Bike Central/Barbur Vet

Event Category Name
9 Thursday Night Track Racing Men 3/4/5 Andrea Fisk-Beardsley
1 PVC TT and Pursuits Masters 40+ 4K Mark Godfrey
1 PVC TT and Pursuits Masters 40+ Alpenrose Mile Mark Godfrey
1 PVC TT and Pursuits Masters 50+ 3K Brian List
1 PVC TT and Pursuits Masters 50+ 2K Brian List
7 Alpenrose Velodrome Challenge: Sunday Women Keirin Andrea Fisk-Beardsley
4 Alpenrose Velodrome Challenge: Sunday Women Keirin Alexandra McLaughry
2 Alpenrose Velodrome Challenge: Sunday Women Keirin Jen Featheringill
4 Alpenrose Velodrome Challenge: Sunday Women Flying Lap Andrea Fisk-Beardsley
3 Alpenrose Velodrome Challenge: Sunday Women Flying Lap Jen Featheringill
2 Alpenrose Velodrome Challenge: Sunday Women Flying Lap Alexandra McLaughry
1 Alpenrose Velodrome Challenge: Sunday Men Flying Lap Stephen McLaughry
3 Alpenrose Velodrome Challenge: Sunday Men Keirin Stephen McLaughry
3 Alpenrose Velodrome Challenge: Sunday Women 5-Mile Jen Featheringill
2 Alpenrose Velodrome Challenge: Sunday Masters 35+ Sprints Stephen McLaughry
5 Alpenrose Velodrome Challenge: Sunday Women Sprint Jen Featheringill
4 Alpenrose Velodrome Challenge: Sunday Women Sprint Andrea Fisk-Beardsley
2 Alpenrose Velodrome Challenge: Sunday Women Sprint Alexandra McLaughry
1 Alpenrose Velodrome Challenge: Sunday Men Team Sprint Stephen McLaughry
3 Alpenrose Velodrome Challenge: Sunday Women Team Sprint Andrea Fisk-Beardsley
2 Alpenrose Velodrome Challenge: Sunday Women Team Sprint Jen Featheringill
2 Alpenrose Velodrome Challenge: Sunday Women Team Sprint Alexandra McLaughry
1 Alpenrose Velodrome Challenge: Saturday Men Sprints Stephen McLaughry
12 Alpenrose Velodrome Challenge: Saturday Women Miss and Out Jen Featheringill
4 Alpenrose Velodrome Challenge: Saturday Women Chariot Alexandra McLaughry
2 Alpenrose Velodrome Challenge: Saturday Women Chariot Jen Featheringill
7 Alpenrose Velodrome Challenge: Saturday Women Keirin Andrea Fisk-Beardsley
4 Alpenrose Velodrome Challenge: Saturday Women Keirin Alexandra McLaughry
2 Alpenrose Velodrome Challenge: Saturday Women Keirin Jen Featheringill
6 Alpenrose Velodrome Challenge: Friday Women 500m Alexandra McLaughry
5 Alpenrose Velodrome Challenge: Friday Women 500m Andrea Fisk-Beardsley
3 Alpenrose Velodrome Challenge: Friday Masters 35+ 3K Pursuit Mark Godfrey
2 Alpenrose Velodrome Challenge: Friday Masters 50+ 2K Pursuit Brian List
2 Fast Twitch Friday Sprint C Alexandra McLaughry
2 Fast Twitch Friday Sprint A Stephen McLaughry
2 Fast Twitch Friday B Sprint Alexandra McLaughry
7 Portland Short Track Series Clydesdale Robert Bigwood
2 Fast Twitch Friday Sprint C Alexandra McLaughry
1 Fast Twitch Friday Sprint C Jen Featheringill
3 Fast Twitch Friday Sprint A Stephen McLaughry
6 Blue Ribbon Track Omnium Elite Women Andrea Fisk-Beardsley
1 Blue Ribbon Track Omnium Elite Women Jen Featheringill
6 Hammer Velo Crit Category 3 Women Andrea Fisk-Beardsley
4 Fast Twitch Friday Sprint B Alexandra McLaughry
17 Monday Night PIR Fixed Gear/Track Bike Candi Murray
16 Monday Night PIR Fixed Gear/Track Bike Mike Murray
7 BriHOP Interstellar Omnium Senior Women Alexandra McLaughry
7 BriHOP Interstellar Omnium Sprinters Stephen McLaughry
2 Fast Twitch Friday Senior Women Alexandra McLaughry
1 Fast Twitch Friday Senior Men Stephen McLaughry
13 Monday Night PIR Fixed Gear/Track Bike Mike Murray
3 Thursday Night Track Racing Women 500m Alexandra McLaughry
57 OBRA TTT Championships: Combined Combined Mark Godfrey
4 OBRA TTT Championships Men 200-239 Mark Godfrey
26 Tuesday Night PIR Men 3/4 Mike Murray
75 Jack Frost Time Trial: Combined Combined Mark Godfrey
9 Jack Frost Time Trial Masters Men 40-49 Mark Godfrey