Bicycle Way Of Life Cycling

Event Category Name
5 Cross Crusade (USGP Finale) Singlespeed Quinn Keogh
30 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade - Final Series Standings Senior Men A Joel Wilson
4 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade - Final Series Standings Singlespeed Richard Sweet
2 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Singlespeed Richard Sweet
7 Fox Hollow Grand Prix CCX #2 Men C Nick Glazener
1 Fox Hollow Grand Prix CCX #2 Singlespeed Richard Sweet
13 Fox Hollow Grand Prix CCX #2 Masters 35+ Nick Glazener
10 Fox Hollow Grand Prix CCX #2 Men B Brice Gary
4 Fox Hollow Grand Prix CCX #2 Men A Joel Wilson
35 Cross Crusade Senior Men A Quinn Keogh
26 Cross Crusade Senior Men A Joel Wilson
48 Cross Crusade Men B Brice Gary
47 Cross Crusade Men B Greg VanScholten-Crawford
23 Cross Crusade Men B Damien Kruziki
26 Cross Crusade Masters C Nick Glazener
42 Cross Crusade Masters C Nick Glazener
7 Cross Crusade Singlespeed Richard Sweet
28 Cross Crusade Men B Damien Kruziki
16 Cross Crusade Senior Men A Joel Wilson
34 Cross Crusade Masters Men A Richard Sweet
50 Cross Crusade Masters C Nick Glazener
34 Cross Crusade Men C Joe Peck
4 Cross Crusade Singlespeed Richard Sweet
31 Cross Crusade Senior Men A Joel Wilson
2 Fox Hollow Grand Prix CCX #1 Men C Damien Kruziki
7 Fox Hollow Grand Prix CCX #1 Singlespeed Joe Peck
2 Fox Hollow Grand Prix CCX #1 Singlespeed Richard Sweet
19 Fox Hollow Grand Prix CCX #1 Masters 35+ Nick Glazener
14 Fox Hollow Grand Prix CCX #1 Masters 35+ Greg VanScholten-Crawford
11 Fox Hollow Grand Prix CCX #1 Masters 35+ Alexander Lehnert
2 Fox Hollow Grand Prix CCX #1 Women B jaini VS-Crawford
13 Fox Hollow Grand Prix CCX #1 Men B Brice Gary
16 Fox Hollow Grand Prix CCX #1 Men A Richard Sweet
8 Fox Hollow Grand Prix CCX #1 Men A Joel Wilson
21 Cross Crusade Masters C Nick Glazener
4 Cross Crusade Singlespeed Richard Sweet
1 Cross Crusade Men B Quinn Keogh
43 Cross Crusade Senior Men A Joel Wilson
7 Eugene Short Cyclocross Series - Series Points Singlespeed Men Richard Sweet
4 Eugene Short Cyclocross Series - Series Points Singlespeed Men Geoffrey Huber
7 Eugene Short Cyclocross Series - Series Points Masters Men 35+ Alexander Lehnert
2 Eugene Short Cyclocross Series - Series Points Masters Men 35+ Richard Sweet
8 Eugene Short Cyclocross Series - Series Points Men C Nick Glazener
6 Eugene Short Cyclocross Series - Series Points Women B Candy Walker
2 Eugene Short Cyclocross Series - Series Points Women B jaini VS-Crawford
4 Eugene Short Cyclocross Series - Series Points Men B Quinn Keogh
4 Eugene Short Cyclocross Series - Series Points Men A Joel Wilson
1 Eugene Short Cyclocross Series Singlespeed Men Geoffrey Huber
11 Eugene Short Cyclocross Series Men C Joe Peck
9 Eugene Short Cyclocross Series Men C Nick Glazener
6 Eugene Short Cyclocross Series Men A Joel Wilson
3 Eugene Short Cyclocross Series Singlespeed Men Richard Sweet
3 Eugene Short Cyclocross Series Masters Men 35+ Alexander Lehnert
1 Eugene Short Cyclocross Series Masters Men 35+ Richard Sweet
12 Eugene Short Cyclocross Series Men C Joe Peck
6 Eugene Short Cyclocross Series Men C Nick Glazener
4 Eugene Short Cyclocross Series Women B Candy Walker
2 Eugene Short Cyclocross Series Women B jaini VS-Crawford
14 Eugene Short Cyclocross Series Men B Quinn Keogh
4 Eugene Short Cyclocross Series Men A Joel Wilson
12 Scotty Graham MTB XC #4 - Final Series Standings Sport Open Men Riley Holmes
3 Eugene Celebration Stage Race - Final General Classification (Women 4 & Masters divided) Masters Women Tara Pemberton
3 Eugene Celebration Stage Race - Final General Classification Masters/Category 4 Women Tara Pemberton
4 Eugene Celebration Stage Race - Final General Classification Masters 45+ Wes Stephens
6 Eugene Celebration Stage Race - Final General Classification Masters 35+ Richard Sweet
33 Eugene Celebration Stage Race - Final General Classification Category 4/5 Men Lou Swing
30 Eugene Celebration Stage Race - Final General Classification Category 4/5 Men Doug Leopold
26 Eugene Celebration Stage Race - Final General Classification Category 4/5 Men Steven Savich
20 Eugene Celebration Stage Race - Final General Classification Category 4/5 Men Nick Glazener
10 Eugene Celebration Stage Race - Final General Classification Category 4/5 Men Brice Gary
1 Eugene Celebration Stage Race - Final General Classification Category 4/5 Men Quinn Keogh
23 Eugene Celebration Stage Race - Final General Classification Category 3 Men Gary Malcolm
13 Eugene Celebration Stage Race - Final General Classification Category 3 Men Brian Vollmer-Buhl
1 Eugene Celebration Stage Race - Final General Classification Category 3 Men Joel Wilson
3 Eugene Celebration Stage Race - McBeth Circuit Race (Women 4 & Masters divided) Masters Women Tara Pemberton
3 Eugene Celebration Stage Race - McBeth Circuit Race Women 4/Masters Tara Pemberton
4 Eugene Celebration Stage Race - McBeth Circuit Race Masters 35+ Men Richard Sweet
5 Eugene Celebration Stage Race - McBeth Circuit Race Masters 45+ Men Wes Stephens
34 Eugene Celebration Stage Race - McBeth Circuit Race Category 4/5 Men Doug Leopold
32 Eugene Celebration Stage Race - McBeth Circuit Race Category 4/5 Men Lou Swing
28 Eugene Celebration Stage Race - McBeth Circuit Race Category 4/5 Men Steven Savich
22 Eugene Celebration Stage Race - McBeth Circuit Race Category 4/5 Men Nick Glazener
9 Eugene Celebration Stage Race - McBeth Circuit Race Category 4/5 Men Brice Gary
1 Eugene Celebration Stage Race - McBeth Circuit Race Category 4/5 Men Quinn Keogh
23 Eugene Celebration Stage Race - McBeth Circuit Race Category 3 Men Gary Malcolm
15 Eugene Celebration Stage Race - McBeth Circuit Race Category 3 Men Brian Vollmer-Buhl
3 Eugene Celebration Stage Race - McBeth Circuit Race Category 3 Men Joel Wilson
124 Eugene Celebration Stage Race - Jane Higdon Memorial TT: Combined Results by Time Combined Tara Pemberton
33 Eugene Celebration Stage Race - Jane Higdon Memorial TT: Combined Results by Time Combined Wes Stephens
35 Eugene Celebration Stage Race - Jane Higdon Memorial TT: Combined Results by Time Combined Richard Sweet
118 Eugene Celebration Stage Race - Jane Higdon Memorial TT: Combined Results by Time Combined Doug Leopold
114 Eugene Celebration Stage Race - Jane Higdon Memorial TT: Combined Results by Time Combined Nick Glazener
113 Eugene Celebration Stage Race - Jane Higdon Memorial TT: Combined Results by Time Combined Lou Swing
78 Eugene Celebration Stage Race - Jane Higdon Memorial TT: Combined Results by Time Combined Brice Gary
34 Eugene Celebration Stage Race - Jane Higdon Memorial TT: Combined Results by Time Combined Steven Savich
25 Eugene Celebration Stage Race - Jane Higdon Memorial TT: Combined Results by Time Combined Quinn Keogh
80 Eugene Celebration Stage Race - Jane Higdon Memorial TT: Combined Results by Time Combined Brian Vollmer-Buhl
26 Eugene Celebration Stage Race - Jane Higdon Memorial TT: Combined Results by Time Combined Gary Malcolm
5 Eugene Celebration Stage Race - Jane Higdon Memorial TT: Combined Results by Time Combined Joel Wilson
4 Eugene Celebration Stage Race - Celebration Criterium (Category 4/Masters Women divided) Masters Women Tara Pemberton
6 Eugene Celebration Stage Race - Celebration Criterium Category 4/Masters Women Tara Pemberton
5 Eugene Celebration Stage Race - Celebration Criterium Masters Men 45+ Wes Stephens
2 Eugene Celebration Stage Race - Celebration Criterium Masters Men 35+ Richard Sweet
35 Eugene Celebration Stage Race - Celebration Criterium Category 4/5 Men Lou Swing
31 Eugene Celebration Stage Race - Celebration Criterium Category 4/5 Men Doug Leopold
23 Eugene Celebration Stage Race - Celebration Criterium Category 4/5 Men Brice Gary
22 Eugene Celebration Stage Race - Celebration Criterium Category 4/5 Men Steven Savich
10 Eugene Celebration Stage Race - Celebration Criterium Category 4/5 Men Nick Glazener
1 Eugene Celebration Stage Race - Celebration Criterium Category 4/5 Men Quinn Keogh
28 Eugene Celebration Stage Race - Celebration Criterium Category 3 Men Gary Malcolm
2 Eugene Celebration Stage Race - Celebration Criterium Category 3 Men Brian Vollmer-Buhl
1 Eugene Celebration Stage Race - Celebration Criterium Category 3 Men Joel Wilson
6 Eugene Celebration Stage Race - Jane Higdon Memorial TT (Category 4/Masters Women divided): Combined Results by Time Combined Tara Pemberton
4 Eugene Celebration Stage Race - Jane Higdon Memorial TT (Category 4/Masters Women divided) Masters Women Tara Pemberton
6 Eugene Celebration Stage Race - Jane Higdon Memorial TT Women 4/Masters Tara Pemberton
4 Eugene Celebration Stage Race - Jane Higdon Memorial TT Masters Men 45+ Wes Stephens
4 Eugene Celebration Stage Race - Jane Higdon Memorial TT Masters Men 35+ Richard Sweet
43 Eugene Celebration Stage Race - Jane Higdon Memorial TT Category 4/5 Men Doug Leopold
40 Eugene Celebration Stage Race - Jane Higdon Memorial TT Category 4/5 Men Nick Glazener
38 Eugene Celebration Stage Race - Jane Higdon Memorial TT Category 4/5 Men Lou Swing
23 Eugene Celebration Stage Race - Jane Higdon Memorial TT Category 4/5 Men Brice Gary
5 Eugene Celebration Stage Race - Jane Higdon Memorial TT Category 4/5 Men Steven Savich
3 Eugene Celebration Stage Race - Jane Higdon Memorial TT Category 4/5 Men Quinn Keogh
22 Eugene Celebration Stage Race - Jane Higdon Memorial TT Category 3 Men Brian Vollmer-Buhl
8 Eugene Celebration Stage Race - Jane Higdon Memorial TT Category 3 Men Gary Malcolm
1 Eugene Celebration Stage Race - Jane Higdon Memorial TT Category 3 Men Joel Wilson
3 Eugene Celebration Stage Race - Maxon RR (Category 4/Masters Women divided) Masters Women Tara Pemberton
4 Eugene Celebration Stage Race - Maxon Road Race Category 4/Masters Women Tara Pemberton
4 Eugene Celebration Stage Race - Maxon Road Race Masters 45+ Wes Stephens
6 Eugene Celebration Stage Race - Maxon Road Race Masters 35+ Richard Sweet
40 Eugene Celebration Stage Race - Maxon Road Race Category 4/5 Men Lou Swing
31 Eugene Celebration Stage Race - Maxon Road Race Category 4/5 Men Nick Galezener
20 Eugene Celebration Stage Race - Maxon Road Race Category 4/5 Men Doug Leopold
19 Eugene Celebration Stage Race - Maxon Road Race Category 4/5 Men Steven Savich
10 Eugene Celebration Stage Race - Maxon Road Race Category 4/5 Men Brice Gary
4 Eugene Celebration Stage Race - Maxon Road Race Category 4/5 Men Quinn Keogh
7 Eugene Celebration Stage Race - Maxon Road Race Category 3 Men Brian Vollmer-Buhl
4 Eugene Celebration Stage Race - Maxon Road Race Category 3 Men Gary Malcolm
1 Eugene Celebration Stage Race - Maxon Road Race Category 3 Men Joel Wilson
24 Twilight Criterium Series: Twilight Criterium - August Series Men 4/5 Steven Savich
21 Twilight Criterium Series: Twilight Criterium - August Series Men 4/5 Ted Wade
5 Twilight Criterium Series: Twilight Criterium - August Series Men 1/2/3 Richard Sweet
4 Twilight Criterium Series: Twilight Criterium - August Series Men 1/2/3 Joel Wilson
3 Twilight Criterium Series: Twilight Criterium - August Series Men 1/2/3 Gary Malcolm
2 Twilight Criterium Series: Twilight Criterium - August Series Men 1/2/3 Brian Vollmer-Buhl
10 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Richard Sweet
8 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Joel Wilson
4 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Gary Malcolm
2 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Brian Vollmer-Buhl
18 High Desert Omnium - Final Omnium Masters 35+3/4 Brice Gary
13 High Desert Omnium - Final Omnium Masters 35+3/4 Wes Stephens
1 High Desert Omnium - Final Omnium Masters 35+3/4 Gary Malcolm
18 High Desert Omnium - Final Omnium Category 3 Brian Vollmer-Buhl
6 High Desert Omnium - Road Race Category 3 Brian Vollmer-Buhl
25 High Desert Omnium - Road Race Masters Brice Gary
16 High Desert Omnium - Road Race Masters Wes Stephens
2 High Desert Omnium - Road Race Masters Gary Malcolm
50 High Desert Omnium - Time Trial: Combined Results by Time Combined Wes Stephens
30 High Desert Omnium - Time Trial: Combined Results by Time Combined Gary Malcolm
43 High Desert Omnium - Time Trial: Combined Results by Time Combined Brian Vollmer-Buhl
10 High Desert Omnium - Criterium Masters Brice Gary
7 High Desert Omnium - Criterium Masters Wes Stephens
1 High Desert Omnium - Criterium Masters Gary Malcolm
26 High Desert Omnium - Criterium Category 3 Men Brian Vollmer-Buhl
10 High Desert Omnium - Time Trial Masters Wes Stephens
3 High Desert Omnium - Time Trial Masters Gary Malcolm
14 High Desert Omnium - Time Trial Category 3 Brian Vollmer-Buhl
22 Twilight Criterium Series Men 4/5 Overall Steven Savich
19 Twilight Criterium Series Men 4/5 Overall Ted Wade
6 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Overall Gary Malcolm
5 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Overall Richard Sweet
3 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Overall Joel Wilson
2 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Overall Brian Vollmer-Buhl
10 Twilight Criterium Series Men 4/5 Finish Order Steven Savich
8 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Finish Order Richard Sweet
7 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Finish Order Gary Malcolm
4 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Finish Order Joel Wilson
2 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Finish Order Brian Vollmer-Buhl
22 Woodland Road Race Category 3 Brian Vollmer-Buhl
8 Woodland Road Race Category 3 Gary Malcolm
24 Mary's Peak HC TT: Combined Results by Time: Combined Combined Alexander Lehnert
24 Mary's Peak HC TT: Combined Results by Time Combined Alexander Lehnert
5 Mary's Peak HC TT Senior Men 3 Alexander Lehnert
16 Twilight Criterium Series Men 4/5 Overall Ted Wade
7 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Overall Joel Wilson
6 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Overall Gary Malcolm
4 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Overall Richard Sweet
3 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Overall Brian Vollmer-Buhl
8 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Finish Order Joel Wilson
7 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Finish Order Brian Vollmer-Buhl
3 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Finish Order Gary Malcolm
2 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Finish Order Richard Sweet
18 OBRA Criterium Championships Senior Men Gary Malcolm
14 OBRA Criterium Championships Masters 30+ Gary Malcolm
8 OBRA Criterium Championships Masters 30+ Richard Sweet
6 OBRA Criterium Championships Masters 30+ Brian Vollmer-Buhl
5 OBRA Criterium Championships Masters 30+ Joel Wilson
16 OBRA Criterium Championships Masters 40+ Wes Stephens
5 OBRA Criterium Championships Women 4 Erin Koenig
26 OBRA Criterium Championships Category 3 Wes Stephens
23 OBRA Criterium Championships Category 3 Gary Malcolm
19 OBRA Criterium Championships Category 3 Brian Vollmer-Buhl
4 OBRA Criterium Championships Category 3 Joel Wilson
23 Crawfish Criterium Senior Men Richard Sweet
16 Crawfish Criterium Category 3 Gary Malcolm
17 Crawfish Criterium Masters Wes Stephens
21 Health Net Criterium Masters Richard Sweet
13 Twilight Criterium Series Men 4/5 Overall Ted Wade
9 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Overall Gary Malcolm
8 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Overall Richard Sweet
4 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Overall Joel Wilson
3 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Overall Brian Vollmer-Buhl
8 Twilight Criterium Series Men 4/5 Finish Order Ted Wade
9 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Finish Order Joel Wilson
5 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Finish Order Richard Sweet
1 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Finish Order Brian Vollmer-Buhl
30 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time: Combined Combined Richard Sweet
56 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time: Combined Combined Steven Savich
146 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time: Combined Combined Erin Koenig
30 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Combined Richard Sweet
56 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Combined Steven Savich
146 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Combined Erin Koenig
30 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time Combined Richard Sweet
56 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time Combined Steven Savich
146 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time Combined Erin Koenig
6 OBRA Time Trial Championships - 41K Senior Men 1/2 Richard Sweet
5 OBRA Time Trial Championships - 41K Senior Men 4/5 Steven Savich
2 OBRA Time Trial Championships - 41K Senior Women 4 Erin Koenig
10 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Brian Vollmer-Buhl
5 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Gary Malcolm
3 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Joel Wilson
2 True Amateur Criterium Series - July Series Category 5 Men Joel Stephens
5 True Amateur Criterium Series Category 5 Men Joel Stephens
12 Vancouver Courthouse Criterium Category 3 Gary Malcolm
6 Long Days Night TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Steven Savich
5 Long Days Night TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Gary Malcolm
3 Long Days Night TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Richard Sweet
63 Long Days Night TT Series - Series Overall: Combined Results by Time Combined Erin Koenig
11 Long Days Night TT Series - Series Overall: Combined Results by Time Combined Steven Savich
10 Long Days Night TT Series - Series Overall: Combined Results by Time Combined Brian Vollmer-Buhl
7 Long Days Night TT Series - Series Overall: Combined Results by Time Combined Gary Malcolm
6 Long Days Night TT Series - Series Overall: Combined Results by Time Combined Richard Sweet
6 Long Days Night TT Series: Combined Results by Time Combined Steven Savich
5 Long Days Night TT Series: Combined Results by Time Combined Gary Malcolm
3 Long Days Night TT Series: Combined Results by Time Combined Richard Sweet
1 Long Days Night TT Series - Series Overall Women 4/5 Erin Koenig
1 Long Days Night TT Series - Series Overall Men 4/5 Steven Savich
4 Long Days Night TT Series - Series Overall Men 3 Brian Vollmer-Buhl
1 Long Days Night TT Series - Series Overall Men 3 Gary Malcolm
4 Long Days Night TT Series - Series Overall Men 2 Richard Sweet
1 Long Days Night TT Series Men 4/5 Steven Savich
2 Long Days Night TT Series Men 3 Gary Malcolm
2 Long Days Night TT Series Men 2 Richard Sweet
23 Twilight Criterium Series - July Series Men 4/5 Brice Gary
22 Twilight Criterium Series - July Series Men 4/5 Doug Leopold
13 Twilight Criterium Series - July Series Men 4/5 Brice Gary
21 Twilight Criterium Series - July Series Men 1/2/3 Boyd Piebenga
18 Twilight Criterium Series - July Series Men 1/2/3 Gary Malcolm
16 Twilight Criterium Series - July Series Men 1/2/3 Richard Sweet
15 Twilight Criterium Series - July Series Men 1/2/3 Joel Wilson
7 Twilight Criterium Series - July Series Men 1/2/3 Greg VanScholten-Crawford
3 Twilight Criterium Series - July Series Men 1/2/3 Brian Vollmer-Buhl
9 Twilight Criterium Series Men 4/5 Brice Gary
8 Twilight Criterium Series Men 4/5 Doug Leopold
8 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Gary Malcolm
7 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Joel Wilson
3 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Brian Vollmer-Buhl
2 True Amateur Criterium Series - Series Standings Men 5 Joel Stephens
5 True Amateur Criterium Series Men 5 Joel Stephens
5 Salem Fairview Circuit Race Category 4/5 Men Brice Gary
12 Salem Fairview Circuit Race Category 1/2 Men Richard Sweet
2 Oakridge Fat Tire MTB Sport 40+ Nick Glazener
14 CoMotion Criterium Category 1/2/3 Richard Sweet
6 CoMotion Criterium Category 1/2/3 Gary Malcolm
4 CoMotion Criterium Category 1/2/3 Brian Vollmer-Buhl
8 Twilight Criterium Series Men 4/5 Overall Brice Gary
18 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Overall Boyd Piebenga
15 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Overall Joel Wilson
4 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Overall Greg VanScholten-Crawford
3 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Overall Brian Vollmer-Buhl
10 Twilight Criterium Series Men 4/5 Finish Order Brice Gary
7 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Finish Order Greg VanScholten-Crawford
6 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Finish Order Brian Vollmer-Buhl
5 True Amateur Criterium Series Category 4/5 Men Joel Stephens
14 Cascade Classic - Final General Classification Masters 45+ Wes Stephens
14 Cascade Classic - Awbrey Butte Circuit Race Masters 45+ Wes Stephens
172 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial: Combined Results by Time Combined Wes Stephens
16 Cascade Classic - Downtown Criterium Masters 45+ Wes Stephens
10 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial Masters 45+ Wes Stephens
15 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Masters 45+ Wes Stephens
24 Long Days Night TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Erin Koenig
9 Long Days Night TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Brian Vollmer-Buhl
5 Long Days Night TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Steven Savich
4 Long Days Night TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Gary Malcolm
1 Long Days Night TT Series: Combined Results by Time Combined Richard Sweet
25 Long Days Night TT Series: Combined Results by Time Combined Erin Koenig
10 Long Days Night TT Series: Combined Results by Time Combined Brian Vollmer-Buhl
6 Long Days Night TT Series: Combined Results by Time Combined Steven Savich
5 Long Days Night TT Series: Combined Results by Time Combined Gary Malcolm
25 Long Days Night TT Series Combined Richard Sweet
24 Long Days Night TT Series Combined Erin Koenig
9 Long Days Night TT Series Combined Brian Vollmer-Buhl
5 Long Days Night TT Series Combined Steven Savich
4 Long Days Night TT Series Combined Gary Malcolm
8 Twilight Criterium Series Men 4/5 Overall Brice Gary
14 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Overall Joel Wilson
3 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Overall Greg VanScholten-Crawford
2 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Overall Brian Vollmer-Buhl
7 Twilight Criterium Series Men 4/5 Finish Order Brice Gary
2 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Finish Order Greg VanScholten-Crawford
8 True Amateur Criterium Series: True Amateur/Twilight Criterium: True Amateur/Twilight Criterium Men 1/2/3 Finish Order Joel Wilson
7 True Amateur Criterium Series: True Amateur/Twilight Criterium: True Amateur/Twilight Criterium Men 1/2/3 Finish Order Brian Vollmer-Buhl
9 True Amateur Criterium Series: True Amateur/Twilight Criterium: True Amateur/Twilight Criterium Men 1/2/3 Overall Greg VanScholten-Crawford
8 True Amateur Criterium Series: True Amateur/Twilight Criterium: True Amateur/Twilight Criterium Men 1/2/3 Overall Joel Wilson
6 True Amateur Criterium Series: True Amateur/Twilight Criterium: True Amateur/Twilight Criterium Men 1/2/3 Overall Brian Vollmer-Buhl
6 Mt Tabor Circuit Race Category 3 Men Gary Malcolm
2 Mt Tabor Circuit Race Fixed Gary Malcolm
15 OBRA Road Race Senior Men Brian Vollmer-Buhl
6 Long Days Night TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Steven Savich
31 Long Days Night TT Series - June Series: Combined Results by Time Combined Steven Savich
25 Long Days Night TT Series - June Series: Combined Results by Time Combined Gary Malcolm
6 Long Days Night TT Series: Combined Results by Time Combined Steven Savich
17 Long Days Night TT Series - June Series Combined Steven Savich
14 Long Days Night TT Series - June Series Combined Gary Malcolm
6 Long Days Night TT Series Combined Steven Savich
20 Twilight Criterium Series - June Series Overall Men 4/5 Brice Gary
13 Twilight Criterium Series - June Series Overall Men 4/5 Damien Kruziki
12 Twilight Criterium Series - June Series Overall Men 4/5 Doug Leopold
15 Twilight Criterium Series - June Series Overall Men 1/2/3 Wes Stephens
7 Twilight Criterium Series - June Series Overall Men 1/2/3 Joel Wilson
6 Twilight Criterium Series - June Series Overall Men 1/2/3 Gary Malcolm
5 Twilight Criterium Series Men 4/5 Doug Leopold
19 True Amateur Criterium Series - June Series Overall Men 5 Justin Heide
17 Twilight Criterium Series - Series Standings Men 4/5 Brice Gary
10 Twilight Criterium Series - Series Standings Men 4/5 Damien Kruziki
12 Twilight Criterium Series - Series Standings Men 1/2/3 Wes Stephens
5 Twilight Criterium Series - Series Standings Men 1/2/3 Joel Wilson
4 Twilight Criterium Series - Series Standings Men 1/2/3 Gary Malcolm
5 Twilight Criterium Series Men 4/5 Damien Kruziki
6 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Joel Wilson
3 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Gary Malcolm
17 True Amateur Criterium Series - Series Standings Men 4/5 Justin Heide
3 Long Days Night TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Gary Malcolm
3 Long Days Night TT Series: Combined Results by Time Combined Gary Malcolm
3 Long Days Night TT Series Combined Gary Malcolm
13 Twilight Criterium Series - Series Standings Category 4/5 Men Brice Gary
10 Twilight Criterium Series - Series Standings Category 1/2/3 Men Wes Stephens
5 Twilight Criterium Series - Series Standings Category 1/2/3 Men Gary Malcolm
4 Twilight Criterium Series - Series Standings Category 1/2/3 Men Joel Wilson
9 Twilight Criterium Series Category 1/2/3 Men Wes Stephens
5 Twilight Criterium Series Category 1/2/3 Men Gary Malcolm
12 True Amateur Criterium Series - Standings Category 4/5 Men Justin Heide
10 OBRA Rehearsal Race Category 5 Men Steven Savich
32 OBRA Rehearsal Race Category 3 Men Wes Stephens
27 OBRA Rehearsal Race Category 3 Men Joel Wilson
15 OBRA Rehearsal Race Category 3 Men Gary Malcolm
3 OBRA Rehearsal Race Category 3 Men Boyd Piebenga
42 OBRA Rehearsal Race Category 4 Men Nick Glazener
36 OBRA Rehearsal Race Category 4 Men Doug Leopold
22 OBRA Rehearsal Race Category 4 Men Brice Gary
5 OBRA Rehearsal Race Category 4 Men Damien Kruziki
8 OBRA Rehearsal Race Women Category 4 Erin Koenig
6 OBRA Rehearsal Race Women Category 4 Candy Walker
2 OBRA Rehearsal Race Women Category 4 Tara Pemberton
6 OBRA Rehearsal Race Masters 30-39 Richard Sweet
10 Twilight Criterium Series Men 4/5 Brice Gary
8 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Gary Malcolm
2 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Joel Wilson
10 True Amateur Criterium Series Men 4/5 Justin Heide
61 Mt Hood Cycling Classic - Final General Classification Category 3 Men Brian Vollmer-Buhl
6 Mt Hood Cycling Classic - Final General Classification Category 3 Men Boyd Piebenga
56 Mt Hood Cycling Classic - Three Summit Road Race Category 3 Men Brian Vollmer-Buhl
3 Mt Hood Cycling Classic - Three Summit Road Race Category 3 Men Boyd Piebenga
334 Mt Hood Cycling Classic - Scenic Gorge Time Trial: Combined Results by Time Combined Brian Vollmer-Buhl
198 Mt Hood Cycling Classic - Scenic Gorge Time Trial: Combined Results by Time Combined Wes Stephens
193 Mt Hood Cycling Classic - Scenic Gorge Time Trial: Combined Results by Time Combined Boyd Piebenga
81 Mt Hood Cycling Classic - Scenic Gorge Time Trial Category 3 Men Brian Vollmer-Buhl
39 Mt Hood Cycling Classic - Scenic Gorge Time Trial Category 3 Men Wes Stephens
37 Mt Hood Cycling Classic - Scenic Gorge Time Trial Category 3 Men Boyd Piebenga
58 Mt Hood Cycling Classic - Downtown Criterium Category 3 Men Brian Vollmer-Buhl
34 Mt Hood Cycling Classic - Downtown Criterium Category 3 Men Wes Stephens
6 Mt Hood Cycling Classic - Downtown Criterium Category 3 Men Boyd Piebenga
73 Mt Hood Cycling Classic - Cooper Spur Circuit Race Category 3 Men Brian Vollmer-Buhl
49 Mt Hood Cycling Classic - Cooper Spur Circuit Race Category 3 Men Wes Stephens
4 Mt Hood Cycling Classic - Cooper Spur Circuit Race Category 3 Men Boyd Piebenga
48 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time: Combined Combined Candy Walker
38 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time: Combined Combined Tara Pemberton
70 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time: Combined Combined Richard Sweet
87 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time: Combined Combined Alexander Lehnert
4 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time: Combined Combined Bert Ojerio
12 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time: Combined Combined Riley Holmes
11 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time: Combined Combined Riley Holmes
62 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time: Combined Combined Abe Schafermeyer
78 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time: Combined Combined Steven Savich
60 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time: Combined Combined Damien Kruziki
1 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time: Combined Combined Joel Wilson
55 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time: Combined Combined Wes Stephens
67 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time: Combined Combined Boyd Piebenga
52 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time: Combined Combined Steven Savich
30 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time: Combined Combined Peter/Tara Kaspar/Pemberton
48 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Combined Candy Walker
38 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Combined Tara Pemberton
70 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Combined Richard Sweet
87 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Combined Alexander Lehnert
4 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Combined Bert Ojerio
12 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Combined Riley Holmes
11 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Combined Riley Holmes
62 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Combined Abe Schafermeyer
78 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Combined Steven Savich
60 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Combined Damien Kruziki
1 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Combined Joel Wilson
55 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Combined Wes Stephens
67 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Combined Boyd Piebenga
52 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Combined Steven Savich
30 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Combined Peter/Tara Kaspar/Pemberton
9 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Alexander Lehnert
27 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Peter/Tara Kaspar/Pemberton
13 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Steven Savich
5 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Wes Stephens
2 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Boyd Piebenga
62 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time Combined Candy Walker
52 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time Combined Tara Pemberton
84 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time Combined Richard Sweet
14 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time Combined Peter/Tara Kaspar/Pemberton
101 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time Combined Alexander Lehnert
18 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time Combined Bert Ojerio
6 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time Combined Bert Ojerio
12 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time Combined Alexander Lehnert
26 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time Combined Riley Holmes
25 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time Combined Riley Holmes
76 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time Combined Abe Schafermeyer
92 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time Combined Steven Savich
74 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time Combined Damien Kruziki
15 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time Combined Joel Wilson
69 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time Combined Wes Stephens
81 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time Combined Boyd Piebenga
66 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time Combined Steven Savich
44 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time Combined Peter/Tara Kaspar/Pemberton
9 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Alexander Lehnert
27 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Peter/Tara Kaspar/Pemberton
13 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Steven Savich
5 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Wes Stephens
2 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Boyd Piebenga
5 Eugene Hillclimb Series - May Series Category 4 Women Candy Walker
3 Eugene Hillclimb Series - May Series Category 4 Women Tara Pemberton
3 Eugene Hillclimb Series - May Series Pro/1/2 Men Richard Sweet
12 Eugene Hillclimb Series - May Series Masters Men 50+ Peter/Tara Kaspar/Pemberton
1 Eugene Hillclimb Series - May Series Masters Men 30+ Alexander Lehnert
1 Eugene Hillclimb Series - May Series Fixed Gear Bert Ojerio
3 Eugene Hillclimb Series - May Series Category 5 Men Bert Ojerio
2 Eugene Hillclimb Series - May Series Category 5 Men Alexander Lehnert
16 Eugene Hillclimb Series - May Series Category 4/5 Men Riley Holmes
15 Eugene Hillclimb Series - May Series Category 4/5 Men Riley Holmes
13 Eugene Hillclimb Series - May Series Category 4/5 Men Abe Schafermeyer
9 Eugene Hillclimb Series - May Series Category 4/5 Men Steven Savich
6 Eugene Hillclimb Series - May Series Category 4/5 Men Damien Kruziki
7 Eugene Hillclimb Series - May Series Category 3 Men Joel Wilson
5 Eugene Hillclimb Series - May Series Category 3 Men Wes Stephens
2 Eugene Hillclimb Series - May Series Category 3 Men Boyd Piebenga
4 Eugene Hillclimb Series - May Series Tandem Steven Savich
2 Eugene Hillclimb Series - May Series Tandem Peter/Tara Kaspar/Pemberton
1 Eugene Hillclimb Series Masters Men 30+ Alexander Lehnert
1 Eugene Hillclimb Series Tandem Peter/Tara Kaspar/Pemberton
4 Eugene Hillclimb Series Category 4/5 Men Steven Savich
3 Eugene Hillclimb Series Category 3 Men Wes Stephens
1 Eugene Hillclimb Series Category 3 Men Boyd Piebenga
19 Silverton Road Race Category 3 Joel Wilson
18 Silverton Road Race Category 3 Wes Stephens
13 Silverton Road Race Category 3 Gary Malcolm
1 Silverton Road Race Category 3 Boyd Piebenga
31 Silverton Road Race Category 4/5 Steven Savich
10 Silverton Road Race Category 4/5 Brice Gary
47 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Candy Walker
39 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Tara Pemberton
74 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Richard Sweet
82 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Alexander Lehnert
5 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Bert Ojerio
14 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Riley Holmes
71 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Steven Savich
13 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Riley Holmes
62 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Abe Schafermeyer
59 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Damien Kruziki
6 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Wes Stephens
1 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Joel Wilson
53 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Boyd Piebenga
51 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Steven Savich
47 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Combined Candy Walker
39 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Combined Tara Pemberton
74 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Combined Richard Sweet
82 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Combined Alexander Lehnert
5 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Combined Bert Ojerio
14 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Combined Riley Holmes
71 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Combined Steven Savich
13 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Combined Riley Holmes
62 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Combined Abe Schafermeyer
59 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Combined Damien Kruziki
6 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Combined Wes Stephens
1 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Combined Joel Wilson
53 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Combined Boyd Piebenga
51 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Combined Steven Savich
3 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Alexander Lehnert
25 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Steven Savich
20 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Candy Walker
11 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Tara Pemberton
50 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Results by Time Combined Candy Walker
42 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Results by Time Combined Tara Pemberton
77 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Results by Time Combined Richard Sweet
85 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Results by Time Combined Alexander Lehnert
8 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Results by Time Combined Bert Ojerio
1 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Results by Time Combined Alexander Lehnert
3 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Results by Time Combined Bert Ojerio
17 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Results by Time Combined Riley Holmes
74 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Results by Time Combined Steven Savich
16 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Results by Time Combined Riley Holmes
65 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Results by Time Combined Abe Schafermeyer
62 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Results by Time Combined Damien Kruziki
9 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Results by Time Combined Wes Stephens
4 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Results by Time Combined Joel Wilson
56 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Results by Time Combined Boyd Piebenga
54 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Results by Time Combined Steven Savich
3 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Alexander Lehnert
25 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Steven Savich
20 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Candy Walker
12 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Tara Pemberton
4 Eugene Hillclimb Series - Series Standings Category 4 Women Candy Walker
3 Eugene Hillclimb Series - Series Standings Category 4 Women Tara Pemberton
2 Eugene Hillclimb Series - Series Standings Pro/1/2 Men Richard Sweet
1 Eugene Hillclimb Series - Series Standings Masters Men 30+ Alexander Lehnert
1 Eugene Hillclimb Series - Series Standings Fixed Gear Bert Ojerio
3 Eugene Hillclimb Series - Series Standings Category 5 Men Alexander Lehnert
1 Eugene Hillclimb Series - Series Standings Category 5 Men Bert Ojerio
16 Eugene Hillclimb Series - Series Standings Category 4/5 Men Riley Holmes
15 Eugene Hillclimb Series - Series Standings Category 4/5 Men Steven Savich
13 Eugene Hillclimb Series - Series Standings Category 4/5 Men Riley Holmes
12 Eugene Hillclimb Series - Series Standings Category 4/5 Men Abe Schafermeyer
4 Eugene Hillclimb Series - Series Standings Category 4/5 Men Damien Kruziki
8 Eugene Hillclimb Series - Series Standings Category 3 Men Wes Stephens
5 Eugene Hillclimb Series - Series Standings Category 3 Men Joel Wilson
3 Eugene Hillclimb Series - Series Standings Category 3 Men Boyd Piebenga
4 Eugene Hillclimb Series - Series Standings Tandem Steven Savich
1 Eugene Hillclimb Series Masters Men 30+ Alexander Lehnert
1 Eugene Hillclimb Series Tandem Steven Savich
2 Eugene Hillclimb Series Category 4 Women Candy Walker
1 Eugene Hillclimb Series Category 4 Women Tara Pemberton
7 Swan Island Criterium Category 3 Joel Wilson
3 Swan Island Criterium Category 3 Gary Malcolm
3 Swan Island Criterium Fixed Gear Gary Malcolm
14 Swan Island Criterium Women Category 4 Erin Koenig
140 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Heather Paris
143 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Erin Koenig
142 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Tara Pemberton
141 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Candy Walker
140 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Heather Paris
143 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Erin Koenig
142 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Tara Pemberton
141 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Candy Walker
2 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Category 4 Women Heather Paris
2 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Category 4 Women Erin Koenig
2 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Category 4 Women Tara Pemberton
2 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Category 4 Women Candy Walker
13 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Alexander Lehnert
16 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Steven Savich
3 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Joel Wilson
2 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Richard Sweet
13 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Alexander Lehnert
16 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Steven Savich
3 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Joel Wilson
2 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Richard Sweet
1 Eugene Hillclimb Series Masters Men 30+ Alexander Lehnert
4 Eugene Hillclimb Series Category 4/5 Men Steven Savich
1 Eugene Hillclimb Series Category 3 Men Joel Wilson
2 Eugene Hillclimb Series Pro/1/2 Men Richard Sweet
10 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Alexander Lehnert
2 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Bert Ojerio
45 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Steven Savich
23 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Abe Schafermeyer
18 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Riley Holmes
13 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Damien Kruziki
1 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Boyd Piebenga
6 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Richard Sweet
10 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Alexander Lehnert
2 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Bert Ojerio
46 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Steven Savich
23 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Abe Schafermeyer
18 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Riley Holmes
13 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Damien Kruziki
1 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Boyd Piebenga
6 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Richard Sweet
1 Eugene Hillclimb Series Masters Men 30+ Alexander Lehnert
1 Eugene Hillclimb Series Men 5 Bert Ojerio
15 Eugene Hillclimb Series Men 4/5 Steven Savich
9 Eugene Hillclimb Series Men 4/5 Abe Schafermeyer
6 Eugene Hillclimb Series Men 4/5 Riley Holmes
1 Eugene Hillclimb Series Men 4/5 Damien Kruziki
1 Eugene Hillclimb Series Men 3 Boyd Piebenga
2 Eugene Hillclimb Series Men Pro/1/2 Richard Sweet
16 Table Rock Road Race Category 3 Men Gary Malcolm
14 Table Rock Road Race Category 3 Men Geoffrey Huber
9 Table Rock Road Race Category 3 Men Wes Stephens
6 Table Rock Road Race Category 3 Men Joel Wilson
1 Table Rock Road Race Category 3 Men Boyd Piebenga
36 Spring Thaw XC MTB Sport Men 19-39 Justin Heide
6 Spring Thaw XC MTB Sport Men 19-39 Riley Holmes
2 Spring Thaw XC MTB Sport Men 19-39 Aaron Michalson
8 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Alexander Lehnert
17 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Abe Schafermeyer
13 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Damien Kruziki
9 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Riley Holmes
5 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Wes Stephens
3 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Boyd Piebenga
4 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Richard Sweet
8 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Alexander Lehnert
17 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Abe Schafermeyer
13 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Damien Kruziki
9 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Riley Holmes
5 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Wes Stephens
3 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Boyd Piebenga
4 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Richard Sweet
1 Eugene Hillclimb Series Category 5 Men Alexander Lehnert
7 Eugene Hillclimb Series Category 4/5 Men Abe Schafermeyer
6 Eugene Hillclimb Series Category 4/5 Men Damien Kruziki
3 Eugene Hillclimb Series Category 4/5 Men Riley Holmes
3 Eugene Hillclimb Series Category 3 Men Wes Stephens
2 Eugene Hillclimb Series Category 3 Men Boyd Piebenga
2 Eugene Hillclimb Series Pro/1/2 Men Richard Sweet
3 Bear Springs Trap MTB XC #1 Sport Men Open Riley Holmes
46 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Erin Koenig
156 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Candy Walker
4 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Richard Sweet
73 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Matt Ritzow
49 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Doug Leopold
38 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Dan Gusset
70 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Steven Savich
71 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Joel Wilson
130 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Gary Malcolm
99 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Peter/Tara Kaspar/Pemberton
46 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Combined Erin Koenig
156 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Combined Candy Walker
4 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Combined Richard Sweet
73 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Combined Matt Ritzow
49 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Combined Doug Leopold
38 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Combined Dan Gusset
70 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Combined Steven Savich
71 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Combined Joel Wilson
130 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Combined Gary Malcolm
99 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Combined Peter/Tara Kaspar/Pemberton
21 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Peter/Tara Kaspar/Pemberton
69 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Candy Walker
4 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Gary Malcolm
49 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time Combined Erin Koenig
160 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time Combined Candy Walker
7 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time Combined Richard Sweet
77 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time Combined Matt Ritzow
52 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time Combined Doug Leopold
41 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time Combined Dan Gusset
74 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time Combined Steven Savich
75 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time Combined Joel Wilson
134 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time Combined Gary Malcolm
103 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time Combined Peter/Tara Kaspar/Pemberton
21 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Peter/Tara Kaspar/Pemberton
69 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Candy Walker
4 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Gary Malcolm
11 Eugene Time Trial Series Overall Standings Category 4 Women Erin Koenig
1 Eugene Time Trial Series Overall Standings Category 4 Women Candy Walker
5 Eugene Time Trial Series Overall Standings Pro/1/2 Men Richard Sweet
8 Eugene Time Trial Series Overall Standings Masters Men 40+ Matt Ritzow
46 Eugene Time Trial Series Overall Standings Category 4/5 Men Doug Leopold
43 Eugene Time Trial Series Overall Standings Category 4/5 Men Dan Gusset
6 Eugene Time Trial Series Overall Standings Category 4/5 Men Steven Savich
9 Eugene Time Trial Series Overall Standings Category 3 Men Joel Wilson
2 Eugene Time Trial Series Overall Standings Category 3 Men Gary Malcolm
2 Eugene Time Trial Series Overall Standings Tandem Peter/Tara Kaspar/Pemberton
2 Eugene Time Trial Series Tandem Peter/Tara Kaspar/Pemberton
2 Eugene Time Trial Series Category 4 Women Candy Walker
1 Eugene Time Trial Series Category 3 Men Gary Malcolm
19 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Category 4 Women Erin Koenig
13 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Category 4 Women Candy Walker
6 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Category 4 Women Tara Pemberton
34 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Masters Men 40+ 1/2/3 Matt Ritzow
30 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Category 4/5 Men Steven Savich
52 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Category 3 Men Geoffrey Huber
48 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Category 3 Men Brian Vollmer-Buhl
34 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Category 3 Men Joel Wilson
15 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Category 3 Men Wes Stephens
5 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Points Category 4 Women Tara Pemberton
20 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Category 4 Women Erin Koenig
14 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Category 4 Women Candy Walker
6 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Category 4 Women Tara Pemberton
1000 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Masters Men 40+ 1/2/3 Matt Ritzow
33 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Category 4/5 Men Steven Savich
49 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Category 3 Men Brian Vollmer-Buhl
34 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Category 3 Men Joel Wilson
32 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Category 3 Men Wes Stephens
26 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Category 3 Men Geoffrey Huber
16 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Combined Matt Ritzow
315 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Combined Geoffrey Huber
247 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Combined Joel Wilson
221 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Combined Brian Vollmer-Buhl
138 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Combined Wes Stephens
1000 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Masters Men 40+ 1/2/3 Matt Ritzow
95 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Category 3 Men Geoffrey Huber
76 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Category 3 Men Joel Wilson
67 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Category 3 Men Brian Vollmer-Buhl
24 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Category 3 Men Wes Stephens
18 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Category 4 Women Erin Koenig
12 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Category 4 Women Candy Walker
11 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Category 4 Women Tara Pemberton
1000 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Masters 40+ 1/2/3 Matt Ritzow
23 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Category 4/5 Men Steven Savich
47 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Category 3 Men Joel Wilson
41 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Category 3 Men Brian Vollmer-Buhl
35 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Category 3 Men Wes Stephens
9 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Category 3 Men Geoffrey Huber
8 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Points Category 3 Men Joel Wilson
23 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Category 4 Women Candy Walker
16 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Category 4 Women Erin Koenig
13 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Category 4 Women Tara Pemberton
1000 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Masters Men 40+ 1/2/3 Matt Ritzow
46 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Category 4/5 Men Steven Savich
59 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Category 3 Men Brian Vollmer-Buhl
57 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Category 3 Men Joel Wilson
35 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Category 3 Men Wes Stephens
18 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Category 3 Men Geoffrey Huber
67 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Candy Walker
24 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Peter/Tara Kaspar/Pemberton
70 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Erin Koenig
28 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Steven Savich
15 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Joel Wilson
5 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Gary Malcolm
67 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Candy Walker
24 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Peter/Tara Kaspar/Pemberton
70 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Erin Koenig
28 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Steven Savich
15 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Joel Wilson
5 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Gary Malcolm
2 Eugene Time Trial Series Masters Women 40+ Candy Walker
2 Eugene Time Trial Series Tandem Peter/Tara Kaspar/Pemberton
2 Eugene Time Trial Series Category 4 Women Erin Koenig
6 Eugene Time Trial Series Category 4/5 Men Steven Savich
5 Eugene Time Trial Series Category 3 Men Joel Wilson
2 Eugene Time Trial Series Category 3 Men Gary Malcolm
6 Chasing the Rabbit Sport Men 19-39 Mark Keel
4 Chasing the Rabbit Sport Men 19-39 Riley Holmes
35 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Matt Ritzow
74 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Candy Walker
77 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Doug Leopold
11 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Steven Savich
2 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Gary Malcolm
35 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Matt Ritzow
74 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Candy Walker
77 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Doug Leopold
11 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Steven Savich
2 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Gary Malcolm
5 Eugene Time Trial Series Masters Men 40+ Matt Ritzow
4 Eugene Time Trial Series Category 4 Women Candy Walker
33 Eugene Time Trial Series Category 4/5 Men Doug Leopold
1 Eugene Time Trial Series Category 4/5 Men Steven Savich
1 Eugene Time Trial Series Category 3 Men Gary Malcolm
23 Kings Valley Road Race Pro/1/2 Men Matt Ritzow
47 Kings Valley Road Race Category 4/5 Men Steven Savich
33 Kings Valley Road Race Category 4/5 Men Brice Gary
38 Kings Valley Road Race Category 3 Men Brian Vollmer-Buhl
20 Kings Valley Road Race Category 3 Men Gary Malcolm
11 Kings Valley Road Race Category 3 Men Wes Stephens
80 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Candy Walker
16 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Peter/Tara Kaspar/Pemberton
30 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Matt Ritzow
62 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Dan Gusset
33 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Joel Wilson
9 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Gary Malcolm
11 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Richard Sweet
80 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Candy Walker
16 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Peter/Tara Kaspar/Pemberton
30 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Matt Ritzow
62 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Dan Gusset
33 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Joel Wilson
9 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Gary Malcolm
11 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Richard Sweet
4 Eugene Time Trial Series Senior Women Category 4 Candy Walker
1 Eugene Time Trial Series Tandem Peter/Tara Kaspar/Pemberton
6 Eugene Time Trial Series Masters Men 40+ Matt Ritzow
23 Eugene Time Trial Series Senior Men Category 4/5 Dan Gusset
7 Eugene Time Trial Series Senior Men Category 3 Joel Wilson
3 Eugene Time Trial Series Senior Men Category 3 Gary Malcolm
3 Eugene Time Trial Series Senior Men Category 1/2 Richard Sweet
23 Piece of Cake Category 3 Men Gary Malcolm
13 Piece of Cake Category 3 Men Brian Vollmer-Buhl
5 Ice Breaker Criterium Women Category 4 Erin Koenig
21 Ice Breaker Criterium Masters Men Gary Malcolm
13 Ice Breaker Criterium Masters Men Alexander Lehnert
3 Ice Breaker Criterium Masters Men Wes Stephens
18 Ice Breaker Criterium Category 3 Men Gary Malcolm
12 Ice Breaker Criterium Category 3 Men Wes Stephens
2 Ice Breaker Criterium Category 3 Men Joel Wilson
5 20th Peak Sports Mudslinger MTB Beginner 19-39 Men Justin Heide
18 20th Peak Sports Mudslinger MTB Sport Men 19-39 Riley Holmes
14 20th Peak Sports Mudslinger MTB Sport Men 19-39 Brice Gary
9 20th Peak Sports Mudslinger MTB Expert Men 40+ Matt Ritzow
11 Banana Belt Road Race Series Masters Men 40+ Wes Stephens
29 Banana Belt Road Race Series Category 3 Men Gary Malcolm
14 Banana Belt Road Race Series Category 3 Men Geoffrey Huber
17 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Series - Final Overall Category 3 Men Geoffrey Huber
10 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Series - Final Overall Masters Men 40+ Matt Ritzow
6 Banana Belt Road Race Series: Series Standings Masters 40+ Matt Ritzow
29 Banana Belt Road Race Series Category 4 Damien Kruziki
23 Banana Belt Road Race Series Category 4 Brice Gary
47 Banana Belt Road Race Series Category 3 Brian Vollmer-Buhl
31 Banana Belt Road Race Series Category 3 Joel Wilson
24 Banana Belt Road Race Series Category 3 Geoffrey Huber
18 Banana Belt Road Race Series Category 3 Gary Malcolm
15 Banana Belt Road Race Series Category 3 Wes Stephens
4 Banana Belt Road Race Series Masters Men 40+ Matt Ritzow
35 Banana Belt Road Race Series Senior Men Category 3 Brian Vollmer-Buhl
10 Banana Belt Road Race Series Senior Men Category 3 Geoffrey Huber
51 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Gary Malcolm
257 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Erin Koenig
51 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Gary Malcolm
257 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Erin Koenig
7 Jack Frost Time Trial Category 3 Gary Malcolm
7 Jack Frost Time Trial Women Category 4 Erin Koenig
26 Cherry Pie Road Race Senior Men Category 4 Brice Gary
33 Cherry Pie Road Race Senior Men Category 5 Justin Heide
20 Cherry Pie Road Race Senior Men Category 5 Steven Savich
14 Cherry Pie Road Race Senior Women Category 4 Erin Koenig
11 Cherry Pie Road Race Masters Women 40+ Tara Pemberton
10 Cherry Pie Road Race Masters Women 40+ Candy Walker
32 Cherry Pie Road Race Senior Men Category 3 Joel Wilson
9 Cherry Pie Road Race Senior Men Category 3 Brian Vollmer-Buhl