ZteaM

Event Category Name
3 Psycho Cross Pseries Junior Women 13-14 Marisa Reid
2 Psycho Cross Pseries Junior Women 17-18 Kara Helgren
19 Kruger's Crossing CCX Masters 35+ C Doug Brecht
1 Psycho Cross Pseries Junior Women 13-14 Marisa Reid
2 Psycho Cross Pseries Junior Women 17-18 Kara Helgren
4 Cross Crusade Junior Women Kara Helgren
19 Cross Crusade Masters 35+ C Doug Brecht
5 Cross Crusade Masters 35+ C Matt McGuire
4 Cross Crusade Junior Women Kara Helgren
20 Cross Crusade Masters 35+ C Doug Brecht
2 Cross Crusade Masters 35+ C Matt McGuire
109 Cross Crusade Beginner Men CCX Clinton Morey
2 OBRA Cross Championships/Willamette Valley Cross Series Junior Women 17-18 Kara Helgren
2 OBRA Cross Championships/Willamette Valley Cross Series Junior Women 13-14 Marisa Reid
4 Cross Crusade Junior Women Kara Helgren
25 Cross Crusade Masters 35+ C Doug Brecht
2 Willamette Valley Cross Series: Series Standings Junior Women 17-18 Kara Helgren
2 Willamette Valley Cross Series: Series Standings Junior Women 13-14 Marisa Reid
2 Willamette Valley Cross Series Junior Women 17-18 Kara Helgren
3 Willamette Valley Cross Series Junior Women 13-14 Marisa Reid
5 Cross Crusade Junior Women Kara Helgren
76 Cross Crusade Masters 35+ C Doug Brecht
22 Cross Crusade Masters 35+ C Matt McGuire
8 Cross Crusade Junior Women Kara Helgren
23 Cross Crusade Masters 35+ C Doug Brecht
9 Cross Crusade Masters 35+ C Matt McGuire
21 Cross Crusade Masters 35+ C Doug Brecht
8 Cross Crusade Masters 35+ C Matt McGuire
1 Willamette Valley Cross Series Junior Women 17-18 Kara Helgren
2 Willamette Valley Cross Series Junior Women 13-14 Marisa Reid
2 Willamette Valley Cross Series Junior Women 17-18 Kara Helgren
1 Willamette Valley Cross Series Junior Women 13-14 Marisa Reid
19 Battle at Barlow Masters C Doug Brecht
6 Battle at Barlow Masters C Matt McGuire
11 Thrilla Cross Series Men B Karsten Hagen
1 Psycho Cross Pseries Junior Girls 13-14 Marisa Reid
1 Psycho Cross Pseries Junior Girls 15-16 Isabel Ford
2 Psycho Cross Pseries Junior Girls 17-18 Kara Helgren
3 Ring of Fire 6/12/24 TT Solo 12-Hour Racers Women Martha Walsh
7 Ring of Fire 6/12/24 TT Solo 12-Hour Racers Men Don Hanson
7 Ring of Fire 6/12/24 TT Solo Racers 24-Hour Men Mick Walsh
2 Thrilla Cross Series Men 40+ Karsten Hagen
4 Monday PIR: August Series Novice Women Emily Hackenberg
16 Monday PIR: August Series Masters 4/5 Matt McGuire
31 Monday PIR: August Series Masters 1/2/3 Nathan Hobson
38 Monday PIR Masters 4/5 Doug Brecht
8 Monday PIR Masters 4/5 Matt McGuire
28 Monday PIR Masters 1/2/3 Nathan Hobson
5 Eugene Celebration Stage Race: Final General Classification Masters 50+ John O'Brien
10 Eugene Celebration Stage Race: Final General Classification Masters 40+ John O'Brien
7 Eugene Celebration Stage Race: Final General Classification Masters 40+ Scott Browning
1 Eugene Celebration Stage Race: Final General Classification Masters 40+ Karsten Hagen
53 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Combined John O'Brien
44 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Combined Scott Browning
3 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Combined Karsten Hagen
8 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Masters 40+ John O'Brien
6 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Masters 40+ Scott Browning
1 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Masters 40+ Karsten Hagen
10 Eugene Celebration Stage Race: General Classification after Stage 3 Masters 40+ John O'Brien
7 Eugene Celebration Stage Race: General Classification after Stage 3 Masters 40+ Scott Browning
1 Eugene Celebration Stage Race: General Classification after Stage 3 Masters 40+ Karsten Hagen
8 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Masters 40+ John O'Brien
5 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Masters 40+ Scott Browning
1 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Masters 40+ Karsten Hagen
11 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race: General Classification Masters 40+ John O'Brien
8 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race: General Classification Masters 40+ Scott Browning
3 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race: General Classification Masters 40+ Karsten Hagen
11 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Masters 40+ John O'Brien
8 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Masters 40+ Scott Browning
6 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Masters 40+ Karsten Hagen
142 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Combined John O'Brien
89 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Combined Scott Browning
45 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Combined Karsten Hagen
10 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Masters 40+ John O'Brien
6 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Masters 40+ Scott Browning
2 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Masters 40+ Karsten Hagen
1 Monday PIR Novice Women Emily Hackenberg
25 Monday PIR Masters 4/5 Doug Brecht
7 Monday PIR Masters 4/5 Matt McGuire
18 Monday PIR Masters 1/2/3 Michael Dunn
11 Monday PIR Masters 1/2/3 Nathan Hobson
4 Monday PIR Novice Women Emily Hackenberg
24 Monday PIR Novice Men Alex Hackenberg
16 Monday PIR Masters 1/2/3 Michael Dunn
14 Monday PIR Masters 1/2/3 Nathan Hobson
140 OBRA Hillclimb Championship: Combined Combined Don Hanson
3 OBRA Hillclimb Championship: Combined Combined David Zimbelman
23 OBRA Hillclimb Championship: Combined Combined Matthew Slater
7 OBRA Hillclimb Championship Masters Men 60+ Don Hanson
1 OBRA Hillclimb Championship Masters Men 55-59 David Zimbelman
3 OBRA Hillclimb Championship Masters Men 45-49 Matthew Slater
3 OBRA Criterium Championships Masters Men 60-69 Don Hanson
32 Monday PIR: Series Standings Men 4/5 Matt McGuire
36 Monday PIR Masters 4/5 Doug Brecht
35 Monday PIR Masters 4/5 Matt McGuire
15 Monday PIR Masters 1/2/3 Nathan Hobson
13 Monday PIR Masters 1/2/3 Michael Dunn
5 Gresham Criterium Masters 35+ 1/2/3 Doug Perrin
5 Gresham Criterium Category 3 Doug Perrin
8 Gresham Criterium Masters 35+ 4/5 Kevin Billingsley
28 Tuesday PIR Category 3/4 Scott Browning
25 Monday PIR Men 4/5 Matt McGuire
3 Portland Mountain Bike STXC Category 3 Women 15-18 Kara Helgren
3 Portland Mountain Bike STXC Category 3 Men 10-14 Wyatt Cooper
15 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Men 35-44 Jason Hobson
58 OBRA TT Championships: 40K: Combined Combined Kevin Billingsley
18 OBRA TT Championships: 40K: Combined Combined Mick Walsh
33 OBRA TT Championships: 40K: Combined Combined Scott Browning
11 OBRA TT Championships: 40K: Combined Combined Karsten Hagen
46 OBRA TT Championships: 40K: Combined Combined John O'Brien
4 OBRA TT Championships: 40K: Combined Combined David Zimbelman
112 OBRA TT Championships: 40K: Combined Combined Martha Walsh
5 OBRA TT Championships: 40K Masters Men 45-49 Kevin Billingsley
1 OBRA TT Championships: 40K Masters Men 45-49 Mick Walsh
9 OBRA TT Championships: 40K Masters Men 40-44 Scott Browning
2 OBRA TT Championships: 40K Masters Men 40-44 Karsten Hagen
4 OBRA TT Championships: 40K Masters Men 50-54 John O'Brien
1 OBRA TT Championships: 40K Masters Men 55-59 David Zimbelman
1 OBRA TT Championships: 40K Masters Women 45-49 Martha Walsh
16 Monday PIR: July Series Novice Men Kevin Billingsley
14 Monday PIR: July Series Novice Men Alex Hackenberg
38 Monday PIR: July Series Masters 4/5 Matt McGuire
15 Monday PIR: July Series Masters 1/2/3 Karsten Hagen
2 Portland Mountain Bike STXC Category 3 Women 10-14 Marisa Reid
3 Portland Mountain Bike STXC Category 3 Men 10-14 Wyatt Cooper
5 Monday PIR Masters 4/5 Matt McGuire
37 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Masters 45+ John O'Brien
12 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Masters 45+ David Zimbelman
10 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Masters 45+ Matthew Slater
56 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Men Pro/1 Stefano BARBERI
54 OUCH: Combined Combined Steve Holmes
5 OUCH Masters Men 45-49 Steve Holmes
244 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Combined John O'Brien
89 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Combined Matthew Slater
85 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Combined Mick Walsh
4 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Combined David Zimbelman
37 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Masters 45+ O'Brien Hollow
22 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Masters 45+ David Zimbelman
20 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Masters 45+ Matthew Slater
15 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Masters 45+ Mick Walsh
136 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Men Pro/1 Stefano BARBERI
26 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Masters 45+ John O'Brien
9 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Masters 45+ Matthew Slater
8 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Masters 45+ Mick Walsh
1 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Masters 45+ David Zimbelman
40 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Masters 45+ John O'Brien
13 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Masters 45+ Mick Walsh
7 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Masters 45+ Matthew Slater
1 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Masters 45+ David Zimbelman
57 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Pro/1 Men Stefano BARBERI
144 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Combined Stefano BARBERI
144 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Pro/1 Men Stefano BARBERI
44 Cascade Cycling Classic: Three Creeks Road Race Pro/1 Men Stefano BARBERI
35 Cascade Cycling Classic Masters Men 45+ John O'Brien
8 Cascade Cycling Classic Masters Men 45+ Matthew Slater
1 Cascade Cycling Classic Masters Men 45+ David Zimbelman
57 Cascade Cycling Classic Men Pro/1 Stefano BARBERI
131 Cascade Cycling Classic: Smith Rock Road Race Pro/1 Men Stefano BARBERI
4 Monday PIR Novice Men Alex Hackenberg
3 Monday PIR Masters 1/2/3 Karsten Hagen
27 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Men U35 Ethan Hormann
4 Portland Mountain Bike STXC Category 3 Women 15-18 Emily Hackenberg
2 Portland Mountain Bike STXC Category 3 Women 15-18 Kara Helgren
3 Portland Mountain Bike STXC Category 3 Men 10-14 Wyatt Cooper
3 Vancouver Courthouse Criterium Masters 40+ Karsten Hagen
24 Mt. Tabor Series Masters Men John O'Brien
12 Mt. Tabor Series Masters Men Karsten Hagen
29 Monday PIR: Series Standings Novice Men Alex Hackenberg
7 Monday PIR: Series Standings Novice Men Kevin Billingsley
23 Monday PIR: Series Standings Masters 4/5 Matt McGuire
5 Portland Mountain Bike STXC Category 3 Men 10-14 Wyatt Cooper
3 Portland Mountain Bike STXC Category 3 Women 15-18 Kara Helgren
22 High Desert Omnium: Road Race Pro/1/2 Men Karsten Hagen
16 High Desert Omnium Pro/1/2 Men Karsten Hagen
11 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Karsten Hagen
5 High Desert Omnium: Time Trial Pro/1/2 Men Karsten Hagen
17 Mt. Tabor Series Masters Men David Zimbelman
8 Mt. Tabor Series Masters Men Matthew Slater
12 Mt. Tabor Series Senior Men Matthew Slater
31 Tuesday PIR Category 1/2/3 Karsten Hagen
4 Portland Mountain Bike STXC Category 3 Women 15-18 Kara Helgren
2 Portland Mountain Bike STXC Category 3 Women 15-18 Emily Hackenberg
14 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Men 45+ Doug Brecht
18 Monday PIR Masters 4/5 Matt McGuire
21 Monday PIR Novice Men Alex Hackenberg
5 Monday PIR Novice Men Kevin Billingsley
14 Firecracker TT: Combined Combined John O'Brien
19 Firecracker TT: Combined Combined Kevin Billingsley
1 Firecracker Tandem TT Champs: Combined Combined Mick/Martha Walsh/Walsh
2 Firecracker TT Masters Men 50+ John O'Brien
2 Firecracker TT Men Category 4/5 Kevin Billingsley
1 Firecracker Tandem TT Champs Tandem Mixed 80+ Mick/Martha Walsh/Walsh
23 Mt. Tabor Series Masters Men John O'Brien
6 Mt. Tabor Series Masters Men Matthew Slater
2 Mt. Tabor Series Masters Men David Zimbelman
26 Mt. Tabor Series Category 5 Kevin Billingsley
16 Mt. Tabor Series Senior Men Matthew Slater
28 Tuesday PIR Category 1/2/3 David Zimbelman
3 Portland Mountain Bike STXC Category 3 Women 15-18 Emily Hackenberg
2 Portland Mountain Bike STXC Category 3 Women 15-18 Kara Helgren
5 Portland Mountain Bike STXC Category 3 Women 10-14 Marisa Reid
31 Monday PIR: June Series Masters 1/2/3 Karsten Hagen
9 Monday PIR: June Series Women Emily Hackenberg
16 Monday PIR: June Series Novice Men Kevin Billingsley
13 Salem Fairview Circuit Race Category 3 Men Doug Perrin
19 Salem Fairview Circuit Race Men Pro/1/2 Karsten Hagen
7 Salem Fairview Circuit Race Masters 40+ Doug Perrin
2 Salem Fairview Circuit Race Masters 40+ Karsten Hagen
8 Salem Fairview Circuit Race Masters Overall Doug Perrin
2 Salem Fairview Circuit Race Masters Overall Karsten Hagen
2 Salem Fairview Circuit Race Junior Women 14-18 Isabel Ford
6 Swan Island Criterium Masters Men 50+ John O'Brien
15 Alpenrose Thursday Series: June Series Women Andrea Jones
37 Mt. Tabor Series Masters Men John O'Brien
15 Mt. Tabor Series Masters Men Matthew Slater
2 Mst/Jr Track Race Series: June Series Women Junior Isabel Ford
1 Mst/Jr Track Race Series: June Series Women Junior Andrea Jones
6 Portland Mountain Bike STXC Category 3 Women 10-14 Marisa Reid
4 Portland Mountain Bike STXC Category 3 Women 15-18 Emily Hackenberg
3 Portland Mountain Bike STXC Category 3 Women 15-18 Kara Helgren
3 Portland Mountain Bike STXC Category 3 Men 10-14 Wyatt Cooper
37 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Men 35-44 Jason Hobson
40 Portland Mountain Bike STXC Category 2 Men 35-44 sean vali
29 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Karsten Hagen
8 Monday PIR: Series Standings Women Emily Hackenberg
14 Monday PIR: Series Standings Novice Men Kevin Billingsley
10 Monday PIR Masters 1/2/3 Karsten Hagen
15 Monday PIR Novice Men Alex Hackenberg
1 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Men 55-59 David Zimbelman
6 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Men 50-54 John O'Brien
4 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Men 45-49 Scott Browning
2 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Men 45-49 Matthew Slater
1 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Men 45-49 Mick Walsh
2 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Women 45-49 Martha Walsh
11 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Women 1/2 Martha Walsh
19 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Pro/1/2 Women Martha Walsh
3 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Masters Men 40+ 4/5 Scott Browning
35 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Masters Men 40+ 1/2/3 Nathan Hobson
34 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Masters Men 40+ 1/2/3 John O'Brien
9 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Masters Men 40+ 1/2/3 Matthew Slater
4 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Masters Men 40+ 1/2/3 David Zimbelman
2 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Masters Men 40+ 1/2/3 Mick Walsh
10 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Pro/1/2 Women Martha Walsh
1 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Masters Men 4/5 Scott Browning
36 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Masters 40+ 1/2/3 Nathan Hobson
34 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Masters 40+ 1/2/3 John O'Brien
17 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Masters 40+ 1/2/3 Matthew Slater
8 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Masters 40+ 1/2/3 Mick Walsh
1 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Masters 40+ 1/2/3 David Zimbelman
21 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Pro/1/2 Women Martha Walsh
5 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Masters Men 4/5 Scott Browning
34 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Masters 1/2/3 David Zimbelman
29 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Masters 1/2/3 John O'Brien
23 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Masters 1/2/3 Mick Walsh
20 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Masters 1/2/3 Clint Chase
17 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Masters 1/2/3 Nathan Hobson
15 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Masters 1/2/3 Matthew Slater
225 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Combined Martha Walsh
117 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Combined Scott Browning
206 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Combined Nathan Hobson
141 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Combined John O'Brien
95 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Combined Matthew Slater
68 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Combined Mick Walsh
46 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Combined Clint Chase
15 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Combined David Zimbelman
11 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Women Pro/1/2 Martha Walsh
1 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Masters Men 4/5 Scott Browning
35 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Masters Men 1/2/3 Nathan Hobson
22 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Masters Men 1/2/3 John O'Brien
15 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Masters Men 1/2/3 Matthew Slater
7 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Masters Men 1/2/3 Mick Walsh
5 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Masters Men 1/2/3 Clint Chase
1 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Masters Men 1/2/3 David Zimbelman
19 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Pro/1/2 Women Martha Walsh
3 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Masters Men 4/5 Scott Browning
46 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Masters 1/2/3 Men Nathan Hobson
45 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Masters 1/2/3 Men John O'Brien
19 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Masters 1/2/3 Men Clint Chase
8 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Masters 1/2/3 Men David Zimbelman
6 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Masters 1/2/3 Men Mick Walsh
3 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Masters 1/2/3 Men Matthew Slater
12 Mt. Tabor Series Masters Men Matthew Slater
10 Mt. Tabor Series Masters Men David Zimbelman
52 Mt. Tabor Series Category 4 Doug Brecht
1 Mst/Jr Track Race Series Junior Women Andrea Jones
18 Monday PIR Novice Men Alex Hackenberg
10 Monday PIR Novice Men J Nick Dougher
4 Monday PIR Novice Men Kevin Billingsley
10 Alpenrose Thursday Series Women Andrea Jones
2 Mst/Jr Track Race Series: 2K Pursuit Junior Women Andrea Jones
1 Mst/Jr Track Race Series: 2K Pursuit Junior Women Isabel Ford
1 Mst/Jr Track Race Series: 3K Pursuit Junior Women Andrea Jones
3 Monday PIR: Series Standings Women Emily Hackenberg
2 Monday PIR Women Emily Hackenberg
34 Monday PIR Masters 1/2/3 John O'Brien
23 Mount Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Masters Men Michael Dunn
22 Mount Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Masters Men David Zimbelman
20 Mount Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Masters Men Mick Walsh
13 Mount Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Masters Men Karsten Hagen
10 Mount Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Masters Men Matthew Slater
4 Mount Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Category 4 Men Cliff Goldstein
62 Mount Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Pro/1/2 Men James Wingert
57 Mount Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Pro/1/2 Men Nathaniel English
28 Mount Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Pro/1/2 Men Eddy Kwon
25 Mount Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Pro/1/2 Men Justin Laue
13 Mount Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Pro/1/2 Men Lucas Binder
32 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Masters Men Michael Dunn
23 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Masters Men Matthew Slater
21 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Masters Men Karsten Hagen
9 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Masters Men Mick Walsh
6 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Masters Men David Zimbelman
3 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Men 4 Cliff Goldstein
86 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Pro/1/2 Men Luca Ortolani
58 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Pro/1/2 Men Lucas Binder
38 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Pro/1/2 Men James Wingert
19 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Pro/1/2 Men Eddy Kwon
10 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Pro/1/2 Men Nathaniel English
7 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Pro/1/2 Men Justin Laue
205 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Cliff Goldstein
287 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Eric Lafranchi
179 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Michael Dunn
104 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Matthew Slater
92 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Mick Walsh
90 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Karsten Hagen
44 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined David Zimbelman
75 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Luca Ortolani
65 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Lucas Binder
64 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Eddy Kwon
49 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined James Wingert
43 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Justin Laue
13 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Nathaniel English
5 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Category 4 Men Cliff Goldstein
46 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Masters Men Eric Lafranchi
28 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Masters Men Michael Dunn
15 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Masters Men Matthew Slater
10 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Masters Men Mick Walsh
8 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Masters Men Karsten Hagen
1 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Masters Men David Zimbelman
63 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Pro/1/2 Men Luca Ortolani
54 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Pro/1/2 Men Lucas Binder
53 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Pro/1/2 Men Eddy Kwon
40 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Pro/1/2 Men James Wingert
35 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Pro/1/2 Men Justin Laue
5 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Pro/1/2 Men Nathaniel English
49 Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Masters Men Eric Lafranchi
43 Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Masters Men Michael Dunn
30 Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Masters Men Hunter Ziesing
22 Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Masters Men David Zimbelman
16 Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Masters Men Karsten Hagen
11 Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Masters Men Mick Walsh
8 Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Masters Men Matthew Slater
6 Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Category 4 Men Cliff Goldstein
99 Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Pro/1/2 Men James Wingert
89 Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Pro/1/2 Men Luca Ortolani
61 Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Pro/1/2 Men Eddy Kwon
56 Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Pro/1/2 Men Lucas Binder
21 Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Pro/1/2 Men Justin Laue
16 Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Pro/1/2 Men Nathaniel English
93 Mount Hood Cycling Classic: Prologue: Combined Combined Shawn Rosenthal
82 Mount Hood Cycling Classic: Prologue: Combined Combined Luca Ortolani
80 Mount Hood Cycling Classic: Prologue: Combined Combined Lucas Binder
61 Mount Hood Cycling Classic: Prologue: Combined Combined James Wingert
55 Mount Hood Cycling Classic: Prologue: Combined Combined Eddy Kwon
39 Mount Hood Cycling Classic: Prologue: Combined Combined Justin Laue
7 Mount Hood Cycling Classic: Prologue: Combined Combined Nathaniel English
4 Mount Hood Cycling Classic: Final General Classification Category 4 Men Cliff Goldstein
30 Mount Hood Cycling Classic: Final General Classification Masters Men Michael Dunn
19 Mount Hood Cycling Classic: Final General Classification Masters Men Matthew Slater
14 Mount Hood Cycling Classic: Final General Classification Masters Men Karsten Hagen
9 Mount Hood Cycling Classic: Final General Classification Masters Men Mick Walsh
5 Mount Hood Cycling Classic: Final General Classification Masters Men David Zimbelman
73 Mount Hood Cycling Classic: Final General Classification Pro/1/2 Men James Wingert
49 Mount Hood Cycling Classic: Final General Classification Pro/1/2 Men Lucas Binder
30 Mount Hood Cycling Classic: Final General Classification Pro/1/2 Men Eddy Kwon
17 Mount Hood Cycling Classic: Final General Classification Pro/1/2 Men Justin Laue
7 Mount Hood Cycling Classic: Final General Classification Pro/1/2 Men Nathaniel English
92 Mount Hood Cycling Classic: Prologue Pro/1/2 Men Shawn Rosenthal
82 Mount Hood Cycling Classic: Prologue Pro/1/2 Men Luca Ortolani
80 Mount Hood Cycling Classic: Prologue Pro/1/2 Men Lucas Binder
61 Mount Hood Cycling Classic: Prologue Pro/1/2 Men James Wingert
55 Mount Hood Cycling Classic: Prologue Pro/1/2 Men Eddy Kwon
39 Mount Hood Cycling Classic: Prologue Pro/1/2 Men Justin Laue
7 Mount Hood Cycling Classic: Prologue Pro/1/2 Men Nathaniel English
11 OBRA TTT Championships: Combined Combined Karsten Hagen
10 OBRA TTT Championships: Combined Combined Matthew Slater
9 OBRA TTT Championships: Combined Combined Clint Chase
12 OBRA TTT Championships: Combined Combined Mick Walsh
1 OBRA TTT Championships Masters 160-199 Karsten Hagen
1 OBRA TTT Championships Masters 160-199 Matthew Slater
1 OBRA TTT Championships Masters 160-199 Clint Chase
1 OBRA TTT Championships Masters 160-199 Mick Walsh
18 OBRA Road Race/OBRA Championship Senior Men David Zimbelman
20 OBRA Road Race/OBRA Championship Masters Men 50-59 John O'Brien
14 OBRA Road Race/OBRA Championship Masters Men 40-49 Scott Browning
10 OBRA Road Race/OBRA Championship Masters Men 40-49 Mick Walsh
7 OBRA Road Race/OBRA Championship Masters Men 40-49 Karsten Hagen
3 OBRA Road Race/OBRA Championship Masters Men 40-49 Matthew Slater
2 OBRA Road Race/OBRA Championship Masters Women 40-49 Martha Walsh
2 Alpenrose Thursday Series: May Series Junior Women Andrea Jones
45 Monday PIR: May Series Masters 1/2/3 John O'Brien
4 Monday PIR: May Series Masters 1/2/3 Karsten Hagen
5 Monday PIR: May Series Novice Women Emily Hackenberg
31 Monday PIR Masters 1/2/3 Michael Dunn
2 Monday PIR Masters 1/2/3 Karsten Hagen
1 Monday PIR Novice Women Emily Hackenberg
8 Rehearsal Road Race Men Category 4 Scott Browning
49 Rehearsal Road Race Pro/1/2 Michael Dunn
21 Rehearsal Road Race Pro/1/2 Matthew Slater
7 Rehearsal Road Race Pro/1/2 David Zimbelman
40 Monday PIR Masters 1/2/3 John O'Brien
19 Silverton RR Masters Men John O'Brien
5 Silverton RR Masters 50+ John O'Brien
44 Silverton RR Men 1/2 Nathan Hobson
41 Silverton RR Men 1/2 Michael Dunn
34 Silverton RR Men 1/2 Karsten Hagen
27 Silverton RR Men 1/2 Matthew Slater
8 Silverton RR Men 1/2 David Zimbelman
1 Alpenrose Thursday Series: 2 Kilometer Pursuit Junior Women Andrea Jones
12 Tuesday PIR Category 1/2/3 Karsten Hagen
26 Monday PIR Masters 1/2/3 John O'Brien
3 Icebreaker Criterium Men 50+ John O'Brien
14 Icebreaker Criterium Men 3 John O'Brien
12 Eric Kautzky Memorial Track Race Men Category 3 Michael Dunn
2 Eric Kautzky Memorial Track Race Masters Men 40-49 Michael Dunn
2 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Karsten Hagen
52 Estacada TT: 20 Miles: Combined Combined Kevin Billingsley
2 Estacada TT: 20 Miles: Combined Combined Karsten Hagen
13 Estacada TT: 20 Miles Masters Men 40-49 Kevin Billingsley
2 Estacada TT: 20 Miles Masters Men 40-49 Karsten Hagen
11 Hood River Crit Series Category 1/2/3 Michael Dunn
1 Hood River Crit Series Category 1/2/3 Matthew Slater
2 Hood River Crit Series Masters 60+ Don Hanson
4 Hood River Crit Series Masters 40+ Matthew Slater
1 Hood River Crit Series Masters 40+ Michael Dunn
33 Tuesday PIR Category 1/2/3 John O'Brien
15 Tuesday PIR Category 1/2/3 Karsten Hagen
10 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Combined Mick/Martha Walsh/Walsh
44 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Combined Don Hanson
14 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Combined Dave Skinkle
8 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Combined Scott Browning
28 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Combined John O'Brien
1 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three Tandem Mick/Martha Walsh/Walsh
1 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three Masters Men 60+ Don Hanson
1 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three Masters Men 50-59 Dave Skinkle
2 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three Category 4/5 Men Scott Browning
3 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three Category 3 Men John O'Brien
10 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Combined Mick/Martha Walsh/Walsh
47 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Combined Don Hanson
17 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Combined Dave Skinkle
8 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Combined Scott Browning
45 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Combined John O'Brien
1 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two Tandem Mick/Martha Walsh/Walsh
3 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two Masters Men 60+ Don Hanson
1 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two Masters Men 50-59 Dave Skinkle
2 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two Category 4/5 Men Scott Browning
4 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two Category 3 Men John O'Brien
1 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Combined Mick/Martha Walsh/Walsh
8 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Combined Dave Skinkle
5 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Combined Scott Browning
22 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Combined John O'Brien
7 Deschutes River Valley TT Festival: Combined Combined Mick/Martha Walsh/Walsh
44 Deschutes River Valley TT Festival: Combined Combined Don Hanson
14 Deschutes River Valley TT Festival: Combined Combined Dave Skinkle
8 Deschutes River Valley TT Festival: Combined Combined Scott Browning
30 Deschutes River Valley TT Festival: Combined Combined John O'Brien
1 Deschutes River Valley TT Festival Tandem Mick/Martha Walsh/Walsh
1 Deschutes River Valley TT Festival Masters Men 60+ Don Hanson
1 Deschutes River Valley TT Festival Masters Men 50-59 Dave Skinkle
2 Deschutes River Valley TT Festival Category 4/5 Men Scott Browning
4 Deschutes River Valley TT Festival Category 3 Men John O'Brien
1 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One Tandem Mick/Martha Walsh/Walsh
1 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One Masters Men 50-59 Dave Skinkle
1 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One Category 4/5 Men Scott Browning
4 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One Category 3 Men John O'Brien
19 Hood River Crit Series Category 1/2/3 Michael Dunn
10 Hood River Crit Series Category 1/2/3 Matthew Slater
3 Hood River Crit Series Category 1/2/3 Karsten Hagen
30 Tuesday PIR Category 1/2/3 Nathan Hobson
15 Estacada TT: 20 Miles: Combined Combined Nathan Hobson
103 Estacada TT: 20 Miles: Combined Combined Don Hanson
3 Estacada TT: 10 Miles: Combined Combined Georgann Shinn
6 Estacada TT: 20 Miles Masters Men 40-49 Nathan Hobson
5 Estacada TT: 20 Miles Masters Men 60+ Don Hanson
1 Estacada TT: 10 Miles Junior Men 10-12 Georgann Shinn
2 Table Rock RR Masters Men 2/3/4 45+ Michael Dunn
38 Tuesday PIR Category 1/2/3 Karsten Hagen
20 King's Valley RR Masters 40+ Scott Browning
12 King's Valley RR Masters 40+ Doug Perrin
32 King's Valley RR Senior Men Michael Dunn
27 King's Valley RR Senior Men Mick Walsh
21 King's Valley RR Senior Men Karsten Hagen
3 Hood River Crit Series Category 1/2/3 Karsten Hagen
12 Hood River Crit Series Category 3/4 Scott Browning
27 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Women Pro/1/2/3 Martha Walsh
35 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Masters Men 40+/50+ Michael Dunn
23 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Masters Men 40+/50+ Mick Walsh
20 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Masters Men 40+/50+ Scott Browning
10 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Masters Men 40+/50+ Matthew Slater
9 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Masters Men 40+/50+ Karsten Hagen
8 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Masters Men 40+/50+ Clint Chase
1 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Masters Men 40+/50+ David Zimbelman
2 Horning's Hustle Category 3 Women 10-18 Kara Helgren
4 Horning's Hustle Category 2 Men 14-18 Ethan Hormann
167 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined Martha Walsh
101 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined John O'Brien
67 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined Mick Walsh
63 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined Scott Browning
57 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined Michael Dunn
39 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined Matthew Slater
27 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined Karsten Hagen
21 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined Clint Chase
7 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined David Zimbelman
39 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Women Pro/1/2 Martha Walsh
37 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Masters Men 40+/50+ Clint Chase
32 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Masters Men 40+/50+ Michael Dunn
15 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Masters Men 40+/50+ Mick Walsh
14 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Masters Men 40+/50+ Scott Browning
8 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Masters Men 40+/50+ Matthew Slater
5 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Masters Men 40+/50+ Karsten Hagen
1 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Masters Men 40+/50+ David Zimbelman
24 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Women Pro/1/2 Martha Walsh
44 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Masters Men 40+/50+ Mick Walsh
42 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Masters Men 40+/50+ David Zimbelman
37 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Masters Men 40+/50+ John O'Brien
26 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Masters Men 40+/50+ Michael Dunn
23 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Masters Men 40+/50+ Scott Browning
18 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Masters Men 40+/50+ Matthew Slater
13 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Masters Men 40+/50+ Clint Chase
1 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Masters Men 40+/50+ Karsten Hagen
35 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Women Pro/1/2/3 Martha Walsh
49 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Masters Men 40+/50+ Clint Chase
44 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Masters Men 40+/50+ John O'Brien
34 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Masters Men 40+/50+ Michael Dunn
15 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Masters Men 40+/50+ Mick Walsh
14 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Masters Men 40+/50+ Scott Browning
8 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Masters Men 40+/50+ Matthew Slater
5 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Masters Men 40+/50+ Karsten Hagen
1 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Masters Men 40+/50+ David Zimbelman
6 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Women Pro/1/2 Martha Walsh
27 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Masters Men 40+/50+ John O'Brien
17 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Masters Men 40+/50+ Mick Walsh
16 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Masters Men 40+/50+ Scott Browning
14 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Masters Men 40+/50+ Michael Dunn
9 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Masters Men 40+/50+ Matthew Slater
6 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Masters Men 40+/50+ Karsten Hagen
4 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Masters Men 40+/50+ Clint Chase
1 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Masters Men 40+/50+ David Zimbelman
15 Cherry Blossom Classic Stage Race Women Pro/1/2 Martha Walsh
36 Cherry Blossom Classic Stage Race Masters Men 40+/50+ Clint Chase
32 Cherry Blossom Classic Stage Race Masters Men 40+/50+ Michael Dunn
18 Cherry Blossom Classic Stage Race Masters Men 40+/50+ Mick Walsh
17 Cherry Blossom Classic Stage Race Masters Men 40+/50+ Scott Browning
5 Cherry Blossom Classic Stage Race Masters Men 40+/50+ Matthew Slater
4 Cherry Blossom Classic Stage Race Masters Men 40+/50+ Karsten Hagen
1 Cherry Blossom Classic Stage Race Masters Men 40+/50+ David Zimbelman
1 Cherry Blossom Classic Stage Race Masters Men 50+ David Zimbelman
28 Cherry Blossom Classic Stage Race Masters Men 40+ Clint Chase
24 Cherry Blossom Classic Stage Race Masters Men 40+ Michael Dunn
16 Cherry Blossom Classic Stage Race Masters Men 40+ Mick Walsh
15 Cherry Blossom Classic Stage Race Masters Men 40+ Scott Browning
4 Cherry Blossom Classic Stage Race Masters Men 40+ Matthew Slater
3 Cherry Blossom Classic Stage Race Masters Men 40+ Karsten Hagen
36 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Women Pro/1/2/3 Martha Walsh
49 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Masters Men 40+/50+ Clint Chase
45 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Masters Men 40+/50+ John O'Brien
36 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Masters Men 40+/50+ Michael Dunn
24 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Masters Men 40+/50+ David Zimbelman
20 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Masters Men 40+/50+ Scott Browning
16 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Masters Men 40+/50+ Matthew Slater
11 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Masters Men 40+/50+ Mick Walsh
7 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Masters Men 40+/50+ Karsten Hagen
21 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Women Pro/1/2 Martha Walsh
49 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Masters Men 40+/50+ Clint Chase
45 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Masters Men 40+/50+ John O'Brien
36 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Masters Men 40+/50+ Michael Dunn
24 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Masters Men 40+/50+ David Zimbelman
20 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Masters Men 40+/50+ Scott Browning
16 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Masters Men 40+/50+ Matthew Slater
11 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Masters Men 40+/50+ Mick Walsh
7 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Masters Men 40+/50+ Karsten Hagen
12 Hood River Crit Series Category 1/2/3 Karsten Hagen
6 Hood River Crit Series Category 1/2/3 Matthew Slater
2 Hood River Crit Series Masters 60+ Don Hanson
2 Piece of Cake RR Masters 4/5 Scott Browning
24 Piece of Cake RR Masters 1/2/3 Nathan Hobson
22 Piece of Cake RR Masters 1/2/3 John O'Brien
21 Piece of Cake RR Masters 1/2/3 Mick Walsh
18 Piece of Cake RR Masters 1/2/3 Michael Dunn
4 Piece of Cake RR Masters 1/2/3 Matthew Slater
1 Piece of Cake RR Masters 1/2/3 Karsten Hagen
2 Piece of Cake RR Junior 10-12 Georgann Shinn
8 Banana Belt Series Masters 40+ 1/2/3 Matthew Slater
5 Banana Belt Series Masters 40+ 1/2/3 Mick Walsh
2 Banana Belt Series Masters 40+ 1/2/3 David Zimbelman
1 Banana Belt Series Masters 40+ 1/2/3 Karsten Hagen
4 Banana Belt Series Women 1/2 Martha Walsh
22 Banana Belt Series Masters Men 40+ 4/5 Doug Brecht
21 Banana Belt Series Masters Men 40+ 4/5 Matt McGuire
5 Banana Belt Series Masters Men 1/2/3 Matthew Slater
1 Banana Belt Series Masters Men 1/2/3 Karsten Hagen
26 Banana Belt Series Pro/1/2 Mick Walsh
35 Banana Belt Series Men Category 4 Scott Browning
22 Banana Belt Series Masters 1/2/3 Matthew Slater
19 Banana Belt Series Masters 1/2/3 Michael Dunn
18 Banana Belt Series Masters 1/2/3 David Zimbelman
3 Banana Belt Series Masters 1/2/3 Karsten Hagen
13 Banana Belt Series Junior 10-18 Addison Browning
12 Banana Belt Series Junior 10-18 Ethan Hormann
28 Banana Belt Series Pro/1/2 Karsten Hagen
10 Banana Belt Series Men Category 4 Scott Browning
37 Jack Frost TT: Combined Combined Scott Browning
15 Jack Frost TT: Combined Combined Michael Dunn
4 Jack Frost TT: Combined Combined Karsten Hagen
45 Jack Frost TT: Combined Combined John O'Brien
3 Jack Frost TT: Combined Combined David Zimbelman
292 Jack Frost TT: Combined Combined Addison Browning
299 Jack Frost TT: Combined Combined Georgann Shinn
6 Jack Frost TT Men Category 4/5 Scott Browning
5 Jack Frost TT Masters Men 40-49 Michael Dunn
1 Jack Frost TT Masters Men 40-49 Karsten Hagen
4 Jack Frost TT Masters Men 50-59 John O'Brien
1 Jack Frost TT Masters Men 50-59 David Zimbelman
1 Jack Frost TT Junior Women 13-14 Addison Browning
2 Jack Frost TT Junior Men 10-12 Georgann Shinn
8 Cherry Pie Women 3 Rachelle Hobson
52 Cherry Pie Men 4 Scott Browning
5 Cherry Pie Men 40+ Michael Dunn
3 Cherry Pie Men 40+ Matthew Slater
2 Cherry Pie Men 40+ David Zimbelman
1 Cherry Pie Men 40+ Karsten Hagen
6 Cherry Pie Junior 13-15 Addison Browning
30 Cherry Pie Masters Men 4/5 40+ Alex Hackenberg
20 Cherry Pie Masters Men 4/5 40+ Sid Noyes