Audi

Event Category Name
11 Monday Night PIR Masters 30+ 1/2/3 Robert Tornai
27 Monday Night PIR Masters 30+ 4/5 Andrew LaVeine
DNF Vancouver Criterium OBRA Championship Senior Men Zach Bowden
16 Vancouver Criterium OBRA Championship Men Category 3 Davd Lanier
8 Vancouver Criterium OBRA Championship Men Category 3 Ayden YOUNG
9 Vancouver Criterium OBRA Championship Men Category 4 Justin Lair
5 Franz Bakery Criterium Men 4/5 Justin Lair
2 Worthy Brewing Criterium Series Men 1/2 Dillon Caldwell
5 Worthy Brewing Criterium Series Men 3 Steve Simone
1 Worthy Brewing Criterium Series Men 3 Justin Guidroz
15 Worthy Brewing Criterium Series Men 4/5 Daniel Caldwell
12 Worthy Brewing Criterium Series Men 4/5 Damon Runberg
6 Worthy Brewing Criterium Series Men 4/5 Justin Lair
2 Worthy Brewing Criterium Series Men 4/5 Paul Armstrong
15 Portland Short Track Series Elite Men Jacob Hull
8 Portland Short Track Series Elite Men Brian Kesselman
2 OBRA RR Champs Senior Men Dillon Caldwell
17 OBRA RR Champs Men Category 4/5 Justin Lair
15 OBRA RR Champs Men Category 4/5 Joe Tysoe
5 OBRA RR Champs Men Category 4/5 Paul Armstrong
2 OBRA RR Champs Men Category 4/5 Robert Tornai
5 OBRA RR Champs Masters Men 60-69 Daniel Caldwell
4 OBRA RR Champs Masters Men 40-49 Brian Kesselman
1 Worthy Brewing Criterium Series Men 1/2 Dillon Caldwell
4 Worthy Brewing Criterium Series Men 3 Justin Guidroz
8 Worthy Brewing Criterium Series Men 4/5 Justin Lair
7 Worthy Brewing Criterium Series Men 4/5 Damon Runberg
1 Worthy Brewing Criterium Series Men 4/5 Paul Armstrong
DNF Worthy Brewing Criterium Series Men 3/4/5 Justin Guidroz
10 Worthy Brewing Criterium Series Men 3/4/5 Justin Lair
9 Worthy Brewing Criterium Series Men 3/4/5 Damon Runberg
1 Worthy Brewing Criterium Series Men 3/4/5 Paul Armstrong
4 Monday Night PIR: July Team Series Overall Team Standings
1 Monday Night PIR: July Series Overall Masters 30+ 4/5 Robert Tornai
6 Monday Night PIR Masters 30+ 4/5 Robert Tornai
11 Portland Short Track Series Elite Men Jacob Hull
1 Monday Night PIR: Standings Category 4/5+ Robert Tornai
5 Monday Night PIR: Team Standings Team Standings
1 Monday Night PIR Masters 30+ 4/5 Robert Tornai
9 Portland Short Track Series Elite Men Brian Kesselman
53 OBRA Uphill Time Trial Championship: Combined Combined Luis Valls
32 OBRA Uphill Time Trial Championship: Combined Combined Joe Tysoe
45 OBRA Uphill Time Trial Championship: Combined Combined Daniel Caldwell
37 OBRA Uphill Time Trial Championship: Combined Combined Luis Valls
15 OBRA Uphill Time Trial Championship: Combined Combined Joe Tysoe
89 OBRA Uphill Time Trial Championship: Combined Combined Daniel Caldwell
1 OBRA Uphill Time Trial Championship: Combined Combined Dillon Caldwell
6 OBRA Uphill Time Trial Championship Masters Men 50-59 Luis Valls
2 OBRA Uphill Time Trial Championship Masters Men 40-49 Joe Tysoe
5 OBRA Uphill Time Trial Championship Masters Men 60-69 Daniel Caldwell
2 OBRA Uphill Time Trial Championship Masters Men 65-69 Daniel Caldwell
3 OBRA Uphill Time Trial Championship Masters Men 55-59 Luis Valls
2 OBRA Uphill Time Trial Championship Masters Men 45-49 Joe Tysoe
1 OBRA Uphill Time Trial Championship Category 1/2 Men Dillon Caldwell
2 Cooper Spur Short Track Weekend Elite Men Brian Kesselman
9 High Cascades 100 Veteran Men 40-49 John Weathers
1 Cooper Spur Short Track Weekend Category 1 Men 35-44 Brian Kesselman
2 Worthy Brewing Criterium Series Men 1/2 Dillon Caldwell
8 Worthy Brewing Criterium Series Men 3 Justin Guidroz
15 Worthy Brewing Criterium Series Men 4/5 Daniel Caldwell
6 Worthy Brewing Criterium Series Men 4/5 Justin Lair
4 Worthy Brewing Criterium Series Men 4/5 Paul Armstrong
15 Worthy Brewing Criterium Series Men 3/4/5 Justin Guidroz
17 Worthy Brewing Criterium Series Men 3/4/5 Daniel Caldwell
6 Worthy Brewing Criterium Series Men 3/4/5 Justin Lair
4 Worthy Brewing Criterium Series Men 3/4/5 Paul Armstrong
1 Monday Night PIR Masters 30+ 4/5 Robert Tornai
7 Portland Short Track Series Elite Men Brian Kesselman
23 Larch Mountain Hill Climb: Combined Combined Luis Valls
1 Larch Mountain Hill Climb Masters Men 55-59 Luis Valls
DNS Larch Mountain Hill Climb Category 1/2 Men Dillon Caldwell
3 Worthy Brewing Criterium Series Men 1/2 Dillon Caldwell
4 Worthy Brewing Criterium Series Men 3 Justin Guidroz
13 Worthy Brewing Criterium Series Men 4/5 Daniel Caldwell
9 Worthy Brewing Criterium Series Men 4/5 Justin Lair
2 Worthy Brewing Criterium Series Men 4/5 Paul Armstrong
21 Worthy Brewing Criterium Series Men 3/4/5 Daniel Caldwell
17 Worthy Brewing Criterium Series Men 3/4/5 Justin Guidroz
15 Worthy Brewing Criterium Series Men 3/4/5 Justin Lair
3 Worthy Brewing Criterium Series Men 3/4/5 Paul Armstrong
11 Mt. Tabor Series Senior Men Zach Bowden
19 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Robert Tornai
15 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Luis Valls
4 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Brian Kesselman
7 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ Luis Valls
23 Tuesday Night PIR Category 3/4 Andrew LaVeine
6 Six Hours of Mount Hood Two-Person Masters 80+ Jeff Otto
6 Six Hours of Mount Hood Two-Person Masters 80+ Brian Kesselman
1 Six Hours of Mount Hood Two-Person Co-ed Jacob Hull
5 Six Hours of Mount Hood Solo Men Open John Weathers
10 Alsea Falls Switchback: OBRA XC Championships Elite Men Jacob Hull
10 Alsea Falls Switchback Elite Men Jacob Hull
6 Mt. Tabor Series Senior Men Zach Bowden
12 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Brion Barnett
1 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Brian Kesselman
2 Worthy Brewing Criterium Series Men 3 Justin Guidroz
2 Worthy Brewing Criterium Series Men 1/2 Dillon Caldwell
18 Worthy Brewing Criterium Series Men 4/5 Daniel Caldwell
10 Worthy Brewing Criterium Series Men 4/5 Damon Runberg
6 Worthy Brewing Criterium Series Men 4/5 Justin Lair
1 Worthy Brewing Criterium Series Men 4/5 Paul Armstrong
25 Worthy Brewing Criterium Series Men 3/4/5 Justin Guidroz
23 Worthy Brewing Criterium Series Men 3/4/5 Daniel Caldwell
15 Worthy Brewing Criterium Series Men 3/4/5 Damon Runberg
8 Worthy Brewing Criterium Series Men 3/4/5 Justin Lair
1 Worthy Brewing Criterium Series Men 3/4/5 Paul Armstrong
10 Monday Night PIR: June Series Overall Masters 30+ 4/5 Andrew LaVeine
DNF Portland Short Track Series Elite Men Brian Kesselman
2 Baker City Cycling Classic: Stage 5 - Anthony Lakes Tour d’Horn Road Race Masters Category 4/5 Men Joe Tysoe
1 Baker City Cycling Classic: Stage 5 - Anthony Lakes Tour d’Horn Road Race Masters Category 4/5 Men Robert Tornai
38 Baker City Cycling Classic: Stage 5 - Anthony Lakes Tour d’Horn Road Race Masters Category 1/2/3 Men Luis Valls
17 Baker City Cycling Classic: Stage 5 - Anthony Lakes Tour d’Horn Road Race Category 3 Men Troy Duppenthaler
11 Baker City Cycling Classic: Stage 5 - Anthony Lakes Tour d’Horn Road Race Category 3 Men Zachary Johnson
28 Baker City Cycling Classic: Stage 5 - Anthony Lakes Tour d’Horn Road Race Pro/1/2 Men Steven Wilssens
25 Baker City Cycling Classic: Stage 5 - Anthony Lakes Tour d’Horn Road Race Pro/1/2 Men Jack Duncan
13 Baker City Cycling Classic: Stage 5 - Anthony Lakes Tour d’Horn Road Race Pro/1/2 Men Dillon Caldwell
3 Baker City Cycling Classic: Stage 5 - Anthony Lakes Tour d’Horn Road Race Pro/1/2 Men Kaler Marshall
1 Pickett's Charge Sport (Category 2) Men 50-59 Peter Borowski
1 Willamette Gran Fondo Men 50-59 Peter Borowski
2 Willamette Gran Fondo Men 40-49 Brian Kesselman
2 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium: GC After Stage 4 Masters Category 4/5 Men Joe Tysoe
1 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium: GC After Stage 4 Masters Category 4/5 Men Robert Tornai
52 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium: GC After Stage 4 Masters Category 1/2/3 Men Luis Valls
19 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium: GC After Stage 4 Category 3 Men Zachary Johnson
10 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium: GC After Stage 4 Category 3 Men Troy Duppenthaler
30 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium: GC After Stage 4 Pro/1/2 Men Jack Duncan
28 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium: GC After Stage 4 Pro/1/2 Men Steven Wilssens
4 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium: GC After Stage 4 Pro/1/2 Men Dillon Caldwell
2 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium: GC After Stage 4 Pro/1/2 Men Kaler Marshall
3 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium Masters Category 4/5 Men Joe Tysoe
1 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium Masters Category 4/5 Men Robert Tornai
52 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium Masters Category 1/2/3 Men Luis Valls
12 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium Category 3 Men Zachary Johnson
3 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium Category 3 Men Troy Duppenthaler
27 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium Pro/1/2 Men Steven Wilssens
20 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium Pro/1/2 Men Jack Duncan
8 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium Pro/1/2 Men Dillon Caldwell
3 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium Pro/1/2 Men Kaler Marshall
107 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: Combined Combined Joe Tysoe
46 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: Combined Combined Robert Tornai
163 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: Combined Combined Luis Valls
118 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: Combined Combined Zachary Johnson
80 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: Combined Combined Troy Duppenthaler
30 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: Combined Combined Jack Duncan
20 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: Combined Combined Steven Wilssens
5 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: Combined Combined Kaler Marshall
2 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: Combined Combined Dillon Caldwell
2 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: GC After Stage 3 Masters Category 4/5 Men Joe Tysoe
1 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: GC After Stage 3 Masters Category 4/5 Men Robert Tornai
48 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: GC After Stage 3 Masters Category 1/2/3 Men Luis Valls
21 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: GC After Stage 3 Category 3 Men Zachary Johnson
10 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: GC After Stage 3 Category 3 Men Troy Duppenthaler
30 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: GC After Stage 3 Pro/1/2 Men Jack Duncan
28 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: GC After Stage 3 Pro/1/2 Men Steven Wilssens
4 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: GC After Stage 3 Pro/1/2 Men Dillon Caldwell
2 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: GC After Stage 3 Pro/1/2 Men Kaler Marshall
3 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial Masters Category 4/5 Men Joe Tysoe
1 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial Masters Category 4/5 Men Robert Tornai
48 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial Masters Category 1/2/3 Men Luis Valls
26 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial Category 3 Men Zachary Johnson
13 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial Category 3 Men Troy Duppenthaler
22 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial Pro/1/2 Men Jack Duncan
15 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial Pro/1/2 Men Steven Wilssens
4 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial Pro/1/2 Men Kaler Marshall
1 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial Pro/1/2 Men Dillon Caldwell
2 Baker City Cycling Classic Masters Category 4/5 Men Joe Tysoe
1 Baker City Cycling Classic Masters Category 4/5 Men Robert Tornai
42 Baker City Cycling Classic Masters Category 1/2/3 Men Luis Valls
16 Baker City Cycling Classic Category 3 Men Troy Duppenthaler
12 Baker City Cycling Classic Category 3 Men Zachary Johnson
29 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Steven Wilssens
26 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Jack Duncan
11 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Dillon Caldwell
2 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Kaler Marshall
130 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: Combined Combined Robert Tornai
123 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: Combined Combined Joe Tysoe
169 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: Combined Combined Luis Valls
88 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: Combined Combined Zachary Johnson
44 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: Combined Combined Troy Duppenthaler
32 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: Combined Combined Steven Wilssens
25 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: Combined Combined Jack Duncan
13 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: Combined Combined Dillon Caldwell
2 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: Combined Combined Kaler Marshall
2 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: GC after Stage 2 Masters Category 4/5 Men Robert Tornai
1 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: GC after Stage 2 Masters Category 4/5 Men Joe Tysoe
49 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: GC after Stage 2 Masters Category 1/2/3 Men Luis Valls
20 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: GC after Stage 2 Category 3 Men Zachary Johnson
7 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: GC after Stage 2 Category 3 Men Troy Duppenthaler
35 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: GC after Stage 2 Pro/1/2 Men Steven Wilssens
34 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: GC after Stage 2 Pro/1/2 Men Jack Duncan
12 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: GC after Stage 2 Pro/1/2 Men Dillon Caldwell
2 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: GC after Stage 2 Pro/1/2 Men Kaler Marshall
3 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial Masters Category 4/5 Men Robert Tornai
1 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial Masters Category 4/5 Men Joe Tysoe
48 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial Masters Category 1/2/3 Men Luis Valls
21 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial Category 3 Men Zachary Johnson
7 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial Category 3 Men Troy Duppenthaler
24 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial Pro/1/2 Men Steven Wilssens
20 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial Pro/1/2 Men Jack Duncan
13 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial Pro/1/2 Men Dillon Caldwell
2 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial Pro/1/2 Men Kaler Marshall
2 Baker City Cycling Classic: Stage 1 - Keating Valley Road Race Masters Category 4/5 Men Joe Tysoe
1 Baker City Cycling Classic: Stage 1 - Keating Valley Road Race Masters Category 4/5 Men Robert Tornai
50 Baker City Cycling Classic: Stage 1 - Keating Valley Road Race Masters Category 1/2/3 Men Luis Valls
9 Baker City Cycling Classic: Stage 1 - Keating Valley Road Race Category 3 Men Zachary Johnson
3 Baker City Cycling Classic: Stage 1 - Keating Valley Road Race Category 3 Men Troy Duppenthaler
40 Baker City Cycling Classic: Stage 1 - Keating Valley Road Race Pro/1/2 Men Jack Duncan
37 Baker City Cycling Classic: Stage 1 - Keating Valley Road Race Pro/1/2 Men Steven Wilssens
16 Baker City Cycling Classic: Stage 1 - Keating Valley Road Race Pro/1/2 Men Kaler Marshall
3 Baker City Cycling Classic: Stage 1 - Keating Valley Road Race Pro/1/2 Men Dillon Caldwell
5 Worthy Brewing Criterium Series Men 4/5 Justin Lair
3 Worthy Brewing Criterium Series Men 4/5 Paul Armstrong
27 Worthy Brewing Criterium Series Men 3/4/5 Justin Guidroz
6 Worthy Brewing Criterium Series Men 3/4/5 Justin Lair
3 Worthy Brewing Criterium Series Men 3/4/5 Paul Armstrong
6 Worthy Brewing Criterium Series Men 3 Justin Guidroz
1 Worthy Brewing Criterium Series Men 1/2 Dillon Caldwell
16 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Brion Barnett
15 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ John Weathers
1 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Brian Kesselman
3 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ Brion Barnett
1 Worthy Brewing Criterium Series Men 1/2/3 Dillon Caldwell
8 Monday Night PIR: Series Standings after June 20 Masters 30+ 4/5 Andrew LaVeine
7 Portland Short Track Series Elite Men Brian Kesselman
1 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ John Weathers
1 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Zach Bowden
1 Monday Night PIR Masters 30+ 4/5 Andrew LaVeine
1 Washougal XC at the MX Park Race for the Future NICA Student League Fundraiser Elite Men Jacob Hull
1 Washougal XC at the MX Park Race for the Future NICA Student League Fundraiser Category 1 Men 45+ John Weathers
11 Mt. Ashland Uphill Time Trial: Combined Combined Daniel Caldwell
1 Mt. Ashland Uphill Time Trial: Combined Combined Dillon Caldwell
1 Mt. Ashland Uphill Time Trial Men 60+ Daniel Caldwell
1 Mt. Ashland Uphill Time Trial Men 18+ Dillon Caldwell
2 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Brian Kesselman
18 Sagebrush Cycles Time Trial Series: Combined Combined Daniel Caldwell
2 Sagebrush Cycles Time Trial Series: Combined Combined Justin Guidroz
1 Sagebrush Cycles Time Trial Series: Combined Combined Dillon Caldwell
3 Sagebrush Cycles Time Trial Series Men 4/5 Daniel Caldwell
1 Sagebrush Cycles Time Trial Series Men 3 Justin Guidroz
1 Sagebrush Cycles Time Trial Series Men 1/2 Dillon Caldwell
21 Monday Night PIR Masters 30+ 4/5 Andrew LaVeine
7 Portland Short Track Series Elite Men Brian Kesselman
9 High Desert Omnium: Road Race Men Category 1/2 Dillon Caldwell
21 High Desert Omnium: Road Race Men Category 4/5 Daniel Caldwell
17 High Desert Omnium: Road Race Men Category 4/5 Justin Lair
13 High Desert Omnium: Road Race Men Category 4/5 Damon Runberg
11 High Desert Omnium: Road Race Men Category 4/5 Peter Borowski
15 High Desert Omnium: Road Race Masters Men 3/4/5 40+ Joe Tysoe
13 High Desert Omnium: Road Race Masters Men 3/4/5 40+ Robert Tornai
10 High Desert Omnium: Road Race Men Category 3 Justin Guidroz
2 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Dillon Caldwell
7 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Justin Guidroz
40 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Joe Tysoe
12 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Robert Tornai
49 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Daniel Caldwell
41 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Damon Runberg
2 High Desert Omnium: Time Trial Men 1/2 Dillon Caldwell
1 High Desert Omnium: Time Trial Men 3 Justin Guidroz
10 High Desert Omnium: Time Trial Masters Men 3/4/5 40+ Joe Tysoe
1 High Desert Omnium: Time Trial Masters Men 3/4/5 40+ Robert Tornai
7 High Desert Omnium: Time Trial Men 4/5 Daniel Caldwell
4 High Desert Omnium: Time Trial Men 4/5 Damon Runberg
18 High Desert Omnium Masters Men 3/4/5 40+ Joe Tysoe
4 High Desert Omnium Masters Men 3/4/5 40+ Robert Tornai
17 High Desert Omnium Men Category 4/5 Justin Lair
15 High Desert Omnium Men Category 4/5 Daniel Caldwell
10 High Desert Omnium Men Category 4/5 Damon Runberg
5 High Desert Omnium Men Category 3 Justin Guidroz
6 High Desert Omnium Men Category 1/2 Dillon Caldwell
DNF High Desert Omnium: Criterium Men 1/2 Dillon Caldwell
12 High Desert Omnium: Criterium Men 3 Justin Guidroz
18 High Desert Omnium: Criterium Masters Men 3/4/5 Joe Tysoe
7 High Desert Omnium: Criterium Masters Men 3/4/5 Robert Tornai
DNF High Desert Omnium: Criterium Men 4/5 Damon Runberg
10 High Desert Omnium: Criterium Men 4/5 Justin Lair
1 Skibowl XC Expert Men 45+ John Weathers
1 Skibowl XC Expert Men 19-44 Jacob Hull
3 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Brian Kesselman
18 Sagebrush Cycles Time Trial Series: Combined Combined Daniel Caldwell
3 Sagebrush Cycles Time Trial Series: Combined Combined Justin Guidroz
2 Sagebrush Cycles Time Trial Series Men 4/5 Daniel Caldwell
1 Sagebrush Cycles Time Trial Series Men 3 Justin Guidroz
8 Portland Short Track Series Elite Men Jacob Hull
1 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Brian Kesselman
17 Oregon Gran Fondo: Gran Route Men 50-59 Luis Valls
3 Oregon Gran Fondo: Gran Route Men 50-59 Pete Borowski
13 Oregon Gran Fondo: Gran Route Men 40-49 Andrew LaVeine
11 Oregon Gran Fondo: Gran Route Men 40-49 Steve Simone
3 Oregon Gran Fondo: Gran Route Men 40-49 Brian Kesselman
DNF Oregon Gran Fondo: Gran Route Men 19-29 Jonathan Liu
90 OBRA TT: Combined Combined Daniel Caldwell
139 OBRA TT: Combined Combined Joe Tysoe
34 OBRA TT: Combined Combined Troy Duppenthaler
27 OBRA TT: Combined Combined Justin Guidroz
46 OBRA TT: Combined Combined Paul Armstrong
73 OBRA TT: Combined Combined Joe Tysoe
8 OBRA TT: Combined Combined Daniel Caldwell
4 OBRA TT Masters Men 60-69 Daniel Caldwell
3 OBRA TT Category 3 Men Troy Duppenthaler
1 OBRA TT Category 3 Men Justin Guidroz
1 OBRA TT Category 4/5 Men Paul Armstrong
6 OBRA TT Masters Men 45-49 Joe Tysoe
1 OBRA TT Masters Men 65-69 Daniel Caldwell
13 Hammer Velo Crit Senior Men Warren Atkey
13 Hammer Velo Crit Masters Men Category 3/4/5 50+ Luis Valls
3 Hammer Velo Crit Men Category 4/5 Justin Lair
4 Hammer Velo Crit Men Category 5 Justin Lair
9 OBRA TT Masters Men 40-49 Joe Tysoe
2 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Brian Kesselman
20 Sagebrush Cycles Time Trial Series: Combined Combined Daniel Caldwell
19 Sagebrush Cycles Time Trial Series: Combined Combined Peter Borowski
6 Sagebrush Cycles Time Trial Series: Combined Combined Paul Armstrong
3 Sagebrush Cycles Time Trial Series: Combined Combined Justin Guidroz
1 Sagebrush Cycles Time Trial Series: Combined Combined Dillon Caldwell
6 Sagebrush Cycles Time Trial Series Men 4/5 Daniel Caldwell
5 Sagebrush Cycles Time Trial Series Men 4/5 Peter Borowski
2 Sagebrush Cycles Time Trial Series Men 4/5 Paul Armstrong
2 Sagebrush Cycles Time Trial Series Men 3 Justin Guidroz
1 Sagebrush Cycles Time Trial Series Men 1/2 Dillon Caldwell
14 Monday Night PIR Masters 4/5 Andrew LaVeine
9 Monday Night PIR: May Series Standings Category 4/5+ Paul Armstrong
1 Sisters Stampede Sport Men 50-59 Pete Borowski
6 Sisters Stampede Sport Men 19-39 Damon Runberg
4 Sisters Stampede Expert Men 45+ John Weathers
16 Sisters Stampede Expert Men 19-44 Brian Kesselman
15 Sisters Stampede Expert Men 19-44 Jacob Hull
17 Desert Orthopedics Bend Don't Brake Road Race Men 4/5 Damon Runberg
14 Desert Orthopedics Bend Don't Brake Road Race Men 4/5 Justin Lair
12 Desert Orthopedics Bend Don't Brake Road Race Men 4/5 Joe Tysoe
10 Desert Orthopedics Bend Don't Brake Road Race Men 4/5 Peter Borowski
3 Desert Orthopedics Bend Don't Brake Road Race Men 4/5 Paul Armstrong
DNF Desert Orthopedics Bend Don't Brake Road Race Masters Men 50+ Louis Liu
15 Desert Orthopedics Bend Don't Brake Road Race Masters Men 50+ Rick Marine
8 Desert Orthopedics Bend Don't Brake Road Race Masters Men 50+ Daniel Caldwell
14 Desert Orthopedics Bend Don't Brake Road Race Masters Men 40+ Andrew LaVeine
5 Desert Orthopedics Bend Don't Brake Road Race Masters Men 40+ Brian Kesselman
30 Sagebrush Cycles Time Trial Series: Combined Combined Daniel Caldwell
19 Sagebrush Cycles Time Trial Series: Combined Combined Peter Borowski
9 Sagebrush Cycles Time Trial Series: Combined Combined Paul Armstrong
15 Sagebrush Cycles Time Trial Series: Combined Combined Steve Simone
5 Sagebrush Cycles Time Trial Series: Combined Combined Justin Guidroz
1 Sagebrush Cycles Time Trial Series: Combined Combined Dillon Caldwell
DNF Vernonia Springs MTB Shortrack Series Elite and Category 1 Men John Weathers
4 Sagebrush Cycles Time Trial Series Men 4/5 Daniel Caldwell
2 Sagebrush Cycles Time Trial Series Men 4/5 Peter Borowski
1 Sagebrush Cycles Time Trial Series Men 4/5 Paul Armstrong
6 Sagebrush Cycles Time Trial Series Men 3 Steve Simone
2 Sagebrush Cycles Time Trial Series Men 3 Justin Guidroz
1 Sagebrush Cycles Time Trial Series Men 1/2 Dillon Caldwell
8 Monday Night PIR: Series Standings Category 4/5+ Paul Armstrong
25 OBRA TTT: Combined Combined David Haag
25 OBRA TTT: Combined Combined Troy Duppenthaler
25 OBRA TTT: Combined Combined Andrew LaVeine
5 OBRA TTT: Combined Combined Steve Simone
5 OBRA TTT: Combined Combined Brion Barnett
5 OBRA TTT: Combined Combined Robert Tornai
5 OBRA TTT: Combined Combined John Hatfield
1 OBRA TTT Men 160-199 Steve Simone
1 OBRA TTT Men 160-199 Brion Barnett
1 OBRA TTT Men 160-199 Robert Tornai
1 OBRA TTT Men 160-199 John Hatfield
1 OBRA TTT Eddy Senior Men David Haag
1 OBRA TTT Eddy Senior Men Troy Duppenthaler
1 OBRA TTT Eddy Senior Men Andrew LaVeine
5 Monday Night PIR: Series Standings Category 4/5+ Paul Armstrong
2 Monday Night PIR Category 4/5 Paul Armstrong
41 Monday Night PIR Category 1/2/3 Shawn Bostad
2 Coast Hills Classic MTB Race Expert Men 19-44 Jacob Hull
2 Chainbreaker Sport (Category 2) Men 50-59 Peter Borowski
8 Chainbreaker Expert (Category 1) Men 19-44 Jacob Hull
13 Montinore Road Race Masters Men 40+ 4/5 Andrew LaVeine
7 Montinore Road Race Masters Men 40+ 4/5 karl mobbs
5 Montinore Road Race Masters Men 40+ 4/5 Joe Tysoe
2 Montinore Road Race Masters Men 40+ 4/5 Robert Tornai
DNF Montinore Road Race Men 3 John Hatfield
18 Montinore Road Race Men 3 Brett Kirby
17 Montinore Road Race Men 3 Troy Duppenthaler
1 Montinore Road Race Masters Men 60+ 1/2/3 Daniel Caldwell
7 Montinore Road Race Masters Men 50+ 1/2/3 Luis Valls
3 Montinore Road Race Masters Men 50+ 1/2/3 Jeff Otto
1 Bear Springs Trap Expert Men 19-44 Jacob Hull
8 Monday Night PIR: April Series Standings Category 4/5+ Andrew LaVeine
4 Monday Night PIR: April Series Standings Category 4/5+ Robert Tornai
49 Monday Night PIR Masters 1/2/3 Brett Kirby
17 Monday Night PIR Masters 4/5 Andrew LaVeine
1 Monday Night PIR Masters 4/5 Robert Tornai
6 Monday Night PIR: Series Standings Category 4/5+ Andrew LaVeine
3 Monday Night PIR: Series Standings Category 4/5+ Robert Tornai
6 Barton Park Road Race Men 3 Justin Guidroz
4 Barton Park Road Race Masters 50+ 3/4/5 Jeff Otto
DNF Barton Park Road Race Masters 40+ 3/4/5 Joe Tysoe
3 Barton Park Road Race Masters 40+ 3/4/5 John Hatfield
2 Barton Park Road Race Masters 40+ 3/4/5 John Weathers
8 Barton Park Road Race Category 4/5 Paul Armstrong
3 Revenge Of The Disc - 7 Mile Run: Combined Combined Justin Guidroz
1 Revenge Of The Disc - 7 Mile Run Men Category 3 Justin Guidroz
29 Monday Night PIR Masters 1/2/3 Justin Guidroz
DQ Kings Valley Road Race Masters 50+ Louis Liu
8 Kings Valley Road Race Masters 50+ Brion Barnett
7 Kings Valley Road Race Masters 50+ Luis Valls
4 Kings Valley Road Race Masters 50+ Jeff Otto
DQ Kings Valley Road Race Masters 40+ 3/4/5 Robert Tornai
19 Kings Valley Road Race Masters 40+ 3/4/5 Andrew LaVeine
11 Kings Valley Road Race Masters 40+ 3/4/5 John Weathers
4 Kings Valley Road Race Masters 40+ 3/4/5 John Hatfield
3 Kings Valley Road Race Masters 40+ 3/4/5 Brian Kesselman
34 Gorge Roubaix Men Category 4/5 Trevor Moon
4 Gorge Roubaix Men Category 4/5 Paul Armstrong
15 Gorge Roubaix Men Category 3/4 Justin Guidroz
10 Gorge Roubaix Masters Men 40+ 4/5 John Hatfield
8 Gorge Roubaix Masters Men 40+ 4/5 Peter Borowski
DNF Gorge Roubaix Masters Men 40+ 1/2/3 Steve Simone
32 Gorge Roubaix Masters Men 40+ 1/2/3 Max Coleman
5 Gorge Roubaix Masters Men 40+ 1/2/3 Brian Kesselman
81 Gorge Roubaix Men Category 4/5 Robert Tornai
7 Gorge Roubaix Men Category 4/5 Jacob Hull
6 Gorge Roubaix Men Category 4/5 Paul Armstrong
12 Gorge Roubaix Masters Men 40+ 4/5 Peter Borowski
11 Gorge Roubaix Masters Men 40+ 4/5 karl mobbs
7 Gorge Roubaix Masters Men 40+ 4/5 Joe Tysoe
5 Gorge Roubaix Masters Men 40+ 4/5 Robert Tornai
4 Gorge Roubaix Masters Men 40+ 4/5 John Hatfield
40 Gorge Roubaix Masters Men 40+ 1/2/3 Jose Alfredo Ramirez
20 Gorge Roubaix Masters Men 40+ 1/2/3 Steve Simone
4 Cherry Pie Road Race Masters Men 50+ Louis Liu
25 Cherry Pie Road Race Masters Men 40-49 karl mobbs
19 Cherry Pie Road Race Masters Men 40-49 John Hatfield
12 Cherry Pie Road Race Masters Men 40-49 Andrew LaVeine
10 Cherry Pie Road Race Masters Men 40-49 Robert Tornai
2 Dirty Circles 2 Masters Men 3/4 35+ Andrew LaVeine
6 Dirty Circles 2 Masters Men 4/5 35+ Andrew LaVeine
5 Dirty Circles 2 Masters Men 4/5 35+ Robert Tornai
18 Echo Red 2 Red XC & Poker Ride/Run Category 1 Men 45+ Jeff Otto
8 Echo Red 2 Red XC & Poker Ride/Run Category 1 Men 45+ Rick HECKENLAIBLE
3 Echo Red 2 Red XC & Poker Ride/Run Category 1 Men 45+ John Weathers
10 Echo Red 2 Red XC & Poker Ride/Run Category 1 Men 19-44 Brian Kesselman
5 Echo Red 2 Red XC & Poker Ride/Run Category 1 Men 19-44 Jacob Hull
6 Dirty Circles 1 Masters Men 50+ Luis Valls
5 Dirty Circles 1 Masters Men 4/5 35+ Andrew LaVeine
6 Dirty Circles 1 Men 4/5 Jacob Hull
66 Jack Frost Time Trial: Combined Combined Jacob Hull
11 Jack Frost Time Trial Eddy Senior Men Jacob Hull