Oregon Trail Syndicate

Event Category Name
33 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Singlespeed Alex Marganski
36 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Men 2/3 Andrew Loscutoff
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series - OVERALL Series Results Singlespeed Men Marganski Alex
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD Singlespeed Men Alex Marganski
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Singlespeed Men Alex Marganski
8 Cross on the Mountain Masters 35+ Category 3 Thomas Morgan
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Singlespeed Men Alex Marganski
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Men Andrew Losentuift
3 Mountain Man Challenge - Overall Amateur 19-39 Men Jon DeShirley
3 Mountain Man Challenge Amateur 19-39 Men Jon DeShirley
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Singlespeed Men Alex Marganski
11 Swift Summit 200/100: Swift Summit 100 Open Men Mike Ripley
11 Swift Summit 200/100 Open Men Mike Ripley
24 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Thomas Morgan
6 Thursday Night Track Racing Category 4/5 Men Scratch Jon DeShirley
5 Thursday Night Track Racing Category 4/5 Men Points Jon DeShirley
23 Tuesday Night PIR Category 3/4 Thomas Morgan
3 Thursday Night Track Racing Open 4/5 Jon DeShirley
3 Cascade Cream Puff 50 Mile Open Men Andrew Loscutoff
3 Cascade Cream Puff Open Men Andrew Loscutoff
4 Mountain Man Challenge Sponsored by Fat Tire Farm: Sandy Super D Amateur 19-39 Men Jon DeShirley
33 Tuesday Night PIR Men 3/4 Thomas Morgan
8 Six Hours of Mt Hood Two-Person Women Alexa Loscutoff
8 Six Hours of Mt Hood Two-Person Women Lisa Loscutoff
4 Six Hours of Mt Hood Two-Person Men Andrew Loscutoff
22 Tuesday Night PIR Category 3/4 Thomas Morgan
7 Mountain Man Challenge Sponsored by Fat Tire Farm: Timberline/Skibowl Enduro Amateur 19-39 Men Jon DeShirley
2 Skibowl Classic XC Category 3 Men 14-18 Jacob Polachek
5 Twilight Time Trial Series: Series Final Masters Men 50+ Mike Ripley
18 Sisters Stampede Clydesdale 200+ Fletcher Tofflemire
20 Sisters Stampede Category 2 Sport Men 40-49 Thomas Morgan
10 Sisters Stampede Singlespeed Brennan Morrow
1 Sisters Stampede Singlespeed Alex Marganski
4 Sisters Stampede Category 1 Expert Men 19-44 Andrew Loscutoff
20 Sisters Stampede Category 3 Novice Men 40+ Justin Heide
3 Sisters Stampede Category 3 Novice Junior Men 14-18 Jacob Polachek
20 Sisters Stampede Category 2 Men 40-49 Thomas Morgan
4 Sisters Stampede Category 1 Men 19-44 Andrew Loscutoff
20 Sisters Stampede Category 3 Men 40+ Justin Heide
3 Sisters Stampede Category 3 Junior Men 14-18 Jacob Polachek
1 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: XC Race Singlespeed Men Alex Marganski
3 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: XC Race Category 3 Junior Men 14-18 Jacob Polachek
8 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: XC Race Category 2 Men 40-49 Thomas Morgan
10 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: XC Race Category 1 Men 19-44 Andrew Loscutoff
4 Coast Hills Classic MTB Race Category 3 Junior Men 14-18 Jacob Polachek
2 Coast Hills Classic MTB Race Singlespeed Alex Marganski
5 Coast Hills Classic MTB Race Category 1 Expert Men 19-44 Andrew Loscutoff
8 Mountain Man Challenge Sponsored by Fat Tire Farm: Dog River Super D Amateur 19-39 Men Jon DeShirley
26 Twilight Time Trial Series: Combined Combined Mike Ripley
5 Twilight Time Trial Series Masters Men 50+ Mike Ripley
26 Twilight Time Trial Series: Combined Combined Mike Ripley
5 Twilight Time Trial Series Masters Men 50+ Mike Ripley
1 Bear Springs Trap Singlespeed Alex Marganski
5 Bear Springs Trap Junior Men 14-18 Jacob Polachek
4 Bear Springs Trap Expert Men 19-44 Andrew Loscutoff
1 Oregon Coast Gravel Epic: Son of Abomination Oregon Gravel Epic Men 60-69 chris kunc
DNS Oregon Coast Gravel Epic: Son of Abomination Oregon Gravel Epic Women 40-49 Shana Vialovos
1 Oregon Coast Gravel Epic: Son of Abomination Oregon Gravel Epic Women 30-39 Alexa Loscutoff
5 30th Annual Mudslinger Category 3 Junior Men 14-18 Jacob Polachek
3 30th Annual Mudslinger Category 2 Sport Women 19-39 Alexa Loscutoff
23 30th Annual Mudslinger Category 2 Sport Men 40-49 Justin Heide
13 30th Annual Mudslinger Clydesdale 200+ Fletcher Tofflemire
2 30th Annual Mudslinger Clydesdale 200+ Scott Housley
1 30th Annual Mudslinger Singlespeed Alex Marganski
5 30th Annual Mudslinger Category 1 Expert Men 19-44 Andrew Loscutoff
3 30th Annual Mudslinger Category 2 Women 19-39 Alexa Loscutoff
23 30th Annual Mudslinger Category 2 Men 40-49 Justin Heide
5 30th Annual Mudslinger Category 1 Men 19-44 Andrew Loscutoff
1 Echo Red 2 Red XC MTB Race Singlespeed Men Alex Marganski
3 Echo Red 2 Red XC MTB Race Clydesdale 200+ Barron Johnson
2 Echo Red 2 Red XC MTB Race Category 3 Junior Men 10-13 Jacob Polachek
8 Echo Red 2 Red XC MTB Race Category 2 Women 19-39 Alexa Loscutoff
2 Echo Red 2 Red XC MTB Race Category 1 Women 19-44 Nicole Gunton
5 Echo Red 2 Red XC MTB Race Category 1 Men 19-44 Andrew Loscutoff
20 Gorge Roubaix Masters 40+ 1/2/3 Thomas Morgan