Team Finger

Event Category Name
42 Cross Crusade Clydesdale Bob Camillucci
49 Cross Crusade Clydesdale Bob Camillucci
3 Cross Crusade Masters Women 35+ A Jill Hardiman
48 Cross Crusade Category A Brad Urban
53 Cross Crusade Clydesdale Bob Camillucci
51 Cross Crusade Category A Brad Urban
6 Cross Crusade Masters Women 35+ A Jill Hardiman
12 Cross Crusade Masters Women 35+ A Jill Hardiman
21 Blind Date at the Dairy Women B Jill Hardiman
14 Cross Crusade Masters Women 35+ A Jill Hardiman
6 Blind Date at the Dairy Women A Jill Hardiman
3 Battle at Barlow Masters Women A Jill Hardiman
10 Blind Date at the Dairy Women A Jill Hardiman
16 Blind Date at the Dairy Women B Jill Hardiman
4 Blind Date at the Dairy Women B Jill Hardiman
5 Hood River Double Cross Masters Women A Jill Hardiman
4 Hood River Double Cross Beginner Women Jennifer Johnson
22 Hood River Double Cross Masters Men B Andy Olsson
4 Hood River Double Cross Masters Women A Jill Hardiman
3 Pain on the Peak Masters Women A Jill Hardiman
33 OBRA Hillclimb Championship: Combined Combined jim pennington
2 OBRA Hillclimb Championship Masters Men 55-59 jim pennington
9 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Men 45+ Mark Robinson
12 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Men 45+ Mark Robinson
3 Portland Mountain Bike STXC Category 3 Men 15-18 Tyler Robinson
15 Portland Mountain Bike STXC Category 3 Men 10-14 Cole Robinson
16 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Men 45+ Mark Robinson
14 Portland Mountain Bike STXC Category 3 Men 10-14 Cole Robinson
16 Portland Mountain Bike STXC Category 3 Women 19+ Jennifer Robinson
15 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Men 45+ Mark Robinson
18 Portland Mountain Bike STXC Category 3 Women 19+ Jennifer Robinson
2 The Hood River Super D Category 2 Junior Men 13-18 Sage Deenik
1 The Hood River Super D Category 1 Junior Men 13-18 Malcolm McCurdy
36 The Hood River Super D Category 2 Men 19-39 Sam Brownhill
4 The Hood River Super D Category 2 Men 19-39 Chris Elsmore
6 The Hood River Super D Category 1 19-39 Jacob Hase
1 The Hood River Super D Category 1 19-39 Tyler Horton
22 Portland Mountain Bike STXC Category 3 Men 10-14 Cole Robinson
7 Portland Mountain Bike STXC Category 3 Men 15-18 Tyler Robinson
20 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Men 45+ Mark Robinson
13 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Men 45+ Mark Robinson
19 Portland Mountain Bike STXC Category 3 Women 19+ Jennifer Robinson
10 Portland Mountain Bike STXC Category 3 Men 10-14 Cole Robinson
11 Mount Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Women 3/4 Loren Uscilowski
14 Pickett's Charge XC Men Category 2 45-54 Mark Robinson
18 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Women 3/4 Loren Uscilowski
273 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Loren Uscilowski
5 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Category 3/4 Women Loren Uscilowski
16 Mount Hood Cycling Classic: Final General Classification Category 3/4 Women Loren Uscilowski
10 Hood River Crit Series Category 3/4 Andy Olsson
3 Hood River Crit Series Category 4/5 Andy Olsson
8 Bear Springs Trap XC Category 2 45-54 Marc Robinson
6 Hood River Crit Series Women Jennifer Johnson
11 Hood River Crit Series Women Jennifer Johnson
5 Echo Red to Red XC Category 2 45-54 Men Mark Robinson