Dialed Cycling Team

Event Category Name
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Women 9-12 3/4/5 Deja Dydasco
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Women 9-12 3/4/5 Karlee Sarrett
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 9-12 3/4/5 Israel Jr. Melson
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 9-12 3/4/5 Hunter Westerfield
60 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 50+ Stefan Furst
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 50+ John Hatfield
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 50+ Scott Trautman
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ Category 3 Terry Hamness
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Men 1/2 Paul Furst
40 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ 1/2 Lance Heppler
61 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Men 2/3 Chris Sarrett
43 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Men 2/3 Eric Hagstette
38 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Men 2/3 Mike Hamness
26 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Men 2/3 Hayden Wierman
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Men 2/3 Paul Furst
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Women 4 Jesse Whitaker
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Women 2/3 Kimberly Kathrein
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Elite Junior Women Summer Westerfield
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Elite Junior Women Spring Westerfield
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Women 15-16 Spring Westerfield
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Women 13-14 Kylee Hanel
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Women 13-14 Summer Westerfield
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Women 10-12 Deja Dydasco
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Women 10-12 Karlee Sarrett
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 17-18 Tygre Westerfield
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 15-16 Jacob Hamness
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 10-12 Israel Jr. Melson
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 10-12 Hunter Westerfield
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Women 3/4/5 Deja Dydasco
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Women 3/4/5 Karlee Sarrett
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Women 3/4/5 Kylee Hanel
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Women 3/4/5 Summer Westerfield
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Women 3/4/5 Spring Westerfield
63 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 3/4/5 Israel Jr. Melson
62 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 3/4/5 Hunter Westerfield
25 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 3/4/5 Jacob Hamness
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 3/4/5 Tygre Westerfield
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 60+ Stefan Furst
42 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ 4 David Kaysen
30 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ 4 Jerry Pruiett
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ 4 Whitney Phillips
22 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Singlespeed Women Sonja Ebert
29 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Men 5 John Condon
25 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Clydesdale Mike Reddig
18 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Clydesdale Mark westerfield
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Clydesdale Jonathan Meyer
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Clydesdale Chris Wierman
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Athena Sonja Ebert
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Clydesdale Jonathan Meyer
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Athena Sonja Ebert
26 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Men 1/2 Paul Furst
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Women 4 Jesse Whitaker
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Women 2/3 Kimberly Kathrein
54 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Men 2/3 Chris Wierman
38 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Men 2/3 Hayden Wierman
25 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Men 2/3 Lance Heppler
24 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Men 2/3 Mike Hamness
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Men 2/3 Chris Sarrett
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Men 2/3 Paul Furst
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Women 15-16 Spring Westerfield
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Women 13-14 Summer Westerfield
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Women 10-12 Deja Dydasco
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Women 10-12 Karlee Sarrett
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Men 17-18 Tygre Westerfield
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Men 10-12 Israel Jr. Melson
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Men 10-12 Hunter Westerfield
25 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Women 3/4/5 Deja Dydasco
23 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Women 3/4/5 Summer Westerfield
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Women 3/4/5 Karlee Sarrett
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Women 3/4/5 Spring Westerfield
45 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Men 3/4/5 Israel Jr. Melson
39 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Men 3/4/5 Hunter Westerfield
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Men 3/4/5 Tygre Westerfield
25 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 50+ John Hatfield
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 50+ Scott Trautman
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 60+ Stefan Furst
47 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 35+ 4 Andy Morris
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 35+ 4 David Kaysen
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 35+ 4 Jerry Pruiett
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 35+ 4 Whitney Phillips
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Women 15-16 Spring Westerfield
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Women 13-14 Summer Westerfield
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Women 10-12 Deja Dydasco
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Men 17-18 Tygre Westerfield
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Men 15-16 Jacob Hamness
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Men 10-12 Hunter Westerfield
32 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Men 1/2 Paul Furst
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Women 4 Jesse Whitaker
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Women 2/3 Kimberly Kathrein
61 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Men 2/3 Chris Wierman
53 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Men 2/3 Mike Hamness
35 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Men 2/3 Lance Heppler
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Men 2/3 Chris Sarrett
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Men 2/3 Hayden Wierman
22 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Women 3/4/5 Deja Dydasco
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Women 3/4/5 Summer Westerfield
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Women 3/4/5 Spring Westerfield
55 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Men 3/4/5 Hunter Westerfield
36 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Men 3/4/5 Jacob Hamness
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Men 3/4/5 Tygre Westerfield
25 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 50+ John Hatfield
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 50+ Scott Trautman
23 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Singlespeed Women Sonja Ebert
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Men 5 Andrew Weiler
46 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 35+ 4 Andy Morris
25 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 35+ 4 David Kaysen
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 35+ 4 Whitney Phillips
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 35+ 4 Martin Matsumura
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 35+ 4 Jerry Pruiett
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Clydesdale Jonathan Meyer
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Clydesdale Chris Wierman
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Athena Sonja Ebert
12 Blind Date at the Dairy Stampede Lance Heppler
7 Blind Date at the Dairy Stampede John Hatfield
3 Blind Date at the Dairy Stampede Mark westerfield
5 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Deja Dydasco
3 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Summer Westerfield
4 Blind Date at the Dairy Junior Women 14-18 Spring Westerfield
9 Blind Date at the Dairy Junior Men 9-13 Hunter Westerfield
19 Blind Date at the Dairy Category 5 Men Patrick Sullivan
30 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Martin Matsumura
27 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Mark westerfield
1 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Terry Hamness
1 Blind Date at the Dairy Men 2/3 Hayden Wierman
7 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ John Hatfield
1 Blind Date at the Dairy Masters Men 2/3 40+ Lance Heppler
5 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open 1/2 35+ Gene Faes
2 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open 1/2 35+ Lance Heppler
7 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open 1/2 Paul Furst
1 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Women 3/4 Kimberly Kathrein
31 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open Beginner John Condon
6 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open Beginner Jonathan Meyer
4 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open Beginner Mark westerfield
13 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open Masters 3/4 Mike Hamness
12 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open Masters 3/4 Lance Heppler
3 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open Masters 3/4 Eric Hagstette
16 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open 50+ Whitney Phillips
12 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open 50+ JAY SMALL
10 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open 50+ Brian Bogle
1 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open 50+ Scott Trautman
14 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Junior Women Caelyn Hanel
11 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Junior Women Deja Dydasco
8 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Junior Women Kylee Hanel
4 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Junior Women Summer Westerfield
2 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Junior Women Spring Westerfield
7 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Junior Open Hunter Westerfield
2 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Junior Open Tygre Westerfield
6 Portland Trophy Cup Open 1/2 35+ Gene Faes
5 Portland Trophy Cup Open 1/2 35+ Lance Heppler
9 Portland Trophy Cup Open 1/2 Paul Furst
4 Portland Trophy Cup Women 3/4 Kimberly Kathrein
5 Portland Trophy Cup Open Beginner Mark westerfield
42 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Tim Sippel
24 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Jerry Pruiett
4 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Mike Hamness
2 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Eric Hagstette
6 Portland Trophy Cup Open 50+ JAY SMALL
2 Portland Trophy Cup Open 50+ Scott Trautman
8 Portland Trophy Cup Junior Women Deja Dydasco
6 Portland Trophy Cup Junior Women Summer Westerfield
4 Portland Trophy Cup Junior Women Kylee Hanel
3 Portland Trophy Cup Junior Women Spring Westerfield
6 Portland Trophy Cup Junior Open Hunter Westerfield
2 Portland Trophy Cup Junior Open Tygre Westerfield
5 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Junior Women 15-16 3/4/5 Spring Westerfield
3 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Junior Women 13-14 3/4/5 Summer Westerfield
6 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Junior Women 9-12 3/4/5 Deja Dydasco
3 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Junior Men 17-18 3/4/5 James Yoon
1 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Junior Men 17-18 3/4/5 Tygre Westerfield
10 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Junior Men 15-16 3/4/5 Jacob Hamness
7 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Junior Men 9-12 3/4/5 Hunter Westerfield
15 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Men 1/2 Paul Furst
14 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Masters 35+ 1/2 Lance Heppler
2 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Women 5 Jesse Whitaker
8 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Men 2/3 Lance Heppler
6 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Men 2/3 Paul Furst
1 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Men 2/3 Hayden Wierman
15 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Junior Women 3/4/5 Deja Dydasco
12 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Junior Women 3/4/5 Summer Westerfield
8 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Junior Women 3/4/5 Spring Westerfield
34 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Junior Men 3/4/5 Hunter Westerfield
26 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Junior Men 3/4/5 James Yoon
23 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Junior Men 3/4/5 Jacob Hamness
8 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Junior Men 3/4/5 Tygre Westerfield
12 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Masters 50+ John Hatfield
32 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Masters 35+ Category 3 JAY SMALL
6 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Masters 35+ Category 3 Terry Hamness
2 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Masters 35+ Category 3 Chris Wierman
13 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Singlespeed Women Sonja Ebert
20 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Men 5 Andrew LaVeine
10 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Men 5 Mark westerfield
4 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Men 5 Jonathan Meyer
14 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Masters 35+ 4 David Kaysen
9 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Masters 35+ 4 Whitney Phillips
13 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Clydesdale Mike Reddig
6 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Clydesdale Mark westerfield
2 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Athena Sonja Ebert
1 Blind Date at the Dairy Stampede Mark westerfield
35 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Martin Matsumura
11 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Mark westerfield
3 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Terry Hamness
2 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Mike Hamness
1 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Chris Wierman
6 Blind Date at the Dairy Women 4 Jesse Whitaker
7 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Deja Dydasco
5 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Summer Westerfield
4 Blind Date at the Dairy Junior Women 14-18 Spring Westerfield
8 Blind Date at the Dairy Junior Men 9-13 Hunter Westerfield
5 Blind Date at the Dairy Junior Men 14-18 Tygre Westerfield
4 Blind Date at the Dairy Men 2/3 Hayden Wierman
7 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ John Hatfield
1 Blind Date at the Dairy Masters Men 2/3 40+ Lance Heppler
5 Portland Trophy Cup Open 1/2 35+ Gene Faes
2 Portland Trophy Cup Open 1/2 35+ Lance Heppler
DNF Portland Trophy Cup Open 1/2 Paul Furst
4 Portland Trophy Cup Women 3/4 Kimberly Kathrein
22 Portland Trophy Cup Open Beginner John Condon
4 Portland Trophy Cup Open Beginner Mark westerfield
23 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Jerry Pruiett
3 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Eric Hagstette
1 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Mike Hamness
15 Portland Trophy Cup Open 50+ Brian Bogle
14 Portland Trophy Cup Open 50+ Whitney Phillips
8 Portland Trophy Cup Open 50+ JAY SMALL
4 Portland Trophy Cup Open 50+ Scott Trautman
10 Portland Trophy Cup Junior Women Deja Dydasco
5 Portland Trophy Cup Junior Women Summer Westerfield
4 Portland Trophy Cup Junior Women Spring Westerfield
3 Portland Trophy Cup Junior Women Kylee Hanel
9 Portland Trophy Cup Junior Open Hunter Westerfield
3 Portland Trophy Cup Junior Open Tygre Westerfield
6 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open 1/2 35+ Gene Faes
2 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open 1/2 35+ Lance Heppler
8 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open 1/2 Paul Furst
16 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Women 3/4 Kimberly Kathrein
2 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Women 3/4 Kimberly Kathrein
32 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open Beginner John Condon
4 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open Beginner Jonathan Meyer
3 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open Beginner Mark westerfield
9 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open Masters 3/4 Mike Hamness
7 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open Masters 3/4 Lance Heppler
3 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open Masters 3/4 Eric Hagstette
21 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open 50+ JAY SMALL
11 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open 50+ Whitney Phillips
8 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open 50+ Brian Bogle
2 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open 50+ Scott Trautman
15 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Junior Women Caelyn Hanel
11 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Junior Women Deja Dydasco
8 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Junior Women Kylee Hanel
4 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Junior Women Summer Westerfield
2 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Junior Women Spring Westerfield
8 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Junior Open Hunter Westerfield
2 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Junior Open Tygre Westerfield
6 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Junior Women 9-12 3/4/5 Deja Dydasco
9 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Junior Men 9-12 3/4/5 Hunter Westerfield
14 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Men 1/2 Paul Furst
2 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Women 5 Jesse Whitaker
11 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Women 2/3 Kimberly Kathrein
13 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Men 2/3 Lance Heppler
10 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Men 2/3 Paul Furst
5 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Junior Women 15-16 Spring Westerfield
4 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Junior Women 13-14 Summer Westerfield
6 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Junior Women 10-12 Deja Dydasco
2 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Junior Men 17-18 Tygre Westerfield
5 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Junior Men 15-16 Jacob Hamness
8 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Junior Men 10-12 Hunter Westerfield
16 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Junior Women 3/4/5 Deja Dydasco
13 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Junior Women 3/4/5 Summer Westerfield
11 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Junior Women 3/4/5 Spring Westerfield
36 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Junior Men 3/4/5 Hunter Westerfield
15 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Junior Men 3/4/5 Jacob Hamness
9 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Junior Men 3/4/5 Tygre Westerfield
14 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters 50+ John Hatfield
26 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters 35+ Category 3 JAY SMALL
9 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters 35+ Category 3 Terry Hamness
16 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Men 5 Mark westerfield
12 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Men 5 Brian Bogle
6 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Men 5 Jonathan Meyer
24 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters 35+ 4 David Kaysen
23 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters 35+ 4 Andy Morris
4 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters 35+ 4 Whitney Phillips
3 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters 35+ 4 Martin Matsumura
6 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Clydesdale Mark westerfield
1 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Athena Sonja Ebert
3 Blind Date at the Dairy Men 2/3 Hayden Wierman
8 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ John Hatfield
DNF Blind Date at the Dairy Masters Men 2/3 40+ Lance Heppler
20 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Mark westerfield
3 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Terry Hamness
2 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Mike Hamness
1 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Chris Wierman
DNF Blind Date at the Dairy Women 4 Jesse Whitaker
33 Blind Date at the Dairy Category 5 Men Patrick Sullivan
16 Blind Date at the Dairy Stampede Hayden Wierman
15 Blind Date at the Dairy Stampede Chris Wierman
3 Blind Date at the Dairy Stampede Mark westerfield
7 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Deja Dydasco
5 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Summer Westerfield
5 Blind Date at the Dairy Junior Women 14-18 Spring Westerfield
11 Blind Date at the Dairy Junior Men 9-13 Hunter Westerfield
10 Blind Date at the Dairy Junior Men 14-18 Jacob Hamness
5 Blind Date at the Dairy Junior Men 14-18 Tygre Westerfield
9 Portland Trophy Cup Open 1/2 35+ Lance Heppler
7 Portland Trophy Cup Open 1/2 35+ Gene Faes
10 Portland Trophy Cup Open 1/2 Paul Furst
2 Portland Trophy Cup Women 3/4 Kimberly Kathrein
35 Portland Trophy Cup Open Beginner Jesse Whitaker
17 Portland Trophy Cup Open Beginner John Condon
4 Portland Trophy Cup Open Beginner Mark westerfield
36 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Mike Hamness
17 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 JAY SMALL
16 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Jerry Pruiett
3 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Eric Hagstette
11 Portland Trophy Cup Open 50+ Whitney Phillips
9 Portland Trophy Cup Open 50+ Brian Bogle
1 Portland Trophy Cup Open 50+ Scott Trautman
12 Portland Trophy Cup Junior Women Caelyn Hanel
10 Portland Trophy Cup Junior Women Deja Dydasco
7 Portland Trophy Cup Junior Women Summer Westerfield
5 Portland Trophy Cup Junior Women Kylee Hanel
4 Portland Trophy Cup Junior Women Spring Westerfield
10 Portland Trophy Cup Junior Open Hunter Westerfield
3 Portland Trophy Cup Junior Open Tygre Westerfield
9 Portland Trophy Cup: Series Standings Open 1/2 35+ Gene Faes
4 Portland Trophy Cup: Series Standings Open 1/2 35+ Lance Heppler
6 Portland Trophy Cup: Series Standings Open 1/2 Paul Furst
14 Portland Trophy Cup: Series Standings Women 3/4 Kimberly Kathrein
2 Portland Trophy Cup: Series Standings Women 3/4 Kimberly Kathrein
28 Portland Trophy Cup: Series Standings Open Beginner John Condon
4 Portland Trophy Cup: Series Standings Open Beginner Mark westerfield
3 Portland Trophy Cup: Series Standings Open Beginner Jonathan Meyer
6 Portland Trophy Cup: Series Standings Open Masters 3/4 Lance Heppler
4 Portland Trophy Cup: Series Standings Open Masters 3/4 Eric Hagstette
11 Portland Trophy Cup: Series Standings Open 50+ Whitney Phillips
6 Portland Trophy Cup: Series Standings Open 50+ Brian Bogle
2 Portland Trophy Cup: Series Standings Open 50+ Scott Trautman
14 Portland Trophy Cup: Series Standings Junior Women Caelyn Hanel
12 Portland Trophy Cup: Series Standings Junior Women Deja Dydasco
11 Portland Trophy Cup: Series Standings Junior Women Kylee Hanel
4 Portland Trophy Cup: Series Standings Junior Women Summer Westerfield
3 Portland Trophy Cup: Series Standings Junior Women Spring Westerfield
9 Portland Trophy Cup: Series Standings Junior Open Hunter Westerfield
1 Portland Trophy Cup: Series Standings Junior Open Tygre Westerfield
15 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Men 1/2 Paul Furst
19 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Masters 35+ 1/2 Lance Heppler
3 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Women 5 Jesse Whitaker
11 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Women 2/3 Kimberly Kathrein
DNF Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Singlespeed Brian Wise
44 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Men 2/3 Hayden Wierman
41 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Men 2/3 Terry Hamness
31 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Men 2/3 Mike Hamness
4 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Junior Women 13-14 Summer Westerfield
4 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Junior Women 10-12 Deja Dydasco
2 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Junior Men 17-18 Tygre Westerfield
7 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Junior Men 15-16 Jacob Hamness
6 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Junior Men 10-12 Hunter Westerfield
11 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Junior Women 3/4/5 Deja Dydasco
9 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Junior Women 3/4/5 Summer Westerfield
26 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Junior Men 3/4/5 Hunter Westerfield
20 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Junior Men 3/4/5 Jacob Hamness
7 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Junior Men 3/4/5 Tygre Westerfield
22 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Masters 35+ Category 3 JAY SMALL
13 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Masters 35+ Category 3 Terry Hamness
9 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Masters 35+ Category 3 Brian Wise
1 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Masters 35+ Category 3 Chris Wierman
28 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Men 5 Patrick Sullivan
23 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Men 5 Tim Sippel
19 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Men 5 Andrew Weiler
18 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Men 5 John Condon
16 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Men 5 Mark westerfield
8 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Men 5 Brian Bogle
32 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Masters 35+ 4 Andy Morris
30 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Masters 35+ 4 Jerry Pruiett
25 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Masters 35+ 4 David Kaysen
11 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Masters 35+ 4 Martin Matsumura
9 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Masters 35+ 4 Whitney Phillips
12 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Men 4 Souk Soulinthone
12 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Clydesdale Mark westerfield
8 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Clydesdale Mike Reddig
1 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Athena Sonja Ebert
3 Blind Date at the Dairy Men 2/3 Hayden Wierman
7 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ John Hatfield
3 Blind Date at the Dairy Masters Men 2/3 40+ Lance Heppler
30 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Mark westerfield
23 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Martin Matsumura
1 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Chris Wierman
10 Blind Date at the Dairy Women 4 Jesse Whitaker
15 Blind Date at the Dairy Category 5 Men Patrick Sullivan
6 Blind Date at the Dairy Stampede Mark westerfield
3 Blind Date at the Dairy Junior Women 14-18 Spring Westerfield
8 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Deja Dydasco
4 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Summer Westerfield
12 Blind Date at the Dairy Junior Men 9-13 Hunter Westerfield
3 Blind Date at the Dairy Junior Men 14-18 Tygre Westerfield
15 Portland Trophy Cup: Series Standings Open 1/2 35+ Gene Faes
3 Portland Trophy Cup: Series Standings Open 1/2 35+ Lance Heppler
6 Portland Trophy Cup: Series Standings Open 1/2 Paul Furst
12 Portland Trophy Cup: Series Standings Women 3/4 Kimberly Kathrein
5 Portland Trophy Cup: Series Standings Women 3/4 Kimberly Kathrein
21 Portland Trophy Cup: Series Standings Open Beginner John Condon
3 Portland Trophy Cup: Series Standings Open Beginner Mark westerfield
2 Portland Trophy Cup: Series Standings Open Beginner Jonathan Meyer
7 Portland Trophy Cup: Series Standings Open Masters 3/4 Eric Hagstette
4 Portland Trophy Cup: Series Standings Open Masters 3/4 Lance Heppler
14 Portland Trophy Cup: Series Standings Open 50+ Whitney Phillips
6 Portland Trophy Cup: Series Standings Open 50+ Brian Bogle
4 Portland Trophy Cup: Series Standings Open 50+ Scott Trautman
3 Portland Trophy Cup: Series Standings Junior Women Summer Westerfield
2 Portland Trophy Cup: Series Standings Junior Women Spring Westerfield
8 Portland Trophy Cup: Series Standings Junior Open Hunter Westerfield
1 Portland Trophy Cup: Series Standings Junior Open Tygre Westerfield
8 Portland Trophy Cup Open 1/2 35+ Gene Faes
2 Portland Trophy Cup Open 1/2 35+ Lance Heppler
6 Portland Trophy Cup Open 1/2 Paul Furst
6 Portland Trophy Cup Women 3/4 Kimberly Kathrein
13 Portland Trophy Cup Open Beginner John Condon
8 Portland Trophy Cup Open Beginner Mark westerfield
2 Portland Trophy Cup Open Beginner Jonathan Meyer
DNF Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 JAY SMALL
9 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Eric Hagstette
8 Portland Trophy Cup Open 50+ Whitney Phillips
7 Portland Trophy Cup Open 50+ Brian Bogle
2 Portland Trophy Cup Open 50+ Scott Trautman
5 Portland Trophy Cup Junior Women Summer Westerfield
3 Portland Trophy Cup Junior Women Spring Westerfield
10 Portland Trophy Cup Junior Open Hunter Westerfield
2 Portland Trophy Cup Junior Open Tygre Westerfield
5 Corn Cross Junior Men 9-12 3/4/5 Hunter Westerfield
15 Corn Cross Men 1/2 Paul Furst
4 Corn Cross Women 2/3 Kimberly Kathrein
8 Corn Cross Singlespeed Brian Wise
5 Corn Cross Men 2/3 Hayden Wierman
1 Corn Cross Junior Women 15-16 Spring Westerfield
4 Corn Cross Junior Women 13-14 Summer Westerfield
1 Corn Cross Junior Men 17-18 Tygre Westerfield
5 Corn Cross Junior Men 10-12 Hunter Westerfield
7 Corn Cross Junior Women 3/4/5 Summer Westerfield
4 Corn Cross Junior Women 3/4/5 Spring Westerfield
22 Corn Cross Junior Men 3/4/5 Hunter Westerfield
7 Corn Cross Junior Men 3/4/5 Tygre Westerfield
8 Corn Cross Masters 35+ Category 3 Brian Wise
4 Corn Cross Masters 35+ Category 3 Mike Hamness
2 Corn Cross Masters 35+ Category 3 Chris Wierman
1 Corn Cross Masters 35+ Category 3 Lance Heppler
4 Corn Cross Masters 60+ Stefan Furst
6 Corn Cross Masters 35+ 4 Jerry Pruiett
4 Corn Cross Masters 35+ 4 Whitney Phillips
DNF Corn Cross Clydesdale Mark westerfield
2 Corn Cross Clydesdale Jonathan Meyer
DNF Grand Prix Carl Decker: Het Meer Women 5 Bethany Soulinthone
4 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Women 5 Jesse Whitaker
2 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Men 2/3 Hayden Wierman
1 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Junior Women 15-16 Spring Westerfield
1 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Junior Women 13-14 Summer Westerfield
1 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Junior Men 17-18 Tygre Westerfield
2 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Junior Men 15-16 Jacob Hamness
5 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Junior Men 10-12 Hunter Westerfield
6 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Junior Women 3/4/5 Summer Westerfield
2 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Junior Women 3/4/5 Spring Westerfield
19 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Junior Men 3/4/5 Hunter Westerfield
7 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Junior Men 3/4/5 Jacob Hamness
2 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Junior Men 3/4/5 Tygre Westerfield
19 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Masters 50+ John Hatfield
12 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Masters 35+ Category 3 Brian Wise
9 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Masters 35+ Category 3 Terry Hamness
3 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Masters 35+ Category 3 Chris Wierman
1 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Masters 35+ Category 3 Lance Heppler
28 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Men 5 Tony Kuypers
14 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Men 5 Tim Sippel
12 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Men 5 Mark westerfield
1 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Men 5 Jonathan Meyer
DNF Grand Prix Carl Decker: Het Meer Masters 35+ 4 Souk Soulinthone
17 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Masters 35+ 4 David Kaysen
10 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Masters 35+ 4 Whitney Phillips
7 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Masters 35+ 4 Martin Matsumura
6 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Clydesdale Mark westerfield
1 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Athena Sonja Ebert
5 Blind Date at the Dairy Junior Women 14-18 Spring Westerfield
5 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Summer Westerfield
10 Blind Date at the Dairy Junior Men 9-13 Hunter Westerfield
3 Blind Date at the Dairy Junior Men 14-18 Tygre Westerfield
5 Blind Date at the Dairy Stampede Mark westerfield
1 Blind Date at the Dairy Men 2/3 Hayden Wierman
8 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ John Hatfield
20 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Mark westerfield
3 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Mike Hamness
2 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Chris Wierman
1 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Lance Heppler
7 Blind Date at the Dairy Women 4 Jesse Whitaker
31 Blind Date at the Dairy Category 5 Men Patrick Sullivan
31 Portland Trophy Cup Open Beginner John Condon
5 Portland Trophy Cup Open Beginner Mark westerfield
2 Portland Trophy Cup Open Beginner Jonathan Meyer
1 Portland Trophy Cup Women 3/4 Kimberly Kathrein
9 Portland Trophy Cup Open 1/2 Paul Furst
5 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Eric Hagstette
1 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Lance Heppler
7 Portland Trophy Cup Open 50+ Brian Bogle
3 Portland Trophy Cup Junior Women Summer Westerfield
2 Portland Trophy Cup Junior Women Spring Westerfield
10 Portland Trophy Cup Junior Open Hunter Westerfield
1 Portland Trophy Cup Junior Open Tygre Westerfield
4 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Junior Women 15-16 Spring Westerfield
3 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Junior Women 13-14 Summer Westerfield
1 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Junior Men 17-18 Tygre Westerfield
2 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Junior Men 15-16 Jacob Hamness
6 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Junior Men 10-12 Hunter Westerfield
9 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Junior Women 3/4/5 Summer Westerfield
8 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Junior Women 3/4/5 Spring Westerfield
20 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Junior Men 3/4/5 Hunter Westerfield
10 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Junior Men 3/4/5 Jacob Hamness
4 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Junior Men 3/4/5 Tygre Westerfield
1 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Women 5 Jesse Whitaker
2 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Women 2/3 Kimberly Kathrein
32 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Singlespeed Brian Wise
1 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Men 2/3 Hayden Wierman
11 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters 50+ John Hatfield
11 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters 35+ Category 3 JAY SMALL
10 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters 35+ Category 3 Mike Hamness
5 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters 35+ Category 3 Brian Wise
4 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters 35+ Category 3 Terry Hamness
1 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters 35+ Category 3 Chris Wierman
14 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Men 5 Tim Sippel
7 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Men 5 Brian Bogle
5 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Men 5 Jonathan Meyer
25 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters 35+ 4 Andy Morris
21 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters 35+ 4 David Kaysen
20 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters 35+ 4 Souk Soulinthone
9 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters 35+ 4 Whitney Phillips
5 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters 35+ 4 Martin Matsumura
11 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Clydesdale Mike Reddig
7 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Clydesdale Mark westerfield
1 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Athena Sonja Ebert
13 Fast Twitch Fridays: Monthly Series Totals Sprint Mark westerfield
3 Fast Twitch Fridays: Monthly Series Totals Junior Hunter Westerfield
2 Fast Twitch Fridays: Monthly Series Totals Junior Summer Westerfield
1 Fast Twitch Fridays: Monthly Series Totals Junior Spring Westerfield
13 Fast Twitch Fridays: Monthly Series Totals Beginner Spring Westerfield
5 Fast Twitch Fridays: Monthly Series Totals Beginner Chris Dudley
4 Fast Twitch Fridays Sprint C Mark westerfield
3 Fast Twitch Fridays Junior Omnium Hunter Westerfield
2 Fast Twitch Fridays Junior Omnium Summer Westerfield
1 Fast Twitch Fridays Junior Omnium Spring Westerfield
5 Fast Twitch Fridays Beginner Omnium Spring Westerfield
3 Thursday Night Track Racing Junior Omnium Summer Westerfield
2 Thursday Night Track Racing Junior Omnium Hunter Westerfield
1 Thursday Night Track Racing Junior Omnium Spring Westerfield
5 Thursday Night Track Racing Category 4/5 Omnium Tygre Westerfield
2 Thursday Night Track Racing Category 4/5 Omnium Mark westerfield
5 Keizer Rapids: Series Points Junior Women Summer Westerfield
6 Keizer Rapids: Series Points Junior Men Hunter Westerfield
5 Keizer Rapids: Series Points Junior Men Tygre Westerfield
8 Keizer Rapids: Series Points Category 4 Men Mark westerfield
3 Keizer Rapids: Series Points Category 3 Men Chris Wierman
2 Keizer Rapids: Series Points Category 3 Men Hayden Wierman
3 Keizer Rapids Junior Women Summer Westerfield
5 Keizer Rapids Junior Men Hunter Westerfield
4 Keizer Rapids Junior Men Tygre Westerfield
4 Keizer Rapids Category 4 Men Mark westerfield
4 Keizer Rapids Category 3 Men Chris Wierman
1 Keizer Rapids Category 3 Men Hayden Wierman
3 PVC Alpenrose Cup Masters 40+ Omnium Mark westerfield
3 PVC Alpenrose Cup Masters 40+ Team Sprint Mark westerfield
3 PVC Alpenrose Cup Masters 40+ Kilo Mark westerfield
3 PVC Alpenrose Cup Masters 40+ 500m Mark westerfield
3 PVC Alpenrose Cup Junior B Omnium Hunter Westerfield
2 PVC Alpenrose Cup Junior B Omnium Summer Westerfield
2 PVC Alpenrose Cup Junior B Team Sprint 3-Lap Hunter Westerfield
1 PVC Alpenrose Cup Junior B Team Sprint 2-Lap Spring Westerfield
1 PVC Alpenrose Cup Junior B Team Sprint 2-Lap Summer Westerfield
4 PVC Alpenrose Cup Juniosr B Kilo Hunter Westerfield
2 PVC Alpenrose Cup Juniosr B Kilo Summer Westerfield
4 PVC Alpenrose Cup Junior B 500m Hunter Westerfield
3 PVC Alpenrose Cup Junior B 500m Summer Westerfield
2 PVC Alpenrose Cup Junior A Omnium Spring Westerfield
1 PVC Alpenrose Cup Junior A Omnium Tygre Westerfield
1 PVC Alpenrose Cup Junior A Team Sprint Spring Westerfield
1 PVC Alpenrose Cup Junior A Team Sprint Tygre Westerfield
2 PVC Alpenrose Cup Juniosr A Kilo Spring Westerfield
1 PVC Alpenrose Cup Juniosr A Kilo Tygre Westerfield
2 PVC Alpenrose Cup Junior A 500m Spring Westerfield
1 PVC Alpenrose Cup Junior A 500m Tygre Westerfield
2 Keizer Rapids Category 3 Men Chris Wierman
1 Keizer Rapids Category 3 Men Hayden Wierman
9 Tuesday Night PIR: Series Individual Points Men 3/4 Rodrigo Colin
13 Tuesday Night PIR: Series Individual Points Men 4/5 Mark Lokteff
12 Tuesday Night PIR: Series Individual Points Men 4/5 David Goodman
7 Tuesday Night PIR: Series Individual Points Men 4/5 Gary Rust
4 Tuesday Night PIR: Series Individual Points Men 4/5 Jesse Tonkinson
1 Tuesday Night PIR: Series Individual Points Men 4/5 Mike Guyvan
5 Tuesday Night PIR Category 5 Hunter Westerfield
1 Tuesday Night PIR Category 5 John Condon
16 Tuesday Night PIR Men 3/4 Gene Faes
14 Tuesday Night PIR Men 3/4 Jonathan Meyer
13 Tuesday Night PIR Men 3/4 Ian Gibson
19 Tuesday Night PIR Men 4/5 Kieron Crossley
16 Tuesday Night PIR Men 4/5 Kimberly Kathrein
14 Tuesday Night PIR Men 4/5 Gary Rust
11 Tuesday Night PIR Men 4/5 Mark westerfield
9 Tuesday Night PIR Men 4/5 Mark Lokteff
8 Tuesday Night PIR Men 4/5 David Goodman
5 Tuesday Night PIR Men 4/5 Jesse Tonkinson
3 Tuesday Night PIR Men 4/5 Mike Guyvan
12 Monday PIR: Series Results Masters Men 4/5 50+ Jay Hamlin
8 Monday PIR: Series Results Masters Men 4/5 50+ Gary Rust
14 Monday PIR: Series Results Masters Men 4/5 30+ Jonathan Meyer
6 Monday PIR: Series Results Masters Men 4/5 30+ Mark westerfield
4 Monday PIR: Series Results Masters Men 1/2/3 50+ Ian Gibson
7 Monday PIR: Series Results Masters Men 1/2/3 30+ Rodrigo Colin
16 Monday PIR: Series Results Women 4/5 Spring Westerfield
7 Monday PIR: Series Results Women 4/5 Kimberly Kathrein
1 Monday PIR: Series Results Novice Kieron Crossley
4 Monday PIR: Series Results Junior Summer Westerfield
3 Monday PIR: Series Results Junior Tygre Westerfield
1 Monday PIR: Series Results Junior Hunter Westerfield
2 Monday PIR: Series Results Singlespeed Mark westerfield
5 Monday PIR Masters Men 4/5 50+ Gary Rust
9 Monday PIR Masters Men 4/5 30+ Mark westerfield
5 Monday PIR Masters Men 4/5 30+ Jonathan Meyer
3 Monday PIR Masters Men 1/2/3 50+ Ian Gibson
12 Monday PIR Women 4/5 Vicky westerfield
9 Monday PIR Women 4/5 Kimberly Kathrein
1 Monday PIR Novice Kieron Crossley
2 Monday PIR Junior Hunter Westerfield
1 Monday PIR Junior Summer Westerfield
1 Monday PIR Singlespeed Mark westerfield
3 Elite Track State Championships: Sunday Category 4/5 Men Keirin Mark westerfield
3 Elite Track State Championships: Sunday Category 4/5 Men Points Race Mark westerfield
5 Elite Track State Championships: Sunday Category 4/5 Men Scratch Race Mark westerfield
3 Elite Track State Championships: Saturday Team Sprint Summer Westerfield
3 Elite Track State Championships: Saturday Team Sprint Hunter Westerfield
3 Elite Track State Championships: Saturday Team Sprint Mark westerfield
9 Elite Track State Championships: Saturday Men 4/5 4K Hunter Westerfield
4 Elite Track State Championships: Saturday Men 4/5 4K Mark westerfield
3 Elite Track State Championships: Saturday Women 4/5 3K Summer Westerfield
11 Elite Track State Championships: Saturday Men 4/5 Kilo Hunter Westerfield
8 Elite Track State Championships: Saturday Men 4/5 Kilo Mark westerfield
5 Elite Track State Championships: Saturday Women 4/5 500 Summer Westerfield
30 Ochoco Gravel Roubaix: Overall By Distance 80-Miles Andrew LaVeine
9 Ochoco Gravel Roubaix Masters Men 50+ (80-Miles) Andrew LaVeine
5 Elite Track State Championships: Friday Category 4/5 Women Sprint Summer Westerfield
4 Elite Track State Championships: Friday Category 4/5 Women Sprint Spring Westerfield
3 Elite Track State Championships: Friday Category 4/5 Men Sprint Mark westerfield
5 Thursday Night Track Racing Men 3/4/5 Mark westerfield
2 Thursday Night Track Racing Junior Hunter Westerfield
1 Thursday Night Track Racing Junior Spring Westerfield
8 Keizer Rapids Category 3 Men Hayden Wierman
3 Keizer Rapids Category 3 Men Chris Wierman
13 Monday PIR Masters Men 4/5 50+ Jay Hamlin
8 Monday PIR Masters Men 4/5 50+ Gary Rust
6 Monday PIR Masters Men 4/5 30+ Mark westerfield
6 Monday PIR Masters Men 1/2/3 30+ Rodrigo Colin
17 Monday PIR Women 4/5 Summer Westerfield
16 Monday PIR Women 4/5 Spring Westerfield
8 Monday PIR Women 4/5 Kimberly Kathrein
2 Monday PIR Novice Kieron Crossley
1 Monday PIR Junior Hunter Westerfield
1 Monday PIR Singlespeed Mark westerfield
8 The Red Line Criterium Men Fixed Gear Mark westerfield
5 The Red Line Criterium Women Fixed Gear Summer Westerfield
4 The Red Line Criterium Women Fixed Gear Spring Westerfield
14 The Red Line Criterium 3/4/5 50+ Men Chris Dudley
7 The Red Line Criterium 3/4/5 50+ Men Ian Gibson
6 The Red Line Criterium 3/4/5 40+ Men Mark Lokteff
22 The Red Line Criterium Men 4/5 Chris Dudley
18 The Red Line Criterium Men 4/5 Tygre Westerfield
17 The Red Line Criterium Men 4/5 Mark westerfield
16 The Red Line Criterium Men 4/5 Gary Rust
6 The Red Line Criterium Men 4/5 Jonathan Meyer
6 Portland Design Works Track Omnium Men 3/4/5 Mark westerfield
3 Portland Design Works Track Omnium Men 3/4/5 Tygre Westerfield
5 Portland Design Works Track Omnium Junior Hunter Westerfield
4 Portland Design Works Track Omnium Junior Summer Westerfield
3 Portland Design Works Track Omnium Junior Spring Westerfield
1 Portland Design Works Track Omnium Junior Tygre Westerfield
3 Fast Twitch Fridays Sprint B Mark westerfield
3 Fast Twitch Fridays Junior Hunter Westerfield
2 Fast Twitch Fridays Junior Summer Westerfield
1 Fast Twitch Fridays Junior Spring Westerfield
3 Thursday Night Track Racing Men 3/4/5 Mark westerfield
1 Thursday Night Track Racing Men 3/4/5 Tygre Westerfield
4 Thursday Night Track Racing Junior Hunter Westerfield
3 Thursday Night Track Racing Junior Summer Westerfield
1 Thursday Night Track Racing Junior Spring Westerfield
5 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Men 4/5 Gary Rust
3 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Men 4/5 Jesse Tonkinson
1 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Men 4/5 Mike Guyvan
5 Tuesday Night PIR Category 4/5 Gary Rust
3 Tuesday Night PIR Category 4/5 Jesse Tonkinson
1 Tuesday Night PIR Category 4/5 Mike Guyvan
1 PVC Alpenrose Cup Masters 40+ Omnium Mark westerfield
1 PVC Alpenrose Cup Masters 40+ Standing Half Mile Mark westerfield
1 PVC Alpenrose Cup Masters 40+ Standing Lap Mark westerfield
4 PVC Alpenrose Cup Junior B Omnium Hunter Westerfield
2 PVC Alpenrose Cup Junior B Omnium Summer Westerfield
4 PVC Alpenrose Cup Junior B Unknown Distance Hunter Westerfield
3 PVC Alpenrose Cup Junior B Unknown Distance Summer Westerfield
4 PVC Alpenrose Cup Junior B 8-Lap Scratch Hunter Westerfield
2 PVC Alpenrose Cup Junior B 8-Lap Scratch Summer Westerfield
4 PVC Alpenrose Cup Junior B Standing Lap Hunter Westerfield
2 PVC Alpenrose Cup Junior B Standing Lap Summer Westerfield
5 PVC Alpenrose Cup Junior A Omnium Spring Westerfield
2 PVC Alpenrose Cup Junior A Omnium Tygre Westerfield
5 PVC Alpenrose Cup Junior A Unknown Distance Spring Westerfield
1 PVC Alpenrose Cup Junior A Unknown Distance Tygre Westerfield
5 PVC Alpenrose Cup Junior A 8-Lap Scratch Spring Westerfield
3 PVC Alpenrose Cup Junior A 8-Lap Scratch Tygre Westerfield
5 PVC Alpenrose Cup Junior A Standing Lap Spring Westerfield
4 PVC Alpenrose Cup Junior A Standing Lap Tygre Westerfield
12 Monday PIR Women 4/5 Summer Westerfield
11 Monday PIR Women 4/5 Vicky westerfield
10 Monday PIR Women 4/5 Spring Westerfield
6 Monday PIR Women 4/5 Kimberly Kathrein
8 Monday PIR Masters Men 4/5 30+ Mark westerfield
6 Monday PIR Masters Men 4/5 50+ Jay Hamlin
7 Monday PIR Masters Men 1/2/3 30+ Rodrigo Colin
5 Monday PIR Masters Men 1/2/3 50+ Ian Gibson
1 Monday PIR Novice Kieron Crossley
2 Monday PIR Junior Hunter Westerfield
1 Monday PIR Junior Tygre Westerfield
1 Fast Twitch Fridays Beginner Chris Dudley
7 Thursday Night Track Racing Men 3/4/5 Tygre Westerfield
3 Thursday Night Track Racing Junior Hunter Westerfield
2 Thursday Night Track Racing Junior Spring Westerfield
1 Thursday Night Track Racing Junior Summer Westerfield
8 Tuesday Night PIR Men 3/4 Ian Gibson
18 Tuesday Night PIR Men 4/5 Kimberly Kathrein
16 Tuesday Night PIR Men 4/5 Gary Rust
3 Tuesday Night PIR Men 4/5 Jonathan Meyer
4 Tuesday Night PIR Novice John Condon
22 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Men 3/4 Ian Gibson
22 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Men 4/5 Paul Furst
14 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Men 4/5 Mark Lokteff
12 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Men 4/5 Derrick Rubalcava
7 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Men 4/5 Chris Dudley
2 PVC Alpenrose Cup Masters 40+ Omnium Mark westerfield
2 PVC Alpenrose Cup Masters 40+ Flying Half Mile Mark westerfield
2 PVC Alpenrose Cup Masters 40+ Flying Mile Mark westerfield
4 PVC Alpenrose Cup Junior B Omnium Hunter Westerfield
3 PVC Alpenrose Cup Junior B Omnium Summer Westerfield
4 PVC Alpenrose Cup Junior B Unknown Distance Hunter Westerfield
3 PVC Alpenrose Cup Junior B Unknown Distance Summer Westerfield
4 PVC Alpenrose Cup Junior B 1-Lap Chariot Summer Westerfield
3 PVC Alpenrose Cup Junior B 1-Lap Chariot Hunter Westerfield
3 PVC Alpenrose Cup Junior B Flying Mile Hunter Westerfield
2 PVC Alpenrose Cup Junior B Flying Mile Summer Westerfield
2 PVC Alpenrose Cup Junior A Omnium Spring Westerfield
1 PVC Alpenrose Cup Junior A Omnium Tygre Westerfield
2 PVC Alpenrose Cup Junior A Unknown Distance Spring Westerfield
1 PVC Alpenrose Cup Junior A Unknown Distance Tygre Westerfield
2 PVC Alpenrose Cup Junior A 1-Lap Chariot Spring Westerfield
1 PVC Alpenrose Cup Junior A 1-Lap Chariot Tygre Westerfield
2 PVC Alpenrose Cup Junior A Flying Mile Spring Westerfield
1 PVC Alpenrose Cup Junior A Flying Mile Tygre Westerfield
10 Portland Short Track Series Elite Men Paul Furst
2 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Zachary Berkompas
4 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Brian Wise
3 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Chris Wierman
2 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Mike Hamness
1 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Lance Heppler
4 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Hayden Wierman
6 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Scott Trautman
2 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Terry Hamness
6 Portland Short Track Series Clydesdale Mark westerfield
4 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Jerry Pruiett
DNF Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 JAY SMALL
7 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Whitney Phillips
6 Portland Short Track Series Category 3 Women 14-18 Spring Westerfield
7 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-13 Summer Westerfield
1 Portland Short Track Series Category 3 Men 50+ Brian Bogle
7 Portland Short Track Series Category 3 Men 14-18 Collin Small
6 Portland Short Track Series Category 3 Men 14-18 Jacob Hamness
1 Portland Short Track Series Category 3 Men 14-18 Tygre Westerfield
9 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Hunter Westerfield
13 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Sonja Ebert
3 Master & Junior State Track Championships Masters Team Sprints Jerry Pruiett
3 Master & Junior State Track Championships Masters Team Sprints Mark westerfield
3 Master & Junior State Track Championships Junior Women Team Sprints Spring Westerfield
3 Master & Junior State Track Championships Junior Women Team Sprints Summer Westerfield
5 Master & Junior State Track Championships Junior Men Team Sprints Spring Westerfield
5 Master & Junior State Track Championships Junior Men Team Sprints Summer Westerfield
5 Master & Junior State Track Championships Junior Men Team Sprints Hunter Westerfield
2 Master & Junior State Track Championships Junior Men Team Sprints Tygre Westerfield
3 Master & Junior State Track Championships Masters 40-49 Keirin Mark westerfield
4 Master & Junior State Track Championships Masters 40-49 Points Mark westerfield
4 Master & Junior State Track Championships Masters Men 40-49 Scratch Mark westerfield
2 Master & Junior State Track Championships Junior 15-16 Tempo Tygre Westerfield
3 Master & Junior State Track Championships Junior 15-16 Points Tygre Westerfield
2 Master & Junior State Track Championships Junior 15-16 Scratch Tygre Westerfield
4 Master & Junior State Track Championships Women 13-14 Omnium Spring Westerfield
2 Master & Junior State Track Championships Women 10-12 Omnium Summer Westerfield
3 Master & Junior State Track Championships Men 10-12 Omnium Hunter Westerfield
4 OBRA Mountain Bike Championship at Alsea Falls: Age Category 50-59 Men JAY SMALL
1 OBRA Mountain Bike Championship at Alsea Falls Elite Men Robert Cummings
14 OBRA Mountain Bike Championship at Alsea Falls Category 2 Men JAY SMALL
4 Master & Junior State Track Championships Masters Men 40-49 Sprints Jerry Pruiett
3 Master & Junior State Track Championships Masters Men 40-49 Sprints Mark westerfield
10 Master & Junior State Track Championships Junior Sprints Spring Westerfield
5 Master & Junior State Track Championships Junior Sprints Tygre Westerfield
2 Master & Junior State Track Championships Masters Men 46-49 3K Pursuit Mark westerfield
2 Master & Junior State Track Championships Junior Men 15-16 2K Pursuit Tygre Westerfield
3 Master & Junior State Track Championships Junior Women 13-14 2K Pursuit Spring Westerfield
2 Master & Junior State Track Championships Junior Women 10-12 2K Pursuit Summer Westerfield
3 Master & Junior State Track Championships Junior Men 10-12 2K Pursuit Hunter Westerfield
3 Master & Junior State Track Championships Masters Men 45-49 Kilo Mark westerfield
3 Master & Junior State Track Championships Junior Men 15-16 500m Tygre Westerfield
3 Master & Junior State Track Championships Junior Women 13-14/500m Spring Westerfield
2 Master & Junior State Track Championships Junior Women 10-12 500m Summer Westerfield
3 Master & Junior State Track Championships Junior Men 10-12 500m Hunter Westerfield
16 Fast Twitch Fridays: Monthly Series Totals Sprint Mark westerfield
15 Fast Twitch Fridays: Monthly Series Totals Sprint Tygre Westerfield
3 Fast Twitch Fridays: Monthly Series Totals Junior Spring Westerfield
2 Fast Twitch Fridays: Monthly Series Totals Junior Summer Westerfield
1 Fast Twitch Fridays: Monthly Series Totals Junior Hunter Westerfield
9 Fast Twitch Fridays: Monthly Series Totals Beginner Marc Wenrich
7 Fast Twitch Fridays: Monthly Series Totals Beginner Jerry Pruiett
5 Fast Twitch Fridays: Monthly Series Totals Beginner Tygre Westerfield
3 Fast Twitch Fridays: Monthly Series Totals Beginner Mark westerfield
2 Fast Twitch Fridays: Monthly Series Totals Beginner Chris Dudley
3 Fast Twitch Fridays Keirin Mark westerfield
2 Fast Twitch Fridays Sprint C Mark westerfield
4 Fast Twitch Fridays Sprint B Tygre Westerfield
8 Thursday Night Track Racing Men 3/4/5 Mark westerfield
4 Thursday Night Track Racing Men 3/4/5 Tygre Westerfield
DNF Tuesday Night PIR Men 3/4 Paul Furst
32 Tuesday Night PIR Men 3/4 Carl Anton
20 Tuesday Night PIR Men 3/4 Eric Hagstette
16 Tuesday Night PIR Men 4/5 Kimberly Kathrein
12 Tuesday Night PIR Men 4/5 Gary Rust
10 Tuesday Night PIR Men 4/5 Paul Furst
6 Tuesday Night PIR Men 4/5 Jonathan Meyer
18 Tuesday Night PIR: Series Individual Points Men 4/5 Paul Furst
15 Tuesday Night PIR: Series Individual Points Men 4/5 Mark Lokteff
11 Tuesday Night PIR: Series Individual Points Men 4/5 Derrick Rubalcava
7 Tuesday Night PIR: Series Individual Points Men 4/5 Chris Dudley
2 PVC Alpenrose Cup Junior B 2K Hunter Westerfield
8 Portland Short Track Series Elite Men Paul Furst
3 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Zachary Berkompas
16 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Carl Anton
5 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Brian Wise
3 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Chris Wierman
2 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Mike Hamness
1 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Lance Heppler
2 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Hayden Wierman
5 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Scott Trautman
2 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Terry Hamness
6 Portland Short Track Series Clydesdale Mike Reddig
5 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Jerry Pruiett
2 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Mark Lokteff
13 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Whitney Phillips
3 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 JAY SMALL
6 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-13 Summer Westerfield
12 Portland Short Track Series Category 3 Men 50+ John Condon
1 Portland Short Track Series Category 3 Men 50+ Brian Bogle
8 Portland Short Track Series Category 3 Men 14-18 Collin Small
5 Portland Short Track Series Category 3 Men 14-18 Jacob Hamness
4 Portland Short Track Series Category 3 Men 14-18 Tygre Westerfield
9 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Hunter Westerfield
11 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Sonja Ebert
1 Mountain Man Challenge: Cold Creek Junior Men 10-14 Hunter Westerfield
2 Mountain Man Challenge: Cold Creek Junior Women 10-14 Spring Westerfield
1 Mountain Man Challenge: Cold Creek Junior Women 10-14 Summer Westerfield
3 Mountain Man Challenge: Cold Creek Junior Men 15-18 Tygre Westerfield
14 Mountain Man Challenge: Cold Creek Amateur 40+ Men Mark westerfield
10 Mountain Man Challenge: Cold Creek Amateur 40+ Men Jason Ekman
3 Fast Twitch Fridays Junior Spring Westerfield
2 Fast Twitch Fridays Junior Summer Westerfield
1 Fast Twitch Fridays Junior Hunter Westerfield
5 Fast Twitch Fridays Beginner Marc Wenrich
4 Fast Twitch Fridays Beginner Jerry Pruiett
3 Fast Twitch Fridays Beginner Tygre Westerfield
2 Fast Twitch Fridays Beginner Mark westerfield
5 Thursday Night Track Racing Men 4/5 Mark westerfield
4 Thursday Night Track Racing Men 4/5 Tygre Westerfield
3 Thursday Night Track Racing Junior Hunter Westerfield
1 Thursday Night Track Racing Junior Spring Westerfield
11 Tuesday Night PIR Men 3/4 Eric Hagstette
22 Tuesday Night PIR Men 4/5 Chris Dudley
21 Tuesday Night PIR Men 4/5 Jerry Pruiett
9 Tuesday Night PIR Men 4/5 Paul Furst
7 Tuesday Night PIR Men 4/5 Mark Lokteff
16 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Men 4/5 Paul Furst
14 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Men 4/5 Mark Lokteff
9 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Men 4/5 Derrick Rubalcava
3 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Men 4/5 Chris Dudley
4 PVC Alpenrose Cup Masters 40+ Omnium Mark westerfield
4 PVC Alpenrose Cup Masters 40+ Standing Half Mile Mark westerfield
3 PVC Alpenrose Cup Masters 40+ 2K Mark westerfield
4 PVC Alpenrose Cup Junior B Omnium Hunter Westerfield
2 PVC Alpenrose Cup Junior B Omnium Summer Westerfield
1 PVC Alpenrose Cup Junior B Omnium Spring Westerfield
4 PVC Alpenrose Cup Junior B 5-Lap Scratch Hunter Westerfield
2 PVC Alpenrose Cup Junior B 5-Lap Scratch Summer Westerfield
1 PVC Alpenrose Cup Junior B 5-Lap Scratch Spring Westerfield
4 PVC Alpenrose Cup Junior B Unknown Distance Hunter Westerfield
3 PVC Alpenrose Cup Junior B Unknown Distance Summer Westerfield
1 PVC Alpenrose Cup Junior B Unknown Distance Spring Westerfield
3 PVC Alpenrose Cup Junior B 2K Summer Westerfield
2 PVC Alpenrose Cup Junior B 2K Hunter Westerfield
1 PVC Alpenrose Cup Junior B 2K Spring Westerfield
3 PVC Alpenrose Cup Junior A Omnium Tygre Westerfield
3 PVC Alpenrose Cup Junior A 5-Lap Scratch Tygre Westerfield
3 PVC Alpenrose Cup Junior A Unknown Distance Tygre Westerfield
2 PVC Alpenrose Cup Junior A 2K Tygre Westerfield
2 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Zachary Berkompas
14 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Carl Anton
8 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Chris Wierman
2 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Mike Hamness
1 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Lance Heppler
6 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Hayden Wierman
3 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Scott Trautman
1 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Terry Hamness
11 Portland Short Track Series Clydesdale Mark westerfield
8 Portland Short Track Series Clydesdale Mike Reddig
19 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Jason Ekman
6 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Jerry Pruiett
4 Portland Short Track Series Category 3 Women 14-18 Spring Westerfield
5 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-13 Summer Westerfield
1 Portland Short Track Series Category 3 Men 50+ Brian Bogle
9 Portland Short Track Series Category 3 Men 14-18 Collin Small
6 Portland Short Track Series Category 3 Men 14-18 Tygre Westerfield
5 Portland Short Track Series Category 3 Men 14-18 Jacob Hamness
6 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Hunter Westerfield
11 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Sonja Ebert
6 Thursday Night Track Racing Men 4/5 Mark westerfield
5 Thursday Night Track Racing Men 4/5 Tygre Westerfield
3 Thursday Night Track Racing Junior Hunter Westerfield
16 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Gene Faes
15 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ John Hatfield
10 Mt. Tabor Series Women 4/5 Lisa Wourms
4 Mt. Tabor Series Category 5 Andrew Weiler
5 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ John Hatfield
4 Tuesday Night PIR: Series Individual Points Men 4/5 Derrick Rubalcava
2 Tuesday Night PIR: Series Individual Points Men 4/5 Chris Dudley
14 Tuesday Night PIR Men 3/4 Eric Hagstette
4 Tuesday Night PIR Men 4/5 Derrick Rubalcava
2 Tuesday Night PIR Men 4/5 Chris Dudley
5 Tuesday Night PIR Men 5 John Condon
2 PVC Alpenrose Cup Masters 40+ Omnium Mark westerfield
2 PVC Alpenrose Cup Masters 40+ Flying Lap Mark westerfield
2 PVC Alpenrose Cup Masters 40+ Kilo Mark westerfield
1 PVC Alpenrose Cup Masters 40+ 500m Mark westerfield
2 PVC Alpenrose Cup Junior Group B Omnium Hunter Westerfield
2 PVC Alpenrose Cup Junior Group B Scratch Hunter Westerfield
1 PVC Alpenrose Cup Junior Group B Flying Lap Hunter Westerfield
2 PVC Alpenrose Cup Junior Group B Kilo Hunter Westerfield
2 PVC Alpenrose Cup Junior Group B 500m Hunter Westerfield
1 PVC Alpenrose Cup Junior Group A Omnium Tygre Westerfield
1 PVC Alpenrose Cup Junior Group A Scratch Tygre Westerfield
3 PVC Alpenrose Cup Junior Group A Flying Lap Tygre Westerfield
1 PVC Alpenrose Cup Junior Group A Kilo Tygre Westerfield
2 PVC Alpenrose Cup Junior Group A 500m Tygre Westerfield
8 Portland Short Track Series Elite Men Paul Furst
20 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Andy Morris
17 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Carl Anton
7 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Brian Wise
4 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Mike Hamness
2 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Lance Heppler
1 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Chris Wierman
1 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Hayden Wierman
2 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Terry Hamness
4 Portland Short Track Series Category 3 Women 14-18 Spring Westerfield
3 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-13 Summer Westerfield
1 Portland Short Track Series Category 3 Men 50+ Brian Bogle
6 Portland Short Track Series Category 3 Men 14-18 Collin Small
4 Portland Short Track Series Category 3 Men 14-18 Jacob Hamness
3 Portland Short Track Series Category 3 Men 14-18 Tygre Westerfield
4 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Hunter Westerfield
10 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Sonja Ebert
9 Portland Short Track Series Clydesdale Mike Reddig
6 Portland Short Track Series Clydesdale Mark westerfield
30 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Tim Sippel
4 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Jerry Pruiett
20 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 JAY SMALL
7 OBRA Criterium Championship 10 Barrel Brewing Men Category 5 Tygre Westerfield
6 OBRA Criterium Championship 10 Barrel Brewing Men Category 5 Jerry Pruiett
5 OBRA Criterium Championship 10 Barrel Brewing Men Category 5 Mark westerfield
3 OBRA Criterium Championship 10 Barrel Brewing Women 5 Summer Westerfield
2 OBRA Criterium Championship 10 Barrel Brewing Women 5 Spring Westerfield
3 OBRA Criterium Championship 10 Barrel Brewing Men Maaster 60+ Jay Hamlin
10 OBRA Criterium Championship 10 Barrel Brewing Masters Men 50-59 Ian Gibson
14 OBRA Criterium Championship 10 Barrel Brewing Masters Men 40-49 Mark westerfield
3 OBRA Criterium Championship 10 Barrel Brewing Junior Men 14-17 Tygre Westerfield
4 OBRA Criterium Championship 10 Barrel Brewing Junior Men 10-13 Hunter Westerfield
1 OBRA Criterium Championship 10 Barrel Brewing Junior Women 14-17 Spring Westerfield
1 OBRA Criterium Championship 10 Barrel Brewing Junior Women 10-13 Summer Westerfield
1 Fast Twitch Fridays Beginner Omnium Chris Dudley
3 Thursday Night Track Racing Men 4/5 Mark westerfield
2 Thursday Night Track Racing Men 4/5 Tygre Westerfield
3 Thursday Night Track Racing Junior Summer Westerfield
2 Thursday Night Track Racing Junior Hunter Westerfield
1 Thursday Night Track Racing Junior Spring Westerfield
2 PVC Alpenrose Cup Masters 40+ Omnium Mark westerfield
2 PVC Alpenrose Cup Masters 40+ Standing Mile Mark westerfield
2 PVC Alpenrose Cup Masters 40+ Standing Lap Mark westerfield
5 PVC Alpenrose Cup Junior Omnium Group B Hunter Westerfield
4 PVC Alpenrose Cup Junior Omnium Group B Summer Westerfield
5 PVC Alpenrose Cup Junior 6-Lap Scratch Group B Hunter Westerfield
3 PVC Alpenrose Cup Junior 6-Lap Scratch Group B Summer Westerfield
5 PVC Alpenrose Cup Junior Standing Half Mile Group B Hunter Westerfield
3 PVC Alpenrose Cup Junior Standing Half Mile Group B Summer Westerfield
5 PVC Alpenrose Cup Junior Standing Lap Group B Hunter Westerfield
4 PVC Alpenrose Cup Junior Standing Lap Group B Summer Westerfield
5 PVC Alpenrose Cup Junior Omnium Group A Spring Westerfield
2 PVC Alpenrose Cup Junior Omnium Group A Tygre Westerfield
5 PVC Alpenrose Cup Junior 6-Lap Scratch Group A Spring Westerfield
1 PVC Alpenrose Cup Junior 6-Lap Scratch Group A Tygre Westerfield
5 PVC Alpenrose Cup Junior Standing Half Mile Group A Spring Westerfield
2 PVC Alpenrose Cup Junior Standing Half Mile Group A Tygre Westerfield
5 PVC Alpenrose Cup Junior Standing Lap Group A Spring Westerfield
2 PVC Alpenrose Cup Junior Standing Lap Group A Tygre Westerfield
8 Six Hours of Mt Hood Two-Person 100+ Stefan Furst
15 Six Hours of Mt Hood Two-Person Co-ed JAY SMALL
7 Six Hours of Mt Hood Two-Person Men Hayden Wierman
7 Six Hours of Mt Hood Two-Person Men Chris Wierman
24 Six Hours of Mt Hood Solo Masters Men 45-54 Carl Anton
13 Six Hours of Mt Hood Solo Masters Men 45-54 Whitney Phillips
10 Six Hours of Mt Hood Solo Men Open Paul Furst
3 Blue Ribbon Track Omnium Men Team Sprint Tygre Westerfield
3 Blue Ribbon Track Omnium Men Team Sprint Mark westerfield
3 Blue Ribbon Track Omnium Women Team Sprint Spring Westerfield
3 Blue Ribbon Track Omnium Women Team Sprint Summer Westerfield
8 Blue Ribbon Track Omnium Category 3/4/5 Mark westerfield
3 Blue Ribbon Track Omnium Junior 14-16 Spring Westerfield
1 Blue Ribbon Track Omnium Junior 14-16 Tygre Westerfield
8 Blue Ribbon Track Omnium Junior 10-13 Hunter Westerfield
7 Blue Ribbon Track Omnium Junior 10-13 Summer Westerfield
DNS Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 5 Category 4/5 Women Kimberly Kathrein
DNS Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 4 Category 4/5 Women Kimberly Kathrein
DNS Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 3 Category 4/5 Women Kimberly Kathrein
17 Fast Twitch Fridays: Monthly Series Points Junior Hunter Westerfield
16 Fast Twitch Fridays: Monthly Series Points Junior Summer Westerfield
14 Fast Twitch Fridays: Monthly Series Points Junior Spring Westerfield
8 Fast Twitch Fridays: Monthly Series Points Junior Tygre Westerfield
1 Fast Twitch Fridays: Monthly Series Points Beginner Mark westerfield
17 Fast Twitch Fridays Sprint Junior Hunter Westerfield
16 Fast Twitch Fridays Sprint Junior Summer Westerfield
14 Fast Twitch Fridays Sprint Junior Spring Westerfield
8 Fast Twitch Fridays Sprint Junior Tygre Westerfield
1 Fast Twitch Fridays Beginner Omnium Mark westerfield
DNS Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 2 Category 4/5 Women Kimberly Kathrein
DNS Baker City Cycling Classic: Overall GC Results > Stage 1 Category 4/5 Women Kimberly Kathrein
DNS Baker City Cycling Classic Category 4/5 Women Kimberly Kathrein
4 Mt. Tabor Series Men 5 Andrew Weiler
10 Tuesday Night PIR: Series Team Points Men 3/4
23 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Men 3/4 Ian Gibson
21 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Men 4/5 Alan Plank
20 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Men 4/5 Kimberly Kathrein
15 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Men 4/5 Chris Dudley
11 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Men 4/5 Paul Furst
8 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Men 4/5 Mark Lokteff
4 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Men 4/5 Jesse Tonkinson
2 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Men 4/5 Jonathan Meyer
37 Tuesday Night PIR Men 3/4 Carl Anton
12 Tuesday Night PIR Men 3/4 Eric Hagstette
10 Tuesday Night PIR Men 3/4 Ian Gibson
17 Tuesday Night PIR Men 4/5 Chris Dudley
15 Tuesday Night PIR Men 4/5 Kimberly Kathrein
7 Tuesday Night PIR Men 4/5 Jesse Tonkinson
5 Tuesday Night PIR Men 4/5 Paul Furst
2 Tuesday Night PIR Men 4/5 Jonathan Meyer
1 PVC Alpenrose Cup Masters 40+ 3K Mark westerfield
1 PVC Alpenrose Cup Masters 40+ 2K Mark westerfield
2 PVC Alpenrose Cup Junior 3K Group B Summer Westerfield
1 PVC Alpenrose Cup Junior 3K Group B Hunter Westerfield
4 PVC Alpenrose Cup Junior 3K Group A Spring Westerfield
1 PVC Alpenrose Cup Junior 3K Group A Tygre Westerfield
2 PVC Alpenrose Cup Junior 2K Group B Hunter Westerfield
1 PVC Alpenrose Cup Junior 2K Group B Summer Westerfield
4 PVC Alpenrose Cup Junior 2K Group A Spring Westerfield
1 PVC Alpenrose Cup Junior 2K Group A Tygre Westerfield
6 Portland Short Track Series Category 3 Women 14-18 Spring Westerfield
5 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-13 Summer Westerfield
2 Portland Short Track Series Category 3 Men 50+ Brian Bogle
6 Portland Short Track Series Category 3 Men 14-18 Collin Small
2 Portland Short Track Series Category 3 Men 14-18 Tygre Westerfield
6 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Hunter Westerfield
13 Portland Short Track Series Clydesdale Mike Reddig
11 Portland Short Track Series Clydesdale Mark westerfield
32 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Tim Sippel
31 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Jason Ekman
4 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Jerry Pruiett
9 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 JAY SMALL
7 Portland Short Track Series Elite Men Paul Furst
14 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Jordan Rickards
1 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Zachary Berkompas
23 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Andy Morris
7 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Brian Wise
4 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Mike Hamness
2 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Lance Heppler
1 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Chris Wierman
2 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Hayden Wierman
5 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Terry Hamness
3 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Scott Trautman
3 Skibowl Classic XC MTB Long Course: Open Men Paul Furst
2 Skibowl Classic XC MTB Long Course: Men 50+ Stefan Furst
5 Hammer Velo Crit Masters 3/4/5 60+ Jay Hamlin
2 Hammer Velo Crit Masters 3/4/5 50+ Ian Gibson
8 Hammer Velo Crit Masters 3/4/5 40+ Mark westerfield
21 Hammer Velo Crit Men 4/5 Samuel Nagel
18 Hammer Velo Crit Men 4/5 David Goodman
3 Hammer Velo Crit Junior Women 10-13 Summer Westerfield
3 Hammer Velo Crit Junior Men 10-13 Hunter Westerfield
4 Hammer Velo Crit Men Category 5 Mark westerfield
3 Thursday Night Track Racing Junior Hunter Westerfield
2 Thursday Night Track Racing Junior Summer Westerfield
1 Thursday Night Track Racing Junior Tygre Westerfield
6 Thursday Night Track Racing 3/4/5 Points Race Mark westerfield
6 Mt. Tabor Series 40+ Masters Men John Hatfield
4 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ John Hatfield
18 Tuesday Night PIR: Individual Series Standings Men 4/5 Alan Plank
17 Tuesday Night PIR: Individual Series Standings Men 4/5 Kimberly Kathrein
13 Tuesday Night PIR: Individual Series Standings Men 4/5 Chris Dudley
7 Tuesday Night PIR: Individual Series Standings Men 4/5 Mark Lokteff
5 Tuesday Night PIR: Individual Series Standings Men 4/5 Jesse Tonkinson
2 Tuesday Night PIR: Individual Series Standings Men 4/5 Jonathan Meyer
28 Tuesday Night PIR Category 3/4 Eric Hagstette
20 Tuesday Night PIR Category 4/5 Jay Hamlin
19 Tuesday Night PIR Category 4/5 David Goodman
16 Tuesday Night PIR Category 4/5 Mike Guyvan
14 Tuesday Night PIR Category 4/5 Mark westerfield
13 Tuesday Night PIR Category 4/5 Jerry Pruiett
9 Tuesday Night PIR Category 4/5 Kimberly Kathrein
6 Tuesday Night PIR Category 4/5 Jesse Tonkinson
3 Tuesday Night PIR Category 4/5 Jonathan Meyer
11 Tuesday Night PIR Junior Hunter Westerfield
10 Tuesday Night PIR Junior Summer Westerfield
8 Tuesday Night PIR Junior Spring Westerfield
1 Tuesday Night PIR Junior Tygre Westerfield
5 Portland Short Track Series Category 3 Women 14-18 Spring Westerfield
6 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-13 Summer Westerfield
19 Portland Short Track Series Category 3 Men 50+ John Condon
2 Portland Short Track Series Category 3 Men 50+ Brian Bogle
9 Portland Short Track Series Category 3 Men 14-18 Collin Small
3 Portland Short Track Series Category 3 Men 14-18 Tygre Westerfield
11 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Hunter Westerfield
13 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Sonja Ebert
9 Portland Short Track Series Clydesdale Mark westerfield
8 Portland Short Track Series Clydesdale Mike Reddig
3 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Jerry Pruiett
DNF Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Whitney Phillips
9 Portland Short Track Series Elite Men Paul Furst
10 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Jordan Rickards
3 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Zachary Berkompas
17 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Carl Anton
5 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Chris Wierman
3 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Brian Wise
2 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Lance Heppler
1 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Mike Hamness
2 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Hayden Wierman
6 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Terry Hamness
5 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Scott Trautman
2 Silverton OBRA Championship Road Race Men Category 3 Robert Cummings
10 Silverton OBRA Championship Road Race Masters Men 60+ Jay Hamlin
19 Silverton OBRA Championship Road Race Masters Men 50+ Ian Gibson
16 Silverton OBRA Championship Road Race Masters Men 50+ Andrew LaVeine
14 Silverton OBRA Championship Road Race Masters Men 50+ Kurt Krichko
13 Silverton OBRA Championship Road Race Masters Men 50+ Whitney Phillips
10 Silverton OBRA Championship Road Race Masters Men 50+ John Hatfield
26 Silverton OBRA Championship Road Race Masters Men 40+ Mark westerfield
13 Silverton OBRA Championship Road Race Masters Men 40+ Chris Hanel
3 Silverton OBRA Championship Road Race Women Category 4/5 Kimberly Kathrein
20 Silverton OBRA Championship Road Race Men Category 4/5 Mark Lokteff
3 Fast Twitch Fridays Beginner Mark westerfield
9 Mt. Tabor Series 40+ Masters Men John Hatfield
8 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ Whitney Phillips
1 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ John Hatfield
33 Tuesday Night PIR Men 3/4 Chris Hanel
15 Tuesday Night PIR Men 4/5 Alex Agherbi
12 Tuesday Night PIR Men 4/5 David Goodman
9 Tuesday Night PIR Men 4/5 Alan Plank
7 Tuesday Night PIR Men 4/5 Chris Dudley
6 Tuesday Night PIR Men 4/5 Jesse Tonkinson
3 Tuesday Night PIR Men 5 John Condon
15 Tuesday Night PIR: Series Points - Individuals Men 4/5 Alan Plank
12 Tuesday Night PIR: Series Points - Individuals Men 4/5 Chris Dudley
6 Tuesday Night PIR: Series Points - Individuals Men 4/5 Jesse Tonkinson
4 Tuesday Night PIR: Series Points - Individuals Men 4/5 Jonathan Meyer
3 Tuesday Night PIR: Series Points - Individuals Men 4/5 Mark Lokteff
1 PVC Alpenrose Cup Masters 40+ Omnium Mark westerfield
1 PVC Alpenrose Cup Masters 40+ 3K Mark westerfield
1 PVC Alpenrose Cup Masters 40+ 500m Mark westerfield
3 PVC Alpenrose Cup Junior Omnium Group B Hunter Westerfield
2 PVC Alpenrose Cup Junior Omnium Group B Summer Westerfield
1 PVC Alpenrose Cup Junior Omnium Group B Spring Westerfield
3 PVC Alpenrose Cup Junior 6-Lap Scratch Group B Hunter Westerfield
2 PVC Alpenrose Cup Junior 6-Lap Scratch Group B Summer Westerfield
1 PVC Alpenrose Cup Junior 6-Lap Scratch Group B Spring Westerfield
3 PVC Alpenrose Cup Junior 1-Lap Chariot Group B Spring Westerfield
2 PVC Alpenrose Cup Junior 1-Lap Chariot Group B Summer Westerfield
1 PVC Alpenrose Cup Junior 1-Lap Chariot Group B Hunter Westerfield
4 PVC Alpenrose Cup Junior Girls 500m Summer Westerfield
3 PVC Alpenrose Cup Junior Girls 500m Spring Westerfield
4 PVC Alpenrose Cup Junior Boys 500m Hunter Westerfield
18 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Jordan Rickards
2 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Zachary Berkompas
1 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Hayden Wierman
DNF Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Carl Anton
10 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Chris Wierman
5 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Lance Heppler
4 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Brian Wise
3 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Mike Hamness
DNF Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Scott Trautman
6 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Terry Hamness
19 Portland Short Track Series Clydesdale Christian Clay
10 Portland Short Track Series Clydesdale Mike Reddig
5 Portland Short Track Series Clydesdale Mark westerfield
8 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Jerry Pruiett
3 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Whitney Phillips
5 Portland Short Track Series Category 3 Women 14-18 Spring Westerfield
5 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-13 Summer Westerfield
16 Portland Short Track Series Category 3 Men 50+ John Condon
2 Portland Short Track Series Category 3 Men 50+ Brian Bogle
4 Portland Short Track Series Category 3 Men 14-18 Tygre Westerfield
7 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Hunter Westerfield
15 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Sonja Ebert
12 Mountain Man Challenge: Sandy Ridge Amateur 40+ Men Jason Ekman
14 10 Barrel Brewing HDO: Road Race: HDO Final Omnium Results Masters Men 40+ 3/4/5 Andrew LaVeine
10 10 Barrel Brewing HDO: Road Race Masters Men 40+ 3/4/5 Andrew LaVeine
31 10 Barrel Brewing HDO: Time Trial: Combined Combined Andrew LaVeine
11 10 Barrel Brewing HDO: Criterium: HDO: Points Totals after Criterium Masters Men 40+ 3/4/5 Andrew LaVeine
8 10 Barrel Brewing HDO: Time Trial Masters Men 40+ 3/4/5 Andrew LaVeine
14 10 Barrel Brewing HDO: Criterium Masters Men 40+ 3/4/5 Andrew LaVeine
6 Thursday Night Track Racing Category 4/5 Mark westerfield
3 Thursday Night Track Racing Junior Hunter Westerfield
15 Mt. Tabor Series Senior Men Robert Cummings
16 Mt. Tabor Series Category 3 Men Robert Cummings
18 Mt. Tabor Series 40+ Masters Men Gene Faes
4 Mt. Tabor Series Men 5 Andrew Weiler
6 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ Kurt Krichko
12 Tuesday Night PIR Men 3/4 Ian Gibson
15 Tuesday Night PIR Men 4/5 Gary Rust
14 Tuesday Night PIR Men 4/5 Alex Agherbi
11 Tuesday Night PIR Men 4/5 David Goodman
5 Tuesday Night PIR Men 4/5 Jesse Tonkinson
2 Tuesday Night PIR Men 4/5 Jonathan Meyer
1 Tuesday Night PIR Men 4/5 Mark Lokteff
2 Tuesday Night PIR Men 5 John Condon
5 Tuesday Night PIR - Individual Series Points Men 4/5 Jesse Tonkinson
2 Tuesday Night PIR - Individual Series Points Men 4/5 Jonathan Meyer
1 Tuesday Night PIR - Individual Series Points Men 4/5 Mark Lokteff
DNF Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Jordan Rickards
4 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Zachary Berkompas
1 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Hayden Wierman
19 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Carl Anton
18 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Brian Wise
16 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Lance Heppler
6 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Chris Wierman
4 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Mike Hamness
7 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Scott Trautman
3 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Terry Hamness
16 Portland Short Track Series Clydesdale Christian Clay
8 Portland Short Track Series Clydesdale Mark westerfield
7 Portland Short Track Series Clydesdale Mike Reddig
24 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Jason Ekman
10 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Jerry Pruiett
17 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-39 Patrick Sullivan
DNF Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Whitney Phillips
5 Portland Short Track Series Category 3 Women 14-18 Spring Westerfield
4 Portland Short Track Series Category 3 Men 50+ Brian Bogle
6 Portland Short Track Series Category 3 Men 14-18 Jacob Hamness
5 Portland Short Track Series Category 3 Men 14-18 Tygre Westerfield
7 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Hunter Westerfield
16 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Sonja Ebert
169 OBRA Time Trial Championship: Combined Combined Michael Myers
143 OBRA Time Trial Championship: Combined Combined Ian Gibson
153 OBRA Time Trial Championship: Combined Combined Shaun Martin
94 OBRA Time Trial Championship: Combined Combined Jake von Duering
134 OBRA Time Trial Championship: Combined Combined Mark westerfield
5 OBRA Time Trial Championship: Combined Combined Spring Westerfield
8 OBRA Time Trial Championship: Combined Combined Summer Westerfield
178 OBRA Time Trial Championship: Combined Combined Spring Westerfield
160 OBRA Time Trial Championship: Combined Combined Kimberly Kathrein
79 OBRA Time Trial Championship: Combined Combined Chris Hanel
115 OBRA Time Trial Championship: Combined Combined Shaun Martin
57 OBRA Time Trial Championship: Combined Combined Jake von Duering
87 OBRA Time Trial Championship: Combined Combined Mark westerfield
98 OBRA Time Trial Championship: Combined Combined Ian Gibson
14 OBRA Time Trial Championship: Combined Combined Tygre Westerfield
1 OBRA Time Trial Championship: Combined Combined Spring Westerfield
6 OBRA Time Trial Championship: Combined Combined Hunter Westerfield
7 OBRA Time Trial Championship: Combined Combined Summer Westerfield
12 OBRA Time Trial Championship Masters Men 50-59 Michael Myers
9 OBRA Time Trial Championship Masters Men 50-59 Ian Gibson
9 OBRA Time Trial Championship Masters Men 40-49 Shaun Martin
5 OBRA Time Trial Championship Masters Men 40-49 Jake von Duering
8 OBRA Time Trial Championship Masters Men 40-49 Mark westerfield
1 OBRA Time Trial Championship Junior Women 10-14 Spring Westerfield
2 OBRA Time Trial Championship Junior Women 10-14 Summer Westerfield
118 OBRA Time Trial Championship: Overall : Combined Combined Michael Myers
115 OBRA Time Trial Championship: Overall : Combined Combined Spring Westerfield
108 OBRA Time Trial Championship: Overall : Combined Combined Kimberly Kathrein
86 OBRA Time Trial Championship: Overall : Combined Combined Shaun Martin
76 OBRA Time Trial Championship: Overall : Combined Combined Ian Gibson
69 OBRA Time Trial Championship: Overall : Combined Combined Mark westerfield
64 OBRA Time Trial Championship: Overall : Combined Combined Chris Hanel
44 OBRA Time Trial Championship: Overall : Combined Combined Jake von Duering
12 OBRA Time Trial Championship: Overall : Combined Combined Tygre Westerfield
6 OBRA Time Trial Championship: Overall : Combined Combined Summer Westerfield
5 OBRA Time Trial Championship: Overall : Combined Combined Hunter Westerfield
1 OBRA Time Trial Championship: Overall : Combined Combined Spring Westerfield
92 OBRA Time Trial Championship: Overall Overall Distance 24.8 Michael Myers
87 OBRA Time Trial Championship: Overall Overall Distance 24.8 Spring Westerfield
80 OBRA Time Trial Championship: Overall Overall Distance 24.8 Kimberly Kathrein
59 OBRA Time Trial Championship: Overall Overall Distance 24.8 Shaun Martin
49 OBRA Time Trial Championship: Overall Overall Distance 24.8 Ian Gibson
42 OBRA Time Trial Championship: Overall Overall Distance 24.8 Mark westerfield
37 OBRA Time Trial Championship: Overall Overall Distance 24.8 Chris Hanel
17 OBRA Time Trial Championship: Overall Overall Distance 24.8 Jake von Duering
5 OBRA Time Trial Championship: Overall Overall Distance 13.8 Tygre Westerfield
6 OBRA Time Trial Championship: Overall Overall Distance 6.8 Summer Westerfield
5 OBRA Time Trial Championship: Overall Overall Distance 6.8 Hunter Westerfield
1 OBRA Time Trial Championship: Overall Overall Distance 6.8 Spring Westerfield
2 OBRA Time Trial Championship Eddy Women Spring Westerfield
1 OBRA Time Trial Championship Eddy Women Kimberly Kathrein
1 OBRA Time Trial Championship Eddy Men Chris Hanel
3 OBRA Time Trial Championship Masters Men 40-44 Shaun Martin
2 OBRA Time Trial Championship Masters Men 40-44 Jake von Duering
6 OBRA Time Trial Championship Masters Men 45-49 Mark westerfield
DNF OBRA Time Trial Championship Masters Men 50-54 Michael Myers
6 OBRA Time Trial Championship Masters Men 55-59 Ian Gibson
1 OBRA Time Trial Championship Junior Men 15-16 Tygre Westerfield
1 OBRA Time Trial Championship Junior Women 13-14 Spring Westerfield
2 OBRA Time Trial Championship Junior Men 10-12 Hunter Westerfield
1 OBRA Time Trial Championship Junior Women 10-12 Summer Westerfield
5 Oregon Triple Crown: Oregon Gran Fondo Men 50-54 Andrew LaVeine
5 Oregon Triple Crown: Oregon Gran Fondo: Oregon Gran Fondo - Medio Men 60-64 Joe Cipale
2 Oregon Triple Crown: Oregon Gran Fondo: Oregon Gran Fondo - Medio Men 40-44 Tim Sippel
19 Mt. Tabor Series Senior Men Robert Cummings
1 Mt. Tabor Series Men 3 Robert Cummings
22 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Gene Faes
14 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ John Hatfield
9 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Shaun Martin
24 Mt. Tabor Series Men 5 Martin Matsumura
12 Mt. Tabor Series Men 5 Andrew Weiler
1 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ John Hatfield
2 PVC Alpenrose Cup Masters 40+ 2K Mark westerfield
2 PVC Alpenrose Cup Masters 40+ Kilo Mark westerfield
1 PVC Alpenrose Cup Junior 2K Summer Westerfield
1 PVC Alpenrose Cup Junior Kilo Hunter Westerfield
1 PVC Alpenrose Cup Category 4/5 2K Gary Rust
11 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Clydesdale 200+ Mike Reddig
10 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Clydesdale 200+ Mark westerfield
8 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Category 2 Sport Men 50-59 Whitney Phillips
11 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Category 2 Sport Men 40-49 Chris Wierman
3 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Category 2 Sport Men 40-49 Terry Hamness
4 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Elite Men Robert Cummings
28 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Category 3 Junior Men 14-18 Hayden Wierman
18 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Category 3 Junior Men 14-18 Jacob Hamness
14 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Category 3 Junior Men 14-18 Tygre Westerfield
19 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Category 3 Junior Men 10-13 Hunter Westerfield
7 Willamette Valley Classics Tour: Onehorse Road Race Masters Men 60+ 3/4/5 Jay Hamlin
15 Willamette Valley Classics Tour: Onehorse Road Race Masters Men 50-59 3/4/5 Ian Gibson
13 Willamette Valley Classics Tour: Onehorse Road Race Masters Men 50-59 3/4/5 JAY SMALL
11 Willamette Valley Classics Tour: Onehorse Road Race Masters Men 50-59 3/4/5 Michael Myers
9 Willamette Valley Classics Tour: Onehorse Road Race Masters Men 50-59 3/4/5 Whitney Phillips
5 Willamette Valley Classics Tour: Onehorse Road Race Masters Men 50-59 3/4/5 Kurt Krichko
2 Willamette Valley Classics Tour: Onehorse Road Race Masters Men 50-59 3/4/5 John Hatfield
26 Willamette Valley Classics Tour: Onehorse Road Race Men 4/5 John Wilson
23 Willamette Valley Classics Tour: Onehorse Road Race Men 4/5 Alan Plank
19 Willamette Valley Classics Tour: Onehorse Road Race Men 4/5 Mark Lokteff
17 Willamette Valley Classics Tour: Onehorse Road Race Men 4/5 Kieron Crossley
14 Willamette Valley Classics Tour: Onehorse Road Race Men 4/5 Andrew Weiler
13 Willamette Valley Classics Tour: Onehorse Road Race Masters Men 40-49 3/4/5 Mark westerfield
12 Willamette Valley Classics Tour: Onehorse Road Race Masters Men 40-49 3/4/5 Alex Agherbi
5 Willamette Valley Classics Tour: Onehorse Road Race Masters Men 40-49 3/4/5 Chris Hanel
1 Willamette Valley Classics Tour: Onehorse Road Race Women 4/5 Kimberly Kathrein
2 Willamette Valley Classics Tour: Onehorse Road Race Junior Women Summer Westerfield
1 Willamette Valley Classics Tour: Onehorse Road Race Junior Women Spring Westerfield
2 Willamette Valley Classics Tour: Onehorse Road Race Junior Men Hunter Westerfield
1 Willamette Valley Classics Tour: Onehorse Road Race Junior Men Tygre Westerfield
20 Fast Twitch Fridays: Monthly Series Points Beginner Mark westerfield
15 Tuesday Night PIR - Individual Series Totals Men 1/2/3 Jake von Duering
18 Tuesday Night PIR - Individual Series Totals Men 3/4 Ian Gibson
7 Tuesday Night PIR - Individual Series Totals Men 3/4 Chris Hanel
6 Tuesday Night PIR - Individual Series Totals Men 3/4 Jake von Duering
22 Tuesday Night PIR - Individual Series Totals Men 4/5 Chris Wierman
21 Tuesday Night PIR - Individual Series Totals Men 4/5 Whitney Phillips
1 Tuesday Night PIR - Individual Series Totals Men 4/5 Mike Guyvan
2 Tuesday Night PIR - Team Series Standings Combined
38 Tuesday Night PIR Category 4/5 Jerry Pruiett
34 Tuesday Night PIR Category 4/5 Whitney Phillips
30 Tuesday Night PIR Category 4/5 Alex Agherbi
22 Tuesday Night PIR Category 4/5 Mark westerfield
19 Tuesday Night PIR Category 4/5 Hayden Wierman
17 Tuesday Night PIR Category 4/5 Mark Lokteff
14 Tuesday Night PIR Category 4/5 Jonathan Meyer
9 Tuesday Night PIR Category 4/5 Chris Wierman
3 Tuesday Night PIR Category 4/5 Mike Guyvan
18 Tuesday Night PIR Category 3/4 Eric Hagstette
14 Tuesday Night PIR Category 3/4 Gene Faes
8 Tuesday Night PIR Category 3/4 Ian Gibson
2 Tuesday Night PIR Category 3/4 Chris Hanel
14 Monday PIR Masters Men 4/5 50+ Jay Hamlin
6 Monday PIR Masters Men 4/5 50+ Kurt Krichko
1 Monday PIR Masters Men 4/5 50+ Whitney Phillips
10 Monday PIR Masters Men 4/5 30+ Alex Agherbi
8 Monday PIR Masters Men 4/5 30+ Mark westerfield
1 Monday PIR Masters Men 4/5 30+ Chris Hanel
7 Monday PIR Masters Men 1/2/3 50+ Andrew LaVeine
15 Monday PIR Women 4/5 Lisa Wourms
5 Monday PIR Women 4/5 Debra Krichko
4 Monday PIR Women 4/5 Kimberly Kathrein
15 Monday PIR Novice Patrick Sullivan
14 Monday PIR Novice Tim Sippel
13 Monday PIR Novice Mike Reddig
10 Monday PIR Novice John Condon
9 Monday PIR Novice Christian Clay
6 Monday PIR Novice Jonathan Meyer
2 Monday PIR Novice Kieron Crossley
1 Monday PIR Singlespeed Mark westerfield
6 Monday PIR Junior Hunter Westerfield
5 Monday PIR Junior Spring Westerfield
1 Monday PIR Junior Tygre Westerfield
12 Monday PIR - May Individual Series Points Women 4/5 Lisa Wourms
9 Monday PIR - May Individual Series Points Women 4/5 Debra Krichko
1 Monday PIR - May Individual Series Points Women 4/5 Kimberly Kathrein
9 Monday PIR - May Individual Series Points Track Bike Gene Faes
1 Monday PIR - May Individual Series Points Singlespeed Mark westerfield
18 Monday PIR - May Individual Series Points Novice John Condon
16 Monday PIR - May Individual Series Points Novice Christian Clay
13 Monday PIR - May Individual Series Points Novice Gary Rust
5 Monday PIR - May Individual Series Points Novice Jonathan Meyer
3 Monday PIR - May Individual Series Points Novice Kieron Crossley
2 Monday PIR - May Individual Series Points Novice Jesse Tonkinson
14 Monday PIR - May Individual Series Points Masters Men 4/5 50+ Brian Bogle
3 Monday PIR - May Individual Series Points Masters Men 4/5 50+ Whitney Phillips
21 Monday PIR - May Individual Series Points Masters Men 4/5 30+ Alex Agherbi
20 Monday PIR - May Individual Series Points Masters Men 4/5 30+ Mark westerfield
7 Monday PIR - May Individual Series Points Masters Men 4/5 30+ Lance Heppler
6 Monday PIR - May Individual Series Points Masters Men 4/5 30+ Alan Plank
1 Monday PIR - May Individual Series Points Masters Men 4/5 30+ Chris Hanel
14 Monday PIR - May Individual Series Points Masters Men 1/2/3 50+ Andrew LaVeine
10 Monday PIR - May Individual Series Points Junior Summer Westerfield
4 Monday PIR - May Individual Series Points Junior Spring Westerfield
1 Monday PIR - May Individual Series Points Junior Tygre Westerfield
35 Tuesday Night PIR Men 3/4 Carl Anton
10 Tuesday Night PIR Men 3/4 Ian Gibson
34 Tuesday Night PIR Men 4/5 Patrick Sullivan
32 Tuesday Night PIR Men 4/5 Andrew Weiler
25 Tuesday Night PIR Men 4/5 Mark westerfield
22 Tuesday Night PIR Men 4/5 David Goodman
19 Tuesday Night PIR Men 4/5 Alex Agherbi
14 Tuesday Night PIR Men 4/5 Jonathan Meyer
1 Tuesday Night PIR Men 4/5 Mike Guyvan
11 Tuesday Night PIR Junior Summer Westerfield
10 Tuesday Night PIR Junior Hunter Westerfield
6 Tuesday Night PIR Junior Spring Westerfield
1 Tuesday Night PIR Junior Tygre Westerfield
3 Tuesday Night PIR Team Series Points Combined
11 Tuesday Night PIR Individual Series Totals Men 1/2/3 Jake von Duering
21 Tuesday Night PIR Individual Series Totals Men 3/4 Ian Gibson
4 Tuesday Night PIR Individual Series Totals Men 3/4 Jake von Duering
19 Tuesday Night PIR Individual Series Totals Men 4/5 Whitney Phillips
1 Tuesday Night PIR Individual Series Totals Men 4/5 Mike Guyvan
15 Monday PIR Masters Men 4/5 50+ Jay Hamlin
14 Monday PIR Masters Men 4/5 50+ Brian Bogle
12 Monday PIR Masters Men 4/5 50+ JAY SMALL
4 Monday PIR Masters Men 4/5 50+ Whitney Phillips
16 Monday PIR Masters Men 4/5 30+ Jerry Pruiett
13 Monday PIR Masters Men 4/5 30+ Alex Agherbi
8 Monday PIR Masters Men 4/5 30+ Chris Hanel
2 Monday PIR Masters Men 4/5 30+ Lance Heppler
1 Monday PIR Masters Men 4/5 30+ Alan Plank
19 Monday PIR Masters Men 1/2/3 30+ Gene Faes
7 Monday PIR Women 4/5 Lisa Wourms
1 Monday PIR Women 4/5 Kimberly Kathrein
DNF Monday PIR Novice Gary Rust
20 Monday PIR Novice John Condon
17 Monday PIR Novice Patrick Sullivan
16 Monday PIR Novice Tim Sippel
14 Monday PIR Novice Christian Clay
7 Monday PIR Novice Jonathan Meyer
2 Monday PIR Novice Jesse Tonkinson
2 Monday PIR Singlespeed Mark westerfield
9 Monday PIR Junior Summer Westerfield
8 Monday PIR Junior Hunter Westerfield
5 Monday PIR Junior Spring Westerfield
1 Monday PIR Junior Tygre Westerfield
6 Monday PIR Track Bike Gene Faes
24 Willamette Valley Classics Tour: Cherry Pie Road Race Masters Men 50+/60+ 3/4/5 Jay Hamlin
19 Willamette Valley Classics Tour: Cherry Pie Road Race Masters Men 50+/60+ 3/4/5 Michael Myers
15 Willamette Valley Classics Tour: Cherry Pie Road Race Masters Men 50+/60+ 3/4/5 Andrew LaVeine
4 Willamette Valley Classics Tour: Cherry Pie Road Race Masters Men 50+/60+ 3/4/5 Whitney Phillips
1 Willamette Valley Classics Tour: Cherry Pie Road Race Masters Men 50+/60+ 3/4/5 Ian Gibson
DNS Oregon Off-Road Series: The Chainbreaker XC MTB Category 3 (Novice) Junior Men 14-18 Hayden Wierman
7 Oregon Off-Road Series: The Chainbreaker XC MTB Category 2 (Sport) Men 40-49 Chris Wierman
10 Oregon Off-Road Series: The Chainbreaker XC MTB Elite Men Paul Furst
5 Oregon Off-Road Series: The Chainbreaker XC MTB Elite Men Robert Cummings
24 Willamette Valley Classics Tour: Cherry Pie Road Race Masters 3/4/5 50+, 60+ Jay Hamlin
19 Willamette Valley Classics Tour: Cherry Pie Road Race Masters 3/4/5 50+, 60+ Michael Myers
15 Willamette Valley Classics Tour: Cherry Pie Road Race Masters 3/4/5 50+, 60+ Andrew LaVeine
4 Willamette Valley Classics Tour: Cherry Pie Road Race Masters 3/4/5 50+, 60+ Whitney Phillips
1 Willamette Valley Classics Tour: Cherry Pie Road Race Masters 3/4/5 50+, 60+ Ian Gibson
24 Willamette Valley Classics Tour: Cherry Pie Road Race Pro/1/2 Jake von Duering
3 Willamette Valley Classics Tour: Cherry Pie Road Race Junior Women Summer Westerfield
2 Willamette Valley Classics Tour: Cherry Pie Road Race Junior Women Spring Westerfield
11 Willamette Valley Classics Tour: Cherry Pie Road Race Junior Men Hunter Westerfield
2 Willamette Valley Classics Tour: Cherry Pie Road Race Junior Men Tygre Westerfield
3 Willamette Valley Classics Tour: Cherry Pie Road Race Overall Women 3/4/5 Kimberly Kathrein
12 Willamette Valley Classics Tour: Cherry Pie Road Race Masters Men 40-49 3/4/5 Mark westerfield
DNF Willamette Valley Classics Tour: Cherry Pie Road Race Category 4/5 Men John Wilson
DNF Willamette Valley Classics Tour: Cherry Pie Road Race Category 4/5 Men Mark Lokteff
34 Willamette Valley Classics Tour: Cherry Pie Road Race Category 4/5 Men David Goodman
12 Willamette Valley Classics Tour: Cherry Pie Road Race Category 4/5 Men Mike Guyvan
10 Willamette Valley Classics Tour: Cherry Pie Road Race Category 4/5 Men Kieron Crossley
5 Willamette Valley Classics Tour: Cherry Pie Road Race Pro/1/2 40+ Jake von Duering
4 Willamette Valley Classics Tour: Cherry Pie Road Race Masters Men 60+ 3/4/5 Jay Hamlin
16 Willamette Valley Classics Tour: Cherry Pie Road Race Masters Men 50-59 3/4/5 Michael Myers
12 Willamette Valley Classics Tour: Cherry Pie Road Race Masters Men 50-59 3/4/5 Andrew LaVeine
3 Willamette Valley Classics Tour: Cherry Pie Road Race Masters Men 50-59 3/4/5 Whitney Phillips
1 Willamette Valley Classics Tour: Cherry Pie Road Race Masters Men 50-59 3/4/5 Ian Gibson
2 Willamette Valley Classics Tour: Cherry Pie Road Race Women 4/5 Kimberly Kathrein
9 Fast Twitch Fridays Beginner Omnium Mark westerfield
6 Tuesday Night PIR Men 1/2/3 Jake von Duering
23 Tuesday Night PIR Men 3/4 Chris Hanel
28 Tuesday Night PIR Men 4/5 Jonathan Meyer
26 Tuesday Night PIR Men 4/5 Mike Hamness
23 Tuesday Night PIR Men 4/5 David Goodman
20 Tuesday Night PIR Men 4/5 Jerry Pruiett
2 Tuesday Night PIR Men 4/5 Mike Guyvan
10 Tuesday Night PIR Junior Hunter Westerfield
9 Tuesday Night PIR Junior Summer Westerfield
8 Tuesday Night PIR Junior Spring Westerfield
7 Tuesday Night PIR Junior Tygre Westerfield
9 Tuesday Night PIR - Individual Series Points Men 1/2/3 Jake von Duering
2 Tuesday Night PIR - Individual Series Points Men 3/4 Jake von Duering
14 Tuesday Night PIR - Individual Series Points Men 4/5 Whitney Phillips
1 Tuesday Night PIR - Individual Series Points Men 4/5 Mike Guyvan
13 Monday PIR Masters Men 4/5 50+ Jay Hamlin
8 Monday PIR Masters Men 4/5 50+ Whitney Phillips
7 Monday PIR Masters Men 4/5 50+ Brian Bogle
28 Monday PIR Masters Men 4/5 30+ Jerry Pruiett
25 Monday PIR Masters Men 4/5 30+ Mark westerfield
18 Monday PIR Masters Men 4/5 30+ Lance Heppler
16 Monday PIR Masters Men 4/5 30+ Shaun Martin
14 Monday PIR Masters Men 4/5 30+ Eric Hagstette
13 Monday PIR Masters Men 4/5 30+ Chris Wierman
1 Monday PIR Masters Men 4/5 30+ Chris Hanel
18 Monday PIR Masters Men 1/2/3 30+ Gene Faes
15 Monday PIR Women 4/5 Alisa Wise
13 Monday PIR Women 4/5 Beth Whittaker
9 Monday PIR Women 4/5 Lisa Wourms
6 Monday PIR Women 4/5 Debra Krichko
4 Monday PIR Women 4/5 Kimberly Kathrein
16 Monday PIR Novice Mike Reddig
14 Monday PIR Novice John Condon
11 Monday PIR Novice Patrick Sullivan
7 Monday PIR Novice Gary Rust
4 Monday PIR Novice Jonathan Meyer
3 Monday PIR Novice Kieron Crossley
2 Monday PIR Novice Hayden Wierman
1 Monday PIR Novice Jesse Tonkinson
1 Monday PIR Singlespeed Mark westerfield
8 Monday PIR Junior Summer Westerfield
7 Monday PIR Junior Hunter Westerfield
5 Monday PIR Junior Spring Westerfield
2 Monday PIR Junior Tygre Westerfield
6 Monday PIR Track Bike Gene Faes
13 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Combined Chris Wierman
13 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Combined Whitney Phillips
13 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Combined Mike Reddig
13 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Combined Mark westerfield
56 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Combined Michael Myers
41 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Combined Hunter Westerfield
41 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Combined Summer Westerfield
41 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Combined Spring Westerfield
25 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Combined Nels Martin
25 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Combined Kieron Crossley
25 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Combined Hayden Wierman
25 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Combined Tygre Westerfield
1 OBRA Team Time Trial Championship Junior Men 17-18 Kieron Crossley
1 OBRA Team Time Trial Championship Junior Men 15-16 Nels Martin
1 OBRA Team Time Trial Championship Junior Men 15-16 Hayden Wierman
1 OBRA Team Time Trial Championship Junior Men 15-16 Tygre Westerfield
1 OBRA Team Time Trial Championship Junior Men 13-14 Spring Westerfield
1 OBRA Team Time Trial Championship Junior Men 10-12 Hunter Westerfield
1 OBRA Team Time Trial Championship Junior Men 10-12 Summer Westerfield
1 OBRA Team Time Trial Championship Men 160-199 Chris Wierman
1 OBRA Team Time Trial Championship Men 160-199 Whitney Phillips
1 OBRA Team Time Trial Championship Men 160-199 Mike Reddig
1 OBRA Team Time Trial Championship Men 160-199 Mark westerfield
1 OBRA Team Time Trial Championship Men 200-239 Michael Myers
2 OBRA Team Time Trial Championship Junior Men Hunter Westerfield
2 OBRA Team Time Trial Championship Junior Men Summer Westerfield
2 OBRA Team Time Trial Championship Junior Men Spring Westerfield
1 OBRA Team Time Trial Championship Junior Men Nels Martin
1 OBRA Team Time Trial Championship Junior Men Kieron Crossley
1 OBRA Team Time Trial Championship Junior Men Hayden Wierman
1 OBRA Team Time Trial Championship Junior Men Tygre Westerfield
11 Mountain Man Challenge: Dog River 44 Trails Amateur 40+ Men Jason Ekman
27 Montinore Road Race Men 4/5 Patrick Sullivan
26 Montinore Road Race Men 4/5 John Wilson
24 Montinore Road Race Men 4/5 Mark Lokteff
10 Montinore Road Race Men 4/5 Kieron Crossley
4 Montinore Road Race Women 4/5 Kimberly Kathrein
17 Montinore Road Race Masters Men 50+ 3/4/5 Jay Hamlin
7 Montinore Road Race Masters Men 50+ 3/4/5 Whitney Phillips
6 Montinore Road Race Masters Men 50+ 3/4/5 Ian Gibson
2 Montinore Road Race Masters Men 50+ 3/4/5 Michael Myers
12 Montinore Road Race Masters 40-49 3/4/5 Chris Wierman
7 Montinore Road Race Masters 40-49 3/4/5 Shaun Martin
5 Montinore Road Race Masters 40-49 3/4/5 Chris Hanel
2 Montinore Road Race Masters 40-49 3/4/5 Jake von Duering
44 Tuesday Night PIR Men 3/4 Carl Anton
42 Tuesday Night PIR Men 3/4 Chris Hanel
15 Tuesday Night PIR Men 3/4 Ian Gibson
1 Tuesday Night PIR Men 3/4 Jake von Duering
18 Tuesday Night PIR Men 4/5 Kimberly Kathrein
9 Tuesday Night PIR Men 4/5 Whitney Phillips
5 Tuesday Night PIR Men 4/5 Mike Guyvan
DNF Tuesday Night PIR Men 5 Jerry Pruiett
3 Tuesday Night PIR Men 5 Christian Clay
2 Tuesday Night PIR Men 5 Patrick Sullivan
1 Tuesday Night PIR Men 5 Jonathan Meyer
1 Tuesday Night PIR Series Totals Men 3/4 Jake von Duering
9 Tuesday Night PIR Series Totals Men 4/5 Whitney Phillips
5 Tuesday Night PIR Series Totals Men 4/5 Mike Guyvan
8 Monday PIR Masters Men 4/5 50+ Jay Hamlin
17 Monday PIR Masters Men 4/5 30+ Jerry Pruiett
14 Monday PIR Masters Men 4/5 30+ Chris Hanel
8 Monday PIR Masters Men 4/5 30+ Eric Hagstette
3 Monday PIR Masters Men 4/5 30+ Chris Wierman
2 Monday PIR Masters Men 4/5 30+ Shaun Martin
20 Monday PIR Masters Men 1/2/3 30+ Gene Faes
DNF Monday PIR Novice Gary Rust
14 Monday PIR Novice Patrick Sullivan
10 Monday PIR Novice John Condon
9 Monday PIR Novice Mike Reddig
6 Monday PIR Novice Kieron Crossley
5 Monday PIR Novice Christian Clay
4 Monday PIR Novice Mike Hamness
1 Monday PIR Novice Jesse Tonkinson
10 Monday PIR Junior Summer Westerfield
9 Monday PIR Junior Hunter Westerfield
8 Monday PIR Junior Spring Westerfield
4 Monday PIR Junior Nels Martin
3 Monday PIR Junior Tygre Westerfield
1 Monday PIR Junior Hayden Wierman
11 Monday PIR: Overall Series Total for April Women 4/5 Trenna Sharpe
8 Monday PIR: Overall Series Total for April Women 4/5 Lisa Wourms
3 Monday PIR: Overall Series Total for April Singlespeed Mark westerfield
23 Monday PIR: Overall Series Total for April Novice John Condon
20 Monday PIR: Overall Series Total for April Novice Mike Reddig
13 Monday PIR: Overall Series Total for April Novice Christian Clay
12 Monday PIR: Overall Series Total for April Novice Mike Hamness
8 Monday PIR: Overall Series Total for April Novice Patrick Sullivan
5 Monday PIR: Overall Series Total for April Novice Andrew Weiler
2 Monday PIR: Overall Series Total for April Novice Kieron Crossley
12 Monday PIR: Overall Series Total for April Masters Men 4/5 50+ Brian Bogle
10 Monday PIR: Overall Series Total for April Masters Men 4/5 50+ Jay Hamlin
9 Monday PIR: Overall Series Total for April Masters Men 4/5 50+ Whitney Phillips
17 Monday PIR: Overall Series Total for April Masters Men 4/5 30+ Eric Hagstette
3 Monday PIR: Overall Series Total for April Masters Men 4/5 30+ Chris Wierman
2 Monday PIR: Overall Series Total for April Masters Men 4/5 30+ Shaun Martin
1 Monday PIR: Overall Series Total for April Masters Men 4/5 30+ Chris Hanel
12 Monday PIR: Overall Series Total for April Junior Nels Martin
10 Monday PIR: Overall Series Total for April Junior Spring Westerfield
9 Monday PIR: Overall Series Total for April Junior Summer Westerfield
4 Monday PIR: Overall Series Total for April Junior Hunter Westerfield
2 Monday PIR: Overall Series Total for April Junior Hayden Wierman
1 Monday PIR: Overall Series Total for April Junior Tygre Westerfield
2 Oregon Off-Road Series: Bear Spring Trap MTB Category 3 (Novice) Women 14-18 Spring Westerfield
1 Oregon Off-Road Series: Bear Spring Trap MTB Category 3 (Novice) Women 10-13 Summer Westerfield
2 Oregon Off-Road Series: Bear Spring Trap MTB Category 3 (Novice) Men 14-18 Tygre Westerfield
5 Oregon Off-Road Series: Bear Spring Trap MTB Category 3 (Novice) Men 10-13 Hunter Westerfield
4 Oregon Off-Road Series: Bear Spring Trap MTB Clydesdale Men 200+ Mark westerfield
5 Oregon Off-Road Series: Bear Spring Trap MTB Category 2 (Sport) Men 60+ Stefan Furst
14 Oregon Off-Road Series: Bear Spring Trap MTB Category 2 (Sport) Men 40-49 Brian Wise
13 Oregon Off-Road Series: Bear Spring Trap MTB Category 2 (Sport) Men 40-49 Carl Anton
6 Oregon Off-Road Series: Bear Spring Trap MTB Elite Men Paul Furst
5 Oregon Off-Road Series: Bear Spring Trap MTB Elite Men Robert Cummings
66 Revenge Of The Disc Time Trial Series: Combined Combined Vicky westerfield
41 Revenge Of The Disc Time Trial Series: Combined Combined Chris Wierman
36 Revenge Of The Disc Time Trial Series: Combined Combined Mark westerfield
32 Revenge Of The Disc Time Trial Series: Combined Combined Ian Gibson
3 Revenge Of The Disc Time Trial Series: Combined Combined Tygre Westerfield
2 Revenge Of The Disc Time Trial Series: Combined Combined Hayden Wierman
8 Revenge Of The Disc Time Trial Series: Combined Combined Spring Westerfield
7 Revenge Of The Disc Time Trial Series Masters Men 50-59 Ian Gibson
4 Revenge Of The Disc Time Trial Series Masters Men 40-49 Mark westerfield
1 Revenge Of The Disc Time Trial Series Junior Women 15-16 Spring Westerfield
2 Revenge Of The Disc Time Trial Series Junior Men 15-16 Tygre Westerfield
1 Revenge Of The Disc Time Trial Series Junior Men 15-16 Hayden Wierman
4 Revenge Of The Disc Time Trial Series Masters Men 45-49 Mark westerfield
2 Revenge Of The Disc Time Trial Series Masters Men 55-59 Ian Gibson
3 Revenge Of The Disc Time Trial Series Eddy Men Chris Wierman
1 Revenge Of The Disc Time Trial Series Eddy Women Vicky westerfield
8 Oregon Off-Road Series: The Chainbreaker STXC MTB Category 3/4/5 Men Mark westerfield
3 Oregon Off-Road Series: The Chainbreaker STXC MTB Junior Women Summer Westerfield
5 Oregon Off-Road Series: The Chainbreaker STXC MTB Junior Men Tygre Westerfield
15 Monday PIR Masters Men 4/5 50+ Jay Hamlin
29 Monday PIR Masters Men 4/5 30+ Jerry Pruiett
19 Monday PIR Masters Men 4/5 30+ Shaun Martin
3 Monday PIR Masters Men 4/5 30+ Chris Wierman
2 Monday PIR Masters Men 4/5 30+ Chris Hanel
33 Monday PIR Masters Men 1/2/3 30+ Carl Anton
5 Monday PIR Women 4/5 Trenna Sharpe
17 Monday PIR Novice Christian Clay
14 Monday PIR Novice Gary Rust
13 Monday PIR Novice David Goodman
11 Monday PIR Novice John Condon
5 Monday PIR Novice Patrick Sullivan
2 Monday PIR Novice Kieron Crossley
1 Monday PIR Novice Andrew Weiler
3 Monday PIR Singlespeed Mark westerfield
7 Monday PIR Junior Summer Westerfield
6 Monday PIR Junior Hunter Westerfield
5 Monday PIR Junior Spring Westerfield
3 Monday PIR Junior Tygre Westerfield
15 Barton Park Circuit Race Masters 3/4/5 Men 40 Eric Hagstette
11 Barton Park Circuit Race Masters 3/4/5 Men 40 Shaun Martin
10 Barton Park Circuit Race Masters 3/4/5 Men 40 Gene Faes
4 Barton Park Circuit Race Masters 3/4/5 Men 40 Chris Hanel
1 Barton Park Circuit Race Masters 3/4/5 Men 40 Jake von Duering
4 Barton Park Circuit Race Men 60+ Jay Hamlin
27 Barton Park Circuit Race Men 4/5 Kieron Crossley
24 Barton Park Circuit Race Men 4/5 Gary Rust
23 Barton Park Circuit Race Men 4/5 Kieron Crossley
2 Barton Park Circuit Race Men 4/5 Hayden Wierman
12 Barton Park Circuit Race Men 3/4/5 Masters 50+ JAY SMALL
10 Barton Park Circuit Race Men 3/4/5 Masters 50+ Brian Bogle
8 Barton Park Circuit Race Men 3/4/5 Masters 50+ Kurt Krichko
7 Barton Park Circuit Race Men 3/4/5 Masters 50+ Ian Gibson
1 Barton Park Circuit Race Men 3/4/5 Masters 50+ Michael Myers
1 Barton Park Circuit Race Masters Women 3/4/5 Debra Krichko
6 Barton Park Circuit Race Clydesdale Mark westerfield
5 Barton Park Circuit Race Clydesdale Mike Reddig
2 Barton Park Circuit Race Clydesdale Chris Wierman
31 Revenge Of The Disc Time Trial Series: Combined Combined Mark westerfield
2 Revenge Of The Disc Time Trial Series: Combined Combined Tygre Westerfield
6 Revenge Of The Disc Time Trial Series: Combined Combined Spring Westerfield
5 Revenge Of The Disc Time Trial Series Masters Men 45-49 Mark westerfield
1 Revenge Of The Disc Time Trial Series Junior Women 15-16 Spring Westerfield
1 Revenge Of The Disc Time Trial Series Junior Men 15-16 Tygre Westerfield
8 Monday PIR Masters Men 4/5 50+ Jay Hamlin
5 Monday PIR Masters Men 4/5 50+ Brian Bogle
4 Monday PIR Masters Men 4/5 50+ Whitney Phillips
17 Monday PIR Masters Men 4/5 30+ Jerry Pruiett
15 Monday PIR Masters Men 4/5 30+ Alex Agherbi
13 Monday PIR Masters Men 4/5 30+ Mark westerfield
6 Monday PIR Masters Men 4/5 30+ Chris Wierman
3 Monday PIR Masters Men 4/5 30+ Shaun Martin
1 Monday PIR Masters Men 4/5 30+ Chris Hanel
3 Monday PIR Women 4/5 Lisa Wourms
8 Monday PIR Novice Patrick Sullivan
7 Monday PIR Novice Kieron Crossley
8 Monday PIR Junior Summer Westerfield
6 Monday PIR Junior Hunter Westerfield
2 Monday PIR Junior Hayden Wierman
1 Monday PIR Junior Tygre Westerfield
5 Oregon Off-Road Series: Coast Hills Classic Mountain Bike Race Category 3 (Novice) Women 14-18 Spring Westerfield
5 Oregon Off-Road Series: Coast Hills Classic Mountain Bike Race Category 3 (Novice) Women 10-13 Summer Westerfield
6 Oregon Off-Road Series: Coast Hills Classic Mountain Bike Race Category 3 (Novice) Men 14-18 Tygre Westerfield
1 Oregon Off-Road Series: Coast Hills Classic Mountain Bike Race Category 3 (Novice) Men 14-18 Hayden Wierman
9 Oregon Off-Road Series: Coast Hills Classic Mountain Bike Race Category 3 (Novice) Men 10-13 Hunter Westerfield
4 Oregon Off-Road Series: Coast Hills Classic Mountain Bike Race Clydesdale Men 200+ Mark westerfield
6 Oregon Off-Road Series: Coast Hills Classic Mountain Bike Race Category 2 (Sport) Men 50-59 Whitney Phillips
3 Oregon Off-Road Series: Coast Hills Classic Mountain Bike Race Category 2 (Sport) Men 40-49 Chris Wierman
1 Oregon Off-Road Series: Coast Hills Classic Mountain Bike Race Category 1 (Expert) Men 19-44 Paul Furst
3 Kings Valley Road Race Women Category 4/5 Kimberly Kathrein
7 Kings Valley Road Race Masters 60+(Category 3/4/5) Jay Hamlin
9 Kings Valley Road Race Masters 50+(Category 3/4/5) Ian Gibson
8 Kings Valley Road Race Masters 50+(Category 3/4/5) Whitney Phillips
3 Kings Valley Road Race Masters 50+(Category 3/4/5) Michael Myers
15 Kings Valley Road Race Men Category 4/5 Kieron Crossley
7 Kings Valley Road Race Men Category 4/5 Mike Guyvan
12 Kings Valley Road Race Masters 40+(Category 3/4/5) Shaun Martin
5 Kings Valley Road Race Masters 40+(Category 3/4/5) Jake von Duering
1 Kings Valley Road Race Masters 40+(Category 3/4/5) Chris Hanel
2 Willamette Valley Classics Tour: Piece of Cake Road Race Masters Women 40+ 3/4/5 Debra Krichko
39 Willamette Valley Classics Tour: Piece of Cake Road Race Masters Men 50+/60+ 3/4/5 Jay Hamlin
20 Willamette Valley Classics Tour: Piece of Cake Road Race Masters Men 50+/60+ 3/4/5 JAY SMALL
6 Willamette Valley Classics Tour: Piece of Cake Road Race Masters Men 50+/60+ 3/4/5 Ian Gibson
3 Willamette Valley Classics Tour: Piece of Cake Road Race Masters Men 50+/60+ 3/4/5 Michael Myers
12 Willamette Valley Classics Tour: Piece of Cake Road Race Masters Men 60+ 3/4/5 Jay Hamlin
14 Willamette Valley Classics Tour: Piece of Cake Road Race Masters Men 50-59 3/4/5 JAY SMALL
4 Willamette Valley Classics Tour: Piece of Cake Road Race Masters Men 50-59 3/4/5 Ian Gibson
3 Willamette Valley Classics Tour: Piece of Cake Road Race Masters Men 50-59 3/4/5 Michael Myers
3 Willamette Valley Classics Tour: Piece of Cake Road Race Women 4/5 Kimberly Kathrein
24 Willamette Valley Classics Tour: Piece of Cake Road Race Masters Men 40-49 3/4/5 Chris Hanel
22 Willamette Valley Classics Tour: Piece of Cake Road Race Masters Men 40-49 3/4/5 Mark westerfield
19 Willamette Valley Classics Tour: Piece of Cake Road Race Masters Men 40-49 3/4/5 Carl Anton
10 Willamette Valley Classics Tour: Piece of Cake Road Race Masters Men 40-49 3/4/5 Shaun Martin
1 Willamette Valley Classics Tour: Piece of Cake Road Race Masters Men 40-49 3/4/5 Jake von Duering
3 Willamette Valley Classics Tour: Piece of Cake Road Race Junior Women Summer Westerfield
2 Willamette Valley Classics Tour: Piece of Cake Road Race Junior Women Spring Westerfield
8 Willamette Valley Classics Tour: Piece of Cake Road Race Junior Men Hunter Westerfield
4 Willamette Valley Classics Tour: Piece of Cake Road Race Junior Men Tygre Westerfield
5 Oregon Off-Road Series: Mudslinger XC MTB Category 3 Junior Women 14-18 Spring Westerfield
11 Oregon Off-Road Series: Mudslinger XC MTB Category 3 Junior Men 14-18 Tygre Westerfield
1 Oregon Off-Road Series: Mudslinger XC MTB Category 3 Junior Men 14-18 Hayden Wierman
5 Oregon Off-Road Series: Mudslinger XC MTB Category 3 Junior Men 10-13 Hunter Westerfield
4 Oregon Off-Road Series: Mudslinger XC MTB Clydesdale 200+ Mark westerfield
4 Oregon Off-Road Series: Mudslinger XC MTB Category 2 Sport Women 40-49 Sonja Ebert
6 Oregon Off-Road Series: Mudslinger XC MTB Category 2 Sport Men 40-49 Carl Anton
5 Oregon Off-Road Series: Mudslinger XC MTB Category 2 Sport Men 40-49 Brian Wise
3 Oregon Off-Road Series: Mudslinger XC MTB Category 2 Sport Men 40-49 Chris Wierman
1 Oregon Off-Road Series: Mudslinger XC MTB Category 1 Expert Men 19-44 Paul Furst
1 Oregon Off-Road Series: Mudslinger XC MTB Elite Men Robert Cummings
20 Dirty Circles Men 1/2/3 Robert Cummings
13 Dirty Circles Masters Men 3/4 35+ Gene Faes
8 Dirty Circles Masters Men 3/4 35+ Eric Hagstette
4 Dirty Circles Masters Men 3/4 35+ Jake von Duering
25 Dirty Circles Masters Men 50+ Jay Hamlin
1 Dirty Circles Masters Men 50+ Michael Myers
1 Dirty Circles Women 4/5 Kimberly Kathrein
12 Dirty Circles Junior Men Hunter Westerfield
5 Dirty Circles Junior Men Tygre Westerfield
1 Dirty Circles Junior Men Hayden Wierman
5 Dirty Circles Junior Women Summer Westerfield
2 Dirty Circles Junior Women Spring Westerfield
29 Dirty Circles Masters Men 4/5 35+ Gary Rust
27 Dirty Circles Masters Men 4/5 35+ Mike Back
22 Dirty Circles Masters Men 4/5 35+ Stefan Furst
21 Dirty Circles Masters Men 4/5 35+ Karl Bailey
17 Dirty Circles Masters Men 4/5 35+ Mark westerfield
15 Dirty Circles Masters Men 4/5 35+ Brian Bogle
6 Dirty Circles Masters Men 4/5 35+ Whitney Phillips
4 Dirty Circles Masters Men 4/5 35+ Chris Wierman
3 Dirty Circles Masters Men 4/5 35+ Ian Gibson
2 Dirty Circles Masters Men 4/5 35+ Shaun Martin
1 Dirty Circles Masters Men 4/5 35+ Chris Hanel
22 Dirty Circles Men 4/5 chris baily
19 Dirty Circles Men 4/5 John Wilson
15 Dirty Circles Men 4/5 Kieron Crossley
7 Dirty Circles Men 4/5 Paul Furst
6 Dirty Circles Men 4/5 David Goodman
13 Dirty Circles Masters 3/4 35+ Gene Faes
8 Dirty Circles Masters 3/4 35+ Eric Hagstette
4 Dirty Circles Masters 3/4 35+ Jake von Duering
7 Oregon Off-Road Series: Echo Red 2 Red XT MTB Race Clydesdale Men 200+ Results Mark westerfield
6 Oregon Off-Road Series: Echo Red 2 Red XT MTB Race Clydesdale Men 200+ Results Mike Reddig
5 Oregon Off-Road Series: Echo Red 2 Red XT MTB Race Category 3 (Novice) Junior Women 10-14 Summer Westerfield
4 Oregon Off-Road Series: Echo Red 2 Red XT MTB Race Category 3 (Novice) Junior Women 10-14 Spring Westerfield
5 Oregon Off-Road Series: Echo Red 2 Red XT MTB Race Category 3 (Novice) Junior Men 15-18 Tygre Westerfield
1 Oregon Off-Road Series: Echo Red 2 Red XT MTB Race Category 3 (Novice) Junior Men 15-18 Hayden Wierman
16 Oregon Off-Road Series: Echo Red 2 Red XT MTB Race Category 3 (Novice) Junior Men 10-13 Hunter Westerfield
17 Oregon Off-Road Series: Echo Red 2 Red XT MTB Race Category 2 (Sport) Men 40-49 Brian Wise
2 Oregon Off-Road Series: Echo Red 2 Red XT MTB Race Category 2 (Sport) Men 40-49 Chris Wierman
8 Oregon Off-Road Series: Echo Red 2 Red XT MTB Race Category 1 (Expert) Men 19-44 Paul Furst
7 Oregon Off-Road Series: Echo Red 2 Red XT MTB Race Elite Men Robert Cummings
118 Jack Frost TT: Combined Combined Crystal Small
118 Jack Frost TT: Combined Combined JAY SMALL
249 Jack Frost TT: Combined Combined Beth Whittaker
236 Jack Frost TT: Combined Combined Sondra Grable
152 Jack Frost TT: Combined Combined Lisa Wourms
257 Jack Frost TT: Combined Combined Jay Hamlin
227 Jack Frost TT: Combined Combined Stefan Furst
185 Jack Frost TT: Combined Combined Gary Rust
149 Jack Frost TT: Combined Combined Brian Bogle
134 Jack Frost TT: Combined Combined Mike Back
65 Jack Frost TT: Combined Combined Whitney Phillips
58 Jack Frost TT: Combined Combined Ian Gibson
9 Jack Frost TT: Combined Combined Michael Myers
206 Jack Frost TT: Combined Combined Jerry Pruiett
192 Jack Frost TT: Combined Combined Mike Reddig
162 Jack Frost TT: Combined Combined Alex Agherbi
157 Jack Frost TT: Combined Combined Scott WestfalI
129 Jack Frost TT: Combined Combined Jason Dykstra
115 Jack Frost TT: Combined Combined Mark westerfield
91 Jack Frost TT: Combined Combined Karl Bailey
84 Jack Frost TT: Combined Combined Robby Halterman
10 Jack Frost TT: Combined Combined Scott McBeth
60 Jack Frost TT: Combined Combined Matt LeGrand
284 Jack Frost TT: Combined Combined Spring Westerfield
303 Jack Frost TT: Combined Combined Summer Westerfield
189 Jack Frost TT: Combined Combined Kieron Crossley
120 Jack Frost TT: Combined Combined Tygre Westerfield
90 Jack Frost TT: Combined Combined Hayden Wierman
298 Jack Frost TT: Combined Combined Hunter Westerfield
292 Jack Frost TT: Combined Combined Nicholas Myers
294 Jack Frost TT: Combined Combined Brittany Cooper
288 Jack Frost TT: Combined Combined Susie Pernsteiner
279 Jack Frost TT: Combined Combined Valerie Dewitz
241 Jack Frost TT: Combined Combined Kassandra Meras
251 Jack Frost TT: Combined Combined Douglas Mays
200 Jack Frost TT: Combined Combined David Goodman
199 Jack Frost TT: Combined Combined Jonathan Meyer
159 Jack Frost TT: Combined Combined Mike Hamness
156 Jack Frost TT: Combined Combined Jesse Tonkinson
107 Jack Frost TT: Combined Combined Andrew Weiler
94 Jack Frost TT: Combined Combined Chris Wierman
87 Jack Frost TT: Combined Combined Shaun Martin
51 Jack Frost TT: Combined Combined Robert Cummings
47 Jack Frost TT: Combined Combined Chris Hanel
35 Jack Frost TT: Combined Combined Jake von Duering
293 Jack Frost TT: Combined Combined Deborah Clay
270 Jack Frost TT: Combined Combined Stephanie Rubalcava
300 Jack Frost TT: Combined Combined Christian Clay
146 Jack Frost TT: Combined Combined John Wilson
81 Jack Frost TT: Combined Combined Paul Furst
64 Jack Frost TT: Combined Combined Alan Plank
25 Jack Frost TT: Combined Combined Chris Hanel
3 Jack Frost TT Junior Women 10-14 Spring Westerfield
5 Jack Frost TT Junior Women 10-14 Summer Westerfield
42 Jack Frost TT Eddy Senior Men Douglas Mays
33 Jack Frost TT Eddy Senior Men David Goodman
32 Jack Frost TT Eddy Senior Men Jonathan Meyer
24 Jack Frost TT Eddy Senior Men Mike Hamness
23 Jack Frost TT Eddy Senior Men Jesse Tonkinson
17 Jack Frost TT Eddy Senior Men Andrew Weiler
13 Jack Frost TT Eddy Senior Men Chris Wierman
12 Jack Frost TT Eddy Senior Men Shaun Martin
5 Jack Frost TT Eddy Senior Men Robert Cummings
4 Jack Frost TT Eddy Senior Men Chris Hanel
2 Jack Frost TT Eddy Senior Men Jake von Duering
9 Jack Frost TT Eddy Senior Women Brittany Cooper
8 Jack Frost TT Eddy Senior Women Susie Pernsteiner
7 Jack Frost TT Eddy Senior Women Valerie Dewitz
5 Jack Frost TT Eddy Senior Women Kassandra Meras
53 Jack Frost TT Category 4/5 Men Christian Clay
29 Jack Frost TT Category 4/5 Men John Wilson
18 Jack Frost TT Category 4/5 Men Paul Furst
7 Jack Frost TT Category 4/5 Men Alan Plank
2 Jack Frost TT Category 4/5 Men Chris Hanel
22 Jack Frost TT Category 4/5 Women Deborah Clay
18 Jack Frost TT Category 4/5 Women Stephanie Rubalcava
1 Jack Frost TT Masters Men 30-39 Matt LeGrand
23 Jack Frost TT Masters Men 40-49 Jerry Pruiett
22 Jack Frost TT Masters Men 40-49 Mike Reddig
19 Jack Frost TT Masters Men 40-49 Alex Agherbi
18 Jack Frost TT Masters Men 40-49 Scott WestfalI
17 Jack Frost TT Masters Men 40-49 Jason Dykstra
16 Jack Frost TT Masters Men 40-49 Mark westerfield
12 Jack Frost TT Masters Men 40-49 Karl Bailey
11 Jack Frost TT Masters Men 40-49 Robby Halterman
4 Jack Frost TT Masters Men 40-49 Scott McBeth
30 Jack Frost TT Masters Men 50-59 Gary Rust
23 Jack Frost TT Masters Men 50-59 Brian Bogle
19 Jack Frost TT Masters Men 50-59 Mike Back
10 Jack Frost TT Masters Men 50-59 Whitney Phillips
8 Jack Frost TT Masters Men 50-59 Ian Gibson
1 Jack Frost TT Masters Men 50-59 Michael Myers
DNF Jack Frost TT Masters Women 50-59 Alisa Wise
8 Jack Frost TT Masters Women 50-59 Beth Whittaker
6 Jack Frost TT Masters Women 50-59 Sondra Grable
3 Jack Frost TT Masters Women 50-59 Lisa Wourms
21 Jack Frost TT Masters Men 60-69 Jay Hamlin
19 Jack Frost TT Masters Men 60-69 Stefan Furst
DNF Jack Frost TT Masters Women 60-69 Terri Anderson
2 Jack Frost TT Junior Men 17-18 Kieron Crossley
2 Jack Frost TT Junior Men 15-16 Tygre Westerfield
1 Jack Frost TT Junior Men 15-16 Hayden Wierman
3 Jack Frost TT Junior Women 13-14 Spring Westerfield
3 Jack Frost TT Junior Men 10-12 Hunter Westerfield
2 Jack Frost TT Junior Men 10-12 Nicholas Myers
1 Jack Frost TT Junior Women 10-12 Summer Westerfield
1 Jack Frost TT Tandem Crystal Small
1 Jack Frost TT Tandem JAY SMALL
251 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Douglas Mays
200 Jack Frost TT Overall: Combined Combined David Goodman
199 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Jonathan Meyer
159 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Mike Hamness
156 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Jesse Tonkinson
107 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Andrew Weiler
94 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Chris Wierman
87 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Shaun Martin
51 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Robert Cummings
47 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Chris Hanel
35 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Jake von Duering
294 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Brittany Cooper
288 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Susie Pernsteiner
279 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Valerie Dewitz
241 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Kassandra Meras
300 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Christian Clay
146 Jack Frost TT Overall: Combined Combined John Wilson
81 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Paul Furst
64 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Alan Plank
25 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Chris Hanel
293 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Deborah Clay
270 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Stephanie Rubalcava
60 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Matt LeGrand
206 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Jerry Pruiett
192 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Mike Reddig
162 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Alex Agherbi
157 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Scott WestfalI
129 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Jason Dykstra
115 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Mark westerfield
91 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Karl Bailey
84 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Robby Halterman
10 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Scott McBeth
185 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Gary Rust
149 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Brian Bogle
134 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Mike Back
65 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Whitney Phillips
58 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Ian Gibson
9 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Michael Myers
249 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Beth Whittaker
236 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Sondra Grable
152 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Lisa Wourms
257 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Jay Hamlin
227 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Stefan Furst
189 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Kieron Crossley
120 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Tygre Westerfield
90 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Hayden Wierman
284 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Spring Westerfield
298 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Hunter Westerfield
292 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Nicholas Myers
303 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Summer Westerfield
118 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Crystal Small
118 Jack Frost TT Overall: Combined Combined JAY SMALL
42 Jack Frost TT Overall Eddy Senior Men Douglas Mays
33 Jack Frost TT Overall Eddy Senior Men David Goodman
32 Jack Frost TT Overall Eddy Senior Men Jonathan Meyer
24 Jack Frost TT Overall Eddy Senior Men Mike Hamness
23 Jack Frost TT Overall Eddy Senior Men Jesse Tonkinson
17 Jack Frost TT Overall Eddy Senior Men Andrew Weiler
13 Jack Frost TT Overall Eddy Senior Men Chris Wierman
12 Jack Frost TT Overall Eddy Senior Men Shaun Martin
5 Jack Frost TT Overall Eddy Senior Men Robert Cummings
4 Jack Frost TT Overall Eddy Senior Men Chris Hanel
2 Jack Frost TT Overall Eddy Senior Men Jake von Duering
9 Jack Frost TT Overall Eddy Senior Women Brittany Cooper
8 Jack Frost TT Overall Eddy Senior Women Susie Pernsteiner
7 Jack Frost TT Overall Eddy Senior Women Valerie Dewitz
5 Jack Frost TT Overall Eddy Senior Women Kassandra Meras
53 Jack Frost TT Overall Category 4/5 Men Christian Clay
29 Jack Frost TT Overall Category 4/5 Men John Wilson
18 Jack Frost TT Overall Category 4/5 Men Paul Furst
7 Jack Frost TT Overall Category 4/5 Men Alan Plank
2 Jack Frost TT Overall Category 4/5 Men Chris Hanel
22 Jack Frost TT Overall Category 4/5 Women Deborah Clay
18 Jack Frost TT Overall Category 4/5 Women Stephanie Rubalcava
1 Jack Frost TT Overall Masters Men 30-39 Matt LeGrand
23 Jack Frost TT Overall Masters Men 40-49 Jerry Pruiett
22 Jack Frost TT Overall Masters Men 40-49 Mike Reddig
19 Jack Frost TT Overall Masters Men 40-49 Alex Agherbi
18 Jack Frost TT Overall Masters Men 40-49 Scott WestfalI
17 Jack Frost TT Overall Masters Men 40-49 Jason Dykstra
16 Jack Frost TT Overall Masters Men 40-49 Mark westerfield
12 Jack Frost TT Overall Masters Men 40-49 Karl Bailey
11 Jack Frost TT Overall Masters Men 40-49 Robby Halterman
4 Jack Frost TT Overall Masters Men 40-49 Scott McBeth
30 Jack Frost TT Overall Masters Men 50-59 Gary Rust
23 Jack Frost TT Overall Masters Men 50-59 Brian Bogle
19 Jack Frost TT Overall Masters Men 50-59 Mike Back
10 Jack Frost TT Overall Masters Men 50-59 Whitney Phillips
8 Jack Frost TT Overall Masters Men 50-59 Ian Gibson
1 Jack Frost TT Overall Masters Men 50-59 Michael Myers
DNF Jack Frost TT Overall Masters Women 50-59 Alisa Wise
8 Jack Frost TT Overall Masters Women 50-59 Beth Whittaker
6 Jack Frost TT Overall Masters Women 50-59 Sondra Grable
3 Jack Frost TT Overall Masters Women 50-59 Lisa Wourms
21 Jack Frost TT Overall Masters Men 60-69 Jay Hamlin
19 Jack Frost TT Overall Masters Men 60-69 Stefan Furst
DNF Jack Frost TT Overall Masters Women 60-69 Terri Anderson
2 Jack Frost TT Overall Junior Men 17-18 Kieron Crossley
2 Jack Frost TT Overall Junior Men 15-16 Tygre Westerfield
1 Jack Frost TT Overall Junior Men 15-16 Hayden Wierman
3 Jack Frost TT Overall Junior Women 13-14 Spring Westerfield
3 Jack Frost TT Overall Junior Men 10-12 Hunter Westerfield
2 Jack Frost TT Overall Junior Men 10-12 Nicholas Myers
1 Jack Frost TT Overall Junior Women 10-12 Summer Westerfield
1 Jack Frost TT Overall Tandem Crystal Small
1 Jack Frost TT Overall Tandem JAY SMALL