HCH-RPM Mortgage Cycling Team

Event Category Name
8 Psycho Cross: Series Standings Masters Men 35+ C Matt Richmond
5 Psycho Cross: Series Standings Men A Richard Horacek
17 Psycho Cross: Series Standings Masters Men 35+ C Devin Bailly
1 Grand Prix Erik Tonkin: Santa Cross Masters 35+ B Spencer White
9 Grand Prix Erik Tonkin: Santa Cross Men A Stephen Bedford
16 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Devin Bailly
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Spencer White
18 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Stephen Bedford
4 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Masters 35+ B Spencer White
16 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Masters 35+ C Matt Richmond
13 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Masters 35+ B Paul Kelly
14 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ A Alex Accetta
22 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ B Cesar Villanueva
23 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Singlespeed Paul Kelly
8 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ B Devin Bailly
5 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Beginner Women Jennifer Chalmers
12 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Singlespeed Trevor Spahr
5 Southern Oregon Outlaw CX Senior Men Category A/B Stephen Bedford
28 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A ronald kizziar
17 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Spencer White
58 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Bjorn Clouten
40 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Alex Accetta
1 Cross Crusade: Barton Park Clydesdale Aaron Coker
29 Cross Crusade: Barton Park Category A Stephen Bedford
36 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Robert Umberhandt
33 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Cesar Villanueva
6 Cross Crusade: Barton Park Junior Men Eben Horacek
15 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Devin Bailly
26 Cross Crusade: Barton Park Category B Eben Horacek
36 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Matt Richmond
2 Fazio Farms CX Part Deux Masters 35+ B Spencer White
2 Fazio Farms CX Part Deux Category A Joshua Liberles
7 Fazio Farms CX Part Deux Singlespeed Paul Kelly
DNF Fazio Farms CX Part Deux Category A Stephen Bedford
54 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ B Cesar Villanueva
1 Cross Crusade: PIR Infield Clydesdale Aaron Coker
138 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ C Matt Richmond
17 Cross Crusade: PIR Infield Masters Women 35+ B Evelyn Kim
27 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ B Robert Umberhandt
16 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ B Spencer White
12 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ B Devin Bailly
70 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ A Bjorn Clouten
33 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ A Alex Accetta
32 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ A Kale Chalmers
13 Cross Crusade: PIR Infield Category A Stephen Bedford
55 Cross Crusade: PIR Infield Singlespeed Paul Kelly
14 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ B Spencer White
6 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ A Seth Hosmer
4 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Junior Men 13-14 Eben Horacek
40 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ B Patrick Palmer
19 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ B Devin Bailly
16 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ B Paul Kelly
20 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Women A Stephanie Hahn
DNF OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ C Matt Richmond
100 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Devin Bailly
1 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Clydesdale Aaron Coker
52 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category A Nathan Coffey
28 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category A Joshua Liberles
21 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category B Eben Horacek
10 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category A Stephen Bedford
27 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ A Alex Accetta
56 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Paul Kelly
33 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Cesar Villanueva
93 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Matt Richmond
1 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Patrick Palmer
19 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters Women 35+ B Evelyn Kim
5 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Beginner Women Jennifer Chalmers
29 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Women A Stephanie Hahn
DNF Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ A Richard Horacek
69 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ A Bjorn Clouten
47 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ A ronald kizziar
35 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ A Kale Chalmers
59 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Robert Umberhandt
6 Sandy/Boring Corn Cross Masters 35+ A ronald kizziar
2 Sandy/Boring Corn Cross Masters 35+ A Seth Hosmer
53 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Matt Richmond
15 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Richard Horacek
20 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Stephen Bedford
32 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Alex Accetta
35 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Kale Chalmers
5 Cross Crusade: Deschutes Brewery Beginner Women Jennifer Chalmers
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Patrick Palmer
18 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Stephanie Hahn
51 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Robert Umberhandt
43 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Cesar Villanueva
29 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Devin Bailly
15 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Eben Horacek
21 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Patrick Palmer
9 Cross Crusade: Deschutes Brewery Beginner Women Jennifer Chalmers
17 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 35+ B Evelyn Kim
40 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Matt Richmond
22 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women C Catherine Cooper
34 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Eben Horacek
11 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Masters 35+ B Paul Kelly
52 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category C David Eliopulos
108 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Mark Ginsberg
64 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Cesar Villanueva
35 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Ken Hahn
30 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Robert Umberhandt
29 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Devin Bailly
21 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Stephanie Hahn
24 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Richard Horacek
23 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Kale Chalmers
48 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Stephen Bedford
19 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Christopher Bagg
4 Blind Date at the Dairy: September Standings Masters Men A 40+ Richard Horacek
22 Blind Date at the Dairy: September Standings Masters Men B 35+ Cesar Villanueva
14 Blind Date at the Dairy: October Standings Men C Eben Horacek
22 Blind Date at the Dairy: October Standings Men A Richard Horacek
5 Blind Date at the Dairy: October Standings Men A Nathan Coffey
4 Blind Date at the Dairy: October Standings Men A Stephen Bedford
15 Blind Date at the Dairy: October Standings Masters Men C 35+ Matt Richmond
3 Blind Date at the Dairy: October Standings Masters Men C 35+ Devin Bailly
6 Blind Date at the Dairy: October Standings Masters Men B 35+ ronald kizziar
25 Blind Date at the Dairy: October Standings Masters Men A 40+ Bjorn Clouten
12 Blind Date at the Dairy: October Standings Masters Men A 40+ Alex Accetta
20 Blind Date at the Dairy: September Standings Women C Catherine Cooper
18 Blind Date at the Dairy: September Standings Women C Evelyn Kim
2 Blind Date at the Dairy: September Standings Women B Stephanie Hahn
3 Blind Date at the Dairy: September Standings Men A Stephen Bedford
11 Blind Date at the Dairy: September Standings Masters Men C 35+ Devin Bailly
7 Blind Date at the Dairy: September Standings Masters Men C 35+ Robert Umberhandt
6 Blind Date at the Dairy: September Standings Junior Men 14-18 Eben Horacek
8 Blind Date at the Dairy: September Standings Masters Men B 35+ ronald kizziar
35 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Women C Catherine Cooper
3 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ C Patrick Palmer
38 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Women A Stephanie Hahn
15 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ B Devin Bailly
48 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ A ronald kizziar
30 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ A Kale Chalmers
29 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ A Richard Horacek
26 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Category A Joshua Liberles
25 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Category A Nathan Coffey
9 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Category A Stephen Bedford
37 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Category B Eben Horacek
63 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ C Matt Richmond
15 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters Women 35+ B Evelyn Kim
8 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Beginner Women Jennifer Chalmers
60 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ B Cesar Villanueva
68 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ A Aaron Coker
9 Cross-Word CX Challenge Singlespeed Galen Mittermann
7 Blind Date at the Dairy Men A Nathan Coffey
16 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Matt Richmond
13 Blind Date at the Dairy Men A Richard Horacek
11 Blind Date at the Dairy Beginner Women Jennifer Chalmers
6 Blind Date at the Dairy Men A Stephen Bedford
18 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Cesar Villanueva
5 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ ronald kizziar
6 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Alex Accetta
19 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Devin Bailly
15 Cross Crusade: Rainier Category A Stephen Bedford
26 Cross Crusade: Rainier Category A Nathan Coffey
30 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ A Alex Accetta
69 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ A Bjorn Clouten
DNF Cross Crusade: Rainier Masters 35+ A Kale Chalmers
DNF Cross Crusade: Rainier Masters 35+ A Richard Horacek
93 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ B Mark Ginsberg
57 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ B Cesar Villanueva
40 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ B Paul Kelly
3 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ B ronald kizziar
35 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ C Matt Richmond
32 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ C Patrick Palmer
9 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ C Devin Bailly
10 Cross Crusade: Rainier Masters Women 35+ B Evelyn Kim
35 Cross Crusade: Rainier Women A Stephanie Hahn
DNF Cross Crusade: Rainier Masters 35+ A Seth Hosmer
5 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Devin Bailly
18 Blind Date at the Dairy Women C Evelyn Kim
10 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Matt Richmond
5 Blind Date at the Dairy Men C Eben Horacek
18 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Bjorn Clouten
3 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ ronald kizziar
23 Blind Date at the Dairy Singlespeed Ken Hahn
5 Blind Date at the Dairy Men A Nathan Coffey
3 Blind Date at the Dairy Men A Stephen Bedford
35 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Peter Gutwald
19 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Cesar Villanueva
18 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category C Eben Horacek
26 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category A Nathan Coffey
24 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category A Joshua Liberles
19 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category A Christopher Bagg
22 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ A Kale Chalmers
27 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category A Stephen Bedford
40 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category C Ryan McCracken
47 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ A Jerry Inscoe
34 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Beginner Men Phil DeVasto
74 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ A Aaron Coker
86 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ A Alex Accetta
87 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ A Bjorn Clouten
34 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Women A Stephanie Hahn
66 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Singlespeed Robin Wessel
7 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ C Patrick Palmer
26 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Women C Catherine Cooper
14 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters Women 35+ B Evelyn Kim
DNF Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ B Craig Broberg
46 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ B Cesar Villanueva
10 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ B ronald kizziar
DNF Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ C Matt Richmond
30 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ C Devin Bailly
16 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Masters 35+ B Ken Hahn
23 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Masters 35+ C Matt Richmond
15 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Masters 35+ B Paul Kelly
14 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Women A Stephanie Hahn
6 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Masters 35+ C Devin Bailly
7 Blind Date at the Dairy Men A Nathan Coffey
4 Blind Date at the Dairy Men A Stephen Bedford
2 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Devin Bailly
DNF Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Alex Accetta
14 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Bjorn Clouten
11 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Matt Richmond
5 Twilight Cyclocross Series - September Series Totals Singlespeed Galen Mittermann
4 Twilight Cyclocross Series Singlespeed Galen Mittermann
16 Battle At Barlow Category A Stephen Bedford
13 Battle At Barlow Masters 35+ C Matt Richmond
5 Battle At Barlow Masters 35+ C Devin Bailly
18 Battle At Barlow Beginner Men Phil DeVasto
36 Battle At Barlow Masters 35+ C Patrick Palmer
1 Battle At Barlow Women B Stephanie Hahn
9 Battle At Barlow Masters Women 35+ B Evelyn Kim
10 Battle At Barlow Junior Men 13-14 Eben Horacek
23 Battle At Barlow Masters 35+ A Kale Chalmers
24 Battle At Barlow Masters 35+ A Alex Accetta
9 Battle At Barlow Category A Christopher Bagg
2 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Masters 35+ A Seth Hosmer
11 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Category A Joshua Liberles
37 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Masters 35+ B James Newman
28 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Masters 35+ B Paul Kelly
2 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Women B Stephanie Hahn
12 Blind Date at the Dairy Women C Evelyn Kim
21 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Bjorn Clouten
2 Blind Date at the Dairy Junior Men 14-18 Eben Horacek
8 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Richard Horacek
46 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Patrick Palmer
6 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Devin Bailly
23 Blind Date at the Dairy Singlespeed Ken Hahn
7 Blind Date at the Dairy Men A Stephen Bedford
4 Blind Date at the Dairy Men A Christopher Bagg
15 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Cesar Villanueva
2 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ ronald kizziar
8 Fazio Farms Category A Trevor Spahle
5 Fazio Farms Masters 35+ B ronald kizziar
DNF Fazio Farms Masters 35+ A Alex Accetta
2 Psycho Cross Masters Men 35+, C Matt Richmond
4 Psycho Cross Masters Men 35+, C Devin Bailly
5 Psycho Cross Men A Richard Horacek
13 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Category A Christopher Bagg
12 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Masters 35+ B ronald kizziar
29 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Masters 35+ A Bjorn Clouten
26 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Category C Ryan McCracken
17 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Category A Stephen Bedford
15 Blind Date at the Dairy Women C Evelyn Kim
14 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Devin Bailly
DNF Blind Date at the Dairy Junior Men 14-18 Eben Horacek
27 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Matt Richmond
5 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Richard Horacek
20 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Bjorn Clouten
18 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Cesar Villanueva
DNF Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ ronald kizziar
3 Blind Date at the Dairy Men A Stephen Bedford
26 Blind Date at the Dairy Singlespeed Ken Hahn
14 Blind Date at the Dairy Women C Catherine Cooper
10 Hood River Double Cross Category A Christopher Bagg
6 Hood River Double Cross Category A Stephen Bedford
4 Hood River Double Cross Category A Brad Winn
17 Hood River Double Cross Masters 35+ A Kale Chalmers
11 Hood River Double Cross Masters 35+ B ronald kizziar
DNF Hood River Double Cross Masters 35+ C Devin Bailly
DNF Hood River Double Cross Masters 35+ C Matt Richmond
4 Hood River Double Cross Women B Stephanie Hahn
DNF Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Category A Stephen Bedford
8 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Category A Christopher Bagg
26 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Masters 35+ B Paul Kelly
20 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Masters 35+ C Devin Bailly
13 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Category C Eben Horacek
14 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Masters 35+ A Kale Chalmers
16 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Masters 35+ A Richard Horacek
8 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Women C Evelyn Kim
DNF Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Women C Catherine Cooper
16 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Masters 35+ B Paul Kelly
32 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Masters 35+ A Jerry Inscoe
3 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Women B Stephanie Hahn
6 Monday PIR: August Series Standings Masters 1/2/3 Cort Buchholz
21 Monday PIR: August Series Standings Masters 1/2/3 Galen Mittermann
17 Twilight Criterium Series: August Series Standings Men 1/2/3 Galen Mittermann
DNF Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Masters 35+ B Cesar Villanueva
30 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Masters 35+ A Bjorn Clouten
30 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Masters 35+ B Paul Kelly
55 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Masters 35+ B James Newman
10 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Category A Christopher Bagg
3 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Masters 35+ A Seth Hosmer
13 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Masters 35+ A Kale Chalmers
17 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Masters 35+ A Alex Accetta
DNF Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Masters 35+ A Jerry Inscoe
7 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Women B Stephanie Hahn
1 Tuesday PIR: August Team Standings Category 1/2/3
17 Tuesday PIR: August Series Standings Category 1/2/3 Robin Wessel
2 Tuesday PIR: August Series Standings Category 1/2/3 Stephen Bedford
1 Tuesday PIR: August Series Standings Category 1/2/3 Nathan Coffey
1 Tuesday PIR Category 1/2/3 Stephen Bedford
43 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jason Riffle
40 Tuesday PIR Category 1/2/3 Timothy Lang
3 Tuesday PIR Category 1/2/3 Nathan Coffey
33 Tuesday PIR Category 1/2/3 Sean Thielen
12 Tuesday PIR Category 1/2/3 Cort Buchholz
7 Tuesday PIR Category 1/2/3 Robin Wessel
15 Monday PIR Masters 1/2/3 Sean Thielen
1 Monday PIR Masters 1/2/3 Cort Buchholz
8 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: GC after stage 2 Men 1/2 Stephen Bedford
12 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Men 4/5 Eben Horacek
15 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Men 3 Richard Horacek
10 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Men 1/2 Stephen Bedford
2 Wildcat Mtn Uphill Challenge Senior Men 1/2 Brad Winn
2 Wildcat Mtn Uphill Challenge: Combined Combined Brad Winn
9 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Men 3 Richard Horacek
11 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: GC after stage 2 Men 4/5 Eben Horacek
18 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Men 4/5 Eben Horacek
14 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: GC after stage 2 Men 3 Richard Horacek
11 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Combined Stephen Bedford
81 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Combined Eben Horacek
44 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Combined Richard Horacek
4 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Men 1/2 Stephen Bedford
3 Eugene Celebration Stage Race: Briggs Hill RR Men 4/5 Eben Horacek
10 Eugene Celebration Stage Race: GC after Stage 1 Men 1/2 Stephen Bedford
5 Eugene Celebration Stage Race: Briggs Hill RR Men 1/2 Stephen Bedford
9 Eugene Celebration Stage Race: GC after Stage 1 Men 3 Richard Horacek
3 Eugene Celebration Stage Race: GC after Stage 1 Men 4/5 Eben Horacek
8 Eugene Celebration Stage Race: Briggs Hill RR Men 3 Richard Horacek
12 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Combined Stephen Bedford
3 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Men 4/5 Eben Horacek
10 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Men 3 Richard Horacek
45 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Combined Richard Horacek
31 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Combined Eben Horacek
8 Eugene Celebration Stage Race Men 1/2 Stephen Bedford
11 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Men 1/2 Stephen Bedford
14 Eugene Celebration Stage Race Men 3 Richard Horacek
11 Eugene Celebration Stage Race Men 4/5 Eben Horacek
47 Tuesday PIR Category 1/2/3 Cort Buchholz
10 Tuesday PIR Category 1/2/3 Stephen Bedford
1 Tuesday PIR Category 1/2/3 Nathan Coffey
DNF Tuesday PIR Category 1/2/3 Ryan McCracken
4 Salem STXC Pro/Category 1 Men Joshua Liberles
6 Salem STXC Singlespeed Men Joshua Liberles
12 Gresham Criterium Men Category 3 John Banks
3 Gresham Criterium Senior Men Nathan Coffey
1 Gresham Criterium Senior Men Stephen Bedford
57 Tuesday PIR Category 1/2/3 Cort Buchholz
1 Tuesday PIR Category 1/2/3 Nathan Coffey
27 Tuesday PIR Category 1/2/3 Robin Wessel
3 Tuesday PIR Category 1/2/3 Stephen Bedford
14 Tuesday PIR Category 1/2/3 Ryan McCracken
7 OUCH OBRA Uphill TT Championship Senior Men 1/2 Timothy Lang
12 OUCH OBRA Uphill TT Championship: Combined Combined Timothy Lang
43 Tour of Aufderheide Men James Newman
34 Cirque du Cycling Men 1/2 Christopher Bagg
24 Cirque du Cycling Men 3 Ryan McCracken
DNF Cirque du Cycling Men 3 James Randall
3 Cirque du Cycling Men 1/2 Joshua Liberles
32 Cirque du Cycling Men 1/2 Nathan Coffey
28 Cirque du Cycling Men 1/2 Aaron Coker
16 Cirque du Cycling Men 1/2 Brad Winn
18 Cirque du Cycling Men 3 Richard Horacek
33 Cirque du Cycling Men 1/2 Robin Wessel
DNF Cirque du Cycling Men 1/2 Trevor Spahr
7 Cirque du Cycling Men 1/2 Jason Riffle
4 Tuesday PIR Category 1/2/3 Nathan Coffey
13 Tuesday PIR Category 3/4 Jerry Inscoe
6 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Galen Mittermann
46 Tuesday PIR Category 1/2/3 Timothy Lang
29 Tuesday PIR Category 1/2/3 Cort Buchholz
19 Tuesday PIR Category 1/2/3 Joshua Liberles
11 Tuesday PIR Category 1/2/3 Trevor Spahr
18 Monday PIR Masters 1/2/3 Drew Russell
12 Monday PIR Masters 1/2/3 Robin Wessel
7 Monday PIR Masters 1/2/3 Galen Mittermann
6 OBRA Time Trial Men 1/2 Jason Riffle
2 OBRA Time Trial Men 3 John Banks
4 OBRA Time Trial Men 1/2 Joshua Liberles
28 OBRA Time Trial: Combined Combined Jason Riffle
36 OBRA Time Trial: Combined Combined John Banks
25 OBRA Time Trial: Combined Combined Joshua Liberles
6 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Senior Men Joshua Liberles
10 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Senior Men Nathan Coffey
3 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Senior Men Stephen Bedford
2 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Senior Men Trevor Spahr
12 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Men Category 3 Ryan McCracken
1 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Masters Men 30-39 Aaron Coker
12 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Masters Men 40-49 Robin Wessel
25 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Senior Men Timothy Lang
20 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Senior Men Jason Riffle
DNF OBRA Criterium p/b Franz Bakery Senior Men Brad Winn
34 Tuesday PIR Category 1/2/3 Timothy Lang
39 Tuesday PIR Category 1/2/3 Drew Russell
27 Tuesday PIR Category 1/2/3 Robin Wessel
15 Tuesday PIR Category 1/2/3 Cort Buchholz
9 Tuesday PIR Category 1/2/3 Trevor Spahr
3 Tuesday PIR Category 1/2/3 Joshua Liberles
12 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Galen Mittermann
2 Tuesday PIR Category 3/4 Ryan McCracken
7 Tuesday PIR Category 3/4 Richard Horacek
17 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Bjorn Clouten
15 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Cort Buchholz
8 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Cesar Villanueva
10 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Matt Richmond
6 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Stephanie Hahn
11 Vancouver Criterium Masters Men 40+ Robin Wessel
34 Vancouver Criterium Senior Men Jason Riffle
32 Vancouver Criterium Senior Men Trevor Spahr
9 Vancouver Criterium Category 3 Men Ryan McCracken
18 Vancouver Criterium Category 3 Men John Banks
DNF Vancouver Criterium Category 3 Men Jerry Inscoe
18 Vancouver Criterium Senior Men Cort Buchholz
1 Vancouver Criterium Senior Men Stephen Bedford
5 Vancouver Criterium Senior Men Joshua Liberles
13 Vancouver Criterium Senior Men Brad Winn
14 Vancouver Criterium Senior Men Nathan Coffey
2 Revenge of the Disc: July 27 Masters 30+ Men Ryan Jarrell
1 Revenge of the Disc: July 27 Masters 30+ Men John Banks
10 Revenge of the Disc: July 27: Combined Combined John Banks
19 Revenge of the Disc: July 27: Combined Combined Ryan Jarrell
2 Alpenrose Thursday Series Category A Stephen Bedford
11 Alpenrose Thursday Series Category A Robin Wessel
54 Tuesday PIR Category 3/4 Jerry Inscoe
DNF Tuesday PIR Category 3/4 James Randall
11 Tuesday PIR Category 1/2/3 Cort Buchholz
2 Tuesday PIR Category 1/2/3 Stephen Bedford
2 Tuesday PIR Category 3/4 Ryan McCracken
DNF Tuesday PIR Category 1/2/3 Jonathan McCoy
5 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jason Riffle
3 Tuesday PIR Category 1/2/3 Nathan Coffey
5 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Cesar Villanueva
8 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Matt Richmond
14 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Bjorn Clouten
14 Monday PIR Masters Men Category 1/2/3 Drew Russell
26 Monday PIR Masters Men Category 1/2/3 Sean Thielen
5 Rolf Prima Downtown Criterium Men 1/2/3 Nathan Coffey
4 OBRA Masters Track Championships: Sunday Masters Men 30-44 Keirin Mark Ginsberg
9 Rolf Prima Downtown Criterium Men 1/2/3 Jason Riffle
6 Alpenrose Thursday Series Category A Robin Wessel
45 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Ginsberg
10 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Galen Mittermann
29 Tuesday PIR Category 3/4 Alex Accetta
47 Tuesday PIR Category 1/2/3 Sean Thielen
9 Tuesday PIR Category 3/4 Richard Horacek
5 Tuesday PIR Category 3/4 Ryan McCracken
4 Tuesday PIR Category 1/2/3 Nathan Coffey
5 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jason Riffle
11 Tuesday PIR Category 1/2/3 Robin Wessel
42 Tuesday PIR Category 1/2/3 Cort Buchholz
8 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Cesar Villanueva
11 Monday PIR Masters Men Category 1/2/3 Ryan McCracken
DNF Monday PIR Masters Men Category 1/2/3 James Newman
8 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Stephanie Hahn
10 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Bjorn Clouten
37 Monday PIR Masters Men Category 1/2/3 Drew Russell
6 Montinore Road Race Masters Men 35+ Category 1/2/3 Richard Horacek
2 Montinore Road Race Men Category 1/2/3 Stephen Bedford
11 Montinore Road Race Masters Men 35+ Category 1/2/3 Sean Thielen
23 Montinore Road Race Masters Men 35+ Category 1/2/3 James Randall
33 Montinore Road Race Men Category 1/2/3 Robin Wessel
23 Montinore Road Race Men Category 1/2/3 Aaron Coker
20 Montinore Road Race Men Category 1/2/3 Jonathan McCoy
1 Revenge of the Disc Masters 30+ Men Ryan Jarrell
2 Revenge of the Disc Masters 30+ Men John Banks
1 Revenge of the Disc: July 13 Masters 30+ Men Ryan Jarrell
14 Revenge of the Disc: Combined Combined Ryan Jarrell
28 Revenge of the Disc: Combined Combined Ryan Jarrell
12 Revenge of the Disc: Combined Combined John Banks
8 Alpenrose Thursday Series Category A Robin Wessel
1 Alpenrose Thursday Series Category A Stephen Bedford
1 Alpenrose Thursday Series Category C Jason Riffle
14 Tuesday PIR Category 3/4 Richard Horacek
1 Tuesday PIR Category 3/4 Ryan McCracken
5 Tuesday PIR Category 3/4 James Randall
53 Tuesday PIR Category 1/2/3 Ryan Jarrell
50 Tuesday PIR Category 1/2/3 Sean Thielen
12 Tuesday PIR Category 1/2/3 Robin Wessel
53 Tuesday PIR Category 3/4 Jerry Inscoe
9 Tuesday PIR Category 1/2/3 Cort Buchholz
6 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Cesar Villanueva
4 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Stephanie Hahn
29 Portland Short Track Series Singlespeed Evelyn Kim
4 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Jason Riffle
4 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Matt Richmond
33 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Mark Ginsberg
31 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Drew Russell
6 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Richard Horacek
6 High Desert Omnium: Road Race—Men's OBRA Championship RR Men 1/2 Trevor Spahr
1 High Desert Omnium: Road Race—Men's OBRA Championship RR Men 1/2 Stephen Bedford
38 High Desert Omnium: Road Race—Men's OBRA Championship RR Men 3 Patrick Palmer
21 High Desert Omnium: Road Race—Men's OBRA Championship RR Men 3 Sean Thielen
24 High Desert Omnium: Road Race—Men's OBRA Championship RR Men 3 Ryan McCracken
34 High Desert Omnium: Road Race—Men's OBRA Championship RR Men 1/2 Christopher Bagg
14 High Desert Omnium: Road Race—Men's OBRA Championship RR Men 1/2 Galen Mittermann
20 High Desert Omnium: Road Race—Men's OBRA Championship RR Men 1/2 Cort Buchholz
26 High Desert Omnium: Road Race—Men's OBRA Championship RR Men 1/2 Brad Winn
42 High Desert Omnium: Road Race—Men's OBRA Championship RR Men 1/2 Timothy Lang
40 High Desert Omnium: Road Race—Men's OBRA Championship RR Men 1/2 Joshua Liberles
27 High Desert Omnium: Road Race—Men's OBRA Championship RR Men 1/2 David Kuhns
12 St. Honore Criterium Men 1/2 Brad Winn
6 St. Honore Criterium Men 1/2 Joshua Liberles
36 St. Honore Criterium Men 3 Sean Thielen
20 St. Honore Criterium Men 3 James Randall
18 St. Honore Criterium Men 1/2 Trevor Spahr
28 St. Honore Criterium Men 1/2 Ryan Jarrell
DQ St. Honore Criterium Men 1/2 Aaron Coker
16 St. Honore Criterium Men 3 Patrick Palmer
27 St. Honore Criterium Masters Men 40+ 1/2/3 Mark Ginsberg
15 High Desert Omnium Men 1/2 Trevor Spahr
2 High Desert Omnium: Criterium Men 3 Ryan McCracken
5 High Desert Omnium Men 1/2 Stephen Bedford
4 High Desert Omnium Men 3 Ryan McCracken
25 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Ryan McCracken
17 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Timothy Lang
14 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Cort Buchholz
4 High Desert Omnium: Time Trial Men 3 Ryan McCracken
14 High Desert Omnium: Time Trial Men 1/2 Timothy Lang
12 High Desert Omnium: Time Trial Men 1/2 Cort Buchholz
26 Mt. Tabor Series Senior Men Jonathan McCoy
7 Mt. Tabor Series Category 5 Men ronald kizziar
25 Mt. Tabor Series Senior Men Nathan Coffey
22 Mt. Tabor Series Senior Men Stephen Bedford
18 Mt. Tabor Series Senior Men Timothy Lang
13 Mt. Tabor Series Senior Men Cort Buchholz
4 Mt. Tabor Series Senior Men Trevor Spahr
24 Mt. Tabor Series Category 3 Men Sean Thielen
13 Mt. Tabor Series Masters Men Sean Thielen
4 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Galen Mittermann
8 Tuesday PIR Category 3/4 Richard Horacek
1 Tuesday PIR Category 1/2/3 Stephen Bedford
35 Tuesday PIR Category 3/4 Jerry Inscoe
10 Tuesday PIR Category 3/4 James Randall
2 Tuesday PIR Category 3/4 Ryan McCracken
15 Monday PIR Masters 1/2/3 Sean Thielen
DNF Monday PIR Masters 1/2/3 James Randall
2 Monday PIR Masters 1/2/3 Jason Riffle
4 Monday PIR Masters 1/2/3 Robin Wessel
30 Monday PIR Masters 1/2/3 Cort Buchholz
23 Monday PIR Masters 1/2/3 Mark Ginsberg
4 Six Hours of Mt Hood Two-Person Men Richard Horacek
6 Pringle Creek Criterium Men 1/2 Cort Buchholz
4 Six Hours of Mt Hood Two-Person Men Kale Chalmers
12 Pringle Creek Criterium Men 3 Jerry Inscoe
30 Six Hours of Mt Hood Solo Men Cesar Villanueva
56 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 3 Pro/1/2 Men Jonathan McCoy
45 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 3 Pro/1/2 Men Stephen Bedford
43 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 3 Pro/1/2 Men David Kuhns
36 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 3 Pro/1/2 Men Timothy Lang
1 Baker City Cycling Classic: Stage 3 Pro/1/2 Men Stephen Bedford
8 Baker City Cycling Classic: Stage 3 Pro/1/2 Men Joshua Liberles
18 Baker City Cycling Classic: Stage 3 Pro/1/2 Men Trevor Spahr
22 Baker City Cycling Classic: Stage 3 Pro/1/2 Men Brad Winn
24 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 3 Pro/1/2 Men Joshua Liberles
13 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 3 Pro/1/2 Men Christopher Bagg
9 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 3 Pro/1/2 Men Brad Winn
3 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 3 Pro/1/2 Men Galen Mittermann
1 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 3 Pro/1/2 Men Trevor Spahr
4 Pringle Creek Criterium Men 3 Ryan McCracken
6 Pringle Creek Criterium Men 3 John Banks
24 Baker City Cycling Classic: Stage 3 Pro/1/2 Men Galen Mittermann
50 Baker City Cycling Classic: Stage 3 Pro/1/2 Men Christopher Bagg
51 Baker City Cycling Classic: Stage 3 Pro/1/2 Men David Kuhns
54 Baker City Cycling Classic: Stage 3 Pro/1/2 Men Timothy Lang
56 Baker City Cycling Classic: Stage 3 Pro/1/2 Men Jonathan McCoy
DNF Baker City Cycling Classic: Stage 4 Pro/1/2 Men David Kuhns
DNF Baker City Cycling Classic: Stage 4 Pro/1/2 Men Christopher Bagg
DNF Baker City Cycling Classic: Stage 4 Pro/1/2 Men Jonathan McCoy
44 Baker City Cycling Classic: Stage 4 Pro/1/2 Men Timothy Lang
24 Baker City Cycling Classic: Stage 4 Pro/1/2 Men Stephen Bedford
21 Baker City Cycling Classic: Stage 4 Pro/1/2 Men Brad Winn
20 Baker City Cycling Classic: Stage 4 Pro/1/2 Men Trevor Spahr
12 Baker City Cycling Classic: Stage 4 Pro/1/2 Men Joshua Liberles
7 Pringle Creek Criterium Men 3 Patrick Palmer
11 Pringle Creek Criterium Men 3 Sean Thielen
4 Baker City Cycling Classic: Stage 4 Pro/1/2 Men Galen Mittermann
56 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Pro/1/2 Men Jonathan McCoy
21 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Pro/1/2 Men Joshua Liberles
29 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Pro/1/2 Men Brad Winn
35 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Pro/1/2 Men Timothy Lang
57 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Pro/1/2 Men Stephen Bedford
49 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Pro/1/2 Men David Kuhns
13 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Pro/1/2 Men Christopher Bagg
6 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Pro/1/2 Men Galen Mittermann
1 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Pro/1/2 Men Trevor Spahr
2 Six Day: Saturday Category 1/2/3 Robin Wessel
1 Baker City Cycling Classic: Stage 1 Pro/1/2 Men Brad Winn
37 Baker City Cycling Classic: Stage 1 Pro/1/2 Men Timothy Lang
42 Baker City Cycling Classic: Stage 1 Pro/1/2 Men David Kuhns
56 Baker City Cycling Classic: Stage 1 Pro/1/2 Men Jonathan McCoy
DNF Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men David Kuhns
2 Baker City Cycling Classic: Stage 1 Pro/1/2 Men Trevor Spahr
11 Baker City Cycling Classic: Stage 1 Pro/1/2 Men Galen Mittermann
15 Baker City Cycling Classic: Stage 1 Pro/1/2 Men Christopher Bagg
18 Baker City Cycling Classic: Stage 1 Pro/1/2 Men Stephen Bedford
24 Baker City Cycling Classic: Stage 1 Pro/1/2 Men Joshua Liberles
2 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Galen Mittermann
13 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Joshua Liberles
17 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Trevor Spahr
19 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Brad Winn
29 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Stephen Bedford
39 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Timothy Lang
DNF Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Jonathan McCoy
DNF Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Christopher Bagg
1 Mt. Tabor Series Senior Men Stephen Bedford
5 Mt. Tabor Series Senior Men Trevor Spahr
9 Mt. Tabor Series Senior Men Nathan Coffey
24 Mt. Tabor Series Senior Men Jonathan McCoy
13 Mt. Tabor Series Masters Men Sean Thielen
10 Mt. Tabor Series Men Category 3 Richard Horacek
18 Mt. Tabor Series Men Category 3 Sean Thielen
35 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Ginsberg
5 Tuesday PIR Category 3/4 James Randall
1 Tuesday PIR Category 1/2/3 Stephen Bedford
6 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jason Riffle
13 Tuesday PIR Category 1/2/3 Ryan Jarrell
6 Tuesday PIR Category 3/4 Ryan McCracken
21 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Mark Ginsberg
12 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Matt Richmond
33 Portland Short Track Series Singlespeed Evelyn Kim
7 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Cesar Villanueva
14 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Bjorn Clouten
32 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Robin Wessel
22 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Patrick Palmer
2 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Aaron Coker
11 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Nathan Coffey
7 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Sean Thielen
9 Pickett's Charge XC Category 1 Men 19-39 Richard Horacek
9 Mt. Tabor Series Senior Men Stephen Bedford
6 Mt. Tabor Series Senior Men Brad Winn
2 Mt. Tabor Series Senior Men Trevor Spahr
17 Mt. Tabor Series Category 3 Men Sean Thielen
DNF Mt. Tabor Series Senior Men Jonathan McCoy
12 Tuesday PIR Category 1/2/3 Trevor Spahr
49 Tuesday PIR Category 3/4 Patrick Palmer
4 Tuesday PIR Category 3/4 James Randall
7 Tuesday PIR Category 3/4 Ryan McCracken
15 Tuesday PIR Category 3/4 Richard Horacek
35 Tuesday PIR Category 3/4 Jerry Inscoe
11 Tuesday PIR Category 1/2/3 Joshua Liberles
1 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jason Riffle
13 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Bjorn Clouten
55 Monday PIR Masters Men Category 1/2/3 Ryan McCracken
43 Monday PIR Masters Men Category 1/2/3 John Banks
41 Monday PIR Masters Men Category 1/2/3 Sean Thielen
2 Monday PIR Masters Men Category 1/2/3 Aaron Coker
28 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Phil DeVasto
7 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Matt Richmond
5 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Cesar Villanueva
8 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Stephanie Hahn
9 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Masters Men 35+ 2/3 Richard Horacek
42 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Senior Men 1/2/3 Galen Mittermann
43 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Senior Men 1/2/3 Timothy Lang
33 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Senior Men 1/2/3 Trevor Spahr
4 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Senior Men 1/2/3 Joshua Liberles
20 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Masters Men 35+ 2/3 Sean Thielen
38 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Masters Men 35+ 2/3 Patrick Palmer
21 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Masters Men 35+ 2/3 Robin Wessel
13 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Senior Men 1/2/3 Nathan Coffey
4 One Day Fun Day! Masters Mark Ginsberg
5 One Day Fun Day! Category 1/2 Mark Ginsberg
4 Gorge Mountain Bike Short Track Series Category 1 Men 35-44 Bjorn Clouten
6 Mt. Tabor Series Senior Men Trevor Spahr
4 Mt. Tabor Series Senior Men Nathan Coffey
14 Mt. Tabor Series Category 3 Men Sean Thielen
10 Tuesday PIR Men 3/4 Richard Horacek
5 Tuesday PIR Men 1/2/3 Joshua Liberles
9 Tuesday PIR Men 1/2/3 Jason Riffle
15 Tuesday PIR Men 1/2/3 Brad Winn
23 Tuesday PIR Men 1/2/3 Ryan Jarrell
17 Tuesday PIR Men 3/4 Jerry Inscoe
16 Tuesday PIR Men 3/4 Patrick Palmer
3 Tuesday PIR Men 1/2/3 Trevor Spahr
5 Tuesday PIR Men 3/4 James Randall
8 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Patrick Palmer
16 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Richard Horacek
17 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Cort Buchholz
32 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Sean Thielen
1 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Aaron Coker
15 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Bjorn Clouten
8 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Kale Chalmers
13 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Cesar Villanueva
37 Portland Short Track Series Singlespeed Evelyn Kim
7 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Matt Richmond
7 OBRA TTT: Combined Combined Galen Mittermann
7 OBRA TTT Senior Men Cort Buchholz
7 OBRA TTT Senior Men Ryan Jarrell
7 OBRA TTT Senior Men Jason Riffle
2 OBRA TTT Senior Men Joshua Liberles
2 OBRA TTT Senior Men Trevor Spahr
2 OBRA TTT Senior Men Galen Mittermann
2 OBRA TTT Senior Men John Banks
100 OBRA TTT: Combined Combined Ryan Jarrell
101 OBRA TTT: Combined Combined Cort Buchholz
99 OBRA TTT: Combined Combined David Kuhns
5 OBRA TTT: Combined Combined Joshua Liberles
6 OBRA TTT: Combined Combined Trevor Spahr
7 OBRA TTT Senior Men David Kuhns
4 OBRA TTT: Combined Combined John Banks
98 OBRA TTT: Combined Combined Jason Riffle
5 Mary's Peak Hillclimb Senior Men Timothy Lang
6 Mary's Peak Hillclimb: Combined Combined Timothy Lang
2 Gorge Mountain Bike Short Track Series Category 1 Men 35-44 Bjorn Clouten
29 Mt. Tabor Series Senior Men Stephen Bedford
36 Mt. Tabor Series Category 3 Men Sean Thielen
28 Mt. Tabor Series Senior Men Brad Winn
19 Mt. Tabor Series Senior Men Nathan Coffey
18 Mt. Tabor Series Masters Men Sean Thielen
2 Mt. Tabor Series Senior Men Trevor Spahr
15 Mt. Tabor Series Senior Men Cort Buchholz
11 Tuesday PIR Category 3/4 Richard Horacek
19 Tuesday PIR Category 3/4 James Randall
2 Tuesday PIR Category 1/2/3 Stephen Bedford
3 Tuesday PIR Category 1/2/3 Joshua Liberles
46 Tuesday PIR Category 3/4 Jerry Inscoe
18 Tuesday PIR Category 1/2/3 Brad Winn
54 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jason Riffle
4 Tuesday PIR Category 3/4 Ryan McCracken
10 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Kale Chalmers
27 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Sean Thielen
15 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Craig Broberg
11 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Cesar Villanueva
13 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Bjorn Clouten
9 PDW Omnium Men 4/5 Omnium Ryan Jarrell
9 Hammer Velo Criterium Senior Men Nathan Coffey
60 Hammer Velo Criterium Senior Men Ryan Jarrell
3 Hammer Velo Criterium Senior Men Aaron Coker
11 Hammer Velo Criterium Men Category 3 Ryan McCracken
2 Hammer Velo Criterium Masters Men 40+ Category 3/4/5 Craig Broberg
8 Hammer Velo Criterium Men Category 3 James Randall
24 Hammer Velo Criterium Senior Men Robin Wessel
3 Gorge Mountain Bike Short Track Series Category 1 Men 35-45 Bjorn Clouten
10 Mt. Tabor Series Senior Men Brad Winn
5 Mt. Tabor Series Senior Men Nathan Coffey
20 Mt. Tabor Series Senior Men Stephen Bedford
5 Mt. Tabor Series Category 3 Richard Horacek
33 Mt. Tabor Series Category 3 Sean Thielen
1 Mt. Tabor Series Senior Men Trevor Spahr
17 Mt. Tabor Series Masters Sean Thielen
9 Tuesday PIR Category 4/5 Spencer White
10 Monday PIR Masters 1/2/3 Sean Thielen
DNS Crank Bicycles TT @ PIR Senior Men (Pro/1/2) Christopher Bagg
19 Sisters Stampede MTB XC Category 2 Men 40-49 Paul Kelly
20 Sisters Stampede MTB XC Category 1 Men 40-49 Bjorn Clouten
7 Sisters Stampede MTB XC Category 3 Beginner Men Phil DeVasto
43 Sisters Stampede MTB XC Category 3 Men 40+ Patrick Palmer
DNF Sisters Stampede MTB XC Category 2 Men 19-39 David Eliopulos
3 Sisters Stampede MTB XC Category 2 Men 19-39 Cort Buchholz
28 Sisters Stampede MTB XC Category 1 Men 19-39 Richard Horacek
13 Sisters Stampede MTB XC Category 1 Men 40-49 Alex Accetta
19 Bend Don't Brake Men Category 3 John Banks
19 Bend Don't Brake Men Pro/1/2 Christopher Bagg
8 Bend Don't Brake Men Pro/1/2 Joshua Liberles
27 Bend Don't Brake Men Pro/1/2 Cort Buchholz
5 Bend Don't Brake Men Pro/1/2 Galen Mittermann
1 Bend Don't Brake Men Pro/1/2 Stephen Bedford
8 Bend Don't Brake Men Category 3 Patrick Palmer
7 Bend Don't Brake Masters Men 40+ Craig Broberg
2 Gorge Mountain Bike Short Track Series Category 1 Men 35-45 Bjorn Clouten
2 Tuesday PIR Category 1/2/3 Stephen Bedford
79 Monday PIR Masters 1/2/3 Joshua Liberles
20 Monday PIR Masters 1/2/3 Robin Wessel
9 Monday PIR Masters 1/2/3 Cort Buchholz
1 Monday PIR Masters 1/2/3 Aaron Coker
3 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Masters Men 35+ Category 1/2/3 Richard Horacek
15 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Masters Men 35+ Category 1/2/3 Patrick Palmer
10 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Masters Men 35+ Category 1/2/3 Robin Wessel
24 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Masters Men 35+ Category 1/2/3 Sean Thielen
31 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men Category 1/2 Jonathan McCoy
22 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men Category 1/2 Joshua Liberles
11 Kruger's Kermesse Farm Dirt Crit Clydesdale Dan Alexander
14 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men Category 1/2 Nathan Coffey
11 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men Category 1/2 Trevor Spahr
7 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men Category 1/2 Stephen Bedford
10 Kruger's Kermesse Farm Dirt Crit Masters Men A 35+ Bjorn Clouten
21 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men Category 1/2 Cort Buchholz
4 Gorge Mountain Bike Short Track Series Category 1 Men 35-45 Bjorn Clouten
3 Twilight TT Series: Combined Combined John Banks
4 Twilight TT Series: Combined Combined Galen Mittermann
1 Twilight TT Series Men 3 John Banks
3 Twilight TT Series Men 1/2 Galen Mittermann
99 Tuesday PIR Category 1/2/3 Ryan Jarrell
53 Tuesday PIR Category 1/2/3 Cort Buchholz
40 Tuesday PIR Category 1/2/3 Timothy Lang
1 Tuesday PIR Category 3/4 Richard Horacek
11 Tuesday PIR Category 1/2/3 Trevor Spahr
4 Tuesday PIR Category 1/2/3 Stephen Bedford
13 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Ginsberg
37 Monday PIR Masters 1/2/3 Jerry Inscoe
23 Monday PIR Masters 1/2/3 Sean Thielen
7 Monday PIR Masters 1/2/3 Stephen Bedford
6 Monday PIR Masters 1/2/3 Mark Ginsberg
24 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men Category 1/2 Timothy Lang
23 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men Category 1/2 Stephen Bedford
19 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men Category 1/2 Cort Buchholz
9 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men Category 1/2 Joshua Liberles
28 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men Category 1/2 Galen Mittermann
33 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men Category 1/2 Brad Winn
12 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Masters Men 35+ Category 1/2/3 Sean Thielen
16 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Masters Men 35+ Category 1/2/3 Patrick Palmer
34 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men Category 1/2 Trevor Spahr
41 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men Category 1/2 Aaron Coker
29 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men Category 1/2 Nathan Coffey
7 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Masters Men 35+ Category 1/2/3 Richard Horacek
2 Cascade Chainbreaker XC Category 3 Men 19-39 Derek Halvorson
15 Cascade Chainbreaker XC Category 2 40-49 Men Cesar Villanueva
26 Cascade Chainbreaker XC Category 2 19-39 Men David Elivpulos
11 Cascade Chainbreaker XC Category 1 Men 40-49 Kale Chalmers
8 Fast Twitch Fridays Sprint C Mark Ginsberg
66 Tuesday PIR Category 1/2/3 Sean Thielen
88 Tuesday PIR Category 1/2/3 Trevor Spahr
13 Tuesday PIR Category 1/2/3 Joshua Liberles
11 Tuesday PIR Category 1/2/3 Cort Buchholz
10 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Ginsberg
2 Tuesday PIR Category 1/2/3 Stephen Bedford
4 Tuesday PIR Category 3/4 Patrick Palmer
2 Tuesday PIR Category 4/5 Richard Horacek
45 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jason Riffle
14 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Mark Ginsberg
33 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Sean Thielen
23 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Robin Wessel
40 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Jerry Inscoe
23 Banana Belt Series Masters Men 35+ 1/2/3 Sean Thielen
37 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men Category 1/2 Aaron Coker
16 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men Category 1/2 Cort Buchholz
2 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men Category 1/2 Brad Winn
1 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Masters Men 35+ Category 4/5 Richard Horacek
47 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men Category 1/2 Robin Wessel
7 Coast Hills Classic XC Men Category 1 19-39 Brian Gerow
5 Banana Belt Series Masters Men 35+ 1/2/3 Richard Horacek
8 Banana Belt Series Masters Men 35+ 4/5 Richard Horacek
31 Banana Belt Series Men Category 1/2 Nathan Coffey
19 Banana Belt Series Men Category 1/2 Joshua Liberles
17 Banana Belt Series Men Category 1/2 Trevor Spahr
10 Banana Belt Series Men Category 1/2 Stephen Bedford
9 Banana Belt Series Men Category 1/2 Brad Winn
20 Banana Belt Series Masters Men 35+ 1/2/3 Robin Wessel
62 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jason Riffle
9 Tuesday PIR Category 3/4 Jerry Inscoe
4 Tuesday PIR Category 1/2/3 Stephen Bedford
12 Tuesday PIR Category 1/2/3 Trevor Spahr
13 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Ginsberg
8 Tuesday PIR Category 3/4 Patrick Palmer
52 Tuesday PIR Category 1/2/3 Ryan McCracken
55 Tuesday PIR Category 1/2/3 Aaron Coker
65 Tuesday PIR Category 1/2/3 Cort Buchholz
67 Tuesday PIR Category 1/2/3 Robin Wessel
14 Monday PIR Masters 1/2/3 Mark Ginsberg
3 Monday PIR Masters 1/2/3 Cort Buchholz
4 Monday PIR Masters 1/2/3 Joshua Liberles
39 Monday PIR Masters 1/2/3 Brad Winn
31 Monday PIR Masters 1/2/3 Sean Thielen
23 Monday PIR Masters 1/2/3 Ryan McCracken
DNF Bear Springs Trap XC Category 1 Men 19-39 Richard Horacek
10 Willamette Gran Fondo Gran > Men > 50-59 Mark Clausen
11 Willamette Gran Fondo Gran > Men > 50-59 Mark Vohr
13 Bear Springs Trap XC Category 1 Men 40-49 Kale Chalmers
14 Bear Springs Trap XC Category 1 Men 40-49 Bjorn Clouten
7 Bear Springs Trap XC Elite Men Brad Winn
DNF Eugene Roubaix Masters Men 40+ 1/2/3 Robin Wessel
DNF Eugene Roubaix Men 1/2 Cort Buchholz
DNF Eugene Roubaix Men 1/2 Joshua Liberles
22 Eugene Roubaix Men 1/2 Jason Riffle
12 Eugene Roubaix Men 1/2 Stephen Bedford
6 Eugene Roubaix Men 1/2 Aaron Coker
3 Bear Springs Trap STXC Category 1 Men 35+ Bjorn Clouten
DNF Eugene Roubaix Men 1/2 Galen Mittermann
5 Eugene Roubaix Men 3 John Banks
16 Eugene Roubaix Men 3 Ryan McCracken
21 Eugene Roubaix Masters Men 40+ 1/2/3 Ryan McCracken
15 Rose Garden Circuit Race Series Masters Category 4/5 40+4 Bjorn Clouten
11 Rose Garden Circuit Race Series Category 4/5 Richard Horacek
5 Rose Garden Circuit Race Series Masters 1/2/3 40+ Alex Accetta
DNF Rose Garden Circuit Race Series Category 1/2/3 Trevor Spahr
1 Rose Garden Circuit Race Series Category 1/2/3 Stephen Bedford
6 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Ginsberg
45 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jason Riffle
11 Tuesday PIR Category 1/2/3 Stephen Bedford
37 Tuesday PIR Category 1/2/3 Trevor Spahr
36 Tuesday PIR Category 1/2/3 Cort Buchholz
29 Tuesday PIR Category 1/2/3 Ryan McCracken
1 Tuesday PIR Men Category 4/5 Richard Horacek
10 Monday PIR Masters 1/2/3 Mark Ginsberg
23 Monday PIR Masters 1/2/3 Ryan McCracken
10 Rose Garden Circuit Race Series Masters Men 40+ 4/5 Bjorn Clouten
42 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jason Riffle
2 Tuesday PIR Category 4/5 Richard Horacek
2 Tuesday PIR Category 1/2/3 Stephen Bedford
13 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Ginsberg
17 Tuesday PIR Category 1/2/3 Joshua Liberles
35 Tuesday PIR Category 1/2/3 Timothy Lang
5 Tuesday PIR Category 1/2/3 Nathan Coffey
57 Tuesday PIR Category 1/2/3 Ryan McCracken
81 Tuesday PIR Category 1/2/3 Trevor Spahr
82 Tuesday PIR Category 1/2/3 Patrick Palmer
3 Tuesday PIR Category 1/2/3 Stephen Bedford
7 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jason Riffle
1 Tuesday PIR Category 3/4 Ryan McCracken
24 Tuesday PIR Category 1/2/3 Cort Buchholz
10 Tuesday PIR Category 3/4 James Randall
17 Tuesday PIR Category 3/4 Richard Horacek
3 Monday PIR Masters 1/2/3 Jason Riffle
14 Monday PIR Masters 1/2/3 Robin Wessel
29 Monday PIR Masters 1/2/3 Ryan McCracken
9 Monday PIR Masters 1/2/3 Mark Ginsberg
32 Kings Valley Road Race Pro/1/2/3 Cort Buchholz
20 Kings Valley Road Race Pro/1/2/3 Timothy Lang
56 Kings Valley Road Race Pro/1/2/3 Aaron Coker
5 Kings Valley Road Race Pro/1/2/3 Joshua Liberles
14 Kings Valley Road Race Masters 40+ Patrick Palmer
5 Kings Valley Road Race Category 4/5 Richard Horacek
57 Kings Valley Road Race Pro/1/2/3 Jason Riffle
19 Kings Valley Road Race Pro/1/2/3 Nathan Coffey
28 Rose Garden Circuit Race Series Category 4/5 Richard Horacek
4 Rose Garden Circuit Race Series Men 1/2/3 Stephen Bedford
2 Rose Garden Circuit Race Series Men 1/2/3 Trevor Spahr
DNS Rose Garden Circuit Race Series Men 1/2/3 40+ Craig Broberg
11 Rose Garden Circuit Race Series Category 4 40+ Bjorn Clouten
1 Mudslinger XC Category 2 50-59 Men Terry Keele
6 Mudslinger XC Category 2 40-49 Men Paul Kelly
20 Mudslinger XC Category 1 Men 19-39 Richard Horacek
17 Mudslinger XC Category 1 Men 40-49 Alex Accetta
1 Rose Garden Circuit Race Series Senior Men Trevor Spahr
8 Rose Garden Circuit Race Series Men 4/5 Richard Horacek
9 Rose Garden Circuit Race Series Masters Men 4/5 40+ Bjorn Clouten
1 Crank Bicycles TT @ PIR Masters Men 30+ John Banks
8 Crank Bicycles TT @ PIR Eddy Senior Men Ryan McCracken
76 Crank Bicycles TT @ PIR: Combined Combined Ryan McCracken
8 Crank Bicycles TT @ PIR Senior Men (Pro/1/2) Timothy Lang
17 Crank Bicycles TT @ PIR: Combined Combined Timothy Lang
6 Crank Bicycles TT @ PIR: Combined Combined John Banks
29 Gorge Roubaix Men Category 1/2 Stephen Bedford
18 Gorge Roubaix Men Category 1/2 Jason Riffle
20 Gorge Roubaix Men Category 1/2 Cort Buchholz
13 Gorge Roubaix Men Category 1/2 Nathan Coffey
12 Gorge Roubaix Men Category 1/2 Trevor Spahr
23 Gorge Roubaix Men Category 4/5 Richard Horacek
6 Gorge Roubaix Men Category 1/2 Joshua Liberles
7 As the Raven Flies TT Eddy Senior Men Ryan McCracken
2 As the Raven Flies TT Category 3 Men Patrick Palmer
18 As the Raven Flies TT: Combined Combined Patrick Palmer
70 As the Raven Flies TT: Combined Combined Ryan McCracken
20 Dirty Circles Men 1/2/3 Joshua Liberles
49 Dirty Circles Men 1/2/3 Cort Buchholz
47 Dirty Circles Men 1/2/3 Stephen Bedford
32 Dirty Circles Men 1/2/3 Robin Wessel
18 Dirty Circles Men 1/2/3 Trevor Spahr
14 Dirty Circles Men 1/2/3 Galen Mittermann
11 Dirty Circles Men 1/2/3 Jason Riffle
1 Dirty Circles Men 1/2/3 Brad Winn
DNF Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Scott Harman
39 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Mark Ginsberg
35 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Cort Buchholz
32 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Ryan Jarrell
30 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Aaron Coker
24 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Craig Broberg
13 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Stephen Bedford
11 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Robin Wessel
4 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Jason Riffle
2 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Joshua Liberles
DNF Dirty Circles Men 1/2/3 Ryan Jarrell
DNF Dirty Circles Men 1/2/3 Ryan McCracken
5 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Men Category 1/2/3 Joshua Liberles
40 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Men Category 1/2/3 Cort Buchholz
30 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Men Category 1/2/3 Galen Mittermann
26 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Men Category 1/2/3 Stephen Bedford
3 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Men Category 1/2/3 Aaron Coker
2 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Men Category 1/2/3 Jason Riffle
5 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Masters Men Category 3/4 Patrick Palmer
30 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Sean Thielen
28 Dirty Circles Men 1/2/3 Ryan McCracken
20 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Scott Harman
16 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Craig Broberg
7 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Robin Wessel
14 Dirty Circles Masters Men 4/5 Richard Horacek
24 Dirty Circles Men 1/2/3 Robin Wessel
29 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Category 1/2/3 Nathan Coffey
30 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Category 1/2/3 Aaron Coker
22 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Category 1/2/3 Timothy Lang
2 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Category 1/2/3 Stephen Bedford
1 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Category 1/2/3 Joshua Liberles
20 Dirty Circles Men 1/2/3 Ryan McCracken
39 Dirty Circles Men 1/2/3 Trevor Spahr
29 Dirty Circles Men 1/2/3 Galen Mittermann
28 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Scott Harman
10 Dirty Circles Men 1/2/3 Joshua Liberles
33 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Stephen Bedford
4 Dirty Circles Men 1/2/3 Joshua Liberles
51 Dirty Circles Men 1/2/3 Robin Wessel
40 Dirty Circles Men 1/2/3 Ryan McCracken
17 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Craig Broberg
7 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Robin Wessel
58 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Aaron Coker
58 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Sean Thielen
16 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Scott Harman
14 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Craig Broberg
13 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Patrick Palmer
7 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Robin Wessel
2 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Joshua Liberles
3 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Joshua Liberles
33 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Patrick Palmer
43 Echo Red to Red MTB XC Category 1 40-49 Men Bjorn Clouten
19 Echo Red to Red MTB XC Category 1 19-39 Men Richard Horacek
10 Echo Red to Red MTB XC Category 2 40-49 Men Paul Kelly
23 Echo Red to Red MTB XC Category 2 40-49 Men ronald kizziar
2 Echo Red to Red MTB XC Category 2 50-59 Men Terry Keele
123 Jack Frost TT: Combined Combined Ryan McCracken
9 Jack Frost TT: Combined Combined Trevor Spahr
11 Jack Frost TT: Combined Combined Timothy Lang
5 Jack Frost TT: Combined Combined Joshua Liberles
16 Jack Frost TT: Combined Combined John Banks
3 Jack Frost TT Men 3 John Banks
8 Jack Frost TT Men 1/2 Timothy Lang
7 Jack Frost TT Men 1/2 Trevor Spahr
2 Jack Frost TT Men 1/2 Joshua Liberles
14 Jack Frost TT Masters Men 40-49 Craig Broberg
7 Jack Frost TT Eddy Senior Men Ryan McCracken
43 Jack Frost TT: Combined Combined Craig Broberg
2 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Category 1/2/3 Stephen Bedford
4 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Category 1/2/3 Aaron Coker
10 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Category 1/2/3 Robin Wessel
15 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Category 1/2/3 Timothy Lang
1 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Category 1/2/3 Stephen Bedford
2 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Category 1/2/3 Joshua Liberles
6 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Category 1/2/3 Aaron Coker
11 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Category 1/2/3 Jason Riffle
21 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Category 1/2/3 Robin Wessel
31 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Category 1/2/3 Timothy Lang
14 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Masters Men Category 3/4 Patrick Palmer
15 Portland Short Track Series: July Series Standings Category 1 Men 35-44 Bjorn Clouten
3 Tuesday PIR: Series Standings Category 4/5 Richard Horacek
8 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Men Category 1/3 Brad Winn
14 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Men Category 1/3 Joshua Liberles
23 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Men Category 1/3 Stephen Bedford
13 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Masters Men 35+ 1/2/3 Richard Horocek
18 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Masters Men 35+ 1/2/3 Sean Thielen
4 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Masters Men 35+ 4/5 Richard Horacek
6 Twilight TT Series: Series Standings Men 1/2 Galen Mittermann
5 Twilight TT Series: Series Standings Men 3 John Banks
1 Banana Belt Series: Banana Belt 3: Hot Spots Men Category 1/2 Stephen Bedford
3 Banana Belt Series: Banana Belt 3: Hot Spots Masters Men 35+ Category 1/2/3 Richard Horacek
8 Portland Short Track Series: July Series Standings Category 3 Men 45+ Matt Richmond
6 Portland Short Track Series: July Series Standings Category 2 Women U35 Stephanie Hahn
6 Portland Short Track Series: July Series Standings Category 2 Men 35-44 Cesar Villanueva
68 Willamette Gran Fondo by Distance Gran (100-Miles) Mark Vohr
67 Willamette Gran Fondo by Distance Gran (100-Miles) Mark Clausen
8 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Patrick Palmer
7 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Stephen Bedford
1 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Nathan Coffey
18 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Galen Mittermann
11 Salem STXC: Final Series Standings Singlespeed Men Joshua Liberles
10 Salem STXC: Final Series Standings Pro/Category 1 Men Joshua Liberles
6 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Nathan Coffey
5 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Stephen Bedford
18 Monday PIR: Series Standings for April Masters 1/2/3 Mark Ginsberg
8 Monday PIR: Series Standings for April Masters 1/2/3 Joshua Liberles
12 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Galen Mittermann
11 Tour of Aufderheide: Individual Results Men 40-49 James Newman
1 Tuesday PIR: July Team Standings Category 1/2/3
12 Tuesday PIR: July Series Standings Category 3/4 James Randall
10 Tuesday PIR: July Series Standings Category 3/4 Richard Horacek
1 Tuesday PIR: July Series Standings Category 3/4 Ryan McCracken
3 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Aaron Coker
12 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Mark Ginsberg
16 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Stephen Bedford
22 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Cort Buchholz
21 Rose Garden Circuit Race Series: Overall Series Standings Men 4/5 Richard Horacek
4 Rose Garden Circuit Race Series: Overall Series Standings Men 1/2/3 Stephen Bedford
2 Rose Garden Circuit Race Series: Overall Series Standings Men 1/2/3 Trevor Spahr
9 Rose Garden Circuit Race Series: Overall Series Standings Masters Men 40+ Alex Accetta
17 Rose Garden Circuit Race Series: Overall Series Standings Masters Men 4/5 40+ Bjorn Clouten
2 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Stephen Bedford
22 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Mark Ginsberg
3 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Richard Horacek
10 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Patrick Palmer
5 Tuesday PIR: Series Standings Category 4/5 Richard Horacek
30 Tuesday PIR: July Series Standings Category 1/2/3 Trevor Spahr
6 Twilight TT Series: Series Standings Men 1/2 Galen Mittermann
14 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Mark Ginsberg
1 Tuesday PIR: Team Series Standings Team
2 Tuesday PIR: Series Standings Category 4/5 Richard Horacek
10 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Mark Ginsberg
4 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Stephen Bedford
5 Twilight TT Series: Series Standings Men 3 John Banks
28 Tuesday PIR: July Series Standings Category 1/2/3 Cort Buchholz
12 Tuesday PIR: July Series Standings Category 1/2/3 Joshua Liberles
18 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race #3 Men 4/5 Richard Horacek
11 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race #3 Men 1/2/3 Stephen Bedford
2 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race #3 Men 1/2/3 Trevor Spahr
15 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race #3 Masters Men 4/5 40+ Bjorn Clouten
8 Tuesday PIR: July Series Standings Category 1/2/3 Jason Riffle
6 Tuesday PIR: July Series Standings Category 1/2/3 Nathan Coffey
3 Tuesday PIR: July Series Standings Category 1/2/3 Stephen Bedford
34 Monday PIR: July Series Standings Masters 1/2/3 Ryan McCracken
18 Monday PIR: July Series Standings Masters 1/2/3 Robin Wessel
3 Monday PIR: July Series Standings Masters 1/2/3 Jason Riffle
16 Twilight Criterium Series: July Series Standings Men 1/2/3 Galen Mittermann
29 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Ryan McCracken
14 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Robin Wessel
3 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Jason Riffle
2 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Stephen Bedford
15 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Joshua Liberlies
21 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Christopher Bag
28 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Mark Ginsberg
2 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Richard Horacek
5 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Patrick Palmer
14 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 James Randall
7 Tuesday PIR: Series Standings Category 4/5 Richard Horacek
24 Tuesday PIR: Series Standings Category 4/5 Spencer White
1 Tuesday PIR: Team Series Standings for May Team
26 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Ryan McCracken
9 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Robin Wessel
2 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Jason Riffle
1 Tuesday PIR: Team Series Standings for April Team
3 Monday PIR: Series Standings for May Masters 1/2/3 Aaron Coker
14 Monday PIR: Series Standings for May Masters 1/2/3 Mark Ginsberg
18 Monday PIR: Series Standings for May Masters 1/2/3 Stephen Bedford
24 Monday PIR: Series Standings for May Masters 1/2/3 Cort Buchholz
32 Monday PIR: Series Standings for May Masters 1/2/3 Sean Thielen
9 Twilight TT Series: Series Standings for May Men 1/2 Galen Mittermann
9 Twilight TT Series: Series Standings for May Men 3 John Banks
14 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Richard Horacek
2 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standings Category 1 Men 35-45 Bjorn Clouten
9 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 James Randall
1 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Ryan McCracken
22 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Cort Buchholz
2 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Richard Horacek
15 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Mark Ginsberg
2 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Stephen Bedford
13 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Stephen Bedford
9 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Mark Ginsberg
4 Tuesday PIR: April Series Standings Category 1/2/3 Stephen Bedford
11 Tuesday PIR: April Series Standings Category 1/2/3 Mark Ginsberg
13 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Jason Riffle
10 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Nathan Coffey
4 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Stephen Bedford
6 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Robin Wessel
2 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Jason Riffle
12 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Richard Horacek
7 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 James Randall
1 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Ryan McCracken
17 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Cort Buchholz
2 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Stephen Bedford
10 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 James Randall
8 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Richard Horacek
2 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Ryan McCracken
1 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Stephen Bedford
2 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standing - Final Category 1 Men 35-45 Bjorn Clouten
57 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 2 Pro/1/2 Men Jonathan McCoy
45 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 2 Pro/1/2 Men Stephen Bedford
2 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Stephen Bedford
3 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Joshua Liberles
4 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Ryan McCracken
2 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standings Category 1 Men 35-45 Bjorn Clouten
43 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 2 Pro/1/2 Men David Kuhns
36 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 2 Pro/1/2 Men Timothy Lang
24 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 2 Pro/1/2 Men Joshua Liberles
13 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 2 Pro/1/2 Men Christopher Bagg
9 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 2 Pro/1/2 Men Brad Winn
3 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 2 Pro/1/2 Men Galen Mittermann
1 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 2 Pro/1/2 Men Trevor Spahr
2 Tuesday PIR: June Team Standings Category 3/4
1 Tuesday PIR: June Team Standings Category 1/2/3
23 Tuesday PIR: June Series Standings Category 3/4 Richard Horacek
6 Tuesday PIR: June Series Standings Category 3/4 Ryan McCracken
5 Tuesday PIR: June Series Standings Category 3/4 James Randall
25 Tuesday PIR: June Series Standings Category 1/2/3 Jason Riffle
10 Tuesday PIR: June Series Standings Category 1/2/3 Trevor Spahr
5 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 3 Series Points Masters Men Category 3/4 Patrick Palmer
4 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 3 Series Points Men Category 1/2/3 Aaron Coker
3 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 3 Series Points Men Category 1/2/3 Joshua Liberles
2 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 3 Series Points Men Category 1/2/3 Jason Riffle
7 Tuesday PIR: June Series Standings Category 1/2/3 Joshua Liberles
3 Tuesday PIR: June Series Standings Category 1/2/3 Jason Riffle
2 Tuesday PIR: June Series Standings Category 1/2/3 Stephen Bedford
56 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 1 Pro/1/2 Men Jonathan McCoy
42 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 1 Pro/1/2 Men David Kuhns
37 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 1 Pro/1/2 Men Timothy Lang
4 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Aaron Coker
12 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Patrick Palmer
24 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 1 Pro/1/2 Men Joshua Liberles
18 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 1 Pro/1/2 Men Stephen Bedford
15 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 1 Pro/1/2 Men Christopher Bagg
11 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 1 Pro/1/2 Men Galen Mittermann
24 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings Category 1/2/3 Timothy Lang
17 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings Category 1/2/3 Robin Wessel
7 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings Category 1/2/3 Aaron Coker
4 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings Category 1/2/3 Joshua Liberles
1 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings Category 1/2/3 Stephen Bedford
2 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 1 Pro/1/2 Men Trevor Spahr
1 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 1 Pro/1/2 Men Brad Winn
19 Monday PIR: June Series Standings Masters 1/2/3 Patrick Palmer
17 Monday PIR: June Series Standings Masters 1/2/3 Sean Thielen
2 Monday PIR: June Series Standings Masters 1/2/3 Aaron Coker
9 Portland Short Track Series: June Series Standings Category 3 Men 45+ Matt Richmond
9 Portland Short Track Series: June Series Standings Category 2 Men 35-44 Cesar Villanueva
2 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 2 Series Points Category 1/2/3 Joshua Liberles
1 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 2 Series Points Category 1/2/3 Stephen Bedford
15 Portland Short Track Series: June Series Standings Category 1 Men 35-44 Kale Chalmers
13 Portland Short Track Series: June Series Standings Category 1 Men 35-44 Bjorn Clouten
14 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Patrick Palmer
3 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Aaron Coker
19 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Richard Horacek
7 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Ryan McCracken
2 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Joshua Liberles
3 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Stephen Bedford
5 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Trevor Spahr
16 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Jason Riffle
6 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Ryan McCracken
9 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 James Randall
16 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Richard Horacek
6 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 James Randall
21 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Jason Riffle
8 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Trevor Spahr
6 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Stephen Bedford
3 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Jason Riffle
15 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings after race #1 Category 1/2/3 Timothy Lang
10 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings after race #1 Category 1/2/3 Robin Wessel
4 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings after race #1 Category 1/2/3 Aaron Coker
2 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings after race #1 Category 1/2/3 Stephen Bedford
20 Tuesday PIR: April Series Standings Category 3/4 Patrick Palmer
23 Tuesday PIR: April Series Standings Category 3/4 Jerry Inscoe
2 Tuesday PIR: April Series Standings Category 4/5 Richard Horacek
2 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Joshua Liberles