Team Planet X USA p/b Xiologix

Event Category Name Date
16 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Women 5 Lindsay Holmes 11/19
13 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Women 5 Ursula Mavila 11/19
7 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Women 5 Amanda Abel 11/19
6 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Women 4 Katie Linton 11/19
2 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters Women 35+ 3 Pamela Power 11/19
16 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Junior Men 10-12 Jensen Pfeifer 11/19
41 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Junior Men 3/4/5 Jensen Pfeifer 11/19
29 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ Category 3 Dean Maclean 11/19
19 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ Category 3 Mike Abel 11/19
15 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ Category 3 Timothy Breault 11/19
10 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ Category 3 Eric Mergen 11/19
4 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ Category 3 Ken Elser 11/19
12 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Men 5 Ben Mergen 11/19
62 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ 4 Andrew Kaylor 11/19
46 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ 4 Scott Coleman 11/19
43 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ 4 Max McFarland 11/19
38 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ 4 Michael Hopkins 11/19
27 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ 4 Mark Hand 11/19
26 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ 4 Brad Alderman 11/19
7 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ 4 Jason Jones 11/19
16 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Clydesdale Andrew Kaylor 11/19
12 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Clydesdale Jason Pfeifer 11/19
25 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Women 5 Jennifer Kulle 11/12
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Women 5 Lindsay Holmes 11/12
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Women 5 Ursula Mavila 11/12
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Women 5 Amanda Abel 11/12
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Women 4 Katie Linton 11/12
49 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Men 2/3 Cory Nann 11/12
25 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Men 10-12 Jensen Pfeifer 11/12
57 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Men 3/4/5 Jensen Pfeifer 11/12
42 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ Category 3 Dean Maclean 11/12
28 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ Category 3 Eric Mergen 11/12
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ Category 3 Timothy Breault 11/12
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ Category 3 Mike Abel 11/12
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ Category 3 Ken Elser 11/12
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Clydesdale Jason Pfeifer 11/12
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Athena Robyn Pfeifer 11/12
80 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ 4 Andrew Kaylor 11/12
71 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ 4 Scott Coleman 11/12
66 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ 4 Max McFarland 11/12
57 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ 4 Brad Alderman 11/12
41 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ 4 Mark Hand 11/12
35 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ 4 Jason Jones 11/12
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ 4 Dave Petermeier 11/12
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Men 5 Ben Mergen 11/12
41 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 35+ Category 3 Dean Maclean 11/5
28 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 35+ Category 3 Timothy Breault 11/5
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 35+ Category 3 Eric Mergen 11/5
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 35+ Category 3 Mike Abel 11/5
18 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Women 5 Lindsay Holmes 11/5
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Women 5 Ursula Mavila 11/5
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Women 5 Amanda Abel 11/5
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Women 4 Katie Linton 11/5
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Women 3 Pamela Power 11/5
36 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Men 2/3 Cory Nann 11/5
59 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 35+ 4 Andrew Kaylor 11/5
54 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 35+ 4 Scott Coleman 11/5
45 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 35+ 4 Max McFarland 11/5
37 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 35+ 4 Mark Hand 11/5
32 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 35+ 4 Brad Alderman 11/5
30 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 35+ 4 Dave Petermeier 11/5
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 35+ 4 Jason Jones 11/5
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Men 5 Ben Mergen 11/5
22 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Clydesdale Jason Pfeifer 11/5
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Athena Robyn Pfeifer 11/5
41 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Women 5 Ursula Mavila 10/29
29 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Women 5 Heather Higgins 10/29
28 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Women 5 Lindsay Holmes 10/29
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Women 5 Amanda Abel 10/29
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Women 4 Katie Linton 10/29
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Women 3 Pamela Power 10/29
47 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Men 2/3 Travis Power 10/29
26 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Junior Men 10-12 Jensen Pfeifer 10/29
69 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Junior Men 3/4/5 Jensen Pfeifer 10/29
81 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ Category 3 Jason Pfeifer 10/29
68 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ Category 3 Dean Maclean 10/29
49 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ Category 3 Timothy Breault 10/29
41 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ Category 3 Mike Abel 10/29
22 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ Category 3 Eric Mergen 10/29
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Men 5 Ben Mergen 10/29
42 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ 4 Scott Coleman 10/29
34 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ 4 Mark Hand 10/29
25 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ 4 Jason Jones 10/29
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Men 4 Petr Honek 10/29
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Men 4 Cory Nann 10/29
49 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Women 5 Jennifer Kulle 10/28
46 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Women 5 Heather Higgins 10/28
33 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Women 5 Lindsay Holmes 10/28
29 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Women 5 Amanda Abel 10/28
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Women 4 Katie Linton 10/28
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Women 3 Pamela Power 10/28
64 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Men 2/3 Mike Abel 10/28
45 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Men 2/3 Travis Power 10/28
75 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ Category 3 Dean Maclean 10/28
38 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ Category 3 Timothy Breault 10/28
28 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ Category 3 Eric Mergen 10/28
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Men 5 Ben Mergen 10/28
53 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ 4 Scott Coleman 10/28
44 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ 4 Mark Hand 10/28
23 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ 4 Jason Jones 10/28
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ 4 Eric Alderman 10/28
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Men 4 Cory Nann 10/28
36 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Masters 35+ 4 Andrew Kaylor 10/28
24 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Masters 35+ 4 Brad Alderman 10/28
23 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Women 5 Lindsay Holmes 10/22
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Women 5 Amanda Abel 10/22
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Women 4 Katie Linton 10/22
51 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 35+ Category 3 Timothy Breault 10/22
47 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 35+ Category 3 Dean Maclean 10/22
24 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 35+ Category 3 Mike Abel 10/22
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 35+ Category 3 Eric Mergen 10/22
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 35+ Category 3 Ken Elser 10/22
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Men 4 Cory Nann 10/22
22 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Clydesdale Jason Pfeifer 10/22
83 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 35+ 4 Andrew Kaylor 10/22
70 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 35+ 4 Mark Hand 10/22
48 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 35+ 4 Brad Alderman 10/22
23 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 35+ 4 Jason Jones 10/22
19 CrossWord CX Challenge Men 5 Jennifer Kulle 10/21
22 CrossWord CX Challenge Masters 35+ 4 Andrew Kaylor 10/21
16 CrossWord CX Challenge Masters 35+ 4 Mark Hand 10/21
11 CrossWord CX Challenge Masters 35+ 4 Scott Coleman 10/21
7 CrossWord CX Challenge Masters 35+ 4 Jason Jones 10/21
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Women 5 Amanda Abel 10/15
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Women 4 Katie Linton 10/15
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Women 3 Pamela Power 10/15
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Men 10-12 Jensen Pfeifer 10/15
50 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Men 3/4/5 Jensen Pfeifer 10/15
53 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ Category 3 Erik Offner 10/15
50 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ Category 3 Timothy Breault 10/15
43 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ Category 3 Eric Mergen 10/15
32 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ Category 3 Nic Kytlica 10/15
24 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ Category 3 Mike Abel 10/15
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ Category 3 Ken Elser 10/15
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Men 5 Ben Mergen 10/15
83 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ 4 Andrew Kaylor 10/15
80 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ 4 Mark Hand 10/15
72 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ 4 Max McFarland 10/15
65 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ 4 Brad Alderman 10/15
44 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ 4 Jason Jones 10/15
42 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ 4 Scott Coleman 10/15
38 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ 4 Norm Swygert 10/15
26 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ 4 Dave Petermeier 10/15
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ 4 Eric Alderman 10/15
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Men 4 Cory Nann 10/15
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Clydesdale Jason Pfeifer 10/15
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Clydesdale Michael Smelser 10/15
3 GPCM: Washougal CX Women 3 Pamela Power 10/14
19 Blind Date at the Dairy Men 3/4 Cory Nann 10/11
14 Blind Date at the Dairy Men 3/4 Nic Kytlica 10/11
51 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Andrew Kaylor 10/11
28 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Dave Petermeier 10/11
17 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Dean Maclean 10/11
4 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Mike Abel 10/11
5 Blind Date at the Dairy Women 5 Amanda Abel 10/11
4 Blind Date at the Dairy Women 4 Katie Linton 10/11
1 Portland Trophy Cup - Series Standings Beginner Men Ben Mergen 10/10
35 Portland Trophy Cup - Series Standings Masters Men 3/4 Eric Alderman 10/10
24 Portland Trophy Cup - Series Standings Masters Men 3/4 Erik Offner 10/10
15 Portland Trophy Cup - Series Standings Masters Men 3/4 Eric Mergen 10/10
13 Portland Trophy Cup - Series Standings Masters Men 3/4 Travis Power 10/10
5 Portland Trophy Cup - Series Standings Masters Men 3/4 Timothy Breault 10/10
18 Portland Trophy Cup - Series Standings Women 3/4 Pamela Power 10/10
25 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Brad Alderman 10/10
12 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Erik Offner 10/10
3 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Timothy Breault 10/10
2 Portland Trophy Cup Beginner Men Ben Mergen 10/10
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Women 5 Amanda Abel 10/8
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Women 4 Katie Linton 10/8
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Women 3 Pamela Power 10/8
65 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 35+ Category 3 Timothy Breault 10/8
40 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 35+ Category 3 Dean Maclean 10/8
24 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 35+ Category 3 Eric Mergen 10/8
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 35+ Category 3 Mike Abel 10/8
100 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 35+ 4 Andrew Kaylor 10/8
81 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 35+ 4 Mark Hand 10/8
59 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 35+ 4 Brad Alderman 10/8
53 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 35+ 4 Max McFarland 10/8
28 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 35+ 4 Jason Jones 10/8
25 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 35+ 4 Dave Petermeier 10/8
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 35+ 4 Eric Alderman 10/8
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Men 4 Cory Nann 10/8
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Clydesdale Michael Smelser 10/8
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Women 5 Ursula Mavila 10/7
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Women 5 Amanda Abel 10/7
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Women 4 Katie Linton 10/7
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Women 3 Pamela Power 10/7
82 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Singlespeed Zachary Goude 10/7
63 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Singlespeed Cory Nann 10/7
65 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 35+ Category 3 Timothy Breault 10/7
37 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 35+ Category 3 Dean Maclean 10/7
34 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 35+ Category 3 Mike Abel 10/7
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 35+ Category 3 Ken Elser 10/7
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 35+ Category 3 Eric Mergen 10/7
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Men 5 Ben Mergen 10/7
84 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 35+ 4 Andrew Kaylor 10/7
56 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 35+ 4 Scott Coleman 10/7
55 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 35+ 4 Eric Alderman 10/7
50 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 35+ 4 Mark Hand 10/7
27 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 35+ 4 Jason Jones 10/7
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 35+ 4 Dave Petermeier 10/7
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Men 4 Cory Nann 10/7
31 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Clydesdale Jason Pfeifer 10/7
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Clydesdale Michael Smelser 10/7
40 Blind Date at the Dairy Men 3/4 Michael Smelser 10/4
26 Blind Date at the Dairy Men 3/4 Cory Nann 10/4
17 Blind Date at the Dairy Men 3/4 Ken Elser 10/4
7 Blind Date at the Dairy Men 3/4 Nic Kytlica 10/4
48 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Scott Coleman 10/4
40 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Dave Petermeier 10/4
27 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Mike Abel 10/4
8 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Dean Maclean 10/4
5 Blind Date at the Dairy Women 5 Amanda Abel 10/4
7 Blind Date at the Dairy Women 4 Katie Linton 10/4
5 Blind Date at the Dairy Women 3 Pamela Power 10/4
2 Portland Trophy Cup - Series Standings Beginner Men Ben Mergen 10/3
28 Portland Trophy Cup - Series Standings Masters Men 3/4 Eric Alderman 10/3
21 Portland Trophy Cup - Series Standings Masters Men 3/4 Erik Offner 10/3
15 Portland Trophy Cup - Series Standings Masters Men 3/4 Eric Mergen 10/3
13 Portland Trophy Cup - Series Standings Masters Men 3/4 Travis Power 10/3
12 Portland Trophy Cup - Series Standings Masters Men 3/4 Timothy Breault 10/3
18 Portland Trophy Cup - Series Standings Women 3/4 Pamela Power 10/3
30 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Brad Alderman 10/3
13 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Eric Alderman 10/3
8 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Eric Mergen 10/3
1 Portland Trophy Cup Beginner Men Ben Mergen 10/3
5 GPCM: Heiser Farm CX Women 5 Amanda Abel 9/30
4 GPCM: Heiser Farm CX Women 5 Ursula Mavila 9/30
4 GPCM: Heiser Farm CX Women 4 Katie Linton 9/30
6 GPCM: Heiser Farm CX Women 3 Pamela Power 9/30
9 GPCM: Heiser Farm CX Men 2/3 Travis Power 9/30
20 GPCM: Heiser Farm CX Masters 35+ Category 3 Dean Maclean 9/30
16 GPCM: Heiser Farm CX Masters 35+ Category 3 Nic Kytlica 9/30
11 GPCM: Heiser Farm CX Masters 35+ Category 3 Mike Abel 9/30
6 GPCM: Heiser Farm CX Masters 35+ Category 3 Ken Elser 9/30
32 GPCM: Heiser Farm CX Masters 35+ 4 Mark Hand 9/30
30 GPCM: Heiser Farm CX Masters 35+ 4 Scott Coleman 9/30
27 GPCM: Heiser Farm CX Masters 35+ 4 Brad Alderman 9/30
10 GPCM: Heiser Farm CX Masters 35+ 4 Dave Petermeier 9/30
8 GPCM: Heiser Farm CX Masters 35+ 4 Jason Jones 9/30
18 Blind Date at the Dairy Category 5 Men Max McFarland 9/27
8 Blind Date at the Dairy Men 2/3 Travis Power 9/27
11 Blind Date at the Dairy Masters Men 2/3 40+ Mike Abel 9/27
28 Blind Date at the Dairy Men 3/4 Michael Smelser 9/27
21 Blind Date at the Dairy Men 3/4 Timothy Breault 9/27
9 Blind Date at the Dairy Men 3/4 Nic Kytlica 9/27
71 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Andrew Kaylor 9/27
56 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Mark Hand 9/27
50 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Scott Coleman 9/27
9 Blind Date at the Dairy Women 5 Amanda Abel 9/27
9 Blind Date at the Dairy Women 4 Katie Linton 9/27
8 Blind Date at the Dairy Women 3 Pamela Power 9/27
6 Portland Trophy Cup - Series Standings Beginner Men Ben Mergen 9/26
19 Portland Trophy Cup - Series Standings Masters Men 3/4 Erik Offner 9/26
16 Portland Trophy Cup - Series Standings Masters Men 3/4 Eric Mergen 9/26
10 Portland Trophy Cup - Series Standings Masters Men 3/4 Travis Power 9/26
7 Portland Trophy Cup - Series Standings Masters Men 3/4 Timothy Breault 9/26
15 Portland Trophy Cup - Series Standings Women 3/4 Pamela Power 9/26
43 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Jason Jones 9/26
32 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Brad Alderman 9/26
20 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Dave Petermeier 9/26
17 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Eric Alderman 9/26
16 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Erik Offner 9/26
10 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Eric Mergen 9/26
8 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Timothy Breault 9/26
11 Portland Trophy Cup Beginner Men Ben Mergen 9/26
20 Portland Trophy Cup Beginner Women Lindsay Holmes 9/26
18 Battle at Barlow Men 5 Max McFarland 9/24
9 Battle at Barlow Women 5 Amanda Abel 9/24
24 Battle at Barlow Masters 35+ 4 Jason Jones 9/24
35 Battle at Barlow Masters 35+ Category 3 Ken Elser 9/24
27 Battle at Barlow Masters 35+ Category 3 Timothy Breault 9/24
4 Battle at Barlow Men 4 Cory Nann 9/24
9 GPCM: NINKROSSI Women 5 Heather Higgins 9/23
5 GPCM: NINKROSSI Women 3 Pamela Power 9/23
32 GPCM: NINKROSSI Masters 35+ Category 3 Erik Offner 9/23
31 GPCM: NINKROSSI Masters 35+ Category 3 Dean Maclean 9/23
3 GPCM: NINKROSSI Masters 35+ Category 3 Travis Power 9/23
43 GPCM: NINKROSSI Masters 35+ 4 Mark Hand 9/23
21 GPCM: NINKROSSI Masters 35+ 4 Jason Jones 9/23
17 GPCM: NINKROSSI Masters 35+ 4 Brad Alderman 9/23
3 GPCM: NINKROSSI Men 4 Petr Honek 9/23
7 Blind Date at the Dairy: in Women 5 Amanda Abel 9/20
4 Blind Date at the Dairy: in Women 4 Katie Linton 9/20
40 Blind Date at the Dairy: in Men 3/4 Michael Smelser 9/20
21 Blind Date at the Dairy: in Men 3/4 Timothy Breault 9/20
11 Blind Date at the Dairy: in Men 3/4 Cory Nann 9/20
51 Blind Date at the Dairy: in Masters Men 3/4 40+ Mark Hand 9/20
45 Blind Date at the Dairy: in Masters Men 3/4 40+ Scott Coleman 9/20
9 Blind Date at the Dairy: in Masters Men 3/4 40+ Dean Maclean 9/20
2 Blind Date at the Dairy: in Masters Men 3/4 40+ Mike Abel 9/20
32 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Brad Alderman 9/19
16 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Erik Offner 9/19
12 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Eric Mergen 9/19
8 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Timothy Breault 9/19
20 Portland Trophy Cup Beginner Men Zachary Goude 9/19
4 Portland Trophy Cup Beginner Men Ben Mergen 9/19
10 Portland Trophy Cup Series Standings Beginner Men Ben Mergen 9/19
16 Portland Trophy Cup Series Standings Masters Men 3/4 Eric Mergen 9/19
14 Portland Trophy Cup Series Standings Masters Men 3/4 Erik Offner 9/19
10 Portland Trophy Cup Series Standings Masters Men 3/4 Timothy Breault 9/19
6 Portland Trophy Cup Series Standings Masters Men 3/4 Travis Power 9/19
13 Portland Trophy Cup Series Standings Women 3/4 Pamela Power 9/19
7 GPCM: Zaaldercross Women 5 Heather Higgins 9/16
5 GPCM: Zaaldercross Women 5 Ursula Mavila 9/16
2 GPCM: Zaaldercross Women 5 Amanda Abel 9/16
5 GPCM: Zaaldercross Women 4 Katie Linton 9/16
4 GPCM: Zaaldercross Women 3 Pamela Power 9/16
17 GPCM: Zaaldercross Masters 35+ Category 3 Dean Maclean 9/16
15 GPCM: Zaaldercross Masters 35+ Category 3 Mike Abel 9/16
1 GPCM: Zaaldercross Masters 35+ Category 3 Travis Power 9/16
14 GPCM: Zaaldercross Men 5 Max McFarland 9/16
42 GPCM: Zaaldercross Masters 35+ 4 Mark Hand 9/16
37 GPCM: Zaaldercross Masters 35+ 4 Scott Coleman 9/16
16 GPCM: Zaaldercross Masters 35+ 4 Jason Jones 9/16
15 GPCM: Zaaldercross Masters 35+ 4 Brad Alderman 9/16
10 GPCM: Zaaldercross Masters 35+ 4 Norm Swygert 9/16
4 GPCM: Zaaldercross Men 4 Petr Honek 9/16
6 Blind Date at the Dairy Women 5 Ursula Mavila 9/13
5 Blind Date at the Dairy Women 4 Katie Linton 9/13
30 Blind Date at the Dairy Category 3/4 Men Timothy Breault 9/13
13 Blind Date at the Dairy Category 3/4 Men Ken Elser 9/13
6 Blind Date at the Dairy Category 3/4 Men Nic Kytlica 9/13
60 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Mark Hand 9/13
46 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Scott Coleman 9/13
30 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Norm Swygert 9/13
23 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Erik Offner 9/13
11 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Dean Maclean 9/13
5 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Mike Abel 9/13
1 Portland Trophy Cup Beginner Men Ben Mergen 9/12-10/10
33 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Eric Alderman 9/12-10/10
24 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Erik Offner 9/12-10/10
14 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Eric Mergen 9/12-10/10
13 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Travis Power 9/12-10/10
5 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Timothy Breault 9/12-10/10
18 Portland Trophy Cup Women 3/4 Pamela Power 9/12-10/10
13 Portland Trophy Cup: Overall Standings Beginner Men Ben Mergen 9/12
11 Portland Trophy Cup: Overall Standings Masters Men 3/4 Erik Offner 9/12
10 Portland Trophy Cup: Overall Standings Masters Men 3/4 Timothy Breault 9/12
2 Portland Trophy Cup: Overall Standings Masters Men 3/4 Travis Power 9/12
6 Portland Trophy Cup: Overall Standings Women 3/4 Pamela Power 9/12
6 Portland Trophy Cup Women 3/4 Pamela Power 9/12
37 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Brad Alderman 9/12
11 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Erik Offner 9/12
10 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Timothy Breault 9/12
2 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Travis Power 9/12
13 Portland Trophy Cup Beginner Men Ben Mergen 9/12
2 Corn Cross 1 Men 4 Cory Nann 9/10
4 Corn Cross 1 Masters 35+ 4 Norm Swygert 9/10
1 Corn Cross 1 Masters 35+ Category 3 Travis Power 9/10
34 GPCM: Het Meer CX Masters 35+ Category 3 Timothy Breault 9/9
21 GPCM: Het Meer CX Masters 35+ Category 3 Eric Mergen 9/9
19 GPCM: Het Meer CX Masters 35+ Category 3 Mike Abel 9/9
13 GPCM: Het Meer CX Masters 35+ Category 3 Ken Elser 9/9
11 GPCM: Het Meer CX Masters 35+ Category 3 Nic Kytlica 9/9
3 GPCM: Het Meer CX Masters 35+ Category 3 Travis Power 9/9
8 GPCM: Het Meer CX Women 5 Heather Higgins 9/9
6 GPCM: Het Meer CX Women 5 Ursula Mavila 9/9
5 GPCM: Het Meer CX Women 5 Amanda Abel 9/9
1 GPCM: Het Meer CX Women 5 Pamela Power 9/9
47 GPCM: Het Meer CX Masters 35+ 4 Mark Hand 9/9
40 GPCM: Het Meer CX Masters 35+ 4 Scott Coleman 9/9
25 GPCM: Het Meer CX Masters 35+ 4 Brad Alderman 9/9
22 GPCM: Het Meer CX Masters 35+ 4 Jason Jones 9/9
22 GPCM: Het Meer CX Men 5 Zachary Goude 9/9
12 GPCM: Het Meer CX Men 4 Petr Honek 9/9
8 GPCM: Het Meer CX Men 4 Cory Nann 9/9
10 GPCM: Het Meer CX Clydesdale Abe Covello 9/9
6 GPCM: DDCX Women 5 Ursula Mavila 9/2
2 GPCM: DDCX Women 5 Pamela Power 9/2
9 GPCM: DDCX Women 4 Katie Linton 9/2
5 GPCM: DDCX Women 4 Emily Baratta 9/2
38 GPCM: DDCX Masters 35+ Category 3 Eric Mergen 9/2
28 GPCM: DDCX Masters 35+ Category 3 Mike Abel 9/2
20 GPCM: DDCX Masters 35+ Category 3 Ken Elser 9/2
4 GPCM: DDCX Masters 35+ Category 3 Nic Kytlica 9/2
22 GPCM: DDCX Men 5 Zachary Goude 9/2
45 GPCM: DDCX Masters 35+ 4 Mark Hand 9/2
23 GPCM: DDCX Masters 35+ 4 Brad Alderman 9/2
20 GPCM: DDCX Masters 35+ 4 Jason Jones 9/2
19 GPCM: DDCX Masters 35+ 4 Norm Swygert 9/2
5 GPCM: DDCX Men 4 Petr Honek 9/2
1 GPCM: DDCX Men 4 Travis Power 9/2
24 Tuesday Night PIR Men 4/5 Cory Nann 8/29
18 Tuesday Night PIR Men 4/5 Dave Petermeier 8/29
12 Tuesday Night PIR Men 4/5 Erik Offner 8/29
5 Tuesday Night PIR Men 4/5 Travis Power 8/29
4 Tuesday Night PIR Men 4/5 Nic Kytlica 8/29
8 Monday Night PIR Sprint Series Men Michael Hopkins 8/28
1 Fast Twitch Friday Beginner Men Erik Offner 8/25
35 Tuesday Night PIR Category 3/4 Cory Nann 8/22
30 Tuesday Night PIR Category 3/4 Dave Petermeier 8/22
23 Tuesday Night PIR Category 3/4 Petr Honek 8/22
3 Tuesday Night PIR Category 3/4 Travis Power 8/22
27 Tuesday Night PIR Category 4/5 Dean Maclean 8/22
26 Tuesday Night PIR Category 4/5 Jason Jones 8/22
24 Tuesday Night PIR Category 4/5 Mark Hand 8/22
20 Tuesday Night PIR Category 4/5 Ken Elser 8/22
4 Tuesday Night PIR Category 4/5 Erik Offner 8/22
5 Tuesday Night PIR Category 5 Zachary Goude 8/22
23 Tuesday Night PIR Category 4/5 Mike Abel 8/15
22 Tuesday Night PIR Category 4/5 Jason Jones 8/15
19 Tuesday Night PIR Category 4/5 Mark Hand 8/15
12 Tuesday Night PIR Category 4/5 Michael Hopkins 8/15
8 Tuesday Night PIR Category 4/5 Dean Maclean 8/15
28 Tuesday Night PIR Category 3/4 Petr Honek 8/15
16 Tuesday Night PIR Category 3/4 Cory Nann 8/15
30 Tuesday Night PIR Category 3/4 Petr Honek 8/8
25 Tuesday Night PIR Category 4/5 Jason Jones 8/8
22 Tuesday Night PIR Category 4/5 Cory Nann 8/8
19 Tuesday Night PIR Category 4/5 Erik Offner 8/8
17 Tuesday Night PIR Category 4/5 Mark Hand 8/8
15 Tuesday Night PIR Category 4/5 Dean Maclean 8/8
3 Tuesday Night PIR Category 4/5 Michael Hopkins 8/8
16 Franz Bakery Criterium Men Category 4/5 Cory Nann 8/5
14 Tuesday Night PIR Category 4/5 Mark Hand 8/1
10 Tuesday Night PIR Category 4/5 Cory Nann 8/1
7 Tuesday Night PIR Category 4/5 Michael Hopkins 8/1
5 Tuesday Night PIR Category 4/5 Michael Smelser 8/1
2 Tuesday Night PIR Category 4/5 Erik Offner 8/1
5 Tuesday Night PIR Category 3/4 Dave Petermeier 8/1
15 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Erik Offner 7/31
24 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Jason Jones 7/31
20 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-39 Brad Alderman 7/31
19 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-39 Eric Alderman 7/31
5 Fast Twitch Friday Beginner Men Erik Offner 7/28
4 Fast Twitch Friday Beginner Men Michael Smelser 7/28
46 Tuesday Night PIR Men 3/4 Mike Abel 7/25
32 Tuesday Night PIR Men 3/4 Cory Nann 7/25
21 Tuesday Night PIR Men 3/4 Nic Kytlica 7/25
14 Tuesday Night PIR Men 3/4 Dave Petermeier 7/25
23 Tuesday Night PIR Men 4/5 Mark Hand 7/25
22 Tuesday Night PIR Men 4/5 Jason Jones 7/25
1 Tuesday Night PIR Men 4/5 Erik Offner 7/25
4 Fast Twitch Friday Beginner Men Erik Offner 7/21
33 Tuesday Night PIR Cagtegory 3/4 Cory Nann 7/18
13 Tuesday Night PIR Cagtegory 3/4 Dave Petermeier 7/18
24 Tuesday Night PIR Category 4/5 Erik Offner 7/18
18 Tuesday Night PIR Category 4/5 Jason Jones 7/18
17 Tuesday Night PIR Category 4/5 Mark Hand 7/18
15 Tuesday Night PIR Category 4/5 Dean Maclean 7/18
13 Tuesday Night PIR Category 4/5 Petr Honek 7/18
24 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Scott Coleman 7/17
13 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Erik Offner 7/17
9 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Mike Abel 7/17
21 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-39 Brad Alderman 7/17
32 2017 OBRA Hillclimb Time Trial Championship - Presented by Sam Barlow Track & Field: Combined Combined Norm Swygert 7/16
4 2017 OBRA Hillclimb Time Trial Championship - Presented by Sam Barlow Track & Field Men Category 4 Norm Swygert 7/16
29 Tuesday Night PIR Men 3/4 Nic Kytlica 7/11
18 Tuesday Night PIR Men 3/4 Dave Petermeier 7/11
7 Tuesday Night PIR Men 3/4 Travis Power 7/11
29 Tuesday Night PIR Men 4/5 Jason Jones 7/11
22 Tuesday Night PIR Men 4/5 Dean Maclean 7/11
16 Tuesday Night PIR Men 4/5 Mark Hand 7/11
11 Tuesday Night PIR Men 4/5 Erik Offner 7/11
26 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Scott Coleman 7/10
19 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Erik Offner 7/10
15 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-39 Brad Alderman 7/10
3 Fast Twitch Friday Novice Men Michael Smelser 7/7
13 Mt. Tabor Series Men 4 Norm Swygert 7/5
10 Mt. Tabor Series Men 4 Dave Petermeier 7/5
20 Mt. Tabor Series Men 5 Dean Maclean 7/5
19 Mt. Tabor Series Men 5 Cory Nann 7/5
7 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ Dave Petermeier 7/5
5 Six Hours of Mt Hood Two-Person Women Katie Linton 7/2
11 Six Hours of Mt Hood Two-Person Men Brad Alderman 7/2
11 Six Hours of Mt Hood Two-Person Men Eric Alderman 7/2
9 Six Hours of Mt Hood Two-Person Men Ken Elser 7/2
9 Six Hours of Mt Hood Two-Person Men Petr Honek 7/2
10 Six Hours of Mt Hood Two-Person Masters 100+ Mark Hand 7/2
10 Six Hours of Mt Hood Two-Person Masters 100+ Dean Maclean 7/2
3 Six Hours of Mt Hood Two-Person Masters 100+ Mike Abel 7/2
3 Six Hours of Mt Hood Two-Person Masters 100+ Dave Petermeier 7/2
10 Six Hours of Mt Hood Two-Person Co-ed Travis Power 7/2
10 Six Hours of Mt Hood Two-Person Co-ed Pamela Power 7/2
1 Fast Twitch Friday Novice Omnium Michael Smelser 6/30
15 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Dave Petermeier 6/28
5 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ Dave Petermeier 6/28
16 Tuesday Night PIR: June Series Category 4/5 Dean Maclean 6/27
13 Tuesday Night PIR: June Series Category 4/5 Petr Honek 6/27
8 Tuesday Night PIR: June Series Category 4/5 Travis Power 6/27
4 Tuesday Night PIR: June Series Category 4/5 Nic Kytlica 6/27
2 Tuesday Night PIR: June Series Category 4/5 Dave Petermeier 6/27
35 Tuesday Night PIR Category 4/5 Jason Jones 6/27
22 Tuesday Night PIR Category 4/5 Cory Nann 6/27
15 Tuesday Night PIR Category 4/5 Erik Offner 6/27
13 Tuesday Night PIR Category 4/5 Mark Hand 6/27
6 Tuesday Night PIR Category 4/5 Dean Maclean 6/27
4 Tuesday Night PIR Category 4/5 Nic Kytlica 6/27
3 Tuesday Night PIR Category 4/5 Dave Petermeier 6/27
24 Tuesday Night PIR Category 3/4 Norm Swygert 6/27
21 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Erik Offner 6/26
11 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Mike Abel 6/26
15 Mt Tabor Circuit Race Men 4 Jason Jones 6/21
15 Mt Tabor Circuit Race Masters Men 40+ Dave Petermeier 6/21
23 Mt Tabor Circuit Race Men 5 Dean Maclean 6/21
19 Mt Tabor Circuit Race Men 5 Cory Nann 6/21
9 Mt Tabor Circuit Race Men 5 Petr Honek 6/21
7 Mt Tabor Circuit Race Masters Men 50+ Dave Petermeier 6/21
18 Tuesday Night PIR: Individual Standings Category 4/5 Nic Kytlica 6/20
12 Tuesday Night PIR: Individual Standings Category 4/5 Petr Honek 6/20
7 Tuesday Night PIR: Individual Standings Category 4/5 Travis Power 6/20
6 Tuesday Night PIR: Individual Standings Category 4/5 Nic Kytlica 6/20
2 Tuesday Night PIR: Individual Standings Category 4/5 Dave Petermeier 6/20
35 Tuesday Night PIR Men 4/5 Dean Maclean 6/20
31 Tuesday Night PIR Men 4/5 Mark Hand 6/20
29 Tuesday Night PIR Men 4/5 Jason Jones 6/20
27 Tuesday Night PIR Men 4/5 Erik Offner 6/20
15 Tuesday Night PIR Men 4/5 Petr Honek 6/20
10 Tuesday Night PIR Men 4/5 Travis Power 6/20
6 Tuesday Night PIR Men 4/5 Nic Kytlica 6/20
2 Tuesday Night PIR Men 4/5 Dave Petermeier 6/20
35 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Scott Coleman 6/19
11 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Mike Abel 6/19
23 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-39 Brad Alderman 6/19
18 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-39 Eric Alderman 6/19
14 Hammer Velo Crit Masters 3/4/5 50+ Dave Petermeier 6/17
36 Hammer Velo Crit Men 4/5 Dean Maclean 6/17
35 Hammer Velo Crit Men 4/5 Cory Nann 6/17
10 Hammer Velo Crit Men 4/5 Dave Petermeier 6/17
5 Hammer Velo Crit Men 4/5 Travis Power 6/17
21 Mt Tabor Circuit Race Masters Men 40+ Dave Petermeier 6/14
22 Mt Tabor Circuit Race Men 5 Dean Maclean 6/14
9 Mt Tabor Circuit Race Masters Men 50+ Dave Petermeier 6/14
14 Tuesday Night PIR: Individual Standings Category 4/5 Nic Kytlica 6/13
9 Tuesday Night PIR: Individual Standings Category 4/5 Petr Honek 6/13
7 Tuesday Night PIR: Individual Standings Category 4/5 Nic Kytlica 6/13
6 Tuesday Night PIR: Individual Standings Category 4/5 Dave Petermeier 6/13
4 Tuesday Night PIR: Individual Standings Category 4/5 Travis Power 6/13
39 Tuesday Night PIR Men 4/5 Dean Maclean 6/13
38 Tuesday Night PIR Men 4/5 Cory Nann 6/13
30 Tuesday Night PIR Men 4/5 Jason Jones 6/13
16 Tuesday Night PIR Men 4/5 Mark Hand 6/13
8 Tuesday Night PIR Men 4/5 Nic Kytlica 6/13
5 Tuesday Night PIR Men 4/5 Petr Honek 6/13
3 Tuesday Night PIR Men 4/5 Dave Petermeier 6/13
2 Tuesday Night PIR Men 4/5 Travis Power 6/13
14 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-39 Brad Alderman 6/12
10 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-39 Eric Alderman 6/12
116 OBRA TT Championships: Combined Combined Michael Hopkins 6/11
2 OBRA TT Championships Eddy Men Michael Hopkins 6/11
12 Mt Tabor Circuit Race Masters Men 40+ Dave Petermeier 6/7
5 Mt Tabor Circuit Race Masters Men 50+ Dave Petermeier 6/7
22 Tuesday Night PIR Men 4/5 Jason Jones 6/6
12 Tuesday Night PIR Men 4/5 Dean Maclean 6/6
11 Tuesday Night PIR Men 4/5 Mark Hand 6/6
4 Tuesday Night PIR Men 4/5 Nic Kytlica 6/6
36 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Scott Coleman 6/5
15 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-39 Brad Alderman 6/5
8 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-39 Eric Mergen 6/5
6 Hammer Velo Crit Men Category 4/5 Dave Petermeier 6/3
23 Mt Tabor Circuit Race Masters Men 40+ Dave Petermeier 5/31
8 Mt Tabor Circuit Race Men 5 Petr Honek 5/31
6 Mt Tabor Circuit Race Masters Men 50+ Dave Petermeier 5/31
10 Monday Night PIR: SERIES STANDINGS Masters Men 4/5 Travis Power 5/29
52 Sisters Stampede Category 2 Sport Men 40-49 Jason Jones 5/28
48 Sisters Stampede Category 2 Sport Men 40-49 Scott Coleman 5/28
18 Sisters Stampede Category 2 Sport Men 40-49 Mike Abel 5/28
52 Sisters Stampede Category 2 Men 40-49 Jason Jones 5/28
48 Sisters Stampede Category 2 Men 40-49 Scott Coleman 5/28
18 Sisters Stampede Category 2 Men 40-49 Mike Abel 5/28
24 Tuesday Night PIR: May Series Category 4/5 Nic Kytlica 5/23
39 Tuesday Night PIR Category 4/5 Dean Maclean 5/23
33 Tuesday Night PIR Category 4/5 Cory Nann 5/23
32 Tuesday Night PIR Category 4/5 Mark Hand 5/23
31 Tuesday Night PIR Category 4/5 Nic Kytlica 5/23
14 Tuesday Night PIR Category 4/5 Travis Power 5/23
17 Monday Night PIR Masters Men 4/5 Mark Hand 5/15
17 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: XC Race Category 2 Men 50-59 Mark Hand 5/13
22 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: XC Race Category 2 Men 40-49 Jason Jones 5/13
15 Tuesday Night PIR: May Individual Series Category 4/5 Nic Kytlica 5/9
42 Tuesday Night PIR 4/5 Men Jason Jones 5/9
40 Tuesday Night PIR 4/5 Men Mark Hand 5/9
8 Tuesday Night PIR 4/5 Men Nic Kytlica 5/9
6 Tuesday Night PIR 4/5 Men Dave Petermeier 5/9
73 OBRA TTT Championships: Combined Combined Dave Petermeier 5/7
73 OBRA TTT Championships: Combined Combined Cory Nann 5/7
73 OBRA TTT Championships: Combined Combined Michael Hopkins 5/7
73 OBRA TTT Championships: Combined Combined Mark Hand 5/7
4 OBRA TTT Championships Men 4/5 Dave Petermeier 5/7
4 OBRA TTT Championships Men 4/5 Cory Nann 5/7
4 OBRA TTT Championships Men 4/5 Michael Hopkins 5/7
4 OBRA TTT Championships Men 4/5 Mark Hand 5/7
20 Wooden Shoe Kermesse Masters 35+ 4 Scott Coleman 5/7
24 Montinore Road Race Men 4/5 Dave Petermeier 5/6
4 Montinore Road Race Men 4/5 Travis Power 5/6
17 Tuesday Night PIR Men 4/5 Mark Hand 5/2
13 Tuesday Night PIR Men 4/5 Cory Nann 5/2
1 Monday Night PIR Masters Men 4/5 Travis Power 5/1
3 Bear Springs Trap Sport Men 19-39 Nic Kytlica 4/30
98 Revenge Of The Disc: Combined Combined Dave Petermeier 4/29
66 Revenge Of The Disc: Combined Combined Dave Petermeier 4/29
67 Revenge Of The Disc: Combined Combined Michael Hopkins 4/29
13 Revenge Of The Disc Masters Men 50-59 Dave Petermeier 4/29
1 Revenge Of The Disc - 24.8 Miles: Revenge Of The Disc - Series Standings Eddy Men Michael Hopkins 4/29
8 Revenge Of The Disc Masters Men 50-54 Dave Petermeier 4/29
3 Revenge Of The Disc Eddy Men Michael Hopkins 4/29
1 Oregon Coast Gravel Epic: Son of Abomination Oregon Gravel Epic Men 40-49 Mike Abel 4/22
20 Tuesday Night PIR Men 4/5 Cory Nann 4/18
19 Tuesday Night PIR Men 4/5 Nic Kytlica 4/18
25 Silverton Road Race Category 4/5 Men Dave Petermeier 4/15
12 Silverton Road Race Category 4/5 Men Travis Power 4/15
34 Revenge Of The Disc: Combined Combined Michael Hopkins 4/9
1 Revenge Of The Disc Eddy Men Michael Hopkins 4/9
8 Echo Red 2 Red XC MTB Race Category 3 Men 19-39 Eric Mergen 4/1
1 Echo Red 2 Red XC MTB Race Category 3 Men 19-39 Nic Kytlica 4/1
20 Gorge Roubaix Men Category 4/5 Ken Elser 4/1
15 Gorge Roubaix Men Category 4/5 Dave Petermeier 4/1
7 Gorge Roubaix Men Category 4/5 Travis Power 4/1
47 Piece of Cake Road Race Men 4/5 Eric Mergen 3/19
41 Piece of Cake Road Race Men 4/5 Ken Elser 3/19
27 Piece of Cake Road Race Men 4/5 Cory Nann 3/19
22 Piece of Cake Road Race Men 4/5 Travis Power 3/19
17 Piece of Cake Road Race Men 4/5 Nic Kytlica 3/19
9 Piece of Cake Road Race Men 4/5 Dave Petermeier 3/19
1 Table Rock Time Trial Series Category 4/5 Men Norm Swygert 3/18
141 Jack Frost Time Trial: Combined Combined Mark Hand 3/5
122 Jack Frost Time Trial: Combined Combined Dean Maclean 3/5
82 Jack Frost Time Trial: Combined Combined Dave Petermeier 3/5
79 Jack Frost Time Trial: Combined Combined Michael Hopkins 3/5
137 Jack Frost Time Trial: Combined Combined Jason Jones 3/5
31 Jack Frost Time Trial: Combined Combined Norm Swygert 3/5
30 Jack Frost Time Trial Eddy Senior Men Mark Hand 3/5
26 Jack Frost Time Trial Eddy Senior Men Dean Maclean 3/5
15 Jack Frost Time Trial Eddy Senior Men Dave Petermeier 3/5
13 Jack Frost Time Trial Eddy Senior Men Michael Hopkins 3/5
29 Jack Frost Time Trial Category 4/5 Men Jason Jones 3/5
2 Jack Frost Time Trial Category 4/5 Men Norm Swygert 3/5