Trusty Switchblade

Event Category Name
24 Deschutes Brewery Cup Men Category C Jeremiah Williams
11 Deschutes Brewery Cup Men Category B Gabriel Linn
30 Deschutes Brewery Cup Men Category B Sean Corey
7 Deschutes Brewery Cup Men Category B Gabriel Linn
18 Deschutes Brewery Cup Men Category C Jeremiah Williams
11 GPTB: Winter Cross Category A Sean Corey
4 GPTB: Winter Cross Masters Women 35+ B Erika Miranda
DNF GPTB: Winter Cross Category B Jennifer Haliewicz
12 GPTB: Winter Cross Category A Ben Guernsey
3 Psycho Cross Series (OBRA Championships) Women B Jennifer Haliewicz
6 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Women B Jennifer Pereau
DQ Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Category A Sean Corey
31 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ A Dave Condon
10 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock): Junior Cyclocross Series Junior Women 10-12 Leah Pfeiffer
4 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock): Junior Cyclocross Series Junior Women 10-12 Aunika Miranda
37 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Women C Lorelei Draper
15 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Women B Noel Fountain
10 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Women B Jennifer Haliewicz
30 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Category A Gabriel Linn
5 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters Women 35+ B Erika Miranda
60 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Category C Jacob Tong
16 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters Women 35+ A Holly Pfeiffer
27 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Junior Women Leah Pfeiffer
18 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Junior Women Aunika Miranda
85 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Singlespeed Kevin Phomma
82 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Singlespeed Jeremiah Williams
81 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Singlespeed Matt Savage
80 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Singlespeed Jason Miranda
22 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Singlespeed Dave Condon
11 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Singlespeed Gabriel Linn
11 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Category B Andrew Yeoman
5 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Category B Ryan OConnell
61 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ B Jeremiah Will
15 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ B Bradley Pfeiffer
3 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ B Matt Savage
DNF Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ C Jason Miranda
52 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Category C Blake Hendsch
1 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters Women 35+ B Cara VanGorder Lasof
19 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Category C Blake Hendsch
3 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Women B Jennifer Haliewicz
48 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category B Jacob Tong
64 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Jeremiah Will
14 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Junior Women Aunika Miranda
5 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Matt Savage
15 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category A Gabriel Linn
36 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Singlespeed Kevin Phomma
55 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Bradley Pfeiffer
45 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category B Ryan OConnell
40 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category B brian Hobelman
7 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category B Andrew Yeoman
3 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Women B Jennifer Pereau
9 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters Women 35+ B Erika Miranda
22 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category A Sean Corey
2 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters Women 35+ B Cara VanGorder Lasof
31 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ A Dave Condon
4 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters Women 35+ B Holly Pfeiffer
1 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Women B Jennifer Haliewicz
35 Cross Crusade: Barton Park Category B brian Hobelman
45 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Bradley Pfeiffer
19 Cross Crusade: Barton Park Category B Andrew Yeoman
44 Cross Crusade: Barton Park Category C Jeremiah Williams
1 Cross Crusade: Barton Park Category B Ryan OConnell
58 Cross Crusade: Barton Park Singlespeed Kevin Phomma
7 Cross Crusade: Barton Park Women B Jennifer Pereau
4 Cross Crusade: Barton Park Women B Jennifer Haliewicz
DNF Cross Crusade: Barton Park Masters Women 35+ B Holly Pfeiffer
31 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Dave Condon
35 Cross Crusade: Barton Park Category A Gabriel Linn
41 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B brian Hobelman
20 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Gabriel Linn
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Sean Corey
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Ryan OConnell
16 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Andrew Yeoman
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Kevin Phomma
21 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Dave Condon
41 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category C Jeremiah Williams
32 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category C Blake Hendsch
46 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Bradley Pfeiffer
4 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 35+ B Holly Pfeiffer
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women B Jennifer Pereau
11 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women B Jennifer Haliewicz
20 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Women Leah Pfeiffer
1 GPTB: David Douglas CX #2 Masters Women 35+ B Cara VanGorder Lasof
8 GPTB: David Douglas CX #2 Category A Ben Guernsey
6 GPTB: David Douglas CX #2 Category C douglas sproston
9 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 35+ B Erika Miranda
4 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women B Jennifer Pereau
33 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women B Jennifer Haliewicz
39 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women C Lorelei Draper
30 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category C Blake Hendsch
32 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category C Jeremiah Williams
35 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Jason Miranda
19 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Women Aunika Miranda
4 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 35+ B Holly Pfeiffer
23 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Gabriel Linn
42 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Sean Corey
4 Cross Crusade: Deschutes Brewery: Junior Cyclocross Series Junior Women 10-12 Leah Pfeiffer
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery: Junior Cyclocross Series Junior Women 10-12 Aunika Miranda
62 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Bradley Pfeiffer
73 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Kevin Phomma
40 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B brian Hobelman
15 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Andrew Yeoman
8 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Ryan OConnell
22 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Dave Condon
8 Blind Date at the Dairy Women B Jennifer Haliewicz
15 Blind Date at the Dairy: October Series Standings Men B Andrew Yeoman
22 Blind Date at the Dairy: October Series Standings Women B Jennifer Haliewicz
44 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Category A Ben Guernsey
48 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Category C Jeremiah Williams
52 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Category C douglas sproston
7 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters Women 35+ B Holly Pfeiffer
68 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ C Jason Miranda
9 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters Women 35+ B Cara VanGorder Lasof
28 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ A Dave Condon
49 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Category A Sean Corey
29 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Category C Blake Hendsch
25 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Category A Gabriel Linn
76 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ B Bradley Pfeiffer
14 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ B Matt Savage
DNF Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Singlespeed Kevin Phomma
42 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Singlespeed Matt Savage
18 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Category B Andrew Yeoman
7 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Category B Ryan OConnell
15 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters Women 35+ B Erika Miranda
14 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Women B Jennifer Haliewicz
8 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Women B Jennifer Pereau
48 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Women C Lorelei Draper
18 Blind Date at the Dairy Singlespeed Kevin Phomma
55 Cross Crusade: Rainier Category A Sean Corey
98 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ C Chris Scuglia
6 Cross Crusade: Rainier Women B Jennifer Haliewicz
3 Cross Crusade: Rainier Masters Women 35+ B Holly Pfeiffer
27 Cross Crusade: Rainier Category A Gabriel Linn
50 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ B Bradley Pfeiffer
7 Cross Crusade: Rainier Women B Jennifer Pereau
50 Cross Crusade: Rainier Category C Jeremiah Williams
7 Cross Crusade: Rainier Category C brian Hobelman
18 GPTB: Ninkrossi Category C Blake Hendsch
5 GPTB: Ninkrossi Masters Women 35+ B Cara VanGorder Lasof
DNF GPTB: Ninkrossi Women C Lorelei Draper
3 GPTB: Ninkrossi Women B Jennifer Haliewicz
10 Blind Date at the Dairy Men B Andrew Yeoman
62 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Matt Savage
11 Cross Crusade: Alpenrose Women B Jennifer Haliewicz
43 Cross Crusade: Alpenrose Category C Jeremiah Williams
80 Cross Crusade: Alpenrose Category C Jacob Tong
106 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Bradley Pfeiffer
93 Cross Crusade: Alpenrose Category C Blake Hendsch
DNF Cross Crusade: Alpenrose Singlespeed Kevin Phomma
40 Cross Crusade: Alpenrose Singlespeed Matt Savage
DNF Cross Crusade: Alpenrose Category B Andrew Yeoman
DNF Cross Crusade: Alpenrose Category B Ryan OConnell
53 Cross Crusade: Alpenrose Women C Lorelei Draper
25 Cross Crusade: Alpenrose Women B Jennifer Pereau
12 Cross Crusade: Alpenrose Junior Women Aunika Miranda
16 Cross Crusade: Alpenrose Masters Women 35+ B Erika Miranda
15 Cross Crusade: Alpenrose Masters Women 35+ B Cara VanGorder Lasof
10 Cross Crusade: Alpenrose Masters Women 35+ B Holly Pfeiffer
53 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Dave Condon
DNF Cross Crusade: Alpenrose Category A Ben Guernsey
59 Cross Crusade: Alpenrose Category A Gabriel Linn
58 Cross Crusade: Alpenrose Category A Sean Corey
10 GPTB: Heiser Farm CX Women B Jennifer Haliewicz
7 GPTB: Heiser Farm CX Masters 35+ B Matt Savage
DNF GPTB: Heiser Farm CX Category C Jeremiah Williams
28 Blind Date at the Dairy Singlespeed Kevin Phomma
8 Blind Date at the Dairy Men B Andrew Yeoman
11 Battle at Barlow Women B Jennifer Pereau
20 Battle at Barlow Junior Women Leah Pfeiffer
26 Battle at Barlow Category C brian Hobelman
6 Battle at Barlow: Junior Cyclocross Series Junior Women 10-12 Leah Pfeiffer
4 Battle at Barlow: Junior Cyclocross Series Junior Women 10-12 Aunika Miranda
37 Battle at Barlow Masters 35+ B Matt Savage
16 Battle at Barlow Junior Women Aunika Miranda
13 Battle at Barlow Category B Andrew Yeoman
38 Battle at Barlow Singlespeed Kevin Phomma
12 Battle at Barlow Masters Women 35+ B Erika Miranda
4 Battle at Barlow Masters Women 35+ B Holly Pfeiffer
21 Battle at Barlow Masters 35+ A Dave Condon
7 Battle at Barlow Women B Jennifer Haliewicz
18 Battle at Barlow Women C Lorelei Drapper
23 Battle at Barlow Category A Gabriel Linn
28 Battle at Barlow Category A Ben Guernsey
31 Battle at Barlow Category A Sean Corey
17 Fazio Farms CX p/b Ironclad Category C Blake Hendsch
11 Fazio Farms CX p/b Ironclad Category C douglas sproston
19 Fazio Farms CX p/b Ironclad Category C Jacob Tong
2 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series Women B 40+ Holly Pfeiffer
10 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series Men A Gabriel Linn
14 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series Men B 40+ Bradley Pfeiffer
16 Blind Date at the Dairy Men A Dave Condon
25 Blind Date at the Dairy Singlespeed Kevin Phomma
17 Blind Date at the Dairy Women B Jennifer Haliewicz
5 Blind Date at the Dairy Men B Andrew Yeoman
26 Blind Date at the Dairy Men C Blake Hendsch
15 Twilight Cyclocross Series: Series Standings Men B Aaron Nett
10 Future Cross Men B Masters 35+ Bradley Pfeiffer
9 Future Cross Men Category A Gabriel Linn
2 Future Cross Junior Women 10-12 Leah Pfeiffer
1 Future Cross Women 35+ Holly Pfeiffer
DNF GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Women B Jennifer Haliewicz
24 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Category A Sean Corey
24 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Category C Blake Hendsch
11 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series Men B40+ Bradley Pfeiffer
7 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men B Andrew Yeoman
4 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men B Andrew Yeoman
3 Blind Date at the Dairy: September Series Standings Men B Andrew Yeoman
4 Blind Date at the Dairy Men B Andrew Yeoman
5 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men B Andrew Yeoman
18 Blind Date at the Dairy Singlespeed Kevin Phomma
8 Twilight Cyclocross Series Men B Aaron Nett
6 Double Cross Masters Women 35+ B Erika Miranda
6 Double Cross Masters 35+ B Matt Savage
9 Double Cross Category B Ryan OConnell
14 GPTB: Double Cross Singlespeed Matt Savage
9 GPTB: Double Cross Masters 35+ B Matt Savage
16 GPTB: Double Cross Category C Blake Hendsch
9 GPTB: Double Cross Women B Jennifer Haliewicz
1 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series Women B 40+ Holly Pfeiffer
19 GPTB: Het Meer CX Race Category C douglas sproston
17 GPTB: Het Meer CX Race Category A Gabriel Linn
11 GPTB: Het Meer CX Race Men B Ryan OConnell
11 GPTB: Het Meer CX Race Women B Jennifer Haliewicz
14 GPTB: Het Meer CX Race Women B Jennifer Pereau
30 GPTB: Het Meer CX Race Category A Ben Guernsey
20 GPTB: Het Meer CX Race Category A Sean Corey
34 GPTB: Het Meer CX Race Category C Jeremiah Williams
105 Eugene Celebration: Coburg TT: Combined Combined Jennifer Haliewicz
6 Eugene Celebration: Stages 2 & 3: Coburg TT Women 4 Jennifer Haliewicz
7 Eugene Celebration: Stages 2 & 3: Celebration Criterium Women 4 Jennifer Haliewicz
14 GPTB: David Douglas CX #1 Category A Sean Corey
7 Eugene Celebration - Briggs Hill Road Race Women 4 Jennifer Haliewicz
14 GPTB: David Douglas CX #1 Singlespeed Matt Savage
16 GPTB: David Douglas CX #1 Masters 35+ B Matt Savage
26 GPTB: David Douglas CX #1 Singlespeed Kevin Phomma
8 GPTB: David Douglas CX #1 Category A Gabriel Linn
12 GPTB: David Douglas CX #1 Category A Ben Guernsey
120 Eugene Celebration - McBeth Prologue: Combined Combined Jennifer Haliewicz
5 Eugene Celebration Women 4 Jennifer Haliewicz
2 Eugene Celebration - McBeth Prologue Women 4 Jennifer Haliewicz
4 Tuesday PIR Category 3/4 Billy Holcomb
13 Tuesday PIR: August Series Standings Category 3/4 Billy Holcomb
48 Tuesday PIR Category 3/4 Ben Guernsey
8 Tuesday PIR Category 3/4 douglas sproston
3 Tuesday PIR: August Series Standings Category 3/4 douglas sproston
6 Longview Gran Prix Criterium Women Category 4 Jennifer Haliewicz
DNF Alpenrose Thursdays Category 4/5 Jennifer Haliewicz
5 MBSEF Crit Series Category 4/5 Gabriel Linn
1 Tuesday PIR Category 3/4 douglas sproston
44 Tuesday PIR Category 3/4 Billy Holcomb
4 Salem STXC Category 3 Men Jeremiah Williams
8 Salem STXC - Final Series Standings Category 3 Men Jeremiah Williams
3 OBRA Hillclimb Category 4/5 Women Jennifer Haliewicz
85 OBRA Hillclimb: Combined Combined Jennifer Haliewicz
8 Alpenrose Thursdays Women Jennifer Haliewicz
14 Salem STXC: Series Standings Category 3 Men Jeremiah Williams
5 Salem STXC Category 3 Men Jeremiah Williams
4 OBRA Short Track Championships in Cacade Locks Category 2 Women U35 Jennifer Haliewicz
6 Alpenrose Thursdays Women Jennifer Haliewicz
32 Tuesday PIR Category 3/4 Billy Holcomb
2 PDW Track Omnium Women 4/5 Jennifer Haliewicz
DNF Franz Criterium Women 4/5 Jennifer Haliewicz
11 Alpenrose Thursdays Open 4/5 Jennifer Haliewicz
2 Tuesday PIR Category 4 Women Jennifer Haliewicz
3 Tuesday PIR: July Series Standings Category 4 Women Jennifer Haliewicz
33 Portland Short Track Series: Series Standings for July Category 2 Men U35 brian Hobelman
8 Portland Short Track Series: Series Standings for July Category 3 Women 19+ Jennifer Haliewicz
27 Portland Short Track Series: Series Standings for July Category 1 Men 19-34 Sean Corey
8 Portland Short Track Series: Series Standings for July Category 3 Women 10-14 Aunika Miranda
40 Portland Short Track Series: Series Standings for July Category 3 Men 19+ James Lasof
9 Portland Short Track Series: Series Standings for July Category 2 Women U35 Jennifer Haliewicz
16 Portland Short Track Series: Series Standings for July Category 2 Women 35-44 Cara VanGorder Lasof
40 Portland Short Track Series: Series Standings for July Club Overall
15 Portland Short Track Series: Series Standings for July Category 2 Women 35-44 Erika Miranda
19 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Sean Corey
11 Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Cara VanGorder Lasof
6 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-14 Aunika Miranda
47 Portland Short Track Series Singlespeed Men Kevin Phomma
29 Portland Short Track Series Singlespeed Men Matt Savage
58 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Jason Bacon
25 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 brian Hobelman
51 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Jason Miranda
21 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ James Lasof
9 Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Erika Miranda
8 Vancouver Criterium Women Category 4 Jennifer Haliewicz
6 Swan Island Criterium Women Category 4/5 Jennifer Haliewicz
8 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Jennifer Haliewicz
5 Tigard Crit Women Category 4/5 Jennifer Haliewicz
4 Fast Twitch Fridays Novice Jennifer Haliewicz
48 Portland Short Track Series Singlespeed Men Kevin Phomma
22 Monday PIR Novice Men Jacob Tong
6 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Jennifer Haliewicz
2 Gresham Crit Category 4/5 Women Jennifer Haliewicz
16 Mt. Tabor Series Men 5 brian Hobelman
16 Mt. Tabor Series Men 4 douglas sproston
25 Mt. Tabor Series Men 3 Ben Guernsey
5 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-14 Aunika Miranda
21 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 brian Hobelman
DNF Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Sean Corey
1 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Jennifer Haliewicz
6 OBRA Track Championships Senior Women Points Race Jennifer Haliewicz
14 St. Honore Criterium Women Category 4/5 Jennifer Haliewicz
8 Alpenrose Thursdays Women Jennifer Haliewicz
14 Tuesday PIR Category 3/4 Billy Holcomb
5 Alpenrose Six Day Category 5 Men Jennifer Haliewicz
15 NWX Criterium Category 4/5 Gabriel Linn
18 NWX Criterium Category 4/5 Bradley Pfeiffer
13 Mt. Tabor Series Category 5 brian Hobelman
8 MBSEF Crit Series Category 4/5 Gabriel Linn
9 Mt. Tabor Series Senior Men Ben Guernsey
20 Mt. Tabor Series Category 4 douglas sproston
6 Tuesday PIR: June Series Standings Men 4 Ben Guernsey
25 Monday PIR: June Series Standings Masters Men 4/5 Billy Holcomb
11 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Sean Corey
13 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 brian Hobelman
42 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Jason Bacon
7 Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Erika Miranda
5 Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Cara VanGorder Lasof
3 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-14 Aunika Miranda
10 Monday PIR Masters Men 4/5 Billy Holcomb
5 Pickett's Charge XC Category 1 Men 35-34 Gabriel Linn
8 Pickett's Charge XC Category 2 Men 35-44 Bradley Pfeiffer
5 Pickett's Charge XC Category 2 Men 19-34 Sean Corey
2 Pickett's Charge XC Category 3 Women 35-44 Erika Miranda
9 Mt. Tabor Series Women 4 Jennifer Pereau
DNF Mt. Tabor Series Men 3 Sean Corey
1 Mt. Tabor Series Men 3 Ben Guernsey
35 Mt. Tabor Series Men 4 Kevin Phomma
13 Mt. Tabor Series Women 4 Jennifer Haliewicz
15 Tuesday PIR Category 5 Jennifer Haliewicz
5 Tuesday PIR: Series Standings Category 4 Ben Guernsey
6 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Sean Corey
17 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 brian Hobelman
36 Portland Short Track Series Singlespeed Men Kevin Phomma
7 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Jennifer Pereau
8 Fast Twitch Fridays Beginner Women Jennifer Haliewicz
2 Mt. Tabor Series Men 3 Ben Guernsey
6 Mt. Tabor Series Fixed Gear Kevin Phomma
22 Mt. Tabor Series Men 4 douglas sproston
14 MBSEF Crit Series Men 4/5 Gabriel Linn
3 Tuesday PIR - Series Standings Category 4 Ben Guernsey
12 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Sean Corey
6 Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Erika Miranda
37 Portland Short Track Series Singlespeed Men Kevin Phomma
3 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-14 Aunika Miranda
10 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ brian Hobelman
8 Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Cara VanGorder Lasof
7 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Jennifer Pereau
12 Monday PIR Masters Men 4/5 Billy Holcomb
9 Mt. Tabor Series Category 3 Men Sean Corey
22 Mt. Tabor Series Category 4 Men douglas sproston
4 Mt. Tabor Series Category 4 Men Ben Guernsey
12 Mt. Tabor Series Women 4 Jennifer Haliewicz
5 Mt. Tabor Series Fixed Gear Kevin Phomma
31 Mt. Tabor Series Category 4 Men Billy Holcomb
1 Tuesday PIR Category 4 Men Ben Guernsey
6 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ brian Hobelman
8 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Sean Corey
35 Portland Short Track Series Singlespeed Men Kevin Phomma
5 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Jennifer Pereau
8 Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Cara VanGorder Lasof
4 Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Erika Miranda
3 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-14 Aunika Miranda
4 Mt. Tabor Series Men 3 Sean Corey
7 Tuesday PIR: May Series Standings Women 5 Jennifer Haliewicz
27 Tuesday PIR Category 3/4 Billy Holcomb
9 Tuesday PIR: May Series Standings Women 4 Jennifer Haliewicz
16 Tuesday PIR: May Series Standings Category 3/4 Ben Guernsey
22 Monday PIR - May Series Standings Open Women Jennifer Haliewicz
9 Monday PIR Open Women Jennifer Haliewicz
26 Monday PIR - May Series Standings Masters Men 4/5 Billy Holcomb
11 Monday PIR Masters Men 4/5 Billy Holcomb
11 Sisters Stampede Category 1 Men 35-44 Gabriel Linn
3 Sisters Stampede Category 3 Women 35-44 Erika Miranda
23 Sisters Stampede Category 2 Men 35-44 Bradley Pfeiffer
6 Sisters Stampede Category 2 Men 19-34 Sean Corey
7 Fast Twitch Fridays - May Series Standings Beginner Women Jennifer Haliewicz
3 Tuesday PIR - Series Standings Women 5 Jennifer Haliewicz
12 Tuesday PIR - Series Standings Category 3/4 Ben Guernsey
9 Mt. Tabor Circuit Race Category 4 Ben Guernsey
12 Mt. Tabor Circuit Race Category 4 douglas sproston
3 Fast Twitch Fridays Beginner Women Jennifer Haliewicz
3 Tuesday PIR Category 3/4 Ben Guernsey
17 Tuesday PIR Category 3/4 Billy Holcomb
51 Tuesday PIR Category 3/4 douglas sproston
4 Tuesday PIR Women 4 Jennifer Haliewicz
5 Cascade Chainbreaker XC Category 1 Men 35-44 Gabriel Linn
6 Cascade Chainbreaker XC Category 2 Men 19-34 Sean Corey
2 Cascade Chainbreaker XC Category 3 Women 35-44 Erika Miranda
22 Cascade Chainbreaker XC Category 2 Men 35-44 Bradley Pfeiffer
8 OBRA RR Championships Day 1 Women 4/5 Jennifer Haliewicz
57 Tuesday PIR Category 3/4 douglas sproston
2 Tuesday PIR Women 5 Jennifer Haliewicz
19 Tuesday PIR Category 3/4 Sean Corey
20 Montinore Road Race Men 4/5 douglas sproston
8 Montinore Road Race Women Category 4/5 Jennifer Haliewicz
3 Montinore Road Race Men 4/5 Ben Guernsey
14 Tuesday PIR Category 3/4 douglas sproston
2 Monday PIR Novice Women Jennifer Haliewicz
5 Monday PIR-April Series Standings Novice Women Jennifer Haliewicz
3 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Men Category 2 19-34 Sean Corey
3 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Men Category 1 35-44 Gabriel Linn
2 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Women Category 3 35-44 Erika Miranda
24 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Men Category 2/35-44 Bradley Pfeiffer
18 Eugene Roubaix Men 4 douglas sproston
DNF Eugene Roubaix Women 3/4 Jennifer Haliewicz
3 Rose Garden Circuit Race Series Women Category 4/5 Jennifer Haliewicz
9 Rose Garden Circuit Race Series: Final Series Standings Category 4/5 Women Jennifer Haliewicz
25 Piece of Cake RR Men 4/5 Aaron Nett
26 Piece of Cake RR Men 4/5 douglas sproston
27 Piece of Cake RR Men 4/5 Billy Holcomb
15 Piece of Cake RR Men 4/5 Ryan OConnell
2 Piece of Cake RR Men 4/5 Ben Guernsey
DNF Piece of Cake RR Men 3 Sean Corey
6 Peak Sports Mudslinger XC Men Category 2 19-34 Sean Corey
5 Peak Sports Mudslinger XC Women Category 3 35-44 Erika Miranda
4 Peak Sports Mudslinger XC Men Category 1 35-44 Gabriel Linn
3 Banana Belt Men 4 Sean Corey
3 Banana Belt: Series Points Men 4 Sean Corey
10 Banana Belt: Series Points Men Category 4 Ben Guernsey
10 Banana Belt Men Category 4 Ben Guernsey
17 Banana Belt Series Standings Men 4 Ben Guernsey
14 Banana Belt Series Standings Men 4 Sean Corey
8 Banana Belt Men Category 4 Sean Corey
8 Banana Belt: Series Points Men Category 4 Sean Corey
5 Banana Belt Men 4 Sean Corey
18 Banana Belt Men 4 Ben Guernsey
7 Echo Red to Red Category 3 19-34 Men Jeremiah Williams
2 Echo Red to Red Category 3 Women 35-44 Erika Miranda
34 Echo Red to Red Category 2/35-44 Men Bradley Pfeiffer
5 Echo Red to Red Category 2 19-34 Men Sean Corey
8 Echo Red to Red Category 1 35-44 Men Gabriel Linn