocross Crusade: Barton Park Category 3/4/5 Junior Women Sunny Wittreich 11/10
36 **OBRA Cyclocross Championships** Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 50+ Men Mike Mercer 11/10
14 **OBRA Cyclocross Championships** Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Women Tess Weir 11/10
15 **OBRA Cyclocross Championships** Cyclocross Crusade: Barton Park Category 5 Men Bodjie Train 11/10
8 **OBRA Cyclocross Championships** Cyclocross Crusade: Barton Park Category 5 Men Jamie King 11/10
7 **OBRA Cyclocross Championships** Cyclocross Crusade: Barton Park Category 5 Men Mike Clarke 11/10
9 **OBRA Cyclocross Championships** Cyclocross Crusade: Barton Park Category 4 Masters 35+ Men Brad Self 11/10
20 Cyclocross Crusade: Rainier High School Category 1/2 Men Brad Davidson 11/3
17 Cyclocross Crusade: Rainier High School Category 1/2 Men Ben Pederson 11/3
9 Cyclocross Crusade: Rainier High School Category 1/2 Masters 35+ Men Matt Jamison 11/3
9 Cyclocross Crusade: Rainier High School Masters 50+ Women Leslie Carlson 11/3
5 Cyclocross Crusade: Rainier High School Category 4 Women Kimberlee Stafford 11/3
8 Cyclocross Crusade: Rainier High School Category 3 Masters 35+ Women Jennifer Rychlik 11/3
6 Cyclocross Crusade: Rainier High School Category 3 Masters 35+ Women Tess Weir 11/3
11 Cyclocross Crusade: Rainier High School Category 2/3 Women Cecilia Becerra 11/3
3 Cyclocross Crusade: Rainier High School Category 1/2 Masters 35+ Women Sierra Callahan 11/3
37 Cyclocross Crusade: Rainier High School Category 2/3 Men Adam Moore 11/3
14 Cyclocross Crusade: Rainier High School Category 2/3 Men David Cushman 11/3
7 Cyclocross Crusade: Rainier High School Category 2/3 Men Greg McElravy 11/3
5 Cyclocross Crusade: Rainier High School Junior Women 13-14 Helena Stedman 11/3
4 Cyclocross Crusade: Rainier High School Junior Women 9-12 Sunny Wittreich 11/3
10 Cyclocross Crusade: Rainier High School Category 3/4/5 Junior Women Sunny Wittreich 11/3
7 Cyclocross Crusade: Rainier High School Category 3/4/5 Junior Women Helena Stedman 11/3
41 Cyclocross Crusade: Rainier High School Masters 50+ Men Jon Gove 11/3
27 Cyclocross Crusade: Rainier High School Category 3 Masters 35+ Men D'Arcy Owen 11/3
17 Cyclocross Crusade: Rainier High School Category 3 Masters 35+ Men Geoff Wittreich 11/3
6 Cyclocross Crusade: Rainier High School Category 3 Masters 35+ Men Peter Koonce 11/3
11 Cyclocross Crusade: Rainier High School Singlespeed Women Tess Weir 11/3
6 Cyclocross Crusade: Rainier High School Category 5 Men Jamie King 11/3
20 Cyclocross Crusade: Rainier High School Category 4 Masters 35+ Kenneth Stedman 11/3
19 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Category 1/2 Men Ben Pederson 10/27
17 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Category 1/2 Men Brad Davidson 10/27
7 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Masters 50+ Women Leslie Carlson 10/27
13 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Category 2/3 Women Cecilia Becerra 10/27
54 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Singlespeed Men Eric Albright 10/27
40 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Singlespeed Men D'Arcy Owen 10/27
22 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Singlespeed Men Christopher Muhs 10/27
16 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Singlespeed Men Matt Jamison 10/27
41 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Category 2/3 Men Greg McElravy 10/27
24 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Masters 50+ Men Jon Gove 10/27
15 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Singlespeed Women Tess Weir 10/27
32 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Category 3 Masters 35+ Men D'Arcy Owen 10/27
36 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Category 5 Women Sara Cowling 10/26
32 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Category 5 Women Julie Nielsen 10/26
6 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Category 3 Masters 35+ Women Tess Weir 10/26
17 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Category 2/3 Women Cecilia Becerra 10/26
14 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Category 1/2 Masters 35+ Women Sierra Callahan 10/26
57 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Singlespeed Men Eric Albright 10/26
24 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Singlespeed Men Christian Lam 10/26
19 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Singlespeed Men Christopher Muhs 10/26
26 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Category 2/3 Men Greg McElravy 10/26
15 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Category 2/3 Men Adam Moore 10/26
15 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Singlespeed Women Tess Weir 10/26
15 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Category 4 Masters Men 35+ Brad Self 10/26
38 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters 50+ Men Jon Gove 10/26
43 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Category 3 Masters 35+ Men D'Arcy Owen 10/26
25 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Category 1/2 Men Brad Davidson 10/26
18 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Category 1/2 Men Ben Pederson 10/26
11 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Category 1/2 Masters 35+ Men Matt Jamison 10/26
12 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Category 1/2 Masters 35+ Men Matt Jamison 10/20
4 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 50+ Women Leslie Carlson 10/20
13 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Category 4 Women Kimberlee Stafford 10/20
2 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Category 3 Masters 35+ Women Heidi Nielsen 10/20
14 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Category 2/3 Women Cecilia Becerra 10/20
3 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Category 1/2 Masters 35+ Women Sierra Callahan 10/20
83 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Singlespeed Men D'Arcy Owen 10/20
52 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Singlespeed Men Joseph Hagedorn 10/20
29 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Singlespeed Men Christopher Muhs 10/20
17 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Singlespeed Men Christian Lam 10/20
21 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Category 2/3 Men Greg McElravy 10/20
14 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Category 2/3 Men Brad Davidson 10/20
8 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Category 2/3 Men Adam Moore 10/20
7 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Women 13-14 Nora Combe 10/20
4 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Women 13-14 Helena Stedman 10/20
10 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Women 9-12 Sunny Wittreich 10/20
4 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 9-12 Hendrik Hagedorn 10/20
17 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Category 3/4/5 Junior Men Hendrik Hagedorn 10/20
19 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Category 3/4/5 Junior Women Sunny Wittreich 10/20
13 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Category 3/4/5 Junior Women Nora Combe 10/20
8 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Category 3/4/5 Junior Women Helena Stedman 10/20
57 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Category 3 Masters 35+ Men Tony Thayer 10/20
45 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Category 3 Masters 35+ Men Geoff Wittreich 10/20
27 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Category 3 Masters 35+ Men D'Arcy Owen 10/20
10 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Category 3 Masters 35+ Men Peter Koonce 10/20
11 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Singlespeed Women Tess Weir 10/20
23 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Category 5 Men Cole Hagedorn 10/20
15 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Category 5 Men Bodjie Train 10/20
12 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Category 5 Men Lorenzo Mangubat 10/20
7 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Category 5 Men Jamie King 10/20
60 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Category 4 Masters 35+ Oliver Smith 10/20
18 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Category 4 Masters 35+ Kenneth Stedman 10/20
11 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Category 4 Masters 35+ Brad Self 10/20
1 CrossWord CX Challenge Masters 50+ Women Leslie Carlson 10/19
1 CrossWord CX Challenge Category 3 Masters 35+ Women Cecilia Becerra 10/19
6 CrossWord CX Challenge Singlespeed Men Christian Lam 10/19
10 CrossWord CX Challenge Category 2/3 Men Dylan Wiggins 10/19
9 CrossWord CX Challenge Category 2/3 Men Eric Shaffner 10/19
6 CrossWord CX Challenge Masters 50+ Men Mike Mercer 10/19
6 CrossWord CX Challenge Category 3 Masters 35+ Men D'Arcy Owen 10/19
3 CrossWord CX Challenge Singlespeed Women Tess Weir 10/19
7 CrossWord CX Challenge Category 4 Masters 35+ Robert Copenhaver 10/19
61 Cyclocross Crusade: Cascade Locks Singlespeed Men D'Arcy Owen 10/13
54 Cyclocross Crusade: Cascade Locks Singlespeed Men Joseph Hagedorn 10/13
23 Cyclocross Crusade: Cascade Locks Singlespeed Men Christian Lam 10/13
17 Cyclocross Crusade: Cascade Locks Singlespeed Men Christopher Muhs 10/13
20 Cyclocross Crusade: Cascade Locks Category 2/3 Men Brad Davidson 10/13
17 Cyclocross Crusade: Cascade Locks Category 2/3 Men David Cushman 10/13
7 Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Women 13-14 Nora Combe 10/13
19 Cyclocross Crusade: Cascade Locks Category 3/4/5 Junior Women Nora Combe 10/13
13 Cyclocross Crusade: Cascade Locks Singlespeed Women Tess Weir 10/13
29 Cyclocross Crusade: Cascade Locks Category 5 Men Bodjie Train 10/13
15 Cyclocross Crusade: Cascade Locks Category 5 Men Mike Clarke 10/13
14 Cyclocross Crusade: Cascade Locks Category 5 Men Jamie King 10/13
64 Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 50+ Men Mike Mercer 10/13
44 Cyclocross Crusade: Cascade Locks Category 3 Masters 35+ Men Tony Thayer 10/13
40 Cyclocross Crusade: Cascade Locks Category 3 Masters 35+ Men D'Arcy Owen 10/13
32 Cyclocross Crusade: Cascade Locks Category 3 Masters 35+ Men Geoff Wittreich 10/13
30 Cyclocross Crusade: Cascade Locks Category 3 Masters 35+ Men Peter Koonce 10/13
6 Cyclocross Crusade: Cascade Locks Category 4 Masters 35+ Brad Self 10/13
14 Cyclocross Crusade: Cascade Locks Category 1/2 Masters 35+ Men Matt Jamison 10/13
17 Cyclocross Crusade: Cascade Locks Category 5 Women Julie Nielsen 10/13
14 Cyclocross Crusade: Cascade Locks Category 4 Women Kimberlee Stafford 10/13
13 Cyclocross Crusade: Cascade Locks Category 3 Masters 35+ Women Jennifer Rychlik 10/13
10 Cyclocross Crusade: Cascade Locks Category 3 Masters 35+ Women Tess Weir 10/13
2 Cyclocross Crusade: Cascade Locks Category 3 Masters 35+ Women Heidi Nielsen 10/13
18 Cyclocross Crusade: Cascade Locks Category 1/2 Masters 35+ Women Kristi Cushman 10/13
5 Cyclocross Crusade: Cascade Locks Category 1/2 Masters 35+ Women Sierra Callahan 10/13
16 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 4 Women Kimberlee Stafford 10/6
44 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 3 Masters 35+ Men Gary Kim 10/6
28 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 3 Masters 35+ Men Geoff Wittreich 10/6
25 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 3 Masters 35+ Men D'Arcy Owen 10/6
18 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 3 Masters 35+ Men Peter Koonce 10/6
39 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 1/2 Men Ben Pederson 10/6
48 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 1/2 Masters 35+ Men Matt Jamison 10/6
18 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 5 Women Julie Nielsen 10/6
22 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 2/3 Women Cecilia Becerra 10/6
13 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 50+ Women Leslie Carlson 10/6
11 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 3 Masters 35+ Women Jennifer Rychlik 10/6
22 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 1/2 Masters 35+ Women Sierra Callahan 10/6
21 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 1/2 Masters 35+ Women Kristi Cushman 10/6
17 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 5 Men Bodjie Train 10/6
9 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 5 Men Jamie King 10/6
9 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Women 13-14 Nora Combe 10/6
6 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Women 13-14 Helena Stedman 10/6
6 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Men 9-12 Hendrik Hagedorn 10/6
17 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 3/4/5 Junior Women Nora Combe 10/6
12 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 3/4/5 Junior Women Helena Stedman 10/6
30 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 3/4/5 Junior Men Hendrik Hagedorn 10/6
76 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Singlespeed Men D'Arcy Owen 10/6
56 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Singlespeed Men Joseph Hagedorn 10/6
24 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Singlespeed Men Christopher Muhs 10/6
18 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Singlespeed Men Christian Lam 10/6
64 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 2/3 Men Eric Shaffner 10/6
49 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 2/3 Men Dylan Wiggins 10/6
34 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 2/3 Men Brad Davidson 10/6
58 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 4 Masters Men 35+ Robert Copenhaver 10/6
44 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 4 Masters Men 35+ Joel Schoening 10/6
18 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 4 Masters Men 35+ Kenneth Stedman 10/6
11 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 4 Masters Men 35+ Brad Self 10/6
3 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 4 Masters Men 35+ Ezekiel McFadin 10/6
27 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Category 1/2 Men Ben Pederson 10/5
19 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Category 4 Women Kimberlee Stafford 10/5
20 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Category 2/3 Women Cecilia Becerra 10/5
12 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 50+ Women Leslie Carlson 10/5
14 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Category 3 Masters 35+ Women Tess Weir 10/5
23 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Category 1/2 Masters 35+ Women Kristi Cushman 10/5
18 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Category 1/2 Masters 35+ Women Karla Kingsley 10/5
8 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Category 1/2 Masters 35+ Women Sierra Callahan 10/5
71 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Singlespeed Men Joseph Hagedorn 10/5
48 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Singlespeed Men Christopher Muhs 10/5
37 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Singlespeed Men Matt Jamison 10/5
15 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Singlespeed Men Christian Lam 10/5
71 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Category 2/3 Men Adam Moore 10/5
42 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Category 2/3 Men Greg McElravy 10/5
28 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Category 2/3 Men Brad Davidson 10/5
23 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Category 2/3 Men David Cushman 10/5
54 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 50+ Men Mike Mercer 10/5
48 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Category 3 Masters 35+ Men Geoff Wittreich 10/5
47 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Category 3 Masters 35+ Men D'Arcy Owen 10/5
15 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Category 3 Masters 35+ Men Tony Thayer 10/5
18 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Singlespeed Women Tess Weir 10/5
27 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Category 5 Men Mike Clarke 10/5
17 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Category 5 Men Bodjie Tran 10/5
2 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Category 5 Men Jamie King 10/5
68 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Category 4 Masters Men 35+ Robert Copenhaver 10/5
3 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Helena Stedman 10/2
3 Blind Date at the Dairy Singlespeed Christian Lam 10/2
7 Blind Date at the Dairy Category 1/2 Men Ben Pederson 10/2
23 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Kenneth Stedman 10/2
16 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ D'Arcy Owen 10/2
12 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Geoff Wittreich 10/2
2 Blind Date at the Dairy Women 3 Cecilia Becerra 10/2
21 Blind Date at the Dairy Stampede D'Arcy Owen 10/2
1 Portland Trophy Cup Open 1/2 35+ Matt Jamison 10/1
12 Portland Trophy Cup Open 1/2 Brad Davidson 10/1
9 Portland Trophy Cup Women 3/4 Kimberlee Stafford 10/1
8 Portland Trophy Cup Open Beginner Jamie King 10/1
6 Portland Trophy Cup Open Beginner Ryan Clay 10/1
20 Portland Trophy Cup Open 3/4 Dylan Wiggins 10/1
13 Portland Trophy Cup Open 3/4 Tony Thayer 10/1
8 Portland Trophy Cup Open 50+ Mike Mercer 10/1
8 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Men 1/2 Ben Pederson 9/28
7 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Men 1/2 Christian Lam 9/28
8 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Masters 35+ 1/2 Matt Jamison 9/28
4 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Masters Women 50+ Leslie Carlson 9/28
5 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Masters Women 35+ 3 Cecilia Becerra 9/28
13 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Masters Women 35+ 1/2 Kristi Cushman 9/28
2 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Masters Women 35+ 1/2 Sierra Callahan 9/28
3 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Singlespeed Christian Lam 9/28
27 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Men 2/3 Eric Shaffner 9/28
12 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Men 2/3 Greg McElravy 9/28
9 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Men 2/3 Brad Davidson 9/28
22 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Masters 50+ Jon Gove 9/28
19 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Masters 50+ Mike Mercer 9/28
10 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Masters 35+ 3 Tony Thayer 9/28
13 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Singlespeed Women Tess Weir 9/28
12 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Men 5 Bodjie Tran 9/28
4 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Men 5 Jamie King 9/28
3 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Men 5 Ryan Clay 9/28
3 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Masters 35+ 4 D'Arcy Owen 9/28
4 Blind Date at the Dairy Singlespeed Christian Lam 9/25
9 Blind Date at the Dairy Men 2/3 David Cushman 9/25
6 Blind Date at the Dairy Men 2/3 Greg McElravy 9/25
4 Blind Date at the Dairy Masters Men 2/3 40+ Eric Shaffner 9/25
35 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ D'Arcy Owen 9/25
23 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Kenneth Stedman 9/25
11 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Geoff Wittreich 9/25
2 Blind Date at the Dairy Women 3 Cecilia Becerra 9/25
10 Blind Date at the Dairy Category 5 Men Jamie King 9/25
5 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Helena Stedman 9/25
3 Portland Trophy Cup Open 1/2 35+ Matt Jamison 9/24
10 Portland Trophy Cup Open 1/2 Brad Davidson 9/24
7 Portland Trophy Cup Women 1/2 Sierra Callahan 9/24
30 Portland Trophy Cup Open 3/4 Dylan Wiggins 9/24
16 Portland Trophy Cup Open 3/4 Tony Thayer 9/24
9 Portland Trophy Cup Open 3/4 Greg McElravy 9/24
7 Portland Trophy Cup Open 3/4 Adam Moore 9/24
6 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Peter Koonce 9/24
10 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Masters 35+ 1/2 Matt Jamison 9/21
14 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Women 4 Kimberlee Stafford 9/21
5 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Masters Women 50+ Leslie Carlson 9/21
2 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Masters Women 35+ 3 Cecilia Becerra 9/21
10 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Masters Women 35+ 1/2 Sierra Callahan 9/21
27 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Singlespeed Joseph Hagedorn 9/21
16 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Singlespeed Christopher Muhs 9/21
6 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Singlespeed Christian Lam 9/21
28 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Men 2/3 Eric Shaffner 9/21
18 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Men 2/3 Brad Davidson 9/21
12 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Men 2/3 Greg McElravy 9/21
10 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Men 2/3 Adam Moore 9/21
8 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Men 2/3 Carter Hagedorn 9/21
4 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Junior Men 9-12 Hendrik Hagedorn 9/21
16 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Junior Men 3/4/5 Hendrik Hagedorn 9/21
33 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Masters 50+ Mike Mercer 9/21
27 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Masters 35+ 3 Geoff Wittreich 9/21
16 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Men 5 Douglas Corkran 9/21
9 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Men 5 Jamie King 9/21
38 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Masters 35+ 4 Robert Copenhaver 9/21
8 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Masters 35+ 4 D'Arcy Owen 9/21
1 Blind Date at the Dairy Singlespeed Christian Lam 9/18
4 Blind Date at the Dairy Men 2/3 Greg McElravy 9/18
4 Blind Date at the Dairy Men 3/4 Adam Moore 9/18
30 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Kenneth Stedman 9/18
9 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ D'Arcy Owen 9/18
7 Blind Date at the Dairy Women 3 Cecilia Becerra 9/18
19 Blind Date at the Dairy Category 5 Men Bodjie Train 9/18
10 Blind Date at the Dairy Category 5 Men Jamie King 9/18
2 Portland Trophy Cup Open 1/2 35+ Matt Jamison 9/17
10 Portland Trophy Cup Open 1/2 Brad Davidson 9/17
9 Portland Trophy Cup Open 1/2 Ben Pederson 9/17
10 Portland Trophy Cup Women 3/4 Kimberlee Stafford 9/17
5 Portland Trophy Cup Women 1/2 Sierra Callahan 9/17
21 Portland Trophy Cup Open 3/4 Dylan Wiggins 9/17
12 Portland Trophy Cup Open 3/4 Tony Thayer 9/17
9 Portland Trophy Cup Open 3/4 Greg McElravy 9/17
5 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Junior Women 9-12 3/4/5 Nora Combe 9/14
14 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Men 1/2 Christian Lam 9/14
13 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Men 1/2 Ben Pederson 9/14
7 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Women 5 Julie Nielsen 9/14
5 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Masters Women 50+ Leslie Carlson 9/14
6 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Masters Women 35+ 3 Jennifer Rychlik 9/14
4 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Masters Women 35+ 3 Tess Weir 9/14
1 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Masters Women 35+ 3 Heidi Nielsen 9/14
12 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Masters Women 35+ 1/2 Kristi Cushman 9/14
4 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Masters Women 35+ 1/2 Sierra Callahan 9/14
18 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Singlespeed Joseph Hagedorn 9/14
34 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Men 2/3 Eric Shaffner 9/14
33 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Men 2/3 Dylan Wiggins 9/14
24 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Men 2/3 Carter Hagedorn 9/14
16 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Men 2/3 Greg McElravy 9/14
14 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Men 2/3 Brad Davidson 9/14
13 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Men 2/3 Adam Moore 9/14
4 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Junior Women 10-12 Nora Combe 9/14
11 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Junior Women 3/4/5 Nora Combe 9/14
29 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Masters 50+ Jon Gove 9/14
23 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Masters 50+ Mike Mercer 9/14
19 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Masters 35+ 3 Geoff Wittreich 9/14
11 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Masters 35+ 3 Tony Thayer 9/14
9 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Singlespeed Women Tess Weir 9/14
5 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Men 5 Ryan Clay 9/14
8 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Masters 35+ 4 D'Arcy Owen 9/14
3 Blind Date at the Dairy Women 3 Cecilia Becerra 9/11
39 Blind Date at the Dairy Category 5 Men Bodjie Train 9/11
6 Blind Date at the Dairy Category 5 Men Jamie King 9/11
5 Blind Date at the Dairy Men 3/4 Adam Moore 9/11
53 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Kenneth Stedman 9/11
14 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ D'Arcy Owen 9/11
10 Blind Date at the Dairy Singlespeed Christopher Muhs 9/11
2 Blind Date at the Dairy Singlespeed Christian Lam 9/11
10 Blind Date at the Dairy Men 2/3 David Cushman 9/11
9 Blind Date at the Dairy Men 2/3 Greg McElravy 9/11
3 Portland Trophy Cup Open 1/2 35+ Matt Jamison 9/10
15 Portland Trophy Cup Open 1/2 Brad Davidson 9/10
11 Portland Trophy Cup Open 1/2 Ben Pederson 9/10
8 Portland Trophy Cup Women 1/2 Sierra Callahan 9/10
11 Portland Trophy Cup Open Beginner Ryan Clay 9/10
23 Portland Trophy Cup Open 3/4 Adam Moore 9/10
22 Portland Trophy Cup Open 3/4 Tony Thayer 9/10
14 Portland Trophy Cup Open 3/4 Greg McElravy 9/10
12 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Men 1/2 Ben Pederson 9/7
3 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Masters 35+ 1/2 Matt Jamison 9/7
5 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Masters Women 35+ 3 Cecilia Becerra 9/7
2 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Masters Women 35+ 1/2 Sierra Callahan 9/7
15 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Singlespeed Christopher Muhs 9/7
8 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Singlespeed Christian Lam 9/7
28 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Men 2/3 Tony Thayer 9/7
16 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Men 2/3 Brad Davidson 9/7
8 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Men 2/3 Adam Moore 9/7
26 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Masters 50+ Mike Mercer 9/7
27 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Masters 35+ 3 Gary Kim 9/7
3 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Masters 35+ 4 D'Arcy Owen 9/7
16 Blind Date at the Dairy Stampede D'Arcy Owen 9/4
8 Blind Date at the Dairy Singlespeed Adam Moore 9/4
3 Blind Date at the Dairy Singlespeed Christian Lam 9/4
10 Blind Date at the Dairy Men 2/3 David Cushman 9/4
5 Blind Date at the Dairy Masters Men 2/3 40+ Eric Shaffner 9/4
4 Blind Date at the Dairy Category 1/2 Men Ben Pederson 9/4
26 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ D'Arcy Owen 9/4
24 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Kenneth Stedman 9/4
19 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Geoff Wittreich 9/4
3 Blind Date at the Dairy Women 3 Cecilia Becerra 9/4
25 Blind Date at the Dairy Category 5 Men Jamie King 9/4
4 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Helena Stedman 9/4
19 Portland Trophy Cup Open 3/4 Tony Thayer 9/3
13 Portland Trophy Cup Open 3/4 Dylan Wiggins 9/3
4 Portland Trophy Cup Open 3/4 Brad Davidson 9/3
19 Portland Trophy Cup Women 3/4 Kimberlee Stafford 9/3
7 Portland Trophy Cup Women 1/2 Sierra Callahan 9/3
10 Portland Trophy Cup Open Singlespeed Christian Lam 9/3
8 Portland Trophy Cup Open 1/2 35+ Matt Jamison 9/3
12 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Men 1/2 Ben Pederson 8/31
14 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Women 5 Julie Nielsen 8/31
6 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Women 4 Kimberlee Stafford 8/31
4 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Masters Women 35+ 3 Jennifer Rychlik 8/31
2 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Masters Women 35+ 1/2 Sierra Callahan 8/31
11 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Singlespeed Men Christian Lam 8/31
23 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Men 2/3 Dylan Wiggins 8/31
10 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Men 2/3 Brad Davidson 8/31
25 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Masters Men 50+ Mike Mercer 8/31
32 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Masters Men 35+ 3 Geoff Wittreich 8/31
26 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Masters Men 35+ 3 Gary Kim 8/31
15 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Masters Men 35+ 3 Tony Thayer 8/31
3 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Masters Men 35+ 4 D'Arcy Owen 8/31
17 Ochoco Gravel Roubaix 80-Mile Men Open 18-39 Adam Moore 8/24
12 Ochoco Gravel Roubaix 80-Mile Men Open 18-39 Matt Jamison 8/24
11 Ochoco Gravel Roubaix 80-Mile Men Open 18-39 Ben Pederson 8/24
7 Keizer Rapids Cyclocross Series: Overall Series Results Category 3 Men Dylan Wiggins 8/21
14 Tuesday Night PIR: August Individual Series Points Category 3/4 Jamison Matt 8/20
8 Tuesday Night PIR: August Individual Series Points Category 3/4 Dylan Wiggins 8/20
19 Tuesday Night PIR Men 3/4 Dylan Wiggins 8/20
7 Tuesday Night PIR Men 3/4 Matt Jamison 8/20
7 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 3/4 Dylan Wiggins 8/13
38 Tuesday Night PIR Men 1/2/3 Ben Pederson 8/13
21 Tuesday Night PIR Men 3/4 Dylan Wiggins 8/13
19 Tuesday Night PIR Men 3/4 Christopher Muhs 8/13
14 Tuesday Night PIR Men 3/4 Matt Jamison 8/13
14 Swift Summit 200/100: Swift Summit: 100 Results Open Men Peter Koonce 8/10
4 Keizer Rapids Cyclocross Series Category 3 Men Dylan Wiggins 8/7
5 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 3/4 Dylan Wiggins 8/6
22 Tuesday Night PIR Men 3/4 D'Arcy Owen 8/6
13 Tuesday Night PIR Men 3/4 Matt Jamison 8/6
5 Tuesday Night PIR Men 3/4 Dylan Wiggins 8/6
15 The Red Line Criterium Men 4/5 Dylan Wiggins 8/3
9 Tuesday Night PIR: Oliphant Memorial Team Series Points Category 1/2/3 7/30
16 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 3/4 D'Arcy Owen 7/30
7 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 3/4 Ben Pederson 7/30
27 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 1/2/3 Brad Davidson 7/30
5 Tuesday Night PIR Category 3/4 Ben Pederson 7/30
6 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Adam Moore 7/29
18 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Chester Artman 7/29
11 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Geoff Wittreich 7/29
11 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Matt Jamison 7/29
23 Portland Short Track Series Singlespeed Chester Artman 7/29
43 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Bodjie Train 7/29
27 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Jamie King 7/29
22 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 D'Arcy Owen 7/29
8 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Brad Self 7/29
16 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Mike Mercer 7/29
10 OUCH TT: Combined Combined Michael Khamsot 7/28
2 OUCH TT Masters Men 40-49 Michael Khamsot 7/28
27 Tuesday Night PIR Category 3/4 Greg McElravy 7/23
26 Tuesday Night PIR Category 3/4 Ben Pederson 7/23
12 Tuesday Night PIR Category 3/4 Dylan Wiggins 7/23
8 Tuesday Night PIR: Oliphant Memorial Team Series Points Category 1/2/3 7/23
12 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 3/4 Ben Pederson 7/23
11 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 3/4 D'Arcy Owen 7/23
23 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 1/2/3 Brad Davidson 7/23
15 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Carter Hagedorn 7/22
7 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Adam Moore 7/22
13 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Chester Artman 7/22
9 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Geoff Wittreich 7/22
19 Portland Short Track Series Singlespeed Chester Artman 7/22
29 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Jamie King 7/22
19 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Joseph Hagedorn 7/22
7 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Brad Self 7/22
14 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Mike Mercer 7/22
8 Tuesday Night PIR: Current Individual Series Points Category 3/4 Ben Pederson 7/16
7 Tuesday Night PIR: Current Individual Series Points Category 3/4 D'Arcy Owen 7/16
17 Tuesday Night PIR: Current Individual Series Points Category 1/2/3 Brad Davidson 7/16
7 Tuesday Night PIR: Current Team Series Points Category 1/2/3 7/16
28 Tuesday Night PIR Category 3/4 Dylan Wiggins 7/16
16 Tuesday Night PIR Category 3/4 Greg McElravy 7/16
14 Tuesday Night PIR Category 3/4 Brad Davidson 7/16
11 Tuesday Night PIR Category 3/4 Matt Jamison 7/16
5 Tuesday Night PIR Category 3/4 Ben Pederson 7/16
7 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Adam Moore 7/15
9 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Geoff Wittreich 7/15
20 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Jamie King 7/15
11 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Brad Self 7/15
20 Mt. Tabor Series Men 4 Dylan Wiggins 7/10
14 Mt. Tabor Series Men 4 Ben Pederson 7/10
13 Mt. Tabor Series Men 4 Matt Jamison 7/10
5 Tuesday Night PIR Category 3/4 D'Arcy Owen 7/9
9 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Brad Davidson 7/9
22 Portland Short Track Series Singlespeed Chester Artman 7/8
16 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Carter Hagedorn 7/8
9 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Adam Moore 7/8
18 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Chester Artman 7/8
14 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Geoff Wittreich 7/8
14 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Kimberlee Stafford 7/8
28 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Jamie King 7/8
18 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 D'Arcy Owen 7/8
9 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Brad Self 7/8
5 Mt. Tabor Series Men 4 Ben Pederson 7/3
21 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 3/4 Dylan Wiggins 6/25
11 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 3/4 Brad Davidson 6/25
14 Tuesday Night PIR: Oliphant Memorial Team Series Points Open Men 6/25
17 Tuesday Night PIR Category 3/4 Dylan Wiggins 6/25
8 Tuesday Night PIR Category 3/4 Brad Davidson 6/25
12 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Adam Moore 6/24
18 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Geoff Wittreich 6/24
13 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Chester Artman 6/24
9 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Matt Jamison 6/24
6 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Brad Self 6/24
20 Monday Night PIR Road Circuit Race Men 4/5 30+ D'Arcy Owen 6/24
12 Mt. Tabor Series Men 4 Ben Pederson 6/19
15 Tuesday Night PIR: Oliphant Memorial Team Series Results Open Men 6/18
18 Tuesday Night PIR: Individual Series Results Category 3/4 Dylan Wiggins 6/18
13 Tuesday Night PIR: Individual Series Results Category 3/4 Brad Davidson 6/18
25 Tuesday Night PIR Category 3/4 Christopher Muhs 6/18
14 Monday Night PIR Road Circuit Race Men 4/5 30+ D'Arcy Owen 6/17
10 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Carter Hagedorn 6/17
7 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Adam Moore 6/17
16 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Geoff Wittreich 6/17
35 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Jamie King 6/17
11 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Brad Self 6/17
9 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Joseph Hagedorn 6/17
7 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Hendrik Hagedorn 6/17
11 Mt. Tabor Series Men 3 Brad Davidson 6/12
8 Mt. Tabor Series Men 4 Matt Jamison 6/12
4 Mt. Tabor Series Men 4 Ben Pederson 6/12
9 Mt. Tabor Series Men 5 Ryan Clay 6/12
12 Tuesday Night PIR: Oliphant Memorial Series Team Competition Open Men 6/11
15 Tuesday Night PIR: Individual Series Results Category 3/4 Dylan Wiggins 6/11
10 Tuesday Night PIR: Individual Series Results Category 3/4 Brad Davidson 6/11
17 Tuesday Night PIR Category 3/4 Christopher Muhs 6/11
16 Tuesday Night PIR Category 3/4 D'Arcy Owen 6/11
7 Tuesday Night PIR Category 3/4 Brad Davidson 6/11
13 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Brad Davidson 6/10
9 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Adam Moore 6/10
12 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Geoff Wittreich 6/10
6 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Christopher Moore 6/10
27 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Jamie King 6/10
17 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Joseph Hagedorn 6/10
13 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Brad Self 6/10
8 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Kimberlee Stafford 6/10
10 Hammer Velo Crit Category 3 Brad Davidson 6/8
16 Hammer Velo Crit Category 4/5 Dylan Wiggins 6/8
12 Mt. Tabor Series Men 3 Greg McElravy 6/5
11 Mt. Tabor Series Men 3 Brad Davidson 6/5
5 Mt. Tabor Series Men 4 Ben Pederson 6/5
4 Mt. Tabor Series Men 4 Matt Jamison 6/5
32 Tuesday Night PIR Category 3/4 Greg McElravy 6/4
28 Tuesday Night PIR Category 3/4 Christopher Muhs 6/4
15 Tuesday Night PIR Category 3/4 Brad Davidson 6/4
10 Tuesday Night PIR Category 3/4 Dylan Wiggins 6/4
4 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Adam Moore 6/3
10 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Geoff Wittreich 6/3
28 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Jamie King 6/3
12 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Brad Self 6/3
11 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Kimberlee Stafford 6/3
8 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Vanessa Usui 6/3
14 Monday Night PIR Men 4/5 30+ D'Arcy Owen 6/3
6 Oregon Gran Fondo Men 35-39 Ben Pederson 6/1
22 Mt. Tabor Series Men 3 Greg McElravy 5/29
18 Mt. Tabor Series Men 4 Dylan Wiggins 5/29
13 Mt. Tabor Series Men 4 Ben Pederson 5/29
41 Sisters Stampede/XC Mtb Category 2 Men 40-49 Geoff Wittreich 5/26
9 Sisters Stampede/XC Mtb Category 1 Men 19-44 Matt Jamison 5/26
4 Sisters Stampede/XC Mtb Category 3 Men 40-49 Joseph Hagedorn 5/26
8 Tuesday Night PIR: Series Team Points Men 1/2/3 5/21
8 Tuesday Night PIR: Series Team Points Men 1/2/3 5/21
18 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 3/4 Brad Davidson 5/21
16 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 3/4 Dylan Wiggins 5/21
14 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 3/4 Ben Pederson 5/21
33 Tuesday Night PIR Category 3/4 Greg McElravy 5/21
9 Tuesday Night PIR Category 3/4 Brad Davidson 5/21
8 Tuesday Night PIR Category 3/4 Dylan Wiggins 5/21
6 Tuesday Night PIR Category 3/4 Ben Pederson 5/21
21 Monday Night PIR Men 4/5 30+ D'Arcy Owen 5/20
14 Tuesday Night PIR: Series Individual Points Men 3/4 Dylan Wiggins 5/14
8 Tuesday Night PIR: Series Team Points Men 1/2/3 5/14
19 Tuesday Night PIR Category 3/4 Greg McElravy 5/14
18 Tuesday Night PIR Category 3/4 Dylan Wiggins 5/14
12 Tuesday Night PIR Category 3/4 Ben Pederson 5/14
28 Monday Night PIR Men 4/5 30+ D'Arcy Owen 5/13
32 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Brad Davidson 5/7
10 Tuesday Night PIR Category 3/4 Dylan Wiggins 5/7
34 Monday Night PIR Men 4/5 30+ D'Arcy Owen 5/6
12 Bear Springs Trap Category 2 (Sport) Men 40-49 Geoff Wittreich 5/5
1 Oregon Coast Gravel Epic Men 35-39 Matt Jamison 5/4
27 Montinore RR Men 4/5 Dylan Wiggins 5/4
34 Monday Night PIR Men 4/5 30+ D'Arcy Owen 4/29
14 Monday Night PIR Men 4/5 30+ Dylan Wiggins 4/29
36 Monday Night PIR Men 4/5 30+ D'Arcy Owen 4/22
11 Monday Night PIR Men 4/5 30+ Dylan Wiggins 4/22
20 OBRA XC Championships 40-49 Men Geoff Wittreich 4/20
11 Monday Night PIR Masters Men 4/5 30+ Dylan Wiggins 4/15
6 Kings Valley Road Race Men Category 4/5 Matt Jamison 4/13
14 Kings Valley Road Race Men Category 3 Brad Davidson 4/13
25 Gorge Gravel Grinder Medium Grinder - Men Michael Khamsot 4/7
23 Piece of Cake RR Men 3 Brad Davidson 3/30
13 Piece of Cake RR Men 4/5 Ben Pederson 3/30
4 Piece of Cake RR Men 4/5 Matt Jamison 3/30
15 Dirty Circles Masters Men 3/4 35+ Dylan Wiggins 3/17
10 Dirty Circles Masters Men 3/4 35+ Matt Jamison 3/17
2 Dirty Circles Masters Men 3/4 35+ Brad Davidson 3/17