Reall Racing

Event Category Name
2 Psycho Cross #5 Men A Evan Plews
1 Psycho Cross #5 Men A Brett Luelling
46 Portland Cup (USGP) UCI races Elite Men Evan Plews
22 Portland Cup (USGP) UCI races Elite Men Brett Luelling
45 Portland Cup (USGP) Elite Men Brett Luelling
33 Portland Cup (USGP) Elite Men Evan Plews
28 Portland Cup (USGP) Masters 45+ Steve Yenne
2 Psycho Cross #4: Series Standings Men A Evan Plews
1 Psycho Cross #4: Series Standings Men A Brett Luelling
3 Psycho Cross #4 Men A Evan Plews
2 Psycho Cross #4 Men A Brett Luelling
2 Psycho Cross #3: Series Standings Men A Evan Plews
1 Psycho Cross #3: Series Standings Men A Brett Luelling
6 Psycho Cross #3 Men A Evan Plews
2 Psycho Cross #3 Men A Brett Luelling
1 Cross Crusade #8/OBRA Championships: Age Graded Results for BAR/Championships Masters 50+ Steve Yenne
24 Cross Crusade #8/OBRA Championships Category A Steve Carwile
18 Cross Crusade #8/OBRA Championships Category A Brett Luelling
42 Cross Crusade #8/OBRA Championships Masters 35+ A Michael Romasco
1 Cross Crusade #8/OBRA Championships Masters 50+ Steve Yenne
45 Cross Crusade #7 Category A Ian Eglitis
22 Cross Crusade #7 Category A Brett Luelling
6 Cross Crusade #7 Category B PAT KUDSZUS
1 Cross Crusade #7 Masters 50+ Steve Yenne
1 Battlecreek Cross Masters 50+ Steve Yenne
11 Battlecreek Cross Category A Michael Romasco
3 Battlecreek Cross Category A Brett Luelling
1 Battlecreek Cross Masters Women 35+ Stephanie Yenne
4 Battlecreek Cross Category B PAT KUDSZUS
26 Battlecreek Cross Beginner Men CCX Jason Bacon
13 Cross Crusade #6 Category A Brett Luelling
40 Cross Crusade #6 Masters 35+ A Michael Romasco
16 Cross Crusade #6 Category B PAT KUDSZUS
1 Cross Crusade #6 Masters 50+ Steve Yenne
15 Cross Crusade #5 Category A Brett Luelling
5 Cross Crusade #5 Category A Evan Plews
1 Cross Crusade #5 Masters 50+ Steve Yenne
17 Cross Crusade #5 Masters 35+ B T. Kenji Sugahara
21 Cross Crusade #4 Category A Brett Luelling
9 Cross Crusade #4 Category A Evan Plews
14 Cross Crusade #4 Category B PAT KUDSZUS
2 Cross Crusade #4 Masters 50+ Steve Yenne
10 Cross Crusade #4 Masters 35+ B T. Kenji Sugahara
1 Cross Crusade #3 Masters 50+ Steve Yenne
15 Cross Crusade #3 Category A Brett Luelling
12 Cross Crusade #3 Masters 35+ B T. Kenji Sugahara
6 Cross Crusade #3 Category B PAT KUDSZUS
2 Psycho Cross #2 Men A Evan Plews
1 Psycho Cross #2 Men A Brett Luelling
11 Cross Crusade #2 Category B PAT KUDSZUS
2 Cross Crusade #2 Masters 50+ Steve Yenne
66 Cross Crusade #2 Masters 35+ B T. Kenji Sugahara
13 Cross Crusade #2 Category A Brett Luelling
11 Cross Crusade #2 Category A Evan Plews
8 Heiser Farm Cross Masters 35+ A Michael Romasco
6 Heiser Farm Cross Category A Ian Eglitis
5 Heiser Farm Cross Category A Brett Luelling
4 Heiser Farm Cross Category A Jeff McNamee
1 Heiser Farm Cross Category A Evan Plews
4 Heiser Farm Cross Category C Ryan Eisele
12 Heiser Farm Cross Category B Jesse Finch Gnehm
4 Heiser Farm Cross Category B T. Kenji Sugahara
1 Heiser Farm Cross Masters 50+ Steve Yenne
48 Cross Crusade #1 Category A Ian Eglitis
24 Cross Crusade #1 Category A Brett Luelling
10 Cross Crusade #1 Masters 35+ A Jeff McNamee
2 Cross Crusade #1 Category B PAT KUDSZUS
19 Cross Crusade #1 Women B Maren Nelson
4 Cross Crusade #1 Masters 50+ Steve Yenne
2 Psycho Cross Men A Evan Plews
1 Psycho Cross Men A Brett Luelling
2 Psycho Cross #1 Men A Brett Luelling
1 Psycho Cross #1 Men A Evan Plews
9 Battle at Barlow Masters 35+ B T. Kenji Sugahara
35 Battle at Barlow Category A Brett Luelling
9 Veloshop Rickreall Rampage Masters 35+ B T. Kenji Sugahara
4 Veloshop Rickreall Rampage Category A Evan Plews
3 Veloshop Rickreall Rampage Category A Brett Luelling
6 Veloshop Rickreall Rampage Women B Maren Nelson
18 Veloshop Rickreall Rampage Category B Jesse Finch Gnehm
2 Veloshop Rickreall Rampage Category B PAT KUDSZUS
28 Hood River Double Cross #2 Senior Men A Brett Luelling
17 Hood River Double Cross #2 Masters B 35+ T. Kenji Sugahara
13 Hood River Double Cross #1 Women B Alison Paulus
20 Hood River Double Cross #1 Men B T. Kenji Sugahara
12 Hood River Double Cross #1 Men B Max Paulus
2 Hood River Double Cross #1 Men B PAT KUDSZUS
8 Thrilla Cross Series Men A Ian Eglitis
10 Mt Ashland Hillclimb/MTB Hillclimb Championships: Mountain Bikes: Combined Combined Ryan Eisele
1 Mt Ashland Hillclimb/MTB Hillclimb Championships: Mountain Bikes: Combined Combined Evan Plews
48 Mt Ashland Hillclimb/MTB Hillclimb Championships: Road Bikes: Combined Results by Time: Combined Combined Ken Monaco
48 Mt Ashland Hillclimb/MTB Hillclimb Championships: Road Bikes: Combined Combined Ken Monaco
1 Mt Ashland Hillclimb/MTB Hillclimb Championships Pro, Semi-Pro Men Evan Plews
4 Kruger's Kermesse Farm Crit Men B T. Kenji Sugahara
2 Mt Ashland Hillclimb/MTB Hillclimb Championships: Mountain Bikes Sport Men Ryan Eisele
1 Mt Ashland Hillclimb/MTB Hillclimb Championships: Mountain Bikes Pro Men Evan Plews
48 Mt Ashland Hillclimb/MTB Hillclimb Championships: Road Bikes: Combined Results by Time Combined Ken Monaco
10 Mt Ashland Hillclimb/MTB Hillclimb Championships: Road Bikes Category 4/5 Ken Monaco
1 Pain on the Peak Masters Men 50+ Steve Yenne
12 Pain on the Peak Senior Men A Brett Luelling
12 Thrilla Cross Series Men A Ian Eglitis
13 Thrilla Cross Series Men A Ian Eglitis
10 Thrilla Cross Series Men A Ian Eglitis
28 Eugene Celebration Stage Race: Wolf Creek Road Race Category 4/5 Men Kenneth Monaco
15 Eugene Celebration Stage Race: Wolf Creek Road Race Category 4/5 Men Mark Rasmussen
121 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined Kenneth Monaco
49 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined Mark Rasmussen
14 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Category 4/5 Men Kenneth Monaco
8 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Category 4/5 Men Mark Rasmussen
37 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial Category 4/5 Men Kenneth Monaco
7 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial Category 4/5 Men Mark Rasmussen
21 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Category 4/5 Men Kenneth Monaco
3 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Category 4/5 Men Mark Rasmussen
27 Eugene Celebration Stage Race Category 4/5 Men Kenneth Monaco
15 Eugene Celebration Stage Race Category 4/5 Men Mark Rasmussen
40 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Kevin Nichols
40 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time Combined Kevin Nichols
6 OBRA Hillclimb Championships Masters Men 45-49 Kevin Nichols
36 OBRA Criterium Championships Senior Men Kenneth Monaco
19 OBRA Criterium Championships Senior Men T. Kenji Sugahara
18 OBRA Criterium Championships Masters Men 30-39 Kenneth Monaco
6 OBRA Criterium Championships Masters Men 30-39 T. Kenji Sugahara
3 OBRA Criterium Championships Masters Men 50+ Steve Yenne
4 OBRA Criterium Championships Category 3 Ian Eglitis
12 OBRA Criterium Championships Senior Men Category 4/5 Kenneth Monaco
24 Swan Island Criterium Men Pro/1/2 T. Kenji Sugahara
1 Swan Island Criterium Masters Men 4/5 30+ 50+ Kenneth Monaco
9 Swan Island Criterium Men 4 Kenneth Monaco
68 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Mark Rasmussen
45 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Steve Yenne
68 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Mark Rasmussen
45 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Steve Yenne
12 OBRA Time Trial Championships Masters Men 40-44 Mark Rasmussen
9 OBRA Time Trial Championships Masters Men 50-54 Steve Yenne
41 Portland Twilight Criterium Pro/1/2 T. Kenji Sugahara
21 Portland Twilight Criterium Category 3 Jeff McNamee
8 Portland Twilight Criterium Category 3 Ian Eglitis
9 OUCH: Combined Results by Time: Combined Combined Steve Carwile
34 High Desert Omnium: Road Race Pro/1/2 T. Kenji Sugahara
13 High Desert Omnium: Road Race Category 3 Ian Eglitis
14 High Desert Omnium: Road Race Masters Steve Yenne
40 High Desert Omnium: Road Race Category 4/5 Kenneth Monaco
10 OUCH: Combined Results by Time Combined Steve Carwile
4 OUCH Men Category 1/2 Steve Carwile
39 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Combined Steve Yenne
112 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Combined Kenneth Monaco
15 High Desert Omnium: Criterium Pro/1/2 T. Kenji Sugahara
3 High Desert Omnium: Criterium Category 3 Ian Eglitis
24 High Desert Omnium: Criterium Masters Steve Yenne
6 High Desert Omnium: Time Trial Masters Steve Yenne
33 High Desert Omnium: Time Trial Category 4/5 Kenneth Monaco
10 High Desert Omnium Category 3 Ian Eglitis
14 High Desert Omnium Masters Steve Yenne
20 Alpenrose Thursday Series: July Series Category 3 T. Kenji Sugahara
12 High Desert Criterium Series Category 1/2/3 Ian Eglitis
3 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro Men Evan Plews
2 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro Men Steve Carwile
9 Vancouver Courthouse Criterium Men Category 3 Jeff McNamee
16 Vancouver Courthouse Criterium Men Category 4 Kenneth Monaco
3 Co-Motion Criterium Category 4/5 Men Kenneth Monaco
5 Alpenrose Thursday Series Category 3 Men T. Kenji Sugahara
5 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro Men Steve Carwile
4 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro Men Evan Plews
7 State Games of Oregon Pro, Semi-Pro Men Ian Eglitis
4 State Games of Oregon Pro, Semi-Pro Men Evan Plews
3 State Games of Oregon Pro, Semi-Pro Men Steve Carwile
1 State Games of Oregon Sport Men 19-39 Ryan Eisele
7 State Games of Oregon Expert Men 40+ Michael Romasco
2 State Games of Oregon Expert Men 40+ David Hill
1 State Games of Oregon Semi-Pro Men Ian Eglitis
4 State Games of Oregon Pro Men Evan Plews
3 State Games of Oregon Pro Men Steve Carwile
9 Portland MTB Short Track Series Sport Men 19-39 Ryan Eisele
5 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro Men Evan Plews
4 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro Men Steve Carwile
10 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Category 3 Men Matt Russell
41 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Category 2 Men Evan Plews
40 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Category 4 Men Mark Rasmussen
4 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Category 3 Men Matt Russell
79 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Category 2 Men T. Kenji Sugahara
6 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Category 2 Men Evan Plews
244 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Matt Russell
534 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined T. Kenji Sugahara
190 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Evan Plews
421 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Mark Rasmussen
17 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Category 4 Men Mark Rasmussen
17 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Category 3 Men Matt Russell
67 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Category 2 Men T. Kenji Sugahara
45 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Category 2 Men Evan Plews
13 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Category 3 Men Matt Russell
106 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Category 2 Men T. Kenji Sugahara
48 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Category 2 Men Evan Plews
20 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Category 4 Men Mark Rasmussen
5 Cascade Classic Category 3 Men Matt Russell
22 Cascade Classic Category 2 Men Evan Plews
13 Portland MTB Short Track Series Sport Men 19-39 Ryan Eisele
4 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro Men Steve Carwile
2 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro Men Evan Plews
6 Firecracker Criterium Men 1/2 T. Kenji Sugahara
9 High Desert Criterium Series Category 1/2/3 Matt Russell
38 Tuesday PIR Category 1/2/3 T. Kenji Sugahara
6 Monday PIR: June Series Masters 30+ 4/5 Mark Rasmussen
10 Portland MTB Short Track Series Sport Men 19-39 Ryan Eisele
12 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro Men Ian Eglitis
3 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro Men Steve Carwile
2 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro Men Evan Plews
1 Return on the Jedi XC/State Championships Pro, Semi-Pro Men Evan Plews
1 Return on the Jedi XC/State Championships Pro Evan Plews
10 Salem Fairview Circuit Race Category 4/5 Kenneth Monaco
19 Salem Fairview Circuit Race Masters Men 40+ David Hill
12 Salem Fairview Circuit Race Pro/1/2 Steve Carwile
11 Salem Fairview Circuit Race Pro/1/2 T. Kenji Sugahara
16 Salem Fairview Circuit Race Category 3 James Shingleton
8 Salem Fairview Circuit Race Category 3 Jeff McNamee
1 Return on the Jedi Super D Pro, Semi-Pro Men Evan Plews
1 Return on the Jedi Super D Pro Men Evan Plews
12 NWX Criterium Category 3 Men Ian Eglitis
23 Portland MTB Short Track Series Pro, Semi-Pro Men Ian Eglitis
3 Portland MTB Short Track Series Pro, Semi-Pro Men Steve Carwile
2 Portland MTB Short Track Series Pro, Semi-Pro Men Evan Plews
15 Portland MTB Short Track Series Sport Men 19-39 Ryan Eisele
23 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro Men Ian Eglitis
3 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro Men Steve Carwile
2 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro Men Evan Plews
3 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro Men Evan Plews
11 Picketts Charge MTB Pro, Semi-Pro Men Ian Eglitis
4 Picketts Charge MTB Pro, Semi-Pro Men Steve Carwile
7 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification M 40 4/5 Kevin Nichols
79 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Men Pro/1/2 T. Kenji Sugahara
4 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race M 40 4/5 Kevin Nichols
75 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Men Pro/1/2 T. Kenji Sugahara
2 Picketts Charge MTB Sport Men 50+ Steve Yenne
8 Picketts Charge MTB Sport Men 19-39 Ryan Eisele
5 Picketts Charge MTB Semi-Pro Men Ian Eglitis
3 Picketts Charge MTB Pro Men Steve Carwile
16 Picketts Charge MTB Expert Men 40 Plus Michael Romasco
10 Picketts Charge MTB Expert Men 40 Plus Mark Rasmussen
4 Picketts Charge MTB Expert Men 40 Plus David Hill
1 Picketts Charge MTB Expert Men 19-39 Matt Russell
133 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Kevin Nichols
111 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined T. Kenji Sugahara
18 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium M 40 4/5 Kevin Nichols
2 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial M 40 4/5 Kevin Nichols
72 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Men Pro/1/2 T. Kenji Sugahara
9 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race M 40 4/5 Kevin Nichols
88 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Men Pro/1/2 T. Kenji Sugahara
8 High Desert Criterium Series Category 3/4/5 Ian Eglitis
14 Test of Endurance 50 Pro, Semi-Pro Men Steve Carwile
7 Test of Endurance 50 Sport 19-39 Men Ryan Eisele
10 Test of Endurance 50 Pro Men Steve Carwile
13 Test of Endurance 50 Expert 40+ Men Michael Romasco
3 Test of Endurance 50 Expert 40+ Men David Hill
1 Test of Endurance 50 Expert 19-39 Men Matt Russell
20 Mount Tabor Circuit Race Category 3 Jeff McNamee
15 Mount Tabor Circuit Race Senior Men T. Kenji Sugahara
20 OBRA Road Race Senior Men T. Kenji Sugahara
1 Monday PIR Masters 4/5 Mark Rasmussen
1 Falls City Firecracker MTB Sport 50+ Steve Yenne
10 Falls City Firecracker MTB Singlespeed Ellen Miller
9 Falls City Firecracker MTB Singlespeed PAT KUDSZUS
11 Falls City Firecracker MTB Expert 40+ Michael Romasco
2 Falls City Firecracker MTB Expert 40+ David Hill
5 Falls City Firecracker MTB Semi-Pro Men James Shingleton
9 Falls City Firecracker MTB Pro Men Steve Carwile
64 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Steve Yenne
64 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Combined Steve Yenne
1 OBRA TTT Championships Masters Men 200-239 Steve Yenne
26 Monday PIR: May Series Masters 30+ 4/5 Mark Rasmussen
18 Albany Criterium Category 4/5 Kenneth Monaco
2 Albany Criterium Category 3 T. Kenji Sugahara
37 Rehearsal Road Race Category 4 Kenneth Monaco
6 Rehearsal Road Race Pro/1/2 Evan Plews
8 Rehearsal Road Race Category 3 T. Kenji Sugahara
12 Tuesday PIR Category 3/4 Jan Taborsky
21 Monday PIR: Series Standings Masters 30+ 4/5 Mark Rasmussen
2 Bear Springs Trap MTB Pro, Semi-Pro Men Evan Plews
7 Bear Springs Trap MTB Sport Men 19-39 Ryan Eisele
5 Bear Springs Trap MTB Singlespeed PAT KUDSZUS
11 Bear Springs Trap MTB Expert Men 40+ Michael Romasco
2 Bear Springs Trap MTB Pro Men Evan Plews
21 Mt. Hood Stage Race: Final General Classification Masters Men 35+ T. Kenji Sugahara
4 Mt. Hood Stage Race: Final General Classification Category 3 Men Matt Russell
4 Mt. Hood Stage Race: Final General Classification Category 3 Men Matt Russell
7 Mt. Hood Stage Race: Downtown Hood River Criterium Masters Men 35+ T. Kenji Sugahara
6 Mt. Hood Stage Race: Downtown Hood River Criterium Category 3 Men Matt Russell
24 Mt. Hood Stage Race: Wy' East Road Race Masters Men 45+ Kevin Nichols
18 Mt. Hood Stage Race: Wy' East Road Race Masters Men 35+ T. Kenji Sugahara
32 Mt. Hood Stage Race: Wy' East Road Race Category 3 Men James Shingleton
3 Mt. Hood Stage Race: Wy' East Road Race Category 3 Men Matt Russell
23 Mt. Hood Stage Race: Scenic Gorge Time Trial Masters 45+ Kevin Nichols
30 Mt. Hood Stage Race: Scenic Gorge Time Trial Masters 35+ Mark Rasmussen
25 Mt. Hood Stage Race: Scenic Gorge Time Trial Masters 35+ T. Kenji Sugahara
28 Mt. Hood Stage Race: Scenic Gorge Time Trial Category 3 Men Matt Russell
23 Mt. Hood Stage Race: Scenic Gorge Time Trial Category 3 Men James Shingleton
23 Mt. Hood Stage Race: Cooper Spur Circuit Race Masters Men 45+ Kevin Nichols
29 Mt. Hood Stage Race: Cooper Spur Circuit Race Masters Men 35+ Mark Rasmussen
24 Mt. Hood Stage Race: Cooper Spur Circuit Race Masters Men 35+ T. Kenji Sugahara
34 Mt. Hood Stage Race: Cooper Spur Circuit Race Category 3 Men James Shingleton
4 Mt. Hood Stage Race: Cooper Spur Circuit Race Category 3 Men Matt Russell
15 Monday PIR: Series Standings Masters 30+ 4/5 Mark Rasmussen
10 Monday PIR Masters 4/5 Mark Rasmussen
2 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Sport Men 50+ Steve Yenne
6 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Singlespeed Men PAT KUDSZUS
1 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Expert Men 19-39 Matt Russell
58 Tuesday PIR Category 1/2/3 James Shingleton
38 Tuesday PIR Category 1/2/3 T. Kenji Sugahara
29 Tuesday PIR Category 1/2/3 Evan Plews
11 Table Rock Road Race Men 3 T. Kenji Sugahara
2 Table Rock Road Race Men 3 Matt Russell
9 Table Rock Road Race Men Pro/1/2 Evan Plews
34 Table Rock Road Race Men 4/5 Kenneth Monaco
21 Spring Thaw XC Pro, Semi-Pro Men Brett Luelling
18 Spring Thaw XC Pro, Semi-Pro Men James Shingleton
3 Spring Thaw XC Pro, Semi-Pro Men Evan Plews
2 Spring Thaw XC Sport Men 50+ Steve Yenne
3 Spring Thaw XC Singlespeed PAT KUDSZUS
8 Spring Thaw XC Semi-Pro Men Brett Luelling
6 Spring Thaw XC Semi-Pro Men James Shingleton
3 Spring Thaw XC Pro Men Evan Plews
3 Spring Thaw XC Expert Men 40+ David Hill
1 Spring Thaw XC Expert Men 19-39 Matt Russell
10 Eugene Roubaix Category 3 T. Kenji Sugahara
12 Eugene Roubaix Masters Steve Yenne
28 Peak Sports Mudslinger MTB Pro, Semi-Pro Men James Shingleton
27 Peak Sports Mudslinger MTB Pro, Semi-Pro Men James Shingleton
5 Peak Sports Mudslinger MTB Pro, Semi-Pro Men Brett Luelling
4 Peak Sports Mudslinger MTB Pro, Semi-Pro Men Brett Luelling
4 Peak Sports Mudslinger MTB Sport 19-39 Men Ryan Eisele
4 Peak Sports Mudslinger MTB Singlespeed PAT KUDSZUS
2 Peak Sports Mudslinger MTB Expert 40+ Men David Hill
1 Peak Sports Mudslinger MTB Expert 19-39 Men Matt Russell
10 Peak Sports Mudslinger MTB Semi-pro James Shingleton
1 Peak Sports Mudslinger MTB Semi-pro Brett Luelling
18 Peak Sports Mudslinger MTB Pro/Semi-Pro James Shingleton
4 Peak Sports Mudslinger MTB Pro/Semi-Pro Brett Luelling
5 Icebreaker Criterium Category 3 T. Kenji Sugahara
44 Kings Valley Road Race Pro/1/2 Steve Carwile
12 Kings Valley Road Race Pro/1/2 Evan Plews
37 Kings Valley Road Race Masters 40+ David Hill
12 Kings Valley Road Race Masters 40+ Mark Rasmussen
12 Kings Valley Road Race Category 3 Matt Russell
10 Kings Valley Road Race Category 3 James Shingleton
9 Kings Valley Road Race Category 3 T. Kenji Sugahara
19 Tuesday PIR Category 1/2/3 James Shingleton
13 Tuesday PIR Category 1/2/3 Evan Plews
7 Horning's Hustle Pro, Semi-Pro Men James Shingleton
4 Horning's Hustle Pro, Semi-Pro Men Steve Carwile
2 Horning's Hustle Pro, Semi-Pro Men Brett Luelling
4 Horning's Hustle Sport Men 19-39 Ryan Eisele
3 Horning's Hustle Singlespeed PAT KUDSZUS
2 Horning's Hustle Expert Men 40+ David Hill
7 Horning's Hustle Pro/Semi-pro Men James Shingleton
4 Horning's Hustle Pro/Semi-pro Men Steve Carwile
2 Horning's Hustle Pro/Semi-pro Men Brett Luelling
16 Willamette: General Classification Category 3 Men T. Kenji Sugahara
22 Willamette: Planning Mill Criterium Category 3 Men T. Kenji Sugahara
13 Willamette: Alpine Road Race Category 3 Men T. Kenji Sugahara
5 Piece of Cake Road Race Masters 4/5 Mark Rasmussen
2 Piece of Cake Road Race Category 3 T. Kenji Sugahara
20 Piece of Cake Road Race Pro/1/2 Steve Carwile
23 Banana Belt Road Race Series Masters 4/5 40+ Mark Rasmussen
2 Banana Belt Road Race Series Masters 4/5 40+ Kevin Nichols
19 Banana Belt Road Race Series Women 1/2/3 Rebecka Hartkop
30 Banana Belt Road Race Series Category 4 Brett Luelling
36 Banana Belt Road Race Series Category 3 James Shingleton
15 Banana Belt Road Race Series Category 3 Matt Russell
13 Banana Belt Road Race Series Category 3 T. Kenji Sugahara
8 Banana Belt Road Race Series Masters 4/5 40+ Kevin Nichols
6 Banana Belt Road Race Series Masters 4/5 40+ Mark Rasmussen
10 Banana Belt Road Race Series Women 1/2/3 Rebecka Hartkop
2 Banana Belt Road Race Series Category 4 Jan Taborsky
37 Banana Belt Road Race Series Category 3 James Shingleton
13 Banana Belt Road Race Series Category 3 T. Kenji Sugahara
31 Banana Belt Road Race Series Pro/1/2 Steve Carwile
16 Banana Belt Road Race Series Category 1/2/3 Women Rebecka Hartkop
21 Banana Belt Road Race Series Category 3 T. Kenji Sugahara
13 Banana Belt Road Race Series Category 3 Matt Russell
7 Banana Belt Road Race Series Category 4 Jan Taborsky
10 Banana Belt Road Race Series Masters 4/5 40+ Mark Rasmussen
4 Banana Belt Road Race Series Masters 4/5 40+ Kevin Nichols
18 Banana Belt Road Race Series Masters 4/5 40+ Kevin Nichols
10 Banana Belt Road Race Series Masters 4/5 40+ Mark Rasmussen
42 Banana Belt Road Race Series Category 4 Jan Taborsky
10 Banana Belt Road Race Series Senior Women 1/2 and 3 Rebecka Hartkop
7 Banana Belt Road Race Series Category 3 Matt Russell
12 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined James Shingleton
12 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined James Shingleton
1 Jack Frost Time Trial Men Category 3 James Shingleton
50 Cherry Pie RR Men 4 Kenneth Monaco
45 Cherry Pie RR Men 4 Mark Rasmussen
47 Cherry Pie RR Men 3 T. Kenji Sugahara
25 Cherry Pie RR Men 3 Ian Eglitis
21 Cherry Pie RR Men 3 Matt Russell
12 Cherry Pie RR Men 3 James Shingleton
6 Cherry Pie RR Men 4/5 40+ Mark Rasmussen
7 Vanport Kermesse Series Standings Masters Men A Steve Yenne
3 Vanport Kermesse Series Standings Masters Men A Steve Yenne
2 Vanport Kermesse Series Masters Men A Steve Yenne