Hosmer Chiropractic -RPM Mortgage

Event Category Name
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Singlespeed Steven Beardsley
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Singlespeed Trevor Spahr
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Men 4 Justin Rackley
DNF River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Men 4 Justin Rackley
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Singlespeed Trevor Spahr
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Singlespeed Steven Beardsley
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Men 13-14 Peter Gutwald IV
29 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Men 3/4/5 Peter Gutwald IV
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Singlespeed Trevor Spahr
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Singlespeed Steven Beardsley
76 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Masters 35+ Category 3 Robin Wessel
27 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open Singlespeed Steven Beardsley
26 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open Singlespeed Keith McIntire
10 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open Singlespeed Trevor Spahr
8 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open Singlespeed Trevor Spahr
13 Portland Trophy Cup Open Singlespeed Steven Beardsley
22 Grand Prix Carl Decker: Heiser Farm Singlespeed Steven Beardsley
25 Blind Date at the Dairy Men 3/4 Emmett Culp
20 Portland Trophy Cup Open 3/4 Emmett Culp
24 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open Singlespeed Keith McIntire
16 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open Singlespeed Trevor Spahr
8 Portland Trophy Cup: Overall Series Points Open Singlespeed Trevor Spahr
27 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Men 2/3 Justin Rackley
4 Grand Prix Carl Decker: Ninkrossi Men 2/3 Daniel Lincoln
DNF Portland Trophy Cup Open Singlespeed Trevor Spahr
22 Portland Trophy Cup: Series Standings Open Singlespeed Keith McIntire
11 Portland Trophy Cup: Series Standings Open Singlespeed Trevor Spahr
6 Portland Trophy Cup: Series Standings Open Singlespeed Trevor Spahr
37 Grand Prix Carl Decker: Zaaldercross Men 2/3 Justin Rackley
19 Portland Trophy Cup: Series Standings Open Singlespeed Keith McIntire
8 Portland Trophy Cup: Series Standings Open Singlespeed Trevor Spahr
5 Portland Trophy Cup: Series Standings Open Singlespeed Trevor Spahr
2 Portland Trophy Cup Open Singlespeed Trevor Spahr
39 Portland Trophy Cup Open 3/4 Emmett Culp
7 Corn Cross Singlespeed Steven Beardsley
7 Blind Date at the Dairy Masters Men 1/2 40+ Devin Bailly
DNF Blind Date at the Dairy Category 1/2 Men Christopher Bagg
12 Portland Trophy Cup Open Singlespeed Keith McIntire
5 Portland Trophy Cup Open Singlespeed Trevor Spahr
2 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Peter Gutwald
8 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Men 2/3 Keith McIntire
9 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Masters 50+ Jeff Standish
14 Grand Prix Carl Decker: David Douglas Clydesdale Ryan Jarrell
8 Thursday Night Track Racing Open Men Omnium Emmett Culp
6 Thursday Night Track Racing Open Men Omnium Arthur Schocken
5 Keizer Rapids: Series Points Masters 50+ Jeff Standish
3 Keizer Rapids Masters 50+ Jeff Standish
4 Tuesday Night PIR: Series Team Points Men 1/2/3
10 Tuesday Night PIR: Series Individual Points Men 1/2/3 Colin Gibson
9 Tuesday Night PIR: Series Individual Points Men 1/2/3 Carl Hoefer
24 Tuesday Night PIR Men 1/2/3 Christopher Bagg
15 Tuesday Night PIR Men 1/2/3 Brendon Gallant
6 Tuesday Night PIR Men 1/2/3 Carl Hoefer
5 Tuesday Night PIR Men 3/4 Devin Bailly
1 Monday PIR: Series Results Masters Men 1/2/3 30+ Colin Gibson
3 Elite Track State Championships: Sunday Open Men Keirin Arthur Schocken
DNF Elite Track State Championships: Sunday Open Men Points Race Emmett Culp
DNF Elite Track State Championships: Sunday Open Men Points Race Arthur Schocken
2 Elite Track State Championships: Sunday Open Men Points Race Carl Hoefer
12 Elite Track State Championships: Sunday Open Men Scratch Race Emmett Culp
10 Elite Track State Championships: Sunday Open Men Scratch Race Carl Hoefer
3 Elite Track State Championships: Sunday Open Men Scratch Race Arthur Schocken
1 Elite Track State Championships: Saturday Team Sprint Arthur Schocken
1 Elite Track State Championships: Saturday Men 1/2/3/4K Arthur Schocken
1 Elite Track State Championships: Saturday Men 1/2/3 Kilo Arthur Schocken
6 Thursday Night Track Racing Men 1/2/3 Carl Hoefer
1 Monday PIR Masters Men 1/2/3 30+ Colin Gibson
33 The Red Line Criterium Men 1/2/3 Colin Gibson
31 The Red Line Criterium Men 1/2/3 Christopher Bagg
26 The Red Line Criterium Men 1/2/3 Sean Thielen
15 The Red Line Criterium Men 1/2/3 Carl Hoefer
5 Portland Design Works Track Omnium Men 1/2/3 Carl Hoefer
3 Portland Design Works Track Omnium Men 1/2/3 Emmett Culp
5 Portland Design Works Track Omnium Masters Men Jeff Standish
5 Thursday Night Track Racing Men 1/2/3 Emmett Culp
4 Thursday Night Track Racing Men 1/2/3 Arthur Schocken
6 Thursday Night Track Racing Men 3/4/5 Jeff Standish
3 Tuesday Night PIR: Team Series Points Men 1/2/3
7 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Men 1/2/3 Colin Gibson
DNF Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Sean Thielen
DNF Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Sean Thielen
DNF Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Emmett Culp
37 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Carl Hoefer
34 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Joel Fletcher
7 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Colin Gibson
DNF Tuesday Night PIR Category 3/4 Jerry Inscoe
DNF Monday PIR Masters Men 1/2/3 30+ Joel Fletcher
1 Monday PIR Masters Men 1/2/3 30+ Colin Gibson
7 Thursday Night Track Racing Men 1/2/3 Carl Hoefer
6 Thursday Night Track Racing Men 1/2/3 Emmett Culp
3 Tuesday Night PIR: Team Series Points Men 1/2/3
2 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Men 1/2/3 Colin Gibson
14 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Men 3/4 Mark Ginsberg
6 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Men 3/4 Devin Bailly
30 Tuesday Night PIR Men 1/2/3 Joel Fletcher
1 Tuesday Night PIR Men 1/2/3 Colin Gibson
3 Tuesday Night PIR Men 3/4 Devin Bailly
10 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Devin Bailly
5 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Emmett Culp
18 Portland Short Track Series Singlespeed Devin Bailly
4 Master & Junior State Track Championships Masters Team Sprints Jeff Standish
2 Master & Junior State Track Championships Masters 50+ Keirin Jeff Standish
2 Master & Junior State Track Championships Masters 50+ Points Jeff Standish
3 Master & Junior State Track Championships Masters 50+ Scratch Jeff Standish
2 Master & Junior State Track Championships Masters 30-39 Keirin Arthur Schocken
3 Master & Junior State Track Championships Masters 35-39 Points Carl Hoefer
1 Master & Junior State Track Championships Masters 35-39 Points Arthur Schocken
3 Master & Junior State Track Championships Masters Men 35-39 Scratch Carl Hoefer
2 Master & Junior State Track Championships Masters Men 35-39 Scratch Arthur Schocken
1 Master & Junior State Track Championships Masters Men 30-39 Sprints Arthur Schocken
2 Master & Junior State Track Championships Masters Men 35-39 3K Pursuit Carl Hoefer
1 Master & Junior State Track Championships Masters Men 35-39 3K Pursuit Arthur Schocken
2 Master & Junior State Track Championships Masters Men 35-39 Kilo Carl Hoefer
1 Master & Junior State Track Championships Masters Men 35-39 Kilo Arthur Schocken
6 Thursday Night Track Racing Men 1/2/3 Carl Hoefer
34 Tuesday Night PIR Men 1/2/3 Joel Fletcher
15 Tuesday Night PIR Men 1/2/3 Sean Thielen
12 Tuesday Night PIR Men 3/4 Devin Bailly
6 Tuesday Night PIR Men 3/4 Mark Ginsberg
3 Tuesday Night PIR: Series Team Points Men 1/2/3
3 Tuesday Night PIR: Series Individual Points Men 1/2/3 Colin Gibson
12 Tuesday Night PIR: Series Individual Points Men 3/4 Mark Ginsberg
10 Tuesday Night PIR: Series Individual Points Men 3/4 Devin Bailly
DNF Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Jerry Inscoe
5 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Jeff Standish
1 Thursday Night Track Racing Men 1/2/3 Arthur Schocken
19 Tuesday Night PIR Men 1/2/3 Sean Thielen
12 Tuesday Night PIR Men 1/2/3 Brendon Gallant
3 Tuesday Night PIR Men 1/2/3 Colin Gibson
15 Tuesday Night PIR Men 3/4 Mark Ginsberg
2 Tuesday Night PIR: Team Series Points Men 1/2/3
2 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Men 1/2/3 Colin Gibson
8 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Men 3/4 Devin Bailly
3 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Jerry Inscoe
8 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Jeff Standish
7 Alpenrose Velodrome Challenge Men Ten Mile Arthur Schocken
11 Alpenrose Velodrome Challenge Women Points Race Erin Goodall
8 Alpenrose Velodrome Challenge Senior Men Miss and Out Arthur Schocken
DNF Mt. Tabor Series Senior Men Brad Winn
19 Mt. Tabor Series Senior Men Trevor Spahr
8 Mt. Tabor Series Men 3 Keith McIntire
2 Mt. Tabor Series Men 4 Devin Bailly
11 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ Jeff Standish
4 Tuesday Night PIR: Series Team Points Men 1/2/3
4 Tuesday Night PIR: Series Individual Points Men 1/2/3 Colin Gibson
5 Tuesday Night PIR: Series Individual Points Men 3/4 Devin Bailly
4 Tuesday Night PIR Men 1/2/3 Colin Gibson
25 Tuesday Night PIR Men 3/4 Sean Thielen
5 Tuesday Night PIR Men 3/4 Devin Bailly
3 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Jerry Inscoe
7 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Jeff Standish
3 Thursday Night Track Racing Men 3/4 Jeff Standish
5 Thursday Night Track Racing Men 1/2/3 Carl Hoefer
8 Six Hours of Mt Hood Two-Person Men Trevor Spahr
8 Six Hours of Mt Hood Solo Men Open Dan Watson
1 Blue Ribbon Track Omnium Category 1/2/3 Arthur Schocken
DNF Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 5 Pro/1/2 Men Brad Winn
49 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 5 Pro/1/2 Men Galen Mittermann
29 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 5 Pro/1/2 Men Carl Hoefer
3 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 5 Pro/1/2 Men Daniel Lincoln
DNF Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Brad Winn
44 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Galen Mittermann
29 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Carl Hoefer
2 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Daniel Lincoln
15 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 5 Category 3 Men Keith McIntire
15 Baker City Cycling Classic Category 3 Men Keith McIntire
22 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 4 Category 3 Men Keith McIntire
67 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 4 Pro/1/2 Men Brad Winn
59 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 4 Pro/1/2 Men Galen Mittermann
35 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 4 Pro/1/2 Men Carl Hoefer
6 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 4 Pro/1/2 Men Daniel Lincoln
24 Baker City Cycling Classic: Stage 4 Crit Category 3 Men Keith McIntire
65 Baker City Cycling Classic: Stage 4 Crit Pro/1/2 Men Galen Mittermann
64 Baker City Cycling Classic: Stage 4 Crit Pro/1/2 Men Daniel Lincoln
63 Baker City Cycling Classic: Stage 4 Crit Pro/1/2 Men Brad Winn
21 Baker City Cycling Classic: Stage 4 Crit Pro/1/2 Men Carl Hoefer
22 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 3 Category 3 Men Keith McIntire
70 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 3 Pro/1/2 Men Brad Winn
61 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 3 Pro/1/2 Men Galen Mittermann
36 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 3 Pro/1/2 Men Carl Hoefer
6 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 3 Pro/1/2 Men Daniel Lincoln
24 Baker City Cycling Classic Category 3 Men Keith McIntire
75 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Brad Winn
36 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Carl Hoefer
26 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Galen Mittermann
8 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Daniel Lincoln
25 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 2 Category 3 Men Keith McIntire
71 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 2 Pro/1/2 Men Galen Mittermann
61 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 2 Pro/1/2 Men Brad Winn
40 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 2 Pro/1/2 Men Carl Hoefer
4 Baker City Cycling Classic: Overall GC > Stage 2 Pro/1/2 Men Daniel Lincoln
24 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Uphill TT Category 3 Men Keith McIntire
74 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Uphill TT Pro/1/2 Men Galen Mittermann
73 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Uphill TT Pro/1/2 Men Brad Winn
58 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Uphill TT Pro/1/2 Men Carl Hoefer
3 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Uphill TT Pro/1/2 Men Daniel Lincoln
26 Baker City Cycling Classic: Overall GC Results > Stage 1 Category 3 Men Keith McIntire
68 Baker City Cycling Classic: Overall GC Results > Stage 1 Pro/1/2 Men Galen Mittermann
54 Baker City Cycling Classic: Overall GC Results > Stage 1 Pro/1/2 Men Brad Winn
29 Baker City Cycling Classic: Overall GC Results > Stage 1 Pro/1/2 Men Carl Hoefer
17 Baker City Cycling Classic: Overall GC Results > Stage 1 Pro/1/2 Men Daniel Lincoln
26 Baker City Cycling Classic Category 3 Men Keith McIntire
68 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Galen Mittermann
54 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Brad Winn
29 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Carl Hoefer
17 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Daniel Lincoln
1 Thursday Night Track Racing Category 1/2/3 Omnium Arthur Schocken
9 Mt. Tabor Series Men 3 Keith McIntire
1 Mt. Tabor Series Men 4 Devin Bailly
10 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ Jeff Standish
3 Tuesday Night PIR: Series Team Points Men 3/4
4 Tuesday Night PIR: Series Team Points Men 1/2/3
9 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Men 1/2/3 Colin Gibson
7 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Men 1/2/3 Joel Fletcher
5 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Men 1/2/3 Carl Hoefer
19 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Men 3/4 Devin Bailly
18 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Men 3/4 Scott Harman
15 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Men 3/4 Patrick Palmer
12 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Men 3/4 Keith McIntire
11 Tuesday Night PIR: Individual Series Points Men 3/4 Justin Rackley
37 Tuesday Night PIR Men 1/2/3 Christopher Bagg
2 Tuesday Night PIR Men 1/2/3 Carl Hoefer
DQ Tuesday Night PIR Men 3/4 Sean Thielen
24 Tuesday Night PIR Men 3/4 Jerry Inscoe
9 Tuesday Night PIR Men 3/4 Devin Bailly
6 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Jeff Standish
6 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Jerry Inscoe
8 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Ronald Kizziar
8 Hammer Velo Crit Masters 3/4/5 50+ Scott Harman
5 Hammer Velo Crit Masters 3/4/5 40+ Patrick Palmer
21 Hammer Velo Crit Masters 1/2/3 Scott Harman
DNF Hammer Velo Crit Senior Men Steven Beardsley
16 Hammer Velo Crit Senior Men Carl Hoefer
2 Hammer Velo Crit Senior Men Colin Gibson
3 Alpenrose 6-Day: Men Points Race Senior Men Carl Hoefer
7 Thursday Night Track Racing 1/2/3 Points Race Steven Beardsley
6 Thursday Night Track Racing 1/2/3 Points Race Arthur Schocken
DNF Mt. Tabor Series Senior Men Brad Winn
DNF Mt. Tabor Series Senior Men Steven Beardsley
2 Mt. Tabor Series Senior Men Trevor Spahr
DNF Mt. Tabor Series Category 3 Keith McIntire
17 Mt. Tabor Series 40+ Masters Men Jeff Standish
16 Mt. Tabor Series 40+ Masters Men Sean Thielen
3 Tuesday Night PIR: Team Series Standings Men 3/4
4 Tuesday Night PIR: Team Series Standings Men 1/2/3
3 Tuesday Night PIR: Individual Series Standings: Tuesday Night PIR: Team Series Standings Men 3/4
4 Tuesday Night PIR: Individual Series Standings: Tuesday Night PIR: Team Series Standings Men 1/2/3
8 Tuesday Night PIR: Individual Series Standings Men 1/2/3 Colin Gibson
6 Tuesday Night PIR: Individual Series Standings Men 1/2/3 Joel Fletcher
15 Tuesday Night PIR: Individual Series Standings Men 3/4 Scott Harman
13 Tuesday Night PIR: Individual Series Standings Men 3/4 Patrick Palmer
10 Tuesday Night PIR: Individual Series Standings Men 3/4 Keith McIntire
9 Tuesday Night PIR: Individual Series Standings Men 3/4 Justin Rackley
12 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Brendon Gallant
3 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Joel Fletcher
15 Tuesday Night PIR Category 3/4 Mark Ginsberg
11 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Jeff Standish
DNF Silverton OBRA Championship Road Race Senior Men Joel Fletcher
DNF Silverton OBRA Championship Road Race Senior Men Colin Gibson
6 Silverton OBRA Championship Road Race Senior Men Carl Hoefer
2 Silverton OBRA Championship Road Race Senior Men Daniel Lincoln
2 Thursday Night Track Racing Open Women Erin Goodall
3 Thursday Night Track Racing Category 1/2/3/4 Steven Beardsley
7 Mt. Tabor Series Senior Men Trevor Spahr
6 Mt. Tabor Series Senior Men Joel Fletcher
11 Mt. Tabor Series Category 3 Men Keith McIntire
2 Mt. Tabor Series Category 4 Men Devin Bailly
15 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ Jeff Standish
38 Tuesday Night PIR Men 1/2/3 Brendon Gallant
17 Tuesday Night PIR Men 1/2/3 Carl Hoefer
45 Tuesday Night PIR Men 3/4 Jerry Inscoe
25 Tuesday Night PIR Men 3/4 Mark Ginsberg
22 Tuesday Night PIR Men 3/4 Ronald Kizziar
19 Tuesday Night PIR Men 3/4 Devin Bailly
18 Tuesday Night PIR Men 3/4 Peter Gutwald
11 Tuesday Night PIR Men 3/4 Sean Thielen
10 Tuesday Night PIR Men 3/4 Keith McIntire
7 Tuesday Night PIR Men 3/4 Patrick Palmer
3 Tuesday Night PIR: Series Points - Team Men 3/4
6 Tuesday Night PIR: Series Points - Team Men 1/2/3
6 Tuesday Night PIR: Series Points - Individuals Men 1/2/3 Colin Gibson
10 Tuesday Night PIR: Series Points - Individuals Men 3/4 Scott Harman
9 Tuesday Night PIR: Series Points - Individuals Men 3/4 Patrick Palmer
7 Tuesday Night PIR: Series Points - Individuals Men 3/4 Keith McIntire
6 Tuesday Night PIR: Series Points - Individuals Men 3/4 Justin Rackley
DNF Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Jerry Inscoe
14 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Jeff Standish
5 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Ronald Kizziar
5 10 Barrel Brewing HDO: Road Race: HDO Final Omnium Results Men 1/2 Daniel Lincoln
1 10 Barrel Brewing HDO: Time Trial: Combined Combined Daniel Lincoln
4 10 Barrel Brewing HDO: Criterium: HDO: Points Totals after Criterium Men 1/2 Daniel Lincoln
1 10 Barrel Brewing HDO: Time Trial Men 1/2 Daniel Lincoln
27 Mt. Tabor Series Senior Men Brad Winn
25 Mt. Tabor Series Category 3 Men Justin Rackley
9 Mt. Tabor Series Category 3 Men Keith McIntire
12 Mt. Tabor Series 40+ Masters Men Ronald Kizziar
9 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ Jeff Standish
20 Tuesday Night PIR Men 1/2/3 Christopher Bagg
4 Tuesday Night PIR Men 1/2/3 Colin Gibson
45 Tuesday Night PIR Men 3/4 Patrick Palmer
36 Tuesday Night PIR Men 3/4 Sean Thielen
17 Tuesday Night PIR Men 3/4 Devin Bailly
11 Tuesday Night PIR Men 3/4 Jerry Inscoe
8 Tuesday Night PIR Men 3/4 Scott Harman
5 Tuesday Night PIR Men 3/4 Keith McIntire
4 Tuesday Night PIR Men 3/4 Justin Rackley
2 Tuesday Night PIR - Team Series Points Men 3/4
4 Tuesday Night PIR - Team Series Points Men 1/2/3
4 Tuesday Night PIR - Individual Series Points Men 1/2/3 Colin Gibson
8 Tuesday Night PIR - Individual Series Points Men 3/4 Scott Harman
5 Tuesday Night PIR - Individual Series Points Men 3/4 Keith McIntire
4 Tuesday Night PIR - Individual Series Points Men 3/4 Justin Rackley
3 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Jerry Inscoe
12 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Jeff Standish
4 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Ronald Kizziar
80 OBRA Time Trial Championship: Combined Combined Galen Mittermann
39 OBRA Time Trial Championship: Combined Combined Daniel Lincoln
47 OBRA Time Trial Championship: Combined Combined Galen Mittermann
1 OBRA Time Trial Championship Masters Men 30-39 Galen Mittermann
34 OBRA Time Trial Championship: Overall : Combined Combined Galen Mittermann
27 OBRA Time Trial Championship: Overall : Combined Combined Daniel Lincoln
7 OBRA Time Trial Championship: Overall Overall Distance 24.8 Galen Mittermann
1 OBRA Time Trial Championship: Overall Overall Distance 24.8 Daniel Lincoln
1 OBRA Time Trial Championship Men Category 1/2 Daniel Lincoln
1 OBRA Time Trial Championship Masters Men 35-39 Galen Mittermann
17 Thursday Night Track Racing - Series Points Totals Men 1-3 Carl Hoefer
3 Thursday Night Track Racing - Series Points Totals Men 1-3 Steven Beardsley
6 Thursday Night Track Racing Category 1/2/3 Carl Hoefer
3 Thursday Night Track Racing Category 1/2/3 Steven Beardsley
23 Mt. Tabor Series Senior Men Brad Winn
17 Mt. Tabor Series Senior Men Joel Fletcher
6 Mt. Tabor Series Senior Men Trevor Spahr
17 Mt. Tabor Series Men 3 Paul LaCava
12 Mt. Tabor Series Men 3 Keith McIntire
13 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ Jeff Standish
16 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Category 2 Sport Men 50-59 Jeff Standish
25 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Category 2 Sport Men 40-49 Jerry Inscoe
17 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Elite Men Steven Beardsley
14 Oregon Off-Road Series: Sisters Stampede MTB Elite Men Dan Watson
15 Willamette Valley Classics Tour: Onehorse Road Race Pro/1/2 Carl Hoefer
13 Willamette Valley Classics Tour: Onehorse Road Race Pro/1/2 Galen Mittermann
9 Willamette Valley Classics Tour: Onehorse Road Race Pro/1/2 Daniel Lincoln
8 Thursday Night Track Racing Category 1/2/3 Carl Hoefer
11 Tuesday Night PIR - Individual Series Totals Men 1/2/3 Steven Beardsley
13 Tuesday Night PIR - Individual Series Totals Men 3/4 Justin Rackley
11 Tuesday Night PIR - Individual Series Totals Men 3/4 Keith McIntire
9 Tuesday Night PIR - Team Series Standings Combined
42 Tuesday Night PIR Category 3/4 Jerry Inscoe
39 Tuesday Night PIR Category 3/4 Keith McIntire
29 Tuesday Night PIR Category 3/4 Patrick Palmer
5 Tuesday Night PIR Category 3/4 Justin Rackley
45 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Colin Gibson
40 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Christopher Bagg
39 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Brendon Gallant
14 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Trevor Spahr
12 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Carl Hoefer
30 Monday PIR Masters Men 1/2/3 30+ Patrick Palmer
11 Monday PIR Masters Men 1/2/3 30+ Joel Fletcher
11 Monday PIR - May Individual Series Points Masters Men 1/2/3 50+ Jake VanderZanden
5 Monday PIR - May Individual Series Points Masters Men 1/2/3 30+ Colin Gibson
4 Monday PIR - May Individual Series Points Masters Men 1/2/3 30+ Joel Fletcher
7 Thursday Night Track Racing Category 1/2/3 Steven Beardsley
5 Thursday Night Track Racing Category 1/2/3 Steven Beardsley
3 Thursday Night Track Racing Category 1/2/3 Arthur Schocken
63 Tuesday Night PIR Men 1/2/3 Colin Gibson
59 Tuesday Night PIR Men 1/2/3 Joel Fletcher
51 Tuesday Night PIR Men 1/2/3 Christopher Bagg
37 Tuesday Night PIR Men 1/2/3 Arthur Schocken
36 Tuesday Night PIR Men 1/2/3 Carl Hoefer
9 Tuesday Night PIR Men 1/2/3 Steven Beardsley
42 Tuesday Night PIR Men 3/4 Ronald Kizziar
38 Tuesday Night PIR Men 3/4 Jeff Standish
28 Tuesday Night PIR Men 3/4 Patrick Palmer
25 Tuesday Night PIR Men 3/4 Keith McIntire
19 Tuesday Night PIR Men 3/4 Jerry Inscoe
14 Tuesday Night PIR Men 3/4 Justin Rackley
8 Tuesday Night PIR Team Series Points Combined
9 Tuesday Night PIR Individual Series Totals Men 1/2/3 Steven Beardsley
10 Tuesday Night PIR Individual Series Totals Men 3/4 Keith McIntire
5 Monday PIR Masters Men 1/2/3 50+ Jake VanderZanden
28 Monday PIR Masters Men 1/2/3 30+ Patrick Palmer
1 Monday PIR Masters Men 1/2/3 30+ Colin Gibson
10 Willamette Valley Classics Tour: Cherry Pie Road Race Category 3 Men Keith McIntire
37 Willamette Valley Classics Tour: Cherry Pie Road Race Pro/1/2 Daniel Lincoln
33 Willamette Valley Classics Tour: Cherry Pie Road Race Pro/1/2 Joel Fletcher
21 Willamette Valley Classics Tour: Cherry Pie Road Race Pro/1/2 Galen Mittermann
15 Willamette Valley Classics Tour: Cherry Pie Road Race Pro/1/2 Carl Hoefer
4 Thursday Night Track Racing Category 1/2/3 Steven Beardsley
45 Tuesday Night PIR Men 1/2/3 Erin Goodall
13 Tuesday Night PIR Men 3/4 Mark Ginsberg
6 Tuesday Night PIR Men 3/4 Keith McIntire
8 Tuesday Night PIR - Individual Series Points Men 1/2/3 Steven Beardsley
8 Tuesday Night PIR - Individual Series Points Men 3/4 Keith McIntire
3 Monday PIR Masters Men 1/2/3 30+ Joel Fletcher
44 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Combined Galen Mittermann
44 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Combined Daniel Lincoln
44 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Combined Colin Gibson
44 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Combined Carl Hoefer
1 OBRA Team Time Trial Championship Senior Men Galen Mittermann
1 OBRA Team Time Trial Championship Senior Men Daniel Lincoln
1 OBRA Team Time Trial Championship Senior Men Colin Gibson
1 OBRA Team Time Trial Championship Senior Men Carl Hoefer
19 Montinore Road Race Men 1/2 Brad Winn
15 Montinore Road Race Men 1/2 Joel Fletcher
10 Montinore Road Race Men 1/2 Carl Hoefer
7 Montinore Road Race Men 1/2 Colin Gibson
1 Montinore Road Race Men 1/2 Daniel Lincoln
3 Thursday Night Track Racing Category 1/2/3 Steven Beardsley
22 Tuesday Night PIR Men 1/2/3 Carl Hoefer
15 Tuesday Night PIR Men 1/2/3 Emmett Culp
5 Tuesday Night PIR Men 1/2/3 Steven Beardsley
23 Tuesday Night PIR Men 3/4 Ronald Kizziar
22 Tuesday Night PIR Men 3/4 Jerry Inscoe
16 Tuesday Night PIR Men 3/4 James Randall
14 Tuesday Night PIR Men 3/4 Scott Goodrich
7 Tuesday Night PIR Men 3/4 Keith McIntire
5 Tuesday Night PIR Team Series Points Men 1/2/3
5 Tuesday Night PIR Series Totals Men 1/2/3 Steven Beardsley
7 Tuesday Night PIR Series Totals Men 3/4 Keith McIntire
6 Monday PIR Masters Men 1/2/3 30+ Steven Beardsley
1 Monday PIR Masters Men 1/2/3 30+ Joel Fletcher
4 Monday PIR: Overall Series Total for April Track Bike Steven Beardsley
14 Monday PIR: Overall Series Total for April Masters Men 1/2/3 30+ Steven Beardsley
7 Monday PIR: Overall Series Total for April Masters Men 1/2/3 30+ Joel Fletcher
10 Revenge Of The Disc Time Trial Series: Combined Combined Carl Hoefer
1 Revenge Of The Disc Time Trial Series Men Category 1/2 Carl Hoefer
2 Barton Park Circuit Race Women Category 3 Jasmine Zamora
DNF Barton Park Circuit Race Women 1/2 Erin Goodall
12 Barton Park Circuit Race Men Category 3 Keith McIntire
17 Barton Park Circuit Race Men Category 1/2 Carl Hoefer
3 Barton Park Circuit Race Men Category 1/2 Christopher Bagg
10 Sagebrush Cycles Bust Your Butte Gravel Challenge Long Course Masters 40+ Men Sean Thielen
32 Sagebrush Cycles Bust Your Butte Gravel Challenge Short Course Masters 40+ Men Patrick Palmer
31 Sagebrush Cycles Bust Your Butte Gravel Challenge Short Course Masters 40+ Men Jerry Inscoe
13 Sagebrush Cycles Bust Your Butte Gravel Challenge Short Course Masters 40+ Men Terry Keele
12 Sagebrush Cycles Bust Your Butte Gravel Challenge Short Course Masters 40+ Men Seth Hosmer
19 Monday PIR Masters Men 1/2/3 30+ Steven Beardsley
1 Monday PIR Track Bike Steven Beardsley
7 Kings Valley Road Race Women Category 1/2 Erin Goodall
5 Kings Valley Road Race Men Category 3 Keith McIntire
26 Kings Valley Road Race Men Pro/1/2 Joel Fletcher
19 Kings Valley Road Race Men Pro/1/2 Carl Hoefer
9 Kings Valley Road Race Men Pro/1/2 Colin Gibson
2 Kings Valley Road Race Men Pro/1/2 Daniel Lincoln
1 Willamette Valley Classics Tour: Piece of Cake Road Race Women 3 Jasmine Zamora
6 Willamette Valley Classics Tour: Piece of Cake Road Race Women 1/2 Erin Goodall
DNF Willamette Valley Classics Tour: Piece of Cake Road Race Pro/1/2 Joel Fletcher
17 Willamette Valley Classics Tour: Piece of Cake Road Race Pro/1/2 Galen Mittermann
16 Willamette Valley Classics Tour: Piece of Cake Road Race Pro/1/2 Emmett Culp
6 Willamette Valley Classics Tour: Piece of Cake Road Race Pro/1/2 Carl Hoefer
3 Willamette Valley Classics Tour: Piece of Cake Road Race Category 3 Men Keith McIntire
27 Dirty Circles Men 1/2/3 Joel Fletcher
13 Dirty Circles Men 1/2/3 Carl Hoefer
5 Dirty Circles Men 1/2/3 Daniel Lincoln
9 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 35+ Sean Thielen
6 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 35+ Carl Hoefer
181 Jack Frost TT: Combined Combined James Newman
8 Jack Frost TT: Combined Combined Emmett Culp
1 Jack Frost TT: Combined Combined Colin Gibson
62 Jack Frost TT: Combined Combined Scott Goodrich
5 Jack Frost TT Senior Men Pro/1/2 Emmett Culp
1 Jack Frost TT Senior Men Pro/1/2 Colin Gibson
10 Jack Frost TT Masters Men 40-49 Scott Goodrich
2 Jack Frost TT Tandem James Newman
8 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Emmett Culp
1 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Colin Gibson
62 Jack Frost TT Overall: Combined Combined Scott Goodrich
181 Jack Frost TT Overall: Combined Combined James Newman
5 Jack Frost TT Overall Senior Men Pro/1/2 Emmett Culp
1 Jack Frost TT Overall Senior Men Pro/1/2 Colin Gibson
10 Jack Frost TT Overall Masters Men 40-49 Scott Goodrich
2 Jack Frost TT Overall Tandem James Newman