Black Lodge Cycling

Event Category Name
19 Cross Crusade: Heron Lakes Category B Matt Edwards
20 Cross Crusade: Alpenrose Category B Matt Edwards
DNF Blind Date at the Dairy Men B Matt Edwards
14 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Singlespeed Matt Edwards
5 Blind Date at the Dairy Men B Matt Edwards
14 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Singlespeed Matt Edwards
DNF Battle at Barlow Category B Matt Edwards
12 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Singlespeed Matt Edwards
8 Blind Date at the Dairy Men B Matt Edwards
4 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Singlespeed Matt Edwards
11 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Singlespeed Matt Edwards
11 Blind Date at the Dairy Men B Matt Edwards
4 Vancouver Criterium Senior Men Zachary Kovalcik
2 Alpenrose Velodrome Challenge Senior Men Ten Mile Zachary Kovalcik
7 Alpenrose Velodrome Challenge Senior Men Ten Mile Emmett Culp
2 Alpenrose Velodrome Challenge Senior Men Keirin Zachary Kovalcik
1 Alpenrose Velodrome Challenge Senior Men Points Race Zachary Kovalcik
1 Alpenrose Velodrome Challenge Senior Men Miss and Out Zachary Kovalcik
7 Alpenrose Velodrome Challenge Senior Men Qualifier Emmett Culp
1 Alpenrose Velodrome Challenge Elite Men Pursuit Zachary Kovalcik
1 Tuesday Masters and Juniors: 3k Pursuits Senior Men Zachary Kovalcik
4 Mt. Tabor Series Men Category 5 Dan Norman
14 Mt. Tabor Series Men Category 5 Tobin Owen
2 Mt. Tabor Series Men Category 3 Kyle Mensing
22 Mt. Tabor Series Men Category 5 Tobin Owen
5 Mt. Tabor Series Fixed Matt Edwards
1 Mt. Tabor Series Men Category 3 Kyle Mensing
4 Mt. Tabor Series Fixed Matt Edwards
14 Tuesday PIR Men Category 4/5 Dan Norman
22 Laurelhurst Dentistry (Rainier) Road Race- Women's OBRA Championship RR Senior Men 1/2/3 Kyle Mensing
1 Mt. Tabor Series Men Category 3 Kyle Mensing
8 Mt. Tabor Series Men Category 5 Dan Norman
26 Mt. Tabor Series Men Category 5 Tobin Owen
23 Mt. Tabor Series Men Category 3 Kyle Mensing
11 Mt. Tabor Series Men Category 5 Dan Norman
20 Mt. Tabor Series Men Category 5 matthew edwards
2 Montinore Road Race Men Category 3 Kyle Mensing
4 Alpenrose Thursday Series Category 4 Kyle Mensing
3 Mt. Tabor Series Men Category 3 Kyle Mensing
4 Alpenrose Heartbreaker Men Keirin Zachary Kovalcik
1 Alpenrose Heartbreaker Men Madison Zachary Kovalcik
2 Alpenrose Heartbreaker Senior Men Zachary Kovalcik
9 Fast Twitch Fridays: May Series Sprinter Zachary Kovalcik
1 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men 4 Kyle Mensing
2 Fast Twitch Fridays Sprint A Zachary Kovalcik
1 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Men 4 Kyle Mensing
1 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 4 Kyle Mensing
1 Banana Belt Series Men 4 Kyle Mensing
3 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men 4 Kyle Mensing
22 Kings Valley Road Race Men Category 4/5 Dan Norman
4 Gorge Roubaix Women Category 3 Amy Shepard
4 Gorge Roubaix Women Category 3 Amy Shepard
3 Dirty Circles 3 Women 1/2/3 Amy Shepard
4 Dirty Circles Women 1/2/3 Amy Shepard
7 Dirty Circles 1 Women 1/2/3 Amy Shepard