Green Submarine Records

Event Category Name
63 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Category B Dave Gulick
27 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Category B David Sterry
31 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Singlespeed John Gulick
37 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Women B Sarah Hunter
33 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Women B Krissy Brunsman
31 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Women B Jill Hutchinson
38 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Category A Kenneth Reed
32 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Category A Nat Johnson
59 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Beginner Women Diana Sephens
30 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Beginner Women Erin Chipps
3 Kruger's Crossing CX Classic Women B Jill Hutchinson
1 Kruger's Crossing CX Classic Women B Sarah Hunter
46 Kruger's Crossing CX Classic Singlespeed Sarah Hunter
34 Kruger's Crossing CX Classic Singlespeed Dave Gulick
18 Kruger's Crossing CX Classic Singlespeed John Gulick
17 Kruger's Crossing CX Classic Singlespeed Christian Reed
6 Kruger's Crossing CX Classic Singlespeed David Messenheimer
1 Kruger's Crossing CX Classic Singlespeed Nat Johnson
13 Kruger's Crossing CX Classic Category A Kenneth Reed
39 Kruger's Crossing CX Classic Masters 35+ B James Malcarne
59 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Category B Dave Gulick
24 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Category B David Sterry
31 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Singlespeed John Gulick
35 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Women B Sarah Hunter
32 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Women B Krissy Brunsman
29 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Women B Jill Hutchinson
31 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Category A Kenneth Reed
27 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Category A Nat Johnson
54 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Beginner Women Diana Sephens
26 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Beginner Women Erin Chipps
26 Cross Crusade Women A hannah moore
91 Cross Crusade Masters 35+ B Chris Nelson
79 Cross Crusade Masters 35+ B James Malcarne
48 Cross Crusade Category A David Messenheimer
32 Cross Crusade Category A Nat Johnson
91 Cross Crusade Singlespeed Sarah Hunter
77 Cross Crusade Category B Isaac Frost
45 Cross Crusade Category B David Sterry
33 Cross Crusade Category B Christian Reed
15 Cross Crusade Women B Sarah Hunter
6 Cross Crusade Women B Jill Hutchinson
37 Cross Crusade Beginner Women Claudia Sterry
30 Cross Crusade Beginner Women Sandy Nguyen
6 Cross Crusade Beginner Women Erin Chipps
32 Cross Crusade Masters 35+ C James Malcarne
88 Cross Crusade Singlespeed Sarah Hunter
66 Cross Crusade Singlespeed Dave Gulick
31 Cross Crusade Singlespeed John Gulick
7 Cross Crusade Singlespeed Nat Johnson
35 Cross Crusade Category B David Sterry
16 Cross Crusade Category B Christian Reed
15 Cross Crusade Women B Jill Hutchinson
12 Cross Crusade Women B Sarah Hunter
32 Cross Crusade Beginner Women Phaedra Booth
16 Cross Crusade Beginner Women Claudia Sterry
8 Cross Crusade Beginner Women Erin Chipps
53 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Category B Dave Gulick
20 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Category B David Sterry
29 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Singlespeed John Gulick
32 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Women B Sarah Hunter
29 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Women B Krissy Brunsman
26 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Women B Jill Hutchinson
25 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Category A Kenneth Reed
21 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Category A Nat Johnson
7 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Masters 35+ C Chris Nelson
55 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Beginner Women Diana Sephens
28 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Beginner Women Erin Chips
2 Pedalers At The Poor Farm CCX @ Edgefield Women B Sarah Hunter
6 GPMC: Apple Core Cross Category A Kenneth Reed
35 Cross Crusade Singlespeed Dave Gulick
29 Cross Crusade Singlespeed John Gulick
62 Cross Crusade Category B Isaac Frost
56 Cross Crusade Category B David Sterry
11 Cross Crusade Category B Christian Reed
30 Cross Crusade Women B Sarah Hunter
29 Cross Crusade Women B Tuuli Hakala
40 Cross Crusade Beginner Women Phaedra Booth
35 Cross Crusade Beginner Women Sandy Nguyen
24 Cross Crusade Women A hannah moore
44 Cross Crusade Category A David Messenheimer
28 Cross Crusade Category A Nat Johnson
61 Cross Crusade Masters 35+ B James Malcarne
20 Cross Crusade Masters 35+ B Jeff Stevens
15 Cross Crusade Women B Sarah Hunter
56 Cross Crusade Singlespeed Sarah Hunter
24 Cross Crusade Singlespeed John Gulick
46 Cross Crusade Beginner Women Sandy Nguyen
45 Cross Crusade Beginner Women Phaedra Booth
42 Cross Crusade Masters 35+ B James Malcarne
25 Cross Crusade Women A hannah moore
52 Cross Crusade Category A David Messenheimer
49 Cross Crusade Category A Kenneth Reed
40 Cross Crusade Category A Nat Johnson
32 Cross Crusade Category B Christian Reed
14 Cross Crusade Category B David Sterry
43 Cross Crusade Category C Daniel Esterling
21 Cross Crusade Category C Isaac Frost
47 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Category B Dave Gulick
18 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Category B David Sterry
27 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Singlespeed John Gulick
30 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Women B Sarah Hunter
26 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Women B Krissy Brunsman
23 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Women B Jill Hutchinson
21 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Category A Nat Johnson
7 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Masters 35+ C Chris Nelson
49 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Beginner Women Diana Sephens
25 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Beginner Women Erin Chips
4 GPMC: David Douglas CX #2 Women B Jill Hutchinson
3 Day of the Dead Super D Women Category 1/2/3 Open 35+ Sarah Hunter
4 Day of the Dead Super D Women Category 1/2/3 Open (U34) Tuuli Hakala
6 Day of the Dead Super D Category 1 Men (19-39) John Gulick
DNF Day of the Dead Cyclocross Super D Women Category 1/2/3 Open (U34) Tuuli Hakala
4 Day of the Dead Cyclocross Super D Category 1 Men (19-39) John Gulick
13 Blind Date: Final Series Standings Women B Sarah Hunter
9 Blind Date: Final Series Standings Singlespeed Nat Johnson
32 Blind Date Singlespeed Sarah Hunter
21 Blind Date Singlespeed John Gulick
4 Blind Date Singlespeed Nat Johnson
14 Blind Date Masters C 35+ James Malcarne
10 Blind Date Women B Sarah Hunter
22 Blind Date Beginner Women Sandy Nguyen
46 Cross Crusade Category A Hillsboro Kenneth Reed
45 Cross Crusade Category A Hillsboro David Messenheimer
36 Cross Crusade Category A Hillsboro Nat Johnson
45 Cross Crusade Category A Kenneth Reed
44 Cross Crusade Category A David Messenheimer
35 Cross Crusade Category A Nat Johnson
79 Cross Crusade Masters 35+ B Jeff Stevens
47 Cross Crusade Masters 35+ B Chris Nelson
25 Cross Crusade Women B Jill Hutchinson
17 Cross Crusade Women B Sarah Hunter
47 Cross Crusade Singlespeed John Gulick
73 Cross Crusade Category B Daniel Esterling
48 Cross Crusade Category B David Sterry
30 Cross Crusade Category B Christian Reed
51 Cross Crusade Beginner Women Claudia Sterry
49 Cross Crusade Beginner Women Phaedra Booth
17 Cross Crusade Beginner Women Erin Chipps
14 Cross Crusade Masters 35+ C James Malcarne
32 Cross Crusade Category C Isaac Frost
19 Cross Crusade Women A hannah moore
43 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Category B Dave Gulick
13 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Category B David Sterry
24 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Singlespeed John Gulick
26 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Women B Sarah Hunter
23 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Women B Krissy Brunsman
16 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Category A Nat Johnson
5 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Masters 35+ C Chris Nelson
48 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Beginner Women Diana Sephens
22 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Beginner Women Erin Chips
5 Blind Date Women B Sarah Hunter
27 Blind Date Men C Daniel Esterling
28 Blind Date Singlespeed John Gulick
19 Blind Date Singlespeed Christian Reed
8 Blind Date Singlespeed Nat Johnson
34 Blind Date Men B Nathan Hilmer
25 Blind Date Men B David Sterry
71 Cross Crusade Category A David Messenheimer
46 Cross Crusade Category A Nat Johnson
42 Cross Crusade Women B Sarah Hunter
15 Cross Crusade Women B Jill Hutchinson
5 Cross Crusade Women B hannah moore
38 Cross Crusade Singlespeed John Gulick
29 Cross Crusade Masters 35+ C James Malcarne
DNF Cross Crusade Category B David Sterry
55 Cross Crusade Category B Nathan Hilmer
28 Cross Crusade Category B Christian Reed
5 Cross Crusade Category B Kenneth Reed
67 Cross Crusade Beginner Women Phaedra Booth
54 Cross Crusade Beginner Women Claudia Sterry
43 Cross Crusade Beginner Women Sandy Nguyen
4 Cross Crusade Beginner Women Erin Chipps
63 Cross Crusade Category C Daniel Esterling
46 Cross Crusade Category C Isaac Frost
42 Cross Crusade Masters 35+ B Chris Nelson
19 Cross Crusade Masters 35+ B Jeff Stevens
35 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Category B Dave Gulick
UG GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Category B Kenneth Reed
12 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Category B David Sterry
22 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Singlespeed John Gulick
22 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Women B Sarah Hunter
18 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Women B Krissy Brunsman
UG GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Women B hannah moore
14 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Category A Nat Johnson
4 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Masters 35+ C Chris Nelson
41 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Beginner Women Diana Sephens
16 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Beginner Women Erin Chips
7 GPMC: Ninkrossi Women B Sarah Hunter
20 Blind Date Singlespeed John Gulick
12 Blind Date Singlespeed Christian Reed
6 Blind Date Singlespeed Nat Johnson
20 Blind Date Men B David Sterry
5 Blind Date Masters C 35+ James Malcarne
22 Blind Date Women B Sarah Hunter
3 Cross Crusade Beginner Women Erin Chipps
25 Cross Crusade Category B David Sterry
16 Cross Crusade Category B Christian Reed
4 Cross Crusade Category B Kenneth Reed
54 Cross Crusade Category C Daniel Esterling
38 Cross Crusade Category C Isaac Frost
56 Cross Crusade Category A David Messenheimer
DNF Cross Crusade Women B Tuuli Hakala
26 Cross Crusade Women B Sarah Hunter
23 Cross Crusade Women B Jill Hutchinson
11 Cross Crusade Women B hannah moore
19 Cross Crusade Masters 35+ B Chris Nelson
14 Cross Crusade Masters 35+ C James Malcarne
29 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Category B Dave Gulick
16 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Category B Kenneth Reed
7 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Category B David Sterry
16 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Singlespeed John Gulick
14 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Women B Krissy Brunsman
2 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Women B hannah moore
10 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Category A Nat Johnson
3 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Masters 35+ C Chris Nelson
33 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Beginner Women Diana Sephens
13 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Beginner Women Erin Chips
23 Blind Date Singlespeed David Messenheimer
22 Blind Date Singlespeed Christian Reed
20 Blind Date Singlespeed John Gulick
DNF Cross Crusade Category C Daniel Esterling
DNF Cross Crusade Category C Isaac Frost
23 Cross Crusade Masters 35+ B Chris Nelson
16 Cross Crusade Masters 35+ B Jeff Stevens
DNF Cross Crusade Women B Krissy Brunsman
17 Cross Crusade Women B Tuuli Hakala
5 Cross Crusade Women B hannah moore
54 Cross Crusade Beginner Women Sandy Nguyen
50 Cross Crusade Beginner Women Claudia Sterry
47 Cross Crusade Beginner Women Phaedra Booth
27 Cross Crusade Beginner Women Erin Chipps
58 Cross Crusade Category A David Messenheimer
25 Cross Crusade Category A Nat Johnson
33 Cross Crusade Masters 35+ C James Malcarne
42 Cross Crusade Singlespeed John Gulick
51 Cross Crusade Category B Nathan Hilmer
35 Cross Crusade Category B David Sterry
15 Cross Crusade Category B Christian Reed
6 Cross Crusade Category B Kenneth Reed
34 Blind Date Singlespeed Christian Reed
20 Blind Date Singlespeed David Messenheimer
19 Blind Date Singlespeed John Gulick
29 Blind Date Men B David Sterry
7 Blind Date Men B Jeff Stevens
30 Blind Date Men C Daniel Esterling
17 Blind Date Men C Isaac Frost
25 Blind Date Masters C 35+ James Malcarne
27 Battle at Barlow Masters 35+ B Chris Nelson
5 Battle at Barlow Masters 35+ B Jeff Stevens
57 Battle at Barlow Category C Daniel Esterling
50 Battle at Barlow Category C Isaac Frost
28 Battle at Barlow Women B Krissy Brunsman
10 Battle at Barlow Women B Tuuli Hakala
5 Battle at Barlow Women B hannah moore
37 Battle at Barlow Beginner Women Claudia Sterry
14 Battle at Barlow Beginner Women Erin Chipps
20 Battle at Barlow Category A Nat Johnson
21 Battle at Barlow Singlespeed John Gulick
19 Battle at Barlow Category B David Sterry
8 Battle at Barlow Category B Christian Reed
2 Battle at Barlow Category B Kenneth Reed
23 Hood River Double Cross Category B Christian Reed
19 Hood River Double Cross Category B Dave Gulick
13 Hood River Double Cross Category B Nathan Hilmer
12 Hood River Double Cross Category B David Sterry
18 Hood River Double Cross Women B Krissy Brunsman
13 Hood River Double Cross Women B Sarah Hunter
3 Hood River Double Cross Women B hannah moore
7 Hood River Double Cross Beginner Women Erin Chipps
10 Hood River Double Cross Category A Nat Johnson
1 Hood River Double Cross Masters 35+ C Chris Nelson
25 Hood River Double Cross Category C Isaac Frost
20 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Category B Dave Gulick
10 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Category B Kenneth Reed
6 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Category B David Sterry
15 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Singlespeed John Gulick
9 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Women B Krissy Brunsman
1 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Women B hannah moore
10 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Category A Nat Johnson
2 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Masters 35+ C Chris Nelson
27 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Beginner Women Diana Sephens
9 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Beginner Women Erin Chips
21 GPMC: Hood River Double Cross Category B Isaac Frost
20 GPMC: Hood River Double Cross Category B Nathan Hilmer
18 GPMC: Hood River Double Cross Category B Dave Gulick
10 GPMC: Hood River Double Cross Category B David Sterry
5 GPMC: Hood River Double Cross Category B Kenneth Reed
10 GPMC: Hood River Double Cross Women B Krissy Brunsman
2 GPMC: Hood River Double Cross Women B hannah moore
15 GPMC: Hood River Double Cross Beginner Women Diana Sephens
4 GPMC: Hood River Double Cross Beginner Women Erin Chipps
11 GPMC: Hood River Double Cross Category A Nat Johnson
1 GPMC: Hood River Double Cross Masters 35+ C Chris Nelson
20 GPMC: Hood River Double Cross Category C Isaac Frost
8 Pain and Suffer'n CX Category A Nat Johnson
3 Pain and Suffer'n CX Beginner Women Krissy Brunsman
3 Pain and Suffer'n CX Women B hannah moore
11 Pain and Suffer'n CX Category B David Sterry
5 Pain and Suffer'n CX Category B Christian Reed
1 Pain and Suffer'n CX Category B Kenneth Reed
5 Pain and Suffer'n CX Masters 35+ C Chris Nelson
8 Oregon Super D Sandy Ridge Category 1/Category 2 Women (U34) Tuuli Hakala
7 GPMC: David Douglas CX #1 Singlespeed John Gulick
13 GPMC: David Douglas CX #1 Category B Dave Gulick
8 GPMC: David Douglas CX #1 Category B David Sterry
14 GPMC: David Douglas CX #1 Women B Krissy Brunsman
3 GPMC: David Douglas CX #1 Women B hannah moore
12 GPMC: David Douglas CX #1 Category A Nat Johnson
6 GPMC: David Douglas CX #1 Masters 35+ C Chris Nelson
17 Oregon Super D Sandy Ridge Category 1/Category 2 Women (U35) Tuuli Hakala
8 Oregon Super D Sandy Ridge-Split Times Category 1/Category 2 Women (U34) Tuuli Hakala
90 Eugene Celebration-Coburg Time Trial: Combined Combined Sarah Hunter
DNF Kruger's Kermesse Singlespeed John Gulick
11 Kruger's Kermesse Singlespeed David Messenheimer
17 Kruger's Kermesse Men A Nat Johnson
3 Kruger's Kermesse Masters Men B 35+ Jeff Stevens
33 Kruger's Kermesse Men B Isaac Frost
29 Kruger's Kermesse Men B David Sterry
25 Kruger's Kermesse Men B Nathan Hilmer
23 Kruger's Kermesse Men B Dave Gulick
16 Kruger's Kermesse Men B Christian Reed
12 Kruger's Kermesse Men B Kenneth Reed
13 Kruger's Kermesse Women B Sandy Nguyen
6 Kruger's Kermesse Women B hannah moore
11 Kruger's Kermesse Beginner Women Krissy Brunsman
9 Eugene Celebration-Celebration Criterium Women 4 Sarah Hunter
8 Eugene Celebration-Coburg Time Trial Women 4 Sarah Hunter
9 Eugene Celebration-Briggs Hill Road Race: Eugene Celebration-GC after Stage 1 Women 4 Sarah Hunter
9 Eugene Celebration-Briggs Hill Road Race Women 4 Sarah Hunter
8 Eugene Celebration Women 4 Sarah Hunter
7 Eugene Celebration-McBeth Prologue Women 4 Sarah Hunter
7 Eugene Celebration-McBeth Prologue: Eugene Celebration-GC after Prologue Women 4 Sarah Hunter
8 OBRA Uphill TT: Combined Combined Kenneth Reed
1 OBRA Uphill TT Category 4/5 Men Kenneth Reed
4 Portland Short Track Series - July/Aug Series Singlespeed Men Nat Johnson
7 Portland Short Track Series - July/Aug Series Category 2 Women U35 Sarah Hunter
4 Portland Short Track Series - July/Aug Series Category 2 Women U35 hannah moore
22 Portland Short Track Series - July/Aug Series Category 2 Men U35 David Sterry
20 Portland Short Track Series - July/Aug Series Category 2 Men U35 Nathan Hilmer
9 Portland Short Track Series - July/Aug Series Category 2 Men U35 Christian Reed
17 Portland Short Track Series Singlespeed Men John Gulick
5 Portland Short Track Series Singlespeed Men Nat Johnson
10 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Sarah Hunter
5 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 hannah moore
19 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Isaac Frost
14 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 David Sterry
12 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Nathan Hilmer
7 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Christian Reed
39 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Chris Nelson
30 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 John Gulick
18 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 James Malcarne
3 Vancouver Criterium Category 4 Women Sarah Hunter
18 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Nathan Hilmer
9 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Christian Reed
33 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Chris Nelson
24 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 James Malcarne
21 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 John Gulick
18 Portland Short Track Series Singlespeed Men John Gulick
4 Portland Short Track Series Singlespeed Men Nat Johnson
7 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Sarah Hunter
3 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 hannah moore
105 OUCH: Combined Combined Sarah Hunter
89 OUCH: Combined Combined David Sterry
13 OUCH: Combined Combined Kenneth Reed
2 OUCH Women Category 4 Sarah Hunter
26 OUCH Men Category 4/5 David Sterry
4 OUCH Men Category 4/5 Kenneth Reed
18 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Isaac Frost
15 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Nathan Hilmer
6 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Christian Reed
40 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Chris Nelson
6 Portland Short Track Series Singlespeed Men Nat Johnson
6 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 hannah moore
7 Mt. Tabor Series Category 4 Women Sarah Hunter
25 Portland Short Track Series Singlespeed Men Christian Reed
22 Portland Short Track Series Singlespeed Men John Gulick
3 Portland Short Track Series Singlespeed Men Nat Johnson
8 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Sarah Hunter
6 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 hannah moore
15 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 David Sterry
14 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Christian Reed
39 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Chris Nelson
21 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 John Gulick
19 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 James Malcarne
5 6 Hours of Mt. Hood XC Two-Person Men Nat Johnson
5 6 Hours of Mt. Hood XC Two-Person Men David Messenheimer
10 6 Hours of Mt. Hood XC Solo Women Sarah Hunter
12 Mt. Tabor Series Category 4 Women Sarah Hunter
15 Portland Short Track Series-June Series Singlespeed Men Nat Johnson
24 Portland Short Track Series-June Series Category 3 Women 19+ Krissy Brunsman
13 Portland Short Track Series-June Series Category 3 Women 19+ Sarah Hunter
22 Portland Short Track Series-June Series Category 2 Women U35 Sarah Hunter
21 Portland Short Track Series-June Series Category 2 Women U35 hannah moore
38 Portland Short Track Series-June Series Category 2 Men U35 Isaac Frost
35 Portland Short Track Series-June Series Category 2 Men U35 Christian Reed
26 Portland Short Track Series-June Series Category 2 Men U35 David Sterry
19 Portland Short Track Series-June Series Category 2 Men 35-44 Jeff Stevens
14 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Sarah Hunter
15 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Christian Reed
14 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Isaac Frost
34 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Chris Nelson
23 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 John Gulick
9 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Jeff Stevens
30 Portland Short Track Series Singlespeed Men Christian Reed
27 Portland Short Track Series Singlespeed Men John Gulick
8 Portland Short Track Series Singlespeed Men Nat Johnson
17 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Isaac Frost
16 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Nathan Hilmer
10 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 David Sterry
40 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Chris Nelson
35 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 James Malcarne
24 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Kenneth Reed
12 Portland Short Track Series Singlespeed Men Nat Johnson
10 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 hannah moore
36 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Shawn Kelly
11 Test of Endurance 50 MTB XC Category 2 19-34 Women Sarah Hunter
17 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Isaac Frost
15 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 David Sterry
14 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Christian Reed
48 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Chris Nelson
34 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 James Malcarne
26 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 John Gulick
34 Portland Short Track Series Singlespeed Men John Gulick
14 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 hannah moore
12 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Sarah Hunter
35 Portland Short Track Series Singlespeed Men John Gulick
14 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 David Sterry
35 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 James Malcarne
32 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 John Gulick
13 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Jeff Stevens
9 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Krissy Brunsman
3 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Sarah Hunter
18 Mt. Hood Cycling Classic: Three Summits Road Race Category 3/4 Women Sarah Hunter
367 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Trout Lake Time Trial: Combined Combined Sarah Hunter
18 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Trout Lake Time Trial Category 3/4 Women Sarah Hunter
23 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 3 Women Category 3/4 Sarah Hunter
23 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Women Category 3/4 Sarah Hunter
22 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 2 Category 3/4 Women Sarah Hunter
24 Mt. Hood Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: Mt. Hood Cycling Classic-GC after Stage 1 Category 3/4 Women Sarah Hunter
24 Mt. Hood Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Category 3/4 Women Sarah Hunter
18 Mt. Hood Cycling Classic Category 3/4 Women Sarah Hunter
6 Peak Sports Mudslinger MTB XC Category 3 Women 19-34 Diana Stephens
5 Peak Sports Mudslinger MTB XC Category 3 Women 19-34 Krissy Brunsman
4 Peak Sports Mudslinger MTB XC Category 3 Men 35-44 Chris Nelson
10 Peak Sports Mudslinger MTB XC Category 3 Men 19-34 Isaac Frost
4 Peak Sports Mudslinger MTB XC Category 3 Men 19-34 Dave Gulick
3 Peak Sports Mudslinger MTB XC Category 2 Men 35-44 Jeff Stevens
16 Peak Sports Mudslinger MTB XC Category 2 Men 19-34 Christian Reed
9 Peak Sports Mudslinger MTB XC Category 1 Men 19-34 Nat Johnson
DNF Hornings Hustle MTB XC Category 3 Men 35-44 Chris Nelson
DNF Hornings Hustle MTB XC Category 3 Men 19-34 Isaac Frost
DNF Hornings Hustle MTB XC Category 2 Men 35-44 Kenneth Reed
14 Hornings Hustle MTB XC Category 2 Men 35-44 John Gulick
DNF Hornings Hustle MTB XC Category 2 Men 19-34 Christian Reed
5 Hornings Hustle MTB XC Category 1 Men 19-34 Nat Johnson
12 Echo Red to Red MTB XC Category 3 Women 19-34 Phaedra Booth
10 Echo Red to Red MTB XC Category 3 Women 19-34 Krissy Brunsman
9 Echo Red to Red MTB XC Category 3 Women 19-34 Diana Stephens
8 Echo Red to Red MTB XC Category 3 Women 19-34 hannah moore
12 Echo Red to Red MTB XC Category 3 Men 19-34 Isaac Frost
9 Echo Red to Red MTB XC Category 2 Men 35-44 Jeff Stevens
4 Echo Red to Red MTB XC Category 2 Men 35-44 Kenneth Reed
16 Echo Red to Red MTB XC Category 2 Men 19-34 Christian Reed
14 Echo Red to Red MTB XC Category 1 Men 19-34 Nat Johnson