Trusty Switchblade

Event Category Name
14 GPCM: Zaaldercross Men 1/2 David Krause
11 GPCM: Zaaldercross Men 1/2 Gabriel Linn
DNF GPCM: Zaaldercross Masters Women 35+ 1/2 Sharon Anderson
18 GPCM: Zaaldercross Singlespeed greg schmitt
17 GPCM: Zaaldercross Singlespeed Gabriel Cabatic
3 GPCM: Zaaldercross Singlespeed Gabriel Linn
27 GPCM: Zaaldercross Masters 35+ Category 3 Ryan Morgan
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Men Elijah Krause
9 Blind Date at the Dairy Women 4 Rachel Cameron
35 Blind Date at the Dairy Category 3/4 Men Jacob Tong
9 Portland Trophy Cup: Overall Standings Men 3/4 Billy Holcomb
15 Portland Trophy Cup: Overall Standings Women 3/4 Rachel Cameron
15 Portland Trophy Cup: Overall Standings Masters Men 1/2 Gabriel Cabatic
4 Portland Trophy Cup Junior Men 10-12 Chance Brown
29 Portland Trophy Cup Singlespeed Men Steve Black
20 Portland Trophy Cup Singlespeed Men Billy Holcomb
15 Portland Trophy Cup Masters Men 1/2 Gabriel Cabatic
22 Portland Trophy Cup Women 3/4 Sherry Schwenderlauf
15 Portland Trophy Cup Women 3/4 Rachel Cameron
9 Portland Trophy Cup Men 3/4 Billy Holcomb
DNF Corn Cross 1 Women 4 Rachel Cameron
6 Corn Cross 1 Singlespeed Women Sherry Schwenderlauf
DNF Corn Cross 1 Masters 35+ Category 3 Billy Holcomb
6 Corn Cross 1 Men 1/2 Gabriel Linn
23 Corn Cross 1 Junior Men 10-12 Chance Brown
45 Corn Cross 1 Junior Men 3/4/5 Chance Brown
10 Corn Cross 1 Singlespeed greg schmitt
10 GPCM: Het Meer CX Men 1/2 David Krause
37 GPCM: Het Meer CX Masters 35+ Category 3 Ryan Morgan
14 GPCM: Het Meer CX Masters 35+ Category 3 Billy Holcomb
38 GPCM: Het Meer CX Singlespeed Ryan Morgan
29 GPCM: Het Meer CX Singlespeed Steve Black
28 GPCM: Het Meer CX Singlespeed greg schmitt
4 GPCM: Het Meer CX Singlespeed Gabriel Linn
27 GPCM: Het Meer CX Men 2/3 Gabriel Cabatic
DNF GPCM: DDCX Men 1/2 David Krause
5 GPCM: DDCX Men 1/2 Gabriel Linn
18 GPCM: DDCX Singlespeed Steve Black
29 GPCM: DDCX Men 2/3 Gabriel Cabatic
1 GPCM: DDCX Elite Junior Men Elijah Krause
30 GPCM: DDCX Masters 35+ Category 3 greg schmitt
23 GPCM: DDCX Masters 35+ Category 3 Billy Holcomb
DNF GPCM: DDCX Men 5 greg schmitt
1 Ochoco Gravel Roubaix Men Category 1-3 (120-Mile) Ben Guernsey
30 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Ben Guernsey
7 Thursday Night Track Racing Men 1/2/3 Russell Walker
3 Worthy Brewing Crit Series Men 4/5 David Krause
4 Tuesday Night PIR Category 3/4 Russell Walker
4 Monday Night PIR Sprint Series Women Sherry Schwenderlauf
1 10 Barrel Brewing OBRA Criterium Championships Men Category 4 Russell Walker
4 Franz Bakery Criterium Men Category 4/5 Russell Walker
5 Worthy Brewing Crit Series Men 4/5 David Krause
5 Worthy Brewing Crit Series Men 3/4/5 David Krause
18 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Steve Black
17 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Ryan Morgan
12 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Gabriel Cabatic
10 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Billy Holcomb
DNF Portland Short Track Series Singlespeed Russell Walker
14 Portland Short Track Series Singlespeed Gabriel Linn
20 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Craig DeAmbrose
10 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Chance Brown
8 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Cara VanGorder Lasof
3 Oregon State University Criterium Men 4/5 Russell Walker
1 Fast Twitch Friday Sprint B Russell Walker
10 Thursday Night Track Racing Men 1/2/3 Russell Walker
4 Worthy Brewing Crit Series Men 4/5 David Krause
6 Worthy Brewing Crit Series Men 3/4/5 David Krause
13 Tuesday Night PIR Men 3/4 Russell Walker
25 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Steve Black
16 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Billy Holcomb
13 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Gabriel Cabatic
20 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Craig DeAmbrose
19 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Billy Holcomb
18 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Steve Black
6 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Gabriel Cabatic
14 Alpenrose Velodrome Challenge: Saturday Men Miss and Out Russell Walker
8 Thursday Night Track Racing 1/2/3 Men Russell Walker
8 Thursday Night Track Racing Senior Men Russell Walker
4 Worthy Brewing Crit Series Men 4/5 David Krause
30 Tuesday Night PIR Men 3/4 Russell Walker
22 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Steve Black
20 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Billy Holcomb
15 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Ryan Morgan
8 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Gabriel Cabatic
4 Fast Twitch Friday Sprint B Russell Walker
9 Thursday Night Track Racing Men 1/2/3 Russell Walker
6 Worthy Brewing Crit Series Men 4/5 David Krause
9 Worthy Brewing Crit Series Men 3/4/5 David Krause
6 Thursday Night Track Racing: June Series Open 3/4 Russell Walker
8 Thursday Night Track Racing: June Series Open 1/2/3 Russell Walker
20 Tuesday Night PIR: June Series Category 4/5 Russell Walker
23 Tuesday Night PIR: June Series Category 3/4 Russell Walker
14 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Ryan Morgan
8 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Gabriel Cabatic
3 Thursday Night Track Racing Group A Russell Walker
17 Tuesday Night PIR: Individual Standings Category 4/5 Russell Walker
18 Tuesday Night PIR: Individual Standings Category 3/4 Russell Walker
22 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Ryan Morgan
21 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Billy Holcomb
17 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Gabriel Cabatic
DNF Portland Short Track Series Singlespeed Russell Walker
2 Hammer Velo Crit Men 4/5 Russell Walker
13 Tuesday Night PIR: Individual Standings Category 4/5 Russell Walker
16 Tuesday Night PIR: Individual Standings Category 3/4 Russell Walker
9 Tuesday Night PIR Men 3/4 Russell Walker
11 Portland Short Track Series Singlespeed Russell Walker
21 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Billy Holcomb
20 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Ryan Morgan
8 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Gabriel Cabatic
8 Tuesday Night PIR Men 4/5 Russell Walker
25 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Ryan Morgan
24 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Jeremiah Williams
22 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Billy Holcomb
17 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Gabriel Cabatic
14 Portland Short Track Series Singlespeed Russell Walker
13 Portland Design Works Omnium Men 1/2/3 Russell Walker
2 Fast Twitch Friday Sprint B Russell Walker
3 Thursday Night Track Racing Men 3/4 Russell Walker
35 Monday Night PIR: SERIES STANDINGS Masters Men 4/5 Gabriel Cabatic
4 Monday Night PIR: SERIES STANDINGS Fixed Gear/Track Bike Russell Walker
4 Monday Night PIR Fixed Gear/Track Bike Hotspots Russell Walker
DNF Monday Night PIR Masters Men 4/5 Jacob Tong
25 Monday Night PIR Masters Men 4/5 Billy Holcomb
10 Monday Night PIR Masters Men 4/5 Gabriel Cabatic
6 Monday Night PIR Fixed Gear/Track Bike Russell Walker
6 Sisters Stampede Cata 3 Novice Women 19-39 Mary Bornstedt
17 Sisters Stampede Category 3 Novice Men 19-39 Scott Buell
6 Sisters Stampede Category 3 Women 19-39 Mary Bornstedt
17 Sisters Stampede Category 3 Men 19-39 Scott Buell
9 Holtey Law Track Omnium Men 1/2/3 Russell Walker
2 Fast Twitch Friday Men Category 3 Russell Walker
5 Thursday Night Track Racing: May Series Men 3/4 Russell Walker
1 Thursday Night Track Racing Men 3/4 Russell Walker
20 Tuesday Night PIR: May Series Category 4/5 Russell Walker
29 Tuesday Night PIR Category 3/4 Billy Holcomb
6 Tuesday Night PIR Category 4/5 Russell Walker
3 Monday Night PIR Fixed Gear/Track Bike Hotspots Russell Walker
6 Monday Night PIR Fixed Gear/Track Bike Russell Walker
2 Monday Night PIR Fixed Gear/Track Bike Hotspots Russell Walker
DNF Monday Night PIR Masters Men 4/5 Jacob Tong
4 Monday Night PIR Fixed Gear/Track Bike Russell Walker
2 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: XC Race Category 2 Women 19-39 Alison Rhoads
30 Tuesday Night PIR 3/4 Results Billy Holcomb
29 Tuesday Night PIR 4/5 Men Billy Holcomb
18 Tuesday Night PIR 4/5 Men Russell Walker
9 Monday Night PIR Fixed Gear/Track Bike Russell Walker
DNS Coast Hills Classic MTB Race Category 2 Sport Men 40-49 Jeremiah Williams
3 Coast Hills Classic MTB Race Category 2 Sport Men 19-39 Scott Buell
8 Wooden Shoe Kermesse Women 4/5 Rachel Cameron
14 Wooden Shoe Kermesse Singlespeed Danny Lopez
6 Wooden Shoe Kermesse Singlespeed Billy Holcomb
27 Wooden Shoe Kermesse Masters 35+ 4 Jacob Tong
7 Monday Night PIR Fixed Gear/Track Bike Russell Walker
6 Monday Night PIR Fixed Gear/Track Bike Russell Walker
5 Monday Night PIR Fixed Gear/Track Bike Russell Walker
22 Echo Red 2 Red XC MTB Race Category 2 Men 40-49 JERIMIAH WILLIAMS
18 Echo Red 2 Red XC MTB Race Category 2 Men 40-49 Darin Swan