CX Pistols p/b Gigantic Brewing

Event Category Name
DNF OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Singlespeed Sean A Carline
17 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Singlespeed Patrick Croasdaile
6 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Singlespeed Women Jeanne Beko
3 Psychocross Women 1/2 Jeanne Beko
1 Psychocross Women 1/2 Audrey Squires
4 Psychocross Singlespeed Scott Hillson
2 Psychocross Singlespeed Patrick Croasdaile
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Women 3 Helen Reedy
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Women 3 Audrey Squires
83 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Jeanne Beko
61 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Patrick Reedy
38 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Scott Hillson
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Patrick Croasdaile
18 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Sean A Carline
35 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ Category 3 Patrick Reedy
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Women Jeanne Beko
1 Corn Cross 2 Women 3 Laura Schmitt
10 Corn Cross 2 Singlespeed Jeanne Beko
8 Corn Cross 2 Singlespeed Patrick Reedy
3 Corn Cross 2 Singlespeed Sean A Carline
3 Corn Cross 2 Masters 35+ Category 3 Patrick Reedy
4 Corn Cross 2 Singlespeed Women Jeanne Beko
23 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 35+ Category 3 Patrick Reedy
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Women 3 Helen Reedy
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Women 3 Audrey Squires
54 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Singlespeed Jeanne Beko
34 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Singlespeed Scott Hillson
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Singlespeed Patrick Croasdaile
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Singlespeed Sean A Carline
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Singlespeed Women Jeanne Beko
24 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Singlespeed Jeanne Beko
17 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Singlespeed Dennis Stafford
13 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Singlespeed Scott Hillson
6 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Singlespeed Patrick Croasdaile
5 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Singlespeed Sean A Carline
15 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Men 2/3 Patrick Reedy
3 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Women 3 Helen Reedy
1 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Women 3 Laura Schmitt
2 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Masters 35+ Category 3 Patrick Reedy
2 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Singlespeed Women Jeanne Beko
89 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Singlespeed Jeanne Beko
32 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Singlespeed Patrick Croasdaile
22 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Singlespeed Sean A Carline
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Singlespeed Women Jeanne Beko
3 CrossWord CX Challenge Women 3 Helen Reedy
1 CrossWord CX Challenge Women 3 Audrey Squires
DNF CrossWord CX Challenge Singlespeed Sean A Carline
8 CrossWord CX Challenge Singlespeed Dennis Stafford
4 CrossWord CX Challenge Masters 35+ Category 3 Patrick Reedy
2 CrossWord CX Challenge Singlespeed Women Jeanne Beko
45 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Singlespeed Scott Hillson
37 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Singlespeed Dennis Stafford
25 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Singlespeed Patrick Croasdaile
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Singlespeed Sean A Carline
55 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Men 2/3 Patrick Reedy
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Women 3 Helen Reedy
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Women 3 Laura Beko
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ Category 3 Patrick Reedy
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Singlespeed Women Jeanne Beko
1 GPCM: Washougal CX Women 3 Laura Schmitt
5 GPCM: Washougal CX Singlespeed Sean A Carline
5 Blind Date at the Dairy Singlespeed Scott Hillson
34 Portland Trophy Cup - Series Standings Men 3/4 Patrick Reedy
23 Portland Trophy Cup - Series Standings Women 3/4 Helen Reedy
23 Portland Trophy Cup Singlespeed Men Dennis Stafford
71 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Singlespeed Jeanne Beko
47 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Singlespeed Scott Hillson
25 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Singlespeed Patrick Croasdaile
22 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Singlespeed Sean A Carline
44 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Men 2/3 Patrick Reedy
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Women 3 Helen Reedy
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters Women 35+ 1/2 Ellene Smith
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 35+ Category 3 Patrick Reedy
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Singlespeed Women Jeanne Beko
DNF River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Women 3 Laura Schmitt
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters Women 35+ 1/2 Ellene Smith
65 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Singlespeed Jeanne Beko
44 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Singlespeed Dennis Stafford
31 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Singlespeed Patrick Croasdaile
24 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Singlespeed Sean A Carline
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Singlespeed Women Jeanne Beko
11 Blind Date at the Dairy Singlespeed Scott Hillson
4 Blind Date at the Dairy Women 3 Laura Schmitt
29 Portland Trophy Cup - Series Standings Men 3/4 Patrick Reedy
22 Portland Trophy Cup - Series Standings Women 3/4 Helen Reedy
32 Portland Trophy Cup Singlespeed Men Dennis Stafford
10 Portland Trophy Cup Women 3/4 Helen Reedy
13 Portland Trophy Cup Men 3/4 Patrick Reedy
1 GPCM: Heiser Farm CX Women 3 Laura Schmitt
29 GPCM: Heiser Farm CX Singlespeed Jeanne Beko
13 GPCM: Heiser Farm CX Singlespeed Patrick Croasdaile
7 GPCM: Heiser Farm CX Singlespeed Sean A Carline
6 GPCM: Heiser Farm CX Singlespeed Women Jeanne Beko
13 Blind Date at the Dairy Singlespeed Scott Hillson
5 Blind Date at the Dairy Singlespeed Sean A Carline
4 Blind Date at the Dairy Women 3 Laura Schmitt
27 Portland Trophy Cup Singlespeed Men Dennis Stafford
25 Battle at Barlow Singlespeed Scott Hillson
15 Battle at Barlow Singlespeed Patrick Croasdaile
13 Battle at Barlow Singlespeed Sean A Carline
4 GPCM: NINKROSSI Women 3 Laura Schmitt
13 Blind Date at the Dairy: in Singlespeed Scott Hillson
6 Blind Date at the Dairy: in Singlespeed Sean A Carline
1 Blind Date at the Dairy: in Women 3 Laura Schmitt
25 Portland Trophy Cup Singlespeed Men Dennis Stafford
8 Blind Date at the Dairy Singlespeed Patrick Croasdaile
32 Portland Trophy Cup Men 3/4 Patrick Reedy
23 Portland Trophy Cup Women 3/4 Helen Reedy
3 Twilight Cyclocross Women 1/2/3 Audrey Squires
35 GPCM: Het Meer CX Singlespeed Scott Hillson
2 GPCM: DDCX Women 3 Laura Schmitt
24 GPCM: DDCX Singlespeed Scott Hillson
15 GPCM: DDCX Singlespeed Sean A Carline
19 GPCM: DDCX Men 2/3 Patrick Reedy
10 GPCM: DDCX Masters 35+ Category 3 Patrick Reedy
DNF Swift Summit 200/100: Swift Summit 100 Open Women Ellene Smith
DNF Swift Summit 200/100 Open Women Ellene Smith
19 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Sean A Carline
12 Portland Short Track Series Singlespeed Sean A Carline
29 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-39 Scott Hillson
4 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Maggie Creviston
5 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Asa Weiss
9 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-44 Sean A Carline
18 Portland Short Track Series Singlespeed Sean A Carline
1 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Maggie Creviston
3 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Maggie Creviston
8 High Cascades 100 Singlespeed Men Sean A Carline
7 High Cascades 100 Open Women Jeanne Beko
4 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Maggie Creviston
9 Six Hours of Mt Hood Solo Women Laura Schmitt
6 Six Hours of Mt Hood Solo Women Helen Reedy
3 Six Hours of Mt Hood Solo Women Jeanne Beko
4 Six Hours of Mt Hood Solo Singlespeed Patrick Reedy
3 Six Hours of Mt Hood Solo Singlespeed Sean A Carline
4 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Maggie Creviston
14 Portland Short Track Series Singlespeed Sean A Carline
16 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Sean A Carline
2 Skibowl Classic XC Singlespeed Patrick Reedy
1 Skibowl Classic XC Singlespeed Sean A Carline
1 Skibowl Classic XC Category 2 Women 19-39 Helen Reedy
2 Skibowl Classic XC Category 1 Women Jeanne Beko
22 Portland Short Track Series Singlespeed Sean A Carline
7 Sisters Stampede Category 2 Spor Women 19-39 Laura Schmitt
6 Sisters Stampede Category 2 Spor Women 19-39 Audrey Squires
34 Sisters Stampede Category 2 Sport Men 19-39 Carl Hayes
7 Sisters Stampede Singlespeed Patrick Reedy
6 Sisters Stampede Singlespeed Sean A Carline
7 Sisters Stampede Expert Women Jeanne Beko
14 Sisters Stampede Category 1 Expert Men 19-44 Patrick Croasdaile
7 Sisters Stampede Category 2 Women 19-39 Laura Schmitt
6 Sisters Stampede Category 2 Women 19-39 Audrey Squires
14 Sisters Stampede Category 1 Men 19-44 Patrick Croasdaile
41 Tuesday Night PIR 4/5 Men Rick Tanous
2 Coast Hills Classic MTB Race Category 2 Sport Women 19-39 Audrey Squires
1 Coast Hills Classic MTB Race Category 2 Sport Women 19-39 Helen Reedy
1 Coast Hills Classic MTB Race Category 1 Expert Women Jeanne Beko
8 Coast Hills Classic MTB Race Singlespeed Patrick Reedy
4 Coast Hills Classic MTB Race Singlespeed Sean A Carline
9 Coast Hills Classic MTB Race Category 1 Expert Men 19-44 Patrick Croasdaile
1 Bear Springs Trap Sport Women 19-39 Laura Schmitt
7 Bear Springs Trap Sport Men 40-49 Dennis Stafford
3 Bear Springs Trap Singlespeed Sean A Carline
2 Bear Springs Trap Expert Women Jeanne Beko
DQ Echo Red 2 Red XC MTB Race Singlespeed Men Patrick Reedy
DNF Echo Red 2 Red XC MTB Race Singlespeed Men Sean A Carline
7 Echo Red 2 Red XC MTB Race Category 2 Women 19-39 Laura Schmitt
6 Echo Red 2 Red XC MTB Race Category 2 Women 19-39 Helen Reedy
5 Echo Red 2 Red XC MTB Race Category 2 Women 19-39 Audrey Squires
6 Echo Red 2 Red XC MTB Race Category 2 Men 40-49 Dennis Stafford
3 Echo Red 2 Red XC MTB Race Category 1 Women 19-44 Jeanne Beko
DNF Echo Red 2 Red XC MTB Race Category 1 Men 19-44 Patrick Croasdaile