Camas Bike and Sport p/b Sunset Audi

Event Category Name
1 OBRA State Champs at Corn Cross Elite Junior Men 17-18 Paul Furst
3 OBRA State Champs at Corn Cross Elite Junior Men Paul Furst
14 OBRA State Champs at Corn Cross Junior Men 13-14 3/4/5 Carter Hanley
10 OBRA State Champs at Corn Cross Junior Men 13-14 3/4/5 Benjamin Tai
9 OBRA State Champs at Corn Cross Junior Men 10-12/3/4/5 Jacob Hamness
37 OBRA State Champs at Corn Cross Junior Men 3/4/5 Carter Hanley
25 OBRA State Champs at Corn Cross Junior Men 3/4/5 Benjamin Tai
24 OBRA State Champs at Corn Cross Junior Men 3/4/5 Jacob Hamness
6 OBRA State Champs at Corn Cross Masters 50+ Scott Trautman
27 OBRA State Champs at Corn Cross Masters 35+ Category 3 Terry Hamness
24 OBRA State Champs at Corn Cross Masters 35+ Category 3 mike Hamness
13 OBRA State Champs at Corn Cross Clydesdale Mike Reddig
1 OBRA State Champs at Corn Cross Junior Men 17-18 Paul Furst
9 OBRA State Champs at Corn Cross Junior Men 10-12 Jacob Hamness
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade Junior Men 13-14 Carter Hanley
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade Junior Men 13-14 Benjamin Tai
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade Junior Men 10-12 Jacob Hamness
42 River City Bicycles Cyclocross Crusade Junior Men 3/4/5 Carter Hanley
38 River City Bicycles Cyclocross Crusade Junior Men 3/4/5 Jacob Hamness
32 River City Bicycles Cyclocross Crusade Junior Men 3/4/5 Benjamin Tai
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade Elite Junior Men Paul Furst
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 50+ Scott Trautman
68 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ Category 3 Terry Hamness
46 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ Category 3 mike Hamness
77 River City Bicycles Cyclocross Crusade Singlespeed Terry Hamness
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade Elite Junior Men Paul Furst
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade Junior Men 17-18 Paul Furst
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade Junior Men 13-14 Carter Hanley
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade Junior Men 13-14 Benjamin Tai
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade Junior Men 10-12 Jacob Hamness
35 River City Bicycles Cyclocross Crusade Junior Men 3/4/5 Carter Hanley
32 River City Bicycles Cyclocross Crusade Junior Men 3/4/5 Benjamin Tai
29 River City Bicycles Cyclocross Crusade Junior Men 3/4/5 Jacob Hamness
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade Junior Men 3/4/5 Paul Furst
50 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 50+ Stefan Furst
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 50+ Scott Trautman
68 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ Category 3 mike Hamness
25 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ Category 3 Terry Hamness
30 River City Bicycles Cyclocross Crusade Clydesdale Mike Reddig
2 Peddlers at Edgefield Men 2/3 Paul Furst
15 Peddlers at Edgefield Masters 35+ Category 3 mike Hamness
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade Elite Junior Men Paul Furst
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade Junior Men 10-12 Jacob Hamness
34 River City Bicycles Cyclocross Crusade Junior Men 3/4/5 Jacob Hamness
52 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ Category 3 Terry Hamness
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 50+ Scott Trautman
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade Elite Junior Men Paul Furst
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade Junior Men 10-12 Jacob Hamness
38 River City Bicycles Cyclocross Crusade Junior Men 3/4/5 Jacob Hamness
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 50+ Scott Trautman
36 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ Category 3 Terry Hamness
4 Luscher Farm Crosstoberfest Junior Men 13-14 Carter Hanley
3 Luscher Farm Crosstoberfest Junior Men 13-14 Benjamin Tai
5 Luscher Farm Crosstoberfest Junior Men 3/4/5 Carter Hanley
4 Luscher Farm Crosstoberfest Junior Men 3/4/5 Benjamin Tai
3 Washougal CX Men 2/3 Paul Furst
1 Washougal CX Junior Men 17-18 Paul Furst
3 Washougal CX Junior Men 10-12 Jacob Hamness
12 Washougal CX Junior Men 3/4/5 Jacob Hamness
7 Washougal CX Junior Men 3/4/5 Paul Furst
17 Washougal CX Masters 50+ Stefan Furst
12 Washougal CX Masters 35+ Category 3 Terry Hamness
9 Washougal CX Masters 35+ Category 3 mike Hamness
4 Washougal CX Clydesdale Mike Reddig
10 CrossWord CX Challenge Junior Men 13-14 Carter Hanley
16 CrossWord CX Challenge Junior Men 3/4/5 Carter Hanley
1 CrossWord CX Challenge Masters 50+ Scott Trautman
8 CrossWord CX Challenge Clydesdale Mike Reddig
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ 4 mike Hamness
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade Elite Junior Men Paul Furst
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade Junior Men 10-12 Jacob Hamness
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade Junior Men 3/4/5 Jacob Hamness
26 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ Category 3 Terry Hamness
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade Junior Men 10-12 Jacob Hamness
34 River City Bicycles Cyclocross Crusade Junior Men 3/4/5 Jacob Hamness
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade Elite Junior Men Brady Stotts
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade Elite Junior Men Paul Furst
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 50+ Scott Trautman
36 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ Category 3 Terry Hamness
65 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ 4 Mike Reddig
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ 4 mike Hamness
28 River City Bicycles Cyclocross Crusade Clydesdale Mike Reddig
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade Elite Junior Men Paul Furst
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade Junior Men 17-18 Paul Furst
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade Junior Men 10-12 Jacob Hamness
28 River City Bicycles Cyclocross Crusade Junior Men 3/4/5 Jacob Hamness
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade Junior Men 3/4/5 Paul Furst
57 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 50+ Stefan Furst
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 50+ Scott Trautman
36 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ Category 3 Terry Hamness
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 60+ David Hankins
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ 4 mike Hamness
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade Junior Men 13-14 Carter Hanley
35 River City Bicycles Cyclocross Crusade Junior Men 3/4/5 Carter Hanley
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade Elite Junior Men Paul Furst
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 50+ Scott Trautman
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 60+ David Hankins
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ 4 mike Hamness
32 River City Bicycles Cyclocross Crusade Clydesdale Mike Reddig
16 Blind Date at the Dairy Men 5 Drew Trapnell
18 Portland Trophy Cup Overall Series Standings Masters Men 2/3 Scott Trautman
14 Grand Prix Brad Ross - Heiser Farms Men 1/2 Paul Furst
6 Grand Prix Brad Ross - Heiser Farms Junior Men 15-16 Category 3/4/5 Riley Hooks
17 Grand Prix Brad Ross - Heiser Farms Junior Men 13-14 Category 3/4/5 Carter Hanley
16 Grand Prix Brad Ross - Heiser Farms Junior Men 13-14 Category 3/4/5 Benjamin Tai
42 Grand Prix Brad Ross - Heiser Farms Junior Men 3/4/5 Riley Hooks
32 Grand Prix Brad Ross - Heiser Farms Junior Men 3/4/5 Carter Hanley
27 Grand Prix Brad Ross - Heiser Farms Junior Men 3/4/5 Benjamin Tai
58 Grand Prix Brad Ross - Heiser Farms Masters 50+ David Hankins
15 Grand Prix Brad Ross - Heiser Farms Masters 60+ David Hankins
39 Grand Prix Brad Ross - Heiser Farms Masters 35+ 4 Mike Reddig
2 Grand Prix Brad Ross - Heiser Farms Masters 35+ 4 mike Hamness
11 Grand Prix Brad Ross - Heiser Farms Clydesdale Mike Reddig
42 Blind Date at the Dairy Men 3/4 Drew Trapnell
65 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Chris Conley
16 Portland Trophy Cup - Series Standings as of 9/27 Masters Men 2/3 Scott Trautman
27 Portland Trophy Cup Men 5 John Morehead
1 Battle at Barlow Elite Junior Men Paul Furst
32 Battle at Barlow Masters 50+ Stefan Furst
DNF Battle at Barlow Masters 35+ Category 3 Terry Hamness
13 Battle at Barlow Men 4 Paul Furst
7 Grand Prix Brad Ross: GP: Ninkrossi Masters 35+ 4 mike Hamness
17 Grand Prix Brad Ross: GP: Ninkrossi Men 5 John Morehead
8 Grand Prix Brad Ross: GP: Ninkrossi Elite Junior Men Brady Stotts
5 Grand Prix Brad Ross: GP: Ninkrossi Elite Junior Men Paul Furst
4 Grand Prix Brad Ross: GP: Ninkrossi Junior Men 15-16 Riley Hooks
13 Grand Prix Brad Ross: GP: Ninkrossi Junior Men 13-14 Carter Hanley
31 Grand Prix Brad Ross: GP: Ninkrossi Junior Men 3/4/5 Carter Hanley
11 Grand Prix Brad Ross: GP: Ninkrossi Junior Men 3/4/5 Riley Hooks
29 Grand Prix Brad Ross: GP: Ninkrossi Men 4 Todd Mobley
28 Grand Prix Brad Ross: GP: Ninkrossi Men 4 Evan Mobley
14 Grand Prix Brad Ross: GP: Ninkrossi Clydesdale John Morehead
74 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Chris Conley
17 Portland Trophy Cup Men 5 John Morehead
7 Portland Trophy Cup Masters Men 2/3 Scott Trautman
14 Portland Trophy Cup: Series Standings Masters Men 2/3 Scott Trautman
3 Grand Prix Brad Ross: GP: Zaaldercross Elite Junior Men Paul Furst
15 Grand Prix Brad Ross: GP: Zaaldercross Junior Men 13-14 Carter Hanley
13 Grand Prix Brad Ross: GP: Zaaldercross Junior Men 13-14 Benjamin Tai
5 Grand Prix Brad Ross: GP: Zaaldercross Junior Men 10-12 Jacob Hamness
33 Grand Prix Brad Ross: GP: Zaaldercross Junior Men 3/4/5 Carter Hanley
26 Grand Prix Brad Ross: GP: Zaaldercross Junior Men 3/4/5 Jacob Hamness
23 Grand Prix Brad Ross: GP: Zaaldercross Junior Men 3/4/5 Benjamin Tai
4 Grand Prix Brad Ross: GP: Zaaldercross Masters 50+ Scott Trautman
27 Grand Prix Brad Ross: GP: Zaaldercross Masters 35+ Category 3 Terry Hamness
5 Grand Prix Brad Ross: GP: Zaaldercross Masters 35+ 4 mike Hamness
14 Grand Prix Brad Ross: GP: Zaaldercross Clydesdale Mike Reddig
21 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Chris Conley
20 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Racer Rob Russell
DNF Portland Trophy Cup Men 5 John Morehead
1 Corn Cross Junior Men 17-18 Brady Stotts
2 Corn Cross Elite Junior Men Paul Furst
21 Corn Cross Masters 50+ Stefan Furst
1 Corn Cross Junior Men 3/4/5 Brady Stotts
1 Oregon 12/24: 12 Hour Men 60+ David Hankins
1 Grand Prix Brad Ross: GP: Het Meer CX Elite Junior Men Paul Furst
6 Grand Prix Brad Ross: GP: Het Meer CX Junior Men 10-12 Jacob Hamness
18 Grand Prix Brad Ross: GP: Het Meer CX Junior Men 3/4/5 Jacob Hamness
12 Grand Prix Brad Ross: GP: Het Meer CX Masters 50+ Scott Trautman
32 Grand Prix Brad Ross: GP: Het Meer CX Masters 35+ Category 3 Terry Hamness
16 Grand Prix Brad Ross: GP: Het Meer CX Men 5 John Morehead
11 Grand Prix Brad Ross: GP: Het Meer CX Masters 35+ 4 mike Hamness
9 Grand Prix Brad Ross: GP: Het Meer CX Clydesdale John Morehead
15 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Racer Rob Russell
19 Portland Trophy Cup Men 5 John Morehead
2 Grand Prix Brad Ross: GP: David Douglas CX Elite Junior Men Paul Furst
12 Grand Prix Brad Ross: GP: David Douglas CX Junior Men 13-14 Benjamin Tai
6 Grand Prix Brad Ross: GP: David Douglas CX Junior Men 10-12 Jacob Hamness
30 Grand Prix Brad Ross: GP: David Douglas CX Junior Men 3/4/5 Benjamin Tai
23 Grand Prix Brad Ross: GP: David Douglas CX Junior Men 3/4/5 Jacob Hamness
6 Grand Prix Brad Ross: GP: David Douglas CX Masters 50+ Scott Trautman
43 Grand Prix Brad Ross: GP: David Douglas CX Masters 35+ Category 3 Racer Rob Russell
40 Grand Prix Brad Ross: GP: David Douglas CX Masters 35+ Category 3 Terry Hamness
15 Grand Prix Brad Ross: GP: David Douglas CX Men 5 John Morehead
12 Grand Prix Brad Ross: GP: David Douglas CX Masters 60+ David Hankins
15 Grand Prix Brad Ross: GP: David Douglas CX Masters 35+ 4 mike Hamness
25 Grand Prix Brad Ross: GP: David Douglas CX Clydesdale John Morehead
18 Grand Prix Brad Ross: GP: David Douglas CX Clydesdale Mike Reddig
4 Keizer Rapids Cyclocross Race: Final Series Standings Men 2 Racer Rob Russell
4 Keizer Rapids Cyclocross Race Men 2 Racer Rob Russell
7 Keizer Rapids Cyclocross Race Men 2 Racer Rob Russell
11 Keizer Rapids Cyclocross Race: Current Series Standings Men 2 Racer Rob Russell
26 Tuesday Night PIR Category 4/5 Paul Furst
14 Tuesday Night PIR Category 4/5 Paul Furst
6 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Terry Hamness
4 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Scott Trautman
1 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Brady Stotts
15 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Erick Taft
12 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ John Morehead
11 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Tim Whiteley
4 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Duff Linde
14 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Joe Kim
1 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 mike Hamness
9 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ David Hankins
36 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Edward Knight
21 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Ed Fischer
10 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Racer Rob Russell
10 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Paul Furst
2 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Joe Klemmer
1 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Adam Nelson
1 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-14 Paige Edwards
DNF Portland Short Track Series Category 3 Men 15-18 Brady Stotts
3 Portland Short Track Series Category 3 Men 15-18 Ben Peterson
2 Portland Short Track Series Category 3 Men 15-18 Caleb Whiteley
17 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-14 Carter Hanley
5 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-14 Jacob Hamness
2 Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Marie Klemmer
14 Tuesday Night PIR: Castelli Individual Competition July Final Category 4/5 Paul Furst
19 Tuesday Night PIR Category 4/5 Paul Furst
7 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Terry Hamness
5 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Scott Trautman
3 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Brady Stotts
19 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Erick Taft
17 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ John Morehead
13 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Roy Velardi
6 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Duff Linde
3 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 mike Hamness
7 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ David Hankins
28 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Edward Knight
11 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Racer Rob Russell
14 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Paul Furst
2 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-14 Paige Edwards
DNF Portland Short Track Series Category 3 Men 15-18 Brady Stotts
1 Portland Short Track Series Category 3 Men 15-18 Caleb Whiteley
7 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-14 Carter Hanley
6 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-14 Jacob Hamness
13 Tuesday Night PIR: Castelli Individual Competition Category 4/5 Paul Furst
22 Tuesday Night PIR Category 4/5 Paul Furst
5 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Terry Hamness
4 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Scott Trautman
2 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Sterling Sobczak
2 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Brady Stotts
9 Portland Short Track Series Clydesdale Mike Reddig
19 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Erick Taft
18 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ John Morehead
11 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Roy Velardi
8 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Duff Linde
1 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 mike Hamness
7 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ David Hankins
DNF Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Scott Hamness
9 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Racer Rob Russell
10 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Paul Furst
12 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Joe Klemmer
4 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-14 Sascha Knight
2 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-14 Paige Edwards
DNF Portland Short Track Series Category 3 Men 15-18 Brady Stotts
1 Portland Short Track Series Category 3 Men 15-18 Caleb Whiteley
11 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-14 Trent Knoeppel
10 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-14 Jacob Hamness
1 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-14 Mitchell Fies
1 Cooper Spur Short Track Weekend Category 1 Men 19-34 Brady Stotts
21 High Cascades 100 50+ Masters Men John Napier
DNF High Cascades 100 Veteran Men 40-49 Edward Knight
1 Cooper Spur Short Track Weekend Category 3 Men 45+ John Morehead
3 Cooper Spur Short Track Weekend Clydesdale John Morehead
10 Tuesday Night PIR: Castelli Individual Competition Category 4/5 Paul Furst
4 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-14 Sascha Knight
3 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-14 Paige Edwards
DNF Portland Short Track Series Category 3 Men 15-18 Brady Stotts
11 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-14 Trent Knoeppel
9 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-14 Jacob Hamness
6 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-14 Ben Tai
2 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-14 Mitchell Fies
7 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Paul Furst
9 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Joe Klemmer
6 Portland Short Track Series Clydesdale Mike Reddig
17 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Erick Taft
15 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ John Morehead
7 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Roy Velardi
4 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Duff Linde
23 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Joe Kim
13 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Drew Trapnell
3 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 mike Hamness
8 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ David Hankins
32 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Edward Knight
21 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Randy Jacobs
16 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Scott Hamness
14 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Ed Fischer
10 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Racer Rob Russell
7 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Terry Hamness
4 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Scott Trautman
1 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Sterling Sobczak
3 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Brady Stotts
6 Tuesday Night PIR Category 4/5 Paul Furst
13 Six Hours of Mount Hood Two-Person Masters 80+ John Morehead
13 Six Hours of Mount Hood Two-Person Masters 80+ Erick Taft
11 Six Hours of Mount Hood Two-Person Co-ed Chris Conley
29 Alsea Falls Switchback: OBRA XC Championships Category 2 Men David Hankins
7 Alsea Falls Switchback Category 2 Men 60+ David Hankins
22 Tuesday Night PIR: June Overall Castelli Individual Competition Category 4/5 Paul Furst
15 Tuesday Night PIR Category 4/5 Paul Furst
6 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Scott Trautman
1 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Sterling Sobczak
3 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Brady Stotts
23 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ John Morehead
22 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Erick Taft
14 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Roy Velardi
9 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Duff Linde
22 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Drew Trapnell
4 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 mike Hamness
8 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ David Hankins
24 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Edward Knight
19 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Edward Fischer
13 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Scott Hamness
13 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Paul Furst
7 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Joe Klemmer
1 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-14 Paige Edwards
3 Portland Short Track Series Category 3 Men 15-18 Brady Stotts
18 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-14 Cameron Hanley
13 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-14 Ben Tai
12 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-14 Carter Hanley
8 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-14 Trent Knoeppel
3 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-14 Mitchell Fies
13 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Patty Barnard
12 Pickett's Charge Sport (Category 2) Men 60+ David Hankins
6 Pickett's Charge Sport (Category 2) Men 50-59 William Waring
DNS Pickett's Charge Sport (Category 2) Men 40-49 Terry Hamness
11 Pickett's Charge Novice (Category 3) Men 40+ Edward Knight
7 Pickett's Charge Novice (Category 3) Men 19-39 Joe Kim
DNS Pickett's Charge Junior Men 10-13 Jacob Hamness
5 Pickett's Charge Expert Junior Men Riley Hooks
2 Pickett's Charge Expert Junior Men Brady Stotts
16 Tuesday Night PIR: Castelli Individual Competition Category 4/5 Paul Furst
11 Tuesday Night PIR Category 4/5 Paul Furst
4 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Scott Trautman
3 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Sterling Sobczak
4 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Brady Stotts
7 Portland Short Track Series Clydesdale Chris Conley
6 Portland Short Track Series Clydesdale Mike Reddig
24 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Duff Linde
22 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Erick Taft
19 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ John Morehead
13 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Roy Velardi
19 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Joe Kim
15 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Drew Trapnell
1 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 mike Hamness
10 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ David Hankins
28 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Edward Knight
15 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Scott Hamness
10 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Paul Furst
14 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Adam Nelson
10 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Joe Klemmer
2 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-14 Paige Edwards
2 Portland Short Track Series Category 3 Men 15-18 Ben Peterson
1 Portland Short Track Series Category 3 Men 15-18 Caleb Whiteley
20 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-14 Griffin Reddig
13 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-14 Jacob Hamness
12 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-14 Trent Knoeppel
3 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-14 Mitchell Fies
DNF Washougal XC at the MX Park Race for the Future NICA Student League Fundraiser Category 2 Men 50-59 Scott Trautman
3 Washougal XC at the MX Park Race for the Future NICA Student League Fundraiser Category 2 Men 50-59 William Waring
DNF Washougal XC at the MX Park Race for the Future NICA Student League Fundraiser Category 2 Men 40-49 Flint Churchill
16 Washougal XC at the MX Park Race for the Future NICA Student League Fundraiser Category 2 Men 40-49 Terry Hamness
13 Washougal XC at the MX Park Race for the Future NICA Student League Fundraiser Category 2 Men 40-49 Joe Klemmer
11 Washougal XC at the MX Park Race for the Future NICA Student League Fundraiser Category 2 Men 40-49 Racer Rob Russell
3 Washougal XC at the MX Park Race for the Future NICA Student League Fundraiser Category 2 Men 60+ David Hankins
4 Washougal XC at the MX Park Race for the Future NICA Student League Fundraiser Clydesdale Mike Reddig
1 Washougal XC at the MX Park Race for the Future NICA Student League Fundraiser Fat Bike Edward Knight
15 Washougal XC at the MX Park Race for the Future NICA Student League Fundraiser Junior 10-13 Men Jacob Hamness
DNF Washougal XC at the MX Park Race for the Future NICA Student League Fundraiser Junior 14-18 Men Brian Randolph
DNF Washougal XC at the MX Park Race for the Future NICA Student League Fundraiser Junior 14-18 Men Lucas Pfuhl
4 Washougal XC at the MX Park Race for the Future NICA Student League Fundraiser Junior 14-18 Men Connor McGuffin
3 Washougal XC at the MX Park Race for the Future NICA Student League Fundraiser Junior 14-18 Men Ben Peterson
2 Washougal XC at the MX Park Race for the Future NICA Student League Fundraiser Junior 14-18 Men Mitchell Fies
1 Washougal XC at the MX Park Race for the Future NICA Student League Fundraiser Junior Women 14-18 Paige Edwards
6 Washougal XC at the MX Park Race for the Future NICA Student League Fundraiser Junior Expert Men Riley Hooks
5 Washougal XC at the MX Park Race for the Future NICA Student League Fundraiser Junior Expert Men Paul Furst
4 Washougal XC at the MX Park Race for the Future NICA Student League Fundraiser Junior Expert Men Brady Stotts
DNF Washougal XC at the MX Park Race for the Future NICA Student League Fundraiser Category 3 Men 40+ Erick Taft
DNF Washougal XC at the MX Park Race for the Future NICA Student League Fundraiser Category 3 Men 40+ Will Barnard
13 Washougal XC at the MX Park Race for the Future NICA Student League Fundraiser Category 3 Men 40+ John Morehead
9 Washougal XC at the MX Park Race for the Future NICA Student League Fundraiser Category 3 Men 40+ Erick Taft
1 Washougal XC at the MX Park Race for the Future NICA Student League Fundraiser Category 3 Men 40+ mike Hamness
8 Washougal XC at the MX Park Race for the Future NICA Student League Fundraiser Category 3 Men 19-39 Ryan Moore
5 Washougal XC at the MX Park Race for the Future NICA Student League Fundraiser Category 3 Men 19-39 Joe Kim
12 Tuesday Night PIR: Castelli Individual Competition Category 4/5 Paul Furst
9 Tuesday Night PIR Category 4/5 Paul Furst
8 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Terry Hamness
4 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Scott Trautman
2 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Sterling Sobczak
4 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Brady Stotts
5 Portland Short Track Series Clydesdale Mike Reddig
14 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ John Morehead
11 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Duff Linde
DNF Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Tim Hughes
24 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Ryan Moore
15 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Joe Kim
3 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 mike Hamness
10 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ David Hankins
31 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Edward Knight
20 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Scott Hamness
17 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Racer Rob Russell
7 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Paul Furst
6 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Joe Klemmer
18 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Kristi Russell
2 Portland Short Track Series Category 3 Men 15-18 Ben Peterson
DNF Portland Short Track Series Category 3 Men 10-14 Cameron Hanley
18 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-14 Griffin Reddig
13 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-14 Carter Hanley
9 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-14 Trent Knoeppel
8 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-14 Jacob Hamness
2 Skibowl XC Novice (Category 3) Men 40+ Erick Taft
11 Portland Short Track Series Clydesdale Mike Reddig
14 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ William Waring
12 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Terry Hamness
4 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Scott Trautman
3 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Sterling Sobczak
3 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Brady Stotts
14 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Erick Taft
10 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ John Morehead
14 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Joe Kim
9 Portland Short Track Series Category 2 Men 55+ David Hankins
29 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Edward Knight
27 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Randy Jacobs
12 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Racer Rob Russell
8 Portland Short Track Series Singlespeed Men John Napier
16 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Paul Furst
4 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Billy Waring
6 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Joe Klemmer
17 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Kristi Russell
4 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-14 Sascha Knight
1 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-14 Paige Edwards
1 Portland Short Track Series Category 3 Men 15-18 Ben Peterson
9 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-14 Trent Knoeppel
7 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-14 Jacob Hamness
4 Sisters Stampede Expert Junior Men Brady Stotts
11 Sisters Stampede Sport Men 60+ David Hankins
9 Sisters Stampede Fat Bike Edward Knight
15 Sisters Stampede Clydesdale 200+ Mike Reddig
28 Sisters Stampede Sport Men 40-49 Racer Rob Russell
15 Sisters Stampede Sport Men 40-49 Eric Stotts
11 Sisters Stampede Sport Men 40-49 Terry Hamness
9 Sisters Stampede Sport Men 19-39 Billy Waring
13 Sisters Stampede Novice (Category 3) Women 40+ Katina Fischer
4 Sisters Stampede Novice (Category 3) Women 40+ Patty Barnard
44 Sisters Stampede Novice (Category 3) Men 40+ Will Barnard
20 Sisters Stampede Novice (Category 3) Men 40+ Erick Taft
DNF Sisters Stampede Junior Novice (Category 3) Men 14-18 Luke Pfuhl
16 Sisters Stampede Junior Novice (Category 3) Men 14-18 Connor McGuffin
7 Sisters Stampede Junior Novice (Category 3) Men 14-18 Mitchell Fies
42 Sisters Stampede Junior Novice (Category 3) Men 10-13 Ethan Moen
21 Sisters Stampede Junior Novice (Category 3) Men 10-13 Jacob Hamness
13 Tuesday Night PIR Category 4/5 Paul Furst
7 Coast Hills Classic MTB Race Grommet (Kids 8-12) Aleena Knight
10 Coast Hills Classic MTB Race Novice (Category 3) Men 40+ Erick Taft
7 Coast Hills Classic MTB Race Sport Men 50-59 William Waring
15 Coast Hills Classic MTB Race Sport Men 40-49 Flint Churchill
40 Tuesday Night PIR Category 4/5 Scott Trautman
11 Chainbreaker Sport (Category 2) Men 60+ David Hankins
11 Chainbreaker Sport (Category 2) Men 50-59 William Waring
16 Chainbreaker Sport (Category 2) Men 40-49 Terry Hamness
10 Chainbreaker Sport (Category 2) Men 40-49 Eric Stotts
2 Chainbreaker Junior Women 10-13 Sascha Knight
DNS Chainbreaker Junior Men 14-18 Camiren Reese
14 Chainbreaker Junior Men 14-18 Lucas Pfuhl
12 Chainbreaker Junior Men 14-18 Carter Hanley
9 Chainbreaker Junior Men 14-18 Connor McGuffin
6 Chainbreaker Junior Men 14-18 Mitchell Fies
20 Chainbreaker Junior Men 10-13 Ethan Moen
12 Chainbreaker Junior Men 10-13 Benjamin Tai
11 Chainbreaker Junior Men 10-13 Jacob Hamness
4 Chainbreaker Expert Junior Men Riley Hooks
3 Bear Springs Trap Sport Men 50-59 William Waring
29 Bear Springs Trap Sport Men 40-49 Flint Churchill
15 Bear Springs Trap Sport Men 40-49 Racer Rob Russell
13 Bear Springs Trap Sport Men 40-49 Eric Stotts
10 Bear Springs Trap Sport Men 40-49 Todd Edwards
5 Bear Springs Trap Novice (Category 3) Men 40+ Erick Taft
11 Tuesday Night PIR: April Castelli Individual Competition Category 4/5 Paul Furst
16 Tuesday Night PIR Category 4/5 Paul Furst
7 Tuesday Night PIR: Castelli Individual Competition Category 4/5 Paul Furst
30 Tuesday Night PIR Category 4/5 Paul Furst
5 Tuesday Night PIR Category 4/5 Paul Furst
15 Mudslinger Novice (Category 3) Junior Men 10-13 Ethan Moen
13 Mudslinger Novice (Category 3) Junior Men 10-13 Carter Hanley
5 Mudslinger Novice (Category 3) Junior Men 10-13 Benjamin Tai
10 Mudslinger Novice (Category 3) Men 40+ Erick Taft
2 Mudslinger Novice (Category 3) Men 40+ Flint Churchill
10 Mudslinger Sport Men 60+ David Hankins
9 Mudslinger Sport Men 40-49 Terry Hamness
25 Mudslinger Sport Men 19-39 Drew ` Trapnell
18 Dirty Circles 2 Men 4/5 Stefan Furst
15 Dirty Circles 2 Men 4/5 Paul Furst
17 Echo Red 2 Red XC & Poker Ride/Run Category 3 Men 40+ Erick Taft
DNS Echo Red 2 Red XC & Poker Ride/Run Category 3 Junior Men 10-13 Jacob Hamness
16 Echo Red 2 Red XC & Poker Ride/Run Category 2 Men 60+ David Hankins
16 Echo Red 2 Red XC & Poker Ride/Run Category 2 Men 50-59 Bill Waring
DNS Echo Red 2 Red XC & Poker Ride/Run Category 2 Men 40-49 Eric Stotts
17 Echo Red 2 Red XC & Poker Ride/Run Category 2 Men 40-49 Terry Hamness
20 Echo Red 2 Red XC & Poker Ride/Run Category 2 Men 19-39 Joe Kim
22 Dirty Circles 1 Masters Men 4/5 35+ Stefan Furst
20 Dirty Circles 1 Men 4/5 Paul Furst