Green Submarine Records

Event Category Name
22 Battle at Barlow Category A David Sterry
19 Battle at Barlow Singlespeed Christopher Burge
10 Battle at Barlow Women B Erin Chipps
39 Battle at Barlow Masters 35+ B Chris Nelson
9 Battle at Barlow Masters 35+ B Daniel Esterling
8 Battle at Barlow Women B Krissy Brunsman
8 GPRT: Ninkrossi Women B Krissy Brunsman
5 Blind Date at the Dairy Singlespeed John Gulick
DNF Blind Date at the Dairy Singlespeed Christian Reed
12 Blind Date at the Dairy Stampede Christian Reed
17 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Singlespeed Christian Reed
12 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Women B Hannah Moore
5 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Women B Krissy Brunsman
4 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Singlespeed Nat Johnson
4 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Women B Hannah Moore
15 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Women C Anna Ryan
16 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Singlespeed Christopher Burge
6 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Women B Krissy Brunsman
26 GPRT: Zaaldercross Category A David Sterry
32 GPRT: Zaaldercross Masters 35+ B Daniel Esterling
12 GPRT: Zaaldercross Women B Erin Chipps
20 GPRT: Zaaldercross Singlespeed Christopher Burge
DNF Blind Date at the Dairy Singlespeed Nat Johnson
11 Blind Date at the Dairy Singlespeed John Gulick
4 Blind Date at the Dairy Stampede Daniel Esterling
10 Blind Date at the Dairy Singlespeed Christian Reed
16 Blind Date at the Dairy Men A David Sterry
5 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Women B Krissy Brunsman
5 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Women B Krissy Brunsman
13 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Women C Anna Ryan
4 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Singlespeed Nat Johnson
14 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Singlespeed Christian Reed
8 Hood River Double Cross Women B Krissy Brunsman
16 GPRT: Hood River Double Cross Singlespeed Christian Reed
4 GPRT: Hood River Double Cross Women B Krissy Brunsman
10 GPRT: Hood River Double Cross Women C Phaedra Booth
1 Blind Date at the Dairy Singlespeed Nat Johnson
10 Blind Date at the Dairy Singlespeed John Gulick
9 Blind Date at the Dairy Singlespeed Christian Reed
22 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Daniel Esterling
14 Blind Date at the Dairy Men A David Sterry
5 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Women B Krissy Brunsman
8 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Women C Anna Ryan
2 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Singlespeed Nat Johnson
12 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Singlespeed Christian Reed
5 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Women B Krissy Brunsman
6 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Women C Anna Ryan
14 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Singlespeed Christopher Burge
13 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men A David Sterry
3 Fazio Farms Singlespeed Christian Reed
11 Fazio Farms Masters 35+ B Daniel Esterling
DNF Fazio Farms Category A David Sterry
2 Fazio Farms Singlespeed Nat Johnson
15 Fazio Farms Masters 35+ B Isaac Frost
6 GPRT: Het Meer Women B Krissy Brunsman
5 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Women B Krissy Brunsman
7 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Singlespeed Christian Reed
DNF Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Singlespeed Christopher Burge
12 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Singlespeed John Gulick
DNF Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men A David Sterry
1 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Singlespeed Nat Johnson
24 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men B Daniel Esterling
48 GPRT: DDCX 1 Masters 35+ B Daniel Esterling
4 GPRT: DDCX 1 Women B Krissy Brunsman
1 Kruger's Kermesse Farm Crit Singlespeed Nat Johnson
9 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men B 35+ Jeff Stevens
5 Kruger's Kermesse Farm Crit Women B/C Krissy Brunsman
7 Kruger's Kermesse Farm Crit Women A Hannah Moore
1 OBRA Uphill TT Championship Men Category 5 (Novice) Ken Reed
13 OBRA Uphill TT Championship: Combined Combined Ken Reed
40 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Daniel Esterling
10 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women U35 Hannah Moore
4 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Club Standings
6 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Singlespeed John Gulick
3 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Singlespeed Nat Johnson
17 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Elite Men Nat Johnson
21 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Elite/Category 1 Women Hannah Moore
25 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 3 Women 19+ Anna Ryan
22 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 2 Women U35 Phaedra Booth
6 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 2 Women U35 Hannah Moore
43 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 2 Men 35-44 Dave Gulick
34 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 2 Men 35-44 Daniel Esterling
26 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 2 Men 35-44 Ken Reed
16 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 1 Men 35-44 John Gulick
16 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 19+ Anna Ryan
10 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 1 Men 19-34 David Sterry
DNF Portland Short Track Series MTB STXC Category 1 Men 35-44 John Gulick
4 Portland Short Track Series MTB STXC Category 1 Men 35-44 Christian Reed
8 Portland Short Track Series MTB STXC Category 1 Men 19-34 David Sterry
5 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed John Gulick
1 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Nat Johnson
DNF Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Chris Nelson
44 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Isaac Frost
16 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women U35 Phaedra Booth
38 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Dave Gulick
3 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 1 Men 35-44 Christian Reed
1 OUCH Men Category 5 (Novice) Ken Reed
12 OUCH: Combined Combined Ken Reed
2 Portland Short Track Series MTB STXC Category 1 Men 35-44 Christian Reed
9 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women U35 Hannah Moore
2 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Nat Johnson
31 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Daniel Esterling
29 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Isaac Frost
26 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Dave Gulick
10 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women U35 Phaedra Booth
7 Portland Short Track Series MTB STXC Category 1 Men 35-44 John Gulick
33 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Dave Gulick
11 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Ken Reed
6 Portland Short Track Series MTB STXC Category 1 Men 19-34 David Sterry
31 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Christian Reed
7 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed John Gulick
4 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Nat Johnson
35 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Isaac Frost
4 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women U35 Hannah Moore
32 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Chris Nelson
6 Portland Short Track Series MTB STXC Category 1 Men 35-44 Christian Reed
2 Mt. Tabor Series Men Category 5 Nat Johnson
13 Portland Short Track Series MTB STXC Elite/Category 1 Women Hannah Moore
5 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed John Gulick
24 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Dave Gulick
33 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Isaac Frost
2 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Nat Johnson
9 Portland Short Track Series MTB STXC Elite Men Nat Johnson
DNF Portland Short Track Series MTB STXC Category 1 Men 19-34 David Sterry
7 Portland Short Track Series MTB STXC Category 1 Men 35-44 Christian Reed
DNF Portland Short Track Series MTB STXC Category 1 Men 35-44 John Gulick
5 Mt. Tabor Series Men Category 5 Nat Johnson
2 Mt. Tabor Series Men Category 5 Ken Reed
6 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 1 Men 35-44 Christian Reed
12 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 1 Men 19-34 David Sterry
15 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 1 Men 35-44 John Gulick
39 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 2 Men 35-44 Christopher Nelson
10 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 2 Women U35 Hannah Moore
20 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 3 Men 19-44 Chris Nelson
21 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Elite/Category 1 Women Hannah Moore
11 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Elite Men Nat Johnson
2 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Singlespeed Nat Johnson
6 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Singlespeed John Gulick
12 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Singlespeed Christian Reed
7 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Club Standings
3 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women U35 Hannah Moore
34 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Chris Nelson
5 Portland Short Track Series MTB STXC Category 1 Men 35-44 Christian Reed
7 Portland Short Track Series MTB STXC Category 1 Men 19-34 David Sterry
8 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Christian Reed
7 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed John Gulick
3 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Nat Johnson
35 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Dave Gulick
10 Portland Short Track Series MTB STXC Category 1 Men 35-44 John Gulick
7 Mt. Tabor Series Men Category 5 Ken Reed
24 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Chris Nelson
7 Portland Short Track Series MTB STXC Category 1 Men 35-44 Christian Reed
9 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Christian Reed
7 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed John Gulick
1 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Nat Johnson
5 Mt. Tabor Series Men Category 5 Ken Reed
14 Mt. Tabor Series Men Category 5 Nat Johnson
18 Mt. Tabor Series Masters Men Josh Armagost
36 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Chris Nelson
7 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed John Gulick
2 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Nat Johnson
45 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Isaac Frost
17 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Christian Reed
DNF Portland Short Track Series MTB STXC Elite Men Nat Johnson
8 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women U35 Hannah Moore
8 Portland Short Track Series MTB STXC Category 1 Men 35-44 John Gulick
10 Portland Short Track Series MTB STXC Category 1 Men 19-34 David Sterry
9 Portland Short Track Series MTB STXC Category 1 Men 35-44 Christian Reed
20 Mt. Tabor Series Masters 40+ Josh Armagost
9 Mt. Tabor Series Men Category 5 Ken Reed
2 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Nat Johnson
6 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed John Gulick
46 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Isaac Frost
32 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Dave Gulick
16 Portland Short Track Series MTB STXC Elite/Category 1 Women Hannah Moore
5 Portland Short Track Series MTB STXC Elite Men Nat Johnson
16 Portland Short Track Series MTB STXC Category 1 Men 35-44 John Gulick
DNF Portland Short Track Series MTB STXC Category 1 Men 19-34 David Sterry
8 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 19-44 Chris Nelson
40 Sister's Stampede MTB XC Expert Men John Gulick
3 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Singlespeed Nat Johnson
6 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Singlespeed John Gulick
7 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Singlespeed Christian Reed
1 Gorge Short Track Shoot-Out: Morning Singlespeed Nat Johnson
5 Echo Red to Red MTB XC Category 3 Women 19-39 Krissy Brunsman
16 Echo Red to Red MTB XC Category 1 Men 19-39 John Gulick
13 Echo Red to Red MTB XC Category 1 Men 19-39 Christian Reed