Hutch's/Bend Dental

Event Category Name
13 USGP of Cyclocross Junior Men 15-16 Jake Perrin
40 USGP of Cyclocross Masters Men 45+ Doug Perrin
8 USGP of Cyclocross Junior Men 15-16 Jake Perrin
17 Cross Crusade Junior Men Jake Perrin
63 Cross Crusade Masters 35+ B Jurgen Fennerl
31 Cross Crusade Masters 50+ Doug Perrin
15 Cross Crusade Masters 50+ Doug Perrin
31 Cross Crusade Category C Jake Perrin
41 Cross Crusade Masters 35+ B Jurgen Fennerl
6 Cross at the College A Race Doug Perrin
1 Cross at the College C Race Jake Perrin
5 Cross at the College A Race Doug Perrin
11 CrossAflixion Cup Masters 35+ B Jurgen Fennerl
16 Cross Crusade Junior Men Jake Perrin
25 Cross Crusade Masters 50+ Doug Perrin
2 Webcyclery Thrilla Cross Series Men A Brennan Wodtli
4 Webcyclery Thrilla Cross Series Men B 40+ Jurgen Fennerl
2 Webcyclery Thrilla Cross Series Men A Brennan Wodtli
DNF Webcyclery Thrilla Cross Series Junior Jake Perrin
10 Webcyclery Thrilla Cross Series Men B 40+ Doug Perrin
1 Webcyclery Thrilla Cross Series Junior Jake Perrin
8 Webcyclery Thrilla Cross Series Men B 40+ Jurgen Fennerl
24 Webcyclery Thrilla Cross Series Men B 40+ Doug Perrin
10 Webcyclery Thrilla Cross Series Junior Jake Perrin
9 Webcyclery Thrilla Cross Series Men B 40+ Jurgen Fennerl
1 Webcyclery Thrilla Cross Series Men A Brennan Wodtli
18 Webcyclery Thrilla Cross Series Men B 40+ Doug Perrin
2 Webcyclery Thrilla Cross Series Men A Brennan Wodtli
14 Eugene Celebration-Celebration Criterium Pro/1/2 Men Mark Vergari
3 Eugene Celebration-Coburg Time Trial Category 1/2 Men Mark Vergari
4 Eugene Celebration-Coburg Time Trial: Combined Combined Mark Vergari
6 Eugene Celebration-Briggs Hill Road Race: Eugene Celebration-GC after Stage 1 Pro/1/2 Men Mark Vergari
11 Eugene Celebration-Briggs Hill Road Race Pro/1/2 Men Mark Vergari
6 Eugene Celebration-McBeth Prologue Pro/1/2 Men Mark Vergari
4 Eugene Celebration Pro/1/2 Men Mark Vergari
6 Eugene Celebration-McBeth Prologue: Eugene Celebration-GC after Prologue Pro/1/2 Men Mark Vergari
21 Central Oregon TT Finale Open Jake Perrin
18 Central Oregon TT Finale Open Doug Perrin
10 Alsea Falls Switchback/OBRA MTB XC Champs Masters Men 50-59 Doug Hendrick
2 Alsea Falls Switchback/OBRA MTB XC Champs Masters Men 40-49 Gregg Strome
1 Alsea Falls Switchback/OBRA MTB XC Champs Masters Men 40-49 Bruce Rogers
1 OBRA Criterium Men Category 5 Jake Perrin
3 OBRA Criterium Masters Men 50-59 Scott Seaton
1 OBRA Criterium Masters Men 50-59 Doug Perrin
2 OBRA Criterium Junior Men 17-18 Andy Su
1 OBRA Criterium Junior Men 15-16 Jake Perrin
21 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jurgen Fennerl
36 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race Category 2 Men Mark Vergari
36 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race Category 3 Men Andy Su
65 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race Category 3 Men Ambrose Su
DNS Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race Category 4 Men John Sorlie
23 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race Masters 35+ Men Richard Albrow
DNF Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Final General Classification Masters 45+ Men Robert Sheasby
28 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Final General Classification Masters 45+ Men Doug Perrin
25 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Final General Classification Masters 45+ Men Michael King
21 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Final General Classification Masters 45+ Men Scott Seaton
18 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Final General Classification Masters 45+ Men Gregg Strome
49 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Final General Classification Masters 35+ Men Jurgen Fennerl
27 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Final General Classification Masters 35+ Men Richard Albrow
DNS Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Final General Classification Category 4 Men John Sorlie
63 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Final General Classification Category 3 Men Ambrose Su
26 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Final General Classification Category 3 Men Andy Su
7 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Final General Classification Category 2 Men Mark Vergari
DNF Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race Masters 45+ Men Robert Sheasby
30 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race Masters 45+ Men Doug Perrin
20 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race Masters 45+ Men Michael King
19 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race Masters 45+ Men Scott Seaton
17 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race Masters 45+ Men Gregg Strome
52 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race Masters 35+ Men Jurgen Fennerl
52 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Hutch's Bicycles Time Trial Masters 45+ Men Doug Perrin
71 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium Category 3 Men Ambrose Su
39 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium Category 2 Men Mark Vergari
72 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium Category 3 Men Andy Su
31 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium Masters 35+ Men Jurgen Fennerl
42 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 3 Masters 45+ Men Doug Perrin
41 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 3 Masters 45+ Men Robert Sheasby
37 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 3 Masters 45+ Men Michael King
22 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 3 Masters 45+ Men Scott Seaton
19 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 3 Masters 45+ Men Gregg Strome
48 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 3 Masters 35+ Men Jurgen Fennerl
41 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 3 Masters 35+ Men Richard Albrow
50 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 3 Category 4 Men John Sorlie
67 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 3 Category 3 Men Ambrose Su
32 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 3 Category 3 Men Andy Su
7 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 3 Category 2 Men Mark Vergari
42 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 2 Masters 45+ Men Doug Perrin
41 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 2 Masters 45+ Men Robert Sheasby
37 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 2 Masters 45+ Men Michael King
22 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 2 Masters 45+ Men Scott Seaton
19 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 2 Masters 45+ Men Gregg Strome
49 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 2 Masters 35+ Men Jurgen Fennerl
33 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 2 Masters 35+ Men Richard Albrow
51 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 2 Category 4 Men John Sorlie
66 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 2 Category 3 Men Ambrose Su
29 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 2 Category 3 Men Andy Su
6 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 2 Category 2 Men Mark Vergari
54 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium Category 4 Men John Sorlie
50 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Hutch's Bicycles Time Trial Masters 45+ Men Robert Sheasby
49 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Hutch's Bicycles Time Trial Masters 45+ Men Michael King
22 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Hutch's Bicycles Time Trial Masters 45+ Men Gregg Strome
19 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Hutch's Bicycles Time Trial Masters 45+ Men Scott Seaton
54 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Hutch's Bicycles Time Trial Masters 35+ Men Jurgen Fennerl
41 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Hutch's Bicycles Time Trial Masters 35+ Men Richard Albrow
63 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Hutch's Bicycles Time Trial Category 4 Men John Sorlie
63 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Hutch's Bicycles Time Trial Category 3 Men Ambrose Su
55 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Hutch's Bicycles Time Trial Category 3 Men Andy Su
7 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Hutch's Bicycles Time Trial Category 2 Men Mark Vergari
35 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium Masters 45+ Men Michael King
34 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium Masters 45+ Men Robert Sheasby
28 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium Masters 45+ Men Scott Seaton
26 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium Masters 45+ Men Gregg Strome
16 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium Masters 45+ Men Doug Perrin
70 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium Masters 35+ Men Richard Albrow
19 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-GC after stage 1 Masters 45+ Men Gregg Strome
68 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-Pacific Power Cascade Lake Road Race Category 3 Men Ambrose Su
10 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-Pacific Power Cascade Lake Road Race Category 2 Men Mark Vergari
39 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-Pacific Power Cascade Lake Road Race Category 4 Men John Sorlie
28 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-Pacific Power Cascade Lake Road Race Masters 35+ Men Richard Albrow
37 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-GC after stage 1 Masters 45+ Men Doug Perrin
32 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-GC after stage 1 Masters 45+ Men Robert Sheasby
25 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-GC after stage 1 Masters 45+ Men Scott Seaton
24 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-GC after stage 1 Masters 45+ Men Michael King
8 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-Pacific Power Cascade Lake Road Race Category 3 Men Andy Su
53 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-GC after stage 1 Masters 35+ Men Jurgen Fennerl
28 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-GC after stage 1 Masters 35+ Men Richard Albrow
53 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-Pacific Power Cascade Lake Road Race Masters 35+ Men Jurgen Fennerl
68 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-GC after stage 1 Category 3 Men Ambrose Su
8 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-GC after stage 1 Category 3 Men Andy Su
10 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-GC after stage 1 Category 2 Men Mark Vergari
37 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-Pacific Power Cascade Lake Road Race Masters 45+ Men Doug Perrin
32 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-Pacific Power Cascade Lake Road Race Masters 45+ Men Robert Sheasby
25 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-Pacific Power Cascade Lake Road Race Masters 45+ Men Scott Seaton
24 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-Pacific Power Cascade Lake Road Race Masters 45+ Men Michael King
19 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-Pacific Power Cascade Lake Road Race Masters 45+ Men Gregg Strome
39 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-GC after stage 1 Category 4 Men John Sorlie
1 Central Oregon Crit Women/Juniors Jake Perrin
4 Central Oregon Crit Category 3/4/5 Jake Perrin
5 Central Oregon Crit Category 1/2/3 Andy Su
2 High Desert Omnium: Road Race Masters Men 3/4/5 Richard Albrow
5 High Desert Omnium: Road Race Masters Men 3/4/5 Robert Sheasby
37 High Desert Omnium: Road Race Men Pro/1/2 Doug Perrin
10 High Desert Omnium: Road Race Men Category 3 Andy Su
30 High Desert Omnium: Road Race Men Category 3 Ambrose Su
35 High Desert Omnium: Road Race Masters Men 3/4/5 James Wellington
32 High Desert Omnium: Road Race Masters Men 3/4/5 John Sorlie
22 High Desert Omnium: Road Race Masters Men 3/4/5 Jurgen Fennerl
7 High Desert Omnium: Road Race Masters Men 3/4/5 Bruce Rogers
18 High Desert Omnium: Criterium Category 3 Men Andy Su
52 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Ambrose Su
19 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Robert Sheasby
25 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Richard Albrow
54 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Jurgen Fennerl
15 High Desert Omnium Masters Men 3/4/5 Jurgen Fennerl
14 High Desert Omnium Masters Men 3/4/5 Bruce Rogers
3 High Desert Omnium Masters Men 3/4/5 Richard Albrow
2 High Desert Omnium Masters Men 3/4/5 Robert Sheasby
18 High Desert Omnium Men Category 3 Andy Su
28 High Desert Omnium: Criterium Men Pro/1/2 Doug Perrin
42 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Andy Su
17 High Desert Omnium: Criterium Category 3 Men Ambrose Su
1 High Desert Omnium: Time Trial Masters 40+ 3/4/5 Men Robert Sheasby
2 High Desert Omnium: Criterium Masters 40+ 3/4/5 Robert Sheasby
31 High Desert Omnium: Criterium Category 4/5 Men Jake Perrin
4 High Desert Omnium: Criterium Category 4/5 Men Zach Gilmour
14 High Desert Omnium: Time Trial Category 3 Men Ambrose Su
13 High Desert Omnium: Time Trial Category 3 Men Andy Su
7 High Desert Omnium: Time Trial Masters 40+ 3/4/5 Men Jurgen Fennerl
2 High Desert Omnium: Time Trial Masters 40+ 3/4/5 Men Richard Albrow
14 High Desert Omnium: Criterium Masters 40+ 3/4/5 Jurgen Fennerl
7 Pickett's Charge Category 3 Men 15-18 Jake Perrin
12 Pickett's Charge Category 2 Men 45-54 Doug Headrick
12 Pickett's Charge Category 1 Men 45+ James Wellington
4 Pickett's Charge Category 1 Men 45+ Scott Seaton
2 Pickett's Charge Category 1 Men 35-44 Bruce Rogers
1 NWX Crit Category 3 Bruce Rogers
DNF NWX Crit Category 3 Ambrose Su
16 NWX Crit Category 3 Scott Seaton
13 NWX Crit Category 3 David Cloninger
10 NWX Crit Category 3 Jurgen Fennerl
3 NWX Crit Category 3 Robert Sheasby
13 NWX Crit Pro/1/2 Doug Perrin
20 NWX Crit Category 4/5 Jake Perrin
2 NWX Crit Junior Jake Perrin
16 Central Oregon Crit Category 1/2/3 Brennan Wadtli
13 Central Oregon Crit Category 1/2/3 Doug Perrin
12 Central Oregon Crit Category 1/2/3 Bruce Rogers
9 Central Oregon Crit Category 1/2/3 Jurgen Fennerl
4 Central Oregon Crit Category 3/4/5 David Cloninger
3 Central Oregon Crit Category 3/4/5 Jurgen Fennerl
1 Central Oregon Crit Women/Juniors Jake Perrin
DNF Elkhorn Classic-The Dooley Mountain Road Race Masters Category 1/2/3 Men Robert Sheasby
35 Elkhorn Classic-The Dooley Mountain Road Race Category 3 Men Andy Su
4 Elkhorn Classic-The Dooley Mountain Road Race Category 3 Men Mark Vergari
39 Elkhorn Classic-The Dooley Mountain Road Race Category 3 Men Ambrose Su
DNF Elkhorn Classic-The Dooley Mountain Road Race Masters Category 1/2/3 Men Michael King
28 Elkhorn Classic-The Dooley Mountain Road Race Masters Category 1/2/3 Men Gregg Strome
23 Elkhorn Classic-The Dooley Mountain Road Race Masters Category 1/2/3 Men Jurgen Fennerl
18 Elkhorn Classic-The Dooley Mountain Road Race Masters Category 1/2/3 Men Scott Seaton
12 Elkhorn Classic-The Dooley Mountain Road Race Masters Category 1/2/3 Men Richard Albrow
7 Elkhorn Classic-The Dooley Mountain Road Race Masters Category 1/2/3 Men Bruce Rogers
37 Elkhorn Classic-The Gold Rush Criterium Category 3 Men Ambrose Su
42 Elkhorn Classic-The Gold Rush Criterium Category 3 Men Andy Su
18 Elkhorn Classic-The Gold Rush Criterium Category 3 Men Mark Vergari
1 Elkhorn Classic-The Pleasant Valley Time Trial Category 3 Men Mark Vergari
31 Elkhorn Classic-The Pleasant Valley Time Trial Category 3 Men Ambrose Su
37 Elkhorn Classic-The Pleasant Valley Time Trial Category 3 Men Andy Su
15 Elkhorn Classic-The Pleasant Valley Time Trial Masters Category 1/2/3 Men Bruce Rogers
26 Elkhorn Classic-The Pleasant Valley Time Trial Masters Category 1/2/3 Men Robert Sheasby
30 Elkhorn Classic-The Pleasant Valley Time Trial Masters Category 1/2/3 Men Scott Seaton
33 Elkhorn Classic-The Pleasant Valley Time Trial Masters Category 1/2/3 Men Gregg Strome
35 Elkhorn Classic-The Pleasant Valley Time Trial Masters Category 1/2/3 Men Jurgen Fennerl
37 Elkhorn Classic-The Pleasant Valley Time Trial Masters Category 1/2/3 Men Richard Albrow
41 Elkhorn Classic-The Pleasant Valley Time Trial Masters Category 1/2/3 Men Michael King
10 Elkhorn Classic-The Oregon Trail Road Race Category 3 Men Mark Vergari
35 Elkhorn Classic Category 3 Men Andy Su
40 Elkhorn Classic Category 3 Men Ambrose Su
9 Elkhorn Classic Masters Category 1/2/3 Men Bruce Rogers
15 Elkhorn Classic Masters Category 1/2/3 Men Richard Albrow
21 Elkhorn Classic Masters Category 1/2/3 Men Scott Seaton
24 Elkhorn Classic Masters Category 1/2/3 Men Jurgen Fennerl
27 Elkhorn Classic Masters Category 1/2/3 Men Gregg Strome
DNF Elkhorn Classic Masters Category 1/2/3 Men Michael King
DNF Elkhorn Classic Masters Category 1/2/3 Men Robert Sheasby
38 Elkhorn Classic-The Oregon Trail Road Race Masters Category 1/2/3 Men Robert Sheasby
32 Elkhorn Classic-The Oregon Trail Road Race Masters Category 1/2/3 Men Michael King
31 Elkhorn Classic-The Oregon Trail Road Race Masters Category 1/2/3 Men Scott Seaton
29 Elkhorn Classic-The Oregon Trail Road Race Masters Category 1/2/3 Men Jurgen Fennerl
24 Elkhorn Classic-The Oregon Trail Road Race Masters Category 1/2/3 Men Gregg Strome
16 Elkhorn Classic-The Oregon Trail Road Race Masters Category 1/2/3 Men Richard Albrow
14 Elkhorn Classic-The Oregon Trail Road Race Masters Category 1/2/3 Men Bruce Rogers
41 Elkhorn Classic-The Oregon Trail Road Race Category 3 Men Ambrose Su
35 Elkhorn Classic-The Oregon Trail Road Race Category 3 Men Andy Su
1 Elkhorn Classic Category 3 Men Mark Vergari
9 Sublime Sublimity Men - Masters 40+ Jurgen Fennerl
15 Sublime Sublimity Men - Masters 40+ Doug Perrin
16 Sublime Sublimity Men 5 Jake Perrin
8 Sublime Sublimity Men - Masters 40+ Scott Seaton
5 Sublime Sublimity Men - Masters 40+ Richard Albrow
19 Sublime Sublimity Men 3 Ambrose Su
18 Sublime Sublimity Men 3 Andy Su
15 Central Oregon Crit Category 1/2/3 Doug Perrin
9 Central Oregon Crit Category 1/2/3 Brennan Wadtli
13 Central Oregon Crit Category 3/4/5 Jurgen Fennerl
1 Central Oregon Crit Women/Juniors Jake Perrin
7 Central Oregon Crit Category 3/4/5 David Cloninger
4 Mt. Hood Cycling Classic: Three Summits Road Race Category 3 Men Mark Vergari
32 Mt. Hood Cycling Classic: Three Summits Road Race Masters Richard Albrow
1 Mt. Hood Cycling Classic-Stage 2: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 2 Category 3 Men Mark Vergari
63 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Masters Men Richard Albrow
1 Mt. Hood Cycling Classic-Stages 2/3: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 3 Category 3 Men Mark Vergari
221 Mt. Hood Cycling Classic-Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic-Stage 2: Combined Combined Richard Albrow
62 Mt. Hood Cycling Classic-Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic-Stage 2: Combined Combined Mark Vergari
37 Mt. Hood Cycling Classic-Stage 2: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 2 Masters 35-45 Richard Albrow
10 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Category 3 Men Mark Vergari
39 Mt. Hood Cycling Classic-Stages 2/3: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 3 Masters Men Richard Albrow
1 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Trout Lake Time Trial Category 3 Men Mark Vergari
52 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Trout Lake Time Trial Masters 35-45 Richard Albrow
7 Mt. Hood Cycling Classic-Stage 1: Mt. Hood Cycling Classic-GC after Stage 1 Category 3 Men Mark Vergari
7 Mt. Hood Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Category 3 Men Mark Vergari
38 Mt. Hood Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Masters 35+/45+ Richard Albrow
DNS Mt. Hood Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Category 4 Men John Sorlie
38 Mt. Hood Cycling Classic-Stage 1: Mt. Hood Cycling Classic-GC after Stage 1 Masters 35+/45+ Richard Albrow
31 Mt. Hood Cycling Classic Masters Richard Albrow
1 Mt. Hood Cycling Classic Category 3 Men Mark Vergari
18 Sisters Stampede MTB XC Category 1 Men 45+ James Wellington
2 Sisters Stampede MTB XC Category 1 Men 45+ Gregg Strome
10 Sisters Stampede MTB XC Category 1 Men 35-44 David Cloninger
5 Sisters Stampede MTB XC Category 1 Men 35-44 Bruce Rogers
9 Sisters Stampede MTB XC Category 2 Men 45-54 John Sorlie
3 Bend Don't Brake Masters Men 50+ Scott Seaton
10 Bend Don't Brake Masters Men 50+ Ambrose Su
DNF Bend Don't Brake Men Category 4/5 Jake Perrin
1 Bend Don't Brake Masters Men 50+ Robert Sheasby
10 Bend Don't Brake Masters Men 40+ Richard Albrow
7 Bend Don't Brake Men Category 1/2 Doug Perrin
2 Bend Don't Brake Masters Men 40+ Gregg Strome
5 Bend Don't Brake Masters Men 40+ Jurgen Fennerl
2 Silverton RR Champs Masters Men 50-59 Doug Perrin
8 Silverton RR Champs Junior Men 15-16 Jake Perrin
8 Spring Thaw MTB XC Category 2 Men 45-54 Doug Headrick
1 Silverton RR Champs Masters Men 40+ Category 3 Bruce Rogers
14 Spring Thaw MTB XC Category 1 Men 35-44 James Wellington
6 Silverton RR Champs Masters Men 40+ Category 3 Jurgen Fennerl
15 Cascade Chainbreaker Category 2 Men 45-54 Doug Headrick
13 Cascade Chainbreaker Category 1 Men 45+ James Wellington
3 Cascade Chainbreaker Category 1 Men 45+ Gregg Strome
24 Eugene Roubaix Masters Men 40+ Doug Perrin
20 Eugene Roubaix Men 5 Jake Perrin
9 Central Oregon STXC Category A Bruce Rogers
7 Central Oregon STXC Category A David Cloninger
20 Central Oregon STXC Category A Doug Perrin
52 Kings Valley Road Race Category 1/2 Men Doug Perrin
10 Kings Valley Road Race Masters Men Jurgen Fennerl
7 Kings Valley Road Race Category 3 Men Mark Vergari
7 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Category 3 Men Mark Vergari
11 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Masters 40+ Richard Albrow
DNS Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT Masters 40+ Doug Perrin
26 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Category 3 Men Mark Vergari
109 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT: Combined Combined Mark Vergari
86 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT: Combined Combined Richard Albrow
37 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Masters 40+ Richard Albrow
23 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT Category 3 Men Mark Vergari
24 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT Masters 40+ Richard Albrow
8 Cherry Blossom Cycling Classic Category 3 Men Mark Vergari
14 Cherry Blossom Cycling Classic Masters 40+ Richard Albrow
36 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Race Masters 40+ Doug Perrin
30 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Race Masters 40+ Richard Albrow
24 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Race Category 3 Men Mark Vergari
4 Piece of Cake Road Race Junior 13-15 Jake Perrin
11 Piece of Cake Road Race Masters 40+ 1/2/3 Doug Perrin
7 Banana Belt 2: Series after race 2 Junior Sam Rosenberg
15 Banana Belt 2: Series after race 2 Men Category 1/2 Cory Domingues
DNS Echo Red to Red MTB XC Category 1 Men 35-44 Bruce Rogers
9 Banana Belt Series Junior Sam Rosenberg
23 Banana Belt Series Men Category 1/2 Cory Domingues
3 Banana Belt 1 Junior Sam Rosenberg
9 Banana Belt 1 Men Category 1/2 Cory Domingues
17 Cherry Pie Road Race Men Open 50+, 60+ Pat Sagers