Trusty Switchblade

Event Name
5 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Elijah Krause
2 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Elijah Krause
4 GPRT: Zaaldercross Holly Pfeiffer
8 GPRT: Zaaldercross Erika Miranda
DNF GPRT: Zaaldercross Sharon Anderson
4 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Amy Seymour
2 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Gabriel Linn
13 GPRT: Zaaldercross David Krause
6 GPRT: Zaaldercross Aunika Miranda
1 GPRT: Zaaldercross Marek Litinsky
11 GPRT: Zaaldercross Brady Pfeiffer
3 GPRT: Zaaldercross Leah Pfeiffer
11 GPRT: Zaaldercross Darin Swan
22 GPRT: Zaaldercross Bradley Pfeiffer
37 GPRT: Zaaldercross Danny Lopez
4 GPRT: Zaaldercross Cara VanGorder Lasof
29 Blind Date at the Dairy Billy Holcomb
43 Blind Date at the Dairy Jordan Slone
6 Blind Date at the Dairy Ryan Morgan
2 Blind Date at the Dairy Aunika Miranda
7 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 3 Elijah Krause
DNF MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 3 Leah Pfeiffer
DNF Blind Date at the Dairy Erik Borghoff
22 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Jeremiah Williams
6 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Ryan Morgan
1 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Amy Seymour
4 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Hazel Gross
1 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Aunika Miranda
4 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Brent Wallace
8 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Marek Litinsky
9 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Erika Miranda
13 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Sharon Anderson
7 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Erika Miranda
7 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Ryan Morgan
19 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Billy Holcomb
7 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Erik Borghoff
5 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Marek Litinsky
15 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Nathan Gibson
10 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Brent Wallace
1 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Aunika Miranda
4 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Hazel Gross
3 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Amy Seymour
9 Hood River Double Cross Ben Guernsey
4 Hood River Double Cross Hazel Gross
2 Hood River Double Cross Marek Litinsky
7 Hood River Double Cross Gabriel Linn
10 Hood River Double Cross Brady Pfeiffer
4 Hood River Double Cross Leah Pfeiffer
11 Hood River Double Cross Darin Swan
19 Hood River Double Cross Bradley Pfeiffer
12 GPRT: Hood River Double Cross Cara VanGorder Lasof
4 GPRT: Hood River Double Cross Marek Litinsky
4 GPRT: Hood River Double Cross Hazel Gross
5 GPRT: Hood River Double Cross Holly Pfeiffer
18 GPRT: Hood River Double Cross Brady Pfeiffer
8 GPRT: Hood River Double Cross Brady Pfeiffer
5 GPRT: Hood River Double Cross Gabriel Linn
10 GPRT: Hood River Double Cross Brent Wallace
26 GPRT: Hood River Double Cross Bradley Pfeiffer
DNF GPRT: Hood River Double Cross Darin Swan
13 Blind Date at the Dairy Ryan Morgan
DNF Blind Date at the Dairy Nathan Gibson
6 Blind Date at the Dairy Erik Borghoff
9 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Bradley Pfeiffer
20 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 David Krause
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Holly Pfeiffer
5 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Gabriel Linn
15 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Billy Holcomb
1 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Amy Seymour
4 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Hazel Gross
1 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Aunika Miranda
2 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Brent Wallace
11 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Marek Litinsky
11 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Erika Miranda
12 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Sharon Anderson
8 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Ryan Morgan
DNF Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Sharon Anderson
6 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Hazel Gross
18 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Jeremiah Williams
3 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Amy Seymour
4 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Brent Wallace
1 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Aunika Miranda
DNF Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Marek Litinsky
12 Fazio Farms Craig DeAmbrose
1 Fazio Farms Sharon Anderson
1 Fazio Farms Aunika Miranda
3 Fazio Farms Marek Litinsky
4 GPRT: Het Meer Cara VanGorder Lasof
15 GPRT: Het Meer Brent Wallace
5 GPRT: Het Meer Darin Swan
5 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 1 Leah Pfeiffer
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 1 Gabriel Linn
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 1 Elijah Krause
14 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 1 Bradley Pfeiffer
DNF MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 1 David Krause
14 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Will Hawkins
9 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Sharon Anderson
7 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Erika Miranda
21 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Billy Holcomb
4 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Ryan Morgan
10 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Erik Borghoff
7 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Marek Litinsky
23 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Danny Lopez
2 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Amy Seymour
2 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Aunika Miranda
3 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Hazel Gross
2 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Brent Wallace
17 GPRT: DDCX 1 Ryan Morgan
15 GPRT: DDCX 1 Cullen Guinn
31 GPRT: DDCX 1 Brent Wallace
11 Tuesday PIR: August Series Standings Marek Litinsky
56 Tuesday PIR Nathan Gibson
4 Monday PIR: August Series Standings Marek Litinsky
11 Keizer Rapids Cross: Final Series Standings Marek Litinsky
11 Keizer Rapids Cross: Final Series Standings Jeremiah Williams
DNF Keizer Rapids Cross Marek Litinsky
9 Keizer Rapids Cross Jeremiah Williams
6 Keizer Rapids Cross Marek Litinsky
DNF Kruger's Kermesse Farm Crit Jordan Slone
7 Oregon Coast Gravel Epic: Overall Ben Guernsey
24 Oregon Coast Gravel Epic: Overall Nathan Gibson
3 Oregon Coast Gravel Epic Ben Guernsey
5 Oregon Coast Gravel Epic: Overall Marek Litinsky
2 Oregon Coast Gravel Epic Nathan Gibson
2 Oregon Coast Gravel Epic Marek Litinsky
2 Monday PIR Marek Litinsky
3 Monday PIR: Series Standings Marek Litinsky
16 Keizer Rapids Cross: Series Standings Jeremiah Williams
11 Keizer Rapids Cross Jeremiah Williams
28 Eugene Celebration: GC after stage 2 Marek Litinsky
26 Eugene Celebration: Stage 2 Marek Litinsky
6 Eugene Celebration: Stage 3 Marek Litinsky
DNF Eugene Celebration Nathan Gibson
28 Eugene Celebration: GC after stage 1 Marek Litinsky
28 Eugene Celebration Marek Litinsky
12 Eugene Celebration Nathan Gibson
23 Eugene Celebration Marek Litinsky
27 Eugene Celebration Marek Litinsky
5 Tuesday PIR Marek Litinsky
DNF Keizer Rapids Cross Jeremiah Williams
2 Monday PIR Marek Litinsky
5 Monday PIR: Series Standings Marek Litinsky
16 Tuesday PIR Ryan Morgan
15 Tuesday PIR Nathan Gibson
11 OBRA Criterium Championships Nathan Gibson
15 Tuesday PIR: July Series Standings Marek Litinsky
20 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Amy Seymour
9 Portland Short Track Series MTB STXC Dave Condon
21 Portland Short Track Series MTB STXC Jeremiah Williams
18 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings
20 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Dave Condon
7 Portland Short Track Series MTB STXC Erin Corcoran
6 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Erin Corcoran
1 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Aunika Miranda
44 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Jeremiah Williams
12 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Cara VanGorder Lasof
10 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Cara VanGorder Lasof
3 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Marek Litinsky
2 Portland Short Track Series MTB STXC Aunika Miranda
5 Portland Short Track Series MTB STXC Cara VanGorder Lasof
DNS OUCH Cullen Guinn
22 Vancouver Criterium Nathan Gibson
7 Tuesday PIR Marek Litinsky
2 Portland Short Track Series MTB STXC Aunika Miranda
2 Portland Short Track Series MTB STXC Marek Litinsky
7 Pringle Creek Criterium Nathan Gibson
11 Pringle Creek Criterium Marek Litinsky
26 Tuesday PIR Nathan Gibson
7 Tuesday PIR Marek Litinsky
2 Portland Short Track Series MTB STXC Marek Litinsky
5 Portland Short Track Series MTB STXC Cara VanGorder Lasof
1 Portland Short Track Series MTB STXC Aunika Miranda
6 Portland Short Track Series MTB STXC Erin Corcoran
9 Portland Short Track Series MTB STXC Amy Seymour
26 Mt. Tabor Series Ryan Morgan
4 Mt. Tabor Series Cullen Guinn
7 Mt. Tabor Series Marek Litinsky
22 Mt. Tabor Series Bennett Shane
17 Mt. Tabor Series Nathan Gibson
1 Portland Short Track Series MTB STXC Aunika Miranda
1 Portland Short Track Series MTB STXC Marek Litinsky
8 Portland Short Track Series MTB STXC Erin Corcoran
6 St. Honoré Criterium Marek Litinsky
12 St. Honoré Criterium Nathan Gibson
11 Mt. Tabor Series Cullen Guinn
8 Mt. Tabor Series Marek Litinsky
DNF Tuesday PIR Ryan Morgan
26 Tuesday PIR Nathan Gibson
8 Monday PIR Marek Litinsky
24 Monday PIR: June Series Standings Marek Litinsky
17 Monday PIR: June Series Standings Billy Holcomb
13 Six Hours of Mt. Hood MTB XC Matt Savage
8 Pickett's Charge MTB XC Bradley Pfeiffer
1 Pickett's Charge MTB XC Gabriel Linn
8 Pickett's Charge MTB XC Marek Litinsky
6 NWX Criterium Marek Litinsky
1 Mt. Tabor Series Cullen Guinn
17 Tuesday PIR Ryan Morgan
27 Tuesday PIR Billy Holcomb
DNF Tuesday PIR Nathan Gibson
6 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Sean Corey
4 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Marek Litinsky
32 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Matt Savage
3 Portland Short Track Series MTB STXC Aunika Miranda
2 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Aunika Miranda
22 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Amy Seymour
7 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Dave Condon
38 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Matt Savage
18 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings
11 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Cara VanGorder Lasof
14 Monday PIR: June Series Standings Billy Holcomb
11 Portland Short Track Series MTB STXC Amy Seymour
11 Laurelhurst Dentistry (Rainier) Road Race- Women's OBRA Championship RR Cullen Guinn
DNF Laurelhurst Dentistry (Rainier) Road Race- Women's OBRA Championship RR Marek Litinsky
21 Laurelhurst Dentistry (Rainier) Road Race- Women's OBRA Championship RR Nathan Gibson
5 Mt. Tabor Circuit Race Ryan Morgan
5 Mt. Tabor Circuit Race Cullen Guinn
6 Mt. Tabor Circuit Race Bennett Shane
27 Mt. Tabor Series Cullen Guinn
5 Mt. Tabor Series Marek Litinsky
29 Mt. Tabor Series Ryan Morgan
27 Mt. Tabor Series Nathan Gibson
16 Mt. Tabor Series Ben Guernsey
14 Tuesday PIR Marek Litinsky
3 Portland Short Track Series MTB STXC Dave Condon
8 Portland Short Track Series MTB STXC Cara VanGorder Lasof
11 Monday PIR: Series Standings Billy Holcomb
1 Portland Short Track Series MTB STXC Marek Litinsky
5 Mary's Peak Hillclimb Cullen Guinn
36 Mary's Peak Hillclimb: Combined Cullen Guinn
5 Mt. Tabor Series Cullen Guinn
14 Mt. Tabor Series Marek Litinsky
58 Tuesday PIR Nathan Gibson
DNF Portland Short Track Series MTB STXC Matt Savage
5 Monday PIR Billy Holcomb
10 Portland Short Track Series MTB STXC Cara VanGorder Lasof
9 Monday PIR: Series Standings Billy Holcomb
2 Portland Short Track Series MTB STXC Aunika Miranda
8 Portland Short Track Series MTB STXC Dave Condon
32 Portland Short Track Series MTB STXC Ryan Morgan
14 Portland Short Track Series MTB STXC Matt Savage
5 Portland Short Track Series MTB STXC Marek Litinsky
4 Portland Short Track Series MTB STXC Sean Corey
12 Portland Short Track Series MTB STXC Amy Seymour
30 Montinore Road Race Nathan Gibson
3 Montinore Road Race Ben Guernsey
13 Montinore Road Race Cullen Guinn
6 Alsea Falls MTB XC Marek Litinsky
10 Mt. Tabor Series Marek Litinsky
10 Portland Short Track Series MTB STXC Amy Seymour
1 Portland Short Track Series MTB STXC Aunika Miranda
8 Portland Short Track Series MTB STXC Cara VanGorder Lasof
2 Portland Short Track Series MTB STXC Marek Litinsky
23 Portland Short Track Series MTB STXC Matt Savage
5 Portland Short Track Series MTB STXC Dave Condon
2 Return on the Jedi: XC Elijah Krause
7 Return on the Jedi: XC David Krause
26 Hammer Velo Criterium Erik Borghoff
49 Tuesday PIR Nathan Gibson
16 Tuesday PIR: May Series Standings Ryan Morgan
6 Tuesday PIR: May Series Standings Marek Litinsky
23 Tuesday PIR Marek Litinsky
12 Monday PIR: May Series Standings Ryan Morgan
15 Sister's Stampede MTB XC Sean Corey
13 Sister's Stampede MTB XC David Krause
1 Sister's Stampede MTB XC Gabriel Linn
13 Sister's Stampede MTB XC Brady Pfeiffer
6 Sister's Stampede MTB XC Elijah Krause
23 Sister's Stampede MTB XC Erik Borghoff
18 Bend Don't Brake Bradley Pfeiffer
8 Bend Don't Brake Bradley Pfeiffer
10 Tuesday PIR Marek Litinsky
21 Tuesday PIR Ryan Morgan
57 Tuesday PIR Nathan Gibson
9 Monday PIR: Series Standings Ryan Morgan
6 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Ryan Morgan
DNF Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Jordan Slone
1 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Cullen Guinn
5 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Nathan Gibson
1 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Ben Guernsey
9 Spring Thaw Mountain Bike Festival: XC David Krause
3 Washougal XC at the MX - Race for the Future!: Wa. Student League Fundraiser Race MTB Marek Litinsky
47 Tuesday PIR Danny Lopez
11 Tuesday PIR Nathan Gibson
5 Tuesday PIR Marek Litinsky
8 Tuesday PIR Ryan Morgan
8 Monday PIR Ryan Morgan
7 Monday PIR: Series Standings Ryan Morgan
19 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Shane Bennett
12 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Sean Corey
18 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Gabriel Linn
13 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy David Krause
1 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Cullen Guinn
21 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Will Hawkins
1 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Cullen Guinn
8 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Bradley Pfeiffer
4 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Elijah Krause
DNF Banana Belt Series: Banana Belt 2 Nathan Gibson
76 Tuesday PIR Nathan Gibson
6 Tuesday PIR Marek Litinsky
5 Monday PIR Ryan Morgan
26 Banana Belt Series Shane Bennett
1 Banana Belt Series Cullen Guinn
2 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Cullen Guinn
13 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Shane Bennett
1 Willamette Gran Fondo - Overall Marek Litinsky
1 Willamette Gran Fondo Marek Litinsky
64 Tuesday PIR Nathan Gibson
28 Tuesday PIR Jordan Slone
5 Tuesday PIR: April Series Standings Marek Litinsky
46 Tuesday PIR Ryan Morgan
32 Tuesday PIR Marek Litinsky
52 Monday PIR Marek Litinsky
14 Bear Springs: MTB XC Sean Corey
DNS Bear Springs: MTB XC David Krause
DNS Bear Springs: MTB XC Elijah Krause
9 Bear Springs: MTB XC Will Hawkins
DNF Eugene Roubaix Nathan Gibson
13 Eugene Roubaix Bennet Shane
3 Eugene Roubaix Marek Litinsky
6 Eugene Roubaix Bradley Pfeiffer
2 Tuesday PIR Marek Litinsky
2 Rose Garden Circuit Race Ryan Morgan
16 Tuesday PIR Will Hawkins
3 Tuesday PIR Billy Holcomb
17 Monday PIR Marek Litinsky
4 Kings Valley Road Race Bennett Shane
12 Kings Valley Road Race Cullen Guinn
1 Kings Valley Road Race Marek Litinsky
10 Rose Garden Circuit Race Will Hawkins
4 Rose Garden Circuit Race Ryan Morgan
7 Rose Garden Circuit Race Marek Litinsky
20 Mudslinger: MTB XC David Krause
10 Mudslinger: MTB XC Sean Corey
2 Mudslinger: MTB XC Elijah Krause
2 Rose Garden Circuit Race Ryan Morgan
3 Rose Garden Circuit Race Marek Litinsky
20 Gorge Roubaix Will Hawkins
1 Gorge Roubaix Marek Litinsky
18 Gorge Roubaix Bennett Shane
12 Gorge Roubaix Cullen Guinn
4 Gorge Roubaix Shane Bennett
18 Gorge Roubaix Cullen Guinn
15 Gorge Roubaix Marek Litinsky
18 Gorge Roubaix Will Hawkins
2 Cherry Pie Marek Litinsky
17 Cherry Pie Bennett Shane
7 Echo Red to Red MTB XC Tyler Fought
18 Echo Red to Red MTB XC Matt Savage
9 Echo Red to Red MTB XC Will Hawkins
8 Echo Red to Red MTB XC Nathan Gibson
195 Jack Frost TT: Combined Brandon whalen
18 Jack Frost TT Brandon whalen