Hammer Velo

Event Category Name
DNF Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Masters 35+ C Richard Rosko
5 Redmond Golf Cross Masters 35+ B Curtis Loeb
7 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ C Richard Rosko
61 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ B Jimmy Candelaria
35 Cross Crusade: Barton Park Category B Jimmy Candelaria
31 Cross Crusade: Barton Park Category B Drew Coleman
14 Fazio Farms CX Part Deux Masters 35+ C Richard Rosko
17 Cross Crusade: PIR Infield Women A Allison Medellin
10 Cross Crusade: PIR Infield Masters Women 45+ Angela Horton Gapay
86 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ B Jimmy Candelaria
23 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Singlespeed David German
11 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ C Richard Rosko
1 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ C Greg Stokes
8 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters Women 45+ Angela Horton Gapay
103 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Jimmy Candelaria
13 Sandy/Boring Corn Cross Category B Drew Coleman
11 Sandy/Boring Corn Cross Singlespeed David German
5 Sandy/Boring Corn Cross Masters 35+ C Richard Rosko
16 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 45+ Angela Horton Gapay
21 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Allison Medellin
1 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Masters 35+ C Greg Stokes
8 Blind Date at the Dairy: September Standings Women A Allison Medellin
39 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ B Curtis Loeb
45 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Category B Drew Coleman
58 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Category B Jimmy Candelaria
109 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ B Jimmy Candelaria
21 Blind Date at the Dairy Singlespeed David German
20 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Drew Coleman
22 Blind Date at the Dairy Singlespeed Jeff Tedder
8 Cross Crusade: Rainier Masters Women 45+ Angela Horton Gapay
55 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ B Curtis Loeb
87 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ B Jimmy Candelaria
28 Blind Date at the Dairy Singlespeed Jeff Tedder
26 Blind Date at the Dairy Singlespeed David German
24 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Drew Coleman
55 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Singlespeed David German
5 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters Women 45+ Angela Horton Gapay
18 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Women A Allison Medellin
5 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Masters 35+ C Greg Stokes
22 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Drew Coleman
47 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Greg Stokes
23 Battle At Barlow Category B Jimmy Candelaria
22 Battle At Barlow Category B Drew Coleman
2 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Masters 35+ C Greg Stokes
11 Fazio Farms Masters 35+ B Chris Smith
7 Fazio Farms Category B Drew Coleman
3 Fazio Farms Masters 35+ B Curtis Loeb
9 Fazio Farms Singlespeed David German
7 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Women A Allison Medellin
12 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Masters 35+ C Greg Stokes
39 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Masters 35+ B Jimmy Candelaria
19 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Drew Coleman
32 Blind Date at the Dairy Singlespeed David German
2 Blind Date at the Dairy Women A Allison Medellin
DNF Hood River Double Cross Masters 35+ B Curtis Loeb
3 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Masters Women 45+ Angela Horton Gapay
41 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Masters 35+ B Drew Coleman
17 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Singlespeed Andrew Marges
10 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Category C Jon DeLeonardo
1 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Women B Allison Medellin
5 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Masters Women 45+ Angela Horton Gapay
9 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Masters 50+ Jeff Tedder
11 Monday PIR: August Series Standings Masters 4/5 Darren Ferris
3 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Masters Women 45+ Angela Horton Gapay
1 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Women B Allison Medellin
13 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Masters 50+ Jeff Tedder
DNF Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Masters 35+ B Curtis Loeb
50 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Masters 35+ B Drew Coleman
19 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Singlespeed Andrew Marges
25 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Category C Jon DeLeonardo
28 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Category B Jimmy Candelaria
36 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Singlespeed Steven Potter
34 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Category C Jimmy Candelaria
51 Tuesday PIR Category 3/4 Greg Estes
2 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Women 4/5 Allison Medellin
9 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit Masters Men B 35+ Curtis Loeb
7 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit Masters Men 50+ Jeff Tedder
74 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Combined Allison Medellin
33 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit Masters Men B 35+ Drew Coleman
2 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Women 4/5 Allison Medellin
4 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: GC after stage 2 Women 4/5 Allison Medellin
38 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit Masters Men B 35+ Jimmy Candelaria
8 Eugene Celebration Stage Race: GC after Stage 1 Women 4/5 Allison Medellin
5 Eugene Celebration Stage Race: Briggs Hill RR Women 4/5 Allison Medellin
8 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Women 4/5 Allison Medellin
4 Eugene Celebration Stage Race Women 4/5 Allison Medellin
DNF Monday PIR Masters 1/2/3 Greg Estes
DNF Gresham Criterium Masters 40+ Category 3/4 Greg Estes
54 Tuesday PIR Category 1/2/3 Greg Estes
11 Monday PIR Masters 4/5 Darren Ferris
16 Monday PIR Masters 4/5 Greg Stokes
7 OUCH OBRA Uphill TT Championship Masters Men 40-44 Greg Stokes
63 OUCH OBRA Uphill TT Championship: Combined Combined Greg Stokes
129 OUCH OBRA Uphill TT Championship: Combined Combined Isaac Potoczny-Jones
15 OUCH OBRA Uphill TT Championship Senior Men Category 4/5 Isaac Potoczny-Jones
26 Tuesday PIR Category 3/4 Greg Estes
4 Monday PIR Masters 4/5 Darren Ferris
2 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Women Category 4/5 Allison Medellin
5 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Curtis Loeb
21 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Jon DeLeonardo
5 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Allison Medellin
12 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Angela Horton Gapay
12 Portland Short Track Series Clydesdale Bryan Smith
4 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 David German
5 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Jeff Tedder
DNF Vancouver Criterium Masters Men 50+ Greg Estes
6 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Allison Medellin
8 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Jeff Tedder
14 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Curtis Loeb
7 Monday PIR Masters Men Category 4/5 Darren Ferris
13 Portland Short Track Series Clydesdale Bryan Smith
7 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 David German
49 Tuesday PIR Category 1/2/3 Greg Estes
DNF Twilight Criterium Series Men 4/5 Jon DeLeonardo
31 Monday PIR Masters Men Category 1/2/3 Greg Estes
6 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 David German
10 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Allison Medellin
10 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Jeff Tedder
5 Montinore Road Race Women Category 4/5 Allison Medellin
16 Montinore Road Race Masters Men 35+ Category 4/5 Drew Coleman
3 Montinore Road Race Masters Men 35+ Category 4/5 Andrew Marges
2 Revenge of the Disc: July 13 Women 4/5 Allison Medellin
4 Revenge of the Disc Women 4/5 Allison Medellin
61 Revenge of the Disc: Combined Combined Allison Medellin
108 Revenge of the Disc: Combined Combined Allison Medellin
16 Tuesday PIR Category 3/4 Drew Coleman
26 Tuesday PIR Category 3/4 Greg Estes
DNF Monday PIR Masters Men 1/2/3 Greg Estes
7 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Jeff Tedder
4 Monday PIR Masters Men 4/5 Darren Ferris
6 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 David German
12 Portland Short Track Series Clydesdale Bryan Smith
6 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Allison Medellin
10 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Jon DeLeonardo
24 High Desert Omnium: Road Raceā€”Men's OBRA Championship RR Men 4/5 Andrew Marges
6 St. Honore Criterium Women 4/5 Allison Medellin
9 St. Honore Criterium Masters Men 35+ 4/5 Darren Ferris
13 St. Honore Criterium Masters Men 35+ 4/5 Drew Coleman
DNF St. Honore Criterium Masters Men 50+ 1/2/3 Greg Estes
7 Mt. Tabor Series Category 4 Men Andrew Marges
DNF Mt. Tabor Series Category 4 Men Drew Coleman
13 Mt. Tabor Series Category 4 Men Isaac Potoczny-Jones
19 Tuesday PIR Category 3/4 Drew Coleman
29 Tuesday PIR Category 1/2/3 Greg Estes
45 Monday PIR Masters 1/2/3 Greg Estes
10 Monday PIR Masters 4/5 Darren Ferris
13 Six Hours of Mt Hood Two-Person 80+ Jon DeLeonardo
13 Six Hours of Mt Hood Two-Person 80+ David German
3 Six Day: Saturday Six-day B Overall Jamie Fitzgerald
11 Mt. Tabor Series Men Category 4 Andrew Marges
13 Mt. Tabor Series Men Category 4 Isaac Potoczny-Jones
11 Mt. Tabor Series Senior Women Daphne Moore
20 Mt. Tabor Series Men Category 4 Drew Coleman
24 Tuesday PIR Category 3/4 Greg Estes
7 Portland Short Track Series Clydesdale Bryan Smith
6 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Jeff Tedder
1 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Curtis Loeb
9 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Allison Medellin
31 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Greg Estes
2 Monday PIR Masters Men Category 4/5 Andrew Marges
10 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Jon DeLeonardo
41 Tuesday PIR Category 3/4 Greg Estes
18 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Jon DeLeonardo
12 Portland Short Track Series Clydesdale Bryan Smith
4 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Curtis Loeb
6 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Allison Medellin
44 Monday PIR Masters Men Category 1/2/3 Greg Estes
6 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 David German
3 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Masters Women 40+ Daphne Moore
2 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Masters Men 35+ 4/5 Andrew Marges
10 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Men 4/5 Steven Potter
10 Mt. Tabor Series Category 4 Men Isaac Potoczny-Jones
14 Tuesday PIR Men 3/4 Andrew Marges
8 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Allison Medellin
6 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Curtis Loeb
9 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Jeff Tedder
10 Monday PIR Masters Men 4/5 Darren Ferris
31 Monday PIR Masters Men 4/5 Andrew Marges
12 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 David German
1 OBRA TTT Women 4 Angela Horton Gapay
119 OBRA TTT: Combined Combined Angela Horton Gapay
3 Gorge Mountain Bike Short Track Series Category 2 Men 45+ Richard Rosko
17 Mt. Tabor Series Category 4 Men Andrew Marges
6 Mt. Tabor Series Masters Women Daphne Moore
41 Mt. Tabor Series Category 4 Men Isaac Potoczny-Jones
24 Tuesday PIR Category 3/4 Greg Estes
6 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 David German
39 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Greg Estes
8 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Jeff Tedder
10 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Richard Rosko
9 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Allison Medellin
7 Portland Short Track Series Clydesdale Bryan Smith
4 Monday PIR Masters Men 4/5 Andrew Marges
8 Hammer Velo Criterium Masters Men 50+ Category 3/4/5 Jeff Tedder
30 Hammer Velo Criterium Men Category 4/5 Drew Coleman
47 Hammer Velo Criterium Men Category 4/5 Isaac Potoczny-Jones
4 Hammer Velo Criterium Masters Women 40+ Daphne Moore
53 Hammer Velo Criterium Men Category 4/5 Jon DeLeonardo
3 Hammer Velo Criterium Women Category 4/5 Allison Medellin
14 Hammer Velo Criterium Masters Men 40+ Category 3/4/5 Darren Ferris
3 Hammer Velo Criterium Masters Women 40+ Angela Horton Gapay
24 Hammer Velo Criterium Masters Men 40+ Category 3/4/5 Andrew Marges
61 Hammer Velo Criterium Senior Men Greg Estes
27 Hammer Velo Criterium Masters Men 40+ Category 3/4/5 David German
19 Hammer Velo Criterium Masters Men 50+ Category 3/4/5 Greg Estes
2 Gorge Mountain Bike Short Track Series Category 2 Men 45+ Richard Rosko
14 Mt. Tabor Series Category 4 Isaac Potoczny-Jones
4 Mt. Tabor Series Masters Women 40+ Daphne Moore
18 Crank Bicycles TT @ PIR: Combined Combined Jeff Tedder
DNS Crank Bicycles TT @ PIR Women Category 4/5 Allison Medellin
2 Crank Bicycles TT @ PIR Masters Men 50+ Jeff Tedder
40 Sisters Stampede MTB XC Category 2 Men 40-49 Richard Rosko
20 Sisters Stampede MTB XC Category 2 Men 19-39 Curtis Loeb
37 Sisters Stampede MTB XC Category 2 Men 19-39 Jon DeLeonardo
22 Sisters Stampede MTB XC Category 2 Men 40-49 David German
17 Bend Don't Brake Masters Men 40+ Steven Potter
16 Bend Don't Brake Masters Men 40+ Darren Ferris
11 Bend Don't Brake Women 4 Allison Medellin
3 Monday PIR Masters 4/5 Andrew Marges
11 Kruger's Kermesse Farm Dirt Crit Masters Men 50+ Kevin O'Connell
2 Kruger's Kermesse Farm Dirt Crit Singlespeed Andrew Marges
8 Kruger's Kermesse Farm Dirt Crit Singlespeed David German
5 Kruger's Kermesse Farm Dirt Crit Men B Jon DeLeonardo
4 Kruger's Kermesse Farm Dirt Crit Men C Isaac Potoczny-Jones
3 Kruger's Kermesse Farm Dirt Crit Masters Men 50+ Jeff Tedder
31 Kruger's Kermesse Farm Dirt Crit Masters Men B 35+ Jimmy Candelaria
25 Kruger's Kermesse Farm Dirt Crit Masters Men B 35+ Richard Rosko
10 Kruger's Kermesse Farm Dirt Crit Masters Men B 35+ Drew Coleman
11 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Masters Men 35+ Category 4/5 Darren Ferris
7 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Women Category 4 Allison Medellin
1 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Masters Women 40+ Daphne Moore
4 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Masters Women 40+ Angela Horton Gapay
3 Gorge Mountain Bike Short Track Series Category 2 Men 45+ Richard Rosko
34 Tuesday PIR Category 3/4 Jimmy Candelaria
25 Tuesday PIR Category 3/4 Greg Estes
4 Tuesday PIR Category 3/4 Andrew Marges
8 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Masters Men 35+ Category 4/5 Darren Ferris
4 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Masters Men 35+ Category 4/5 Andrew Marges
1 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Masters Men 35+ Category 4/5 Steven Potter
4 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Women Category 4 Allison Medellin
18 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men Category 4 Isaac Potoczny-Jones
2 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Masters Women 40+ Daphne Moore
12 Cascade Chainbreaker XC Category 2 40-49 Men David German
7 Cascade Chainbreaker XC Category 2 50-59 Men Jeff Tedder
13 Tuesday PIR Category 3/4 Andrew Marges
9 Banana Belt Series Masters Men 35+ 4/5 Darren Ferris
5 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Masters Men 35+ Category 4/5 Steven Potter
18 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Masters Men 35+ Category 4/5 Curtis Loeb
2 Banana Belt Series Masters Women 40+ Daphne Moore
4 Banana Belt Series Women Category 4/5 Allison Medellin
11 Banana Belt Series Women Category 3 Sandra Clark
12 Banana Belt Series Masters Men 35+ 4/5 Andrew Marges
12 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Masters Men 35+ Category 4/5 Darren Ferris
4 Banana Belt Series Masters Men 35+ 4/5 Steven Potter
4 Banana Belt Series Masters Women 40+ Angela Horton Gapay
3 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Masters Women 40+ Angela Horton Gapay
2 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Masters Women 40+ Daphne Moore
11 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Women Category 4 Allison Medellin
5 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Women Category 3 Sandra Clark
59 Tuesday PIR Category 1/2/3 Greg Estes
6 Monday PIR Masters 4/5 Drew Coleman
9 Monday PIR Masters 4/5 Darren Ferris
4 Monday PIR Masters 4/5 Andrew Marges
DNF Bear Springs Trap XC Singlespeed Women Angela Horton Gapay
19 Bear Springs Trap XC Category 2 Men 40-49 Richard Rosko
2 Eugene Roubaix Masters 40+ Men 4/5 Darren Ferris
8 Eugene Roubaix Masters 40+ Men 4/5 Andrew Marges
13 Eugene Roubaix Masters 40+ Men 4/5 Steven Potter
4 Bear Springs Trap STXC Category 1 Men 35+ Jeff Tedder
2 Bear Springs Trap STXC Category 2/3 Men 35+ Richard Rosko
12 Tuesday PIR Category 3/4 Curtis Loeb
12 Tuesday PIR Men Category 4/5 Jon DeLeonardo
2 Monday PIR Masters 4/5 Darren Ferris
10 Monday PIR Women 4/5 Allison Medellin
10 Monday PIR Masters 4/5 Drew Coleman
12 Monday PIR Masters 4/5 Andrew Morgan
29 Tuesday PIR Category 3/4 Richard Rosko
22 Tuesday PIR Category 3/4 Jeff Tedder
32 Tuesday PIR Category 3/4 Greg Estes
7 Tuesday PIR Category 3/4 Drew Coleman
14 Tuesday PIR Category 4/5 Jon DeLeonardo
8 Tuesday PIR Category 3/4 Andrew Marges
15 Tuesday PIR Category 3/4 Curtis Loeb
45 Monday PIR Masters 1/2/3 Greg Estes
13 Monday PIR Masters 4/5 Darren Ferris
6 Monday PIR Masters 4/5 Darren Ferris
9 Monday PIR Senior Women Sandra Clark
9 Kings Valley Road Race Women 4/5 Allison Medellin
42 Kings Valley Road Race Category 4/5 Isaac Potoczny-Jones
11 Kings Valley Road Race Masters 40+ Steven Potter
43 Kings Valley Road Race Masters 40+ Darren Ferris
21 Kings Valley Road Race Masters 40+ Drew Coleman
12 Rose Garden Circuit Race Series Category 4 40+ Steven Potter
10 Mudslinger XC Category 2 40-49 Men Richard Rosko
8 Rose Garden Circuit Race Series Masters Men 4/5 40+ Steven Potter
2 Rose Garden Circuit Race Series Women 4/5 Angela Horton Gapay
3 Crank Bicycles TT @ PIR Women Category 3 Sandra Clark
2 Crank Bicycles TT @ PIR Women Category 4/5 Allison Medellin
19 Crank Bicycles TT @ PIR Men Category 4/5 Isaac Potoczny-Jones
98 Crank Bicycles TT @ PIR: Combined Combined Sandra Clark
112 Crank Bicycles TT @ PIR: Combined Combined Allison Medellin
102 Crank Bicycles TT @ PIR: Combined Combined Isaac Potoczny-Jones
2 As the Raven Flies TT Eddy Senior Men Darren Ferris
1 As the Raven Flies TT Eddy Senior Women Daphne Moore
38 As the Raven Flies TT: Combined Combined Darren Ferris
55 As the Raven Flies TT: Combined Combined Daphne Moore
15 Gorge Roubaix Masters Men 4/5 Kevin O'Connell
40 Gorge Roubaix Men Category 4/5 kirksey neumeyer
24 Gorge Roubaix Masters Men 4/5 Drew Coleman
26 Gorge Roubaix Masters Men 4/5 Steven Potter
7 Gorge Roubaix Masters Men 4/5 Darren Ferris
10 Gorge Roubaix Masters Men 4/5 Andrew Marges
1 As the Raven Flies TT Eddy Senior Women Daphne Moore
20 As the Raven Flies TT: Combined Combined Jeff Tedder
102 As the Raven Flies TT: Combined Combined Daphne Moore
4 As the Raven Flies TT Masters 50+ Men Jeff Tedder
7 Dirty Circles Masters Men 4/5 Darren Ferris
2 Dirty Circles Masters Men 4/5 Andrew Marges
10 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Women Category 3/4/5 Allison Medellin
1 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Masters Men Category 4/5 Darren Ferris
DNF Heiser Farms Grand Island Road Race Series Masters Men Category 3/4 Andrew Marges
20 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Masters Men Category 3/4 David German
15 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Masters Men Category 3/4 Steven Potter
4 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Masters Men Category 3/4 Jeff Tedder
13 Dirty Circles Masters Men 3/4 Kevin O'Connell
2 Dirty Circles Masters Men 4/5 Darren Ferris
6 Dirty Circles Women 4/5 Allison Medellin
6 Dirty Circles Masters Men 4/5 Andrew Marges
17 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Category 4/5 Jon DeLeonardo
6 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Masters Men Category 3/4 Drew Coleman
18 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Category 4/5 Isaac Potoczny-Jones
DNF Heiser Farms Grand Island Road Race Series Category 4/5 kirksey neumeyer
2 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Masters Men Category 3/4 Jeff Tedder
6 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Masters Men Category 4/5 Darren Ferris
15 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Masters Men Category 3/4 Kevin O'Connell
1 Dirty Circles Masters Men 4/5 Darren Ferris
8 Dirty Circles Women 1/2/3 Daphne Moore
29 Dirty Circles Masters Men 3/4 Greg Estes
19 Dirty Circles Masters Men 3/4 Kevin O'Connell
50 Dirty Circles Masters Men 3/4 Greg Estes
20 Dirty Circles Masters Men 3/4 Kevin O'Connell
14 Dirty Circles Women 4/5 Allison Medellin
20 Dirty Circles Women 1/2/3 Daphne Moore
7 Echo Red to Red MTB XC Category 2 40-49 Men David German
30 Echo Red to Red MTB XC Category 2 40-49 Men Chris Smith
6 Echo Red to Red MTB XC Category 2 50-59 Men Jeff Tedder
22 Echo Red to Red MTB XC Category 2 40-49 Men Richard Rosko
23 Echo Red to Red MTB XC Category 2 19-39 Men Jon DeLeonardo
9 Echo Red to Red MTB XC Category 2 19-39 Men Curtis Loeb
8 Echo Red to Red MTB XC Singlespeed Women Angela Horton Gapay
10 Echo Red to Red MTB XC Clydesdale 200+ Bryan Smith
8 Echo Red to Red MTB XC Category 2 19-39 Women Allison Medellin
4 Jack Frost TT Women 4/5 Allison Medellin
140 Jack Frost TT: Combined Combined Allison Medellin
189 Jack Frost TT: Combined Combined Sandra Clark
102 Jack Frost TT: Combined Combined Isaac Potoczny-Jones
5 Jack Frost TT Women 3 Sandra Clark
14 Jack Frost TT Men 4/5 Isaac Potoczny-Jones
5 Jack Frost TT Masters Men 50-59 Jeff Tedder
DNS Jack Frost TT Eddy Senior Women Daphne Moore
48 Jack Frost TT: Combined Combined Jeff Tedder
12 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Masters Men 3/4 Steven Potter
14 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Masters Men 3/4 Drew Coleman
18 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Masters Men 3/4 Richard Rosko
DNF Heiser Farms Grand Island Road Race Series Masters Men 3/4 Kevin O'Connell
4 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Masters Men 4/5 Andrew Marges
14 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Masters Men 4/5 Kevin O'Connell
15 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Masters Men 4/5 Steven Potter
21 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Women Category 3/4/5 Allison Medellin
21 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Masters Men Category 4/5 Kevin O'Connell
4 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Masters Men Category 4/5 Darren Ferris
25 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Masters Men Category 3/4 Steven Potter
12 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Masters Men Category 3/4 Drew Coleman
3 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Masters Men Category 3/4 Jeff Tedder
DNF Heiser Farms Grand Island Road Race Series Masters Men 4/5 Drew Coleman
DNF Heiser Farms Grand Island Road Race Series Masters Men 4/5 Richard Rosko
10 Monday PIR: Series Standings Masters 4/5 Darren Ferris
29 Monday PIR: June Series Standings Masters 4/5 Darren Ferris
13 Tuesday PIR: June Team Standings Category 3/4
5 Monday PIR: Series Standings Masters 4/5 Darren Ferris
8 Monday PIR: Series Standings Masters 4/5 Darren Ferris
6 Monday PIR: Series Standings Masters 4/5 Darren Ferris
7 Monday PIR: July Series Standings Masters 4/5 Darren Ferris
7 Monday PIR: Series Standings Masters 4/5 Darren Ferris
4 Monday PIR: June Series Standings Masters 4/5 Andrew Marges
14 Portland Short Track Series: July Series Standings Category 2 Men 35-44 Curtis Loeb
3 Portland Short Track Series: July Series Standings Category 2 Men 45-54 David German
7 Portland Short Track Series: July Series Standings Category 2 Men 45-54 Jeff Tedder
14 Portland Short Track Series: July Series Standings Category 2 Women 45+ Angela Horton Gapay
5 Portland Short Track Series: July Series Standings Category 2 Women U35 Allison Medellin
15 Portland Short Track Series: July Series Standings Clydesdale Bryan Smith
10 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 3 Series Points Women Category 3/4/5 Allison Medellin
1 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 3 Series Points Masters Men Category 4/5 Darren Ferris
15 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 3 Series Points Masters Men Category 3/4 Steven Potter
4 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 3 Series Points Masters Men Category 3/4 Jeff Tedder
4 Monday PIR: Series Standings for April Masters 4/5 Darren Ferris
8 Monday PIR: Series Standings Masters 4/5 Andrew Marges
4 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standing - Final Category 2 Men 45+ Richard Rosko
17 Monday PIR: Series Standings Masters 4/5 Darren Ferris
6 Monday PIR: Series Standings Masters 4/5 Andrew Marges
4 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standings Category 2 Men 45+ Richard Rosko
24 Monday PIR: Series Standings Masters 4/5 Darren Ferris
4 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standings Category 2 Men 45+ Richard Rosko
12 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Andrew Marges
11 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Andrew Marges
4 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Women 40+ Angela Horton Gapay
2 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Women 40+ Daphne Moore
6 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Women Category 4 Allison Medellin
10 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Women Category 3 Sandra Clark
9 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Masters Men 35+ 4/5 Darren Ferris
17 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings Masters Men Category 4/5 Kevin O'Connell
12 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings Masters Men Category 4/5 Darren Ferris
21 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings Masters Men Category 3/4 Steven Potter
8 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings Masters Men Category 3/4 Drew Coleman
4 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings Masters Men Category 3/4 Jeff Tedder
7 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Masters Men 35+ 4/5 Andrew Marges
11 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race #3 Masters Men 4/5 40+ Steven Potter
5 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race #3 Women 4/5 Angela Horton Gapay
2 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings Masters Men 35+ 4/5 Steven Potter
6 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 2 Series Points Masters Men Category 4/5 Darren Ferris
16 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 2 Series Points Masters Men Category 3/4 Kevin O'Connell
6 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 2 Series Points Masters Men Category 3/4 Drew Coleman
2 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 2 Series Points Masters Men Category 3/4 Jeff Tedder
9 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Andrew Marges
18 Tuesday PIR: April Series Standings Category 3/4 Andrew Marges
16 Tuesday PIR: April Series Standings Category 3/4 Drew Coleman
13 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Drew Coleman
15 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Andrew Marges
4 Monday PIR: Series Standings Masters 4/5 Darren Ferris
14 Monday PIR: Series Standings Masters 4/5 Drew Coleman
19 Monday PIR: Series Standings Masters 4/5 Andrew Morgan
15 Monday PIR: Series Standings Women 4/5 Allison Medellin
15 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Sandra Clark
15 Monday PIR: Series Standings for April Place Sandra Clark
18 Monday PIR: Series Standings for April Women 1/2/3 Sandra Clark
15 Rose Garden Circuit Race Series: Overall Series Standings Masters Men 4/5 40+ Steven Potter
6 Rose Garden Circuit Race Series: Overall Series Standings Women 4/5 Angela Horton Gapay
16 Monday PIR: Series Standings for April Women 4/5 Allison Medellin
10 Monday PIR: Series Standings for April Masters 4/5 Drew Coleman
15 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings after race #1 Masters Men 4/5 Steven Potter
13 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings after race #1 Masters Men 4/5 Kevin O'Connell
14 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings after race #1 Masters Men 3/4 Drew Coleman
12 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings after race #1 Masters Men 3/4 Steven Potter
10 Portland Short Track Series: June Series Standings Clydesdale Bryan Smith
5 Portland Short Track Series: June Series Standings Category 2 Women U35 Allison Medellin
8 Portland Short Track Series: June Series Standings Category 2 Men 45-54 Jeff Tedder
2 Mudslinger XC: Ultimate Mudslinger Overall Results Category 2 40-49 Men Richard Rosko
3 Mudslinger Super D/Uphill TT: Mudslinger Uphill TT Category 2 40-49 Men Richard Rosko
3 Mudslinger Super D/Uphill TT: Mudslinger Super D Category 2 40-49 Men Richard Rosko
7 Portland Short Track Series: June Series Standings Category 2 Men 45-54 David German
3 Portland Short Track Series: June Series Standings Category 2 Men 35-44 Curtis Loeb
8 Monday PIR: Series Standings for April Masters 4/5 Andrew Morgan