Team Planet X USA p/b Xiologix

Event Category Name Date
11 Psychocross: Overall Series Points Women 4/5 Lindsay Holmes 12/9
9 Psychocross: Overall Series Points Singlespeed Men Timothy Breault 12/9
5 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Women 5 Heather Higgins Honek 12/2
11 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Women 4 Ursula Mavila 12/2
8 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Women 4 Amanda Abel 12/2
7 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Women 4 Katie Linton 12/2
7 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Men 2/3 Scott Chamberlain 12/2
4 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Men 2/3 Cory Nann 12/2
21 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Junior Men Jack Abel 12/2
25 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Masters 35+ Category 3 Dean Maclean 12/2
3 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Masters 35+ Category 3 Timothy Breault 12/2
30 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Men 5 Zachary Goude 12/2
28 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Men 5 Jennifer Kulle 12/2
20 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Men 5 Shawn Cooney 12/2
46 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Masters 35+ 4 Andrew Kaylor 12/2
45 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Masters 35+ 4 Scott Coleman 12/2
37 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Masters 35+ 4 Mark Hand 12/2
20 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Masters 35+ 4 Jason Jones 12/2
5 Kruger’s CX p/b Cyclocross Crusade Men 4 Petr Honek 12/2
11 Psychocross: Overall Series Points Women 4/5 Lindsay Holmes 12/1
8 Psychocross: Overall Series Points Singlespeed Men Timothy Breault 12/1
10 Psychocross: Series Results Women 4/5 Lindsay Holmes 11/25
8 Psychocross: Series Results Singlespeed Men Timothy Breault 11/25
9 Psychocross Women 4/5 Lindsay Holmes 11/24
6 Psychocross Singlespeed Men Timothy Breault 11/24
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Women 5 Lindsay Holmes 11/18
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Women 4 Ursula Mavila 11/18
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Women 4 Amanda Abel 11/18
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Women 4 Katie Linton 11/18
73 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Steven Soto 11/18
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Men 2/3 Scott Chamberlain 11/18
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Men 2/3 Cory Nann 11/18
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Men 15-16 Luke Soto 11/18
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Men 9 Jack Abel 11/18
34 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Men 3/4/5 Jack Abel 11/18
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Men 3/4/5 Luke Soto 11/18
72 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ Category 3 Timothy Breault 11/18
55 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ Category 3 Dean Maclean 11/18
42 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ Category 3 Mike Abel 11/18
38 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ Category 3 Ken Elser 11/18
78 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ 4 Mark Hand 11/18
62 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ 4 Steven Soto 11/18
60 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ 4 Brad Alderman 11/18
37 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ 4 Jason Jones 11/18
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Athena Kim Gerhardt 11/18
40 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Men 5 Zachary Goude 11/11
35 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Men 5 Shawn Cooney 11/11
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Women 4 Katie Linton 11/11
43 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Men 2/3 Cory Nann 11/11
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Men 2/3 Scott Chamberlain 11/11
51 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Masters 35+ Category 3 Dean Maclean 11/11
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Masters 35+ Category 3 Ken Elser 11/11
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Masters 35+ Category 3 Timothy Breault 11/11
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Masters 35+ Category 3 Eric Mergen 11/11
63 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Masters 35+ 4 Mark Hand 11/11
44 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Masters 35+ 4 Steven Soto 11/11
28 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Masters 35+ 4 Brad Alderman 11/11
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Junior Men 15-16 Luke Soto 11/11
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Junior Men 9 Jack Abel 11/11
48 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Junior Men 3/4/5 Jack Abel 11/11
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Junior Men 3/4/5 Luke Soto 11/11
3 Corn Cross 2 Women 5 Lindsay Holmes 11/10
11 Corn Cross 2 Singlespeed Timothy Breault 11/10
3 Corn Cross 2 Athena Kim Gerhardt 11/10
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Women 5 Lindsay Holmes 11/4
30 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Women 4 Ursula Mavila 11/4
23 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Women 4 Katie Linton 11/4
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Men 2/3 Cory Nann 11/4
54 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Men 5 Zachary Goude 11/4
51 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Men 5 Reagan Mergen 11/4
26 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Masters 35+ Category 3 Dean Maclean 11/4
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Masters 35+ Category 3 Timothy Breault 11/4
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Masters 35+ Category 3 Eric Mergen 11/4
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Athena Kim Gerhardt 11/4
58 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Masters 35+ 4 Mark Hand 11/4
29 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Masters 35+ 4 Jason Jones 11/4
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Junior Men 9-12 3/4/5 Jack Abel 11/3
32 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Women 5 Jennifer Kulle 11/3
27 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Women 5 Lindsay Holmes 11/3
36 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Women 4 Ursula Mavila 11/3
30 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Women 4 Amanda Abel 11/3
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Women 4 Katie Linton 11/3
69 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Singlespeed Zachary Goude 11/3
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Men 2/3 Cory Nann 11/3
60 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters 35+ Category 3 Dean Maclean 11/3
22 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters 35+ Category 3 Timothy Breault 11/3
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Junior Men 9 Jack Abel 11/3
66 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Junior Men 3/4/5 Jack Abel 11/3
50 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Men 5 Zachary Goude 11/3
46 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Men 5 Shawn Cooney 11/3
31 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Men 5 Landon Holmes 11/3
62 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters 35+ 4 Mark Hand 11/3
27 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters 35+ 4 Jason Jones 11/3
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Athena Kim Gerhardt 11/3
38 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Men 2/3 Scott Chamberlain 10/28
34 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Men 2/3 Cory Nann 10/28
44 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ Category 3 Ken Elser 10/28
35 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ Category 3 Dean Maclean 10/28
30 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ Category 3 Timothy Breault 10/28
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ Category 3 Eric Mergen 10/28
24 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Men 5 Landon Holmes 10/28
83 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ 4 Andrew Kaylor 10/28
72 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ 4 Dave Petermeier 10/28
63 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ 4 Mark Hand 10/28
51 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ 4 Brad Alderman 10/28
48 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ 4 Steven Soto 10/28
34 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ 4 Jason Jones 10/28
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Men 4 Petr Honek 10/28
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Athena Kim Gerhardt 10/28
3 Luscher Farm Crosstoberfest Women 4 Amanda Abel 10/27
11 Luscher Farm Crosstoberfest Singlespeed Timothy Breault 10/27
1 Luscher Farm Crosstoberfest Junior Men 9 Jack Abel 10/27
32 Luscher Farm Crosstoberfest Junior Men 3/4/5 Jack Abel 10/27
17 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Junior Men 9-12 3/4/5 Jack Abel 10/20
2 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Women 5 Lindsay Holmes 10/20
7 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Women 4 Amanda Abel 10/20
12 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Men 2/3 Scott Chamberlain 10/20
2 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Junior Men 9 Jack Abel 10/20
39 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Junior Men 3/4/5 Jack Abel 10/20
21 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Masters 35+ Category 3 Dean Maclean 10/20
16 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Masters 35+ Category 3 Timothy Breault 10/20
37 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Masters 35+ 4 Andrew Kaylor 10/20
35 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Masters 35+ 4 Scott Coleman 10/20
28 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Masters 35+ 4 Mark Hand 10/20
24 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Masters 35+ 4 Brad Alderman 10/20
19 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Masters 35+ 4 Jason Jones 10/20
6 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Athena Nancy Grossman 10/20
4 CrossWord CX Challenge p/b Metropolis Cycle Repair Athena Kim Gerhardt 10/20
32 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 9-12 3/4/5 Jack Abel 10/14
57 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ Category 3 Dean Maclean 10/14
34 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ Category 3 Timothy Breault 10/14
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ Category 3 Eric Mergen 10/14
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Men 2/3 Cory Nann 10/14
22 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Women 5 Lindsay Holmes 10/14
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Women 5 Heather Higgins Honek 10/14
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Women 4 Katie Linton 10/14
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 9 Jack Abel 10/14
78 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 3/4/5 Jack Abel 10/14
110 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ 4 Andrew Kaylor 10/14
107 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ 4 Scott Coleman 10/14
104 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ 4 Mark Hand 10/14
57 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ 4 Dave Petermeier 10/14
43 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ 4 Brad Alderman 10/14
38 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ 4 Jason Jones 10/14
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ 4 Eric Alderman 10/14
18 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Men 5 Landon Holmes 10/14
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Men 4 Petr Honek 10/14
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Athena Nancy Grossman 10/14
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Athena Kim Gerhardt 10/14
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Men 4 Petr Honek 10/7
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Athena Kim Gerhardt 10/7
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Women 5 Heather Higgins Honek 10/7
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Women 4 Katie Linton 10/7
61 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Singlespeed Steven Soto 10/7
27 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Men 2/3 Scott Chamberlain 10/7
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Men 2/3 Cory Nann 10/7
54 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 35+ Category 3 Timothy Breault 10/7
22 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 35+ Category 3 Dean Maclean 10/7
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 35+ Category 3 Eric Mergen 10/7
99 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 35+ 4 Andrew Kaylor 10/7
88 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 35+ 4 Mark Hand 10/7
55 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 35+ 4 Dave Petermeier 10/7
53 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 35+ 4 Steven Soto 10/7
39 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 35+ 4 Brad Alderman 10/7
36 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 35+ 4 Jason Jones 10/7
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 35+ 4 Eric Alderman 10/7
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Men 9 Jack Abel 10/6
22 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Women 4 Amanda Abel 10/6
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Women 4 Katie Linton 10/6
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Women 5 Lindsay Holmes 10/6
55 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Singlespeed Steven Soto 10/6
39 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Men 2/3 Scott Chamberlain 10/6
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Men 2/3 Cory Nann 10/6
61 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Men 3/4/5 Jack Abel 10/6
58 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 35+ Category 3 Mike Abel 10/6
56 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 35+ Category 3 Dean Maclean 10/6
40 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 35+ Category 3 Timothy Breault 10/6
24 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 35+ Category 3 Ben Mergen 10/6
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 35+ Category 3 Eric Mergen 10/6
24 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Men 5 Landon Holmes 10/6
92 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 35+ 4 Andrew Kaylor 10/6
89 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 35+ 4 Mark Hand 10/6
53 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 35+ 4 Dave Petermeier 10/6
37 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 35+ 4 Steven Soto 10/6
31 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 35+ 4 Jason Jones 10/6
9 Blind Date at the Dairy Women 4 Katie Linton 10/3
6 Blind Date at the Dairy Stampede Cory Nann 10/3
9 Blind Date at the Dairy Men 3/4 Scott Chamberlain 10/3
4 Blind Date at the Dairy Men 3/4 Cory Nann 10/3
61 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Andrew Kaylor 10/3
16 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Dean Maclean 10/3
24 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Beginner Women Heather Higgins Honek 10/2
16 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open Beginner Petr Honek 10/2
14 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open Masters 3/4 Timothy Breault 10/2
4 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open Masters 3/4 Ben Mergen 10/2
14 Portland Trophy Cup Beginner Women Heather Higgins Honek 10/2
27 Portland Trophy Cup Open 3/4 Petr Honek 10/2
48 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Mark Hand 10/2
36 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Jason Jones 10/2
31 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Brad Alderman 10/2
16 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Eric Alderman 10/2
7 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Ben Mergen 10/2
9 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Women 4 Amanda Abel 9/29
8 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Women 4 Katie Linton 9/29
20 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Men 2/3 Cory Nann 9/29
30 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Masters 35+ Category 3 Dean Maclean 9/29
10 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Masters 35+ Category 3 Eric Mergen 9/29
4 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Masters 35+ Category 3 Scott Chamberlain 9/29
52 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Masters 35+ 4 Andrew Kaylor 9/29
51 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Masters 35+ 4 Mark Hand 9/29
50 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Masters 35+ 4 Scott Coleman 9/29
30 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Masters 35+ 4 Steven Soto 9/29
28 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Masters 35+ 4 Jason Jones 9/29
24 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Masters 35+ 4 Brad Alderman 9/29
4 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Masters 35+ 4 Ben Mergen 9/29
7 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Athena Nancy Grossman 9/29
2 Blind Date at the Dairy Stampede Cory Nann 9/26
8 Blind Date at the Dairy Men 3/4 Scott Chamberlain 9/26
2 Blind Date at the Dairy Men 3/4 Cory Nann 9/26
58 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Jason Jones 9/26
57 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Andrew Kaylor 9/26
54 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Ben Mergen 9/26
52 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Mark Hand 9/26
10 Blind Date at the Dairy Women 4 Katie Linton 9/26
13 Blind Date at the Dairy Singlespeed Timothy Breault 9/26
12 Blind Date at the Dairy Men 2/3 Cory Nann 9/26
23 Portland Trophy Cup Open Singlespeed Timothy Breault 9/25
15 Portland Trophy Cup Beginner Women Heather Higgins Honek 9/25
27 Portland Trophy Cup Open 3/4 Petr Honek 9/25
32 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Brad Alderman 9/25
26 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Eric Alderman 9/25
10 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Ben Mergen 9/25
25 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Beginner Women Heather Higgins Honek 9/25
12 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open Beginner Petr Honek 9/25
12 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open Masters 3/4 Timothy Breault 9/25
5 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open Masters 3/4 Ben Mergen 9/25
7 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Women 4 Katie Linton 9/22
30 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Singlespeed Steven Soto 9/22
7 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Men 2/3 Cory Nann 9/22
27 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters 35+ Category 3 Dean Maclean 9/22
22 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters 35+ Category 3 Timothy Breault 9/22
11 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters 35+ Category 3 Eric Mergen 9/22
3 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters 35+ Category 3 Scott Chamberlain 9/22
47 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters 35+ 4 Andrew Kaylor 9/22
45 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters 35+ 4 Scott Coleman 9/22
44 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters 35+ 4 Mark Hand 9/22
33 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters 35+ 4 Steven Soto 9/22
27 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters 35+ 4 Jason Jones 9/22
20 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters 35+ 4 Brad Alderman 9/22
8 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Masters 35+ 4 Ben Mergen 9/22
20 Blind Date at the Dairy Singlespeed Timothy Breault 9/19
11 Blind Date at the Dairy Men 2/3 Cory Nann 9/19
7 Blind Date at the Dairy Men 3/4 Scott Chamberlain 9/19
3 Blind Date at the Dairy Men 3/4 Cory Nann 9/19
62 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Andrew Kaylor 9/19
57 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Mark Hand 9/19
14 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Dean Maclean 9/19
6 Blind Date at the Dairy Women 4 Katie Linton 9/19
47 Portland Trophy Cup Open Singlespeed Zachary Goude 9/18
32 Portland Trophy Cup Open Singlespeed Timothy Breault 9/18
15 Portland Trophy Cup Beginner Women Heather Higgins Honek 9/18
32 Portland Trophy Cup Open Beginner Zachary Goude 9/18
20 Portland Trophy Cup Open 3/4 Petr Honek 9/18
25 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Brad Alderman 9/18
24 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Eric Alderman 9/18
4 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Ben Mergen 9/18
25 Portland Trophy Cup: Series Standings Beginner Women Heather Higgins Honek 9/18
9 Portland Trophy Cup: Series Standings Open Beginner Petr Honek 9/18
9 Portland Trophy Cup: Series Standings Open Masters 3/4 Timothy Breault 9/18
5 Portland Trophy Cup: Series Standings Open Masters 3/4 Ben Mergen 9/18
5 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Women 4 Katie Linton 9/15
16 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Men 2/3 Cory Nann 9/15
40 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Masters 35+ Category 3 Dean Maclean 9/15
32 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Masters 35+ Category 3 Timothy Breault 9/15
7 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Masters 35+ Category 3 Scott Chamberlain 9/15
6 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Masters 35+ Category 3 Eric Mergen 9/15
56 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Masters 35+ 4 Andrew Kaylor 9/15
52 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Masters 35+ 4 Mark Hand 9/15
40 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Masters 35+ 4 Steven Soto 9/15
37 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Masters 35+ 4 Dave Petermeier 9/15
16 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Masters 35+ 4 Brad Alderman 9/15
5 Blind Date at the Dairy Men 3/4 Timothy Breault 9/12
2 Blind Date at the Dairy Men 3/4 Cory Nann 9/12
60 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Andrew Kaylor 9/12
34 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Dave Petermeier 9/12
4 Blind Date at the Dairy Women 4 Katie Linton 9/12
21 Portland Trophy Cup: Series Standings Beginner Women Heather Higgins Honek 9/11
6 Portland Trophy Cup: Series Standings Open Beginner Petr Honek 9/11
8 Portland Trophy Cup: Series Standings Open Masters 3/4 Ben Mergen 9/11
6 Portland Trophy Cup: Series Standings Open Masters 3/4 Timothy Breault 9/11
14 Portland Trophy Cup Beginner Women Heather Higgins Honek 9/11
7 Portland Trophy Cup Beginner Women Lindsay Holmes 9/11
4 Portland Trophy Cup Open Beginner Petr Honek 9/11
32 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Mark Hand 9/11
28 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Eric Alderman 9/11
8 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Ben Mergen 9/11
4 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Timothy Breault 9/11
7 Corn Cross Women 5 Lindsay Holmes 9/9
4 Corn Cross Junior Men 15-16 Luke Soto 9/9
14 Corn Cross Junior Men 3/4/5 Luke Soto 9/9
10 Corn Cross Masters 35+ Category 3 Timothy Breault 9/9
23 Corn Cross Masters 35+ 4 Steven Soto 9/9
4 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Women 4 Katie Linton 9/8
27 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Singlespeed Steven Soto 9/8
26 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Men 2/3 Cory Nann 9/8
33 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Masters 35+ Category 3 Dean Maclean 9/8
22 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Masters 35+ Category 3 Eric Mergen 9/8
43 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Masters 35+ 4 Andrew Kaylor 9/8
41 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Masters 35+ 4 Mark Hand 9/8
33 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Masters 35+ 4 Dave Petermeier 9/8
31 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Masters 35+ 4 Steven Soto 9/8
11 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Masters 35+ 4 Brad Alderman 9/8
8 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Masters 35+ 4 Ben Mergen 9/8
3 Grand Prix Carl Decker: Het Meer Athena Nancy Grossman 9/8
13 Blind Date at the Dairy Men 3/4 Timothy Breault 9/5
51 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Jason Jones 9/5
45 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Mark Hand 9/5
28 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Dave Petermeier 9/5
9 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Dean Maclean 9/5
6 Blind Date at the Dairy Women 4 Katie Linton 9/5
28 Portland Trophy Cup Open Beginner Zachary Goude 9/4
34 Portland Trophy Cup Open 3/4 Petr Honek 9/4
26 Portland Trophy Cup Beginner Women Heather Higgins Honek 9/4
8 Portland Trophy Cup Beginner Women Lindsay Holmes 9/4
7 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Ben Mergen 9/4
6 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Women 4 Katie Linton 9/1
13 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Men 2/3 Cory Nann 9/1
43 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters 35+ Category 3 Dean Maclean 9/1
20 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters 35+ Category 3 Timothy Breault 9/1
50 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters 35+ 4 Andrew Kaylor 9/1
46 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters 35+ 4 Scott Coleman 9/1
45 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters 35+ 4 Mark Hand 9/1
31 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters 35+ 4 Dave Petermeier 9/1
22 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters 35+ 4 Jason Jones 9/1
13 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters 35+ 4 Brad Alderman 9/1
7 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters 35+ 4 Ben Mergen 9/1
15 Fast Twitch Fridays: Monthly Series Totals Beginner Erik Offner 8/31
4 Keizer Rapids: Series Points Category 4 Men Ben Mergen 8/29
15 Tuesday Night PIR Men 4/5 Jason Jones 8/21
19 Monday PIR: Series Results Masters Men 1/2/3 30+ Petr Honek 8/20
2 Keizer Rapids Category 4 Men Ben Mergen 8/15
13 Monday PIR Masters Men 4/5 30+ Jason Jones 8/13
10 Monday PIR Masters Men 1/2/3 30+ Petr Honek 8/13
12 Monday PIR Women 4/5 Heather Higgins Honek 8/13
19 Tuesday Night PIR Category 3/4 Petr Honek 8/7
15 Tuesday Night PIR Category 3/4 Cory Nann 8/7
14 Tuesday Night PIR Category 3/4 Michael Hopkins 8/7
19 Tuesday Night PIR Category 4/5 Jason Jones 8/7
4 Fast Twitch Fridays Beginner Erik Offner 8/3
32 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Vince Rodarte 7/30
13 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Ben Mergen 7/30
13 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-39 Brad Alderman 7/30
26 Rally the Valley Omnium: Overall TT Combined Results: Combined Combined Michael Hopkins 7/29
26 Rally the Valley Omnium: TT Results: Combined Combined Michael Hopkins 7/29
26 Rally the Valley Omnium: Overall TT Combined Results Overall Michael Hopkins 7/29
2 Rally the Valley Omnium: TT Results Eddy Senior Men Michael Hopkins 7/29
22 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Jason Jones 7/23
11 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Ben Mergen 7/23
14 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-39 Brad Alderman 7/23
20 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Mark Hand 7/23
8 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Ben Mergen 7/16
6 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-39 Brad Alderman 7/16
20 Mt. Tabor Series Category 5 Dean Maclean 7/11
17 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ Dave Petermeier 7/11
11 Tuesday Night PIR Men 3/4 Cory Nann 7/10
21 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Ben Mergen 7/9
8 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-39 Brad Alderman 7/9
3 OBRA Criterium Championship 10 Barrel Brewing Men Category 4 Cory Nann 7/7
9 Six Hours of Mt Hood Two-Person 100+ Dean Maclean 7/1
9 Six Hours of Mt Hood Two-Person 100+ Mark Hand 7/1
12 Six Hours of Mt Hood Two-Person 80+ Scott Coleman 7/1
12 Six Hours of Mt Hood Two-Person 80+ Jason Jones 7/1
7 Six Hours of Mt Hood Two-Person 80+ Ben Mergen 7/1
7 Six Hours of Mt Hood Two-Person 80+ Eric Mergen 7/1
14 Six Hours of Mt Hood Two-Person Men Brad Alderman 7/1
6 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 5 Category 4/5 Men Cory Nann 7/1
5 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 5 Category 4/5 Men Petr Honek 7/1
4 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 5 Category 4/5 Men Norman Swygert 7/1
9 Baker City Cycling Classic Category 4/5 Men Cory Nann 7/1
5 Baker City Cycling Classic Category 4/5 Men Norman Swygert 7/1
4 Baker City Cycling Classic Category 4/5 Men Petr Honek 7/1
21 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 4 Category 4/5 Men Dave Petermeier 6/30
20 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 4 Category 4/5 Men Michael Hopkins 6/30
13 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 4 Category 4/5 Men Petr Honek 6/30
5 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 4 Category 4/5 Men Cory Nann 6/30
4 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 4 Category 4/5 Men Norman Swygert 6/30
19 Baker City Cycling Classic: Stage 4 Crit Category 4/5 Men Norman Swygert 6/30
18 Baker City Cycling Classic: Stage 4 Crit Category 4/5 Men Michael Hopkins 6/30
16 Baker City Cycling Classic: Stage 4 Crit Category 4/5 Men Dave Petermeier 6/30
12 Baker City Cycling Classic: Stage 4 Crit Category 4/5 Men Petr Honek 6/30
2 Baker City Cycling Classic: Stage 4 Crit Category 4/5 Men Cory Nann 6/30
21 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 3 Category 4/5 Men Dave Petermeier 6/30
20 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 3 Category 4/5 Men Michael Hopkins 6/30
13 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 3 Category 4/5 Men Petr Honek 6/30
5 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 3 Category 4/5 Men Cory Nann 6/30
4 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 3 Category 4/5 Men Norman Swygert 6/30
19 Baker City Cycling Classic Category 4/5 Men Dave Petermeier 6/30
17 Baker City Cycling Classic Category 4/5 Men Michael Hopkins 6/30
12 Baker City Cycling Classic Category 4/5 Men Petr Honek 6/30
11 Baker City Cycling Classic Category 4/5 Men Cory Nann 6/30
4 Baker City Cycling Classic Category 4/5 Men Norman Swygert 6/30
21 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 2 Category 4/5 Men Dave Petermeier 6/29
20 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 2 Category 4/5 Men Michael Hopkins 6/29
13 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 2 Category 4/5 Men Petr Honek 6/29
7 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 2 Category 4/5 Men Norman Swygert 6/29
3 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 2 Category 4/5 Men Cory Nann 6/29
19 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Uphill TT Category 4/5 Men Dave Petermeier 6/29
16 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Uphill TT Category 4/5 Men Michael Hopkins 6/29
11 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Uphill TT Category 4/5 Men Norman Swygert 6/29
6 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Uphill TT Category 4/5 Men Petr Honek 6/29
5 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Uphill TT Category 4/5 Men Cory Nann 6/29
21 Baker City Cycling Classic: Overall GC Results > Stage 1 Category 4/5 Men Dave Petermeier 6/29
20 Baker City Cycling Classic: Overall GC Results > Stage 1 Category 4/5 Men Michael Hopkins 6/29
13 Baker City Cycling Classic: Overall GC Results > Stage 1 Category 4/5 Men Petr Honek 6/29
5 Baker City Cycling Classic: Overall GC Results > Stage 1 Category 4/5 Men Norman Swygert 6/29
2 Baker City Cycling Classic: Overall GC Results > Stage 1 Category 4/5 Men Cory Nann 6/29
21 Baker City Cycling Classic Category 4/5 Men Dave Petermeier 6/29
20 Baker City Cycling Classic Category 4/5 Men Michael Hopkins 6/29
13 Baker City Cycling Classic Category 4/5 Men Petr Honek 6/29
5 Baker City Cycling Classic Category 4/5 Men Norman Swygert 6/29
2 Baker City Cycling Classic Category 4/5 Men Cory Nann 6/29
21 Mt. Tabor Series Men 5 Dean Maclean 6/27
25 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Jason Jones 6/25
13 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Dean Maclean 6/25
10 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-39 Brad Alderman 6/25
15 Hammer Velo Crit Masters 3/4/5 50+ Dave Petermeier 6/23
17 Hammer Velo Crit Men 4/5 Dave Petermeier 6/23
23 Mt. Tabor Series Category 4 Jason Jones 6/20
13 Mt. Tabor Series Category 4 Norman Swygert 6/20
9 Mt. Tabor Series Category 4 Cory Nann 6/20
16 Mt. Tabor Series Men 5 Dean Maclean 6/20
11 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ Dave Petermeier 6/20
27 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Jason Jones 6/18
11 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Dean Maclean 6/18
16 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-39 Brad Alderman 6/18
2 OBRA Time Trial Championship Eddy Men Michael Hopkins 6/17
21 Silverton OBRA Championship Road Race Men Category 4/5 Norman Swygert 6/16
14 Silverton OBRA Championship Road Race Men Category 4/5 Cory Nann 6/16
8 Silverton OBRA Championship Road Race Men Category 4/5 Petr Honek 6/16
14 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ Dave Petermeier 6/13
28 Tuesday Night PIR Men 4/5 Mark Hand 6/12
26 Tuesday Night PIR Men 4/5 Dean Maclean 6/12
26 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Jason Jones 6/11
10 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-39 Brad Alderman 6/11
18 Mt. Tabor Series Category 4 Men Norman Swygert 6/6
13 Mt. Tabor Series Men 5 Petr Honek 6/6
42 Tuesday Night PIR Men 3/4 Norman Swygert 6/5
35 Tuesday Night PIR Men 3/4 Cory Nann 6/5
15 Tuesday Night PIR Men 3/4 Petr Honek 6/5
17 Tuesday Night PIR Men 4/5 Dean Maclean 6/5
28 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Jason Jones 6/4
11 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-39 Brad Alderman 6/4
129 OBRA Time Trial Championship: Combined Combined Michael Hopkins 6/3
96 OBRA Time Trial Championship: Overall : Combined Combined Michael Hopkins 6/3
68 OBRA Time Trial Championship: Overall Overall Distance 24.8 Michael Hopkins 6/3
4 Oregon Triple Crown: Oregon Gran Fondo: Oregon Gran Fondo - Medio Men 45-49 Norman Swygert 6/2
23 Mt. Tabor Series Men 4 Cory Nann 5/30
19 Mt. Tabor Series Men 5 Ben Mergen 5/30
47 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Category 2 Sport Men 50-59 Mark Hand 5/27
48 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Category 2 Sport Men 40-49 Jason Jones 5/27
41 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Category 2 Sport Men 40-49 Dean Maclean 5/27
10 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Category 2 Sport Men 19-39 Eric Mergen 5/27
10 Willamette Valley Classics Tour: Onehorse Road Race Men 4/5 Cory Nann 5/26
25 Tuesday Night PIR - Individual Series Totals Men 3/4 Cory Nann 5/22
15 Tuesday Night PIR - Individual Series Totals Men 4/5 Dean Maclean 5/22
17 Tuesday Night PIR - Team Series Standings Combined 5/22
24 Tuesday Night PIR Category 4/5 Dean Maclean 5/22
11 Tuesday Night PIR Category 4/5 Dave Petermeier 5/22
46 Tuesday Night PIR Category 3/4 Cory Nann 5/22
20 Tuesday Night PIR Category 3/4 Petr Honek 5/22
32 Tuesday Night PIR Men 3/4 Petr Honek 5/15
17 Tuesday Night PIR Men 4/5 Dave Petermeier 5/15
5 Tuesday Night PIR Men 4/5 Dean Maclean 5/15
15 Tuesday Night PIR Team Series Points Combined 5/15
23 Tuesday Night PIR Individual Series Totals Men 3/4 Cory Nann 5/15
14 Tuesday Night PIR Individual Series Totals Men 4/5 Dean Maclean 5/15
2 Oregon Off-Road Series: The Chainbreaker XC MTB Category 3 (Novice) Men 19-39 Brad Alderman 5/12
29 Willamette Valley Classics Tour: Cherry Pie Road Race Category 4/5 Men Michael Hopkins 5/12
2 Willamette Valley Classics Tour: Cherry Pie Road Race Category 4/5 Men Cory Nann 5/12
26 Tuesday Night PIR Men 3/4 Petr Honek 5/8
14 Tuesday Night PIR Men 4/5 Dean Maclean 5/8
17 Tuesday Night PIR - Individual Series Points Men 3/4 Cory Nann 5/8
16 Tuesday Night PIR - Individual Series Points Men 4/5 Dean Maclean 5/8
11 Montinore Road Race Men 4/5 Cory Nann 5/5
36 Tuesday Night PIR Men 3/4 Petr Honek 5/1
10 Tuesday Night PIR Men 3/4 Cory Nann 5/1
24 Tuesday Night PIR Men 4/5 Jason Jones 5/1
10 Tuesday Night PIR Men 4/5 Dean Maclean 5/1
10 Tuesday Night PIR Series Totals Men 3/4 Cory Nann 5/1
10 Tuesday Night PIR Series Totals Men 4/5 Dean Maclean 5/1
18 Monday PIR: Overall Series Total for April Track Bike Cory Nann 4/30
13 Monday PIR: Overall Series Total for April Masters Men 4/5 50+ Mark Hand 4/30
3 Oregon Off-Road Series: Bear Spring Trap MTB Category 3 (Novice) Men 19-39 Brad Alderman 4/29
40 Revenge Of The Disc Time Trial Series: Combined Combined Michael Hopkins 4/28
2 Revenge Of The Disc Time Trial Series Eddy Men Michael Hopkins 4/28
6 Monday PIR Masters Men 4/5 50+ Mark Hand 4/23
27 Monday PIR Masters Men 4/5 30+ Jason Jones 4/23
5 Barton Park Circuit Race Men 4/5 Cory Nann 4/22
51 Revenge Of The Disc Time Trial Series: Combined Combined Michael Hopkins 4/21
3 Revenge Of The Disc Time Trial Series Eddy Men Michael Hopkins 4/21
10 Monday PIR Track Bike Cory Nann 4/16
8 Kings Valley Road Race Men Category 4/5 Norman Swygert 4/14
2 Kings Valley Road Race Men Category 4/5 Cory Nann 4/14
20 Dirty Circles Men 4/5 Cory Nann 3/18
17 Dirty Circles Men 4/5 Jason Jones 3/18
9 Dirty Circles Men 4/5 Petr Honek 3/18
157 Jack Frost TT: Combined Combined Mark Hand 3/11
133 Jack Frost TT: Combined Combined Michael Hopkins 3/11
63 Jack Frost TT: Combined Combined Norman Swygert 3/11
252 Jack Frost TT: Combined Combined Heather Higgins Honek 3/11
194 Jack Frost TT: Combined Combined Jason Jones 3/11
112 Jack Frost TT: Combined Combined Petr Honek 3/11
73 Jack Frost TT: Combined Combined Cory Nann 3/11
20 Jack Frost TT Eddy Senior Men Michael Hopkins 3/11
7 Jack Frost TT Eddy Senior Men Norman Swygert 3/11
37 Jack Frost TT Category 4/5 Men Jason Jones 3/11
26 Jack Frost TT Category 4/5 Men Petr Honek 3/11
11 Jack Frost TT Category 4/5 Men Cory Nann 3/11
13 Jack Frost TT Category 4/5 Women Heather Higgins Honek 3/11
25 Jack Frost TT Masters Men 50-59 Mark Hand 3/11
133 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Michael Hopkins 3/11
63 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Norman Swygert 3/11
194 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Jason Jones 3/11
112 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Petr Honek 3/11
73 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Cory Nann 3/11
252 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Heather Higgins Honek 3/11
157 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Mark Hand 3/11
20 Jack Frost TT Overall Eddy Senior Men Michael Hopkins 3/11
7 Jack Frost TT Overall Eddy Senior Men Norman Swygert 3/11
37 Jack Frost TT Overall Category 4/5 Men Jason Jones 3/11
26 Jack Frost TT Overall Category 4/5 Men Petr Honek 3/11
11 Jack Frost TT Overall Category 4/5 Men Cory Nann 3/11
13 Jack Frost TT Overall Category 4/5 Women Heather Higgins Honek 3/11
25 Jack Frost TT Overall Masters Men 50-59 Mark Hand 3/11