Sweetpea Ladies Auxiliary

Event Category Name
2 Keizer Rapids Cyclocross Race: Final Series Standings Women 4 Julie Ann Smith-Simonsen
4 Monday Night PIR: Individual Standings Women 4/5 Julie Ann Smith-Simonsen
19 Monday Night PIR: Individual Standings Novice (Ages 14+) Julie Ann Smith-Simonsen
12 Monday Night PIR: Team Standings Team Standings
5 Keizer Rapids Cyclocross Race Women 4 Julie Ann Smith-Simonsen
2 Keizer Rapids Cyclocross Race: Current Series Standings Women 4 Julie Ann Smith-Simonsen
3 Monday Night PIR: Team Standings Women 4/5 Julie Ann Smith-Simonsen
16 Monday Night PIR: Team Standings Novice (Ages 14+) Julie Ann Smith-Simonsen
9 Monday Night PIR: Team Standings Team Standings
3 Monday Night PIR Women 4/5 Julie Ann Smith-Simonsen
4 Vancouver Criterium OBRA Championship Masters Women 40-49 Julie Ann Smith-Simonsen
2 Keizer Rapids Cyclocross Race Women 4 Julie Ann Smith-Simonsen
7 Monday Night PIR Novice (Ages 14+) Julie Ann Smith-Simonsen
6 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Leslie Carlson
12 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Julie Ann Smith-Simonsen
8 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Leslie Carlson
12 High Cascades 100 Veteran Women 40+ Michelle Blackwood
5 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Leslie Carlson
6 Six Hours of Mount Hood Two-Person Masters 100+ Leslie Carlson
3 Mt. Tabor Series Category 4/5 Women Makena Gove
1 Portland Short Track Series Category 3 Women 15-18 Makena Gove
6 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Leslie Carlson
1 Washougal XC at the MX Park Race for the Future NICA Student League Fundraiser Category 2 Women 40-49 Michelle Blackwood
4 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Leslie Carlson
2 Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Sierra Callahan
2 PDW Omnium Women 4 Sierra Callahan
2 Thursday Night Track Women 3/4 Sierra Callahan
15 Sisters Stampede Novice (Category 3) Women 40+ Julie Ann Smith-Simonsen
69 OBRA TTT: Combined Combined Julie Ann Smith-Simonsen
1 OBRA TTT Women 200-239 Julie Ann Smith-Simonsen
3 Thursday Night Track: 500m Women 4/5 Sierra Callahan
1 BriHOP Interstellar Omnium: Sunday Women 4/5 Sierra Callahan
1 BriHOP Interstellar Omnium: Saturday Women 4 Omnium Sierra Callahan
3 Thursday Night Track Women Category 4/5 Sierra Callahan
2 Bear Springs Trap Sport Women 40-49 Michelle Blackwood
4 Bear Springs Trap Novice (Category 3) Women 40+ Julie Ann Smith-Simonsen
25 Deschutes River Valley Time Trial: Stage Three: Combined Combined Michelle Blackwood
1 Deschutes River Valley Time Trial: Stage Three Women 3/4 Michelle Blackwood
26 Deschutes River Valley Time Trial: Stage Two: Combined Combined Michelle Blackwood
35 Deschutes River Valley Time Trial: Stage One: Combined Combined Michelle Blackwood
27 Deschutes River Valley Time Trial: Overall General Classification: Combined Combined Michelle Blackwood
1 Deschutes River Valley Time Trial: Overall General Classification Women 3/4 Michelle Blackwood
1 Deschutes River Valley Time Trial: Stage Two Women 3/4 Michelle Blackwood
1 Deschutes River Valley Time Trial: Stage One Women 3/4 Michelle Blackwood
5 Dirty Circles 2: Hot Spots Women 4/5 Tess Weir
4 Dirty Circles 2: Hot Spots Women 4/5 Sierra Callahan
DNF Dirty Circles 2 Women 4/5 Michelle Blackwood
7 Dirty Circles 2 Women 4/5 Tess Weir
6 Dirty Circles 2 Women 4/5 Sierra Callahan
169 Jack Frost Time Trial: Combined Combined Lisa George
136 Jack Frost Time Trial: Combined Combined Tess Weir
5 Jack Frost Time Trial Masters Women 50-59 Lisa George
DNF Jack Frost Time Trial Eddy Senior Women Sierra Callahan
2 Jack Frost Time Trial Eddy Senior Women Tess Weir