Hutch's/Bend Dental

Event Category Name
DNF Kruger's Crossing Cyclocross Masters 50+ Ambrose Su
15 OBRA CCX Championship Junior Men 15-16 Jake Perrin
27 OBRA CCX Championship Masters 50+ Doug Perrin
29 OBRA CCX Championship Masters 50+ Ambrose Su
6 Cross Crusade: Barton Park Women B Annika Johannesen
29 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 50+ Ambrose Su
73 Cross Crusade: Portland International Raceway Junior Men Jake Perrin
43 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 50+ Doug Perrin
25 Cross Crusade: Portland International Raceway: Junior Cyclocross Series Boys 15-16 Jake Perrin
14 Heiser Farm Cyclocross Junior Men 15-16 Jake Perrin
47 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ B Richard Albrow
DNF Cross Crusade: Alpenrose Dairy Junior Men Jake Perrin
59 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 50+ Doug Perrin
2 WebCyclery Thrilla CX Series Men A Brennan Wodtli
34 Battle at Barlow Category B Adam Burwell
2 WebCyclery Thrilla CX Series Men 40+ Bruce Rogers
5 WebCyclery Thrilla CX Series Men A Brennan Wodtli
5 WebCyclery Thrilla CX Series Junior/HS Jake Perrin
34 WebCyclery Thrilla CX Series Men 40+ Doug Perrin
42 WebCyclery Thrilla CX Series Men 40+ Jurgen Fennerl
5 WebCyclery Thrilla CX Series Men A Brennan Wodtli
15 WebCyclery Thrilla CX Series Men A Conner Burck
6 WebCyclery Thrilla CX Series Men 40+ Bruce Rogers
9 Eugene Celebration: Celebration Crit Cat 3 Men Jurgen Fennerl
81 Eugene Celebration: Coburg TT: Combined Combined Jurgen Fennerl
28 Eugene Celebration: Coburg TT Cat 3 Men Jurgen Fennerl
27 Eugene Celebration: Briggs Hill Cat 3 Men Jurgen Fennerl
108 Eugene Celebration: McBeth Prologue : Combined Combined Jurgen Fennerl
35 Eugene Celebration: McBeth Prologue Cat 3 Men Jurgen Fennerl
27 Eugene Celebration Cat 3 Men Jurgen Fennerl
2 WebCyclery Thrilla CX Series Men 40+ David Cloninger
31 WebCyclery Thrilla CX Series Men 40+ Jurgen Fennerl
8 WebCyclery Thrilla CX Series Men A Brennan Wodtli
DNF Stage Coach XC Cat 1 Men 40+ James Wellington
2 Stage Coach XC Cat 1 Men 40+ Scott Seaton
2 Stage Coach XC CAT 2 WOMEN 30+ Carla Pfund
11 OBRA Criterium Championships Master Men 40-49 Jurgen Fennerl
4 OBRA Criterium Championships Junior Men 15-16 Andy Su
15 OBRA Criterium Championships Men Cat 3 Jurgen Fennerl
14 OBRA Criterium Championships Master Men 50-59 Ambrose Su
12 Franz Bakery Criterium Masters 35+ Jurgen Fennerl
2 Central Oregon Crit Champs Cat 3 Jurgen Fennerl
2 OBRA Hillclimb TT Jr Men 13-14 Jake Perrin
91 OBRA Hillclimb TT: Combined Combined Jake Perrin
9 OBRA Hillclimb TT Masters Men 50-54 James Wellington
8 OBRA Hillclimb TT Masters Men 50-54 Doug Perrin
4 OBRA Hillclimb TT Masters Men 50-54 Ambrose Su
46 OBRA Hillclimb TT: Combined Combined Doug Perrin
1 OBRA Hillclimb TT Jr Men 15-16 Andy Su
33 OBRA Hillclimb TT: Combined Combined Ambrose Su
54 OBRA Hillclimb TT: Combined Combined James Wellington
18 OBRA Hillclimb TT: Combined Combined Andy Su
2 OBRA Championship RR 2 Master Men 50-59 Doug Perrin
1 OBRA Championship RR 2 Juniors 15-16 Andy Su
4 OBRA Championship RR 1 Juniors 13-14 Jake Perrin
14 Central Oregon Crit Series Cat 4/5 Jake Perrin
17 Central Oregon Crit Series Cat 1/2/3 Jurgen Fennerl
10 Central Oregon Crit Series Cat 1/2/3 Doug Perrin
12 Central Oregon Crit Series Cat 3/4/5 Conner Birck
8 Central Oregon Crit Series Cat 3/4/5 Andy Su
4 Central Oregon Crit Series Cat 3/4/5 Jurgen Fennerl
7 Central Oregon Crit Series Cat 1/2/3 Doug Perrin
16 Central Oregon Crit Series Cat 3/4/5 Ambrose Su
54 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Circuit Race: OBRA-Overall GC Masters Men 35+ Jurgen Fennerl
26 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Circuit Race: OBRA-Overall GC Masters Men 45+ Doug Perrin
41 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Circuit Race: OBRA-Awbrey Butte Circuit Race Cat 3 Men Andy Su
74 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Circuit Race: OBRA-Awbrey Butte Circuit Race Cat 3 Men Ambrose Su
28 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Circuit Race: OBRA-Awbrey Butte Circuit Race Masters Men 35+ Bruce Rogers
33 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Circuit Race: OBRA-Awbrey Butte Circuit Race Masters Men 35+ Michael King
48 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Circuit Race: OBRA-Awbrey Butte Circuit Race Masters Men 35+ Jurgen Fennerl
53 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Circuit Race: OBRA-Awbrey Butte Circuit Race Masters Men 35+ Greg Canfield
11 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Circuit Race: OBRA-Awbrey Butte Circuit Race Masters Men 45+ Scott Seaton
13 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Circuit Race: OBRA-Awbrey Butte Circuit Race Masters Men 45+ Gregg Strome
21 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Circuit Race: OBRA-Awbrey Butte Circuit Race Masters Men 45+ John Sorlie
25 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Circuit Race: OBRA-Awbrey Butte Circuit Race Masters Men 45+ Doug Perrin
40 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Circuit Race: OBRA-Overall GC Cat 3 Men Andy Su
73 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Circuit Race: OBRA-Overall GC Cat 3 Men Ambrose Su
24 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Circuit Race: OBRA-Overall GC Masters Men 35+ Bruce Rogers
35 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Circuit Race: OBRA-Overall GC Masters Men 35+ Michael King
52 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Circuit Race: OBRA-Overall GC Masters Men 35+ Greg Canfield
8 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Circuit Race: OBRA-Overall GC Masters Men 45+ Gregg Strome
11 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Circuit Race: OBRA-Overall GC Masters Men 45+ Scott Seaton
23 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Circuit Race: OBRA-Overall GC Masters Men 45+ John Sorlie
27 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Skyliners Time Trial-OBRA Stage 2 Master Men 45+ John Sorlie
13 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Skyliners Time Trial-OBRA Stage 2 Master Men 45+ Scott Seaton
31 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Skyliners Time Trial-OBRA Stage 2 Master Men 45+ Doug Perrin
75 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Downtown Criterium-OBRA Stage 3 Cat 3 Men Ambrose Su
77 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Downtown Criterium-OBRA Stage 3 Cat 3 Men Andy Su
23 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Downtown Criterium-OBRA Stage 3 Masters Men 35+ Michael King
323 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Skyliners Time Trial-OBRA Stage 2: Combined Combined Doug Perrin
271 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Skyliners Time Trial-OBRA Stage 2: Combined Combined John Sorlie
99 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Skyliners Time Trial-OBRA Stage 2: Combined Combined Scott Seaton
89 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Skyliners Time Trial-OBRA Stage 2: Combined Combined Gregg Strome
37 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Downtown Criterium-OBRA Stage 3 Masters Men 35+ Jurgen Fennerl
305 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Skyliners Time Trial-OBRA Stage 2: Combined Combined Michael King
264 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Skyliners Time Trial-OBRA Stage 2: Combined Combined Jurgen Fennerl
10 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Skyliners Time Trial-OBRA Stage 2 Master Men 45+ Gregg Strome
235 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Skyliners Time Trial-OBRA Stage 2: Combined Combined David Cloninger
197 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Skyliners Time Trial-OBRA Stage 2: Combined Combined Greg Canfield
106 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Skyliners Time Trial-OBRA Stage 2: Combined Combined Bruce Rogers
284 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Skyliners Time Trial-OBRA Stage 2: Combined Combined Ambrose Su
276 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Skyliners Time Trial-OBRA Stage 2: Combined Combined Andy Su
54 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Skyliners Time Trial-OBRA Stage 2 Master Men 35+ Michael King
48 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Skyliners Time Trial-OBRA Stage 2 Master Men 35+ Jurgen Fennerl
44 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Skyliners Time Trial-OBRA Stage 2 Master Men 35+ David Cloninger
38 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Skyliners Time Trial-OBRA Stage 2 Master Men 35+ Greg Canfield
22 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Skyliners Time Trial-OBRA Stage 2 Master Men 35+ Bruce Rogers
74 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Skyliners Time Trial-OBRA Stage 2 Cat 3 Men Ambrose Su
71 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Skyliners Time Trial-OBRA Stage 2 Cat 3 Men Andy Su
33 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Downtown Criterium-OBRA Stage 3 Masters Men 45+ John Sorlie
25 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Downtown Criterium-OBRA Stage 3 Masters Men 45+ Scott Seaton
20 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Downtown Criterium-OBRA Stage 3 Masters Men 45+ Gregg Strome
7 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Downtown Criterium-OBRA Stage 3 Masters Men 45+ Doug Perrin
0 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Downtown Criterium-OBRA Stage 3 Masters Men 35+ David Cloninger
0 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Downtown Criterium-OBRA Stage 3 Masters Men 35+ Bruce Rogers
39 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Downtown Criterium-OBRA Stage 3 Masters Men 35+ Greg Canfield
75 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race: Cascade Lakes Road Race-OBRA races Cat 3 Men Ambrose Su
32 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race: Cascade Lakes Road Race-OBRA races Master Men 45+ Doug Perrin
28 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race: Cascade Lakes Road Race-OBRA races Master Men 35+ Michael King
35 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race: Cascade Lakes Road Race-OBRA races Master Men 35+ Bruce Rogers
46 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race: Cascade Lakes Road Race-OBRA races Master Men 35+ David Cloninger
42 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race: Cascade Lakes Road Race-OBRA races Cat 3 Men Andy Su
55 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race: Cascade Lakes Road Race-OBRA races Master Men 35+ Greg Canfield
25 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race: Cascade Lakes Road Race-OBRA races Master Men 45+ John Sorlie
7 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race: Cascade Lakes Road Race-OBRA races Master Men 45+ Scott Seaton
8 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race: Cascade Lakes Road Race-OBRA races Master Men 45+ Gregg Strome
59 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race: Cascade Lakes Road Race-OBRA races Master Men 35+ Jurgen Fennerl
8 Central Oregon Crit Series Cat 1/2/3 Doug Perrin
11 Central Oregon Crit Series Cat 1/2/3 Jurgen Fennerl
4 Central Oregon Crit Series Cat 3/4/5 Jurgen Fennerl
14 Central Oregon Crit Series Cat 3/4/5 Andy Su
18 Central Oregon Crit Series Cat 3/4/5 Ambrose Su
15 High Desert Omnium: Road Race Masters Men 3/4/5 James Wellington
7 High Desert Omnium: Road Race Masters Men 3/4/5 Jurgen Fennerl
2 High Desert Omnium: Road Race Masters Men 3/4/5 Scott Seaton
1 High Desert Omnium: Road Race Masters Men 3/4/5 Gregg Strome
34 High Desert Omnium: Road Race Cat 3 Ambrose Su
11 High Desert Omnium: Road Race Cat 3 Andy Su
41 High Desert Omnium: Road Race P/1/2 Doug Perrin
35 High Desert Omnium: Road Race P/1/2 Greg Canfield
13 High Desert Omnium: Road Race P/1/2 Michael Larsen
2 High Desert Omnium Masters Men 3/4/5 Scott Seaton
19 High Desert Omnium: Criterium P/1/2 Doug Perrin
54 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Andy Su
66 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Ambrose Su
24 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Scott Seaton
30 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Gregg Strome
11 High Desert Omnium: Time Trial Masters Men 3/4/5 Jurgen Fennerl
3 High Desert Omnium: Time Trial Masters Men 3/4/5 Gregg Strome
2 High Desert Omnium: Time Trial Masters Men 3/4/5 Scott Seaton
20 High Desert Omnium: Time Trial Cat 3 Ambrose Su
16 High Desert Omnium: Time Trial Cat 3 Andy Su
8 High Desert Omnium Masters Men 3/4/5 Jurgen Fennerl
14 High Desert Omnium: Criterium Masters Men 3/4/5 Ambrose Su
1 High Desert Omnium Masters Men 3/4/5 Gregg Strome
15 High Desert Omnium Cat 3 Jurgen Fennerl
80 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Jurgen Fennerl
29 High Desert Omnium: Criterium Cat 3 Ambrose Su
33 High Desert Omnium: Criterium Cat 3 Andy Su
1 High Desert Omnium: Criterium Masters Men 3/4/5 Gregg Strome
2 High Desert Omnium: Criterium Masters Men 3/4/5 Scott Seaton
7 High Desert Omnium: Criterium Masters Men 3/4/5 Jurgen Fennerl
7 High Desert Omnium: Criterium Cat 3 Jurgen Fennerl
3 Central Oregon Crit Series Cat 3/4/5 Jurgen Fennerl
9 Central Oregon Crit Series Women/Juniors Jake Perrin
13 Central Oregon Crit Series Cat 1/2/3 Doug Perrin
4 Pickett's Charge MEN PRO Bruce Rogers
1 Pickett's Charge Singlespeed Brennan Wodtli
1 Pickett's Charge Cat 1 Men 45+ Gregg Strome
3 Pickett's Charge Cat 2 Women 35+ Carla Pfund
4 Pickett's Charge Cat 1 Men 35-44 David Cloninger
9 NWX Crit Cat 3 Men Jurgen Fennerl
4 NWX Crit Cat 3 Men Bruce Rogers
13 NWX Crit Pro/1/2 Men Doug Perrin
5 Central Oregon Crit Series Open Scott Seaton
18 Central Oregon Crit Series: Combined Combined Carla Pfund
7 Central Oregon Crit Series: Combined Combined David Cloninger
5 Central Oregon Crit Series: Combined Combined Scott Seaton
18 Central Oregon Crit Series Open Carla Pfund
7 Central Oregon Crit Series Open David Cloninger
1 Elkhorn Classic Stage Race-Dooley Mountain Road Race Masters Men 4/5 John Sorlie
DNS Elkhorn Classic Stage Race-Dooley Mountain Road Race Cat 3 Men Andy Su
4 Elkhorn Classic Stage Race-Dooley Mountain Road Race Masters Men 1/2/3 Gregg Strome
10 Elkhorn Classic Stage Race-Dooley Mountain Road Race Masters Men 1/2/3 Scott Seaton
22 Elkhorn Classic Stage Race-Dooley Mountain Road Race Masters Men 1/2/3 Michael King
15 Test of Endurance 50 CAT 1 35-44 MEN David Cloninger
DNF Test of Endurance 50 CAT 1 45+ MEN James Wellington
DNF Elkhorn Classic Stage Race-Dooley Mountain Road Race Masters Men 1/2/3 Ambrose Su
186 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT: Combined Combined John Sorlie
1 Humbug Hurry-Up Cat 2 Women 35+ Carla Pfund
4 Elkhorn Classic Stage Race-Gold Rush Crit Master Men 4/5 John Sorlie
39 Elkhorn Classic Stage Race-Gold Rush Crit Master Men 1/2/3 Ambrose Su
30 Elkhorn Classic Stage Race-Gold Rush Crit Master Men 1/2/3 Scott Seaton
25 Elkhorn Classic Stage Race-Gold Rush Crit Master Men 1/2/3 Michael King
19 Elkhorn Classic Stage Race-Gold Rush Crit Master Men 1/2/3 Gregg Strome
42 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT Master Men 1/2/3 Michael King
46 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT Men Cat 3 Andy Su
7 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT Master Men 4/5 John Sorlie
25 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT Master Men 1/2/3 Scott Seaton
36 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT Master Men 1/2/3 Ambrose Su
276 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT: Combined Combined Michael King
20 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT Master Men 1/2/3 Gregg Strome
188 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT: Combined Combined Ambrose Su
118 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT: Combined Combined Gregg Strome
136 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT: Combined Combined Scott Seaton
200 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT: Combined Combined Andy Su
7 Elkhorn Classic Stage Race Masters Men 1/2/3 Gregg Strome
28 Elkhorn Classic Stage Race-Oregon Trail Road Race Men Cat 3 Andy Su
7 Elkhorn Classic Stage Race-Oregon Trail Road Race Men - Masters 40+ Cat 4/5 John Sorlie
40 Elkhorn Classic Stage Race-Oregon Trail Road Race Men - Masters 40+ Cat 1/2/3 Ambrose Su
19 Elkhorn Classic Stage Race-Oregon Trail Road Race Men - Masters 40+ Cat 1/2/3 Michael King
9 Elkhorn Classic Stage Race-Oregon Trail Road Race Men - Masters 40+ Cat 1/2/3 Scott Seaton
10 Elkhorn Classic Stage Race Masters Men 1/2/3 Scott Seaton
20 Elkhorn Classic Stage Race Masters Men 1/2/3 Michael King
1 Elkhorn Classic Stage Race Masters Men 4/5 John Sorlie
12 Elkhorn Classic Stage Race-Oregon Trail Road Race Men - Masters 40+ Cat 1/2/3 Gregg Strome
6 Central Oregon Crit Series Cat 1/2/3 Doug Perrin
72 OBRA TT: Combined Combined Pat Sagers
7 OBRA TT Junior Men 15-16 Andy Su
DNS OBRA TT Masters Men 50-54 Ambrose Su
1 OBRA TT Masters Men 55-59 Pat Sagers
12 Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium: Final General Classification Cat 4 Men John Sorlie
1 Return on the Jedi XC Cat 1 Men 35-44 David Cloninger
7 Return on the Jedi XC Pro Men Bruce Rogers
DNS Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Cat 4 Men John Sorlie
4 Return on the Jedi XC Cat 1 Men 45+ James HELLINGTON
12 Mt Hood Cycling Classic: Wy'East Road Race Cat 4 Men John Sorlie
DNS Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Masters Men 45+ Grant Boswell
20 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Cat 4 Men John Sorlie
16 Mt Hood Cycling Classic: Mt Adams Road Race Masters Men 45+ Grant Boswell
11 Mt Hood Cycling Classic: Mt Adams Road Race Cat 4 Men John Sorlie
1 Sisters Stampede XC Cat 1 Men 35-44 David Cloninger
1 Sisters Stampede XC Cat 1 Men 45+ Gregg Strome
13 Sisters Stampede XC Cat 1 Men 45+ James Wellington
3 Sisters Stampede XC Cat 2 Men 15-18 Andy Su
DNF Umpqua RR Men Mst 40+ John Sorlie
7 Sisters Stampede XC MEN PRO Bruce Rogers
5 Umpqua Criterium Men Mst 50+ Doug Headrick
1 Silverton RR Master Men 40+ Gregg Strome
30 Silverton RR Men 1/2 Michael King
35 Silverton RR Men 1/2 Doug Perrin
1 Silverton RR Master Men 50+ Scott Seaton
3 Silverton RR Master Men 50+ Grant Boswell
8 Silverton RR Master Men 40+ John Sorlie
3 Spring Thaw SINGLE SPEED (OPEN) Brennan Wodtli
2 Spring Thaw Cat 2 Women 35+ Carla Pfund
9 Spring Thaw Cat 2 Men 45-54 Doug Headrick
1 Cascade Chainbreaker Cat 1 Men 45+ Gregg Strome
4 Cascade Chainbreaker Cat 1 Men 45+ Scott Seaton
14 Cascade Chainbreaker Pro Men Bruce Rogers
8 Cascade Chainbreaker Cat 2 Women 35+ Carla Pfund
10 Cascade Chainbreaker Cat 2 Men 45-54 Doug Headrick
10 Cascade Chainbreaker Cat 1 Men 45+ James Wellington
1 Cascade Chainbreaker Cat 1 Men 35-44 David Cloninger
6 Bend Don't Brake Masters 40+ David Cloninger
7 Bend Don't Brake Masters 40+ Gregg Strome
24 Bend Don't Brake Cat 1/2 Doug Perrin
DNS Bend Don't Brake Masters 50+ Grant Boswell
1 Bend Don't Brake Masters 50+ Scott Seaton
2 Bend Don't Brake Masters 40+ Bruce Rogers
1 Eugene Roubaix Men's Mst 40 Doug Perrin
193 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial: Combined Combined John Sorlie
235 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial: Combined Combined Doug Perrin
158 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial: Combined Combined Jurgen Fennerl
3 Bear Springs XC CAT I Men 35-44 David Cloninger
9 Bear Springs XC Pro Men Bruce Rogers
27 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial Master 40+ Jurgen Fennerl
34 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial Master 40+ John Sorlie
13 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Masters 40+ Doug Perrin
37 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Masters 40+ John Sorlie
22 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Masters 40+ Jurgen Fennerl
40 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial Master 40+ Doug Perrin
37 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Master 40+ John Sorlie
28 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Master 40+ Jurgen Fennerl
29 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Master 40+ Doug Perrin
42 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race: GC after Stage 2 Masters 40+ John Sorlie
27 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race: GC after Stage 2 Masters 40+ Doug Perrin
26 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race: GC after Stage 2 Masters 40+ Jurgen Fennerl
25 Cherry Blossom Cycling Classic Masters 40+ Jurgen Fennerl
38 Cherry Blossom Cycling Classic Masters 40+ John Sorlie
26 Cherry Blossom Cycling Classic Masters 40+ Doug Perrin
46 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Master 40+ John Sorlie
15 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Master 40+ Doug Perrin
9 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Master 40+ Jurgen Fennerl
9 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: GC after Stage 1 Masters 40+ Jurgen Fennerl
15 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: GC after Stage 1 Masters 40+ Doug Perrin
46 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: GC after Stage 1 Masters 40+ John Sorlie
2 Table Rock Road Race Masters 35+ Bruce Rogers
10 Table Rock Road Race Cat 3 Andy Su
11 Table Rock Road Race Masters 35+ Jurgen Fennerl
1 Table Rock Road Race Masters 45+ Scott Seaton
3 Table Rock Road Race Masters 45+ Doug Perrin
11 Icebreaker Criterium Juniors Jake Perrin
1 Horning's Hustle Singlespeed Brenan Wodti
15 Icebreaker Criterium Men Pro 1/2 Doug Perrin
1 Icebreaker Criterium Men Mst 50+ Doug Perrin
7 Horning's Hustle Cat 2 19-34 Conner Burck
5 Icebreaker Criterium Men Masters 35+/50+ Overall Doug Perrin
DNF King's Valley Men 1/2 Doug Perrin
2 King's Valley Men Master 40+ Bruce Rogers
22 Piece of Cake Masters 40+ 1/2/3 Doug Perrin
26 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men 3 Jurgen Fennerl
12 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men Master 40+ 1/2/3 Jurgen Fennerl
4 Echo Red to Red XC CAT 1 35-44 MEN David Cloninger
9 Echo Red to Red XC Pro Men Bruce Rogers
16 Sublime Sublimity Circuit Race Men 40+ Doug Perrin
22 Cherry Pie Men 3 Jurgen Fennerl