SO' Cross

Central Point, OR
December 3, 2011

If you have questions or corrections, please email Vern Niehaus.

Updated August 14, 2014 at 2:26 PM

Junior Men B

Num Name Team
1 8032 Keith Fawcett Pistis
2 262 Zachary Perrin Pistis

Junior Men C U14

Num Name Team
1 384 James McKay
2 144 Sean Fox
3 383 Blaine Swanson
4 367 Collin Sirianni
5 143 Sivan Fox
6 370 Nathan Qualls
7 372 Willi Beckman
8 5579 Robby Vos Flywheel Bicycle Solutions
9 145 Colton Johnson
10 366 Shane Waterland
11 389 Dakota Lewellyn
12 374 Jake Beckman
13 391 Jackson Roberson
14 375 Derek Pfaff
15 387 Jonathan Qualls
16 373 Peyton Collins

Junior Men U18

Num Name Team
1 385 Peyton Logue Pistis
2 344 Alex Shepherd Cycle Sport

Junior Women U14

Num Name Team
1 138 Julietta Longiotti
2 390 Kaitlyn Weber
3 147 Sara McCann Pistis
4 128 Ana Keller

Masters A 35+

Num Name Team
1 4028 Tim Turk Cycle Sport
2 4341 Dan Shepherd Cycle Sport
3 610 Dave Reitz Etna Brewing Co./DeSalvo Custom Cycles
4 726 Mark Williams Cycle Sport
5 2245 Eric Teel Service Course Velo
6 142 Richard Hogan Land Shark

Masters Men C 35+

Num Name
1 379 Neil Olsen
2 381 Rick Tillery

Masters Men C 50+

Num Name
1 388 Glenn Jensen
2 382 Jeff Quinn
3 386 Danny Swanson
4 392 Rene Eichmann

Masters Women C 35+

Num Name
1 246 Tammy Talton
2 393 Sharon Keller

Men B 35-49

Num Name Team
1 256 karl haunold
2 5453 Brian Sheadel Cycle Analysis
3 4256 Bart Qualls Service Course Velo
4 4414 Jason Singleton Service Course Velo
5 259 Andrew Maddox Cycle Analysis
6 258 Cliff McCann Pistis
7 5287 Marc DiTommaso Land Shark
8 250 Bill Myers
9 55 Corey Qualls Service Course Velo
10 261 Mike Paula
11 4351 Jeff Geddings
12 364 Travis Talton

Men B 50+

Num Name
1 4046 David Gustafson

Men C 19-34

Num Name
1 324 Eric McKee

Men Category A

Num Name Team
1 149 Alex Criss
2 146 Trevor Pratt
3 139 Tom Keller Desalvo Custom Cycles Racing
4 120 Rob Marten Cycle Sport

Men Category B

Num Name Team
1 229 Michael Smelser
2 348 Cody Ames
3 255 Joseph Davis Cycle Analysis
4 253 Kellan Cullan Cycle Analysis

Women B

Num Name Team
1 71 Linda Tesman
2 7179 Lillian Schiavo Hutch's Klamath Falls
3 260 Theresa Ross
4 7368 Barbara Culver

Women Category A

Num Name Team
1 148 rebeccah bieri Etna Brewing Co./DeSalvo Custom Cycles
2 150 Anna Kuhlow