Green Submarine Records

Event Category Name
5 Grand Prix Erik Tonkin: Santa Cross Singlespeed John Gulick
DNF Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Singlespeed Nat Johnson
7 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Singlespeed John Gulick
40 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Singlespeed Chris Nelson
22 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Singlespeed John Gulick
13 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Singlespeed Christian Reed
3 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Singlespeed Josh Armagost
9 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Women B Krissy Brunsman
21 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Category A Dave Messenheimer
16 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Category A David Sterry
49 Cross Crusade: Barton Park Category A Christian Reed
5 Cross Crusade: Barton Park Singlespeed Josh Armagost
19 Cross Crusade: Barton Park Women B Erin Chipps
8 Cross Crusade: Barton Park Women B Jill Hutchinson
7 Fazio Farms CX Part Deux Category A Dave Messenheimer
DNF Cross Crusade: PIR Infield Category A Christian Reed
37 Cross Crusade: PIR Infield Singlespeed Dave Messenheimer
22 Cross Crusade: PIR Infield Singlespeed Christian Reed
15 Cross Crusade: PIR Infield Singlespeed Josh Armagost
44 Cross Crusade: PIR Infield Category B Daniel Esterling
31 Cross Crusade: PIR Infield Women C Julie Westlin-Naigus
29 Cross Crusade: PIR Infield Women B Sandy Nguyen
23 Cross Crusade: PIR Infield Women B Erin Chipps
16 Cross Crusade: PIR Infield Women B Krissy Brunsman
10 Cross Crusade: PIR Infield Women B Jill Hutchinson
12 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Women B Krissy Brunsman
27 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Singlespeed Christopher Burge
17 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Singlespeed Dave Messenheimer
6 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Singlespeed Christian Reed
28 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Singlespeed John Gulick
16 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Singlespeed Josh Armagost
35 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Women C Julie Westlin-Naigus
4 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Women C Krissy Brunsman
12 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Women B Jill Hutchinson
59 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category A Dave Messenheimer
46 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category A Christian Reed
29 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category A Nat Johnson
5 Sandy/Boring Corn Cross Singlespeed Christian Reed
1 Sandy/Boring Corn Cross Singlespeed Nat Johnson
1 Sandy/Boring Corn Cross Women C Krissy Brunsman
2 Sandy/Boring Corn Cross Category C Daniel Esterling
18 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women B Sandy Nguyen
38 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Christopher Burge
34 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Chris Nelson
21 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Christian Reed
20 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed John Gulick
19 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Dave Messenheimer
10 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Josh Armagost
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Nat Johnson
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Isaac Frost
31 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Ken Reed
9 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women C Krissy Brunsman
24 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Dave Messenheimer
21 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed John Gulick
18 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Christian Reed
8 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Josh Armagost
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Nat Johnson
7 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Category A David Sterry
5 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Category C Daniel Esterling
14 Blind Date at the Dairy: October Standings Singlespeed Christian Reed
13 Blind Date at the Dairy: October Standings Singlespeed John Gulick
1 Blind Date at the Dairy: October Standings Singlespeed Nat Johnson
18 Blind Date at the Dairy: October Standings Men A Ken Reed
22 Blind Date at the Dairy: September Standings Women B Sandy Nguyen
10 Blind Date at the Dairy: September Standings Singlespeed John Gulick
6 Blind Date at the Dairy: September Standings Singlespeed Christian Reed
2 Blind Date at the Dairy: September Standings Singlespeed Nat Johnson
9 Blind Date at the Dairy: September Standings Men B David Sterry
59 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Category A Dave Messenheimer
48 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Category A David Sterry
30 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Singlespeed John Gulick
27 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Singlespeed Christian Reed
8 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Singlespeed Josh Armagost
16 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Women C Krissy Brunsman
2 Cross-Word CX Challenge Women C Krissy Brunsman
4 Cross-Word CX Challenge Category C Daniel Esterling
26 Blind Date at the Dairy Singlespeed Dave Messenheimer
17 Blind Date at the Dairy Singlespeed John Gulick
10 Blind Date at the Dairy Singlespeed Christian Reed
2 Blind Date at the Dairy Singlespeed Nat Johnson
58 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ B Chris Nelson
49 Cross Crusade: Rainier Singlespeed Christopher Burge
36 Cross Crusade: Rainier Singlespeed John Gulick
11 Cross Crusade: Rainier Singlespeed Josh Armagost
3 Cross Crusade: Rainier Women C Krissy Brunsman
16 Cross Crusade: Rainier Women B Erin Chipps
DNF Cross Crusade: Rainier Category A David Sterry
DNF Cross Crusade: Rainier Category A Ken Reed
52 Cross Crusade: Rainier Category A Christian Reed
45 Cross Crusade: Rainier Category A Dave Messenheimer
24 Cross Crusade: Rainier Category A Nat Johnson
51 Cross Crusade: Rainier Category C Isaac Frost
14 Blind Date at the Dairy Singlespeed Christian Reed
13 Blind Date at the Dairy Singlespeed John Gulick
3 Blind Date at the Dairy Singlespeed Nat Johnson
11 Blind Date at the Dairy Men A Ken Reed
94 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category C Isaac Frost
33 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Women C Julie Westlin-Naigus
18 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Women C Phaedra Booth
37 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Women B Jill Hutchinson
36 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Women B Sandy Nguyen
29 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Women B Erin Chipps
109 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ B Dave Gulick
37 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ B Chris Nelson
65 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Singlespeed Christopher Burge
25 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Singlespeed John Gulick
13 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Singlespeed Josh Armagost
2 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category B David Sterry
DNF Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category A Nat Johnson
56 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category A Christian Reed
53 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category A Dave Messenheimer
16 Blind Date at the Dairy Singlespeed Dave Messenheimer
10 Blind Date at the Dairy Singlespeed John Gulick
1 Blind Date at the Dairy Singlespeed Nat Johnson
16 Battle At Barlow Singlespeed Christopher Burge
7 Battle At Barlow Singlespeed Josh Armagost
2 Battle At Barlow Category B David Sterry
13 Battle At Barlow Women C Julie Westlin-Naigus
7 Battle At Barlow Women C Krissy Brunsman
9 Battle At Barlow Women B Erin Chipps
5 Battle At Barlow Women B Jill Hutchinson
12 Battle At Barlow Category A Nat Johnson
20 Battle At Barlow Masters 35+ B Chris Nelson
5 Battle At Barlow Category C Daniel Esterling
2 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Category B David Sterry
14 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Women C Krissy Brunsman
DNF Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Category A Dave Messenheimer
33 Blind Date at the Dairy Singlespeed Chris Nelson
8 Blind Date at the Dairy Singlespeed John Gulick
7 Blind Date at the Dairy Singlespeed Christian Reed
2 Blind Date at the Dairy Singlespeed Nat Johnson
15 Blind Date at the Dairy Women B Sandy Nguyen
3 Fazio Farms Category B David Sterry
2 Fazio Farms Category C Daniel Esterling
1 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Category B Christian Reed
26 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Category A Dave Messenheimer
9 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Category A Nat Johnson
12 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Category C Daniel Esterling
DNF Blind Date at the Dairy Singlespeed John Gulick
39 Blind Date at the Dairy Singlespeed Christopher Burge
34 Blind Date at the Dairy Singlespeed Chris Nelson
9 Blind Date at the Dairy Singlespeed Christian Reed
3 Blind Date at the Dairy Singlespeed Nat Johnson
4 Blind Date at the Dairy Men B David Sterry
15 Blind Date at the Dairy Women B Sandy Nguyen
2 Hood River Double Cross Women C Krissy Brunsman
17 Hood River Double Cross Singlespeed Christopher Burge
1 Hood River Double Cross Category B Christian Reed
DNF Hood River Double Cross Women A hannah moore
7 Hood River Double Cross Masters 35+ A Nat Johnson
21 Hood River Double Cross Masters 35+ B Dave Gulick
DNF Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Singlespeed Christopher Burge
6 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Category B David Sterry
3 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Women C Krissy Brunsman
9 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Women B Erin Chipps
32 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Masters 35+ B Chris Nelson
24 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Category C Isaac Frost
15 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Category C Daniel Esterling
16 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Singlespeed Dave Messenheimer
10 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Singlespeed John Gulick
13 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Category B David Sterry
3 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Category B Christian Reed
10 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Women B Erin Chipps
8 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Women B Jill Hutchinson
4 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Masters 35+ A Nat Johnson
8 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Singlespeed Nat Johnson
DNF Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Category B Christian Reed
6 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Category B David Sterry
2 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Women C Krissy Brunsman
18 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Women A hannah moore
13 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit Singlespeed Dave Messenheimer
5 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit Singlespeed John Gulick
2 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit Singlespeed Nat Johnson
3 Salem STXC Category 2 Men Ken Reed
4 Portland Short Track Series Elite/Category 1 Women Joy Armagost
DNF Portland Short Track Series Elite Men Nat Johnson
9 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Josh Armagost
6 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 John Gulick
16 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Dave Messenheimer
11 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Christian Reed
15 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Isaac Frost
26 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Chris Nelson
23 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Dave Gulick
14 Portland Short Track Series Singlespeed Josh Armagost
6 Portland Short Track Series Singlespeed John Gulick
3 Portland Short Track Series Singlespeed Nat Johnson
10 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Sandy Nguyen
7 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 hannah moore
10 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 John Gulick
1 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Nat Johnson
14 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Christian Reed
2 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 David Sterry
30 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Dave Gulick
6 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Ken Reed
6 Portland Short Track Series Singlespeed John Gulick
1 Portland Short Track Series Singlespeed Nat Johnson
10 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Sandy Nguyen
7 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 hannah moore
9 Portland Short Track Series Singlespeed John Gulick
7 Portland Short Track Series Singlespeed Josh Armagost
3 Portland Short Track Series Singlespeed Nat Johnson
13 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Sandy Nguyen
6 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 hannah moore
11 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Nathan Hilmer
3 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 David Sterry
17 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Dave Gulick
10 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Ken Reed
8 Portland Short Track Series Elite/Category 1 Women Joy Armagost
6 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Josh Armagost
4 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 John Gulick
3 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Christian Reed
9 Portland Short Track Series Elite/Category 1 Women Joy Armagost
8 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 John Gulick
4 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Josh Armagost
1 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Nat Johnson
2 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Christian Reed
15 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Nathan Hilmer
14 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Daniel Esterling
13 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Isaac Frost
2 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 David Sterry
28 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Chris Nelson
15 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Dave Gulick
8 Portland Short Track Series Singlespeed John Gulick
3 Portland Short Track Series Singlespeed Nat Johnson
12 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Sandy Nguyen
2 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 hannah moore
8 Mt. Tabor Series Category 5 Men Nat Johnson
2 Mt. Tabor Series Category 5 Men Ken Reed
9 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Josh Armagost
7 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 John Gulick
1 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Nat Johnson
10 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Dave Messenheimer
5 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Christian Reed
14 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Isaac Frost
13 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Daniel Esterling
2 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 David Sterry
30 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Chris Nelson
24 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Dave Gulick
9 Portland Short Track Series Singlespeed John Gulick
7 Portland Short Track Series Singlespeed Josh Armagost
2 Portland Short Track Series Singlespeed Nat Johnson
3 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Sandy Nguyen
DNF Portland Short Track Series Elite/Category 1 Women Joy Armagost
9 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 John Gulick
3 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Josh Armagost
1 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Nat Johnson
5 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Christian Reed
16 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Isaac Frost
3 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 David Sterry
29 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Dave Gulick
9 Portland Short Track Series Singlespeed John Gulick
7 Portland Short Track Series Singlespeed Josh Armagost
3 Portland Short Track Series Singlespeed Nat Johnson
5 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 hannah moore
9 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Sandy Nguyen
7 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Daniel Esterling
6 Portland Short Track Series Elite/Category 1 Women Joy Armagost
11 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 John Gulick
5 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Josh Armagost
2 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Nat Johnson
16 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Dave Messenheimer
4 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Christian Reed
16 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Isaac Frost
5 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 David Sterry
37 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Dave Gulick
33 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Chris Nelson
8 Portland Short Track Series Singlespeed John Gulick
6 Portland Short Track Series Singlespeed Josh Armagost
2 Portland Short Track Series Singlespeed Nat Johnson
11 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 hannah moore
2 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Sandy Nguyen
18 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Isaac Frost
1 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 David Sterry
42 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Chris Nelson
32 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Dave Gulick
13 Portland Short Track Series Singlespeed John Gulick
4 Portland Short Track Series Singlespeed Nat Johnson
14 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Erin Chipps
8 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 hannah moore
12 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 John Gulick
3 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Nat Johnson
3 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Christian Reed
3 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Sandy Nguyen
5 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Daniel Esterling
4 Kruger's Kermesse Farm Dirt Crit Men B David Sterry
1 Kruger's Kermesse Farm Dirt Crit Men B Christian Reed
4 Kruger's Kermesse Farm Dirt Crit Singlespeed John Gulick
3 Kruger's Kermesse Farm Dirt Crit Singlespeed Christian Reed
DNF Kruger's Kermesse Farm Dirt Crit Men A Nat Johnson
15 Kruger's Kermesse Farm Dirt Crit Men A Dave Messenheimer
3 Kruger's Kermesse Farm Dirt Crit Women B/C Krissy Brunsman
1 Gorge Mountain Bike Short Track Series Category 1 Men 35-45 Nat Johnson
4 Gorge Mountain Bike Short Track Series Category 1 Men 19-34 Christian Reed
DNS Mudslinger XC Category 1 Men 19-39 Christian Reed
12 Echo Red to Red MTB XC Category 3 19-39 Women Krissy Brunsman
10 Echo Red to Red MTB XC Category 2 19-39 Women Sandy Nguyen
28 Echo Red to Red MTB XC Category 2 19-39 Men Chris Nelson
12 Echo Red to Red MTB XC Category 2 19-39 Men Jeff Stevens
29 Echo Red to Red MTB XC Category 1 19-39 Men John Gulick
24 Echo Red to Red MTB XC Category 1 19-39 Men Ken Reed
23 Echo Red to Red MTB XC Category 1 19-39 Men Christian Reed
9 Echo Red to Red MTB XC Category 1 19-39 Men Nat Johnson
6 Portland Short Track Series: July Series Standings Singlespeed John Gulick
3 Portland Short Track Series: July Series Standings Singlespeed Nat Johnson
7 Portland Short Track Series: July Series Standings Elite/Category 1 Women Joy Armagost
10 Portland Short Track Series: July Series Standings Category 2 Women U35 Sandy Nguyen
4 Portland Short Track Series: July Series Standings Category 2 Women U35 hannah moore
2 Portland Short Track Series: July Series Standings Category 2 Men U35 David Sterry
13 Portland Short Track Series: July Series Standings Category 2 Men 35-44 Ken Reed
8 Portland Short Track Series: July Series Standings Category 1 Men 35-44 Josh Armagost
7 Portland Short Track Series: July Series Standings Category 1 Men 35-44 John Gulick
5 Portland Short Track Series: July Series Standings Category 1 Men 35-44 Nat Johnson
5 Portland Short Track Series: July Series Standings Category 1 Men 19-34 Christian Reed
10 Salem STXC: Final Series Standings Category 2 Men Ken Reed
7 Salem STXC: Series Standings Category 2 Men Ken Reed
9 Portland Short Track Series: June Series Standings Singlespeed John Gulick
8 Portland Short Track Series: June Series Standings Singlespeed Josh Armagost
2 Portland Short Track Series: June Series Standings Singlespeed Nat Johnson
13 Portland Short Track Series: June Series Standings Elite/Category 1 Women Joy Armagost
2 Portland Short Track Series: June Series Standings Category 3 Women 19+ Sandy Nguyen
10 Portland Short Track Series: June Series Standings Category 3 Men 19-44 Daniel Esterling
9 Portland Short Track Series: June Series Standings Category 2 Women U35 hannah moore
1 Portland Short Track Series: June Series Standings Category 2 Men U35 David Sterry
10 Portland Short Track Series: June Series Standings Category 1 Men 35-44 John Gulick
6 Portland Short Track Series: June Series Standings Category 1 Men 35-44 Josh Armagost
1 Portland Short Track Series: June Series Standings Category 1 Men 35-44 Nat Johnson
3 Portland Short Track Series: June Series Standings Category 1 Men 19-34 Christian Reed
3 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standing - Final Category 1 Men 35-45 Nat Johnson
6 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standing - Final Category 1 Men 19-34 Christian Reed
9 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Alsea Falls Switchback XC Series Results Category 1 Men 19-39 Nat Johnson
7 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Alsea Falls Switchback XC Series Results Category 1 Men 19-39 Christian Reed
19 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Category Category 1 Men Nat Johnson
15 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Category Category 1 Men Christian Reed
5 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Age Groups Masters Men 35-39 Nat Johnson
6 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Age Groups Masters Men 30-34 Christian Reed
3 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standings Category 1 Men 35-45 Nat Johnson
6 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standings Category 1 Men 19-34 Christian Reed
3 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standings Category 1 Men 35-45 Nat Johnson
4 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standings Category 1 Men 19-34 Christian Reed