Dialed Cycling Team

Event Category Name
22 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Category 1/2 Men Tygre Westerfield
13 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Category 1/2 Men Hayden Wierman
DNF Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Category 2/3 Women Jesse Whitaker
2 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Category 1/2/3 Junior Women Spring Westerfield
39 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Category 2/3 Men Terry Hamness
25 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Category 2/3 Men Chris Wierman
10 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Category 1/2/3 Junior Men Tygre Westerfield
1 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Women 15-16 Spring Westerfield
6 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Women 13-14 Yunji Hatfield
5 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Women 13-14 Deja Dydasco
3 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Women 13-14 Summer Westerfield
1 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 17-18 Joshua Bussey
7 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 13-14 Levi Hagstette
4 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 13-14 Hunter Westerfield
22 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Category 3/4/5 Junior Men Joshua Bussey
14 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Category 3/4/5 Junior Men Levi Hagstette
6 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Category 3/4/5 Junior Men Hunter Westerfield
11 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Category 3/4/5 Junior Women Yunji Hatfield
9 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Category 3/4/5 Junior Women Deja Dydasco
7 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Category 3/4/5 Junior Women Summer Westerfield
3 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Category 3/4/5 Junior Women Spring Westerfield
74 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 50+ Men David Bussey
26 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 50+ Men Terry Hamness
21 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Category 3 Masters 35+ Men Eric Hagstette
12 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Category 3 Masters 35+ Men Brian Wise
14 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Singlespeed Women Jesse Whitaker
20 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Category 4 Masters 35+ David Kaysen
4 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Category 4 Masters 35+ Jose Torres
11 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Clydesdale Jonathan Meyer
8 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Clydesdale Mark Westerfield
1 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Clydesdale Chris Wierman
2 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Athenas Sonja Ebert
1 CrossWord CX Challenge Category 1/2/3 Junior Women Spring Westerfield
2 CrossWord CX Challenge Junior Women 9-12 Whitney Hayden
3 CrossWord CX Challenge Junior Women 13-14 Deja Dydasco
2 CrossWord CX Challenge Junior Women 13-14 Summer Westerfield
5 CrossWord CX Challenge Junior Men 13-14 Hunter Westerfield
9 CrossWord CX Challenge Category 3/4/5 Junior Men Hunter Westerfield
5 CrossWord CX Challenge Category 3/4/5 Junior Women Whitney Hayden
4 CrossWord CX Challenge Category 3/4/5 Junior Women Deja Dydasco
3 CrossWord CX Challenge Category 3/4/5 Junior Women Summer Westerfield
11 CrossWord CX Challenge Masters 50+ Men David Bussey
9 CrossWord CX Challenge Category 3 Masters 35+ Men Brian Wise
4 CrossWord CX Challenge Singlespeed Women Jesse Whitaker
6 CrossWord CX Challenge Clydesdale Mark Westerfield
4 CrossWord CX Challenge Clydesdale Mike Reddig
1 CrossWord CX Challenge Athena Sonja Ebert
27 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Singlespeed Men Mike Hamness
36 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Category 2/3 Men Terry Hamness
11 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Category 2/3 Men Chris Sarrett
1 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Junior Women 15-16 Spring Westerfield
5 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Junior Women 13-14 Yunji Hatfield
4 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Junior Women 13-14 Deja Dydasco
2 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Junior Women 13-14 Summer Westerfield
3 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Junior Women 9-12 Whitney Hayden
17 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Junior Men 13-14 Israel Jr. Melson
7 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Junior Men 13-14 Hunter Westerfield
34 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Category 3/4/5 Junior Men Israel Jr. Melson
16 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Category 3/4/5 Junior Men Hunter Westerfield
17 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Category 3/4/5 Junior Women Yunji Hatfield
9 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Category 3/4/5 Junior Women Deja Dydasco
7 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Category 3/4/5 Junior Women Whitney Hayden
5 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Category 3/4/5 Junior Women Summer Westerfield
3 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Category 3/4/5 Junior Women Spring Westerfield
17 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Singlespeed Women Jesse Whitaker
16 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Singlespeed Women Sonja Ebert
38 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Category 5 Men John Condon
22 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Masters 50+ Men John Hatfield
16 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Masters 50+ Men Terry Hamness
5 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Masters 50+ Men Lance Heppler
6 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Category 3 Masters 35+ Men Brian Wise
23 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Category 4 Masters 35+ David Kaysen
20 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Category 4 Masters 35+ Jose Torres
25 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Clydesdale Christopher Hitchcock
20 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Clydesdale Jonathan Meyer
12 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Clydesdale Mark Westerfield
1 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Clydesdale Chris Wierman
21 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Category 4 Men Hunter Westerfield
1 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Athenas Sonja Ebert
DNF Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Category 1/2 Women Kristina Hughes
22 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Category 1/2 Men Tygre Westerfield
21 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Category 1/2 Men Hayden Wierman
10 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Category 5 Women Emily Klinger Tyburski
10 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Category 2/3 Women Jesse Whitaker
3 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Category 1/2/3 Junior Women Spring Westerfield
DNF Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Category 1/2 Masters 35+ Women Kristina Hughes
75 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 50+ Men David Bussey
31 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 50+ Men Terry Hamness
24 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 50+ Men Lance Heppler
68 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 3 Masters 35+ Men Alan Plank
4 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 3 Masters 35+ Men Brian Wise
44 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 1/2 Men Tygre Westerfield
30 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 1/2 Men Hayden Wierman
21 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 2/3 Women Jesse Whitaker
3 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 1/2/3 Junior Women Spring Westerfield
12 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Singlespeed Women Jesse Whitaker
37 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 5 Men Erick Taft
1 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Women 15-16 Spring Westerfield
7 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Women 13-14 Deja Dydasco
4 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Women 13-14 Summer Westerfield
3 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Men 17-18 Joshua Bussey
9 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Men 13-14 Hunter Westerfield
13 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 3/4/5 Junior Women Deja Dydasco
8 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 3/4/5 Junior Women Summer Westerfield
5 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 3/4/5 Junior Women Spring Westerfield
44 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 3/4/5 Junior Men Joshua Bussey
19 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 3/4/5 Junior Men Hunter Westerfield
41 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 2/3 Men Chris Wierman
16 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 2/3 Men Chris Sarrett
8 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 60+ Men Mark Lipchick
14 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 4 Masters Men 35+ David Kaysen
13 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 4 Masters Men 35+ Jose Torres
23 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Clydesdale Christopher Hitchcock
20 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Clydesdale Mike Reddig
14 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Clydesdale Jonathan Meyer
11 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Clydesdale Mark Westerfield
1 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Athenas Sonja Ebert
42 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Category 1/2 Men Hayden Wierman
39 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Category 1/2 Men Tygre Westerfield
25 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Category 2/3 Women Jesse Whitaker
2 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Category 1/2/3 Junior Women Spring Westerfield
49 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Category 2/3 Men Chris Wierman
12 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Category 2/3 Men Chris Sarrett
12 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Category 1/2/3 Junior Men Tygre Westerfield
3 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Women 15-16 Spring Westerfield
5 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Women 13-14 Deja Dydasco
4 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Women 13-14 Summer Westerfield
3 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Women 9-12 Whitney Hayden
9 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Men 13-14 Hunter Westerfield
14 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Category 3/4/5 Junior Women Deja Dydasco
10 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Category 3/4/5 Junior Women Whitney Hayden
9 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Category 3/4/5 Junior Women Summer Westerfield
5 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Category 3/4/5 Junior Women Spring Westerfield
21 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Category 3/4/5 Junior Men Hunter Westerfield
82 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 50+ Men David Bussey
27 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 50+ Men John Hatfield
25 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 50+ Men Lance Heppler
56 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Category 3 Masters 35+ Men Jerry Pruiett
23 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Category 3 Masters 35+ Men Alan Plank
7 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Category 3 Masters 35+ Men Brian Wise
14 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Singlespeed Women Jesse Whitaker
39 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Category 5 Men Erick Taft
29 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 60+ Men Mark Lipchick
32 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Category 4 Masters Men 35+ David Kaysen
16 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Category 4 Masters Men 35+ Jose Torres
8 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Category 4 Masters Men 35+ Shaun Martin
22 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Clydesdale Christopher Hitchcock
17 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Clydesdale Jonathan Meyer
12 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Clydesdale Mark Westerfield
1 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Clydesdale Chris Wierman
2 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Athenas Sonja Ebert
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Clydesdale Mark Westerfield
9 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 1/2 Men Tygre Westerfield
6 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Lance Heppler
5 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ John Hatfield
5 Blind Date at the Dairy Men 3/4 Tygre Westerfield
45 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ David Bussey
34 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Mark Westerfield
5 Blind Date at the Dairy Women 3 Jesse Whitaker
25 Blind Date at the Dairy Category 5 Men Erick Taft
17 Blind Date at the Dairy Category 5 Men Christopher Hitchcock
12 Blind Date at the Dairy Stampede Mark Westerfield
5 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Deja Dydasco
6 Blind Date at the Dairy Junior Women 14-18 Summer Westerfield
4 Blind Date at the Dairy Junior Women 14-18 Spring Westerfield
5 Blind Date at the Dairy Junior Men 9-13 Hunter Westerfield
22 Portland Trophy Cup Beginner Women Brandee Heppler
14 Portland Trophy Cup Open Beginner John Condon
38 Portland Trophy Cup Open 3/4 Tim Sippel
33 Portland Trophy Cup Open 3/4 Jerry Pruiett
5 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Eric Hagstette
14 Portland Trophy Cup Open 50+ Erick Taft
2 Portland Trophy Cup Open 50+ Lance Heppler
6 Portland Trophy Cup Junior Women Summer Westerfield
2 Portland Trophy Cup Junior Women Macy Hagstette
1 Portland Trophy Cup Junior Women Kylee Hanel
DNF Portland Trophy Cup Junior Open Levi Hagstette
10 Portland Trophy Cup Junior Open Hunter Westerfield
1 Portland Trophy Cup Junior Open Tygre Westerfield
9 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Men 1/2 Hayden Wierman
8 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Women 5 Nitzel Hagan
8 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Women 2/3 Jesse Whitaker
3 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Junior Women 1/2/3 Spring Westerfield
30 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Men 2/3 Alan Plank
21 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Men 2/3 John Hatfield
16 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Men 2/3 Chris Wierman
8 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Men 2/3 Chris Sarrett
5 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Junior Men 1/2/3 Tygre Westerfield
1 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Junior Women 15-16 Spring Westerfield
2 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Junior Women 13-14 Summer Westerfield
6 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Junior Men 13-14 Hunter Westerfield
6 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Junior Women 3/4/5 Summer Westerfield
5 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Junior Women 3/4/5 Spring Westerfield
15 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Junior Men 3/4/5 Hunter Westerfield
31 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Masters 50+ David Bussey
11 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Masters 50+ Lance Heppler
6 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Masters 35+ 3 Brian Wise
3 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Masters 35+ 3 Alan Plank
2 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Masters 35+ 3 John Hatfield
12 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Singlespeed Women Jesse Whitaker
9 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Singlespeed Women Sonja Ebert
19 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Men 5 Erick Taft
13 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Men 5 John Condon
1 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Men 5 Shaun Martin
15 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Masters 35+ 4 David Kaysen
4 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Clydesdale Mark Westerfield
1 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Athena Sonja Ebert
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Clydesdale Mark Westerfield
9 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ John Hatfield
3 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Lance Heppler
2 Blind Date at the Dairy Men 3/4 Tygre Westerfield
47 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ David Bussey
6 Blind Date at the Dairy Women 3 Jesse Whitaker
33 Blind Date at the Dairy Category 5 Men Erick Taft
25 Blind Date at the Dairy Category 5 Men Christopher Hitchcock
4 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Deja Dydasco
6 Blind Date at the Dairy Junior Women 14-18 Summer Westerfield
4 Blind Date at the Dairy Junior Women 14-18 Spring Westerfield
3 Blind Date at the Dairy Junior Men 9-13 Hunter Westerfield
1 Twilight Cyclocross Masters Men 60+ Mark Lipchick
2 Twilight Cyclocross Men 2/3 Chris Sarrett
20 Portland Trophy Cup Open Singlespeed Mike Hamness
29 Portland Trophy Cup Beginner Women Brandee Heppler
7 Portland Trophy Cup Beginner Women Macy Hagstette
14 Portland Trophy Cup Open Beginner John Condon
10 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Eric Hagstette
14 Portland Trophy Cup Open 50+ Jerry Pruiett
1 Portland Trophy Cup Open 50+ Lance Heppler
4 Portland Trophy Cup Junior Women Summer Westerfield
3 Portland Trophy Cup Junior Women Kylee Hanel
1 Portland Trophy Cup Junior Women Macy Hagstette
11 Portland Trophy Cup Junior Open Levi Hagstette
1 Twilight Cyclocross: Overall Series Points Masters 60+ Men Mark Lipchick
2 Twilight Cyclocross: Overall Series Points Category 2/3 Men Chris Sarrett
6 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Women 5 Nitzel Hagan
5 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Women 5 Kelly Matthews
10 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Women 2/3 Jesse Whitaker
2 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Junior Women 1/2/3 Spring Westerfield
19 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Singlespeed Mike Hamness
37 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Men 2/3 Paul Furst
24 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Men 2/3 Hayden Wierman
21 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Men 2/3 Chris Sarrett
3 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Junior Men 1/2/3 Tygre Westerfield
3 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Junior Women 13-14 Deja Dydasco
2 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Junior Women 13-14 Summer Westerfield
6 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Junior Men 13-14 Hunter Westerfield
6 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Junior Women 3/4/5 Deja Dydasco
5 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Junior Women 3/4/5 Summer Westerfield
10 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Junior Men 3/4/5 Hunter Westerfield
8 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Masters 50+ Lance Heppler
11 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Masters 35+ 3 Brian Wise
10 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Masters 35+ 3 John Hatfield
2 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Masters 35+ 3 Alan Plank
8 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Singlespeed Women Jesse Whitaker
24 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Men 5 Erick Taft
22 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Men 5 John Condon
3 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Men 5 Shaun Martin
8 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Masters 60+ Mark Lipchick
22 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Masters 35+ 4 David Kaysen
12 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Masters 35+ 4 Jerry Pruiett
7 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Masters 35+ 4 Rodrigo Colin
6 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Men 4 Jose Torres
10 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Clydesdale Mike Reddig
9 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Clydesdale Christopher Hitchcock
4 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Clydesdale Mark Westerfield
1 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Clydesdale Chris Wierman
1 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Athena Sonja Ebert
4 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ John Hatfield
1 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Lance Heppler
18 Blind Date at the Dairy Men 3/4 Tygre Westerfield
43 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ David Bussey
8 Blind Date at the Dairy Women 3 Jesse Whitaker
33 Blind Date at the Dairy Category 5 Men Christopher Hitchcock
3 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Deja Dydasco
5 Blind Date at the Dairy Junior Women 14-18 Summer Westerfield
3 Blind Date at the Dairy Junior Women 14-18 Spring Westerfield
5 Blind Date at the Dairy Junior Men 9-13 Hunter Westerfield
1 Twilight Cyclocross: Series Points Masters 60+ Men Mark Lipchick
2 Twilight Cyclocross: Series Points Category 2/3 Men Crhis Sarrett
1 Twilight Cyclocross Masters Men 60+ Mark Lipchick
3 Twilight Cyclocross Men 2/3 Chris Sarrett
13 Portland Trophy Cup Open 1/2 Paul Furst
6 Portland Trophy Cup Beginner Women Kelly Matthews
35 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Jesse Whitaker
27 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Mark Westerfield
5 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Eric Hagstette
15 Portland Trophy Cup Open 50+ Jerry Pruiett
14 Portland Trophy Cup Open 50+ Erick Taft
1 Portland Trophy Cup Open 50+ Lance Heppler
7 Portland Trophy Cup Junior Women Deja Dydasco
6 Portland Trophy Cup Junior Women Summer Westerfield
1 Portland Trophy Cup Junior Women Macy Hagstette
9 Portland Trophy Cup Junior Open Levi Hagstette
8 Portland Trophy Cup Junior Open Hunter Westerfield
1 Portland Trophy Cup Junior Open Tygre Westerfield
19 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Masters 35+ 1/2 Chris Wierman
6 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Women 5 Nitzel Hagan
7 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Women 4 Sonja Ebert
12 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Women 2/3 Jesse Whitaker
3 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Junior Women 1/2/3 Spring Westerfield
DNF Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Singlespeed Brian Wise
36 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Men 2/3 Mike Hamness
15 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Men 2/3 Chris Sarrett
2 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Men 2/3 Hayden Wierman
1 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Junior Men 1/2/3 Tygre Westerfield
1 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Junior Women 15-16 Spring Westerfield
3 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Junior Women 13-14 Deja Dydasco
2 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Junior Women 13-14 Summer Westerfield
1 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Junior Men 17-18 Nels Martin
11 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Junior Men 15-16 Ben Stephenson
6 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Junior Men 15-16 Jacob Hamness
5 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Junior Men 13-14 Hunter Westerfield
8 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Junior Women 3/4/5 Deja Dydasco
7 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Junior Women 3/4/5 Summer Westerfield
4 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Junior Women 3/4/5 Spring Westerfield
30 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Junior Men 3/4/5 Ben Stephenson
16 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Junior Men 3/4/5 Hunter Westerfield
11 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Junior Men 3/4/5 Jacob Hamness
9 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Junior Men 3/4/5 Nels Martin
32 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Masters 50+ Jerry Pruiett
4 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Masters 50+ Lance Heppler
4 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Masters 35+ 3 John Hatfield
2 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Masters 35+ 3 Brian Wise
12 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Singlespeed Women Jesse Whitaker
23 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Men 5 Erick Taft
20 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Men 5 John Condon
6 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Men 5 Shaun Martin
2 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Men 5 Jose Torres
8 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Masters 60+ Mark Lipchick
32 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Masters 35+ 4 Andy Morris
15 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Masters 35+ 4 David Kaysen
14 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Masters 35+ 4 Martin Matsumura
7 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Men 4 Jerry Pruiett
12 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Clydesdale Christopher Hitchcock
6 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Clydesdale Mark Westerfield
1 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Clydesdale Chris Wierman
1 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Athena Sonja Ebert
7 Blind Date at the Dairy Women 3 Jesse Whitaker
22 Blind Date at the Dairy Category 5 Men Erick Taft
5 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Deja Dydasco
6 Blind Date at the Dairy Junior Women 14-18 Summer Westerfield
2 Blind Date at the Dairy Junior Women 14-18 Spring Westerfield
2 Blind Date at the Dairy Men 3/4 Tygre Westerfield
17 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Eric Hagstette
1 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ John Hatfield
18 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Christopher Hitchcock
1 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Lance Heppler
10 Portland Trophy Cup Open 1/2 Paul Furst
35 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Jesse Whitaker
28 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Mark Westerfield
13 Portland Trophy Cup Open 50+ Jerry Pruiett
1 Portland Trophy Cup Open 50+ Lance Heppler
22 Portland Trophy Cup Open Beginner John Condon
5 Portland Trophy Cup Junior Women Deja Dydasco
4 Portland Trophy Cup Junior Women Summer Westerfield
1 Portland Trophy Cup Junior Women Spring Westerfield
13 Portland Trophy Cup Junior Open Hunter Westerfield
1 Portland Trophy Cup Junior Open Tygre Westerfield
1 Twilight Cyclocross Masters Men 60+ Mark Lipchick
4 Twilight Cyclocross Men 2/3 Chris Sarrett
1 Twilight Cyclocross: Overall Series Points Masters 60+ Men Mark Lipchick
2 Twilight Cyclocross: Overall Series Points Category 2/3 Men Crhis Sarrett
14 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Masters 35+ 1/2 Chris Wierman
8 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Women 5 Kelly Matthews
6 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Women 5 Nitzel Hagan
9 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Women 2/3 Jesse Whitaker
2 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Junior Women 1/2/3 Spring Westerfield
24 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Singlespeed Brian Wise
32 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Men 2/3 Mike Hamness
12 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Men 2/3 Paul Furst
11 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Men 2/3 Chris Sarrett
1 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Men 2/3 Hayden Wierman
1 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Junior Men 1/2/3 Tygre Westerfield
1 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Junior Women 15-16 Spring Westerfield
3 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Junior Women 13-14 Deja Dydasco
2 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Junior Women 13-14 Summer Westerfield
2 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Junior Men 17-18 Nels Martin
8 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Junior Men 15-16 Ben Stephenson
2 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Junior Men 15-16 Jacob Hamness
5 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Junior Men 13-14 Hunter Westerfield
7 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Junior Women 3/4/5 Deja Dydasco
6 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Junior Women 3/4/5 Summer Westerfield
3 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Junior Women 3/4/5 Spring Westerfield
30 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Junior Men 3/4/5 Ben Stephenson
17 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Junior Men 3/4/5 Hunter Westerfield
9 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Junior Men 3/4/5 Jacob Hamness
2 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Junior Men 3/4/5 Nels Martin
DNF Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Masters 50+ Carl Anton
14 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Masters 50+ Terry Hamness
10 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Masters 50+ Lance Heppler
12 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Masters 35+ 3 Brian Wise
4 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Masters 35+ 3 John Hatfield
11 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Singlespeed Women Jesse Whitaker
9 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Singlespeed Women Sonja Ebert
23 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Men 5 Tim Sippel
22 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Men 5 Erick Taft
7 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Men 5 Shaun Martin
8 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Masters 60+ Mark Lipchick
21 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Masters 35+ 4 David Kaysen
17 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Masters 35+ 4 Martin Matsumura
12 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Men 4 Jerry Pruiett
1 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Men 4 Alan Plank
13 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Clydesdale Christopher Hitchcock
9 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Clydesdale Mark Westerfield
1 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Clydesdale Chris Wierman
1 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Athena Sonja Ebert
2 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Lance Heppler
1 Blind Date at the Dairy Men 3/4 Tygre Westerfield
45 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ David Bussey
33 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Mark Westerfield
1 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ John Hatfield
4 Blind Date at the Dairy Women 3 Jesse Whitaker
3 Blind Date at the Dairy Junior Women 9-13 Deja Dydasco
5 Blind Date at the Dairy Junior Women 14-18 Summer Westerfield
3 Blind Date at the Dairy Junior Women 14-18 Spring Westerfield
6 Blind Date at the Dairy Junior Men 9-13 Hunter Westerfield
DNF Portland Trophy Cup Junior Women Macy Hagstette
4 Portland Trophy Cup Junior Women Summer Westerfield
1 Portland Trophy Cup Junior Women Spring Westerfield
8 Portland Trophy Cup Junior Open Hunter Westerfield
7 Portland Trophy Cup Junior Open Levi Hagstette
1 Portland Trophy Cup Junior Open Tygre Westerfield
19 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Mark Westerfield
8 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Eric Hagstette
17 Portland Trophy Cup Open 50+ Jerry Pruiett
1 Portland Trophy Cup Open 50+ Lance Heppler
13 Portland Trophy Cup Open Beginner John Condon
2 Portland Trophy Cup Open Beginner Jose Torres
1 Twilight Cyclocross Masters 60+ Men Mark Lipchick
4 Twilight Cyclocross Category 2/3 Men Chris Sarrett
1 N.U.T. Cracker Mountain Bike Race Masters Men 50-59 Scott Carroll
8 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Women 5 Kelly Matthews
7 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Women 5 Nitzel Hagan
3 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Masters Women 60+ Karon Rakoz
1 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Junior Women 1/2/3 Spring Westerfield
28 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Singlespeed Men Brian Wise
15 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Men 2/3 Chris Wierman
13 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Men 2/3 Chris Sarrett
3 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Men 2/3 Hayden Wierman
1 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Junior Men 1/2/3 Tygre Westerfield
3 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Junior Women 15-16 Spring Westerfield
3 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Junior Women 13-14 Summer Westerfield
3 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Junior Women 10-12 Karlee Sarrett
1 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Junior Men 17-18 Nels Martin
2 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Junior Men 15-16 Jacob Hamness
7 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Junior Men 13-14 Israel Jr. Melson
4 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Junior Men 13-14 Hunter Westerfield
10 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Junior Women 3/4/5 Karlee Sarrett
7 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Junior Women 3/4/5 Summer Westerfield
5 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Junior Women 3/4/5 Spring Westerfield
28 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Junior Men 3/4/5 Israel Jr. Melson
19 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Junior Men 3/4/5 Hunter Westerfield
6 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Junior Men 3/4/5 Jacob Hamness
2 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Junior Men 3/4/5 Nels Martin
42 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Masters Men 50+ Carl Anton
34 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Masters Men 50+ Bob Rakoz
14 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Masters Men 50+ Terry Hamness
9 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Masters Men 50+ Lance Heppler
11 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Masters Men 35+ 3 Brian Wise
6 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Masters Men 35+ 3 John Hatfield
12 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Singlespeed Women Sonja Ebert
21 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Men 5 Erick Taft
18 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Men 5 John Condon
4 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Men 5 Jose Torres
2 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Men 5 Nathan Scott
1 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Men 5 Alan Plank
10 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Masters Men 60+ Mark Lipchick
2 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Men 4 Tygre Westerfield
9 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Clydesdale Mike Reddig
6 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Clydesdale Mark Westerfield
1 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Athena Sonja Ebert
5 Fast Twitch Friday Junior Omnium Summer Westerfield
1 Fast Twitch Friday Junior Omnium Hunter Westerfield
4 Fast Twitch Friday Open Keirin James Yoon
1 Fast Twitch Friday Open Keirin Tygre Westerfield
2 Fast Twitch Friday Open Sprint James Yoon
1 Fast Twitch Friday Open Sprint Tygre Westerfield
3 Fast Twitch Friday Beginner Keirin Spring Westerfield
3 Fast Twitch Friday Beginner Omnium Spring Westerfield
7 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Women Summer Westerfield
6 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Women Vicky Westerfield
5 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Women Hunter Westerfield
3 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Women Spring Westerfield
6 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Masters Mark Westerfield
9 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Category 3/4/5 Mark Westerfield
6 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Category 3/4/5 James Yoon
1 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Category 3/4/5 Tygre Westerfield
3 Twilight Criterium: August Series Points Fixed Gear Mark Westerfield
11 Twilight Criterium: August Series Points Men 4/5 James Yoon
8 Twilight Criterium: August Series Points Men 4/5 Mark Westerfield
4 Twilight Criterium: August Series Points Men 4/5 Tygre Westerfield
3 Twilight Criterium Fixed Gear Mark Westerfield
8 Twilight Criterium Men 4/5 Hunter Westerfield
4 Twilight Criterium Men 4/5 Mark Westerfield
1 Twilight Criterium Men 4/5 Tygre Westerfield
23 Ochoco Gravel Roubaix 80-Mile Men Open 18-39 Alan Plank
15 Ochoco Gravel Roubaix 80-Mile Masters Men 40+ Andrew LaVeine
9 Ochoco Gravel Roubaix 80-Mile Masters Men 40+ Chris Sarrett
4 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Women Summer Westerfield
3 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Women Hunter Westerfield
2 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Women Vicky Westerfield
1 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Women Spring Westerfield
7 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Category 3/4/5 Mark Westerfield
1 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Category 3/4/5 Tygre Westerfield
14 Keizer Rapids Cyclocross Series: Overall Series Results Singlespeed Men Mark Westerfield
9 Keizer Rapids Cyclocross Series: Overall Series Results Masters 50+ Men David Bussey
2 Keizer Rapids Cyclocross Series: Overall Series Results Junior Women 15-16 Spring Westerfield
2 Keizer Rapids Cyclocross Series: Overall Series Results Junior Women 13-14 Summer Westerfield
1 Keizer Rapids Cyclocross Series: Overall Series Results Junior Men 17-18 Tygre Westerfield
2 Keizer Rapids Cyclocross Series: Overall Series Results Junior Men 11-12 Hunter Westerfield
6 Keizer Rapids Cyclocross Series: Overall Series Results Category 4 Men Mark Westerfield
10 Keizer Rapids Cyclocross Series Singlespeed Men Mark Westerfield
9 Keizer Rapids Cyclocross Series Masters 50+ Men David Bussey
4 Keizer Rapids Cyclocross Series Category 4 Men Mark Westerfield
2 Keizer Rapids Cyclocross Series Junior Women 15-16 Spring Westerfield
1 Keizer Rapids Cyclocross Series Junior Women 13-14 Summer Westerfield
1 Keizer Rapids Cyclocross Series Junior Men 17-18 Tygre Westerfield
1 Keizer Rapids Cyclocross Series Junior Men 11-12 Hunter Westerfield
6 Tuesday Night PIR: August Oliphant Memorial Team Series Points Category 1/2/3
11 Tuesday Night PIR: August Individual Series Points Category 4/5 Elijah Engstrom
6 Tuesday Night PIR: August Individual Series Points Category 4/5 Hanson Mike
10 Tuesday Night PIR: August Individual Series Points Category 3/4 Colin Rodrigo
6 Tuesday Night PIR: August Individual Series Points Category 3/4 Gibson Ian
2 Tuesday Night PIR: August Individual Series Points Category 3/4 Guyvan Mike
15 Tuesday Night PIR: August Individual Series Points Category 1/2/3 Colin Rodrigo
11 Twilight Criterium: August Series Points Men 4/5 James Yoon
10 Twilight Criterium: August Series Points Men 4/5 Mark Westerfield
Twilight Criterium: August Series Points Men 4/5 Tygre Westerfield
44 Tuesday Night PIR Men 3/4 Christopher Hitchcock
43 Tuesday Night PIR Men 3/4 Chris Hanel
41 Tuesday Night PIR Men 3/4 Chris Sarrett
40 Tuesday Night PIR Men 3/4 Jesse Tonkinson
33 Tuesday Night PIR Men 3/4 Mark Lokteff
26 Tuesday Night PIR Men 3/4 Eric Hagstette
15 Tuesday Night PIR Men 3/4 Ian Gibson
12 Tuesday Night PIR Men 3/4 Alan Plank
5 Tuesday Night PIR Men 3/4 Rodrigo Colin
3 Tuesday Night PIR Men 3/4 Mike Guyvan
37 Tuesday Night PIR Men 4/5 Ty Engstrom
36 Tuesday Night PIR Men 4/5 Jerry Pruiett
30 Tuesday Night PIR Men 4/5 Elijah Engstrom
6 Tuesday Night PIR Men 4/5 Mike Hanson
7 Tuesday Night PIR Novice Kylee Hanel
2 Tuesday Night PIR Novice Jose Torres
8 Fast Twitch Friday Beginner Omnium Summer Westerfield
7 Fast Twitch Friday Beginner Omnium Vicky Westerfield
6 Fast Twitch Friday Beginner Omnium Hunter Westerfield
2 Fast Twitch Friday Sprint B Spring Westerfield
4 Fast Twitch Friday Sprint A James Yoon
3 Fast Twitch Friday Sprint A Tygre Westerfield
5 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Women Summer Westerfield
4 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Women Vicky Westerfield
3 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Women Hunter Westerfield
1 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Women Spring Westerfield
7 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Category 4/5 Mark Westerfield
6 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Category 4/5 James Yoon
1 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Category 4/5 Tygre Westerfield
6 Keizer Rapids Cyclocross Series Masters 50+ Men David Bussey
1 Alpenrose CUP Series: August Series Points Women Category 4/5 Jesse Whitaker
1 Alpenrose CUP Series: August Series Points Masters Women 40+ Vicky Westerfield
3 Alpenrose CUP Series: August Series Points Category 4/5 Mark Westerfield
4 Alpenrose CUP Series: August Series Points Junior B Hunter Westerfield
1 Alpenrose CUP Series: August Series Points Junior B Summer Westerfield
4 Alpenrose CUP Series: August Series Points Junior A Spring Westerfield
2 Alpenrose CUP Series: August Series Points Junior A Tygre Westerfield
1 Alpenrose CUP Series: August Series Points Junior A James Yoon
4 Alpenrose CUP Series Team Sprint Hunter Westerfield
4 Alpenrose CUP Series Team Sprint Tygre Westerfield
2 Alpenrose CUP Series Team Sprint Tygre Westerfield
2 Alpenrose CUP Series Team Sprint James Yoon
2 Alpenrose CUP Series Team Sprint Mark Westerfield
2 Alpenrose CUP Series Women Team Sprint Summer Westerfield
2 Alpenrose CUP Series Women Team Sprint Vicky Westerfield
1 Alpenrose CUP Series Women Team Sprint Spring Westerfield
1 Alpenrose CUP Series Women Team Sprint Jesse Whitaker
5 Alpenrose CUP Series Team Pursuit 3000m Hunter Westerfield
5 Alpenrose CUP Series Team Pursuit 3000m Summer Westerfield
4 Alpenrose CUP Series Team Pursuit 3000m Spring Westerfield
4 Alpenrose CUP Series Team Pursuit 3000m Vicky Westerfield
4 Alpenrose CUP Series Team Pursuit 3000m Jesse Whitaker
2 Alpenrose CUP Series Team Pursuit 3000m Tygre Westerfield
2 Alpenrose CUP Series Team Pursuit 3000m James Yoon
2 Alpenrose CUP Series Team Pursuit 3000m Mark Westerfield
6 Tuesday Night PIR: Oliphant Memorial Team Points Category 1/2/3
9 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 4/5 Elijah Engstrom
8 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 4/5 Hanson Mike
5 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 3/4 Gibson Ian
1 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 3/4 Guyvan Mike
12 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 1/2/3 Colin Rodrigo
31 Tuesday Night PIR Men 1/2/3 Rodrigo Colin
35 Tuesday Night PIR Men 3/4 Ian Gibson
33 Tuesday Night PIR Men 3/4 Mark Lokteff
30 Tuesday Night PIR Men 3/4 Eric Hagstette
2 Tuesday Night PIR Men 3/4 Mike Guyvan
16 Tuesday Night PIR Men 4/5 Mark Westerfield
12 Tuesday Night PIR Men 4/5 Gary Rust
6 Tuesday Night PIR Men 4/5 Elijah Engstrom
11 Twilight Criterium: Overall Series Points Men 4/5 James Yoon
10 Twilight Criterium: Overall Series Points Men 4/5 Mark Westerfield
7 Twilight Criterium: Overall Series Points Men 4/5 Tygre Westerfield
3 State Track Championships Category 4/5 Women Points Summer Westerfield
2 State Track Championships Category 4/5 Women Points Spring Westerfield
7 State Track Championships Category 4/5 Open Points Hunter Westerfield
6 State Track Championships Category 4/5 Open Points Mark Westerfield
3 State Track Championships Category 4/5 Open Points James Yoon
1 State Track Championships Category 4/5 Open Points Tygre Westerfield
10 State Track Championships Category 4/5 Points Overall Summer Westerfield
9 State Track Championships Category 4/5 Points Overall Hunter Westerfield
8 State Track Championships Category 4/5 Points Overall Spring Westerfield
6 State Track Championships Category 4/5 Points Overall Mark Westerfield
3 State Track Championships Category 4/5 Points Overall James Yoon
1 State Track Championships Category 4/5 Points Overall Tygre Westerfield
3 State Track Championships Open Team Pursuit Hunter Westerfield
3 State Track Championships Open Team Pursuit James Yoon
3 State Track Championships Open Team Pursuit Mark Westerfield
3 State Track Championships Open Team Pursuit Spring Westerfield
2 State Track Championships Open Team Sprint James Yoon
2 State Track Championships Open Team Sprint Mark Westerfield
2 State Track Championships Open Team Sprint Tygre Westerfield
3 State Track Championships Women Team Sprint Summer Westerfield
3 State Track Championships Women Team Sprint Spring Westerfield
2 State Track Championships Masters 40-49 3K Pursuit Mark Westerfield
2 State Track Championships Junior 17-18 2K Pursuit James Yoon
1 State Track Championships Junior 17-18 2K Pursuit Tygre Westerfield
3 State Track Championships Junior Women 15-16 2K Pursuit Spring Westerfield
1 State Track Championships Junior Women 13-14 2K Pursuit Summer Westerfield
1 State Track Championships Junior 10-12 2K Pursuit Hunter Westerfield
1 State Track Championships Women Category 4/5 Sprint Spring Westerfield
4 State Track Championships Category 4/5 Sprint Mark Westerfield
2 State Track Championships Category 4/5 Sprint Tygre Westerfield
1 State Track Championships Category 4/5 Sprint James Yoon
DNS Swift Summit 200/100: Swift Summit: 100 Results Open Men Mike Hanson
46 Swift Summit 200/100: Swift Summit: 100 Results Open Men Tim Sippel
7 Swift Summit 200/100 Open Men Andrew LaVeine
2 Swift Summit 200/100 Open Men Chris Sarrett
4 State Track Championships Masters 40-49 Points Mark Westerfield
1 State Track Championships Masters Women Points Vicky Westerfield
2 State Track Championships Junior Women 15-16 Points Spring Westerfield
2 State Track Championships Junior 17-18 Points James Yoon
1 State Track Championships Junior 17-18 Points Tygre Westerfield
2 State Track Championships Junior Women 13-14 Points Summer Westerfield
3 State Track Championships Junior 10-12 Points Hunter Westerfield
2 State Track Championships Masters 40-49 Scratch Mark Westerfield
1 State Track Championships Masters Women Scratch Vicky Westerfield
2 State Track Championships Junior Women 15-16 Scratch Spring Westerfield
2 State Track Championships Junior 17-18 Scratch Tygre Westerfield
1 State Track Championships Junior 17-18 Scratch James Yoon
2 State Track Championships Junior 13-14 Women Scratch Summer Westerfield
3 State Track Championships Junior 10-12 Scratch Hunter Westerfield
2 State Track Championships Category 4/5 Kilo James Yoon
1 State Track Championships Category 4/5 Kilo Tygre Westerfield
4 State Track Championships Masters 40-49 Kilo Mark Westerfield
3 State Track Championships Junior Men 17-18 500m Tygre Westerfield
2 State Track Championships Junior Men 17-18 500m James Yoon
3 State Track Championships Junior Women 15-16 500m Spring Westerfield
2 State Track Championships Junior Women 13-14/500m Summer Westerfield
4 State Track Championships Junior 10-12 500m Hunter Westerfield
1 State Track Championships Masters Women 40-49 500m Vicky Westerfield
3 State Track Championships Women 4/5 Scratch Vicky Westerfield
2 State Track Championships Women 4/5 Scratch Spring Westerfield
7 State Track Championships Open 4/5 Scratch Mark Westerfield
5 State Track Championships Open 4/5 Scratch James Yoon
2 State Track Championships Open 4/5 Scratch Tygre Westerfield
3 State Track Championships Masters Keirin Mark Westerfield
6 Keizer Rapids Cyclocross Series Masters 50+ Men David Bussey
2 Alpenrose CUP Series Junior A Omnium Tygre Westerfield
1 Alpenrose CUP Series Junior A Omnium James Yoon
1 Alpenrose CUP Series Women Category 4/5 Omnium Jesse Whitaker
1 Alpenrose CUP Series Masters Women 40+ Omnium Vicky Westerfield
3 Alpenrose CUP Series Category 4/5 Omnium Mark Westerfield
1 Alpenrose CUP Series Women Category 4/5 Standing Half Mile Jesse Whitaker
1 Alpenrose CUP Series Women Category 4/5 Standing Lap Jesse Whitaker
1 Alpenrose CUP Series Masters Women 40+ Standing Half Mile Vicky Westerfield
1 Alpenrose CUP Series Masters Women 40+ Standing Lap Vicky Westerfield
3 Alpenrose CUP Series Category 4/5 Standing Half Mile Mark Westerfield
3 Alpenrose CUP Series Category 4/5 Standing Lap Mark Westerfield
2 Alpenrose CUP Series Junior A Unknown Distance Tygre Westerfield
1 Alpenrose CUP Series Junior A Unknown Distance James Yoon
2 Alpenrose CUP Series Junior A 8-Lap Scratch James Yoon
1 Alpenrose CUP Series Junior A 8-Lap Scratch Tygre Westerfield
3 Alpenrose CUP Series Junior A Standing Lap Tygre Westerfield
2 Alpenrose CUP Series Junior A Standing Lap James Yoon
7 Twilight Criterium Men 4/5 James Yoon
6 Twilight Criterium Men 4/5 Mark Westerfield
1 Twilight Criterium Men 4/5 Tygre Westerfield
5 Tuesday Night PIR: Oliphant Memorial Series Team Points Category 1/2/3
4 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 4/5 Hanson Mike
3 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 3/4 Gibson Ian
1 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 3/4 Guyvan Mike
7 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 1/2/3 Colin Rodrigo
7 Tuesday Night PIR Men 1/2/3 Rodrigo Colin
35 Tuesday Night PIR Men 3/4 Lance Heppler
30 Tuesday Night PIR Men 3/4 Chris Hanel
3 Tuesday Night PIR Men 3/4 Ian Gibson
1 Tuesday Night PIR Men 3/4 Mike Guyvan
11 Tuesday Night PIR Men 4/5 Gary Rust
4 Tuesday Night PIR Men 4/5 Mike Hanson
7 Tuesday Night PIR Novice Kylee Hanel
1 Cascade Cream Puff: Fritter Open Men Jonathan Myers
10 Cascade Cream Puff: Fritter Masters Men 45+ Carl Anton
5 The Red Line Criterium Women 4/5 Nitzel Hagan
19 The Red Line Criterium Men Category 3 Ian Gibson
13 The Red Line Criterium Men Category 3 Jesse Tonkinson
6 The Red Line Criterium Men Category 3 Chris Sarrett
11 The Red Line Criterium Masters Men 3/4/5 50+ Christopher Hitchcock
4 The Red Line Criterium Masters Men 3/4/5 50+ Ian Gibson
10 The Red Line Criterium Masters Men 3/4/5 40+ Terry Hamness
9 The Red Line Criterium Masters Men 3/4/5 40+ Mark Radford
8 The Red Line Criterium Masters Men 3/4/5 40+ Mark Westerfield
7 The Red Line Criterium Masters Men 3/4/5 40+ Lance Heppler
1 The Red Line Criterium Masters Men 3/4/5 40+ Chris Sarrett
31 The Red Line Criterium Men 4/5 James Yoon
24 The Red Line Criterium Men 4/5 Tygre Westerfield
19 The Red Line Criterium Men 4/5 Mark Westerfield
18 The Red Line Criterium Men 4/5 Mike Hanson
8 The Red Line Criterium Men 4/5 Nels Martin
1 The Red Line Criterium Men 4/5 Alan Plank
4 The Red Line Criterium Junior Women Summer Westerfield
3 The Red Line Criterium Junior Women Spring Westerfield
7 The Red Line Criterium Junior Men Hunter Westerfield
6 The Red Line Criterium Junior Men James Yoon
4 The Red Line Criterium Junior Men Tygre Westerfield
1 The Red Line Criterium Junior Men Nels Martin
1 Fast Twitch Friday Sprint C James Yoon
8 Fast Twitch Friday Novice Open Sabrina Warthen
7 Fast Twitch Friday Novice Open Summer Westerfield
5 Fast Twitch Friday Novice Open Hunter Westerfield
4 Fast Twitch Friday Novice Open Vicky Westerfield
3 Fast Twitch Friday Novice Open Spring Westerfield
9 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Masters 40+ Mark Westerfield
3 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Category 3/4/5 James Yoon
6 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Women Summer Westerfield
5 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Women Vicky Westerfield
4 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Women Hunter Westerfield
3 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Women Spring Westerfield
1 Alpenrose CUP Series: July Series Points Masters Women 40+ Vicky Westerfield
2 Alpenrose CUP Series: July Series Points Category 4/5 Mark Westerfield
6 Alpenrose CUP Series: July Series Points Junior B Sabrina Warthen
4 Alpenrose CUP Series: July Series Points Junior B Summer Westerfield
2 Alpenrose CUP Series: July Series Points Junior B Hunter Westerfield
7 Alpenrose CUP Series: July Series Points Junior A Tygre Westerfield
4 Alpenrose CUP Series: July Series Points Junior A James Yoon
2 Alpenrose CUP Series: July Series Points Junior A Spring Westerfield
1 Alpenrose CUP Series Masters Women 40+ Omnium Vicky Westerfield
3 Alpenrose CUP Series Junior Girls Omnium Sabrina Warthen
2 Alpenrose CUP Series Junior Girls Omnium Summer Westerfield
1 Alpenrose CUP Series Junior Girls Omnium Spring Westerfield
2 Alpenrose CUP Series Junior Boys B Omnium Hunter Westerfield
2 Alpenrose CUP Series Junior Boys A Omnium James Yoon
3 Alpenrose CUP Series Junior Girls Unknown Distance Sabrina Warthen
2 Alpenrose CUP Series Junior Girls Unknown Distance Summer Westerfield
1 Alpenrose CUP Series Junior Girls Unknown Distance Spring Westerfield
2 Alpenrose CUP Series Junior Boys B Unknown Distance Hunter Westerfield
2 Alpenrose CUP Series Junior Boys A Unknown Distance James Yoon
3 Alpenrose CUP Series Junior Girls 1-Lap Chariot Sabrina Warthen
2 Alpenrose CUP Series Junior Girls 1-Lap Chariot Summer Westerfield
1 Alpenrose CUP Series Junior Girls 1-Lap Chariot Spring Westerfield
4 Alpenrose CUP Series Junior Boys B 1-Lap Chariot Hunter Westerfield
2 Alpenrose CUP Series Junior Boys A 1-Lap Chariot James Yoon
3 Alpenrose CUP Series Junior Girls Flying Mile Sabrina Warthen
2 Alpenrose CUP Series Junior Girls Flying Mile Summer Westerfield
1 Alpenrose CUP Series Junior Girls Flying Mile Spring Westerfield
2 Alpenrose CUP Series Junior Boys B Flying Mile Hunter Westerfield
2 Alpenrose CUP Series Junior Boys A Flying Mile James Yoon
1 Alpenrose CUP Series Masters Women 40+ Flying Mile Vicky Westerfield
4 Tuesday Night PIR: Oliphant Memorial Team Series Points Category 1/2/3
10 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Junior Barrett Von
8 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Junior Hunter Westerfield
6 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Junior Kylee Hanel
4 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Junior Mark Westerfield
3 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Junior Tygre Westerfield
2 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Junior James Yoon
23 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 4/5 Alex Amparo
21 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 4/5 Mark Westerfield
18 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 4/5 Christopher Hitchcock
11 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 4/5 Elijah Engstrom
9 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 4/5 Mike Hanson
1 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 4/5 Gary Rust
22 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 3/4 Jonathan Meyer
17 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 3/4 Chris Dudley
3 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 3/4 Lance Heppler
2 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 3/4 Ian Gibson
12 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 1/2/3 Rodrigo Colin
18 Tuesday Night PIR Category 3/4 Mike Guyvan
12 Tuesday Night PIR Category 3/4 Ian Gibson
2 Tuesday Night PIR Category 3/4 Lance Heppler
13 Tuesday Night PIR Category 4/5 Jerry Pruiett
10 Tuesday Night PIR Category 4/5 Alex Amparo
8 Tuesday Night PIR Category 4/5 Christopher Hitchcock
6 Tuesday Night PIR Category 4/5 Mike Hanson
2 Tuesday Night PIR Category 4/5 Elijah Engstrom
1 Tuesday Night PIR Category 4/5 Gary Rust
6 Tuesday Night PIR Junior Barrett Von Duering
5 Tuesday Night PIR Junior Hunter Westerfield
3 Tuesday Night PIR Junior James Yoon
2 Tuesday Night PIR Junior Tygre Westerfield
1 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Zachary Berkompas
4 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Mark Lokteff
7 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Hayden Wierman
7 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Mike Hamness
6 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Chris Wierman
4 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Terry Hamness
3 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Lance Heppler
10 Portland Short Track Series Clydesdale Jason Ekman
9 Portland Short Track Series Clydesdale Jonathan Meyer
8 Portland Short Track Series Clydesdale Mike Reddig
6 Portland Short Track Series Clydesdale Mark Westerfield
42 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Erick Taft
10 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Eric Hagstette
13 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-39 Jesse Tonkinson
6 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-39 Mike Guyvan
3 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-39 Alan Plank
12 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 John Hatfield
11 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Jerry Pruiett
8 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Jay Small
6 Portland Short Track Series Category 3 Women 14-18 Spring Westerfield
3 Portland Short Track Series Category 3 Women 14-18 Macy Hagstette
3 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-13 Summer Westerfield
13 Portland Short Track Series Category 3 Men 50+ David Bussey
5 Portland Short Track Series Category 3 Men 14-18 Jacob Hamness
2 Portland Short Track Series Category 3 Men 14-18 Tygre Westerfield
18 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Ebert Gage
17 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Barrett Von Duering
6 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Levi Hagstette
5 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Hunter Westerfield
15 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Kimberly Kathrein
12 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Sonja Ebert
6 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Debra Krichko
8 OUCH TT: Combined Combined Jesse Tonkinson
3 OUCH TT: Combined Combined Jordan Rickards
15 OUCH TT: Combined Combined Tygre Westerfield
56 OUCH TT: Combined Combined Hunter Westerfield
12 OUCH TT: Combined Combined Chris Hanel
21 OUCH TT: Combined Combined John Hatfield
54 OUCH TT: Combined Combined Mark Westerfield
2 OUCH TT Men 3 Jesse Tonkinson
1 OUCH TT Men 3 Jordan Rickards
2 OUCH TT Masters Men 50-59 John Hatfield
3 OUCH TT Masters Men 40-49 Chris Hanel
1 OUCH TT Junior Men 17-18 Tygre Westerfield
1 OUCH TT Junior Men 10-12 Hunter Westerfield
4 OUCH TT Clydesdale Mark Westerfield
4 Alpenrose Velodrome Challenge Jumior Omnium Summer Westerfield
3 Alpenrose Velodrome Challenge Jumior Omnium Hunter Westerfield
2 Alpenrose Velodrome Challenge Jumior Omnium Spring Westerfield
3 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome: TNT: July Series Points Masters 40+ Mark Westerfield
12 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome: TNT: July Series Points Open 3/4/5 James Yoon
7 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome: TNT: July Series Points Open 3/4/5 Mark Westerfield
3 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Masters 40+ Mark Westerfield
7 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Category 3/4/5 James Yoon
1 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Category 3/4/5 Tygre Westerfield
4 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Junior Hunter Westerfield
3 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Junior Vicky Westerfield
2 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Junior Summer Westerfield
1 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Junior Spring Westerfield
1 Alpenrose CUP Series Mixed Category 2-Person 3000m Spring Westerfield
2 Alpenrose CUP Series Category 4/5 2-Person 3000m James Yoon
2 Alpenrose CUP Series Category 4/5 2-Person 3000m Mark Westerfield
3 Alpenrose CUP Series Junior 2-Person 2000m Summer Westerfield
1 Alpenrose CUP Series Junior 2-Person 2000m Hunter Westerfield
1 Alpenrose CUP Series Junior 2-Person 2000m Spring Westerfield
31 Tuesday Night PIR Category 4/5 James Yoon
26 Tuesday Night PIR Category 4/5 Tygre Westerfield
16 Tuesday Night PIR Category 4/5 Jerry Pruiett
15 Tuesday Night PIR Category 4/5 Christopher Hitchcock
11 Tuesday Night PIR Category 4/5 Gary Rust
10 Tuesday Night PIR Category 4/5 Mark Westerfield
8 Tuesday Night PIR Category 4/5 Mike Hanson
22 Tuesday Night PIR Category 3/4 Eric Hagstette
16 Tuesday Night PIR Category 3/4 David Goodman
10 Tuesday Night PIR Category 3/4 Jonathan Meyer
7 Tuesday Night PIR Category 3/4 Chris Dudley
5 Tuesday Night PIR Category 3/4 Lance Heppler
4 Tuesday Night PIR Category 3/4 Ian Gibson
3 Tuesday Night PIR Junior James Yoon
2 Tuesday Night PIR Junior Tygre Westerfield
4 Tuesday Night PIR: Oliphant Memorial Team Series Points Category 1/2/3
6 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Junior Kylee Hanel
4 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Junior Tygre Westerfield
3 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Junior Mark Westerfield
2 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Junior James Yoon
20 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 4/5 Mark Westerfield
15 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 4/5 Gary Rust
11 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 4/5 Mike Hanson
3 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 4/5 Gary Rust
17 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 3/4 Jonathan Meyer
14 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 3/4 Chris Dudley
7 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 3/4 Lance Heppler
2 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 3/4 Ian Gibson
11 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 1/2/3 Rodrigo Colin
2 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Zachary Berkompas
5 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Hayden Wierman
9 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Mike Hamness
6 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Terry Hamness
5 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Chris Wierman
3 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Jake von Duering
2 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Lance Heppler
4 Portland Short Track Series Clydesdale Mark Westerfield
32 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Erick Taft
1 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-39 Alan Plank
5 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Jerry Pruiett
3 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Jay Small
5 Portland Short Track Series Category 3 Women 14-18 Spring Westerfield
3 Portland Short Track Series Category 3 Women 14-18 Kylee Hanel
2 Portland Short Track Series Category 3 Women 14-18 Macy Hagstette
2 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-13 Summer Westerfield
DNF Portland Short Track Series Category 3 Men 50+ Kurt Krichko
10 Portland Short Track Series Category 3 Men 50+ David Bussey
6 Portland Short Track Series Category 3 Men 14-18 Jacob Hamness
1 Portland Short Track Series Category 3 Men 14-18 Tygre Westerfield
14 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Barrett Von Duering
11 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Israel Jr. Melson
4 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Hunter Westerfield
11 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Sonja Ebert
18 High Cascades 100/Endurance MTB Veteran Men 40-49 Chris Sarrett
18 High Cascades 100/Endurance MTB 50+ Masters Men Whitney Phillips
4 Fast Twitch Friday Sprint Open James Yoon
2 Fast Twitch Friday Sprint Open Tygre Westerfield
6 Fast Twitch Friday Novice Open Summer Westerfield
8 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Category 3/4/5 James Yoon
4 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Masters 40+ Mark Westerfield
5 Tuesday Night PIR: Current Individual Series Points Junior James Yoon
4 Tuesday Night PIR: Current Individual Series Points Junior Kylee Hanel
2 Tuesday Night PIR: Current Individual Series Points Junior Tygre Westerfield
14 Tuesday Night PIR: Current Individual Series Points Category 4/5 Tygre Westerfield
10 Tuesday Night PIR: Current Individual Series Points Category 4/5 Mike Hanson
1 Tuesday Night PIR: Current Individual Series Points Category 4/5 Gary Rust
11 Tuesday Night PIR: Current Individual Series Points Category 3/4 Lance Heppler
1 Tuesday Night PIR: Current Individual Series Points Category 3/4 Ian Gibson
12 Tuesday Night PIR: Current Individual Series Points Category 1/2/3 Rodrigo Colin
4 Tuesday Night PIR: Current Team Series Points Category 1/2/3
15 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Rodrigo Colin
31 Tuesday Night PIR Category 3/4 Chris Dudley
24 Tuesday Night PIR Category 3/4 Chris Hanel
22 Tuesday Night PIR Category 3/4 Nathan Scott
20 Tuesday Night PIR Category 3/4 Eric Hagstette
12 Tuesday Night PIR Category 3/4 Mike Guyvan
8 Tuesday Night PIR Category 3/4 Lance Heppler
2 Tuesday Night PIR Category 3/4 Ian Gibson
20 Tuesday Night PIR Category 4/5 Jerry Pruiett
15 Tuesday Night PIR Category 4/5 Mark Westerfield
14 Tuesday Night PIR Category 4/5 Christopher Hitchcock
10 Tuesday Night PIR Category 4/5 Tygre Westerfield
7 Tuesday Night PIR Category 4/5 Gary Rust
6 Tuesday Night PIR Category 4/5 Mike Hanson
6 Tuesday Night PIR Category 5 James Yoon
3 Tuesday Night PIR Category 5 Jose Torres
5 Tuesday Night PIR Junior James Yoon
4 Tuesday Night PIR Junior Kylee Hanel
2 Tuesday Night PIR Junior Tygre Westerfield
1 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Zachary Berkompas
12 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Mike Reddig
3 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Hayden Wierman
7 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Mike Hamness
6 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Chris Wierman
5 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Terry Hamness
3 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Jake von Duering
2 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Lance Heppler
9 Portland Short Track Series Clydesdale Mike Reddig
6 Portland Short Track Series Clydesdale Mark Westerfield
27 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Erick Taft
3 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-39 Alan Plank
8 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Jerry Pruiett
6 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Kurt Krichko
4 Portland Short Track Series Category 3 Women 14-18 Spring Westerfield
2 Portland Short Track Series Category 3 Women 14-18 Kylee Hanel
2 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-13 Summer Westerfield
10 Portland Short Track Series Category 3 Men 50+ David Bussey
5 Portland Short Track Series Category 3 Men 14-18 Jacob Hamness
1 Portland Short Track Series Category 3 Men 14-18 Tygre Westerfield
13 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Sonja Ebert
8 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Kimberly Kathrein
4 Therapeutic Associates Omnium Category 4/5 Mark Westerfield
6 Therapeutic Associates Omnium Masters 35+ Mark Westerfield
1 Therapeutic Associates Omnium Junior 17-18 Tygre Westerfield
4 Therapeutic Associates Omnium Junior 10-16 Summer Westerfield
2 Therapeutic Associates Omnium Junior 10-16 Hunter Westerfield
1 Therapeutic Associates Omnium Junior 10-16 Spring Westerfield
4 Fast Twitch Friday Keirin Mark Westerfield
3 Fast Twitch Friday Keirin James Yoon
1 Fast Twitch Friday Keirin Tygre Westerfield
3 Fast Twitch Friday Sprint B Mark Westerfield
2 Fast Twitch Friday Sprint B James Yoon
1 Fast Twitch Friday Sprint B Tygre Westerfield
5 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Masters Mark Westerfield
6 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Category 4/5 James Yoon
2 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Category 4/5 Tygre Westerfield
3 Alpenrose CUP Series Junior B Omnium Hunter Westerfield
2 Alpenrose CUP Series Junior B Omnium Summer Westerfield
5 Alpenrose CUP Series Junior A Omnium Spring Westerfield
4 Alpenrose CUP Series Junior A Omnium Tygre Westerfield
2 Alpenrose CUP Series Junior A Omnium James Yoon
2 Alpenrose CUP Series Category 4/5 Omnium Mark Westerfield
3 Alpenrose CUP Series Junior A Kilo Tygre Westerfield
2 Alpenrose CUP Series Category 4/5 Kilo Mark Westerfield
3 Alpenrose CUP Series Junior B 500m Hunter Westerfield
2 Alpenrose CUP Series Junior B 500m Summer Westerfield
5 Alpenrose CUP Series Junior A 500m Spring Westerfield
4 Alpenrose CUP Series Junior A 500m Tygre Westerfield
2 Alpenrose CUP Series Junior A 500m James Yoon
2 Alpenrose CUP Series Category 4/5 500m Mark Westerfield
21 Mt. Tabor Series Men 4 Christopher Hitchcock
15 Mt. Tabor Series Men 4 Alan Plank
11 Mt. Tabor Series Men 4 Nathan Scott
1 Mt. Tabor Series Men 4 Jesse Tonkinson
12 Mt. Tabor Series Women 4/5 Sonja Ebert
16 Mt. Tabor Series Men 5 Alex Amparo
4 Mt. Tabor Series Men 5 Andrew Weiler
4 Mt. Tabor Series Masters 50+ Men John Hatfield
1 Tuesday Night PIR Category 3/4 Ian Gibson
5 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Rodrigo Colin
1 Tuesday Night PIR Category 4/5 Gary Rust
15 Portland Short Track Series Singlespeed Brian Wise
1 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Zachary Berkompas
19 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Mike Reddig
7 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Hayden Wierman
5 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Chris Wierman
4 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Terry Hamness
DNF Portland Short Track Series Category 3 Women 14-18 Macy Hagstette
5 Portland Short Track Series Category 3 Women 14-18 Spring Westerfield
3 Portland Short Track Series Category 3 Women 14-18 Kylee Hanel
3 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-13 Summer Westerfield
12 Portland Short Track Series Category 3 Men 50+ David Bussey
1 Portland Short Track Series Category 3 Men 50+ Kurt Krichko
6 Portland Short Track Series Category 3 Men 14-18 Jacob Hamness
1 Portland Short Track Series Category 3 Men 14-18 Tygre Westerfield
6 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Levi Hagstette
3 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Hunter Westerfield
12 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Kimberly Kathrein
6 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Sonja Ebert
6 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Debra Krichko
7 Portland Short Track Series Clydesdale Mike Reddig
5 Portland Short Track Series Clydesdale Mark Westerfield
29 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Erick Taft
4 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-39 Alan Plank
14 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Jerry Pruiett
10 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Whitney Phillips
5 Fast Twitch Friday Sprint A Tygre Westerfield
3 Fast Twitch Friday Junior Summer Westerfield
2 Fast Twitch Friday Junior Hunter Westerfield
1 Fast Twitch Friday Junior Spring Westerfield
5 Fast Twitch Friday Novice Vicky Westerfield
15 Mt. Tabor Series Men 4 Christopher Hitchcock
13 Mt. Tabor Series Men 4 Alan Plank
1 Mt. Tabor Series Men 4 Jesse Tonkinson
13 Mt. Tabor Series Men 5 Alex Amparo
2 Mt. Tabor Series Men 5 Andrew Weiler
3 Mt. Tabor Series Masters 50+ Men John Hatfield
1 Alpenrose CUP Series Masters Women 40+ Omnium Vicky Westerfield
1 Alpenrose CUP Series Masters Women 40+ Standing Mile Vicky Westerfield
1 Alpenrose CUP Series Masters Women 40+ Standing Lap Vicky Westerfield
2 Alpenrose CUP Series Category 4/5 Omnium Mark Westerfield
2 Alpenrose CUP Series Category 4/5 Standing Mile Mark Westerfield
2 Alpenrose CUP Series Category 4/5 Standing Lap Mark Westerfield
2 Alpenrose CUP Series Junior B Omnium Hunter Westerfield
2 Alpenrose CUP Series Junior B 6-Lap Scratch Hunter Westerfield
1 Alpenrose CUP Series Junior B Standing Mile Hunter Westerfield
2 Alpenrose CUP Series Junior B Standing Lap Hunter Westerfield
19 Baker City Cycling Classic: Overall GC Masters Category 3/4/5 Men Ian Gibson
13 Baker City Cycling Classic: Overall GC Masters Category 3/4/5 Men Whitney Phillips
9 Baker City Cycling Classic: Overall GC Masters Category 3/4/5 Men John Hatfield
3 Baker City Cycling Classic: Overall GC Masters Category 3/4/5 Men Chris Sarrett
1 Baker City Cycling Classic: Overall GC Masters Category 3/4/5 Men Chris Hanel
1 Baker City Cycling Classic: Overall GC Category 4/5 Men Jesse Tonkinson
6 Baker City Cycling Classic: Overall GC Category 3 Men Kieron Crossley
19 Baker City Cycling Classic Masters Category 3/4/5 Men Ian Gibson
13 Baker City Cycling Classic Masters Category 3/4/5 Men Whitney Phillips
10 Baker City Cycling Classic Masters Category 3/4/5 Men John Hatfield
6 Baker City Cycling Classic Masters Category 3/4/5 Men Chris Sarrett
2 Baker City Cycling Classic Masters Category 3/4/5 Men Chris Hanel
1 Baker City Cycling Classic Category 4/5 Men Jesse Tonkinson
9 Baker City Cycling Classic Category 3 Men Kieron Crossley
5 Blue Ribbon Track Omnium Olympic Sprints Summer Westerfield
5 Blue Ribbon Track Omnium Olympic Sprints Spring Westerfield
3 Blue Ribbon Track Omnium Olympic Sprints James Yoon
3 Blue Ribbon Track Omnium Olympic Sprints Mark Westerfield
4 Blue Ribbon Track Omnium Junior 10-13 Summer Westerfield
3 Blue Ribbon Track Omnium Junior 10-13 Hunter Westerfield
7 Blue Ribbon Track Omnium Men Open Tygre Westerfield
4 Blue Ribbon Track Omnium Jusnior 14-18 Spring Westerfield
2 Blue Ribbon Track Omnium Jusnior 14-18 James Yoon
1 Blue Ribbon Track Omnium Jusnior 14-18 Tygre Westerfield
4 Blue Ribbon Track Omnium Masters Mark Westerfield
2 Takelma Gravel Grinder Men 50-59 Scott Carroll
18 Baker City Cycling Classic: TT: Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 3 Masters Category 4/5 Men Ian Gibson
12 Baker City Cycling Classic: TT: Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 3 Masters Category 4/5 Men Whitney Phillips
5 Baker City Cycling Classic: TT: Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 3 Masters Category 4/5 Men John Hatfield
2 Baker City Cycling Classic: TT: Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 3 Masters Category 4/5 Men Chris Sarrett
1 Baker City Cycling Classic: TT: Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 3 Masters Category 4/5 Men Chris Hanel
3 Baker City Cycling Classic: TT: Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 3 Category 4/5 Men Jesse Tonkinson
7 Baker City Cycling Classic: TT: Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 3 Category 3 Men Kieron Crossley
15 Baker City Cycling Classic: TT: Baker City Cycling Classic: Crit Masters Category 4/5 Men John Hatfield
12 Baker City Cycling Classic: TT: Baker City Cycling Classic: Crit Masters Category 4/5 Men Whitney Phillips
3 Baker City Cycling Classic: TT: Baker City Cycling Classic: Crit Masters Category 4/5 Men Ian Gibson
2 Baker City Cycling Classic: TT: Baker City Cycling Classic: Crit Masters Category 4/5 Men Chris Hanel
1 Baker City Cycling Classic: TT: Baker City Cycling Classic: Crit Masters Category 4/5 Men Chris Sarrett
5 Baker City Cycling Classic: TT: Baker City Cycling Classic: Crit Category 4/5 Men Jesse Tonkinson
7 Baker City Cycling Classic: TT: Baker City Cycling Classic: Crit Category 3 Men Kieron Crossley
18 Baker City Cycling Classic: TT: Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 2 Masters Category 4/5 Men Ian Gibson
12 Baker City Cycling Classic: TT: Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 2 Masters Category 4/5 Men Whitney Phillips
5 Baker City Cycling Classic: TT: Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 2 Masters Category 4/5 Men John Hatfield
2 Baker City Cycling Classic: TT: Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 2 Masters Category 4/5 Men Chris Sarrett
1 Baker City Cycling Classic: TT: Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 2 Masters Category 4/5 Men Chris Hanel
3 Baker City Cycling Classic: TT: Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 2 Category 4/5 Men Jesse Tonkinson
7 Baker City Cycling Classic: TT: Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 2 Category 3 Men Kieron Crossley
11 Baker City Cycling Classic: TT Masters Category 4/5 Men Ian Gibson
6 Baker City Cycling Classic: TT Masters Category 4/5 Men Whitney Phillips
5 Baker City Cycling Classic: TT Masters Category 4/5 Men John Hatfield
2 Baker City Cycling Classic: TT Masters Category 4/5 Men Chris Hanel
1 Baker City Cycling Classic: TT Masters Category 4/5 Men Chris Sarrett
6 Baker City Cycling Classic: TT Category 4/5 Men Jesse Tonkinson
10 Baker City Cycling Classic: TT Category 3 Men Kieron Crossley
9 Fast Twitch Friday: JUNE Series Points Open Sprinter James Yoon
8 Fast Twitch Friday: JUNE Series Points Open Sprinter Tygre Westerfield
1 Fast Twitch Friday: JUNE Series Points Open Sprinter Mark Westerfield
13 Fast Twitch Friday: JUNE Series Points Open Novice Vicky Westerfield
10 Fast Twitch Friday: JUNE Series Points Open Novice Spring Westerfield
8 Fast Twitch Friday: JUNE Series Points Open Novice James Yoon
8 Fast Twitch Friday: JUNE Series Points Junior Summer Westerfield
4 Fast Twitch Friday: JUNE Series Points Junior Hunter Westerfield
4 Fast Twitch Friday Junior Women Summer Westerfield
4 Fast Twitch Friday Junior Men Hunter Westerfield
6 Fast Twitch Friday Beginner Vicky Westerfield
1 Fast Twitch Friday Beginner James Yoon
2 Fast Twitch Friday Sprint C Mark Westerfield
19 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Day 1 Masters Category 4/5 Men Ian Gibson
13 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Day 1 Masters Category 4/5 Men Whitney Phillips
10 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Day 1 Masters Category 4/5 Men John Hatfield
2 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Day 1 Masters Category 4/5 Men Chris Sarrett
1 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Day 1 Masters Category 4/5 Men Chris Hanel
3 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Day 1 Category 4/5 Men Jesse Tonkinson
7 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Day 1 Category 3 Men Kieron Crossley
19 Baker City Cycling Classic Masters Category 4/5 Men Ian Gibson
13 Baker City Cycling Classic Masters Category 4/5 Men Whitney Phillips
10 Baker City Cycling Classic Masters Category 4/5 Men John Hatfield
2 Baker City Cycling Classic Masters Category 4/5 Men Chris Sarrett
1 Baker City Cycling Classic Masters Category 4/5 Men Chris Hanel
3 Baker City Cycling Classic Category 4/5 Men Jesse Tonkinson
7 Baker City Cycling Classic Category 3 Men Kieron Crossley
11 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Junior Summer Westerfield
9 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Junior Hunter Westerfield
7 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Junior Nels Martin
5 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Junior Spring Westerfield
4 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Junior Kylee Hanel
3 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Junior Tygre Westerfield
2 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Junior James Yoon
14 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 4/5 Mark Westerfield
12 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 4/5 Tygre Westerfield
10 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 4/5 Nels Martin
17 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 3/4 Ian Gibson
10 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 3/4 Nathan Scott
3 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 3/4 Chris Hanel
1 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 3/4 Rodrigo Colin
1 Tuesday Night PIR: Oliphant Memorial Team Series Points Open Men
10 Tuesday Night PIR Category 4/5 Mark Westerfield
18 Tuesday Night PIR Category 3/4 Gary Rust
12 Tuesday Night PIR Category 3/4 Jonathan Meyer
7 Tuesday Night PIR Category 3/4 Chris Hanel
1 Tuesday Night PIR Category 3/4 Rodrigo Colin
6 Tuesday Night PIR Junior Summer Westerfield
5 Tuesday Night PIR Junior Spring Westerfield
2 Tuesday Night PIR Junior James Yoon
10 Twilight Criterium: Series Points Men 1/2/3 Chris Sarrett
3 Monday Night PIR Road Circuit Race: June Overall Series Points Novice James Yoon
2 Monday Night PIR Road Circuit Race: June Overall Series Points Novice Elijah Engstrom
9 Monday Night PIR Road Circuit Race: June Overall Series Points Women 4/5 Debra Krichko
8 Monday Night PIR Road Circuit Race: June Overall Series Points Women 4/5 Nitzel Hagan
7 Monday Night PIR Road Circuit Race: June Overall Series Points Women 4/5 Maddy Wick
8 Monday Night PIR Road Circuit Race: June Overall Series Points Track Mark Westerfield
14 Monday Night PIR Road Circuit Race: June Overall Series Points Men 4/5 50+ Jay Hamlin
8 Monday Night PIR Road Circuit Race: June Overall Series Points Men 4/5 50+ Peter Staddon
3 Monday Night PIR Road Circuit Race: June Overall Series Points Men 4/5 50+ Mike Hanson
1 Monday Night PIR Road Circuit Race: June Overall Series Points Men 4/5 50+ Gary Rust
16 Monday Night PIR Road Circuit Race: June Overall Series Points Men 4/5 30+ Jonathan Meyer
3 Monday Night PIR Road Circuit Race: June Overall Series Points Men 4/5 30+ Mike Guyvan
1 Monday Night PIR Road Circuit Race: June Overall Series Points Men 4/5 30+ Alan Plank
9 Monday Night PIR Road Circuit Race: June Overall Series Points Men 1/2/3 50+ Ian Gibson
9 Monday Night PIR Road Circuit Race: June Overall Series Points Men 1/2/3 30+ Colin Rodrigo
11 Monday Night PIR Road Circuit Race: June Overall Series Points Junior Tygre Westerfield
10 Monday Night PIR Road Circuit Race: June Overall Series Points Junior Spring Westerfield
6 Monday Night PIR Road Circuit Race: June Overall Series Points Junior Hunter Westerfield
3 Monday Night PIR Road Circuit Race: June Overall Series Points Junior Nels Martin
2 Monday Night PIR Road Circuit Race: June Overall Series Points Junior James Yoon
1 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Zachary Berkompas
3 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Hayden Wierman
8 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Mike Hamness
6 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Lance Heppler
4 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Terry Hamness
3 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Chris Wierman
2 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Jake von Duering
8 Portland Short Track Series Clydesdale Mark Westerfield
31 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Erick Taft
20 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Jerry Pruiett
4 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Jay Small
6 Portland Short Track Series Category 3 Women 14-18 Spring Westerfield
2 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-13 Summer Westerfield
1 Portland Short Track Series Category 3 Men 50+ Kurt Krichko
5 Portland Short Track Series Category 3 Men 14-18 Nels Martin
1 Portland Short Track Series Category 3 Men 14-18 Tygre Westerfield
12 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Barrett Von Duering
3 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Hunter Westerfield
9 Monday Night PIR Road Circuit Race Men 4/5 50+ Peter Staddon
1 Monday Night PIR Road Circuit Race Men 4/5 50+ Gary Rust
4 Monday Night PIR Road Circuit Race Men 4/5 30+ Mike Guyvan
1 Monday Night PIR Road Circuit Race Men 4/5 30+ Alan Plank
8 Monday Night PIR Road Circuit Race Women 4/5 Maddy Wick
3 Monday Night PIR Road Circuit Race Novice James Yoon
2 Monday Night PIR Road Circuit Race Novice Elijah Engstrom
10 Monday Night PIR Road Circuit Race Junior Summer Westerfield
4 Monday Night PIR Road Circuit Race Junior James Yoon
3 Monday Night PIR Road Circuit Race Junior Elijah Engstrom
1 Monday Night PIR Road Circuit Race Junior Nels Martin
30 Oregon Trail Gravel Grinder: Explorer Men Overall GC Explorer Men Lance Heppler
44 Oregon Trail Gravel Grinder Explorer Men Lance Heppler
39 Oregon Trail Gravel Grinder Explorer Men Lance Heppler
2 Alpenrose 4-Day: Omnium Racing Junior B Summer Westerfield
1 Alpenrose 4-Day: Omnium Racing Junior B Hunter Westerfield
6 Alpenrose 4-Day: Omnium Racing Junior A Hunter Westerfield
5 Alpenrose 4-Day: Omnium Racing Category 3/4/5 Mark Westerfield
1 Alpenrose 4-Day: Omnium Racing Category 3/4/5 Tygre Westerfield
47 Oregon Trail Gravel Grinder Explorer Men Lance Heppler
58 Oregon Trail Gravel Grinder Explorer Men Lance Heppler
43 Oregon Trail Gravel Grinder Explorer Men Lance Heppler
15 Mt. Tabor Series Men 4 Christopher Hitchcock
2 Mt. Tabor Series Men 4 Jesse Tonkinson
10 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ John Hatfield
4 Mt. Tabor Series Women 4/5 Debra Krichko
1 Mt. Tabor Series Men 5 Andrew Weiler
5 Mt. Tabor Series Masters 50+ Men Kurt Krichko
4 Mt. Tabor Series Masters 50+ Men John Hatfield
1 Tuesday Night PIR: Oliphant Memorial Team Series Results Open Men
10 Tuesday Night PIR: Individual Series Results Junior Summer Westerfield
8 Tuesday Night PIR: Individual Series Results Junior Hunter Westerfield
6 Tuesday Night PIR: Individual Series Results Junior Spring Westerfield
5 Tuesday Night PIR: Individual Series Results Junior Nels Martin
4 Tuesday Night PIR: Individual Series Results Junior James Yoon
3 Tuesday Night PIR: Individual Series Results Junior Kylee Hanel
1 Tuesday Night PIR: Individual Series Results Junior Tygre Westerfield
13 Tuesday Night PIR: Individual Series Results Category 4/5 Mark Westerfield
9 Tuesday Night PIR: Individual Series Results Category 4/5 Tygre Westerfield
7 Tuesday Night PIR: Individual Series Results Category 4/5 Nels Martin
15 Tuesday Night PIR: Individual Series Results Category 3/4 Ian Gibson
9 Tuesday Night PIR: Individual Series Results Category 3/4 Nathan Scott
3 Tuesday Night PIR: Individual Series Results Category 3/4 Chris Hanel
1 Tuesday Night PIR: Individual Series Results Category 3/4 Rodrigo Colin
26 Tuesday Night PIR Category 3/4 Chris Dudley
18 Tuesday Night PIR Category 3/4 Gary Rust
15 Tuesday Night PIR Category 3/4 Jonathan Meyer
7 Tuesday Night PIR Category 3/4 Ian Gibson
5 Tuesday Night PIR Category 3/4 Nathan Scott
4 Tuesday Night PIR Category 3/4 Chris Hanel
1 Tuesday Night PIR Category 3/4 Colin Rodrigo
3 Tuesday Night PIR Category 4/5 Nels Martin
4 Tuesday Night PIR Junior Kylee Hanel
1 Tuesday Night PIR Junior Nels Martin
10 Twilight Criterium: Series Points Men 1/2/3 Chris Sarrett
5 Monday Night PIR Road Circuit Race Men 4/5 50+ Peter Staddon
2 Monday Night PIR Road Circuit Race Men 4/5 50+ Gary Rust
8 Monday Night PIR Road Circuit Race Men 4/5 30+ Jonathan Meyer
1 Monday Night PIR Road Circuit Race Men 4/5 30+ Alan Plank
3 Monday Night PIR Road Circuit Race Men 1/2/3 50+ Ian Gibson
8 Monday Night PIR Road Circuit Race Men 1/2/3 30+ Rodrigo Colin
8 Monday Night PIR Road Circuit Race Women 4/5 Nitzel Hagan
3 Monday Night PIR Road Circuit Race Women 4/5 Debra Krichko
8 Monday Night PIR Road Circuit Race Junior Summer Westerfield
2 Monday Night PIR Road Circuit Race Junior James Yoon
23 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Mike Reddig
4 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Hayden Wierman
8 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Scott Trautman
7 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Mike Hamness
5 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Chris Wierman
3 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Lance Heppler
2 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Jake von Duering
10 Portland Short Track Series Clydesdale Mike Reddig
31 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Erick Taft
14 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Jerry Pruiett
7 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Jay Small
6 Portland Short Track Series Category 3 Women 14-18 Spring Westerfield
2 Portland Short Track Series Category 3 Women 14-18 Kylee Hanel
3 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-13 Summer Westerfield
1 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-13 Karlee Sarrett
3 Portland Short Track Series Category 3 Men 50+ David Kaysen
1 Portland Short Track Series Category 3 Men 14-18 Tygre Westerfield
15 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Barrett Von Duering
11 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Israel Jr. Melson
6 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Hunter Westerfield
10 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Sonja Ebert
5 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Kimberly Kathrein
9 Monday Night PIR: Series Results Women 4/5 Debra Krichko
8 Monday Night PIR: Series Results Women 4/5 Maddy Wick
7 Monday Night PIR: Series Results Women 4/5 Nitzel Hagan
7 Monday Night PIR: Series Results Track Mark Westerfield
11 Monday Night PIR: Series Results Men 4/5 50+ Jay Hamlin
10 Monday Night PIR: Series Results Men 4/5 50+ Peter Staddon
3 Monday Night PIR: Series Results Men 4/5 50+ Mike Hanson
1 Monday Night PIR: Series Results Men 4/5 50+ Gary Rust
15 Monday Night PIR: Series Results Men 4/5 30+ Jonathan Meyer
7 Monday Night PIR: Series Results Men 4/5 30+ Mike Guyvan
1 Monday Night PIR: Series Results Men 4/5 30+ Alan Plank
7 Monday Night PIR: Series Results Men 1/2/3 50+ Ian Gibson
7 Monday Night PIR: Series Results Men 1/2/3 30+ Colin Rodrigo
11 Monday Night PIR: Series Results Junior Tygre Westerfield
9 Monday Night PIR: Series Results Junior Spring Westerfield
6 Monday Night PIR: Series Results Junior Nels Martin
3 Monday Night PIR: Series Results Junior Hunter Westerfield
2 Monday Night PIR: Series Results Junior James Yoon
2 OBRA Omnium Championships: Criterium: Overall Omnium Points Category 3 Men Chris Sarrett
3 OBRA Omnium Championships: Criterium: Overall Omnium Points Masters Men 50+ Whitney Phillips
2 OBRA Omnium Championships: Criterium: Overall Omnium Points Junior Women 15-18 Spring Westerfield
1 OBRA Omnium Championships: Criterium: Overall Omnium Points Junior Women 10-14 Summer Westerfield
1 OBRA Omnium Championships: Criterium: Overall Omnium Points Junior Men 15-18 Tygre Westerfield
2 OBRA Omnium Championships: Criterium: Overall Omnium Points Junior Men 10-14 Hunter Westerfield
2 OBRA Omnium Championships: Time Trial Men Category 3 Chris Sarrett
9 OBRA Omnium Championships: Time Trial Masters Men 50-59 Whitney Phillips
2 OBRA Omnium Championships: Time Trial Masters Men 60+ Mark Lipchick
11 OBRA Omnium Championships: Time Trial Men Category 4/5 Mark Westerfield
3 OBRA Omnium Championships: Time Trial Men Category 4/5 Alan Plank
5 OBRA Omnium Championships: Time Trial Junior Men 15-18 James Yoon
1 OBRA Omnium Championships: Time Trial Junior Men 15-18 Tygre Westerfield
3 OBRA Omnium Championships: Time Trial Junior Women 15-18 Spring Westerfield
2 OBRA Omnium Championships: Time Trial Junior Men 10-14 Hunter Westerfield
2 OBRA Omnium Championships: Time Trial Junior Women 10-14 Summer Westerfield
1 OBRA Omnium Championships: Criterium Junior Women 10-14 Summer Westerfield
6 OBRA Omnium Championships: Criterium Junior Men 10-14 Austin Wick
5 OBRA Omnium Championships: Criterium Junior Men 10-14 Hunter Westerfield
3 OBRA Omnium Championships: Criterium Junior Women 15-18 Spring Westerfield
2 OBRA Omnium Championships: Criterium Junior Women 15-18 Maddy Wick
2 OBRA Omnium Championships: Criterium Junior Men 15-18 Tygre Westerfield
19 OBRA Omnium Championships: Criterium Men 4/5 Mark Westerfield
15 OBRA Omnium Championships: Criterium Men 4/5 Jonathan Meyer
13 OBRA Omnium Championships: Criterium Men 4/5 Gary Rust
5 OBRA Omnium Championships: Criterium Men 4/5 Alan Plank
5 OBRA Omnium Championships: Criterium Masters Men 60-69 Jay Hamlin
14 OBRA Omnium Championships: Criterium Masters Men 50-59 Mike Hanson
9 OBRA Omnium Championships: Criterium Masters Men 50-59 Gary Rust
7 OBRA Omnium Championships: Criterium Masters Men 50-59 Whitney Phillips
6 OBRA Omnium Championships: Criterium Masters Men 50-59 Jay Small
9 OBRA Omnium Championships: Criterium Men 3 Chris Sarrett
10 OBRA Omnium Championships: Silverton Road Race Men Category 3 Rodrigo Colin
4 OBRA Omnium Championships: Silverton Road Race Men Category 3 Chris Sarrett
19 OBRA Omnium Championships: Silverton Road Race Masters Men 50+ Christopher Hitchcock
14 OBRA Omnium Championships: Silverton Road Race Masters Men 50+ Jay Small
12 OBRA Omnium Championships: Silverton Road Race Masters Men 50+ Whitney Phillips
9 OBRA Omnium Championships: Silverton Road Race Masters Men 50+ Andrew LaVeine
8 OBRA Omnium Championships: Silverton Road Race Masters Men 50+ John Hatfield
DNF OBRA Omnium Championships: Silverton Road Race Masters Men 40+ Carl Anton
1 OBRA Omnium Championships: Silverton Road Race Junior Women 10-14 Summer Westerfield
3 OBRA Omnium Championships: Silverton Road Race Junior Men 10-14 Hunter Westerfield
2 OBRA Omnium Championships: Silverton Road Race Junior Women 15-18 Spring Westerfield
3 OBRA Omnium Championships: Silverton Road Race Junior Men 15-18 Tygre Westerfield
2 OBRA Omnium Championships: Silverton Road Race Junior Men 15-18 Hayden Wierman
1 OBRA Omnium Championships: Silverton Road Race Junior Men 15-18 Nels Martin
20 OBRA Omnium Championships: Silverton Road Race Men Category 4/5 Evan Price
19 OBRA Omnium Championships: Silverton Road Race Men Category 4/5 David Goodman
15 OBRA Omnium Championships: Silverton Road Race Men Category 4/5 Mark Lokteff
11 OBRA Omnium Championships: Silverton Road Race Men Category 4/5 Chris Wierman
8 OBRA Omnium Championships: Silverton Road Race Men Category 4/5 Nathan Scott
4 OBRA Omnium Championships: Silverton Road Race Men Category 4/5 Mike Guyvan
2 Fast Twitch Friday Sprint C Tygre Westerfield
1 Fast Twitch Friday Sprint C Mark Westerfield
2 Fast Twitch Friday Sprint B James Yoon
2 Fast Twitch Friday Junior Summer Westerfield
1 Fast Twitch Friday Junior Hunter Westerfield
10 Fast Twitch Friday Beginner Vicky Westerfield
8 Fast Twitch Friday Beginner Spring Westerfield
1 Alpenrose CUP Series: June Series Total Points Masters Women 40+ Vicky Westerfield
1 Alpenrose CUP Series: June Series Total Points Category 4/5 Mark Westerfield
1 Alpenrose CUP Series: June Series Total Points Junior B Hunter Westerfield
1 Alpenrose CUP Series: June Series Total Points Junior B Summer Westerfield
4 Alpenrose CUP Series: June Series Total Points Junior A Spring Westerfield
1 Alpenrose CUP Series: June Series Total Points Junior A Tygre Westerfield
1 Alpenrose CUP Series: June Series Total Points Junior A James Yoon
1 Alpenrose CUP Series Masters Women 40+ Omnium Vicky Westerfield
1 Alpenrose CUP Series Masters Women 40+ 2000m Vicky Westerfield
1 Alpenrose CUP Series Masters Women 40+ 500m Vicky Westerfield
1 Alpenrose CUP Series Category 4/5 Omnium Mark Westerfield
1 Alpenrose CUP Series Category 4/5 2000m Mark Westerfield
1 Alpenrose CUP Series Category 4/5 500m Mark Westerfield
2 Alpenrose CUP Series Junior B Omnium Hunter Westerfield
1 Alpenrose CUP Series Junior B Omnium Summer Westerfield
2 Alpenrose CUP Series Junior B Unknown Distance Hunter Westerfield
1 Alpenrose CUP Series Junior B Unknown Distance Summer Westerfield
2 Alpenrose CUP Series Junior B 6-Lap Scratch Hunter Westerfield
1 Alpenrose CUP Series Junior B 6-Lap Scratch Summer Westerfield
2 Alpenrose CUP Series Junior B 500m Hunter Westerfield
1 Alpenrose CUP Series Junior B 500m Summer Westerfield
4 Alpenrose CUP Series Junior A Omnium Spring Westerfield
2 Alpenrose CUP Series Junior A Omnium Tygre Westerfield
1 Alpenrose CUP Series Junior A Omnium James Yoon
4 Alpenrose CUP Series Junior A Unknown Distance Spring Westerfield
2 Alpenrose CUP Series Junior A Unknown Distance Tygre Westerfield
1 Alpenrose CUP Series Junior A Unknown Distance James Yoon
4 Alpenrose CUP Series Junior A 6-Lap Scratch Spring Westerfield
3 Alpenrose CUP Series Junior A 6-Lap Scratch James Yoon
1 Alpenrose CUP Series Junior A 6-Lap Scratch Tygre Westerfield
4 Alpenrose CUP Series Junior A 500m Spring Westerfield
3 Alpenrose CUP Series Junior A 500m Tygre Westerfield
1 Alpenrose CUP Series Junior A 500m James Yoon
22 Mt. Tabor Series Men 4 Christopher Hitchcock
5 Mt. Tabor Series Men 4 Jesse Tonkinson
5 Mt. Tabor Series Women 4/5 Debra Krichko
3 Mt. Tabor Series Men 5 Andrew Weiler
4 Mt. Tabor Series Masters 50+ Men John Hatfield
1 Mt. Tabor Series Masters 50+ Men Kurt Krichko
5 Twilight Criterium Men 1/2/3 Chris Sarrett
1 Tuesday Night PIR: Oliphant Memorial Series Team Competition Open Men
8 Tuesday Night PIR: Individual Series Results Junior Summer Westerfield
7 Tuesday Night PIR: Individual Series Results Junior Hunter Westerfield
5 Tuesday Night PIR: Individual Series Results Junior Spring Westerfield
4 Tuesday Night PIR: Individual Series Results Junior Kylee Hanel
2 Tuesday Night PIR: Individual Series Results Junior James Yoon
1 Tuesday Night PIR: Individual Series Results Junior Tygre Westerfield
10 Tuesday Night PIR: Individual Series Results Category 4/5 Mark Westerfield
7 Tuesday Night PIR: Individual Series Results Category 4/5 Tygre Westerfield
3 Tuesday Night PIR: Individual Series Results Category 3/4 Chris Hanel
2 Tuesday Night PIR: Individual Series Results Category 3/4 Rodrigo Colin
10 Twilight Criterium: Series Points Men 1/2/3 Chris Sarrett
11 Tuesday Night PIR Category 3/4 Gary Rust
5 Tuesday Night PIR Category 3/4 Rodrigo Colin
1 Tuesday Night PIR Category 3/4 Chris Hanel
11 Tuesday Night PIR Category 4/5 Samuel Nagel
6 Tuesday Night PIR Category 4/5 Mark Westerfield
5 Tuesday Night PIR Category 4/5 Tygre Westerfield
8 Tuesday Night PIR Junior Summer Westerfield
6 Tuesday Night PIR Junior Hunter Westerfield
5 Tuesday Night PIR Junior Spring Westerfield
4 Tuesday Night PIR Junior Kylee Hanel
3 Tuesday Night PIR Junior James Yoon
2 Tuesday Night PIR Junior Tygre Westerfield
5 Monday Night PIR Men 4/5 50+ Jay Hamlin
2 Monday Night PIR Men 4/5 50+ Gary Rust
1 Monday Night PIR Men 4/5 50+ Mike Hanson
3 Monday Night PIR Men 4/5 30+ Alan Plank
5 Monday Night PIR Men 1/2/3 30+ Rodrigo Colin
7 Monday Night PIR Women 4/5 Nitzel Hagan
6 Monday Night PIR Women 4/5 Maddy Wick
5 Monday Night PIR Track Mark Westerfield
7 Monday Night PIR Junior Summer Westerfield
6 Monday Night PIR Junior Hunter Westerfield
5 Monday Night PIR Junior Spring Westerfield
1 Monday Night PIR Junior James Yoon
10 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Mike Hamness
6 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Chris Wierman
4 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Lance Heppler
3 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Terry Hamness
1 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Jake von Duering
8 Portland Short Track Series Clydesdale Mike Reddig
11 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Jerry Pruiett
2 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Jay Small
6 Portland Short Track Series Category 3 Women 14-18 Spring Westerfield
5 Portland Short Track Series Category 3 Women 14-18 Kylee Hanel
2 Portland Short Track Series Category 3 Women 14-18 Macy Hagstette
2 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-13 Summer Westerfield
13 Portland Short Track Series Category 3 Men 50+ John Condon
4 Portland Short Track Series Category 3 Men 14-18 Jacob Hamness
1 Portland Short Track Series Category 3 Men 14-18 Tygre Westerfield
12 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Barrett Von Duering
5 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Levi Hagstette
4 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Hunter Westerfield
9 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Kimberly Kathrein
5 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Sonja Ebert
23 OBRA Team Time Trial State Championship p/b English Cycles: Combined Combined Matthew White
23 OBRA Team Time Trial State Championship p/b English Cycles: Combined Combined Matt Mallet
23 OBRA Team Time Trial State Championship p/b English Cycles: Combined Combined Mark Lipchick
23 OBRA Team Time Trial State Championship p/b English Cycles: Combined Combined Scott Carroll
12 OBRA Team Time Trial State Championship p/b English Cycles: Combined Combined Jake von Duering
12 OBRA Team Time Trial State Championship p/b English Cycles: Combined Combined Chris Sarrett
12 OBRA Team Time Trial State Championship p/b English Cycles: Combined Combined Lance Heppler
12 OBRA Team Time Trial State Championship p/b English Cycles: Combined Combined Chris Hanel
39 OBRA Team Time Trial State Championship p/b English Cycles: Combined Combined Jay Small
39 OBRA Team Time Trial State Championship p/b English Cycles: Combined Combined Whitney Phillips
39 OBRA Team Time Trial State Championship p/b English Cycles: Combined Combined John Hatfield
39 OBRA Team Time Trial State Championship p/b English Cycles: Combined Combined Ian Gibson
76 OBRA Team Time Trial State Championship p/b English Cycles: Combined Combined Hunter Westerfield
76 OBRA Team Time Trial State Championship p/b English Cycles: Combined Combined Summer Westerfield
76 OBRA Team Time Trial State Championship p/b English Cycles: Combined Combined Deja Dydasco
55 OBRA Team Time Trial State Championship p/b English Cycles: Combined Combined James Yoon
55 OBRA Team Time Trial State Championship p/b English Cycles: Combined Combined Tygre Westerfield
69 OBRA Team Time Trial State Championship p/b English Cycles: Combined Combined Kylee Hanel
69 OBRA Team Time Trial State Championship p/b English Cycles: Combined Combined Macy Hagstette
69 OBRA Team Time Trial State Championship p/b English Cycles: Combined Combined Spring Westerfield
1 OBRA Team Time Trial State Championship p/b English Cycles Men 3 Matthew White
1 OBRA Team Time Trial State Championship p/b English Cycles Men 3 Matt Mallet
1 OBRA Team Time Trial State Championship p/b English Cycles Men 3 Mark Lipchick
1 OBRA Team Time Trial State Championship p/b English Cycles Men 3 Scott Carroll
4 OBRA Team Time Trial State Championship p/b English Cycles Men 200-239 Jay Small
4 OBRA Team Time Trial State Championship p/b English Cycles Men 200-239 Whitney Phillips
4 OBRA Team Time Trial State Championship p/b English Cycles Men 200-239 John Hatfield
4 OBRA Team Time Trial State Championship p/b English Cycles Men 200-239 Ian Gibson
3 OBRA Team Time Trial State Championship p/b English Cycles Men 160-199 Jake von Duering
3 OBRA Team Time Trial State Championship p/b English Cycles Men 160-199 Chris Sarrett
3 OBRA Team Time Trial State Championship p/b English Cycles Men 160-199 Lance Heppler
3 OBRA Team Time Trial State Championship p/b English Cycles Men 160-199 Chris Hanel
1 OBRA Team Time Trial State Championship p/b English Cycles Junior Women Kylee Hanel
1 OBRA Team Time Trial State Championship p/b English Cycles Junior Women Macy Hagstette
1 OBRA Team Time Trial State Championship p/b English Cycles Junior Women Spring Westerfield
2 OBRA Team Time Trial State Championship p/b English Cycles Junior Men Hunter Westerfield
2 OBRA Team Time Trial State Championship p/b English Cycles Junior Men Summer Westerfield
2 OBRA Team Time Trial State Championship p/b English Cycles Junior Men Deja Dydasco
1 OBRA Team Time Trial State Championship p/b English Cycles Junior Men James Yoon
1 OBRA Team Time Trial State Championship p/b English Cycles Junior Men Tygre Westerfield
2 Coast Hills Classic Category 3 Junior Men 14-18 Jacob Hamness
12 Coast Hills Classic Category 2 Men 40-49 Erick Taft
2 Coast Hills Classic Category 2 Men 40-49 Terry Hamness
11 Hammer Velo Crit Senior Men Rodrigo Colin
1 Hammer Velo Crit Category 3 Rodrigo Colin
2 Hammer Velo Crit Junior Women 14-18 Spring Westerfield
1 Hammer Velo Crit Junior Women 10-13 Summer Westerfield
4 Hammer Velo Crit Junior Men 14-18 Alex Amparo
2 Hammer Velo Crit Junior Men 14-18 James Yoon
1 Hammer Velo Crit Junior Men 14-18 Tygre Westerfield
DNS Hammer Velo Crit Junior Men 10-13 Kai Shays
3 Hammer Velo Crit Junior Men 10-13 Hunter Westerfield
5 Hammer Velo Crit Women 4/5 Nitzel Hagan
14 Hammer Velo Crit Masters 3/4/5 60+ Jay Hamlin
16 Hammer Velo Crit Masters 3/4/5 50+ Mike Hanson
5 Hammer Velo Crit Masters 3/4/5 40+ Chris Sarrett
29 Hammer Velo Crit Category 4/5 Alex Amparo
10 Hammer Velo Crit Category 4/5 David Goodman
2 Alpenrose CUP Series Junior B Omnium Summer Westerfield
1 Alpenrose CUP Series Junior B Omnium Hunter Westerfield
2 Alpenrose CUP Series Junior B 6-Lap Scratch Summer Westerfield
1 Alpenrose CUP Series Junior B 6-Lap Scratch Hunter Westerfield
2 Alpenrose CUP Series Junior B 1-Lap Chariot Hunter Westerfield
1 Alpenrose CUP Series Junior B 1-Lap Chariot Summer Westerfield
2 Alpenrose CUP Series Junior B Kilo Summer Westerfield
1 Alpenrose CUP Series Junior B Kilo Hunter Westerfield
4 Alpenrose CUP Series Junior A Omnium Spring Westerfield
1 Alpenrose CUP Series Junior A Omnium James Yoon
1 Alpenrose CUP Series Junior A Omnium Tygre Westerfield
4 Alpenrose CUP Series Junior A 6-Lap Scratch Spring Westerfield
2 Alpenrose CUP Series Junior A 6-Lap Scratch James Yoon
1 Alpenrose CUP Series Junior A 6-Lap Scratch Tygre Westerfield
4 Alpenrose CUP Series Junior A 1-Lap Chariot Tygre Westerfield
3 Alpenrose CUP Series Junior A 1-Lap Chariot Spring Westerfield
1 Alpenrose CUP Series Junior A 1-Lap Chariot James Yoon
4 Alpenrose CUP Series Junior A Kilo Spring Westerfield
3 Alpenrose CUP Series Junior A Kilo James Yoon
1 Alpenrose CUP Series Junior A Kilo Tygre Westerfield
25 Mt. Tabor Series Men 4 Christopher Hitchcock
3 Mt. Tabor Series Men 4 Jesse Tonkinson
7 Mt. Tabor Series Women 4/5 Macy Hagstette
7 Mt. Tabor Series Men 5 Andrew Weiler
4 Mt. Tabor Series Men 5 Nathan Scott
29 Tuesday Night PIR Category 3/4 Gary Rust
27 Tuesday Night PIR Category 3/4 Kimberly Kathrein
11 Tuesday Night PIR Category 3/4 David Goodman
1 Tuesday Night PIR Category 3/4 Rodrigo Colin
12 Tuesday Night PIR Category 4/5 James Yoon
9 Tuesday Night PIR Category 4/5 Tygre Westerfield
7 Tuesday Night PIR Junior Summer Westerfield
6 Tuesday Night PIR Junior Hunter Westerfield
5 Tuesday Night PIR Junior Spring Westerfield
4 Tuesday Night PIR Junior Kylee Hanel
3 Tuesday Night PIR Junior James Yoon
1 Tuesday Night PIR Junior Tygre Westerfield
3 Tuesday Night PIR Category 5 John Condon
19 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Mike Reddig
2 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Hayden Wierman
10 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Mike Hamness
7 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Scott Trautman
5 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Chris Wierman
4 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Terry Hamness
3 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Jake von Duering
5 Portland Short Track Series Clydesdale Mike Reddig
26 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Erick Taft
8 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Carl Anton
17 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-39 Ty Engstrom
23 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Jerry Pruiett
5 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Jay Small
2 Portland Short Track Series Category 3 Women 14-18 Spring Westerfield
1 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-13 Summer Westerfield
12 Portland Short Track Series Category 3 Men 50+ John Condon
3 Portland Short Track Series Category 3 Men 14-18 Jacob Hamness
2 Portland Short Track Series Category 3 Men 14-18 Elijah Engstrom
1 Portland Short Track Series Category 3 Men 14-18 Tygre Westerfield
12 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Barrett Von Duering
3 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Hunter Westerfield
8 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Sonja Ebert
5 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Kimberly Kathrein
11 Monday Night PIR Men 4/5 50+ Jay Hamlin
2 Monday Night PIR Men 4/5 50+ Mike Hanson
1 Monday Night PIR Men 4/5 50+ Gary Rust
17 Monday Night PIR Men 4/5 30+ Nels Martin
3 Monday Night PIR Men 4/5 30+ Mike Guyvan
2 Monday Night PIR Men 4/5 30+ Alan Plank
8 Monday Night PIR Men 1/2/3 30+ Rodrigo Colin
8 Monday Night PIR Women 4/5 Nitzel Hagan
6 Monday Night PIR Women 4/5 Maddy Wick
DNF Monday Night PIR Junior Elijah Engstrom
DNF Monday Night PIR Junior James Yoon
6 Monday Night PIR Junior Hunter Westerfield
2 Monday Night PIR Junior Tygre Westerfield
1 Monday Night PIR Junior Nels Martin
26 Cascade Cycling Classic: Circuit Race: Cascade Cycling Classic: Overall GC Men Category 3/4 Mark Lokteff
12 Cascade Cycling Classic: Circuit Race: Cascade Cycling Classic: Overall GC Men Category 3/4 Chris Sarrett
30 Cascade Cycling Classic: Circuit Race Men Category 3/4 Mark Lokteff
19 Cascade Cycling Classic: Circuit Race Men Category 3/4 Chris Sarrett
DNS Oregon Gran Fondo Women 40-44 Jesse Whitaker
2 Oregon Gran Fondo Women 40-44 Jesse Whitaker
1 Oregon Gran Fondo Men 55-59 Whitney Phillips
4 Oregon Gran Fondo Men 50-54 John Hatfield
2 Oregon Gran Fondo Men 50-54 Andrew LaVeine
33 Cascade Cycling Classic: Criterium : Cascade Cycling Classic: TT Men Category 3/4 Mark Lokteff
14 Cascade Cycling Classic: Criterium : Cascade Cycling Classic: TT Men Category 3/4 Chris Sarrett
23 Cascade Cycling Classic: Criterium Men Category 3/4 Mark Lokteff
7 Cascade Cycling Classic: Criterium Men Category 3/4 Chris Sarrett
8 Oregon Gran Fondo - Medio Men 60-64 Joe Cipale
3 Oregon Gran Fondo - Medio Men 50-54 Mike Hanson
3 Fast Twitch Friday: MAY Series Points Open Sprint James Yoon
2 Fast Twitch Friday: MAY Series Points Open Sprint Tygre Westerfield
15 Fast Twitch Friday: MAY Series Points Open Novice Vicky Westerfield
11 Fast Twitch Friday: MAY Series Points Open Novice Hunter Westerfield
9 Fast Twitch Friday: MAY Series Points Open Novice James Yoon
5 Fast Twitch Friday: MAY Series Points Open Novice Spring Westerfield
24 Cascade Cycling Classic Men Category 3/4 Mark Lokteff
14 Cascade Cycling Classic Men Category 3/4 Chris Sarrett
3 Fast Twitch Friday Keirin James Yoon
2 Fast Twitch Friday Keirin Tygre Westerfield
2 Fast Twitch Friday Sprint B Tygre Westerfield
1 Fast Twitch Friday Sprint B James Yoon
10 Fast Twitch Friday Beginner Hunter Westerfield
9 Fast Twitch Friday Beginner Vicky Westerfield
8 Fast Twitch Friday Beginner Summer Westerfield
6 Fast Twitch Friday Beginner Spring Westerfield
5 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Junior Girls Summer Westerfield
1 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Junior Girls Spring Westerfield
7 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Open Men 3/4/5 James Yoon
1 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Open Men 3/4/5 Tygre Westerfield
1 Alpenrose CUP Series: May Series Total Points Masters Women 40+ Vicky Westerfield
1 Alpenrose CUP Series: May Series Total Points Category 4/5 Mark Westerfield
1 Alpenrose CUP Series: May Series Total Points Junior B Hunter Westerfield
1 Alpenrose CUP Series: May Series Total Points Junior B Summer Westerfield
5 Alpenrose CUP Series: May Series Total Points Junior A Spring Westerfield
3 Alpenrose CUP Series: May Series Total Points Junior A Tygre Westerfield
2 Alpenrose CUP Series: May Series Total Points Junior A James Yoon
5 Mt. Tabor Series Men 4 Jesse Tonkinson
8 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ John Hatfield
5 Mt. Tabor Series Men 5 Andrew Weiler
4 Mt. Tabor Series Men 5 Nathan Scott
17 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ Mike Hanson
1 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ John Hatfield
1 Alpenrose CUP Series Masters Women 40+ Flying Lap Vicky Westerfield
1 Alpenrose CUP Series Masters Women 40+ 500m Vicky Westerfield
1 Alpenrose CUP Series Category 4/5 Flying Lap Mark Westerfield
1 Alpenrose CUP Series Category 4/5 500m Mark Westerfield
3 Alpenrose CUP Series Junior B Unknown Distance Summer Westerfield
2 Alpenrose CUP Series Junior B Unknown Distance Hunter Westerfield
1 Alpenrose CUP Series Junior B Unknown Distance Spring Westerfield
2 Alpenrose CUP Series Junior A Unknown Distance James Yoon
1 Alpenrose CUP Series Junior A Unknown Distance Tygre Westerfield
3 Alpenrose CUP Series Junior B Flying Lap Hunter Westerfield
2 Alpenrose CUP Series Junior B Flying Lap Summer Westerfield
1 Alpenrose CUP Series Junior B Flying Lap Spring Westerfield
3 Alpenrose CUP Series Junior A Flying Lap Tygre Westerfield
1 Alpenrose CUP Series Junior A Flying Lap James Yoon
3 Alpenrose CUP Series Junior B 500m Hunter Westerfield
2 Alpenrose CUP Series Junior B 500m Summer Westerfield
1 Alpenrose CUP Series Junior B 500m Spring Westerfield
4 Alpenrose CUP Series Junior A 500m Tygre Westerfield
2 Alpenrose CUP Series Junior A 500m James Yoon
9 Twilight Time Trial: May Series Points Men Category 4/5 Mark Westerfield
1 Twilight Time Trial: May Series Points Masters Men 60-69 Mark Lipchick
3 Twilight Time Trial: May Series Points Junior Women Summer Westerfield
2 Twilight Time Trial: May Series Points Junior Women Spring Westerfield
4 Twilight Time Trial: May Series Points Junior Men Hunter Westerfield
3 Twilight Time Trial: May Series Points Junior Men Tygre Westerfield
1 Twilight Time Trial: May Series Points Junior Men James Yoon
19 Twilight Time Trial: Combined Combined Mark Westerfield
5 Twilight Time Trial: Combined Combined Mark Lipchick
58 Twilight Time Trial: Combined Combined Hunter Westerfield
39 Twilight Time Trial: Combined Combined James Yoon
9 Twilight Time Trial: Combined Combined Tygre Westerfield
60 Twilight Time Trial: Combined Combined Summer Westerfield
54 Twilight Time Trial: Combined Combined Spring Westerfield
6 Twilight Time Trial Men Category 4/5 Mark Westerfield
1 Twilight Time Trial Masters Men 60-69 Mark Lipchick
3 Twilight Time Trial Junior Women Summer Westerfield
1 Twilight Time Trial Junior Women Spring Westerfield
3 Twilight Time Trial Junior Men Hunter Westerfield
2 Twilight Time Trial Junior Men James Yoon
1 Twilight Time Trial Junior Men Tygre Westerfield
5 Sisters Stampede/XC Mtb Elite Men Robert Cummings
DNS Sisters Stampede/XC Mtb Clydesdale 200+ Mark Westerfield
DNS Sisters Stampede/XC Mtb Category 2 Women 19-39 Kim KATHREIN
12 Sisters Stampede/XC Mtb Category 2 Men 60+ Stefan Furst
10 Sisters Stampede/XC Mtb Category 2 Men 50-59 Jay Small
1 Sisters Stampede/XC Mtb Category 2 Men 50-59 Scott Carroll
42 Sisters Stampede/XC Mtb Category 2 Men 40-49 Erick Taft
8 Sisters Stampede/XC Mtb Category 2 Men 40-49 Mark Lokteff
4 Sisters Stampede/XC Mtb Category 2 Men 40-49 Terry Hamness
2 Sisters Stampede/XC Mtb Category 2 Junior Men 14-18 Hayden Wierman
5 Sisters Stampede/XC Mtb Category 3 Junior Women 10-13 Summer Westerfield
5 Sisters Stampede/XC Mtb Category 3 Junior Men 14-18 Jacob Hamness
3 Sisters Stampede/XC Mtb Category 3 Junior Men 14-18 Tygre Westerfield
6 Sisters Stampede/XC Mtb Category 3 Junior Men 10-13 Hunter Westerfield
3 Fast Twitch Friday Sprint C Tygre Westerfield
3 Fast Twitch Friday Sprint B James Yoon
9 Fast Twitch Friday Beginner Omnium Summer Westerfield
8 Fast Twitch Friday Beginner Omnium Spring Westerfield
7 Fast Twitch Friday Beginner Omnium Hunter Westerfield
1 Alpenrose CUP Series Masters Women 40+ 500m Vicky Westerfield
1 Alpenrose CUP Series Category 4/5 500m Mark Westerfield
7 Alpenrose CUP Series Junior 500m Summer Westerfield
6 Alpenrose CUP Series Junior 500m Hunter Westerfield
5 Alpenrose CUP Series Junior 500m Spring Westerfield
3 Alpenrose CUP Series Junior 500m Tygre Westerfield
2 Alpenrose CUP Series Junior 500m James Yoon
1 Tuesday Night PIR: Series Team Points Men 1/2/3
1 Tuesday Night PIR: Series Team Points Men 1/2/3
13 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Junior Levi Hagstette
12 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Junior Kylee Hanel
11 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Junior James Yoon
9 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Junior Tygre Westerfield
8 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Junior Elijah Engstrom
5 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Junior Summer Westerfield
2 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Junior Hunter Westerfield
1 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Junior Spring Westerfield
20 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 4/5 Jesse Tonkinson
19 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 4/5 Chris Wierman
16 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 4/5 Paul Furst
11 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 4/5 Jonathan Meyer
10 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 4/5 Jesse Tonkinson
2 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 4/5 Hayden Wierman
12 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 3/4 Chris Dudley
8 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 3/4 Chris Hanel
5 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 3/4 Ian Gibson
3 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 3/4 Chris Sarrett
1 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 3/4 Colin Rodrigo
17 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Category 1/2/3 Jake von Duering
6 Tuesday Night PIR Junior Levi Hagstette
5 Tuesday Night PIR Junior Kylee Hanel
3 Tuesday Night PIR Junior Elijah Engstrom
43 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Chris Hanel
8 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Jake von Duering
34 Tuesday Night PIR Category 3/4 Lance Heppler
30 Tuesday Night PIR Category 3/4 Jesse Whitaker
27 Tuesday Night PIR Category 3/4 Kimberly Kathrein
26 Tuesday Night PIR Category 3/4 David Goodman
23 Tuesday Night PIR Category 3/4 Chris Sarrett
18 Tuesday Night PIR Category 3/4 Eric Hagstette
4 Tuesday Night PIR Category 3/4 Ian Gibson
1 Tuesday Night PIR Category 3/4 Rodrigo Colin
23 Tuesday Night PIR Category 4/5 Samuel Nagel
20 Tuesday Night PIR Category 4/5 Christopher Hitchcock
9 Tuesday Night PIR Category 4/5 Mike Hanson
7 Tuesday Night PIR Category 4/5 Jesse Tonkinson
3 Tuesday Night PIR Category 4/5 Jonathan Meyer
2 Tuesday Night PIR Category 5 Elijah Engstrom
6 Twilight Time Trial Men Category 4/5 Mark Westerfield
1 Twilight Time Trial Masters Men 60-69 Mark Lipchick
1 Twilight Time Trial Junior Women 17-18 James Yoon
15 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR: Overall Series Points Novice John Condon
13 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR: Overall Series Points Novice Elijah Engstrom
7 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR: Overall Series Points Novice Hayden Wierman
4 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR: Overall Series Points Novice James Yoon
2 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR: Overall Series Points Novice Nels Martin
1 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR: Overall Series Points Novice Tygre Westerfield
14 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR: Overall Series Points Men 4/5 50+ Jay Small
9 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR: Overall Series Points Men 4/5 50+ Kurt Krichko
8 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR: Overall Series Points Men 4/5 50+ Whitney Phillips
6 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR: Overall Series Points Men 4/5 50+ Gary Rust
21 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR: Overall Series Points Men 4/5 30+ Nathan Scott
18 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR: Overall Series Points Men 4/5 30+ Lance Heppler
7 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR: Overall Series Points Men 4/5 30+ Mike Guyvan
1 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR: Overall Series Points Men 4/5 30+ Alan Plank
7 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR: Overall Series Points Men 1/2/3 50+ Ian Gibson
8 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR: Overall Series Points Women 4/5 Debra Krichko
22 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR: Overall Series Points Men 1/2/3 30+ Jake von Duering
18 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR: Overall Series Points Men 1/2/3 30+ Rodrigo Colin
4 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR: Overall Series Points Junior Women Macy Hagstette
3 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR: Overall Series Points Junior Women Spring Westerfield
1 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR: Overall Series Points Junior Women Kylee Hanel
12 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR: Overall Series Points Juniors(overall) Macy Hagstette
11 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR: Overall Series Points Juniors(overall) Hunter Westerfield
10 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR: Overall Series Points Juniors(overall) Elijah Engstrom
8 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR: Overall Series Points Juniors(overall) Spring Westerfield
6 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR: Overall Series Points Juniors(overall) Kylee Hanel
3 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR: Overall Series Points Juniors(overall) James Yoon
2 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR: Overall Series Points Juniors(overall) Tygre Westerfield
1 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR: Overall Series Points Juniors(overall) Nels Martin
7 Monday Night PIR Men 4/5 50+ Gary Rust
4 Monday Night PIR Men 4/5 50+ Mike Hanson
2 Monday Night PIR Men 4/5 50+ Whitney Phillips
22 Monday Night PIR Men 4/5 30+ Mike Guyvan
10 Monday Night PIR Men 4/5 30+ Nathan Scott
8 Monday Night PIR Men 4/5 30+ Lance Heppler
1 Monday Night PIR Men 4/5 30+ Alan Plank
13 Monday Night PIR Men 1/2/3 30+ Rodrigo Colin
6 Monday Night PIR Women 4/5 Debra Krichko
5 Monday Night PIR Novice James Yoon
3 Monday Night PIR Novice Tygre Westerfield
2 Monday Night PIR Novice Nels Martin
11 Monday Night PIR Junior Summer Westerfield
8 Monday Night PIR Junior Macy Hagstette
7 Monday Night PIR Junior Kylee Hanel
3 Monday Night PIR Junior Tygre Westerfield
2 Monday Night PIR Junior James Yoon
1 Monday Night PIR Junior Nels Martin
2 Sasquatch Duro Gravel Grinder Men 50-54 Scott Carroll
8 Tuesday Night PIR: Series Individual Points Junior James Yoon
7 Tuesday Night PIR: Series Individual Points Junior Tygre Westerfield
4 Tuesday Night PIR: Series Individual Points Junior Summer Westerfield
2 Tuesday Night PIR: Series Individual Points Junior Hunter Westerfield
1 Tuesday Night PIR: Series Individual Points Junior Spring Westerfield
17 Tuesday Night PIR: Series Individual Points Men 4/5 Jesse Tonkinson
15 Tuesday Night PIR: Series Individual Points Men 4/5 Chris Wierman
12 Tuesday Night PIR: Series Individual Points Men 4/5 Paul Furst
11 Tuesday Night PIR: Series Individual Points Men 4/5 Jesse Tonkinson
1 Tuesday Night PIR: Series Individual Points Men 4/5 Hayden Wierman
11 Tuesday Night PIR: Series Individual Points Men 3/4 Chris Dudley
7 Tuesday Night PIR: Series Individual Points Men 3/4 Chris Hanel
6 Tuesday Night PIR: Series Individual Points Men 3/4 Ian Gibson
2 Tuesday Night PIR: Series Individual Points Men 3/4 Chris Sarrett
1 Tuesday Night PIR: Series Individual Points Men 3/4 Rodrigo Colin
1 Tuesday Night PIR: Series Team Points Men 1/2/3
DNF Tuesday Night PIR Junior James Yoon
DNF Tuesday Night PIR Junior Tygre Westerfield
4 Tuesday Night PIR Junior Summer Westerfield
2 Tuesday Night PIR Junior Hunter Westerfield
1 Tuesday Night PIR Junior Spring Westerfield
4 Tuesday Night PIR Category 5 Samuel Nagel
2 Tuesday Night PIR Category 5 Tygre Westerfield
1 Tuesday Night PIR Category 5 James Yoon
14 Tuesday Night PIR Category 4/5 Christopher Hitchcock
10 Tuesday Night PIR Category 4/5 Jesse Tonkinson
9 Tuesday Night PIR Category 4/5 Chris Wierman
8 Tuesday Night PIR Category 4/5 Paul Furst
1 Tuesday Night PIR Category 4/5 Hayden Wierman
20 Tuesday Night PIR Category 3/4 Gary Rust
8 Tuesday Night PIR Category 3/4 Ian Gibson
6 Tuesday Night PIR Category 3/4 Chris Hanel
3 Tuesday Night PIR Category 3/4 Rodrigo Colin
1 Tuesday Night PIR Category 3/4 Chris Sarrett
1 Twilight Time Trial Masters Men 60-69 Mark Lipchick
14 Monday Night PIR - Overall Series Points Novice John Condon
11 Monday Night PIR - Overall Series Points Novice Elijah Engstrom
5 Monday Night PIR - Overall Series Points Novice Hayden Wierman
4 Monday Night PIR - Overall Series Points Novice James Yoon
2 Monday Night PIR - Overall Series Points Novice Nels Martin
1 Monday Night PIR - Overall Series Points Novice Tygre Westerfield
12 Monday Night PIR - Overall Series Points Men 4/5 50+ Jay Small
8 Monday Night PIR - Overall Series Points Men 4/5 50+ Kurt Krichko
5 Monday Night PIR - Overall Series Points Men 4/5 50+ Gary Rust
6 Monday Night PIR - Overall Series Points Men 4/5 30+ Mike Guyvan
2 Monday Night PIR - Overall Series Points Men 4/5 30+ Alan Plank
6 Monday Night PIR - Overall Series Points Men 1/2/3 50+ Ian Gibson
12 Monday Night PIR - Overall Series Points Women 4/5 Debra Krichko
15 Monday Night PIR - Overall Series Points Men 1/2/3 30+ Jake von Duering
13 Monday Night PIR - Overall Series Points Men 1/2/3 30+ Rodrigo Colin
4 Monday Night PIR - Overall Series Points Junior Women Macy Hagstette
2 Monday Night PIR - Overall Series Points Junior Women Spring Westerfield
1 Monday Night PIR - Overall Series Points Junior Women Kylee Hanel
9 Monday Night PIR - Overall Series Points Juniors(overall) Hunter Westerfield
8 Monday Night PIR - Overall Series Points Juniors(overall) Spring Westerfield
7 Monday Night PIR - Overall Series Points Juniors(overall) Kylee Hanel
6 Monday Night PIR - Overall Series Points Juniors(overall) Elijah Engstrom
3 Monday Night PIR - Overall Series Points Juniors(overall) James Yoon
2 Monday Night PIR - Overall Series Points Juniors(overall) Tygre Westerfield
1 Monday Night PIR - Overall Series Points Juniors(overall) Nels Martin
20 Monday Night PIR Men 4/5 50+ Chris Dudley
16 Monday Night PIR Men 4/5 50+ Jay Hamlin
9 Monday Night PIR Men 4/5 50+ Jay Small
4 Monday Night PIR Men 4/5 50+ Gary Rust
24 Monday Night PIR Men 4/5 30+ Eric Hagstette
22 Monday Night PIR Men 4/5 30+ Jonathan Meyer
4 Monday Night PIR Men 4/5 30+ Mike Guyvan
2 Monday Night PIR Men 4/5 30+ Alan Plank
6 Monday Night PIR Men 1/2/3 50+ Ian Gibson
35 Monday Night PIR Men 1/2/3 30+ Chris Hanel
7 Monday Night PIR Men 1/2/3 30+ Rodrigo Colin
12 Monday Night PIR Women 4/5 Maddy Wick
12 Monday Night PIR Novice John Condon
4 Monday Night PIR Novice James Yoon
3 Monday Night PIR Novice Nels Martin
1 Monday Night PIR Novice Tygre Westerfield
13 Monday Night PIR Junior Deja Dydasco
12 Monday Night PIR Junior Summer Westerfield
9 Monday Night PIR Junior Kylee Hanel
8 Monday Night PIR Junior Macy Hagstette
4 Monday Night PIR Junior James Yoon
2 Monday Night PIR Junior Nels Martin
1 Monday Night PIR Junior Tygre Westerfield
7 Cascade Chainbreaker Category 3 Junior Men 14-18 Jacob Hamness
18 Cascade Chainbreaker Category 2 Men 40-49 Erick Taft
4 Cascade Chainbreaker Category 2 Men 40-49 Terry Hamness
6 Cascade Chainbreaker Category 1 Men 19-44 Chris Sarrett
12 Cascade Chainbreaker Elite Men Paul Furst
5 Cascade Chainbreaker Elite Men Robert Cummings
5 The Black Cat Omnium Open Junior Hunter Westerfield
3 The Black Cat Omnium Open Junior Spring Westerfield
1 The Black Cat Omnium Open Junior James Yoon
9 Fast Twitch Friday Novice Hunter Westerfield
7 Fast Twitch Friday Novice Spring Westerfield
3 Fast Twitch Friday Novice James Yoon
8 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Open Men 3/4/5 James Yoon
2 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Open Men 3/4/5 Tygre Westerfield
7 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Open Women Spring Westerfield
21 Tuesday Night PIR Category 3/4 Jesse Whitaker
16 Tuesday Night PIR Category 3/4 Mark Westerfield
13 Tuesday Night PIR Category 3/4 Gary Rust
5 Tuesday Night PIR Category 3/4 Chris Dudley
4 Tuesday Night PIR Category 3/4 Ian Gibson
1 Tuesday Night PIR Category 3/4 Rodrigo Colin
29 Tuesday Night PIR Category 4/5 Paul Furst
17 Tuesday Night PIR Category 4/5 Jonathan Meyer
5 Tuesday Night PIR Category 4/5 Jesse Tonkinson
DNF Tuesday Night PIR Category 5 Summer Westerfield
12 Tuesday Night PIR Category 5 James Yoon
11 Tuesday Night PIR Category 5 Tygre Westerfield
3 Tuesday Night PIR Category 5 John Condon
7 Tuesday Night PIR Junior Summer Westerfield
5 Tuesday Night PIR Junior James Yoon
4 Tuesday Night PIR Junior Tygre Westerfield
3 Tuesday Night PIR Junior Spring Westerfield
1 Tuesday Night PIR Junior Hunter Westerfield
1 Twilight Time Trial Masters Men 60-69 Mark Lipchick
18 Monday Night PIR Men 4/5 50+ Jerry Pruiett
17 Monday Night PIR Men 4/5 50+ Jay Hamlin
11 Monday Night PIR Men 4/5 50+ Christopher Hitchcock
8 Monday Night PIR Men 4/5 50+ Gary Rust
2 Monday Night PIR Men 4/5 50+ Kurt Krichko
22 Monday Night PIR Men 4/5 30+ Mike Guyvan
20 Monday Night PIR Men 4/5 30+ Chris Wierman
19 Monday Night PIR Men 4/5 30+ Eric Hagstette
15 Monday Night PIR Men 4/5 30+ Jonathan Meyer
14 Monday Night PIR Men 4/5 30+ Mark Westerfield
4 Monday Night PIR Men 4/5 30+ Alan Plank
5 Monday Night PIR Men 1/2/3 50+ Ian Gibson
36 Monday Night PIR Men 1/2/3 30+ Rodrigo Colin
9 Monday Night PIR Men 1/2/3 30+ Jake von Duering
8 Monday Night PIR Women 4/5 Debra Krichko
10 Monday Night PIR Novice John Condon
9 Monday Night PIR Novice Elijah Engstrom
5 Monday Night PIR Novice James Yoon
4 Monday Night PIR Novice Tygre Westerfield
3 Monday Night PIR Novice Nels Martin
2 Monday Night PIR Novice Hayden Wierman
12 Monday Night PIR Junior Deja Dydasco
11 Monday Night PIR Junior Summer Westerfield
10 Monday Night PIR Junior Spring Westerfield
8 Monday Night PIR Junior Hunter Westerfield
7 Monday Night PIR Junior Kylee Hanel
4 Monday Night PIR Junior Elijah Engstrom
3 Monday Night PIR Junior Tygre Westerfield
2 Monday Night PIR Junior James Yoon
1 Monday Night PIR Junior Nels Martin
3 Bear Springs Trap Category 3 (Novice) Women 10-13 Summer Westerfield
7 Bear Springs Trap Category 3 (Novice) Men 14-18 Jacob Hamness
1 Bear Springs Trap Category 3 (Novice) Men 14-18 Tygre Westerfield
6 Bear Springs Trap Category 3 (Novice) Men 10-13 Hunter Westerfield
3 Bear Springs Trap Category 2 (Sport) Women 50+ Karon Rakoz
2 Bear Springs Trap Category 2 (Sport) Women 19-39 Kimberly Kathrein
5 Bear Springs Trap Clydesdale 200+ Mark Westerfield
1 Bear Springs Trap Clydesdale 200+ Chris Wierman
4 Bear Springs Trap Category 2 (Sport) Men 60+ Stefan Furst
8 Bear Springs Trap Category 2 (Sport) Men 50-59 Bob Rakoz
17 Bear Springs Trap Category 2 (Sport) Men 40-49 Brian Wise
15 Bear Springs Trap Category 2 (Sport) Men 40-49 Erick Taft
7 Bear Springs Trap Category 2 (Sport) Men 40-49 Mike Hamness
2 Bear Springs Trap Category 2 (Sport) Men 40-49 Terry Hamness
4 Bear Springs Trap Category 2 (Sport) Men 14-18 Hayden Wierman
8 Bear Springs Trap Elite Men Paul Furst
3 Bear Springs Trap Elite Men Robert Cummings
3 Oregon Coast Gravel Epic Men 60-64 Mark Lipchick
6 Oregon Coast Gravel Epic Men 50-54 Scott Carroll
6 Montinore RR Masters 50+ 1/2/3 Andrew LaVeine
2 Montinore RR Masters 50+ 1/2/3 John Hatfield
12 Montinore RR Overall Masters 1/2/3 Andrew LaVeine
5 Montinore RR Overall Masters 1/2/3 John Hatfield
22 Montinore RR Men 3 Rodrigo Colin
21 Montinore RR Overall Masters 4/5 Christopher Hitchcock
20 Montinore RR Overall Masters 4/5 Jay Hamlin
10 Montinore RR Overall Masters 4/5 Chris Dudley
8 Montinore RR Overall Masters 4/5 Mark Lokteff
6 Montinore RR Overall Masters 4/5 Whitney Phillips
3 Montinore RR Overall Masters 4/5 Jay Small
2 Montinore RR Overall Masters 4/5 Shaun Martin
1 Montinore RR Overall Masters 4/5 Kurt Krichko
1 Montinore RR Women 40+ 4/5 Debra Krichko
4 Montinore RR Women 4/5 Kimberly Kathrein
21 Montinore RR Men 4/5 Mike Guyvan
11 Montinore RR Men 4/5 Nels Martin
5 Montinore RR Men 4/5 Paul Furst
2 Montinore RR Men 4/5 Nathan Scott
2 Montinore RR Masters Men 60+ 4/5 Jay Hamlin
9 Montinore RR Masters Men 50+ 4/5 Christopher Hitchcock
6 Montinore RR Masters Men 50+ 4/5 Chris Dudley
3 Montinore RR Masters Men 50+ 4/5 Whitney Phillips
2 Montinore RR Masters Men 50+ 4/5 Jay Small
1 Montinore RR Masters Men 50+ 4/5 Kurt Krichko
4 Montinore RR Masters Men 40+ 4/5 Mark Lokteff
1 Montinore RR Masters Men 40+ 4/5 Shaun Martin
3 Fast Twitch Friday Men Category 4/5 Mark Westerfield
3 Fast Twitch Friday Junior 15-17 Spring Westerfield
2 Fast Twitch Friday Junior 15-17 Tygre Westerfield
1 Fast Twitch Friday Junior 15-17 James Yoon
4 Fast Twitch Friday Junior 10-14 Hunter Westerfield
3 Fast Twitch Friday Junior 10-14 Summer Westerfield
4 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Men 3/4/5 Mark Westerfield
3 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Men 3/4/5 Tygre Westerfield
4 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Junior Hunter Westerfield
2 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Junior Spring Westerfield
1 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Junior James Yoon
20 Monday Night PIR Men 4/5 50+ Christopher Hitchcock
19 Monday Night PIR Men 4/5 50+ Gary Rust
18 Monday Night PIR Men 4/5 50+ Jay Hamlin
10 Monday Night PIR Men 4/5 50+ Scott Trautman
4 Monday Night PIR Men 4/5 50+ Jay Small
3 Monday Night PIR Men 4/5 50+ Whitney Phillips
30 Monday Night PIR Men 4/5 30+ Mark Westerfield
29 Monday Night PIR Men 4/5 30+ Shaun Martin
21 Monday Night PIR Men 4/5 30+ Terry Hamness
20 Monday Night PIR Men 4/5 30+ Jonathan Meyer
19 Monday Night PIR Men 4/5 30+ Eric Hagstette
6 Monday Night PIR Men 4/5 30+ Alan Plank
4 Monday Night PIR Men 4/5 30+ Chris Wierman
1 Monday Night PIR Men 4/5 30+ Mike Guyvan
9 Monday Night PIR Men 1/2/3 50+ Andrew LaVeine
5 Monday Night PIR Men 1/2/3 30+ Rodrigo Colin
14 Monday Night PIR Novice John Condon
11 Monday Night PIR Novice James Yoon
8 Monday Night PIR Novice Tygre Westerfield
5 Monday Night PIR Novice Mark Westerfield
3 Monday Night PIR Novice Nels Martin
1 Monday Night PIR Novice Hayden Wierman
11 Monday Night PIR Women 4/5 Lisa Wourms
7 Monday Night PIR Women 4/5 Debra Krichko
5 Monday Night PIR Women 4/5 Kimberly Kathrein
18 Monday Night PIR Junior Summer Westerfield
14 Monday Night PIR Junior Macy Hagstette
11 Monday Night PIR Junior Kylee Hanel
8 Monday Night PIR Junior Maddy Wick
6 Monday Night PIR Junior James Yoon
4 Monday Night PIR Junior Tygre Westerfield
3 Monday Night PIR Junior Nels Martin
1 Monday Night PIR Junior Hayden Wierman
19 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR - Overall Series Points Novice Ty Engstrom
18 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR - Overall Series Points Novice Elijah Engstrom
10 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR - Overall Series Points Novice Nels Martin
6 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR - Overall Series Points Novice Tygre Westerfield
5 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR - Overall Series Points Novice Hayden Wierman
1 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR - Overall Series Points Novice Mark Westerfield
17 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR - Overall Series Points Men 4/5 50+ Scott Trautman
12 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR - Overall Series Points Men 4/5 50+ Gary Rust
9 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR - Overall Series Points Men 4/5 50+ Jerry Pruiett
8 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR - Overall Series Points Men 4/5 50+ Jay Small
6 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR - Overall Series Points Men 4/5 50+ Whitney Phillips
17 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR - Overall Series Points Men 4/5 30+ Mark Westerfield
14 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR - Overall Series Points Men 4/5 30+ Jonathan Meyer
5 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR - Overall Series Points Men 4/5 30+ Chris Wierman
2 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR - Overall Series Points Men 4/5 30+ Alan Plank
1 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR - Overall Series Points Men 4/5 30+ Mike Guyvan
10 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR - Overall Series Points Men 1/2/3 50+ Ian Gibson
5 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR - Overall Series Points Men 1/2/3 50+ Andrew LaVeine
11 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR - Overall Series Points Track Chris Dudley
12 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR - Overall Series Points Women 4/5 Debra Krichko
10 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR - Overall Series Points Women 4/5 Kimberly Kathrein
7 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR - Overall Series Points Women 4/5 Jesse Whitaker
3 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR - Overall Series Points Men 1/2/3 30+ Rodrigo Colin
5 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR - Overall Series Points Junior Women Kylee Hanel
2 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR - Overall Series Points Junior Women Summer Westerfield
1 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR - Overall Series Points Junior Women Maddy Wick
16 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR - Overall Series Points Juniors(overall) Kylee Hanel
12 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR - Overall Series Points Juniors(overall) Deja Dydasco
11 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR - Overall Series Points Juniors(overall) Summer Westerfield
10 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR - Overall Series Points Juniors(overall) Hunter Westerfield
9 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR - Overall Series Points Juniors(overall) Maddy Wick
8 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR - Overall Series Points Juniors(overall) Nels Martin
6 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR - Overall Series Points Juniors(overall) Hayden Wierman
3 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR - Overall Series Points Juniors(overall) Elijah Engstrom
2 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR - Overall Series Points Juniors(overall) Tygre Westerfield
1 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR - Overall Series Points Juniors(overall) James Yoon
13 Cascade Gravel Grinder: Overall Omnium Points Big Grinder Masters Men 45+ Andrew LaVeine
9 Cascade Gravel Grinder: Overall Omnium Points Big Grinder Masters Men 45+ John Hatfield
7 Cascade Gravel Grinder: Overall Omnium Points Big Grinder Masters Men 45+ Lance Heppler
17 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Combined Combined Jesse Whitaker
19 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Combined Combined Mark Westerfield
1 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Overall Women 4/5 Jesse Whitaker
7 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Overall Men 4/5 Mark Westerfield
19 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Overall Overall Combined Mark Westerfield
17 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Overall Overall Combined Jesse Whitaker
1 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race Women 4/5 Jesse Whitaker
7 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race Men 4/5 Mark Westerfield
16 Cascade Gravel Grinder Big Grinder Omnium Masters Men 45+ Whitney Phillips
12 Cascade Gravel Grinder Big Grinder Omnium Masters Men 45+ Andrew LaVeine
11 Cascade Gravel Grinder Big Grinder Omnium Masters Men 45+ John Hatfield
8 Cascade Gravel Grinder Big Grinder Omnium Masters Men 45+ Lance Heppler
17 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Combined Combined Jesse Whitaker
25 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Combined Combined Mark Westerfield
1 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race Women 4/5 Jesse Whitaker
8 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race Men 4/5 Mark Westerfield
23 Cascade Gravel Grinder Big Grinder Omnium Masters Men 45+ Whitney Phillips
17 Cascade Gravel Grinder Big Grinder Omnium Masters Men 45+ Andrew LaVeine
7 Cascade Gravel Grinder Big Grinder Omnium Masters Men 45+ Lance Heppler
6 Cascade Gravel Grinder Big Grinder Omnium Masters Men 45+ John Hatfield
16 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Combined Combined Jesse Whitaker
18 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Combined Combined Mark Westerfield
1 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race Women 4/5 Jesse Whitaker
7 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race Men 4/5 Mark Westerfield
33 Cascade Gravel Grinder Big Grinder Masters Men 45+ Andrew LaVeine
25 Cascade Gravel Grinder Big Grinder Masters Men 45+ Whitney Phillips
17 Cascade Gravel Grinder Big Grinder Masters Men 45+ John Hatfield
13 Cascade Gravel Grinder Big Grinder Masters Men 45+ Lance Heppler
16 Monday Night PIR Men 4/5 50+ Christopher Hitchcock
14 Monday Night PIR Men 4/5 50+ Jay Hamlin
11 Monday Night PIR Men 4/5 50+ Chris Dudley
6 Monday Night PIR Men 4/5 50+ Gary Rust
47 Monday Night PIR Men 4/5 30+ Tim Sippel
46 Monday Night PIR Men 4/5 30+ Lance Heppler
45 Monday Night PIR Men 4/5 30+ Samuel Nagel
37 Monday Night PIR Men 4/5 30+ Ty Engstrom
34 Monday Night PIR Men 4/5 30+ Terry Hamness
17 Monday Night PIR Men 4/5 30+ Mark Westerfield
8 Monday Night PIR Men 4/5 30+ Jonathan Meyer
4 Monday Night PIR Men 4/5 30+ Chris Wierman
2 Monday Night PIR Men 4/5 30+ Alan Plank
1 Monday Night PIR Men 4/5 30+ Mike Guyvan
3 Monday Night PIR Men 1/2/3 50+ Ian Gibson
4 Monday Night PIR Men 1/2/3 30+ Rodrigo Colin
17 Monday Night PIR Novice John Condon
15 Monday Night PIR Novice Elijah Engstrom
12 Monday Night PIR Novice Ty Engstrom
5 Monday Night PIR Novice Mark Westerfield
3 Monday Night PIR Novice Tygre Westerfield
3 Monday Night PIR Women 4/5 Jesse Whitaker
6 Monday Night PIR Track Chris Dudley
13 Monday Night PIR Junior Deja Dydasco
12 Monday Night PIR Junior Summer Westerfield
9 Monday Night PIR Junior Kylee Hanel
6 Monday Night PIR Junior Maddy Wick
5 Monday Night PIR Junior Elijah Engstrom
3 Monday Night PIR Junior James Yoon
2 Monday Night PIR Junior Tygre Westerfield
1 Yamhill Gravel Fondo Piccolo - Junior Women (U18) Maddy Wick
6 Yamhill Gravel Fondo Medio - Open Women 18-39 Kimberly Kathrein
4 Yamhill Gravel Fondo Medio - Masters Men 50-59 Jose Torres
8 Yamhill Gravel Fondo Grande - Open Men 18-39 Jordan Rickards
2 Yamhill Gravel Fondo Grande - Masters Men 50-59 John Hatfield
DNF Yamhill Gravel Fondo Grande - Masters Men 40-49 Lance Heppler
DNF Yamhill Gravel Fondo Grande - Masters Men 40-49 Tim Sippel
18 Yamhill Gravel Fondo Grande - Masters Men 40-49 Carl Anton
10 Yamhill Gravel Fondo Grande - Masters Men 40-49 Jake von Duering
5 OBRA XC Championships 17-18 Junior Men James Yoon
3 OBRA XC Championships 17-18 Junior Men Tygre Westerfield
3 OBRA XC Championships 15-16 Junior Women Spring Westerfield
6 OBRA XC Championships 15-16 Junior Men Jacob Hamness
3 OBRA XC Championships 13-14 Junior Women Summer Westerfield
11 OBRA XC Championships 10-12 Junior Men Israel Jr. Melson
10 OBRA XC Championships 10-12 Junior Men Karlee Sarrett
6 OBRA XC Championships 10-12 Junior Men Hunter Westerfield
DNS OBRA XC Championships Singlespeed Men Mark Westerfield
1 OBRA XC Championships Elite Men Robert Cummings
DNS OBRA XC Championships Category 1 Expert Men Chris Sarrett
3 OBRA XC Championships Clydesdale 200+ Mark Westerfield
3 OBRA XC Championships 65-69 Men Jay Hamlin
3 OBRA XC Championships 60-64 Men Mark Lipchick
5 OBRA XC Championships 50-59 Men Whitney Phillips
2 OBRA XC Championships 50-59 Men Jay Small
22 OBRA XC Championships 40-49 Men Erick Taft
16 OBRA XC Championships 40-49 Men Mike Hamness
11 OBRA XC Championships 40-49 Men Terry Hamness
8 OBRA XC Championships 40-49 Men Lance Heppler
4 OBRA XC Championships 40-49 Men Chris Sarrett
4 Monday Night PIR Masters Men 4/5 50+ Jerry Pruiett
19 Monday Night PIR Masters Men 4/5 30+ Lance Heppler
13 Monday Night PIR Masters Men 4/5 30+ Gary Rust
10 Monday Night PIR Masters Men 4/5 30+ Mark Westerfield
6 Monday Night PIR Masters Men 4/5 30+ Mike Guyvan
1 Monday Night PIR Masters Men 4/5 30+ Alan Plank
1 Monday Night PIR Masters Men 1/2/3 50+ Andrew LaVeine
2 Monday Night PIR Masters Men 1/2/3 30+ Rodrigo Colin
10 Monday Night PIR Novice Open Elijah Engstrom
9 Monday Night PIR Novice Open Ty Engstrom
2 Monday Night PIR Novice Open Mark Westerfield
7 Monday Night PIR Junior Deja Dydasco
6 Monday Night PIR Junior Summer Westerfield
5 Monday Night PIR Junior Hunter Westerfield
3 Monday Night PIR Junior Tygre Westerfield
2 Monday Night PIR Junior Elijah Engstrom
1 Monday Night PIR Junior James Yoon
4 Kings Valley Road Race Masters 60+ 3/4/5 Jay Hamlin
5 Kings Valley Road Race Masters 50+ 3/4/5 Whitney Phillips
4 Kings Valley Road Race Masters 50+ 3/4/5 Andrew LaVeine
3 Kings Valley Road Race Masters 50+ 3/4/5 John Hatfield
13 Kings Valley Road Race Masters 40-49 3/4/5 Chris Wierman
12 Kings Valley Road Race Masters 40-49 3/4/5 Mark Lokteff
10 Kings Valley Road Race Masters 40-49 3/4/5 Shaun Martin
5 Kings Valley Road Race Masters 40-49 3/4/5 Lance Heppler
1 Kings Valley Road Race Masters 40-49 3/4/5 Chris Hanel
22 Kings Valley Road Race Men Category 4/5 Nels Martin
20 Kings Valley Road Race Men Category 4/5 Jesse Tonkinson
13 Kings Valley Road Race Men Category 4/5 Mike Guyvan
2 Kings Valley Road Race Men Category 4/5 Nathan Scott
37 Gorge Gravel Grinder Small Grinder - Men Whitney Phillips
DNS Gorge Gravel Grinder Medium Grinder - Men Jay Small
27 Gorge Gravel Grinder Medium Grinder - Men Andrew Weiler
DNS Gorge Gravel Grinder Medium Grinder - Women Kim KATHREIN
21 Gorge Gravel Grinder Super Big Grinder - Men John Hatfield
20 Gorge Gravel Grinder Super Big Grinder - Men Andrew LaVeine
13 Gorge Gravel Grinder Super Big Grinder - Men Lance Heppler
2 Piece of Cake RR Men 3 Rodrigo Colin
13 Piece of Cake RR Masters Men 60+ 3/4/5 Jay Hamlin
3 Piece of Cake RR Masters Men 60+ 3/4/5 Mark Lipchick
28 Piece of Cake RR Masters Men 50+ 3/4/5 Gary Rust
27 Piece of Cake RR Masters Men 50+ 3/4/5 Whitney Phillips
16 Piece of Cake RR Masters Men 50+ 3/4/5 Kurt Krichko
7 Piece of Cake RR Masters Men 50+ 3/4/5 Andrew LaVeine
6 Piece of Cake RR Masters Men 50+ 3/4/5 Jay Small
4 Piece of Cake RR Masters Men 50+ 3/4/5 Ian Gibson
2 Piece of Cake RR Women 40+ 3/4/5 Debra Krichko
3 Piece of Cake RR Women 4/5 Jesse Whitaker
26 Piece of Cake RR Masters Men 40-49 3/4/5 Chris Dudley
24 Piece of Cake RR Masters Men 40-49 3/4/5 Mark Westerfield
23 Piece of Cake RR Masters Men 40-49 3/4/5 Terry Hamness
22 Piece of Cake RR Masters Men 40-49 3/4/5 Carl Anton
19 Piece of Cake RR Masters Men 40-49 3/4/5 Chris Wierman
12 Piece of Cake RR Masters Men 40-49 3/4/5 Scott WestfalI
11 Piece of Cake RR Masters Men 40-49 3/4/5 Mark Lokteff
5 Piece of Cake RR Masters Men 40-49 3/4/5 Chris Sarrett
4 Piece of Cake RR Masters Men 40-49 3/4/5 Lance Heppler
2 Piece of Cake RR Masters Men 40-49 3/4/5 Chris Hanel
17 Piece of Cake RR Men 4/5 Jonathan Meyer
16 Piece of Cake RR Men 4/5 Hayden Wierman
7 Piece of Cake RR Men 4/5 Jesse Tonkinson
3 Piece of Cake RR Men 4/5 Mike Guyvan
6 Piece of Cake RR Junior Women Deja Dydasco
5 Piece of Cake RR Junior Women Summer Westerfield
3 Piece of Cake RR Junior Women Spring Westerfield
2 Piece of Cake RR Junior Women Kylee Hanel
1 Piece of Cake RR Junior Women Maddy Wick
9 Piece of Cake RR Junior Men Hunter Westerfield
5 Piece of Cake RR Junior Men James Yoon
3 Piece of Cake RR Junior Men Tygre Westerfield
28 Dirty Circles Masters Men 3/4 35+ Carl Anton
26 Dirty Circles Masters Men 3/4 35+ Mark Westerfield
19 Dirty Circles Masters Men 3/4 35+ Shaun Martin
17 Dirty Circles Masters Men 3/4 35+ Mark Lokteff
4 Dirty Circles Masters Men 3/4 35+ Gene Faes
3 Dirty Circles Masters Men 3/4 35+ Rodrigo Colin
6 Dirty Circles Masters Men 60+ Stefan Furst
23 Dirty Circles Masters Men 50+ Jay Small
20 Dirty Circles Masters Men 50+ Chris Dudley
19 Dirty Circles Masters Men 50+ Gary Rust
16 Dirty Circles Masters Men 50+ Whitney Phillips
9 Dirty Circles Masters Men 50+ Kurt Krichko
3 Dirty Circles Masters Men 50+ Ian Gibson
2 Dirty Circles Masters Men 50+ John Hatfield
30 Dirty Circles Masters Men 50+ Overall Stefan Furst
28 Dirty Circles Masters Men 50+ Overall Jay Small
24 Dirty Circles Masters Men 50+ Overall Chris Dudley
23 Dirty Circles Masters Men 50+ Overall Gary Rust
19 Dirty Circles Masters Men 50+ Overall Whitney Phillips
10 Dirty Circles Masters Men 50+ Overall Kurt Krichko
4 Dirty Circles Masters Men 50+ Overall Ian Gibson
2 Dirty Circles Masters Men 50+ Overall John Hatfield
DNF Dirty Circles Masters Men 1/2/3 35+ Andrew LaVeine
18 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 35+ Chris Hanel
12 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 35+ Scott Carroll
8 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 35+ Chris Sarrett
5 Dirty Circles Junior Women Summer Westerfield
4 Dirty Circles Junior Women Deja Dydasco
2 Dirty Circles Junior Women Spring Westerfield
1 Dirty Circles Junior Women Kylee Hanel
10 Dirty Circles Junior Men Hunter Westerfield
5 Dirty Circles Junior Men Tygre Westerfield
2 Dirty Circles Junior Men Nels Martin
1 Dirty Circles Masters Women 4/5 Debra Krichko
2 Dirty Circles Women 4/5 Jesse Whitaker
6 Dirty Circles Women 4/5 Overall Debra Krichko
2 Dirty Circles Women 4/5 Overall Jesse Whitaker
DNF Dirty Circles Masters Men 4/5 35+ Christopher Hitchcock
32 Dirty Circles Masters Men 4/5 35+ Mike Back
31 Dirty Circles Masters Men 4/5 35+ Tim Sippel
29 Dirty Circles Masters Men 4/5 35+ Chris Dudley
22 Dirty Circles Masters Men 4/5 35+ Gary Rust
15 Dirty Circles Masters Men 4/5 35+ Mark Radford
10 Dirty Circles Masters Men 4/5 35+ Mark Westerfield
2 Dirty Circles Masters Men 4/5 35+ Chris Wierman
34 Dirty Circles Men 4/5 Stefan Furst
25 Dirty Circles Men 4/5 David Goodman
22 Dirty Circles Men 4/5 Paul Furst
3 Dirty Circles Men 4/5 Hayden Wierman
2 Dirty Circles Men 4/5 Alan Plank
DNS Echo Red to Red Category 2 Women 50+ Karon Rakoz
DNS Echo Red to Red Category 2 Men 50-59 Bob Rakoz
5 Echo Red to Red Category 2 Men 50-59 Whitney Phillips
5 Echo Red to Red Category 2 Men 40-49 Terry Hamness
2 Echo Red to Red Category 2 Men 40-49 Jake von Duering
1 Echo Red to Red Category 2 Men 40-49 Chris Sarrett
9 Echo Red to Red Elite Men Paul Furst
261 Jack Frost TT: Combined Combined Name Missing
261 Jack Frost TT: Combined Combined John Hatfield
180 Jack Frost TT: Combined Combined Bethany Soulinthone
180 Jack Frost TT: Combined Combined Souk Soulinthone
128 Jack Frost TT: Combined Combined Crystal Small
128 Jack Frost TT: Combined Combined Jay Small
214 Jack Frost TT: Combined Combined Karon Rakoz
200 Jack Frost TT: Combined Combined Lisa Wourms
182 Jack Frost TT: Combined Combined Stefan Furst
252 Jack Frost TT: Combined Combined Peter Staddon
202 Jack Frost TT: Combined Combined Jose Torres
125 Jack Frost TT: Combined Combined Bob Rakoz
62 Jack Frost TT: Combined Combined Ian Gibson
36 Jack Frost TT: Combined Combined Whitney Phillips
33 Jack Frost TT: Combined Combined John Hatfield
53 Jack Frost TT: Combined Combined Mark Westerfield
32 Jack Frost TT: Combined Combined Matt LeGrand
247 Jack Frost TT: Combined Combined Spring Westerfield
226 Jack Frost TT: Combined Combined Maddy Wick
257 Jack Frost TT: Combined Combined Summer Westerfield
239 Jack Frost TT: Combined Combined Kylee Hanel
258 Jack Frost TT: Combined Combined Deja Dydasco
31 Jack Frost TT: Combined Combined Tygre Westerfield
116 Jack Frost TT: Combined Combined Hayden Wierman
65 Jack Frost TT: Combined Combined Nels Martin
245 Jack Frost TT: Combined Combined Hunter Westerfield
184 Jack Frost TT: Combined Combined Debra Krichko
179 Jack Frost TT: Combined Combined Jesse Whitaker
142 Jack Frost TT: Combined Combined Mike Hamness
135 Jack Frost TT: Combined Combined Kurt Krichko
120 Jack Frost TT: Combined Combined Terry Hamness
81 Jack Frost TT: Combined Combined Andrew Weiler
79 Jack Frost TT: Combined Combined Shaun Martin
76 Jack Frost TT: Combined Combined Andrew LaVeine
75 Jack Frost TT: Combined Combined Chris Wierman
61 Jack Frost TT: Combined Combined Jesse Tonkinson
43 Jack Frost TT: Combined Combined Nathan Scott
23 Jack Frost TT: Combined Combined Chris Hanel
20 Jack Frost TT: Combined Combined Jake von Duering
228 Jack Frost TT: Combined Combined Alisa Wise
190 Jack Frost TT: Combined Combined Kassandra Meras
105 Jack Frost TT: Combined Combined Jesse Whitaker
152 Jack Frost TT: Combined Combined Jeremiah Romano
151 Jack Frost TT: Combined Combined Mike Back
150 Jack Frost TT: Combined Combined Gary Rust
118 Jack Frost TT: Combined Combined David Goodman
90 Jack Frost TT: Combined Combined Mark Radford
77 Jack Frost TT: Combined Combined Paul Furst
21 Jack Frost TT: Combined Combined Alan Plank
10 Jack Frost TT: Combined Combined Scott McBeth
12 Jack Frost TT: Combined Combined Chris Sarrett
DNS Jack Frost TT Eddy Senior Men Mark Lokteff
35 Jack Frost TT Eddy Senior Men Mike Hamness
31 Jack Frost TT Eddy Senior Men Kurt Krichko
27 Jack Frost TT Eddy Senior Men Terry Hamness
17 Jack Frost TT Eddy Senior Men Andrew Weiler
16 Jack Frost TT Eddy Senior Men Shaun Martin
15 Jack Frost TT Eddy Senior Men Andrew LaVeine
14 Jack Frost TT Eddy Senior Men Chris Wierman
10 Jack Frost TT Eddy Senior Men Jesse Tonkinson
5 Jack Frost TT Eddy Senior Men Nathan Scott
3 Jack Frost TT Eddy Senior Men Chris Hanel
2 Jack Frost TT Eddy Senior Men Jake von Duering
4 Jack Frost TT Eddy Senior Women Debra Krichko
3 Jack Frost TT Eddy Senior Women Jesse Whitaker
1 Jack Frost TT Category 3 Men Chris Sarrett
DNS Jack Frost TT Category 4/5 Men Jose Torres
DNF Jack Frost TT Category 4/5 Men Evan Price
34 Jack Frost TT Category 4/5 Men Jeremiah Romano
33 Jack Frost TT Category 4/5 Men Mike Back
32 Jack Frost TT Category 4/5 Men Gary Rust
27 Jack Frost TT Category 4/5 Men David Goodman
19 Jack Frost TT Category 4/5 Men Mark Radford
16 Jack Frost TT Category 4/5 Men Paul Furst
3 Jack Frost TT Category 4/5 Men Alan Plank
1 Jack Frost TT Category 4/5 Men Scott McBeth
14 Jack Frost TT Category 4/5 Women Alisa Wise
5 Jack Frost TT Category 4/5 Women Kassandra Meras
1 Jack Frost TT Category 4/5 Women Jesse Whitaker
7 Jack Frost TT Masters Men 40-49 Mark Westerfield
4 Jack Frost TT Masters Men 40-49 Matt LeGrand
26 Jack Frost TT Masters Men 50-59 Peter Staddon
24 Jack Frost TT Masters Men 50-59 Jose Torres
16 Jack Frost TT Masters Men 50-59 Bob Rakoz
8 Jack Frost TT Masters Men 50-59 Ian Gibson
4 Jack Frost TT Masters Men 50-59 Whitney Phillips
3 Jack Frost TT Masters Men 50-59 John Hatfield
5 Jack Frost TT Masters Women 50-59 Karon Rakoz
4 Jack Frost TT Masters Women 50-59 Lisa Wourms
14 Jack Frost TT Masters Men 60-69 Stefan Furst
1 Jack Frost TT Junior Men 17-18 Tygre Westerfield
2 Jack Frost TT Junior Men 15-16 Hayden Wierman
1 Jack Frost TT Junior Men 15-16 Nels Martin
2 Jack Frost TT Junior Women 15-16 Spring Westerfield
1 Jack Frost TT Junior Women 15-16 Maddy Wick
3 Jack Frost TT Junior Women 13-14 Summer Westerfield
2 Jack Frost TT Junior Women 13-14 Kylee Hanel
DNS Jack Frost TT Junior Men 10-12 Austin Wick
2 Jack Frost TT Junior Men 10-12 Hunter Westerfield
1 Jack Frost TT Junior Women 10-12 Deja Dydasco
5 Jack Frost TT Tandem Name Missing
5 Jack Frost TT Tandem John Hatfield
4 Jack Frost TT Tandem Bethany Soulinthone
4 Jack Frost TT Tandem Souk Soulinthone
3 Jack Frost TT Tandem Crystal Small
3 Jack Frost TT Tandem Jay Small