Trinity-Dryve

Event Category Name Date
7 Psycho Cross: Series Standings Women C Marny Musielak 12/15
1 Psycho Cross: Series Standings Women C Patti Wolfe 12/15
2 Psycho Cross Women C Patti Wolfe 12/15
10 Grand Prix Erik Tonkin: Santa Cross Women C Patti Wolfe 12/14
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Shane Johnson 12/8
3 Psycho Cross Women C Patti Wolfe 11/30
1 Redmond Golf Cross Category B Shane Johnson 11/30
4 Redmond Golf Cross Women C Marny Musielak 11/30
3 Redmond Golf Cross Women C Samantha Pharris 11/30
1 Redmond Golf Cross Junior Men Liam Pickhardt 11/30
5 Redmond Golf Cross Masters 35+ C Dale Nixon 11/30
3 Redmond Golf Cross Masters 35+ C Dave Pickhardt 11/30
15 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Women C Patti Wolfe 11/24
3 Cross Crusade: Barton Park Category B Shane Johnson 11/17
15 Cross Crusade: Barton Park Women C Samantha Pharris 11/17
4 Psycho Cross Women C Marny Musielak 11/16
2 Psycho Cross Women C Patti Wolfe 11/16
11 Cross Crusade: PIR Infield Category B Shane Johnson 11/10
17 Cross Crusade: PIR Infield Women C Samantha Pharris 11/10
2 Southern Oregon Outlaw CX Senior Men Category B/C Brian Buskirk 11/9
7 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Women C Samantha Pharris 11/9
3 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Category B Shane Johnson 11/9
43 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category B Brian Buskirk 11/3
9 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category B Shane Johnson 11/3
21 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Women C Samantha Pharris 11/3
15 Sandy/Boring Corn Cross Category B Brian Buskirk 11/2
7 Sandy/Boring Corn Cross Women C Patti Wolfe 11/2
3 Sandy/Boring Corn Cross Beginner Women Marny Musielak 11/2
20 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women C Patti Wolfe 10/27
11 Cross Crusade: Deschutes Brewery Beginner Women Marny Musielak 10/27
28 Cross Crusade: Deschutes Brewery Beginner Men Michael Grindstaff 10/27
31 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women C Samantha Pharris 10/26
17 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women C Patti Wolfe 10/26
17 Cross Crusade: Deschutes Brewery Beginner Women Marny Musielak 10/26
9 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Shane Johnson 10/26
94 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Dale Nixon 10/26
65 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Category B Brian Buskirk 10/20
19 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Beginner Women Marny Musielak 10/20
166 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ C Dale Nixon 10/20
8 Cross-Word CX Challenge Category B Brian Buskirk 10/19
4 Cross-Word CX Challenge Women C Patti Wolfe 10/19
1 Cross-Word CX Challenge Beginner Women Marny Musielak 10/19
45 Cross Crusade: Rainier Category B Brian Buskirk 10/13
10 Cross Crusade: Rainier Beginner Women Marny Musielak 10/13
1 Psycho Cross Women C Patti Wolfe 10/12
20 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category B Shane Johnson 10/6
15 Thrilla Cyclocross Series Women C Patti Wolfe 10/3
11 Thrilla Cyclocross Series Men C 40+ Dale Nixon 10/3
9 Thrilla Cyclocross Series Men C Nate Wyeth 10/3
15 Thrilla Cyclocross Series Men B Cory Tanler 10/3
6 Twilight Cyclocross Series - September Series Totals Women C Patti Wolfe 10/1
6 Battle At Barlow Women C Patti Wolfe 9/29
8 Thrilla Cyclocross Series Women C Samantha Pharris 9/26
6 Thrilla Cyclocross Series Women C Patti Wolfe 9/26
16 Thrilla Cyclocross Series Men B Cory Tanler 9/26
4 Thrilla Cyclocross Series Men B Shane Johnson 9/26
7 Future Cross Beginner Women Marny Musielak 9/22
7 Future Cross Men C Dale Nixon 9/22
8 Future Cross Men B Cory Tanler 9/22
3 Future Cross Men B Shane Johnson 9/22
3 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Women C Patti Wolfe 9/21
3 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Beginner Women Marny Musielak 9/21
7 Thrilla Cyclocross Series Women C Patti Wolfe 9/19
10 Thrilla Cyclocross Series Men C 40+ Dale Nixon 9/19
15 Thrilla Cyclocross Series Men B Cory Tanler 9/19
9 Thrilla Cyclocross Series Men B Shane Johnson 9/19
8 Hood River Double Cross Women C Patti Wolfe 9/15
4 Hood River Double Cross Beginner Women Marny Musielak 9/15
9 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Women C Patti Wolfe 9/14
8 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Beginner Women Marny Musielak 9/14
13 Thrilla Cyclocross Series Men C 40+ Dale Nixon 9/12
7 Thrilla Cyclocross Series Men C Gary O'Connell 9/12
29 Thrilla Cyclocross Series Men B Sean Lewis 9/12
20 Thrilla Cyclocross Series Men B Cory Tanler 9/12
3 Twilight Cyclocross Series Women C Patti Wolfe 9/2
10 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Women C Patti Wolfe 8/31
113 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Combined Michael Grindstaff 8/25
21 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: GC after stage 2 Men 4/5 Michael Grindstaff 8/25
24 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Men 4/5 Michael Grindstaff 8/25
18 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit Men C Nate Wyeth 8/25
7 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit Beginner Women Patti Wolfe 8/25
19 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Men 4/5 Michael Grindstaff 8/25
25 Eugene Celebration Stage Race: Briggs Hill RR: GC after Stage 1 Men 4/5 Michael Grindstaff 8/24
25 Eugene Celebration Stage Race: Briggs Hill RR Men 4/5 Michael Grindstaff 8/24
95 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Combined Michael Grindstaff 8/23
25 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Men 4/5 Michael Grindstaff 8/23
21 Eugene Celebration Stage Race Men 4/5 Michael Grindstaff 8/23-25
11 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Men Category 5 Michael Grindstaff 8/3
5 Vancouver Criterium Category 5 Men Gary O'Connell 7/28
12 Twilight Criterium Series Women 4/5 Patti Wolfe 7/23
7 Redmond Downtown Criterium Women Category 4/5 Marny Musielak 7/13
6 Redmond Downtown Criterium Women Category 4/5 Samantha Pharris 7/13
4 Redmond Downtown Criterium Women Category 4/5 Patti Wolfe 7/13
9 Redmond Downtown Criterium Masters Men 35+ Category 4/5 Dave Pickhardt 7/13
8 Redmond Downtown Criterium Masters Men 35+ Category 4/5 Dale Nixon 7/13
7 Redmond Downtown Criterium Masters Men 35+ Category 4/5 Gary O'Connell 7/13
5 Redmond Downtown Criterium Masters Men 35+ Category 4/5 Michael Grindstaff 7/13
1 Redmond Downtown Criterium Junior Liam Pickhardt 7/13
13 Redmond Downtown Criterium Men Category 4/5 Nate Wyeth 7/13
5 Redmond Downtown Criterium Men Category 4/5 Michael Grindstaff 7/13
37 High Desert Omnium: Road Race—Men's OBRA Championship RR Men 4/5 Michael Grindstaff 7/7
33 High Desert Omnium: Road Race—Men's OBRA Championship RR Men 4/5 Cory Tanler 7/7
27 High Desert Omnium: Road Race—Men's OBRA Championship RR Men 4/5 Shane Johnson 7/7
7 High Desert Omnium: Road Race—Men's OBRA Championship RR Men 4/5 Jake Akerberg 7/7
8 High Desert Omnium Men 4/5 Shane Johnson 7/6-7
1 High Desert Omnium Men 4/5 Jake Akerberg 7/6-7
82 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Patti Wolfe 7/6
68 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Michael Grindstaff 7/6
18 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Jake Akerberg 7/6
11 High Desert Omnium: Time Trial Women 4/5 Patti Wolfe 7/6
13 High Desert Omnium: Time Trial Men 4/5 Michael Grindstaff 7/6
1 High Desert Omnium: Time Trial Men 4/5 Jake Akerberg 7/6
14 High Desert Omnium: Criterium Women 4/5 Patti Wolfe 7/6
16 High Desert Omnium: Criterium Men 4/5 Michael Grindstaff 7/6
3 High Desert Omnium: Criterium Men 4/5 Shane Johnson 7/6
1 High Desert Omnium: Criterium Men 4/5 Jake Akerberg 7/6
11 NWX Criterium Men 4/5 Michael Grindstaff 6/28
10 NWX Criterium Men 4/5 Cory Tanler 6/28
1 NWX Criterium Men 4/5 Jake Akerberg 6/28
4 NWX Criterium Women Patti Wolfe 6/28
4 Pickett's Charge XC Clydesdale 200+ Gary O'Connell 6/23
2 Pickett's Charge XC Category 3 Women 19-39 Kodi Snider 6/23
1 Pickett's Charge XC Category 3 Women 19-39 Samantha Pharris 6/23
13 Pickett's Charge XC Category 2 Men 19-39 Cory Tanler 6/23
12 Pickett's Charge XC Category 1 Men 19-39 Robert Gilbert 6/23
6 Pickett's Charge XC Category 1 Men 19-39 Shane Johnson 6/23
2 Return on the Jedi Weekend: Cross Country Category 3 Women 19-39 Samantha Pharris 6/2
14 Sisters Stampede MTB XC Category 3 Beginner Women Patti Wolfe 5/26
5 Sisters Stampede MTB XC Category 3 Women 19-39 Samantha Pharris 5/26
10 Sisters Stampede MTB XC Clydesdale 200+ Gary O'Connell 5/26
6 Sisters Stampede MTB XC Category 3 Beginner Men Cale Pearson 5/26
13 Sisters Stampede MTB XC Category 3 Men 19-39 Jacob Corwin 5/26
24 Sisters Stampede MTB XC Category 2 Men 19-39 Cory Tanler 5/26
19 Sisters Stampede MTB XC Category 1 Men 19-39 Robert Gilbert 5/26
3 Sisters Stampede MTB XC Category 1 Men 19-39 Shane Johnson 5/26
1 Bend Don't Brake Category 4/5 Men Jake Akerberg 5/25
12 Spring Thaw XC Category 2 Men 19-39 Brian Buskirk 5/18
7 Spring Thaw XC Category 1 Men 19-39 Shane Johnson 5/18
4 Cascade Chainbreaker XC Beginner Women Patti Wolfe 5/11
7 Cascade Chainbreaker XC Clydesdale 200+ Gary O'Connell 5/11
15 Cascade Chainbreaker XC Category 1 Men 19-39 Robert Gilbert 5/11
4 Cascade Chainbreaker XC Category 1 Men 19-39 Shane Johnson 5/11
2 Coast Hills Classic XC Women Category 3 19-34 Samantha Pharris 5/5
10 Coast Hills Classic XC Men Category 1 19-39 Sean Lewis 5/5
8 Coast Hills Classic XC Men Category 1 19-39 Robert Gilbert 5/5
4 Coast Hills Classic XC Men Category 1 19-39 Shane Johnson 5/5
1 Bear Springs Trap XC Category 3 Women 19-39 Samantha Pharris 4/28
21 Bear Springs Trap XC Category 2 Men 19-39 Brian Buskirk 4/28
16 Bear Springs Trap XC Category 1 Men 19-39 Robert Gilbert 4/28
5 Bear Springs Trap XC Category 1 Men 19-39 Shane Johnson 4/28
7 Kings Valley Road Race Category 4/5 Jake Akerberg 4/13
1 Mudslinger XC Category 3 Women 19-39 Samantha Pharris 4/7
13 Mudslinger XC Category 2 19-39 Men Cory Tanler 4/7
17 Mudslinger XC Category 1 Men 19-39 Robert Gilbert 4/7
10 Mudslinger XC Category 1 Men 19-39 Shane Johnson 4/7
6 Gorge Roubaix Men Category 4/5 Jake Akerberg 3/24
1 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Men Category 4/5 Shane Johnson 3/16
37 Echo Red to Red MTB XC Category 2 19-39 Men Cory Tanler 3/2
35 Echo Red to Red MTB XC Category 1 19-39 Men Robert Gilbert 3/2
17 Echo Red to Red MTB XC Category 1 19-39 Men Shane Johnson 3/2
7 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Category 4/5 Shane Johnson 2/23-3/16
2 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Alsea Falls Switchback XC Series Results Category 3 Women 19-39 Samantha Pharris 1/1
10 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Alsea Falls Switchback XC Series Results Category 2 Men 19-39 Brian Buskirk 1/1
3 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Category Category 3 Women Samantha Pharris 1/1
34 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Category Category 2 Men Brian Buskirk 1/1
11 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Age Groups Senior Men 19-29 Brian Buskirk 1/1
1 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 3 Series Points Men Category 4/5 Shane Johnson 1/1