Unattached

Event Category Name
13 **OBRA Cyclocross Championships** Cyclocross Crusade: Barton Park Category 4 Men Robert Gilbert
DNF Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Category 2/3 Men Dan Werle
45 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Category 2/3 Men Dan Werle
44 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Category 2/3 Men Dan Werle
46 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Category 2/3 Men Dan Werle
21 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Men 9-12 Easton Steimer
51 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 3/4/5 Junior Men Easton Steimer
40 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Mitch Gold
27 Portland Trophy Cup Beginner Women Lauren Temmler
2 Portland Trophy Cup Women 3/4 Heidi Combe
36 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Men 2/3 Dan Werle
47 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Mitch Gold
16 Portland Trophy Cup Open Beginner Max Showers
2 Portland Trophy Cup Junior Women Spring Westerfield
35 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Masters 50+ Mitch Gold
52 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Mitch Gold
33 Portland Trophy Cup Beginner Women Robin Donovan
10 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Masters George T Nelson
45 OUCH TT: Combined Combined Shawn Kolitch
1 OUCH TT Clydesdale Shawn Kolitch
11 Baker City Cycling Classic: Overall GC Pro/1/2 Men Thomas Wavrin
15 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Thomas Wavrin
11 Baker City Cycling Classic: TT: Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 3 Pro/1/2 Men Thomas Wavrin
32 Baker City Cycling Classic: TT: Baker City Cycling Classic: Crit Pro/1/2 Men Thomas Wavrin
11 Baker City Cycling Classic: TT: Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 2 Pro/1/2 Men Thomas Wavrin
23 Baker City Cycling Classic: TT Pro/1/2 Men Thomas Wavrin
10 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Day 1 Pro/1/2 Men Thomas Wavrin
10 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Thomas Wavrin
3 Bend Criterium Series Men 1/2 Jordan Barber
3 OBRA Omnium Championships: Criterium: Overall Omnium Points Junior Women 15-18 Shyan Hargis
1 OBRA Omnium Championships: Criterium: Overall Omnium Points Junior Women 15-18 Alyssa Hargis
1 OBRA Omnium Championships: Criterium: Overall Omnium Points Junior Men 10-14 Liam Murphy
2 OBRA Omnium Championships: Criterium: Overall Omnium Points Category 4/5 Women Dana Orth
3 OBRA Omnium Championships: Criterium: Overall Omnium Points Category 4/5 Men Jason Bell
2 OBRA Omnium Championships: Criterium: Overall Omnium Points Category 4/5 Men Nick Schaefer
15 Portland Short Track Series Category 3 Men 50+ Kim A Neve
4 Coast Hills Classic Category 3 Women 50+ Deanie Hanlon
30 Marys Peak Hillclimb TT: Combined Combined Michael Knapp
3 Marys Peak Hillclimb TT Masters Men 60-69 Michael Knapp
9 Portland Short Track Series Category 3 Men 50+ Kim A Neve
4 #NoLimits Skyliners Series Duathlon - Presented by Copperline Homes: #NoLimits Skyliners Series Duathlon - Overall Series Results Masters Men 50+ Robert Reynolds
DNS #NoLimits Skyliners Series TT - Presented by Copperline Homes Women Overall Laura Coombs
DNS #NoLimits Skyliners Series TT - Presented by Copperline Homes Overall Combined Laura Coombs
4 #NoLimits Skyliners Series Duathlon - Presented by Copperline Homes Women Kira Corbett
4 #NoLimits Skyliners Series Duathlon - Presented by Copperline Homes Overall Women Kira Corbett
7 #NoLimits Skyliners Series Duathlon - Presented by Copperline Homes Overall Combined Kira Corbett
DNS #NoLimits Skyliners Series TT - Presented by Copperline Homes Women 1/2 Laura Coombs
DNS #NoLimits Skyliners Series TT - Presented by Copperline Homes Women Overall Laura Coombs
DNS #NoLimits Skyliners Series TT - Presented by Copperline Homes Overall Combined Laura Coombs