Hutch's/Bend Dental

Event Name
5 OBRA Uphill TT Championship: Combined Kirk Bjorling
3 OBRA Uphill TT Championship Kirk Bjorling
7 Desert Orthopedics Bend Summer Crit Series Liam Rupe
DNF Desert Orthopedics Bend Summer Crit Series John Frey
3 Desert Orthopedics Bend Summer Crit Series Kirk Bjorling
6 Desert Orthopedics Bend Summer Crit Series Haydn Rupe
1 Oregon 12/24 XC: 12 hour Mary Dallas
10 Desert Orthopedics Bend Summer Crit Series Haydn Rupe
6 Desert Orthopedics Bend Summer Crit Series Kirk Bjorling
8 Desert Orthopedics Bend Summer Crit Series Doug Perrin
5 Desert Orthopedics Bend Summer Crit Series Kirk Bjorling
7 Pickett's Charge Haydn Rupe
3 Pickett's Charge Cody Peterson
5 Pickett's Charge Matt Russell
6 Pickett's Charge James Wellington
5 Pickett's Charge Tyler Rupe
7 Desert Orthopedics Bend Summer Crit Series John Frey
10 Desert Orthopedics Bend Summer Crit Series Haydn Rupe
12 Desert Orthopedics Bend Summer Crit Series Jurgen Fennerl
4 Desert Orthopedics Bend Summer Crit Series Kirk Bjorling
5 Rainier Road Race- OBRA Championship RR Scott Seaton
17 Rainier Road Race- OBRA Championship RR Kirk Bjorling
6 Rainier Road Race- OBRA Championship RR Doug Perrin
4 High Desert Omnium - Overall Standings: Road Race Scott Seaton
23 High Desert Omnium - Overall Standings: Road Race Tyler Rupe
26 High Desert Omnium - Overall Standings: Road Race Doug Perrin
18 High Desert Omnium - Overall Standings: Road Race Kirk Bjorling
27 High Desert Omnium - Overall Standings: Road Race Jeff Boulet
25 High Desert Omnium: Criterium Jeff Boulet
67 High Desert Omnium - Overall Standings: Time Trial: Combined Jeff Boulet
8 High Desert Omnium - Overall Standings Scott Seaton
DNF High Desert Omnium: Criterium Tyler Rupe
55 High Desert Omnium - Overall Standings: Time Trial: Combined Tyler Rupe
17 High Desert Omnium: Time Trial Jeff Boulet
16 High Desert Omnium: Time Trial Tyler Rupe
18 Sister's Stampede XC Laurie Giessinger
1 Sister's Stampede XC Mary Dallas
22 Sister's Stampede XC Steve Ashley
19 Sister's Stampede XC Tyler Rupe
1 Sister's Stampede XC Michael Johnson
15 Sister's Stampede XC Jurgen Fennerl
9 Sister's Stampede XC Matt Russell
1 Sister's Stampede XC Brooke Bilyeu
31 Sister's Stampede XC Haydn Rupe
15 Bend Don't Brake Kirk Bjorling
23 Bend Don't Brake Tyler Rupe
21 Bend Don't Brake Cody Peterson
24 Bend Don't Brake Jurgen Fennerl
13 Bend Don't Brake Doug Perrin
4 Sun Forest Construction Chainbreaker Cody Peterson
2 Sun Forest Construction Chainbreaker Clairen Stone
6 Sun Forest Construction Chainbreaker Tyler Rupe
16 Sun Forest Construction Chainbreaker Haydn Rupe
16 Sun Forest Construction Chainbreaker John Frey
11 Sun Forest Construction Chainbreaker Matt Russell
1 Sun Forest Construction Chainbreaker Mary Dallas
3 Sun Forest Construction Chainbreaker Brennan Wodtli
3 Bear Springs - XC Cody Peterson
1 Mudslinger Mary Dallas
4 Mudslinger Laurie Giessinger
4 Mudslinger Matt Russell
4 Cherry Pie Doug Perrin
19 Cherry Pie Tyler Rupe
1 Cherry Pie Jeff Golden
1 Echo Red to Red XC Mary Dallas
2 Echo Red to Red XC Cody Peterson